Žalgiriečiai pratęsė pergalių seriją, "Atletas" vėl žaidė pratęsimą, lyderių dvikovą laimėjo "Gargždai"

Dominyko Repečkos nuotr.
Motiejus Krivas surinko dvigubą dublį, jo vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (13-6) iškovojo tryliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Kauno klubas išvykoje 78:63 (18:15, 25:10, 21:16, 14:22) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (9-9).

Antrojo kėlinio pradžioje po Motiejaus Krivo dviejų taškų vertės metimo „Žalgirio“ dubleriai susikrovė dviženklį pranašumą (28:17), o iki ilgosios pertraukos persvara dar paaugo, nes „Perlo“ krepšininkai pramėtė visus 7 mestus tritaškius (43:25).

Trečiajame kėlinyje namų komanda surengė spurtą 11:4 ir priartėjo iki 13 taškų (36:49).

Visgi antroje rungtynių pusėje tritaškiai ir toliau kišo koją besivejančiai komandai. Iš 27 mestų tolimų metimų tikslą pasiekė 2.

Užtikrintai kovą po krepšiu (50/33) laimėję „Žalgirio-2“ krepšininkai triumfavo.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 15 taškų (6/10 dvit., 3/4 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 27 naudingumo balai.

Nugalėtojų klubui rezultatyviausias buvo Titas Sargiūnas, per 20 minučių pelnęs 16 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Vilkaviškio komandai Taurantas Tamošiūnas per 29 minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Perlas“: Mantas Šerkšnas 19 (4/5 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud.), Rokas Stankevičius (5/9 dvit., 3 per. kam.) ir Ginas Mulevičius (5/9 dvit., 12 atk. kam.) po 10, Taurantas Tamošiūnas 8 (4 rez. perd., 5 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Titas Sargiūnas 16 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Motiejus Krivas 15 (6/10 dvit., 14 atk. kam., 2 blok., 4 kld., 27 naud.), Dovydas Butka 13 (5/5 dvit.), Dominykas Butka 9 (3/11 dvit., 8 atk. kam.), Dominykas Stenionis 8 (2/2 trit., 4 rez. perd., 5 kld.), Liutauras Lelevičius 7.

Pratęsimo trileryje – „Atleto“ triumfas prieš užstrigusią „Šilutę“

Trečiąją pergalę iš eilės „7bet-NKL“ čempionate įsirašė Kauno r. „Atletas“ (11-7).

Kauno r. komanda namie per pratęsimą 94:82 (8:17, 20:16, 23:24, 26:20) įveikė „Šilutės“ (9-10) krepšininkus.

Likus 46 sekundėms iki rungtynių pabaigos Delante Jonesas taikliu dvitaškių sukrovė „Šilutei“ 4 taškų pranašumą (77:73), tačiau kitoje aikštės pusėje vos po 10 sekundžių į tai atsakė ir Martynas Linkevičius (75:77).

Tiksint paskutinėms 16 sekundžių rungtynių herojumi tapo Julius Liesis, kuris baudų metimais ištempė „Atletą“ į pratęsimą (77:77).

Per pridėtą laiką svečiai iš Šilutės pramėtė visus savo dvitaškius (0 iš 7), o „Atletas“ spurtavo 12:1 ir galiausiai šventė užtikrintą pergalę (94:82).

„Atleto“ ekipoje ryškiausiai žibėjo Aidas Kavaliauskas, kuris per 29 minutes pelnė 22 taškus (8/8 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Delante Jonesas, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 17 taškų (4/8 dvit., 2/6 trit., 3/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 14 naudingumo balų.

„Atletas“: Aidas Kavaliauskas 22 (8/8 dvit., 4 per. kam., 29 naud.), Karolis Babkauskas 15 (3/8 trit., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 26 naud.), Gytis Sirutavičius (4/7 dvit., 2/5 trit., 2 blok.), Martynas Linkevičius (2/7 trit., 11 atk. kam.) ir Dominykas Bučas (2/5 trit., 3 blok.) po 14, Julius Liesis 11 (1/5 trit., 3 per. kam.).

„Šilutė“: Tomas Balčiūnas 18 (8/18 dvit., 10 atk. kam.), Delante Jonesas 17 (4/8 dvit., 2/6 trit.), Mykolas Dieninis 16 (4/6 dvit., 5/5 baud.), Deividas Anužis 8 (2/7 dvit., 6 atk. kam.), Linas Lekavičius 7 (2/7 dvit., 7 rez. perd., 4 per. kam.).

Lemiamu metu šaltakraujiškai sužaidę vilniečiai triumfavo prieš „Neptūno“ dublerius

Dramatišką pergalę „7bet-NKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Perlas Energija“ (5-12).

Edvino Justos auklėtiniai namie 82:77 (18:18, 23:23, 17:19, 24:17) palaužė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (4-15) krepšininkus.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos svečiai turėjo minimalų pranašumą (69:68), o likus 38 sekundėms Arnas Adomavičius baudos metimais persvėrė rezultatą (78:77) vilniečių naudai.

Kitoje atakoje Lukas Kreišmontas buvo netikslus, A. Adomavičius sumetė dar dvi baudas (80:78), Matas Vaitkus prametė tritaškį, o pergalę dvitaškiu įtvirtino Nojus Bieliauskas.

Lemiamą atkarpą „Perlas Energija“ laimėjo 6:0.

Vilniaus komandai Andreas Kalogiros per 31 minutę pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A. Adomavičius, per 34 minutes pelnęs 19 taškų (3/8 dvit., 1/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė L. Kreišmontas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (5/8 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius 19 (3/8 dvit., 1/5 trit., 10/11 baud., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 6 kld.), Andreas Kalogiros 16 (4/5 dvit., 2/5 trit., 5 atk. kam.), Matas Mačijauskas 12 (5/9 dvit., 7 atk. kam., 3 blok.), Jokūbas Rubinas 10 (5/7 dvit., 4 kld.), Lukas Valantinas 8 (4/5 dvit.).

„Neptūnas-Akaservis“: Lukas Kreišmontas 17 (5/8 dvit., 7 atk. kam.), Oskaras Pleikys 16 (5/8 dvit., 6/8 baud., 7 atk. kam.), Matas Vaitkus 15 (3/8 trit., 8 rez. perd.), Petras Piekus 13 (5/12 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Gediminas Leščiauskas 8 (1/7 trit.).

Permainingoje lyderių dvikovoje „Gargždai“ palaužė „Sūduvą-Mantingą“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-3) sugebėjo atsitiesti, tačiau vėl krito į duobę ketvirtajame kėlinyje ir „7bet-NKL“ pirmenybėse patyrė trečiąją nesėkmę.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 55:66 (19:17, 5:18, 21:6, 10:25) nusileido Eriko Kubiliaus treniruojamiems „Gargždų“ (16-3) krepšininkams.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame geriau pasirodė šeimininkai.

Jonas Dumašius pataikė dvitaškį, Ernestas Bružas pridėjo tritaškį, Simas Galdikas realizavo abi baudas, o 17:4 spurtą vainikavo Mariaus Runkausko tolimas metimas, po kurio „Gargždai“ įgijo 9 taškų pranašumą – 58:49.

M. Kiltinavičius po šio epizodo paprašė minutės pertraukėlės, tačiau tai buvo maža pagalba. Mindaugas Stašys surinko penkis taškus paeiliui ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes „Gargždai“ įgijo 14 taškų pranašumą, kurio pakako iki dvikovos pabaigos (63:49).

Marijampolės klubo gretose geriausiai pasirodė Šarūnas Beniušis, kuris pelnė 12 taškų (4/5 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

Gargždai komandai Ernestas Bružas per 33 minutes pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 4/7 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mindaugas Stašys, per 28 minutes pelnęs 16 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Šeimininkai iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Mantas Ruikis smeigė tritaškį, Simas Galdikas pelnė taškus iš po krepšio, dar vieną tolimą metimą pridėjo E. Bružas bei Arvydas Kačinas ir 18:3 spurtavę „Gargždai“ įgijo dviženklę persvarą – 35:24. „Gargždai“ antrąjį kėlinį laimėjo 18:5.

Nepaisant to, marijampoliečiai atsitiesė sužaisdami dar įspūdingesnį trečiąjį kėlinį.

Aurimas Kieža surinko keturis taškus paeiliui, Lukas Aukštikalnis smeigė tritaškį, Edvinas Jezukevičius surengė du rezultatyvius išpuolius iš eilės, o spurtą 14:0 vainikavo Igno Labučio tolimas šūvis, po kurio „Sūduva-Mantinga“ persvėrė rezultatą – 38:35.

Galingai ketvirtį sužaidusi „Sūduva-Mantinga“ jį laimėjo 21:6 ir lemiamą ketvirtąjį kėlinį pasitiko pirmaudama 45:41.

Svečiai rungtynes užbaigė pataikę 7 tritaškius iš 36 (19 proc.) ir praradę 18 kamuolių.

„Gargždai“: Mindaugas Stašys 16 (4/7 dvit.), Ernestas Bružas 14 (4/7 trit., 9 atk. kam., 5 kld.), Marius Runkauskas 10 (2/7 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 12 (4/5 dvit.), Aurimas Kieža 11 (4/4 dvit., 1/5 trit.), Aurimas Urbonas 10 (2/8 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.).

Įspūdingai rungtynes pradėję „Telšiai“ nušlavė „Delikatesą“

Laurynas Kaveckis pelnė 25 taškus, o jo vedami „Telšiai“ (14-4) iškovojo keturioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Telšių klubas išvykoje 103:61 (31:13, 30:12, 14:23, 28:13) lengvai įveikė Joniškio „Delikatesą“ (5-14).

Įspūdingai rungtynes pradėję „Telšiai“ per pirmąjį kėlinį pelnė 31 tašką ir susikrovė 18 taškų pranašumą (31:13). Antrajame kėlinyje pranašumas toliau augo ir prieš pertrauką ekipa pirmavo 36 taškais (61:25).

Po ilgosios pertraukos Joniškio komanda pristabdė atsipalaidavusius telšiškius ir sužaidė rezultatyviausią savo kėlinį (48:75).

Telšių ekipos gretose išsiskyrė Laurynas Kaveckis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 25 taškai (2/3 dvit., 7/11 trit.), 2 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Joniškio komandai Darionas Rackley per 35 minutes pelnė 11 taškų (2/5 dvit., 1/5 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Delikatesas“: Ignas Daukšys 18 (6/11 dvit., 2/7 trit., 8 atk. kam., 4 kld.), Donnellis Cegersas 14 (4/7 dvit., 6/7 baud., 7 kld.), Darionas Rackley 11 (1/5 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 2 blok., 7 kld.), Valerijus Anisimovas 9 (7 atk. kam.).

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 25 (7/11 trit., 26 naud.), Deividas Rasys 17 (4/7 dvit., 3/7 trit.), Edgaras Stanionis 16 (4/8 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.), Andrius Globys 14 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Vilius Pocius 12 (6/10 dvit., 3 per. kam.), Ignas Razutis 9 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Mantvydas Žukauskas 8 (4/6 dvit., 5 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Vytis“ be gailesčio sutriuškino „Kretingos“ ekipą

Šakių „Vytis“ (8-11) pataikė 16 tritaškių ir iškovojo triuškinančią pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai savo aikštėje 107:60 (24:11, 24:16, 31:14, 28:19) be didesnio vargo įveikė „Kretingą“ (5-13).

„Vytis“ jau pirmajame kėlinyje po Redo Jakubausko tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą (19:9), o antrajame ketvirtyje sumetę 5 iš 7 tolimus metimus persvarą padidino dvigubai (38:18).

Po ilgosios pertraukos „Kretingai“ deficito sumažinti nepavyko, nes jie pataikė 29 proc. metimų. Tuo metu namų komanda ir toliau smaginosi puolime – per kėlinį sukratė 31 tašką (79:41).

Likęs rungtynių laikas tapo formalumu.

Šakių komandai Aurelijus Pukelis per 15 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Simonas Kriaučiūnas, per 22 minutes pelnęs 18 taškų (3/4 dvit., 2/2 trit.). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Kretingos klube išsiskyrė Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 21 minutę buvo 14 taškų (4/9 dvit., 1/2 trit., 3/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 15 naudingumo balų.

„Vytis“: Simonas Kriaučiūnas 18 (2/2 trit., 6/7 baud.), Redas Jakubauskas 15 (3/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Beliavičius 13 (3/5 trit.), Aurelijus Pukelis 12 (2/3 trit., 11 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud.), Gabrielius Čelka 11 (4/4 dvit.), Paulius Semaška 9 (7 rez. perd., 4 per. kam.), Karolis Kokoška , Justas Šukelis ir Augustinas Mikštas (6 atk. kam., 4 kld.) po 7.

„Kretinga“: Eimantas Žilius 14 (4/9 dvit.), Edgaras Preibys ir Rokas Šimkevičius (3/7 trit., 5 kld.) po 11, Spenseris Mitchellas 8.

Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien

Krepšinio torentai (220) 10.22 16:33
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07