Naujienos kraunasi...

"Antanas Maladiec": "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)

Autorius: Gustavas Klikna.
"Antanas Maladiec":  "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Raseinių“ komanda aštuntfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Kauno technologijos universiteto jaunimą ir pateko tarp aštuonių stipriausių RKL ekipų.

Tačiau reaguodama į Lietuvos ir pasaulio sporto pasaulyje vykstančius įvykius, bei COVID-19 viruso plitimą, RKL nusprendė sustabdyti pirmenybes mažiausiai iki Balandžio 11 dienos. Oficialus Regionų krepšinio lygos tinklapis rkl.lt taip pat skelbia, jog čempionato likimas paaiškės vykdomojo posėdžio metu, kuris įvyks balandžio 1-ąją.

Kol tolimesnė sezono eiga ir toliau išlieka miglota ir pirmenybės yra sustabdytos, žurnalistas Gustavas Klikna pakalbino vieną iš „Raseinių“ komandos lyderių – Antaną Montrimavičių.

33 metų 199 cm ūgio puolėjas vidutiniškai per 26 minutes pelnydavo 14,7 taško (59,7 proc. dvit., 37,7 proc. trit.), atkovodavo 6,6 bei perimdavo 1,8 kamuolio, atlikdavo 2,2 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 18,2 naudingumo balo.

Naudingiausias ir rezultatyviausias ekipos krepšininkas papasakojo apie neraminančią sezono baigtį, pasiūlymus iš kitų klubų, bei komandos draugų liaupses prieš žurnalistus.

- Prieš sezoną turėjai pelningesnių pasiūlymų iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) klubų. Kodėl visgi nusprendei likti Raseiniuose?

- Prieš šį sezoną tikrai gavau nemažai pasiūlymų tiek iš NKL, tiek iš RKL komandų. Tačiau matyt mano karjeroje atėjo laikas, kai nebe viską lemia finansai. Praeitame sezone Raseinių ekipa mane labai sužavėjo savo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda. Matydamas, kiek darbo klubo labui įdeda komandos vadovas Tomas Totulis, vyr. treneris Karolis Lendzevičius ir kapitonas Darius Gricius, tiesiog džiaugiausi būdamas to dalimi. Todėl atėjus laikui apsispręsti dėl šio sezono, Raseinių ekipa jau turėjo didžiulį pranašumą mano prioritetų sąraše.

- Reguliarusis sezonas buvo kupinas pakilimų ir nuosmukių. Kiek esi patenkintas užimta 5–ąją vieta?

- Negali sakyti, kad 5 vieta yra blogas rezultatas, tačiau sezono pradžioje taikėmės į aukštesnes pozicijas. Visgi krepšinis yra nenuspėjamas dalykas, ir nuo pat sezono pradžios mūsų komandą užklupo tikra traumų virtinė. Tik vienas žaidėjas spėdavo pasveiki, iškart kitas patirdavo traumą. Viso šio sezono metu traumuotųjų gretose turėdavome po 2–3 krepšininkus, o kai tokia situacija, labai sunku susižaisti ir demonstruoti stabilų žaidimą. Būdavo ir tokių laikotarpių, kai vieną savaitę žaisdavome viena sudėtimi, o kitą – kardinaliai skirtinga. Žiūrint bendrai, buvo tikrai sunkūs ir permainingi metai, tačiau palyginus kokių problemų turėjome, 5 vieta – tikrai neblogas rezultatas. Aišku visi norėjome būti aukščiau, tiek aš, tiek komandos draugai, tiek, žinoma, treneris.

- Jeigu sezonas bus pratęstas, ko gero, nė vienoje atkrintamųjų serijoje neturėsite aikštelės pranašumo. Kiek tai sunkina situaciją?

- Sena krepšinio išmintis byloja, jog savi sirgaliai yra kaip šeštas žaidėjas aikštelėje. O mūsų atveju tai yra labai svarbu, nes šį sezoną sulaukiame tikrai didelio žiūrovų palaikymo. Mūsų fanai yra didelis veiksnys, galintis stumtelti komandą pirmyn reikiamu metu. Kaip matėme, ketvirtfinalio serijoje tiek namuose, tiek išvykoje mus palaikė gausus sirgalių būrys. Kad ir kur mes rungtyniausime, jie atvyks, ir mes galėsime jaustis kaip namuose. Todėl, mano nuomone, situacijos tai visiškai nesunkina.

- Aštuntfinalio serijoje 3:1 įveikėte Kauno technologijos universiteto ekipą. Kaip vertini savo ekipos pasirodymą atkrintamųjų pradžioje?

- Vertinu labai gerai. Tačiau rezultatas tikrai neatspindi kovos, kuri virė aikštelėje. Taip pat noriu pabrėžti, kad KTU užimta 12-a vieta reguliariajame sezone neatspindi tikrojo jų pajėgumo. Apskritai, jie turbūt viena daugiausiai sportuojančių komandų visoje RKL lygoje. O kai daug sportuoji, žaidimo kreivė nuolat kyla, ir tikrasis KTU ekipos veidas pasirodė tik sezonui einant į pabaigą. Tačiau prieš atkrintamąsias įsibėgėjome ir mes, todėl kad ir po sunkios kovos, manau, pelnytai iškopėme į ketvirtfinalį.

- Serijos metu ne tik namuose, bet ir išvykoje sulaukdavote gausaus sirgalių palaikymo. Kiek nustebino tokia didelė jų minia išvykoje?

- Jau po pirmojo savo sezono Raseinių ekipoje supratau, kad raseiniškiai myli krepšinį. O man, kaip krepšininkui, nėra nieko maloniau, nei girdėti palaikančias skanduotes rungtyniaujant net ir varžovų aikštėje. Tikrai turiu nukelti kepurę prieš visą Raseinių klubo sirgalių komandą, jie tikrai nuostabūs! Žinoma, kalbant apie palaikymą, būtinai turiu paminėti ir „Next step“ šokėjas, kurios ne tik linksmina žiūrovus minutės pertraukėlių metu, bet ir fantastiškai palaiko Raseinių komandą įtemptais momentais.

- Kiek netikėta buvo, kai sužinojai, jog sezonas yra stabdomas?

- Prieš paskutines aštuntfinalio serijos rungtynes Kaune išgirdome tokį gandą, kad mačas gali vykti be žiūrovų. Tačiau nieko panašaus neįvyko. Aš asmeniškai tikėjausi, kad sezoną užbaigsime, tiesiog žaisime be sirgalių. Bet po laimėtos serijos iš Regionų krepšinio lygos vadovų gavome informaciją, jog sezonas stabdomas. Visgi, man tai nebuvo pernelyg netikėta, nes aukštesni Lietuvos krepšinio divizionai – LKL ir NKL sureagavo greičiau ir jau anksčiau buvo nutraukę pirmenybes.

- Lietuvos krepšinio lyga (LKL) visiškai nutraukė sezoną ir jau paskelbė nugalėtojus. Kaip manai, ar Regionų krepšinio lygos pirmenybės bus pratęstos?

- Labai sunku atsakyti į šį klausimą. Viskas priklausys nuo to, kaip greitai susitvarkysime su šiuo virusu. Aš asmeniškai labai norėčiau, kad jį pratęstų. Manau, kad ta reguliariajame sezone užimta 5-a vieta tikrai neatspindi mūsų tikrojo pajėgumo ir galėtumėme kautis dėl aukščiausios prabos medalių. Tačiau iš kitos pusės, nesinorėtų rizikuoti nė vieno žmogaus sveikata. Todėl nelabai norėčiau spėlioti, kaip viskas bus.

- Antanai, jeigu RKL sezonas pasibaigtų dabar, kokiu balu jį įvertintum atsižvelgiant į savo ekipos rezultatus?

- Kaip ir minėjau anksčiau, sezonas buvo labai banguotas, buvo daug traumų bei žaidimo bangavimų. Reikia pripažinti, kad mes tikrai neišnaudojome viso savo potencialo. Turbūt parašyčiau tvirtą septynetą. Kad ir kaip būtų gaila, aukštesnio įvertinimo tikrai negaliu duoti, tačiau esu įsitikinęs, kad jeigu sezonas nebūtų sustabdytas, po atkrintamųjų balas būtų kur kas aukštesnis.

- Beveik po kiekvienų rungtynių kalbinami tavo komandos draugai žurnalistams vis meta frazę: „Antanas maladiec“. Gal galėtum plačiau pakomentuoti, kas čia per susitarimas?

- O ką čia komentuot? Antanas maladiec yra! Viskas savaime aišku. Man atrodo, kad jie visiškai neverčiami ir be jokio spaudimo gauti nuobaudų komandos viduje nori pasidalinti su pasauliu, jog Antanas – maladiec.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
RKL kovos: Biržuose – du pratęsimai ir pergalingas Tichonovo dūris (apžvalga)
RKL kovos: Biržuose – du pratęsimai ir pergalingas Tichonovo dūris (apžvalga)
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaisti net 23 reguliaraus sezono ir 3 taurės susitikimai. Tai – kol kas didžiausias skaičius šiame sezone.VISI
RKL: Kauno ir Vilniaus jaunimo pergalės aidint sirenai bei monstriškas "Šiaulių" milžino pasirodymas
RKL: Kauno ir Vilniaus jaunimo pergalės aidint sirenai bei monstriškas "Šiaulių" milžino pasirodymas
Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) įvyko lyderių akistata. Vilniaus „Rivile“ (15/3) savo aikštėje paskutinę sekundę 72:69
RKL: gerėjantis "Ryto" jaunimo žaidimas ir 10 VDU snaiperio tritaškių (rezultatai, video)
RKL: gerėjantis "Ryto" jaunimo žaidimas ir 10 VDU snaiperio tritaškių (rezultatai, video)
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaistos 21 rungtynės. Praėjusią savaitę trijų pratęsimų trilerį Kauno technologinio universiteto (KTU) studentams
RKL: juodieji arkliukai bei dar vienas įspūdingas 224 cm J.Paukštės pasirodymas
RKL: juodieji arkliukai bei dar vienas įspūdingas 224 cm J.Paukštės pasirodymas
Savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) sužaista net 20 rungtynių. Po šventinio laikotarpio atnaujintose trečiojo pagal pajėgumą Lietuvos diviziono kovose
RKL apžvalga: vis geriau žaidžiantis 224 cm milžinas bei tarptautinis desantas LCC komandoje
RKL apžvalga: vis geriau žaidžiantis 224 cm milžinas bei tarptautinis desantas LCC komandoje
Savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) sužaista net 20 rungtynių. Po šventinio laikotarpio atnaujintose trečiojo pagal pajėgumą Lietuvos diviziono kovose
RKL paskelbė perspektyviausių krepšininkų dešimtuką
RKL paskelbė perspektyviausių krepšininkų dešimtuką
Šešioliktąjį sezoną skaičiuojančioje Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) niekuomet netrūko ateities krepšinio žvaigždžių. Trečiajame pagal
RKL paskelbto komandų reitingo viršūnėje - Raseinių klubas
RKL paskelbto komandų reitingo viršūnėje - Raseinių klubas
Sulig praėjusiu savaitgaliu TOPsport-Regionų krepšinio lygoje finišavo 2020 metų kovos. Dažniausiai šventinis laikotarpis simbolizuodavo čempionato pusiaukelę, tad komandos bei
RKL - sėkmingas Slaninos sūnaus žaidimas ir paskutinių sekundžių asai iš Vilniaus
RKL - sėkmingas Slaninos sūnaus žaidimas ir paskutinių sekundžių asai iš Vilniaus
