Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams

V.Kuralavičiaus nuotr.
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“ (20-9) klubui. Arvydo Gronskio auklėtiniams tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje krito į duobę, kai „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą – 21:11. Nuo šios akimirkos pirmavę šilutiškiai lemiamą ketvirtį pradėjo 8 taškais be atsako ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – 74:47.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Simonas Serapinas, kuris per 24 minutes, pelnė 24 taškus (1/1 dvit., 6/10 trit., 4/6 baud. met.) taip pat perėmė du kamuolius, tiek pat kartų pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Taškų nepelnęs jo komandos draugas Linas Lekavičius susitikimą baigė net su 19 naudingumo balų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs ir perėmęs po 6 kamuolius.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 11, Erikas Venskus 9 (7 atk. kam.), Dominykas Stenionis (5 kld.), Laurynas Vaištaras ir Giedrius Bergaudas po 8.

„Šilutė“: Simonas Serapinas (6/10 trit.) ir Omaras Alstonas po 24 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 11, .... Linas Lekavičius 0 (19 naud. bal., 10 rez. perd., 6 atk. kam., 6 per. kam.).

Nesustabdomo Š. Beniušio vedama „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę Vilniuje

Šarūnas Beniušis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-5) trečiąjį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių ratą pradėjo pergalingai.

Povilo Šakinio auklėtiniai pirmosios grupės išvykos mače Vilniuje 113:96 (21:24, 32:23, 36:25, 24:24) pranoko vietos „Perlo“ (14-15) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Š. Beniušis per 21 minutę pelnė 31 tašką (12/13 dvit., 1/1 trit., 4/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 39 naudingumo balus.

Iki rezultatyviausių karjeros rungtynių puolėjui pritrūko 2 taškų, o iki naudingiausių – 6 naudingumo balų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Antrajame kėlinyje Adas Šimonis pataikė iš toli, Augustas Marčiulionis realizavo dvitaškį, dar po du taškus pelnė Ąžuolas Tubelis bei Andreas Kalogiros ir „Perlas“ pirmavo 34:23.

Neilgai trukus Tautvydas Kliučinykas buvo nubaustas technine pražanga, o vilniečiai tuo pasinaudoję dar labiau padidino savo pranašumą (37:23).

Vis tik tuomet „Sūduva-Mantinga“ atkuto. Jonas Zakas atseikėjo du tritaškius paeiliui, dvitaškį pridėjo T. Kliučinykas, o Justinas Jogminas sudrebino lanką dėjimu ir marijampoliečių deficitas jau buvo vienženklis – 33:41.

Netrukus T. Kliučinykas ir Gintautas Matulis pelnė taškus su pražanga, Šarūnas Beniušis realizavo baudas bei pataikė dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 20:6 ir ilgąją pertrauką išėjo turėdama 6 taškų persvarą – 53:47.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva-Mantinga“ pratęsė savo sėkmingą atkarpą. Š. Beniušis pelnė 6 taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo G. Matulis ir pirmą kartą rungtynėse marijampoliečių pranašumas pasiekė dviženklę ribą – 61:48.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Tomas Galeckas ir G. Matulis smeigė po tritaškį, Edvinas Jezukevičius bei T. Kliučinykas – po dvitaškį ir „Sūduva-Mantinga“ persvara abejonių nebekėlė – 86:68.

„Šiandien rungtynėse vyravo puolimas. Manau, kad tokiu geru puolimu ir laimėjome. Pradžioje buvome ne tai, kad nenusiteikę, bet nepadarėme, ką buvome sutarę. Plius neįkrito vienas kitas metimas, o paskui susitvarkėme, turėjome gerą atkarpą gynyboje ir geru puolimu laimėjome rungtynes“, – po susitikimo teigė marijampoliečių vyriausiasis treneris.

„Perlas“: Ignas Juškevičius 24 (9/12 dvit.), Andreas Kalogiros 19 (5/7 dvit.), Ąžuolas Tubelis 18 (9/13 dvit., 7 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 11 (7 rez. perd.), Jokūbas Rubinas 10 (2/6 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 31 (21 min., 12/13 dvit., 39 naud. bal.), Tomas Galeckas 20 (4/6 trit.), Gintautas Matulis 16 (4/4 dvit.), Edvinas Jezukevičius 12 (4/7 dvit.), Jonas Zakas (3/8 trit.) ir Tautvydas Kliučinyjas (5/6 dvit.) po 11.

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Ereliai“ pratęsė tauragiškių pralaimėjimų seriją

Lemiamu metu spurtavę Mažeikių „Ereliai“ (12-17) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse Tauragės krepšinio klubui (6-23) įrašė aštuntąjį pralaimėjimą iš eilės.

Mažeikiškiai išvykoje 93:84 (26:19, 22:25, 23:27, 22:13) įveikė septynių žaidėjų rotaciją naudojusio Edvardo Žemgulio auklėtinius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį išvedė debiutavęs Valerijus Anisimovas (73:71), tačiau tuomet „Ereliai“ 4 minučių atkarpą laimėjo 16:0 (87:73) ir perėmė mačo kontrolę.

Tauragės krepšinio klubui rungtynių pabaigoje pavyko apkarpyti deficitą, tačiau tai dvikovos baigties nepakeitė.

Fantastiškai nugalėtojų gretose žaidęs Rokas Stankevičius pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą. Puolėjas per 36 minutes pelnė 33 taškus (9/13 dvit., 5/9 trit., 0/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

Iš „Palangos Kuršių“ į Tauragę persikėlęs V. Anisimovas per 28 minutes įmetė 17 taškų (7/11 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Tauragės krepšinio klubas: Valerijus Anisimovas ir Karolis Babkauskas (5 rez. perd.) po 17, Oskaras Pleikys 16 (8 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 14 (7 kld.), Arminas Bergaudas 11.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 33 (9/13 dvit., 5/9 trit., 5 rez. perd. 31 naud. bal.), Jameelas Bernardas Tayloras 20 (7/13 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Mantvydas Staniulis 14 (9 rez. perd., 8 kld.), Mogga Lado 13.

