Žalgiriečiai žygiuoja be pralaimėjimų, "Ryto" dublerius pražudė "Kretingos" ukrainietis

A.Adomaitytės nuotr.
Kauno „Žalgiris-2“ (4-0) „7bet-NKL“ pirmenybėse pratęsė pergalingą žygį. Vytauto Pliaugos auklėtiniai tarp savų sienų 89:85 (24:21, 19:25, 21:23, 25:16) palaužė Vilkaviškio „Perlo“ (1-3) krepšininkus bei iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

Trečiajame kėlinyje „Perlas“ susikūrė dviženklę persvarą (61:49), bet kauniečiai nesutriko ir surengė atsakomąjį spurtą – likus puspenktos minutės iki rungtynių pabaigos Dovydas Butka tritaškiu persvėrė rezultatą į kitą pusę (81:80).

Tada Motiejus Krivas ir Amandas Urkis apsimainė taikliais dvitaškiais, tačiau prabilo ir Nedas Montvila, paleidęs taiklų tolimą metimą (86:62). Visgi vėliau tuo pačiu atsakė ir Aidas Kavaliauskas (85:86).

Po to nė vienai komandai nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, o likus 11 sekundžių Nedas Montvilas pataikė tik vieną iš dviejų baudos metimų, todėl „Perlas“ galėjo gelbėtis (87:85). Tačiau A. Kavaliausko paskutinis metimas skriejo pro šalį ir žalgiriečiai triumfavo.

Kauniečiams Liutauras Lelevičius per 30 minučių surinko 14 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, perimtą kamuolį bei 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Dovydas Butka, per 28 minutes pelnęs 17 taškų (7/8 dvit., 1/5 trit.). Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, padarė klaidą, perėmė kamuolį, blokavo metimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 22 taškai (5/8 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, perimtas kamuolys bei 32 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 17 (7/8 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam.), Nedas Montvila 15 (4/5 trit.), Liutauras Lelevičius 14 (2/4 trit., 6 rez. perd.), Gytis Nemeikša 12 (6/8 dvit.), Motiejus Krivas 11 (4/10 dvit., 10 atk. kam., 4 kld.), Kajus Kublickas 10 (6/6 baud., 4 rez. perd.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 22 (5/8 dvit., 3/5 trit., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 32 naud.), Aidas Kavaliauskas (2/4 trit., 7 rez. perd.) ir Amandas Urkis (5/6 dvit., 2/3 trit.) po 16, Jonas Levickas 12 (6/9 dvit.), Yuri Kondrakov 7.

Ukrainiečio vedama Kretingos komanda pranoko „Rytą-2“

Maksimas Lutsenko pelnė 26 taškus ir jo vedama „Kretinga-VR Servisas“ (2-1) iškovojo antrąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Arimanto Mikaločiaus treniruojama Kretingos komanda išvykoje 97:85 (20:26, 31:22, 19:19, 27:18) susitvarkė su Vilniaus „Ryto-2“ (1-3) jaunuoliais.

Kretingai M. Lutsenko per 31 minutę surinko 26 taškus (5/10 dvit., 5/6 trit., 1/2 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas bei 25 naudingumo balus.

„Ryto-2“ ekipoje išsiskyrė Andreas Kalogiros, kuris per 28 minutes pelnė 15 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius bei surinko 20 naudingumo balų.

Vilniečiai antrajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (34:24), tačiau M. Lutsenko, Rytis Zabita ir Edgaras Dainys pataikė po dvitaškį, Raidas Nacius pridėjo du tritaškius ir kretingiškiai išlygino rezultatą (38:38).

Atkakli kova vyko iki pat ketvirtojo kėlinio vidurio, kai Laurynas Klimas likus 4 minutėms tritaškiu priartino „Ryto“ dublerius prie varžovų (80:81), bet tuomet kretingiškiai mačą užbaigė spurtu 14:5 bei išsivežė pergalę iš Vilniaus.

