Šarą išgirdusi "Barca" supančiojo Kulbokos klubą gynybos gniaužtuose

Autorius: Krepšinis.lt.
Sezono starte nuolat pastabų dėl prastos gynybos auklėtiniams turėjęs Šarūnas Jasikevičius galiausiai buvo išgirstas. „Barca“ (3-0) sužaidė geriausią mačą gynyboje bei iškovojo didžiausią pergalę.

Katalonijos ekipa ACB lygos rungtynėse namuose 82:64 (18:17, 21:16, 26:17, 17:14) sutriuškino Bilbao „RetaBet“ (0-3) su Arnoldu Kulboka, rašo Krepšinis.lt.

A. Kulbokai mačas susiklostė itin prastai. Lietuvis per 20 minučių taškų nepelnė (0/3 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko -5 naudingumo balus.

Palengva įsibėgėjusi „Barcelona“ atsiplėšė antrajame kėlinyje, o pamatus pergalei padėjo po pertraukos, kai įgijo 15 taškų pranašumą 63:48.

Š. Jasikevičius galėjo būti neįprastai sau ramus, nes jo auklėtiniai išslaikė koncentraciją iki galo bei ketvirtajame kėlinyje pradėjo varžovų triuškinimą.

Naudingiausiu mačo žaidėju tapo sėkmingai trenerio paskirtas užduotis įgyvendinęs Thomasas Heurtelis, kurio sąskaitoje – 9 taškai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 4 atkovoti kamuoliai ir 22 naudingumo balai.

Vienas prasčiausių savo rungtynių „Barcos“ gretose sužaidė Nikola Mirotičius. Puolėjas per 17 minučių nepelnė taškų (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 1 naudingumo balą.

„Barcelona“: Adamas Hanga 13, Cory Higginsas 12, Alexas Abrinesas ir Thomasas Heurtelis (7 rez. perd.) po 9, Nickas Calathesas (6 rez. perd.) ir Artiomas Pustovijus po 7.

„RETAbet“: Jaylonas Brownas 15 (3/3 trit.), Jonathanas Rousselle 9, Mosesas Kingsley 8.

Puikiai tritaškius pataikę Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę
Penktą pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (5/1) komanda.Katalonai savo aikštėje 82:71 (19:12, 22:18, 22:24,
Madrido klubų derbyje D.Giedraitis "Real" krepšį atakavo taikliai
Ispanijoje susikovė du Madrido klubai, o derbyje savo pranašumą įtikinamai įrodė Madrido "Real" (6/0)."Karališkasis" klubas namuose 93:77 (18:23, 26:11, 25:10, 24:33)
Fantastiškai žaidęs L.Birutis nuskriaudė T.Dimšos ekipą
Laurynas Birutis nenustoja siautėti Ispanijos pirmenybėse ir atvedė savo komandą jau į penktą pergalę.Jo ir Lauryno Beliausko atstovaujamas Santjago de Kompostelos "Obradoiro Monbus" (5/2
Lietuviškasis "Baskonia" klubas apmaudžiai krito Badalonoje
Apmaudžią nesėkmę Ispanijos pirmenybėse patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (4/3) komanda.Duško Ivanovičiaus auklėtiniai išvykoje
M.Sajus Ispanijoje per 10 minučių išnaudojo asmeninių pražangų limitą
Antrą pergalę paeiliui Ispanijos ACB lygoje iškovojo Martyno Sajaus atstovaujama Manresos "Baxi" (4/3) komanda.Ji namuose 93:81 (26:19, 23:18, 29:16, 15:28) nugalėjo Sevilijos "Real
 Jasikevičius patenkintas: iki pertraukos žaidėme geriausią sezono krepšinį
Lietuviško trenerių štabo vadovaujama „Barcelona“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namuose 79:72 nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus, o pirmąjį savo
Š.Jasikevičius laimėjo pirmąjį "El Clasico" mūšį ir pavijo "Žalgirį"
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo "El Clasico" mūšį ir pakilo į trečią Eurolygos turnyrinės lentelės vietą bei pavijo laipteliu aukščiau esančią savo
Gerų žinių sulaukusio Jasikevičiaus laukia dar vienas išmėginimas
„Barcelonos“ krepšinio komandoje, kurią treniruoja Šarūnas Jasikevičius, gyvenimas pamažu grįžta į įprastines vėžes.Į rikiuotę pamažu grįžta koronaviruso iš
Vos 12 minučių žaidęs B.Daviesas vedė "Barca" į pergalę
Į pergalių kelią Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos pirmenybėse sugrįžo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (4/1).Katalonai savo aikštėje
Š.Jasikevičiui Ispanijoje didžiausią galvos skausmą kėlė R.Giedraitis
Ispanijos ACB krepšinio lygoje susikovė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (3/1) bei Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia"
"Barca" per pratęsimą ištraukė pergalę prieš "Panathinaikos"
Dramatišką pergalę pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos "Barcelona" (3/1) komanda.Katalonai savo aikštėje per pratęsimą 97:89 (13:18, 23:17, 22:23,
Š.Jasikevičius sugrįžo pergalingai - "Barca" šventė pergalę Valensijoje
Koronaviruso infekcijai pasitraukus iš Šarūno Jasikevičiaus organizmo lietuvis grįžo prie Barselonos "Barcelona" (2/1) vairo ir tai padarė pergalingai.Katalonai svečių arenoje 71:66
Sugrįžtantis Š.Jasikevičius kalbėjo apie varžovus, bet ne sveikatą
Š. Jasikevičius paskutinį kartą „Barcelonos“ ekipai vadovavo per Eurolygos pirmojo turo mačą namie su Maskvos CSKA ekipa. Rungtynės vyko spalio pirmąją, tačiau po pergalingai
R.Giedraitis ir vėl žaidė puikiai, bet "Baskonia" nusileido Čempionų lygos laimėtojams
Antrą nesėkmę iš eilės Ispanijos ACB lygoje patyrė Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (3/2) komanda.Ispanijos čempionai išvykoje po dramatiškos kovos
A.Kulboka pasirodė vidutiniškai, o "Retabet" patyrė dar vieną nesėkmę
Ketvirtąjį pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygoje patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao "RetaBet" (1/4) komanda.Ji išvykoje 81:88 (18:33, 23:19, 23:16, 17:20)
"Barcelona" Eurolygos turo nepraleis: pokytis tvarkaraštyje - minimalus
Barselonos "Barcelona" klubui vienam iš pirmųjų prasidėjus Eurolygos sezonui teko susidurti su koronavirusu, kuris labiausiai pakenkia tolimesniam treniruočių ir varžybų procesui.Lengvomis
R.Giedraičio ir T.Sedekerskio klubas patyrė pirmą nesėkmę Ispanijoje
Pergalių serijos Ispanijos ACB krepšinio lygoje nepavyko pratęsti Vitorijos "Baskonia" (3/1) klubui su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu.Ispanijos čempionai namuose netikėtai
D.Giedraitis šaltakraujiškais baudų metimais išplėšė pergalę ACB
Pergalių sąskaitą Ispanijos ACB krepšinio lygoje atidarė Madrido "Estudiantes" (1/3) ekipa su Dovydu Giedraičiu.Sostinės klubas svečiuose 82:81 (18:16, 12:22, 25:19, 27:24)
Š.Jasikevičiui ir D.Maskoliūnui nustatytas koronavirusas, "Barcos" mačas - nukeliamas
Šarūnui Jasikevičiui ir Dariui Maskoliūnui įkandin Barselonos klube – trečias koronaviruso atvejis, nustatytas dar vienam komandos personalo nariui. Jo pavardė neskelbiama.Šeštadienį
A.Kulbokos klubas įrašė pirmąjį pralaimėjimą L.Biručiui ir L.Beliauskui
Pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygoje šiame sezone patyrė Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjado de Kompostelos "Obradoiro" (3/1) komanda.Ji
Pergalinga pradžia: Š.Jasikevičius su "Barca" nukovė CSKA
Šarūnas Jasikevičius sėkmingai debiutavo prie Barselonos "Barcelona" vairo 2020-2021 metų Eurolygos sezone.Katalonai namuose 76:66 (24:14, 17:19, 14:15, 21:18) įveikė čempionų
Į krepšinio paraštes nustumtas A.Gentile grįžta į Madridą
Sezoną be darbovietės pradėjęs vienu perspektyviausių Italijos krepšininkų praeityje laikytas Alessandro Gentile užkamšys atsivėrusias spragas Madrido "Movistar Estudiantes"
Šaras prašo pamiršti savanaudišką "Barcą": žaisime išvien arba kai kurie jūsų išvis nežais
„Esu labai patenkintas žaidėjais, kurie aikštėje išbuvo ilgai“, – sport.es sakė trečią pergalę Ispanijos ACB čempionate iškovojusios „Barcelonos“
"Žalgiris" T.Dimšą skolina Ispanijos klubui
Po penkerių metų pertraukos į Kauno „Žalgirio“ komandą sugrįžęs ir vasarą dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar metams sudaręs Tomas Dimša šiame sezone
L.Birutis ir L.Beliauskas vėl vedė savo komandą į pergalę
Puikią sportinę formą sezono pradžioje demonstruoja Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas, kurie atstovauja kol kas pergalingai Ispanijos ACB pirmenybėse žygiuojančią Santjago de Kompostelos
Giedraičių akistatoje Ispanijoje - Roko dominavimas ir sunki "Baskonia" pergalė
Ispanijos ACB krepšinio lygos trečiajame ture akis į akį susidūrė du bendrapavardžiai lietuviai - Dovydas ir Rokas Giedraičiai.Pastarojo atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (3/0),
"Real" Ispanijoje žengia pergalingai
Madrido "Real" (2/0) neklumpa Ispanijos pirmenybėse.Penktadienį Pablo Laso auklėtiniai namie 102:83 (26:13, 21:28, 28:17, 28:25) įveikė Saragosos "Casademont" (0/2) krepšininkus.Karališkojo