Dėl koronaviruso Marijampolės klube nukeliami šeši šios savaitės mačai
Dėl Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje užfiksuotų COVID-19 atvejų nukeliamos šešerios šios savaitės NKL – VIKINGLOTTO rungtynės.Ketvirtadienį Marijampolės
Dėl koronaviruso šiandien neįvyks vienerios KMT rungtynės
Šiandien turėjusios vykti Karaliaus Mindaugo taurės rungtynės tarp Alytaus "Dzūkijos" ir Šilutės "Šilutės" neįvyks.Pranešama, kad "Šilutė"
Monstriškai žaidęs A.Pukelis - NKL savaitės MVP (penketuke - ir žalgirietis)
NKL – VIKINGLOTTO naudingiausiu antrosios savaitės krepšininku tapo Šakių „Vyčio“ aukštaūgis Aurelijus Pukelis.26-erių metų 205 cm ūgio krepšininkas
COVID-19 "Telšių" klube privertė nukelti rungtynes
NKL – VIKINGLOTTO nukeliamos ketvirtadienį turėjusios įvykti rungtynės Molėtuose tarp vietos „Ežerūno-Atleto“ ir „Telšių“.To priežastis – antradienį
NKL apžvalga: pergalė 63 taškais, A.Pukelio šou ir įspūdingai išplėštas pratęsimas
NKL – VIKINGLOTTO sužaista antroji sezono savaitė, po kurios pirmenybėse liko trys nepralaimėjusios komandos.Tai – po keturias pergales turinčios Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių mūšį laimėjo kauniečiai (rezultatai)
Trečiąją pergalę iš eilės NKL – VIKINGLOTTO iškovojo gausaus sirgalių būrio palaikoma Kauno „Žalgirio-2“ ekipa. Giedriaus Bergaudo vedama ekipa namuose 86:81 (23:26,
37-erių V.Vasylius papasakojo, kaip išlaiko formą ir ką reiškia žiūrovai
Antrąjį sezoną paeiliui „Šilutės“ komandoje pradėjęs Valdas Vasylius ir vėl demonstruoja solidžią formą.37-erių metų 203 cm ūgio krepšininkas per pirmąsias trejas
Žalgiriečiai laimėjo minimaliai, "Ryto" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa mače svečiuose 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“
Vilkavišio klubą papildė E.Stanionis, "Perlą-Energiją" - V.Valuntonis
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) debiutavęs Vilkaviškio „Perlas“ (0-1) į komandą susigrąžino Edgarą Stanionį.Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir NKL patirties
Raumenis pademonstravusi "Juventus" įveikė marijampoliečius
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) Utenos „Juventus“ komanda įveikė pirmo etapo barjerą.Po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų tarpusavio rungtynių Žydrūno Urbono auklėtiniai
Įspūdinga "Gargdžų" pergalė, Kumpio ir Rubino šou bei šūviai iš aikštės vidurio
Praėjusią savaitę po kiek daugiau nei 7 mėnesių pertraukos į aikštes grįžo Nacionalinės krepšinio lygos kovos.Pirmąją 2020-2021 metų sezono savaitę trys komandos iškovojo
Marijampolėje - T.Kliučinyko karjeros rungtynės ir nelengva pergale
Tautvydas Kliučinykas sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-0) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo antrąją
Puikiai iš toli atakavęs "Vytis" įveikė "Telšius"
Antrąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo Šakių „Vyčio“ (2-0) krepšininkai. Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 81:74 (15:15, 22:12,
V.Šeškus apie trenerio darbą: iš vienos pusės tai meilė, iš kitos - vargas
Dešimtmetį LKL dirbęs ir Prienų krepšinio simboliu vadinamas Virginijus Šeškus po 2018-2019 metų sezono Prienų „Skycop“ klube nusprendė pailsėti ir pasitraukė
"Šilutės" treneris: NKL šiemet yra sustiprėjusi
„Šilutės“ komanda naująjį sezoną pasitinka nekeisdama savo tikslų – klubas tikisi žaisti finalo ketverte ir jį laimėti.Ekipą antrąjį sezoną paeiliui treniruos Kęstutis
Draugiškame turnyre Jonavoje "Sūduva-Mantinga" liko trečia
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Jonavoje vykusiame draugiškame Mero taurės turnyre užėmė trečiąją vietą.Mažajame finale Povilo Šakinio auklėtiniai 83:75 (22:20,
"Dzūkija" KMT kovas pradėjo sunkia pergale Šilutėje
Alytaus „Dzūkijos“ komanda sunkia pergale pradėjo kovas Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT). Pirmojo etapo rungtynėse išvykoje alytiškiai 76:71 (24:20, 16:11, 16:19,
Pirmajame KMT etape - į atlapus kimbančios NKL ekipos
Vakar startavęs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras jau pirmąją dieną buvo kupinas netikėtų rezultatų.Pirmajame turnyro etape po dukart susitinka poros, kurios yra sudarytos iš
Drama Marijampolėje: "Juventus" nesugebėjo palaužti "Sūduvos-Mantingos"
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras antradienį sirgaliams padovanojo tikrą dramą Marijampolėje. Utenos „Juventus“ komanda paleido pergalę iš savo rankų ir dvikovą
"CBet" KMT kovas pradėjo dramatiška pergale Kaune
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) kovas Prienų „CBet“ pradėjo nelengva pergale. Ilgai snūduriavę prieniškiai išvykoje 87:84 (16:25, 26:13, 19:29, 26:17)
R.Keliačiaus vedami "Kuršiai" kontroliniame mače palaužė "Neptūną-Akvaservis"
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ paskutinėse pasiruošimo sezonui rungtynėse Palangoje rezultatu 53:59 (9:21, 20:15, 13:13, 11:10) pripažino „Kuršių“
"Žalgiris-2" minimaliu skirtumu nusileido Vilkaviškio "Perlui"
Kauno „Žalgirio-2“ komanda patyrė apmaudžią nesėkmę pasirengimo cikle. Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose rezultatu 77:78 (23:12; 21:28; 17:11; 16:27) nusileido Vilkaviškio
Kuršių" vairą perima V.Buzas
Palangos „Kuršiai“ turi naują vyriausiąjį trenerį. Juo tapo 32-ejų Vytautas Buzas.Buvęs krepšininkas tris sezonus rungtyniavo Lietuvos krepšinio lygoje. 2006-2007
"Perlo" treneris E.Justa: pirmiausia norime patekti tarp 8 stipriausių
Artėjančioms Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono batalijoms Vilniaus „Perlo“ komanda ruošiasi neįprastu būdu – dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens
Į Molėtų komandą grįžta D.Keburys
Molėtų „Ežerūnas-Atletas“ paskelbė, kad į komandą grįžta 30-ies metų 201 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas Deividas Keburys.Krepšininkas 2014-2015 metų sezone gynė
Įspūdingas D.Lavrinovičiaus žaidimas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo "Perlui"
Sezonui NKL besirengianti Vilniaus „Perlo“ komanda sėkmingai dalyvauja Sostinės krepšinio lygos Rudens taurėje, kurioje pasiekė finalą.Edvino Justos auklėtiniai pusfinalyje 88:77 (35:29,
"Žalgirio" dubleriai iškovojo triuškinančią pergalę bei nusileido čempionams
Kauno „Žalgirio-2“ komanda sužaidė dar dvejas kontrolines rungtynes pasirengimo cikle. Savaitgalį jaunieji žalgiriečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną pralaimėjimą.Penktadienį