„Rytas-2“: Modestas Babraitis 19 (6/10 dvit., 2/5 trit., 6 atk. kam., 7 kld.), Andreas Kalogiros 15 (4/5 dvit., 2/4 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Gytis Valickas 13 (3/5 trit.), Bohdanas Bryniukas 11 (5/7 dvit., 5 atk. kam.), Laurynas Klimas 9, Arūnas Rimkus 8 (4/6 dvit., 5 rez. perd.).

„Kretinga-VR Servisas“: Maksimas Lutsenko 26 (5/10 dvit., 5/6 trit., 8 atk. kam., 25 naud.), Martynas Mažeika (5/12 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Raidas Nacius (4/6 dvit., 2/4 trit.) po 17, Rytis Zabita 16 (8/11 dvit., 9 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas ir Valerii Anisimov (4/9 dvit., 4 blok.) po 8.

Užsikūręs E. Preibys padėjo „Šilutei“ įveikti „Steką“

Užtikrintai ketvirtąjį kėlinį sužaidusi „Šilutės“ (3-1) ekipa nuskynė dar vieną „7bet-NKL“ pergalę. Simono Serapino auklėtiniai namie 71:56 (16:17, 13:10, 19:15, 23:14) pranoko Vilniaus „Steką“ (2-2).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Gediminas Povilauskas sumažino „Steko“ atsilikimą iki 6 taškų (44:50), tačiau kitoje aikštės pusėje Jalenas Warrenas pelnė dvitaškį, Edgaras Preibys pridėjo 9 taškus paeiliui ir „Šilutė“ smarkiai pabėgo į priekį (61:44).

Po šio smūgio „Stekas“ per likusias 5 minutes atsigauti nebesugebėjo.

Nugalėtojus į priekį vedė J. Warrenas, kuris per per 30 minučių surinko 23 taškus (9/12 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), 5 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, bloką bei 28 naudingumo balus.

Ketvirtame kėlinyje prabilęs E. Preibys per 31 minutę pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 18 naudingumo balų.

Vilniečių gretose Paulius Semaška per 22 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 0/4 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo, perėmė kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 23 (9/12 dvit., 5 atk. kam., 28 naud.), Edgaras Preibys 18 (4/5 dvit., 3/4 trit.), Linas Lekavičius (4/4 dvit., 6 rez. perd., 3 per. kam.) ir Joshua Alexanderis (4/6 dvit., 9 atk. kam.) po 9.

„Stekas“: Paulius Semaška 14 (5/7 dvit., 6 rez. perd.), Gediminas Povilauskas 12 (5/7 dvit.), Tadas Rinkūnas 9 (1/6 trit.), Mantas Šerkšnas 8 (2/7 trit.).

Klaipėdoje – triuškinanti „Telšių“ pergalė

„7bet-NKL“ čempionate „Telšiai“ (4-0) toliau žingsniuoja be pralaimėjimų. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai svečiuose 91:67 (30:13, 21:18, 20:16, 20:20) sutriuškino Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (0-4), kuriam tai jau ketvirtasis kluptelėjimas paeiliui.

Telšiškiai dar pirmajame kėlinyje uraganiniu puolimu įgijo 17 taškų persvarą (30:13), o Klaipėdos jaunimas per likusį laiką rimtesnio pasipriešinimo nebesukūrė. Prieš pat rungtynių pabaigą po Tomo Rimšos dvitaškio „Telšiai“ pasiekė ir triuškinančią 32 taškų persvarą (91:59).

Telšiškius į priekį vedė Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 20 taškų (10/13 dvit.), atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 perimti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems Rytis Šakaitis per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, perėmė 3 kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys (3/10 dvit.) ir Rytis Šakaitis (5/6 dvit., 3 per. kam.) po 13, Kristupas Leščiauskas (2/4 trit., 4 kld.) ir Kristupas Keinys (5/6 dvit.) po 10, Aringas Brazauskas 7.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 20 (10/13 dvit., 3 per. kam.), Vilius Pocius 11, Laurynas Mikalauskas 10 (4/6 dvit.), Mindaugas Norkus (9 atk. kam., 5 rez. perd.), Deividas Rasys (5 atk. kam.) ir Tomas Rimša (4/5 dvit., 0/5 trit.) po 9, Ignas Razutis 7 (4 rez. perd.).