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista dar 13 susitikimų. Dvi itin dramatiškas pergales iškovojo A diviziono lyderė Vilniaus „Rivile“
RKL: rekordų bei techninių pražangų lietus ir buvusių LKL žaidėjų akistata
RKL: rekordų bei techninių pražangų lietus ir buvusių LKL žaidėjų akistata
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista 10 rungtynių. Kretingos „Kretinga“ (7/1) pasiekė dvi puikiais pergales – į lygos batalijas
"Žalgirio" pamaina tiesiog sumindė "Ryto" jaunimą (rezultatai, apžvalga)
"Žalgirio" pamaina tiesiog sumindė "Ryto" jaunimą (rezultatai, apžvalga)
Pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) sužaista 14 rungtynių. Centrinėse savaitės rungtynėse Kaune susitiko „Žalgirio-3“
RKL savaitė: 47 studento naudingumo balai ir Jurbarko "Rockets"
RKL savaitė: 47 studento naudingumo balai ir Jurbarko "Rockets"
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) savaitgalį sužaista 14 rungtynių. Vienvaldžiai čempionato lyderiai Biržų KKSC (7/1) pratęsė savo pergalių seriją iki 7, išvykoje
"TOPsport–RKL" savaitgalis: kylantis Vilniaus klubas ir stebinantys "Biržai"
"TOPsport–RKL" savaitgalis: kylantis Vilniaus klubas ir stebinantys "Biržai"
Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) pasibaigė ketvirtojo savaitgalio kovos. Net 6 iš 10 rungtynių baigėsi 6 ir mažesniais taškų skirtumais, o 2 iš
RKL savaitgalis: pergalė po beveik 2 metų pertraukos ir įspūdingas sugrįžimas
RKL savaitgalis: pergalė po beveik 2 metų pertraukos ir įspūdingas sugrįžimas
Ilgąjį Vėlinių savaitgalį Regionų krepšinio lygoje („TOPsport–RKL“) sužaistos 9 rungtynės. Intriguojantis susitikimas vyko Vilniuje, kur namuose rungtyniavusi „Rivile“
RKL sezono naujovės: LKL dublerinių komandų gausa ir finalo ketvertas
RKL sezono naujovės: LKL dublerinių komandų gausa ir finalo ketvertas
Pristatyti naujojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono kontūrai. Trečiajame pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio divizione 2020–2021 m. dalyvaus 35 klubai. A divizione tradiciškai
LKF posėdyje patvirtinta LKL, NKL, RKL bei moterų lygų trenerių licencijavimo sistema
LKF posėdyje patvirtinta LKL, NKL, RKL bei moterų lygų trenerių licencijavimo sistema
Palangoje penktadienį vyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vykdomojo komiteto posėdis, kurio metu buvo patvirtinti jaunųjų žaidėjų registracijų terminai, krepšinio trenerių
Tragedija Plungėje: žuvo ilgametis "Olimpo" žaidėjas
Tragedija Plungėje: žuvo ilgametis "Olimpo" žaidėjas
Trečiadienio rytą Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujantį Plungės „Olimpo“ klubą pasiekė tragiška žinia – žuvo ilgametis komandos žaidėjas Gediminas Jakštas.Šią
Ilgiausiai Lietuvoje laukusi RKL taip pat paskelbė apie sezono nutraukimą
Ilgiausiai Lietuvoje laukusi RKL taip pat paskelbė apie sezono nutraukimą
2020 m. gegužės 4 dieną Regionų krepšinio lygos Vykdomojo komiteto susirinkimo pratęsimo metu buvo nuspręsta nerizikuoti organizuojant Visuotinę Konferenciją ir toliau laikytis būtiniausių
"Antanas Maladiec":  "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
"Antanas Maladiec": "Raseiniai" sužavėjo entuziazmu ir naujam klubui nebūdinga branda (interviu)
Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Raseinių“ komanda aštuntfinalio serijoje 3:1 nugalėjo Kauno technologijos universiteto jaunimą ir pateko tarp aštuonių stipriausių
RKL čempionatas stabdomas mažiausiai iki balandžio pradžios
RKL čempionatas stabdomas mažiausiai iki balandžio pradžios
Reaguodama į Lietuvos ir pasaulio sporto pasaulyje vykstančius įvykius ir korona viruso plitimą Malsena-Regionų krepšinio lyga (RKL) nuo šiandien, kovo 13 d. stabdo čempionatą.Visos
RKL savaitgalis: pergalė 78 taškų skirtumu bei užsitikrintos pirmosios vietos
RKL savaitgalis: pergalė 78 taškų skirtumu bei užsitikrintos pirmosios vietos
Šią savaitę Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 31 rungtynės, po kurių paaiškėjo stipriausia pirmojo etapo A diviziono ekipa ir B diviziono grupių nugalėtojos.
R.Alijevas atvedė savo komandą į pergalę RKL čempionate (savaitės apžvalga)
R.Alijevas atvedė savo komandą į pergalę RKL čempionate (savaitės apžvalga)
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygos čempionate buvo sužaistos 28 rungtynės, kuriose tradiciškai buvo užfiksuota nemažai staigmenų, įdomių akcentų ir puikių asmeninių pasirodymų.
RKL čempionate - įspūdinga 5 pratęsimų drama (turo apžvalga)
RKL čempionate - įspūdinga 5 pratęsimų drama (turo apžvalga)
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) ilsėjosi didžioji dauguma A diviziono komandų, tad buvo sužaista vos 13 rungtynių. Tačiau ir jų pilnai pakako tam, kad praėjusį turą
RKL apžvalga: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai
RKL apžvalga: intriguojanti lyderių akistata ir galingi asmeniniai pasirodymai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) buvo sužaistos 27 rungtynės, sulig kuriomis ne tik pasibaigė 2019-ųjų kovos, bet ir A divizione buvo pasiekta reguliariojo sezono pusiaukelė.
RKL apžvalga: lyderių vargai, sezono rekordai ir savaitės MVP
RKL apžvalga: lyderių vargai, sezono rekordai ir savaitės MVP
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje (RKL) įvyko 32 rungtynės, kuriose nestigo įdomių momentų ir (ne)tikėtų rezultatų, o visus įdomiausius akcentus paminėsime tradicinėje ir
RKL apžvalga: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai
RKL apžvalga: padarytos išvados, triuškinamos pergalės ir (ne)įtikėtini išsigelbėjimai
Savaitgalį Malsena-Regionų krepšinio lygoje buvo sužaista 30 rungtynių, kuriose buvo visko: kvapą gniaužiančių dramų, triuškinamų pergalių ir netikėtų rezultatų. Tad apie viską
Įspūdinga: "Žalgirio" jaunimas sutalžė varžovus 96 taškų skirtumu
Įspūdinga: "Žalgirio" jaunimas sutalžė varžovus 96 taškų skirtumu
Kauno „Žalgirio“ antroji dublerių komanda („Žalgiris-3“) įspūdingai atsidarė pergalių sąskaitą Regionų krepšinio lygoje. Kauno klubo jaunimas pasiekė pergalę
RKL starte - įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė
RKL starte - įspūdinga atidarymo dvikova, trijų pratęsimų trileris ir du metus laukta pergalė
Penktadienio vakarą pakilo jubiliejinio, penkioliktojo Malsena-Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionato uždanga ir jau pirmąjį savaitgalį buvo sužaistos net 25 rungtynės. Nuobodu tikrai
RKL turo ažvalga - 7 pratęsimai bei V.Ginevičiaus debiutas
RKL turo ažvalga - 7 pratęsimai bei V.Ginevičiaus debiutas
Praėjusį savaitgalį Regionų krepšinio lygoje (RKL) nestigo įdomių įvykių – penktadienį Gediminas Maceina trečią kartą šiame sezone buvo išvytas iš aikštės

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime