Žalgiriečius nužudė S.Serapinas, "Ryto" dubleriai nusileido čempionams

V.Kuralavičiaus nuotr.
Kauno „Žalgirio-2“ (14-16) krepšininkai VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse patyrė triuškinantį pralaimėjimą, namuose 64:86 (11:21, 21:24, 17:21, 17:20) nusileidę „Šilutės“ (20-9) klubui. Arvydo Gronskio auklėtiniams tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje krito į duobę, kai „Šilutė“ įgijo dviženklę persvarą – 21:11. Nuo šios akimirkos pirmavę šilutiškiai lemiamą ketvirtį pradėjo 8 taškais be atsako ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus – 74:47.

Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Simonas Serapinas, kuris per 24 minutes, pelnė 24 taškus (1/1 dvit., 6/10 trit., 4/6 baud. met.) taip pat perėmė du kamuolius, tiek pat kartų pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Taškų nepelnęs jo komandos draugas Linas Lekavičius susitikimą baigė net su 19 naudingumo balų, atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs ir perėmęs po 6 kamuolius.

„Žalgiris-2“: Karolis Babušis 11, Erikas Venskus 9 (7 atk. kam.), Dominykas Stenionis (5 kld.), Laurynas Vaištaras ir Giedrius Bergaudas po 8.

„Šilutė“: Simonas Serapinas (6/10 trit.) ir Omaras Alstonas po 24 (8 atk. kam.), Byronas Sanfordas 11, .... Linas Lekavičius 0 (19 naud. bal., 10 rez. perd., 6 atk. kam., 6 per. kam.).

Nesustabdomo Š. Beniušio vedama „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę Vilniuje

Šarūnas Beniušis sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (24-5) trečiąjį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių ratą pradėjo pergalingai.

Povilo Šakinio auklėtiniai pirmosios grupės išvykos mače Vilniuje 113:96 (21:24, 32:23, 36:25, 24:24) pranoko vietos „Perlo“ (14-15) krepšininkus, kuriems tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

Š. Beniušis per 21 minutę pelnė 31 tašką (12/13 dvit., 1/1 trit., 4/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 39 naudingumo balus.

Iki rezultatyviausių karjeros rungtynių puolėjui pritrūko 2 taškų, o iki naudingiausių – 6 naudingumo balų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Antrajame kėlinyje Adas Šimonis pataikė iš toli, Augustas Marčiulionis realizavo dvitaškį, dar po du taškus pelnė Ąžuolas Tubelis bei Andreas Kalogiros ir „Perlas“ pirmavo 34:23.

Neilgai trukus Tautvydas Kliučinykas buvo nubaustas technine pražanga, o vilniečiai tuo pasinaudoję dar labiau padidino savo pranašumą (37:23).

Vis tik tuomet „Sūduva-Mantinga“ atkuto. Jonas Zakas atseikėjo du tritaškius paeiliui, dvitaškį pridėjo T. Kliučinykas, o Justinas Jogminas sudrebino lanką dėjimu ir marijampoliečių deficitas jau buvo vienženklis – 33:41.

Netrukus T. Kliučinykas ir Gintautas Matulis pelnė taškus su pražanga, Šarūnas Beniušis realizavo baudas bei pataikė dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 20:6 ir ilgąją pertrauką išėjo turėdama 6 taškų persvarą – 53:47.

Po ilgosios pertraukos „Sūduva-Mantinga“ pratęsė savo sėkmingą atkarpą. Š. Beniušis pelnė 6 taškus paeiliui, dvitaškį pridėjo G. Matulis ir pirmą kartą rungtynėse marijampoliečių pranašumas pasiekė dviženklę ribą – 61:48.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje Tomas Galeckas ir G. Matulis smeigė po tritaškį, Edvinas Jezukevičius bei T. Kliučinykas – po dvitaškį ir „Sūduva-Mantinga“ persvara abejonių nebekėlė – 86:68.

„Šiandien rungtynėse vyravo puolimas. Manau, kad tokiu geru puolimu ir laimėjome. Pradžioje buvome ne tai, kad nenusiteikę, bet nepadarėme, ką buvome sutarę. Plius neįkrito vienas kitas metimas, o paskui susitvarkėme, turėjome gerą atkarpą gynyboje ir geru puolimu laimėjome rungtynes“, – po susitikimo teigė marijampoliečių vyriausiasis treneris.

„Perlas“: Ignas Juškevičius 24 (9/12 dvit.), Andreas Kalogiros 19 (5/7 dvit.), Ąžuolas Tubelis 18 (9/13 dvit., 7 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 11 (7 rez. perd.), Jokūbas Rubinas 10 (2/6 trit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 31 (21 min., 12/13 dvit., 39 naud. bal.), Tomas Galeckas 20 (4/6 trit.), Gintautas Matulis 16 (4/4 dvit.), Edvinas Jezukevičius 12 (4/7 dvit.), Jonas Zakas (3/8 trit.) ir Tautvydas Kliučinyjas (5/6 dvit.) po 11.

Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Ereliai“ pratęsė tauragiškių pralaimėjimų seriją

Lemiamu metu spurtavę Mažeikių „Ereliai“ (12-17) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse Tauragės krepšinio klubui (6-23) įrašė aštuntąjį pralaimėjimą iš eilės.

Mažeikiškiai išvykoje 93:84 (26:19, 22:25, 23:27, 22:13) įveikė septynių žaidėjų rotaciją naudojusio Edvardo Žemgulio auklėtinius.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkus į priekį išvedė debiutavęs Valerijus Anisimovas (73:71), tačiau tuomet „Ereliai“ 4 minučių atkarpą laimėjo 16:0 (87:73) ir perėmė mačo kontrolę.

Tauragės krepšinio klubui rungtynių pabaigoje pavyko apkarpyti deficitą, tačiau tai dvikovos baigties nepakeitė.

Fantastiškai nugalėtojų gretose žaidęs Rokas Stankevičius pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą. Puolėjas per 36 minutes pelnė 33 taškus (9/13 dvit., 5/9 trit., 0/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 31 naudingumo balą.

Iš „Palangos Kuršių“ į Tauragę persikėlęs V. Anisimovas per 28 minutes įmetė 17 taškų (7/11 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

Tauragės krepšinio klubas: Valerijus Anisimovas ir Karolis Babkauskas (5 rez. perd.) po 17, Oskaras Pleikys 16 (8 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 14 (7 kld.), Arminas Bergaudas 11.

„Ereliai“: Rokas Stankevičius 33 (9/13 dvit., 5/9 trit., 5 rez. perd. 31 naud. bal.), Jameelas Bernardas Tayloras 20 (7/13 dvit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Mantvydas Staniulis 14 (9 rez. perd., 8 kld.), Mogga Lado 13.

"Ryto" jaunimo treneris įvardijo žaidėjus, kurie jau pasirengę kilti į aukštesnį lygį
Vilniaus „Ryto“ jaunimo komandos žaidėjų ir trenerių emocijos po Kaune laimėto  Eurolygos jaunimo atrankos turnyro jau nurimo. Už komandos vairo stovintis vyriausiasis treneris
Pokyčiai trijose NKL komandose
Prieš artėjančias savaitgalio rungtynes – pokyčiai net trijose VIKINGLOTTO-NKL komandose.Į Joniškio „Delikatesą“ po kiek mažiau nei dviejų savaičių pertraukos grįžta
A.Mineikis apie "Neptūno" dublerių komandos vairo perėmimą: buvo netikėta
Vykstant trenerių rokiruotėms pagrindinėje „Neptūno“ komandoje, tai palietė ir „Neptūną-Akvaservį“.Tomui Gaidamavičiui palikus pastarąją komandą, vadovauti jai buvo
Žaismingas "Žalgirio" estas: apie debiutą Eurolygoje, Prienus ir Jasikevičiaus riksmus
Kauno „Žalgirio“ dublerių komandoje VIKINGLOTTO Nacionalinėje krepšinio lygoje tobulėja vienas įdomiausių savo kartos įžaidėjų 19-metis Kerras Kriisa.Estas 2018 metais pasirašė
G.Matulis: "Tikiuosi, kad Marijampolės klubą pamatysime LKL"
Sostinės krepšinio mokyklos (SKM) renginiai kyla į naują lygį. Tuo neabejoja Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubuose žaidęs Gintautas Matulis.Vasario 16-ąją „Jeep“ arenoje
NKL lankomumo lyderis - "Palangos Kuršių" klubas
Šį VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos sezoną geriausiai yra lankomos „Palangos Kuršių“ rungtynes. Į pajūrio komandos mačus vidutiniškai susirenka po
"Ryto" dubleriai namie nusileido "Vyčiui" su 14 perdavimų atlikusiu P.Semaška
Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Šakių „Vytis“ (17-16) VIKINGLOTTO-NKL svečiuose 95:82 (26:20, 19:33, 24:21, 26:8) įveikė Vilniaus „Perlą“ (14-18.).Prasidėjus
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių dvikovoje - užtikrinta kauniečių pergalė
VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šį vakarą vyko dvejos rungtynės, o vienose iš jų pergalę šventė Kauno „Žalgiris-2“ (16-16).Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 88:72
Nutrūko net 21-erių namie laimėtų "Telšių" rungtynių serija
Dramatišką pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse šventė Šakių „Vyčio“ (16-16) krepšininkai, kurie patiesė čempionato lyderius „Telšius“
Pasikeitė "Ryto" planai: Ą.Tubelis taip pat išvyko į NBA stovyklą ir KMT finalo ketverte nežais
Naudingiausias Eurolygos jaunimo atrankos turnyro Kaune žaidėjas Ąžuolas Tubelis taip pat išvyko į Čikagą, kur savaitgalį dalyvaus NBA organizuojamoje „Basketball Without Borders“
Į Marijampolę grįžęs Ž.Šimonis: Lietuvoje pirmenybių lygis daug geresnis nei Italijoje
Šį sezoną Italijoje pradėjęs Žygimantas Šimonis grįžo ten, kur rungtyniavo pastaruosius du sezonus – Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ ekipą.Tinklalapis „suduva-mantinga.lt“
"Ryto" dubleriai į dvikovą su žalgiriečiais Kaune vyks be trijų lyderių
Vilniaus „Perlas“ ketvirtadienį į „NKL-Viking Lotto“ čempionato dvikovą prieš Kauno „Žalgirį 2“ vyks be trijų lyderių: Ąžuolo Tubelio, Augusto Marčiulionio
Gražiausią NKL savaitės epizodą sukūrė "Erelių" duetas
VIKINGLOTTO-NKL 17-osios savaitės gražiausią savaitės momentą sukūrė Mažeikių „Erelių“ duetas. Rokas Stankevičius greitoje atakoje atliko gražų perdavimą per nugarą, o Mogga
"Gargždų" vedlys M.Ruikis - NKL savaitės MVP
VIKINGLOTTO-NKL savaitės naudingiausiu krepšininku tapo pirmenybių sezono rekordą užfiksavęs „Gargždų“ komandos snaiperis Mantas Ruikis.34-erių 197 cm ūgio krepšininkas
NKL: 50 minučių kova, rezultatyvumo rekordas ir įspūdingas "Telšių" spurtas
Praėjusią savaitę Mantas Ruikis pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą, „Telšiai“ laimėjo panaikinę 25 taškų deficitą, o Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“
NKL: dviejų pratęsimų dramoje – G. Matulio šou ir čempionų pergalė (rezultatai)
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) dar ketvirtajame kėlinyje turėjo 9 taškų deficitą, tačiau nepaisant to, sugebėjo išsigelbėti.Povilo Šakinio auklėtiniai
NKL: sunkios čempionų bei lyderių pergalės, Lavrinovičiai pasirodė blankiai
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-6) VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse grįžo į pergalių kelią.Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 75:69 (16:22, 22:10, 20:17, 17:20) pranoko Šakių
Prie "Neptūno" dublerių vairo T.Gaidamavičių keičia A.Mineikis
Pokyčiai Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ komandoje: į Klaipėdos „Neptūno“ komandą pakviestą Tomą Gaidamavičių iki sezono pabaigos keičia laikinuoju vyriausiuoju treneriu
NKL apžvalga: nesustabdomas „Gargždų“ duetas, galingi Darjušo kėliniai ir pergalingos atakos
VIKINGLOTTO-NKL komandų startas naujose grupėse, įspūdingas ir pergalingas „Gargždų“ dueto žaidimas, skambūs pasirodymai, pergalingi metimai paskutinę sekundę – tai ir daugiau
"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje triumfavo klaipėdiečiai
Vienintelėse šio savaitgalio VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse – Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (19-10) pergalė.Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai pirmosios grupės rungtynėse namuose
Įspūdingas G.Matulio blokas ir dar įspūdingesnis dėjimas - gražiausias NKL savaitės momentas
VIKINGLOTTO-NKL gražiausią savaitės epizodą sukūrė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Gintautas Matulis, užfiksavęs vienas už kitą įspūdingesnius bloką ir dėjimą.Antroje
NKL savaitės MVP - K.Thomasas, penketuke dominuoja "žemaičiai"
15-osios savaitės VIKINGLOTTO-NKL naudingiausiu krepšininku pripažintas „Jonavos“ aukštaūgis iš JAV Kahlilas Thomasas.25-erių metų 203 cm ūgio puolėjas praėjusią
NKL apžvalga: naujas etapas, nutrūkusi "Telšių" serija ir Lavrinovičių debiutas
Nacionalinėje krepšinio lygoje (VIKINGLOTTO-NKL) baigėsi antrojo rato kovos, po kurių 15 komandų buvo padalintos į dvi grupes.Apie naują etapą, nutrauktą „Telšių“
Pražangų prisirinkę Lavrinovičiai padėjo "Vyčiui" sutriuškinti NKL lyderius
VIKINGLOTTO-NKL čempionate pasitinkat pirmojo etapo pabaigą, Šakių „Vyčio“ (14-14) komanda iškovojo triuškinamą pergalę prieš pirmenybių lyderius „Telšius“
Žalgiriečiai krito Mažeikiuose, 4 taškus per kėlinį įmetę neptūniečiai sutriuškinti Palangoje
Mažeikių „Ereliai“ (11-17) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.Mažeikiškiai namuose 89:83 (34:19, 17:19, 20:23, 18:22) palaužė Kauno „Žalgirio-2“
NKL paaiškėjo visos aštuonios komandos, kovas pratęsiančios stipresniųjų grupėje
Paaiškėjo visos aštuonios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos komandos, kurios po dviejų ratų persikels į stipresniųjų ekipų grupę ir užsitikrins vietą atkrintamosiose.Stipresniame
Broliai Lavrinovičiai sėkmingai debiutavo Šakių komandoje
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai naudingai debiutavo Šakių „Vyčio“ ekipoje, o ši pasiekė pergalę Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“)