Galingai žaidęs legionerius atnešė „Delikatesui“ pirmąją sezono pergalę

Legionieriaus vedamas Joniškio „Delikatesas“ iškovojo pirmąją pergalę  „7bet-NKL“ pirmenybėse.

Žilvino Petraičio auklėtiniai  išvykoje 89:65 (19:18, 24:15, 17:20, 29:12) įveikė „Mažeikių M Basket“ krepšininkus (1-3).

Svečių ekipos gretose išsiskyrė Fernando Sanchesas, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 29 taškai (8/15 dvit., 3/3 trit., 4/4 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai bei 37 naudingumo balai.

Mažeikių komandai Ginas Mulevičius per 33 minutes pelnė 14 taškų (5/5 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

Joniškiečiai į priekį pabėgo antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet laimėjo atkarpą 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (43:31).

Trečiąjį rungtynių kėlinį laimėję šeimininkai šiek tiek sumažino savo deficitą ir į lemiamą rungtynių ketvirtį žengė turėdami 7 taškų atsilikimą (53:60). Visgi galingai ketvirtąjį kėlinį laimėję (29:12)  „Delikateso“ krepšininkai Mažeikiuose šventė triuškinamą pergalę.

„M Basket“: Ginas Mulevičius 14 (5/5 dvit.), Karolis Babušis 13 (2/6 trit., 3 per. kam.), Artūras Jomantas 10 (4/9 dvit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Edis Sinadinovičius (1/7 trit., 4 rez. perd.) ir Moussa Mayakis (3/10 dvit.) po 9.

„Delikatesas“: Fernando Sanchesas 29 (8/15 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok., 37 naud.), Vilius Valuntonis (3/6 trit.) ir Corey Dashonne'as Boydas (6/10 dvit., 16 atk. kam., 4 kld., 28 naud.) po 15, Vilius Akučka 12 (4/5 trit.), Justinas Norkus 8.

A. Mikšto vedamas „Vytis-VDU“ palaužė „Atletą“

Šakių „Vytis-VDU“ (2-0) „7bet-NKL“ čempionate ir toliau išlieka nepralaimėję. Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 73:70 (20:19, 21:17, 13:18, 19:16) įveikė Kauno r. „Atleto“ krepšininkus (1-3).

Rungtynes galingai pradėjo „Vyčio-VDU“ krepšininkai, kurie mačą pradėjo spurtu 11:0. Į spurtą sureagavę „Atleto“ krepšininkai atsakė tuo pačiu – laimėjo atkarpą 12:0 ir prie varžovų po pirmojo kėlinio priartėjo per tašką.

Atkakliai besiklosčiusiose rungtynėse nei viena komandą neįgijo apčiuopiamos persvaros. Likus 30 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai turėjo trijų taškų persavarą (70:67). Tačiau tuomet po du baudos metimus pataikė Augustinas Mikštas ir Ernestas Jonkus. Vienu tašku atsilikinėję svečiai lemiamai atakai turėjo 18 sek. Tačiau Gyčio Sirutavičiaus dvitaškis tikslo nepasiekė, kamuolį gynyboje nusiemęs A. Mikštas rungtynes uždarė dar dviem taikliais baudos metimais.

Šakių komandai Augustinas Mikštas per 26 minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 4/11 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„Atleto“ ekipos gretose išsiskyrė Paulius Danisevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 27 taškai (9/10 dvit., 2/4 trit., 3/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 22 (4/11 trit., 7 atk. kam.), Ernestas Jonkus 13 (4/10 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Titas Januševičius 9, Karolis Kokoška 7 (7 atk. kam.).

„Atletas“: Paulius Danisevičius 27 (9/10 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 34 naud.), Egidijus Dimša 13 (5/11 dvit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (6 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas po 7.

Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Sūduva-Mantinga“ įveikė „Kuršius“

Trečiąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse iškovojo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ krepšininkai (3-1). Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai namie 80:63 (13:17, 19:21, 24:14, 24:11) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-3).

Rungtynes geriau pradėjo palangiškiai, kurie po pirmųjų 10 minučių pirmavo 17:13. Gerą gynybą demonstravę Povilo Šakinio auklėtiniai neleido šeimininkams įsibėgėti. Po dviejų kėlinių pajūrio komanda pirmavo 38:32.

Vaizdas aikštėje pasikeitė po ilgosios pertraukos. Tiek gynybą, tiek puolimą pagerinę aikštelės šeimininkai greitai pasivijo varžovus ir persvėrė rezultatą. Po trijų kėlinių marijampoliečiai pirmavo 58:52.

Apsukų nemažinę šeimininkai ketvirtąjį rungtynių ketvirtį pradėjo spurtu 12:0 ir atsiplešė nuo varžovų (70:52). Iniciatyvos iš rankų nebepaleidę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai šventė užtrikrintą pergalę.

Marijampolės komandai Marijus Užupis per 31 minutę pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Mantas Litvinas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 15 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Marijus Užupis 17 (5/8 dvit., 2/5 trit., 7 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 13 (4/7 trit., 7 rez. perd., 3 per. kam.), Paulius Beliavičius (2/6 trit., 5 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas (2/4 trit., 7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis (5/5 baud., 7 atk. kam.) ir Domantas Vilys (5 per. kam.) po 11.

„Kuršiai“: Mantas Litvinas 15 (2/5 trit.), Tadas Budrys 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.), Reggie Mitchell Clark 8 (2/4 trit., 5 kld.), Tadas Kymantas 7 (4 rez. perd., 5 kld.).

Žaidėjas, nuo kurio prasidėjo "Olimpas", papasakojo apie legendinę Panemunės aikštelę
11-oji „Tikslo link. Olimpas“ serija skirta komandos kapitonui Pauliui Danisevičiui. Žaidėjui, kuris pirmasis patikėjo Jono Vainausko projektu ir nuo kurio prasidėjo Palangos „Olimpo“
Lemiamose rungtynėse "Delikatesą" pervažiavęs "Olimpas" pateko į pusfinalį
Lemiamose penktose „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos rungtynėse triumfavo Palangos „Olimpas“. Reguliariojo sezono nugalėtojai namų tvirtovėje 98:70 (23:14, 23:22, 24:15, 28:19)
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Vytis-VDU" visgi laimėjo ir lemiamą mačą žais Jurbarke
Charakterį parodęs Šakių „Vytis-VDU“ išplėšė dar bent vienerias „7bet-NKL“ atkrintamųjų rungtynes. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 94:89 (30:18,
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Dramatiškai laimėję jurbarkiečiai priartėjo prie Finalo ketverto
„7bet-NKL“ atkrintamosiose lygos debiutantas „Jurbarkas-Karys“ dėjo dar vieną žingsnį pusfinalio link. Povilo Valaičio auklėtiniai namų tvirtovėje 104:98 (24:22, 20:19,
Žemaičių magija tęsiasi: dramatiškai telšiškius palaužiusi "Kretinga" – pirmoji pusfinalio dalyvė
Šio „7bet-NKL“ sezono atkrintamosiose „Kretinga“ daro stebuklus. Arimanto Mikaločiaus kariauna išvykoje 73:71 (13:19, 19:19, 21:18, 20:15) ketvirtfinalyje eliminavo
"Olimpas" turėjo vargti prieš penkiese likusį "Delikatesą", "Kretinga" – per žingsnį nuo pusfinalio
Sausakimšame Kretingos sporto centre „Kretinga“ sukūrė dar vieną stebuklą ir atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ pusfinalio. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
Sensacijos NKL: "Kretinga" laimėjo Telšiuose, "Delikatesas" išvykoje sutriuškino "Olimpą"
Žvėriškais veteranų pasirodymais pažymėtose rungtynėse tikrą sensaciją pateikė „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 100:92 (26:24, 30:20, 11:15, 16:24,
Per pratęsimą "Atletą" patiesęs "Perlas" pirmą kartą žais ketvirtfinalyje
Išlikimo rungtynėse paskutinį bilietą į „7bet-NKL“ ketvirtfinalį pačiupo Vilkaviškio „Perlas“. Šarūno Zablockio auklėtiniai savo aikštėje
Dviženklį pranašumą išbarstę žalgiriečiai itin apmaudžiai baigė pasirodymą NKL
Įspūdingą charakterį parodžiusi ir veteranų vedama „Kretinga“ eliminavo praėjusio sezono „7bet-NKL“ čempionus. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje 87:83 (25:21,
"Delikatesas" dramatiškai iškopė į ketvirtfinalį, "Perlas" išlygino serijos su "Atletu" rezultatą
Joniškio „Delikatesas“ dramatiškai įšoko į „7bet-NKL“ ketvirtfinalio traukinį. Žilvino Petraičio auklėtiniai svečiuose 81:80 (22:15, 25:23, 18:18, 16:24)
"Ryto" dublerių sezoną užbaigė per pratęsimą sostinėje triumfavęs "Vytis-VDU"
Dar vienas Tito Januševičiaus rezultatyvus pasirodymas padėjo Šakių „Vyčiui-VDU“ žengti į ketvirtfinalį. Šakiškiai sostinėje 110:100 (26:24, 16:23, 30:24,
Titulo gynyba tęsiasi: "Žalgirio" dubleriai Kretingoje išplėšė lemiamą mačą
„7bet-NKL“ atkrintamosios įgauna pagreitį, o jose žūtbūtinę pergalę pasiekė Kauno „Žalgiris-2“. Titulą ginantys Vytauto Pliaugos auklėtiniai aštuntfinalyje svečiuose 88:72 (25:16,
"Atletas" neįtikėtinu spurtu atėmė aikštės pranašumą iš "Perlo", "Delikatesas" išlygino serijos rezultatą
Paskutiniame kėlinyje atsibudęs Kauno r. „Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalyje. Remigijaus Bardausko kariauna išvykoje 83:75 (13:25,
NKL atkrintamosios: žalgiriečiai prarado namų pranašumą, "Ryto" dubleriai krito Šakiuose
„7bet-NKL“ aštuntfinalio etape – pirmoji staigmena. Žemesnę vietą reguliariajame sezone užėmusi „Kretinga“ išvykoje 67:64 (19:12, 13:15, 16:14,
Vainauskas: stengiuosi nesikišti, tačiau duodu individualius patarimus savo žaidėjams
Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. Klubo
NKL aštuntfinalio starte – pergalė nepadoriu skirtumu
Tadas Rinkūnas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Ukmergės „Stekas“ įsirašė lengvą pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio starte. Ukmergiškiai savo aikštėje
Aiškios visos NKL aštuntfinalio poros
Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.40 ture buvo sužaistos šešerios rungtynės, kuriose
Žalgiriečius įveikę "Telšiai" užsitikrino antrą vietą, "Ryto" ir Neptūno" dubleriai patyrė nesėkmes
30 pergalė „Telšiams“ (30-8) užtikrino antrąją vietą „7bet-NKL“ reguliariajame sezone. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 79:65 (16:18, 22:16, 21:16, 20:15)
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Žalgiriečiai dramatiškai pralaimėjo, "Ryto" ir "Neptūno" dublerių mūšyje triumfavo klaipėdiečiai
5 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs Vilkaviškio „Perlas“ (17-18) namie 73:70 (21:22, 13:20, 18:13, 21:15) dramatiškai palaužė Kauno „Žalgirį-2“
Žalgiriečiai pratęsė "Vyčio-VDU" nesėkmių seriją
Š akių „Vytis-VDU“ (15-17) toliau neišbrenda iš nesėkmių ruožo. „7bet-NKL“ čempionate šakiškiai išvykoje 87:94 (16:25, 26:22, 17:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą
Legionieriaus duonos paragavęs Adomavičius grįžo į "Rytą"
Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien