Žalgiriečiai pralaimėjo po metimo su sirena, "Telšiai" - vienvaldžiai NKL lyderiai

L.Šilkaičio nuotr.
Mažeikių „Ereliai“ (4-9) įspūdingai iškovojo ketvirtąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Aloyzo Rudžio auklėtiniai sulig finaline rungtynių sirena 98:97 (20:23, 23:28, 24:23, 31:23) sugebėjo įveikti Kauno „Žalgiris-2“ (7-6) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 35 sekundėms Mažeikių ekipa turėjo 4 taškų pranašumą (96:92), tačiau jaunasis Vitalijus Kozys smeigė tritaškį, o gynyboje „Žalgiris-2“ taip pat sužaidė sėkmingai bei, rungtyniauti likus 11 sekundžių, gavo šansą rezultatą persverti.

Prireikė dviejų bandymų, bet kauniečiai tokia galimybe pasinaudojo. Po netaiklaus V. Kozio metimo kamuolį atkovojęs Erikas Venskus pataikė dvitaškį ir jaunieji žalgiriečiai jau pirmavo (97:96).

Svečiai savo paskutiniam metimui turėjo vieną sekundę ir ja po minutės pertraukėlės  pasinaudojo sėkmingai: Justas Nausėdas iš užribio perdavė kamuolį Augustinui Venckui, o šis pataikė dvitaškį, atnešusį „Erelių“ ekipai įsimintiną pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė Rokas Stankevičius, kuris per 37 aikštelėje praleistas minutes pelnė 27 taškus (10/14 dvit., 2/5 trit., 1/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kamuolius perėmė, kartą blokavo varžovo metimą bei kartą suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 21 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam., 31 naud. bal.), Justinas Ramanauskas (7 rez. perd.) ir Vitalijus Kozys (11 atk. kam., 4 rez. perd.) po 16, Paulius Murauskas ir Modestas Kancleris po 7.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 27 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.) Mantvydas Staniulis 22 (7 rez. perd.), Jameelas Tayloras 17 (7 atk. kam.), Justas Nausėdas 15.

„Telšiai“ – vienvaldžiai NKL lyderiai

Po kluptelėjimo ketvirtadienį atsitiesusi „Telšių“ (11-2) komanda susigrąžino pirmąją vietą Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO – NKL) turnyrinėje lentelėje. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai šeštadienį namie 79:75 (17:13, 20:15, 28:15, 14:32) pranoko Šakių „Vytį“ (5-8).

Kitame mače nesėkmę patyrus Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (10-3), telšiškiai pakilo į pirmąją vietą ir lenkia tiek pat laimėjimų turinčią, tačiau rungtynėmis daugiau žaidusią Klaipėdos „Neptūno-Akavservis“ komandą.

Būtent marijampoliečiams „Telšiai“ nusileido prieš dvi dienas.

Galutinis mačo su „Vyčiu“ rezultatas neatspindi „Telšių“ dominavimo. Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje jie pirmavo 75:48, o viduryje – 77:57. „Vytis“ skirtumą sumažino per paskutines 5 mačo minutes, tačiau kabintis į pergalę buvo per vėlu.

„Telšių“ komandai penki žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių ir buvo atlikti net 24 rezultatyvūs perdavimai.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Gytis Sirutavičius 11, Ignas Razutis (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Mindaugas Norkus ir Tomas Rimša po 10.

„Vytis“: Paulius Semaška 18, Marijus Užupis 17, Karolis Kokoška 12, Markas Užukauskas 10.

Itin prastai mačą pradėjęs „Neptūnas-Akvaservis“ vis tiek nugalėjo „Palangos Kuršius“

Nuostabų ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ iškovojo pergalę prieš Palangos „Kuršius“ 90:73 (12:31, 20:18, 26:16, 32:12).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana vangiai, o sužaidus 3 minutes rezultatas švieslentėje rodė lygybę – 4:4. Tada „Kuršiai“ surengė spurtą 7:2, kurio iniciatorius buvo Quincy Tayloras, o „Neptūnas-Akvaservis“ treneris Tomas Gaidamavičius buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Nors po pasitarimo klaipėdiečiai ir pataikė kelis metimus, tačiau jų varžovai buvo tam pasirengę ir toliau puikiai atakavo iš tolimos distancijos. Palangos komanda ketvirtį baigė spurtu 16:1 (12:31).

Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ į rungtynes grįžti bandė visais įmanomais būdais, tačiau kaip ir pirmoje pusėje, taip ir trečiajame ketvirtyje „Kuršiai“ puikiai realizavo savo metimus. Sužaidus pusę kėlinio Klaipėdos komandai nepavyko sumažinti atsilikimo (43:60).

Per kitą minutę komandos spėjo įmesti tris tritaškius, iš jų du – Nojus Mineikis, kuris po antrojo taiklaus tolimo metimo sumažino atsilikimą iki keturiolikos taškų (49:63). Pasimetę palangiškiai ir toliau nerado priešnuodžių „Neptūnas-Akvaservis“ puolimui stabdyti, o po dar vieno Nojaus Mineikio tritaškio ir Dovydo Romančenko metimo iš po krepšio atslikimas sumažėjo iki 8 taškų, o prieš lemiamą kėlinį Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ turėjo septynių taškų atsilikimą (58:65).

Ketvirtajame kėlinyje Klaipėdos komanda pakilo į lemiamą šturmą. Pirmoje atakoje Vytautas Šarakauskas smeigė tritaškį metimą, o dar po kelių atakų įmetė ir antrąjį. Palangiškiai nesugebėjo sėkmingai užbaigti savo atakos, o kitoje aikštės pusėje Matas Vaitkus, sekdamas V.Šarakausko pavyzdžiu, dar sykį įmetė tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą (67:67).

Po kelių taiklių abiejų komandų metimų, Matas Vaitkus, gavęs kamuolį kampe, įmetė tritaškį metimą su varžovo pražanga. Po Mykolo Dieninio pražangos puolime įtampa pradėjo augti. Iš pradžių technine pražanga buvo nubaustas Palangos „Kuršių“ vyriausias treneris, o dar po kelių akimirkų iš aikštės teisėjai išvarė Aidą Viskontą, kuris šiose rungtynėse nežaidė, tačiau buvo su komanda ant atsarginių žaidėjų suolelio. Pataikęs visus tris baudų metimus, Vytautas Šarakauskas, padidino savo komandos pranašumą iki 5 taškų (78:73).

Po kelių akimirkų ir Palangos „Kuršių“ baudos gynyboje, neatlaikė pastarųjų vyriausiojo trenerio nervai ir šis užsidirbo dar vieną techninę pražangą, kuri pavirto į diskvalifikacinę. Palangos „Kuršiai“ stengėsi išlipti iš duobės, ir kelis sykius sėkmingai užbaigė savo atakas, tačiau sėkmingiau abiejose aikštės pusėse žaidę šeimininkai nepaleido rungtynių ir iškovojo gražiausią šio sezono pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Nojus Mineikis 16 (9 atk.kam), Matas Vaitkus 15 (10 rez. perd), Deividas Rasys 14, Vytautas Šarakauskas 12 (16 atk. kam, 7 rez. perd), Klaidas Metrikis 12.

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 21 (9 rez.perd), Robertas Keliačius 14, Mindaugas Reminas 12.

„Sūduva-Mantinga“ krito Šilutėje

Nesėkmę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (10-3) krepšininkai.

Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 70:84 (14:17, 25:18, 13:26, 18:23) nusileido Šilutės „Šilutės“ (10-3) komandai.

Marijampoliečiai po ilgosios pertraukos išėję susikaupę ir po keturių Šarūno Beniušio taškų paeiliui įgijo 8 taškų persvarą (43:35), tačiau šilutiškiai nebuvo linkę pasiduoti.

Omaras Alstonas ir Byronas Sanfordas pataikė po dvitaškį, šeimininkai spurtavo 8:0 bei išlygino rezultatą – 43:43. Trečiajame kėlinyje dar vieną sėkmingą atkarpą surengusi „Šilutė“ lemiamą ketvirtį pasitiko turėdama 9 taškų persvarą (61:52).

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau taip pat pradėjo „Šilutė“. Ernestas Sederavičius įkrovė iš viršaus, Simonas Serapinas bei O. Alstonas pridėjo po dvitaškį ir šeimininkų pranašumas ūgtelėjo iki 12 taškų – 67:55.

Per likusią rungtynių dalį „Sūduva-Mantinga“ lemiamo spurto surengti nesugebėjo ir nepriartėję prie varžovų turėjo pripažinti „Šilutės“ pranašumą.

Nugalėtojų ekipoje geriausiai pasirodęs B. Sanfordas pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

Marijampoliečiams šiose rungtynėse nepadėjo Justinas Jogminas bei Julius Liesis.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 19 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Omaras Alstonas 15 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Andrius Gaidys 14, Linas Lekavičius 11 (3/6 dvit.), Simonas Serapinas 10 (5/5 dvit., 0/4 tirt.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 23 (10/12 dvit., 8 atk. kam.), Jonas Zakas 11 (1/7 dvit., 2/5 trit.), Edvinas Jezukevičius 10.

Puolime nesulaikomai žaidusi „Jonava“ nutraukė septynių pralaimėjimų seriją

Rungtynėse Jonavoje šeimininkai puikiai atakavo iš žaidimo: realizavo 62 procentus dvitaškių (23/37) ir 63 procentus tritaškių (12/19).

Dar pirmojo ketvirčio metu Nerijaus Zabarausko treniruojami jonaviečiai „Lūšies“ krepšininkams pirmaujant vienu tašku (12:11) surengė spurtą 18:3 bei susikrovė 14 taškų persvarą – 29:15. Tiesa, kėlinio pabaigoje Šilalės klubas kiek sumažino atsilikimą – 22:31.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje iš solidaus „Jonavos“ pranašumo buvo likę tik 5 taškai – 33:28, tačiau netrukus Juozas Balčiūnas pelnė 5 taškus iš eilės ir sugrąžino šeimininkams dviženklę persvarą – 38:28. Iki didžiosios pertraukos „Jonavos“ klubas išlaikė pranašumą ir išlaikė 10-ies taškų pranašumą – 49:39.

Trečiajame kėlinyje „Lūšis“ dar bandė pasikandžioti ir sumažino savo atsilikimą iki 6 taškų – 47:53. Kaip bebūtų, netrukus prapliupo toliašaudė jonaviečių artilerija, sukrovusi ketvirčio pabaigoje šeimininkams 19 taškų persvarą – 73:54.

„Jonavos“ klubas greitai įrodė, kad varžovams intrigos atkurti neleis ketvirtajame ketvirtyje. Užtikrintai puolime žaidę šeimininkai išvengė žaidimo duobių ir įtvirtino savo pergalę – 99:79.

„Jonava“: Kahlilas Thomasas 18, Juozas Balčiūnas 17, Samuelis Killvenas 14, Martynas Pacevičius 12, Modestas Žaunieriūnas 11, Redas Jakubauskas 10, Justas Vazalis 9.

„Lūšis“: Valdas Undraitis 26, Mindaugas Čepauskas 13, Eimantas Žilius ir Raimondas Matutis po 11.

Tauragės krepšinio klubas nutraukė septynių pralaimėjimų seriją

Beveik mėnesį pergalės skonio nejutęs Tauragės krepšinio klubas (5-8) išbrido iš nesėkmių ruožo. Edvardo Žemgulio auklėtiniai šeštadienį išvykoje 89:71 (20:23, 24:18, 22:14, 23:16) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (6-7) ir nutraukė septynių pralaimėjimų seriją.

Paskutinį kartą tauragiškiai buvo laimėję spalio 19-ąją, kai įveikė Mažeikių „Erelius“.

Šį kartą kelią į pergalę jiems nutiesė taiklūs tritaškiai – svečiai realizavo net 13 tritaškių iš 29 (44 proc.) ir taip surinko beveik pusę visų taškų. Vien Karolis Babkauskas įmetė 5 tritaškius iš 7.

„Delikatesas“ taip pat spindėjo taiklumu (10/23 tritaškiai), tačiau besivejančiųjų vaidmenyje buvo didesnę rungtynių dalį ir pralaimėjo pirmą kartą po trijų iš eilės pergalių.

„Delikatesas“: Eimantas Stankevičius 20 (10 atk. kam.), Airidas Giedraitis 15, Paulius Danusevičius 9.

Tauragės krepšinio klubas: Deividas Keburys 18, Karolis Babkauskas 17 (5/7 trit.), Rytis Biliartas 15 (12 atk kam.), Andrius Aleksandrovas 12.

Molėtuose – 229 taškai ir „Ežerūno“ pergalė per pratęsimą

Dramatišką pergalę NKL ir Baltarusijos turnyre šventė Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai.

Mariaus Pociukonio auklėtiniai namuose per pratęsimą 118:111 (26:18, 23:26, 26:22, 26:35, 17:10) pranoko Minsko „Cmoki-2“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus pusantros minutės, Dominykas Zupkauskas pataikė dvitaškį ir padidino šeimininkų persvarą iki 5 taškų (101:96). Vis tik Uladzislau Blizniukas kitoje atakoje smeigė tritaškį, o likus pusei minutės, jis pridėjo ir dvitaškį bei rezultatą išlygino – 101:101.

„Ežerūnui“ pergalę išplėšti bandė Tauras Ulevičius, bet jo tritaškis tikslo nepasiekė ir susitikimas persikėlė į pratęsimą.

„Ežerūnas“ spurtavo likus 2 minutėms iki mačo pabaigos. Tautvydas Vyšniauskas ir Ignas Lukošius realizavo baudas, dvitaškį pataikė D. Zupkauskas, o šeimininkai laimėjo atkarpą 12:4 bei nutolo 6 taškų persvara – 117:111.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Tautvydas Vyšniauskas pelnė 29 taškus (5/8 dvit., 4/9 trit., 7/7 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir išprovokavo bei užsidirbo po 4 pražangas.

„Ežerūnas“: Tautvydas Vyšniauskas 29 (5/8 dvit., 4/9 trit.), Mantas Šerkšnas 21 (4/5 dvit., 3/7 trit.), Dominykas Bučas 17 (4/4 dvit., 3/5 trit.), Dominykas Zupkauskas 13 (5/9 dvit.), Justas Šukelis 10.

„Cmoki-2“: Uladzislau Blizniukas 24 (5/10 trit.), Daniilas Barysevičius 22 (7/14 dvit.), Aliaksejus Navoičykas 18 (4/8 trit.).

78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Fenomenaliai žaidęs Delininkaitis nužudė "Olimpą" – į finalą žengė "Jurbarkas"
Fenomenalus Tomo Delininkaičio pasirodymas nukalė „Jurbarkui-Kariui“ bilietą į „7bet-NKL“ finalą. Povilo Valaičio auklėtiniai išvykoje 87:78 (20:19, 14:13,
Delininkaitis – apie Jurbarko spartiečius, didžiausią motyvatorių ir varžovą Seibutį
Antrąjį sezoną „Jurbarko-Kario“ marškinėlius vilkintis Tomas Delininkaitis krepšinio aikštelėje puikiai atspindi antrąją komandos pavadinimo dalį. Už kelių
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Veteranų Delininkaičio, Lukauskio ir Šarakausko vedami jurbarkiečiai išplėšė lemiamą mačą
Veteranų trijulės traukiamas „Jurbarkas-Karys“ išplėšė lemiamą „7bet-NKL“ pusfinalio serijos mačą. Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 71:69 (22:21,
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs "Olimpas" – per žingsnį nuo finalo
Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo. Palangiškiai namie 92:63 (28:20, 23:18, 24:13, 17:12) be
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
Pabaigoje išsigelbėjęs "Olimpas" Jurbarke dramatiškai išlygino pusfinalio seriją
Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi. Sandžio Buškevico auklėtiniai išvykoje 95:89 (20:16, 20:21,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Runkausko tritaškių fiestą atlaikę jurbarkiečiai atėmė namų pranašumą iš "Olimpo"
Intriguojantis „7bet-NKL“ pusfinalio startas prasidėjo taškų lenktynėmis, kuriose pranašesnis buvo „Jurbarkas-Karys“. Povilo Valaičio auklėtiniai 100:94 (25:24,
NKL pusfinalių prognozės: Maksvytis mato autsaiderių finalą
Intriguojančios Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) atkrintamųjų kovos nenustoja stebinti komandų sirgalių, o prieš naują etapą garsūs Lietuvos krepšinio žmonės tradiciškai
Buškevico nestebina Delininkaičio ir Lukauskio forma: jie laukia tokių serijų
Palangos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“ pradeda Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pusfinalio seriją. Patekdamas į pusfinalį „Olimpas“ pakartojo geriausią
Lukauskio ir Delininkaičo vedami jurbarkiečiai po dramatiškos kovos tapo paskutiniais pusfinalio dalyviais
Lemiamą patirties ir jaunystės kovą laimėjęs „Jurbarkas-Karys“ tapo paskutiniu „7bet-NKL“ pusfinalio dalyviu. Septyniese žaidę Povilo Valaičio auklėtiniai namuose 98:94
Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)