Žalgiriečiai patiesė Pukelio ir Lavrinovičių vedamą "Vytį", "Ryto" dubleriai laimėjo Gargžduose

Kauno „Žalgiris-2“ (16-7) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią.

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 70:64 (21:18, 10:20, 25:11, 14:15) nugalėjo Šakių „Vyčio“ (13-4) krepšininkus.

Šiose rungtynėse nutrūko Šakių ekipos 6 iš eilės pergalių serija.

Iki rungtynių pabaigos likus 5 minutėms Mantas Rubštavičius smeigė tritaškį ir kauniečiai nutolo 6 taškais (64:58).

Netrukus Darjušas Lavrinovičius ir Karolis Kokoška smeigė po tritaškį ir likus 2 minutėms „Vytis“ kvėpavo varžovams į nugaras (64:66).

Vis dėlto, rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidė jaunieji žalgiriečiai, Justinas Ramanauskas ir Paulius Murauskas pridėjo po dvitaškį (70:64) ir likus 30 sekundžių rungtynių baigtis tapo aiški.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo M. Rubštavičius, kuris per 30 minučių įmetė 15 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir surinko 19 naudingumo balų.

„Vyčio“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Aurelijus Pukelis, kuris per 24 minutes surinko 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo bei prarado po 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 16 (5 atk. kam., 5 kl.), Karolis Kokoška (5 atk. kam.) ir Paulius Beliavičius po 11, Kšištofas Lavrinovičius 9, Darjušas Lavrinovičius 8 (2/8 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Paulius Murauskas ir Mantas Rubštavičius (6 atk. kam.) po 15, Vitalijus Kozys 9, Gytis Nemeikša 8 (6 atk. kam.).

Rungtynių pabaigoje spurtavęs „Perlas Energija“ patiesė „Gargždus“

Svarbiausiu metu užtikrintai žaidę Vilniaus „Perlo Energijos“ (8-12) krepšininkai iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Edvino Justos auklėtiniai išvykoje 80:73 (19:21, 23:21, 20:22, 18:9) palaužė „Gargždų“ (15-8) klubą, kuriam tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms Modestas Kumpys įkrovė iš viršaus ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai (73:72).

Vis tik Arnas Adomavičius realizavo baudas bei pataikė dvitaškį, Andreas Kalogiros smeigė tritaškį, Lukas Valantinas pridėjo dar vieną tašką ir dvikovą spurtu 8:0 užbaigę vilniečiai iškovojo pergalę.

Būtent A. Adomavičius buvo pagrindinis pergalės kalvis ir surinko 21 tašką (5/9 dvit., 1/3 trit., 8/12 baud.), 7 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 9 išprovokuotas pražangas, 3 klaidas bei 18 naudingumo balų.

„Gargždai“: Modestas Kumpys 19 (8/11 dvit., 1/5 trit.), Oskaras Pleikys (7/11 dvit., 11 atk. kam.) ir Mantas Ruikis (4/12 dvit., 2/5 trit.) po 15, Ernestas Bružas 11 (3/8 trit.).

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius 21 (5/9 dvit., 8/12 baud.), Andreas Kalogiros 12 (10 atk. kam.), Lukas Valantinas 9 (4/6 dvit., 10 atk. kam.).

Atsidarė: „Šilutę“ sutriuškinusi „Lūšis“ pasiekė pirmąją sezono pergalę

Pirmąją sezono pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Šilalės „Lūšis“ (1-20).

Andriaus Banio auklėtiniai 85:65 (17:14, 21:10, 15:25, 32:16) pranoko „Šilutės“ (13-9) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo 17 taškų persvarą (43:26), tačiau atsitiesę „Šilutės“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį deficitą nurėžė iki 4 taškų – 49:53.

Vis dėlto „Lūšis“ sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą ir taip suduoti lemiamą smūgį. Ignas Daukšys smeigė du tritaškius, Justas Košys bei Mindaugas Čepauskas – po vieną, o Šilalės ekipa spurtavo 14:4 ir likus 3 minutėms iki dvikovos pabaigos nugalėtojas tapo aiškus – šeimininkai pirmavo 75:59.

„Lūšies“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Tadas Kymantas pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius suklydo bei surinko 16 naudingumo balų.

„Lūšis“: Tadas Kymantas 23 (6/10 dvit., 3/7 trit.), Ignas Daukšys 19 (5/9 dvit., 2/5 trit.), Justas Košys 14 (5/6 dvit., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 23 naud. bal.), Mindaugas Čepauskas 13 (5/7 dvit.).

„Šilutė“: Linas Lekavičius 17 (2/7 dvit., 2/7 trit., 7 kld.), Valdas Vasylius 15 (3/6 dvit., 1/4 trit.), Tadas Poška 11, Rytis Biliartas 10.

Trileryje su pratęsimu – įspūdingas M. Linkevičiaus šou ir „Perlo“ triumfas Molėtuose

Dramatišką pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilkaviškio „Perlas“ (10-10).

Karolio Abramavičiaus vadovaujama ekipa per pratęsimą 95:88 (26:24, 17:23, 11:13, 28:22, 13:6) nukovė Molėtų „Ežerūną-Atletą“ (7-14).

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 2 minutėms Ignas Juškevičius pataikė baudą ir padidino šeimininkų persvarą iki 2 taškų (80:78). Vis tik Povilas Gaidys atsakė dvitaškiu, Edgaras Stanionis pelnė taškus iš po krepšio ir prasidėjus paskutinei minutei persvarą įgijo „Perlas“ – 82:80.

Pratęsimą išplėšė taiklios Evaldo Džiaugio baudos, iki ketvirčio pabaigos likus 20 sekundžių. Lemiama „Perlo“ ataka buvo patikėta Martynui Linkevičiui, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Vis tik šiuo šansu nepasinaudojusi Vilkaviškio ekipa spurtavo pratęsime. E. Stanionis pelnė taškus su pražanga, M. Linkevičius atliko sėkmingą reidą krepšio link, o E. Stanionis pridėjo tritaškį ir 10:0 spurtavęs „Perlas“ susikrovė pergalingą pranašumą – 92:83.

Įspūdingą pasirodymą surengęs M. Linkevičius surinko 34 taškus (7/12 dvit., 5/10 trit., 5/6 baud.), 12 atkovotų ir 4 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 6 išprovokuotas pražangas, 2 klaidas bei 42 naudingumo balus.

Puolėjui tai buvo geriausios rungtynės NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse tiek rezultatyvumo, tiek surinktų naudingumo balų prasme.

„Ežerūnas-Atletas“: Modestas Žauneriūnas 21 (3/5 dvit., 4/11 trit.), Airidas Giedraitis 17 (2/6 dvit., 4/10 trit.), Evaldas Džiaugys (2/8 trit., 13 atk. kam., 7 kld.) ir Rokas Mačiulis (4/4 trit.) po 12, Ignas Juškevičius 11 (3/9 dvit., 13 atk. kam.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 34 (7/12 dvit., 5/10 trit., 12 atk. kam., 42 naud. bal.), Edgaras Stanionis 21 (4/8 trit., 8 atk. kam., 24 naud. bal.), Povilas Gaidys 14 (4/7 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 11, Julius Liesis 10 (3/11 dvit.. 0/3 trit.).

Joniškyje – „Kuršių“ pergalė 45 taškų persvara

Įspūdingą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate pasiekė Palangos „Kuršių“ (10-8) klubas.

Pajūrio ekipa išvykoje 101:56 (20:4, 24:24, 23:17, 34:11) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (5-15), kuriam tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Palangos ekipos pergalę lėmė įspūdingai sužaistas pirmasis ketvirtis. Chase‘as Harleras surinko 8 taškus iš eilės, Laurynas Mikalauskas pridėjo dvitaškį, Taurantas Tamošiūnas atliko sėkmingą reidą krepšio link, o „Kuršiai“ kėlinį užbaigė spurtu 12:0 ir įgijo 16 taškų persvarą – 20:4.

„Delikatesas“ paskutinius taškus šiame kėlinyje pelnė, kai iki jo pabaigos dar buvo likę 5 min. 39 sek.

Po ilgosios pertraukos sėkmingiau taip pat žaidė palangiškiai, kurie laimėjo atkarpą 16:6 ir po L. Mikalausko taiklių baudos metimų pirmavo 26 taškais – 60:34.

Palangos ekipoje labiausiai išsiskyrė Ch. Harleras, kuris per 29 minutes surinko 20 taškų (4/5 dvit., 4/6 trit., 0/1 baud.), 6 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 bloką, 1 klaidą ir 29 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 20 (3/8 dvit., 3/6 trit.), Ja‘wanas Davisas 13, Nedas Kancleris 7.

„Kuršiai“: Chase‘as Harleras 20 (4/5 dvit., 4/6 trit., 29 naud. bal.), Robertas Keliačius 17 (7/9 dvit.), Laurynas Mikalauskas 15 (6/8 dvit., 10 atk. kam., 6 kld.), Laurynas Lučinskas 14 (4/5 trit.), Mantvydas Žukauskas 12.

„Telšių“ puolimo mašina nepaliko vilčių „Ereliams“

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo „Telšių“ (14-6) ekipa.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 102:72 (33:20, 31:20, 24:21, 14:11) sutriuškino Mažeikių „Erelius“ (6-18) ir įsirašė jau ketvirtąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai į priekį pabėgo jau pirmajame kėlinyje. Gytis Sirutavičius pataikė dvitaškį, Mindaugas Norkus pelnė taškus su pražanga, Deividas Rasys atseikėjo tritaškį, o „Telšiai“ spurtavo 14:2 bei įgijo 13 taškų persvarą – 19:6.

Rungtynių baigtis buvo nulemta antrajame ketvirtyje. D. Rasys pataikė baudas, G. Sirutavičius bei Ignas Razutis smeigė po tolimą metimą, Rokas Paulauskas pridėjo dar du taškus ir telšiškių pranašumas išaugo iki 22 taškų – 45:23.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Tomas Zdanavičius per 20 minučių pelnė 25 taškus (8/13 dvit., 3/3 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Telšiai“: Tomas Zdanavičius 25 (8/13 dvit., 3/3 trit.), Gytis Sirutavičius 18 (4/4 trit., 24 naud. bal.), Mindaugas Norkus 14 (6/8 dvit.), Rokas Paulauskas 11 (4/6 dvit.), Ignas Razutis (10 rez. perd., 5 per. kam., 26 naud. bal.) ir Deividas Rasys po 10.

„Ereliai“: Karolis Sapiega 15 (4/4 dvit., 2/7 trit.), Robertas Žibikas 12, Ernestas Naruševičius 11 (5/8 dvit.).

Arenasas: uždirbau 62 mln. už 17 rungtynių – esu geriausias istorijoje!
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Gilbertas Arenasas pareiškė, kad yra geriausias žaidėjas lygos istorijoje.Jo manymu, tai įrodo įspūdingas kontraktas. Krepšininko
Jordano ir Garnetto pasiekimus pakartojęs Giannis įvardijo geriausią pasaulio žaidėją
Milvokio "Bucks" lyderis Giannis Antetokounmpo pakartojo NBA lygos legendų Michaelo Jordano ir Kevino Garnetto pasiekimą.Graikas tapo praėjusią naktį vykusių "Visų žvaigždžių"
Sabonis ir Curry dramatiškai įrodė savo meistriškumą NBA įgūdžių ir tritaškių konkursuose
Lietuvos krepšiniui istorinį pasiekimą NBA Visų žvaigždžių renginio metu užfiksavo antrą sykį pajėgiausios planetos krepšinio lygos šventėje dalyvavęs Domantas Sabonis.
Manigat šūvis iš savo aikštės pusės – įspūdingiausias LKL savaitės epizodas
LKL.lt jums pateikia penkis gražiausius praėjusios savaitės „Betsafe-LKL“ čempionato momentus.Penktas – „Šiaulių“ puolėjo Justo Furmanavičiaus dėjimas greitoje
Ch.Paulas pagerino paties M.Johnsono rekordą
Vienuoliktą kartą NBA "Visų žvaigždžių" rungtynėse dalyvavęs Chrisas Paulas pagerino lygos rekordą.Finikso "Suns" atakų organizatorius atliko 16 rezultatyvių perdavimų
NBA "Visų žvaigždžių" rungtynėse triumfavo LeBrono komanda, MVP – Giannis
Milvokio „Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo tapo pirmuoju europiečiu, laimėjusiu NBA „Visų žvaigždžių“ naudingiausiojo žaidėjo titulą (MVP), o LeBrono komanda sekmadienį
Du Lillardo šūviai iš aikštės vidurio ir Curry pergalingas metimas tritaškių konkurse – gražiausi "VŽ" momentai
Atlantoje sekmadienį įvyko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) "Visų žvaigždžių" renginiai, kuriuose dalyvavo ir įgūdžių konkurse triumfavęs bei su "LeBron"
Griffinas papildė "Nets" žvaigždžių gretas
Kaip jau rašėme, šešiskart NBA "Visų žvaigždžių" dalyvis Blake'as Griffinas penktadienį pasiekė susitarimą su Deivido Sirvydžio atstovaujamu Detroito "Pistons"
NBA dėjimų konkurso čempionu tapo intrigą dėl bučinio lankui kėlęs "Blazers" gynėjas
Anfernee Simonsas tapo pirmuoju Portlando „Trail Blazers“ komandos atstovu, laimėjusiu NBA dėjimų iš viršaus į krepšį konkursą. Renginys vyko per „Visų žvaigždžių“
"Žalgirio" pyktį patyrę uteniškiai pranoko Urbono lūkesčius, o dėl pralaimėjimo – "dzin"
Kauno „Žalgiris“ sekmadienio vakarą pasiekė revanšą Utenoje nugalėdamas „Juventus“ krepšininkus 102:78. Nukraujavę šeimininkai žaidė septyniese, todėl
Revanšą pasiekęs "Žalgiris" varžovų Utenoje nesigailėjo
Kauno „Žalgiris“ (17-2) antrą kartą ant to paties grėblio neužlipo. Užtikrintai rungtyniavę Lietuvos čempionai laimėjo teritorijoje, kurioje sausį buvo netikėtai suklupę.Martino
Prieš mūšį su "Žalgiriu" "Anadolu Efes" nusileido Kairio ekipai ir patyrė pirmą nesėkmę
Prieš penktadienį vyksiančią Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriui" pirmą nesėkmę Turkijos pirmenybėse patyrė Stambulo "Anadolu Efes" (22-1) klubas.Ergino Atamano auklėtiniai
23 taškų deficitą panaikinę prieniškiai patiesė "Neptūną"
Itin dramatišką pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Prienų „Cbet“ (8-15) komanda. Sekmadienio popietę prieniškiai panaikino net 23 taškų
G.Paytonas: vis dar noriu dirbti treneriu NBA, turiu parengęs siurprizą
Šlovės muziejaus narys, Sietlo "SuperSonics" legenda Gary Paytonas užsiminė, kad jo svajonė tapti NBA komandos treneriu netrukus išsipildys."Taip, aš vis dar noriu
Broussardas apie laisvuoju agentu tapsiantį Griffiną: jis nepašoka ir nesugeba gintis
Garsus krepšinio analitikas Chrisas Broussardas pareiškė, kad sekmadienį laisvuoju agentu šešiskart NBA "Visų žvaigždžių" rungtynių dalyvis Blake'as Griffinas
Žūtbūtinį mūšį laimėję "Neptūno" dubleriai – paskutiniai ketvirtfinalio dalyviai
Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ komanda tapo paskutiniąja NKL – VIKINGLOTTO ketvirtfinalio dalyve. Simono Serapino auklėtiniai lemiamame aštuntfinalio mače Palangoje 73:67 (21:17,
Karalienės taurės finalo dramoje – įspūdingas vilniečių triumfas (komentarai)
Beprotiškame Karalienės taurės finale – Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ triumfas.Justina Miknaitė dramatiškame mūšyje tritaškiu išvedė Gitauto
Shaqas: po 2-3 metų niekas neprilygs Dončičiui
Šlovės muziejaus narys bei vienas garsiausių visų laikų vidurio puolėjų Shaquille'as O'Nealas mano, kad jaunasis Dalaso "Mavericks" lyderis Luka Dončičius, kuris jau dabar
Gordonas: bijau, kad sugadinau dėjimų konkursą, žaidėjai nebenorės dalyvauti
Orlando "Magic" skrajoklis Aaronas Gordonas mano, kad jo pralaimėjimas 2016 metų NBA dėjimų konkurse gali sumenkinti lygos žvaigždžių norą dalyvauti šiame renginyje.Krepšininkas
Dėjimas per Giedraitį – gražiausias Eurolygos momentas, dešimtuke – ir blokas žalgiriečiui
Eurolyga pristatė 28-ojo turo gražiausių epizodų dešimtuką, kurio viršūnėje atsidūrė Barselonos "Barcelona" vengras Adamas Hanga.Kamuolį puolime atkovojęs Šarūno
Eurolygos viršūnėje įsitvirtinęs Šaras po keistos pergalės pasidalino elementaria krepšinio išmintimi
Nors Šarūno Jasikevičiaus 45-asis gimtadienis neapsiėjo be pakelto tono ir streso, šventė visgi buvo vainikuota pergalingu fejerverku.Amerikietiškų kalnelių atrakcioną priminusiose
Brazdeikis pergalingai baigė pasirodymą NBA G lygoje
Orlando burbule, Floridoje, finišavo NBA G lygos reguliarusis sezonas, už atkrintamųjų varžybų borto palikęs Vestčesterio „Knicks“ (7/8) klubą.Niujorko „Knicks“ dubleriai
Tarp NBA žvaigždžių – dar vienas pasikeitimas: Sabonis gavo naują komandos draugą
Iki NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynių Atlantoje likus dviem paroms įvyko dar vienas pasikeitimas žaidėjų stovykloje.NBA komisaro Adamo Silverio sprendimu, kelį susižeidusį Finikso
"Žalgiris" pralaimėjo nervų karą svečiams iš Milano
Kauno "Žalgiris" (15-13) savo aikštėje nepavyko užbaigti dvigubos Eurolygos savaitės iškovojant antrą pergalę.Martino Shillerio auklėtiniai po itin atkaklios kovos 64:69
Vos išsaugota gimtadienio dovana Šarui: daug klydusi "Barca" vis dėlto palaužė "Baskonia"
„Barcelona“ (20-8) penktadienį 45 metų gimtadienį šventusiam Šarūnui Jasikevičiui padovanojo nelengvai iškovotą pergalę.Lietuvio treniruojami auklėtiniai namie
"Fenerbahče" su grįžusiu Ulanovu tik paskutinėmis sekundėmis palaužė ASVEL
Itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo "Fenerbahče" (17-11) komanda.Igorio Kokoškovo auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos
Džiaugsmą į Barseloną sugrąžinęs Jasikevičius – apie šeimos kantrybę, Gasolio faktorių ir augančias ambicijas
45-ąjį gimtadienį šiandien minintis Šarūnas Jasikevičius pastaruoju metu išgyvena itin sėkmingą karjeros etapą. Praėjusią vasarą „Barcelonos“ komandos vyriausiuoju