Naujienos kraunasi...

"Antanas Maladiec": "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)

Autorius: Gustavas Klikna.
"Antanas Maladiec":  "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Raseinių“ komanda aštuntfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Kauno technologijos universiteto jaunimą ir pateko tarp aštuonių stipriausių RKL ekipų.

Tačiau reaguodama į Lietuvos ir pasaulio sporto pasaulyje vykstančius įvykius, bei COVID-19 viruso plitimą, RKL nusprendė sustabdyti pirmenybes mažiausiai iki Balandžio 11 dienos. Oficialus Regionų krepšinio lygos tinklapis rkl.lt taip pat skelbia, jog čempionato likimas paaiškės vykdomojo posėdžio metu, kuris įvyks balandžio 1-ąją.

Kol tolimesnė sezono eiga ir toliau išlieka miglota ir pirmenybės yra sustabdytos, žurnalistas Gustavas Klikna pakalbino vieną iš „Raseinių“ komandos lyderių – Antaną Montrimavičių.

33 metų 199 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 26 minutes pelnydavo 14,7 taško (59,7 proc. dvit., 37,7 proc. trit.), atkovodavo 6,6 bei perimdavo 1,8 kamuolio, atlikdavo 2,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 18,2 naudingumo balo.

Naudingiausias ir rezultatyviausias ekipos krepšininkas papasakojo apie neraminančią sezono baigtį, pasiūlymus iš kitų klubų, bei komandos draugų liaupses prieš žurnalistus.

- Prieš sezoną turėjai pelningesnių pasiūlymų iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubų. Kodėl visgi nusprendei likti Raseiniuose?

- Prieš šį sezoną tikrai gavau nemažai pasiūlymų tiek iš NKL, tiek iš RKL komandų. Tačiau matyt mano karjeroje atėjo laikas, kai nebe viską lemia finansai. Praeitame sezone Raseinių ekipa mane labai sužavėjo savo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda. Matydamas, kiek darbo klubo labui įdeda komandos vadovas Tomas Totulis, vyr. treneris Karolis Lendzevičius ir kapitonas Darius Gricius, tiesiog džiaugiausi būdamas to dalimi. Todėl atėjus laikui apsispręsti dėl šio sezono, Raseinių ekipa jau turėjo didžiulį pranašumą mano prioritetų sąraše.

- Reguliarusis sezonas buvo kupinas pakilimų ir nuosmukių. Kiek esi patenkintas užimta 5–ąją vieta?

- Negali sakyti, kad 5 vieta yra blogas rezultatas, tačiau sezono pradžioje taikėmės į aukštesnes pozicijas. Visgi krepšinis yra nenuspėjamas dalykas, ir nuo pat sezono pradžios mūsų komandą užklupo tikra traumų virtinė. Tik vienas žaidėjas spėdavo pasveiki, iškart kitas patirdavo traumą. Viso šio sezono metu traumuotųjų gretose turėdavome po 2–3 krepšininkus, o kai tokia situacija, labai sunku susižaisti ir demonstruoti stabilų žaidimą. Būdavo ir tokių laikotarpių, kai vieną savaitę žaisdavome viena sudėtimi, o kitą – kardinaliai skirtinga. Žiūrint bendrai, buvo tikrai sunkūs ir permainingi metai, tačiau palyginus kokių problemų turėjome, 5 vieta – tikrai neblogas rezultatas. Aišku visi norėjome būti aukščiau, tiek aš, tiek komandos draugai, tiek, žinoma, treneris.

- Jeigu sezonas bus pratęstas, ko gero, nė vienoje atkrintamųjų serijoje neturėsite aikštelės pranašumo. Kiek tai sunkina situaciją?

- Sena krepšinio išmintis byloja, jog savi sirgaliai yra kaip šeštas žaidėjas aikštelėje. O mūsų atveju tai yra labai svarbu, nes šį sezoną sulaukiame tikrai didelio žiūrovų palaikymo. Mūsų fanai yra didelis veiksnys, galintis stumtelti komandą pirmyn reikiamu metu. Kaip matėme, ketvirtfinalio serijoje tiek namuose, tiek išvykoje mus palaikė gausus sirgalių būrys. Kad ir kur mes rungtyniausime, jie atvyks, ir mes galėsime jaustis kaip namuose. Todėl, mano nuomone, situacijos tai visiškai nesunkina.

- Aštuntfinalio serijoje 3:1 įveikėte Kauno technologijos universiteto ekipą. Kaip vertini savo ekipos pasirodymą atkrintamųjų pradžioje?

- Vertinu labai gerai. Tačiau rezultatas tikrai neatspindi kovos, kuri virė aikštelėje. Taip pat noriu pabrėžti, kad KTU užimta 12-a vieta reguliariajame sezone neatspindi tikrojo jų pajėgumo. Apskritai, jie turbūt viena daugiausiai sportuojančių komandų visoje RKL lygoje. O kai daug sportuoji, žaidimo kreivė nuolat kyla, ir tikrasis KTU ekipos veidas pasirodė tik sezonui einant į pabaigą. Tačiau prieš atkrintamąsias įsibėgėjome ir mes, todėl kad ir po sunkios kovos, manau, pelnytai iškopėme į ketvirtfinalį.

- Serijos metu ne tik namuose, bet ir išvykoje sulaukdavote gausaus sirgalių palaikymo. Kiek nustebino tokia didelė jų minia išvykoje?

- Jau po pirmojo savo sezono Raseinių ekipoje supratau, kad raseiniškiai myli krepšinį. O man, kaip krepšininkui, nėra nieko maloniau, nei girdėti palaikančias skanduotes rungtyniaujant net ir varžovų aikštėje. Tikrai turiu nukelti kepurę prieš visą Raseinių klubo sirgalių komandą, jie tikrai nuostabūs! Žinoma, kalbant apie palaikymą, būtinai turiu paminėti ir „Next step“ šokėjas, kurios ne tik linksmina žiūrovus minutės pertraukėlių metu, bet ir fantastiškai palaiko Raseinių komandą įtemptais momentais.

- Kiek netikėta buvo, kai sužinojai, jog sezonas yra stabdomas?

- Prieš paskutines aštuntfinalio serijos rungtynes Kaune išgirdome tokį gandą, kad mačas gali vykti be žiūrovų. Tačiau nieko panašaus neįvyko. Aš asmeniškai tikėjausi, kad sezoną užbaigsime, tiesiog žaisime be sirgalių. Bet po laimėtos serijos iš Regionų krepšinio lygos vadovų gavome informaciją, jog sezonas stabdomas. Visgi, man tai nebuvo pernelyg netikėta, nes aukštesni Lietuvos krepšinio divizionai – LKL ir NKL sureagavo greičiau ir jau anksčiau buvo nutraukę pirmenybes.

- Lietuvos krepšinio lyga (LKL) visiškai nutraukė sezoną ir jau paskelbė nugalėtojus. Kaip manai, ar Regionų krepšinio lygos pirmenybės bus pratęstos?

- Labai sunku atsakyti į šį klausimą. Viskas priklausys nuo to, kaip greitai susitvarkysime su šiuo virusu. Aš asmeniškai labai norėčiau, kad jį pratęstų. Manau, kad ta reguliariajame sezone užimta 5-a vieta tikrai neatspindi mūsų tikrojo pajėgumo ir galėtumėme kautis dėl aukščiausios prabos medalių. Tačiau iš kitos pusės, nesinorėtų rizikuoti nė vieno žmogaus sveikata. Todėl nelabai norėčiau spėlioti, kaip viskas bus.

- Antanai, jeigu RKL sezonas pasibaigtų dabar, kokiu balu jį įvertintum atsižvelgiant į savo ekipos rezultatus?

- Kaip ir minėjau anksčiau, sezonas buvo labai banguotas, buvo daug traumų bei žaidimo bangavimų. Reikia pripažinti, kad mes tikrai neišnaudojome viso savo potencialo. Turbūt parašyčiau tvirtą septynetą. Kad ir kaip būtų gaila, aukštesnio įvertinimo tikrai negaliu duoti, tačiau esu įsitikinęs, kad jeigu sezonas nebūtų sustabdytas, po atkrintamųjų balas būtų kur kas aukštesnis.

- Beveik po kiekvienų rungtynių kalbinami tavo komandos draugai žurnalistams vis meta frazę: „Antanas maladiec“. Gal galėtum plačiau pakomentuoti, kas čia per susitarimas?

- O ką čia komentuot? Antanas maladiec yra! Viskas savaime aišku. Man atrodo, kad jie visiškai neverčiami ir be jokio spaudimo gauti nuobaudų komandos viduje nori pasidalinti su pasauliu, jog Antanas – maladiec.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Antanas Maladiec":  "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
"Antanas Maladiec": "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Raseinių“ komanda aštuntfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Kauno technologijos universiteto jaunimą ir pateko tarp aštuonių stipriausių
RKL čempionatas stabdomas mažiausiai iki balandžio pradžios
RKL čempionatas stabdomas mažiausiai iki balandžio pradžios
Reaguodama į Lietuvos ir pasaulio sporto pasaulyje vykstančius įvykius ir korona viruso plitimą Malsena-Regionų krepšinio lyga (RKL) nuo šiandien, kovo 13 d. stabdo čempionatą.Visos
RKL savaitgalis: pergalė 78 taškų skirtumu bei užsitikrintos pirmosios vietos
RKL savaitgalis: pergalė 78 taškų skirtumu bei užsitikrintos pirmosios vietos
Šią savaitę Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 rungtynės, po kurių paaiškėjo stipriausia pirmojo etapo A diviziono ekipa ir B diviziono grupių nugalėtojos.
R.Alijevas atvedė savo komandą į pergalę RKL čempionate (savaitės apžvalga)
R.Alijevas atvedė savo komandą į pergalę RKL čempionate (savaitės apžvalga)
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 28 rungtynės, kuriose tradiciškai buvo užfiksuota nemažai staigmenų, įdomių akcentų ir puikių asmeninių pasirodymų.
RKL čempionate - įspūdinga 5 pratęsimų drama (turo apžvalga)
RKL čempionate - įspūdinga 5 pratęsimų drama (turo apžvalga)
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) ilsėjosi didžioji dauguma A diviziono komandų, tad buvo sužaista vos 13 rungtynių. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad praėjusį turą
RKL apžvalga: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai
RKL apžvalga: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė.
RKL apžvalga: lyderių vargai, sezono rekordai ir savaitės MVP
RKL apžvalga: lyderių vargai, sezono rekordai ir savaitės MVP
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko 32 rungtynės, kuriose nestigo įdomių momentų ir (ne)tikėtų rezultatų, o visus įdomiausius akcentus paminėsime tradicinėje ir
RKL apžvalga: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai
RKL apžvalga: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje buvo sužaista 30 rungtynių, kuriose buvo visko: kvapą gniaužiančių dramų, triuškinamų pergalių ir netikėtų rezultatų. Tad apie viską
Įspūdinga: "Žalgirio" jaunimas sutalžė varžovus 96 taškų skirtumu
Įspūdinga: "Žalgirio" jaunimas sutalžė varžovus 96 taškų skirtumu
Kauno „Žalgirio“ antroji dublerių komanda („Žalgiris-3“) įspūdingai atsidarė pergalių sąskaitą Regionų krepšinio lygoje. Kauno klubo jaunimas pasiekė pergalę
RKL starte - įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė
RKL starte - įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė
Penktadienio vakarą pakilo jubiliejinio, penkioliktojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato uždanga ir jau pirmąjį savaitgalį buvo sužaistos net 25 rungtynės. Nuobodu tikrai
RKL turo ažvalga - 7 pratęsimai bei V.Ginevičiaus debiutas
RKL turo ažvalga - 7 pratęsimai bei V.Ginevičiaus debiutas
Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje (RKL) nestigo įdomių įvykių – penktadienį Gediminas Maceina trečią kartą šiame sezone buvo išvytas iš aikštės
D.Gudelis pasitraukė ir iš RKL vadovo pareigų, jo vietą užėmė V.Jurgilas
D.Gudelis pasitraukė ir iš RKL vadovo pareigų, jo vietą užėmė V.Jurgilas
Regionų krepšinio lyga (RKL) turi naują vadovą. Trečios pagal pajėgumą Lietuvos lygos prezidentu antradienį vykusioje komandų vadovų konferencijoje išrinktas buvęs profesionalus
Jaunųjų talentų labui "Žalgiris" sujungė jėgas su "Tornado" krepšinio mokykla
Jaunųjų talentų labui "Žalgiris" sujungė jėgas su "Tornado" krepšinio mokykla
Jaunųjų talentų Lietuvoje ateitimi besirūpinanti Kauno „Žalgirio“ komanda užmezgė glaudų bendradarbiavimą su „Tornado“ krepšinio mokykla ir drauge sieks kuo aukščiausių
Keturios ekipos į RKL pusfinalį žengė tiesiausiu keliu
Keturios ekipos į RKL pusfinalį žengė tiesiausiu keliu
Gargždų SC, Kauno r. „Omega“, Akmenės SC „Akmenės cementas-Grudita“ bei Plungės „Olimpas“ sudaro 2017–2018 metų SIL-RKL sezono A diviziono geriausiųjų
RKL baigėsi reguliarusis sezonas, paskelbtos atkrintamųjų poros ir rungtynių datos
RKL baigėsi reguliarusis sezonas, paskelbtos atkrintamųjų poros ir rungtynių datos
Praėjusį savaitgalį baigėsi SIL-RKL turnyro pirmasis etapas. Tiek A, tiek B divizionuose komandos išsidalijo vietas reguliariajame sezone ir netrukus pradės pasiruošimą atkrintamosioms
T.Pačėsas ir V.Jurgilas dirbs RKL (sezono pristatymas, visos komandos)
T.Pačėsas ir V.Jurgilas dirbs RKL (sezono pristatymas, visos komandos)
Raseiniuose vyko naujo Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono pristatymo konferencija. Lygos vadovai susirinkusiems komandų atstovams pristatė būsimo čempionato kontūrus - naujus tiklus, rėmėjus
Jonavos klubas stiprinasi dviem patyrusiais žaidėjais
Jonavos klubas stiprinasi dviem patyrusiais žaidėjais
Naujajam Nacionalinės krepšinio lygos sezonui besiruošiantis „BC Jonavos“ klubas pasirašė sutartį su dviem komandos peržiūroje dalyvavusiais žaidėjais. Ekipą papildė
Stebuklingai iš duobės išlipę tauragiškiai tapo RKL čempionais (video komentaras)
Stebuklingai iš duobės išlipę tauragiškiai tapo RKL čempionais (video komentaras)
Ilgai lauktas ir siektas Natural Pharmaceuticals-RKL čempionų titulas atsidūrė Tauragės krepšinio klubo žaidėjų rankose. Antradienį (04.26) po penktų serijos iki 3 pergalių rungtynių
Triuškinančią pergalę iškovoję tauragiečiai - per žingsnį nuo titulo ir patekimo į NKL
Triuškinančią pergalę iškovoję tauragiečiai - per žingsnį nuo titulo ir patekimo į NKL
Ketvirtadienį (04.20) Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato A divizione buvo žaidžiamos trečios finalo rungtynės. Serijoje iki 3 pergalių Tauragės krepšinio klubas išsiveržė į
Buvusių žalgiriečių vedami "Gargždai" iškovojo RKL bronzą (Serapino komentaras)
Buvusių žalgiriečių vedami "Gargždai" iškovojo RKL bronzą (Serapino komentaras)
Natural Pharmaceuticals-RKL A diviziono mažasis finalas baigėsi su trečiomis rungtynėmis. Gargždų sporto centras savo aikštėje tiesiog sudorojo Ukmergės "Olimpą" ir seriją laimėjęs
Po dviejų pratęsimų dramos į RKL B diviziono finalą prasibrovė kėdainiečiai
Po dviejų pratęsimų dramos į RKL B diviziono finalą prasibrovė kėdainiečiai
Natural Pharmaceuticals-RKL B divizione antradienio (04.18) vakarą paaiškėjo antrasis finalo dalyvis. Dramatiškose trečiose pusfinalio serijos rungtynėse Kėdainių "SC-Nevėžis"
Po dramatiškos kovos - lygybė RKL finale
Po dramatiškos kovos - lygybė RKL finale
Šeštadienį (04.15) buvo žaidžiamos antros Natural Pharmaceuticals-RKL A diviziono finalo rungtynės. Jose Kauno r. "Omega" savo namų aikštėje atsirevanšavo už
Netikėtas RKL finalo startas: "Tauragė" sutriuškino kauniečius
Netikėtas RKL finalo startas: "Tauragė" sutriuškino kauniečius
Tokios finalo pradžios tikriausiai nesitikėjo niekas. Natural Pharmaceuticals-RKL A diviziono kovoje dėl aukso triuškinančią pergalę iškovojo Tauragės krepšinio klubas, kuris
Fantastiškas S.Serapino žaidimas lėmė pirmą "Gargždų" pergalę RKL mažajame finale
Fantastiškas S.Serapino žaidimas lėmė pirmą "Gargždų" pergalę RKL mažajame finale
Trečiadienį (04.12) mažojo finalo rungtynėmis prasidėjo paskutinis Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato A diviziono etapas. Serijoje iki 3 pergalių kovas dėl bronzos medalių pradėjo Gargždų
Karjeros neketinantis baigti S.Serapinas: pažiūrėkit į Kaukėną - yra į ką lygiuotis
Karjeros neketinantis baigti S.Serapinas: pažiūrėkit į Kaukėną - yra į ką lygiuotis
Šiame sezone vienu žinomiausių krepšininkų Natural Pharmaceuticals-RKL čempionate neabejotinai buvo Simonas Serapinas. 35-erių puolėjas per savo karjerą yra atstovavęs nacionalinei
"Omega" įveikė buvusių žalgiriečių vedamus Gargždus ir žais RKL finale
"Omega" įveikė buvusių žalgiriečių vedamus Gargždus ir žais RKL finale
Prieš sezoną vieną tikslą - laimėti Natural Pharmaceuticals-RKL A divizioną ir patekti į Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) - kėlusi Garžgdų SC planus turės atidėti dar mažiausiai
"Šiauliai" pakibo ore: naujas "žaidėjas" gali perrašyti trijų lygų planus (straipsnis)
"Šiauliai" pakibo ore: naujas "žaidėjas" gali perrašyti trijų lygų planus (straipsnis)
Kalbos apie krizės purtomų „Šiaulių“ ketinimus parduoti LKL licenciją nuvedė prie Jonavos sporto klubo, kuris su naująja arena tapo itin patrauklus trims svarbiausioms Lietuvos
RKL "Žvaigždžių dienoje - Seimo narių komanda, įspūdingas dėjimų konkursas ir kita
RKL "Žvaigždžių dienoje - Seimo narių komanda, įspūdingas dėjimų konkursas ir kita
Šeštadienį (vasario 25 d.) Jurbarke vyko tikra krepšinio šventė. Šiame panemunės mieste buvo surengta "Natural Pharmaceuticals-RKL Žvaigždžių diena 2017".RKL

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime