"B tribūna" sutiko su Sireikos išsakytomis pastabomis

Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės klubo aistruoliai surengė raudoną konfeti bangą, po kurios teko rungtynių startą atidėti mažiausiai 10 minučių.

Raudonus lapelius nuo parketo keliomis šluotomis pasikeisdami valė ir savanoriai vaikai, ir teisėjai, ir patys krepšininkai. Po rungtynių spaudos konferencijoje šį įvykį apžvelgęs šiauliečių strategas Antanas Sireika nebuvo patenkintas tuo, kad šios iniciatyvos padarinių pašalinimas užtruko tiek ilgai ir teigė, kad tam turėtų būti pasiruošta iš anksto.

"Reikėjo pasirūpinti, kad būtų daugiau šluotų, man nepatiko", - po mačo sakė Saulės miesto ekipos vairininkas.

"Ryto" ekipos ultros "B tribūna" šiandien socialiniame tinkle "Facebook" pasidžiaugė, kad šiuo komandos palaikymo žingsniu pavyko sukurti neeilinę atmosferą, tačiau priėmė A. Sireikos išsakytas pastabas.

"Surpantame, jog ne viskas buvo idealu - konfeti tikrai neturi valyti maži vaikai ar žaidėjai (už tai jų galima atsiprašyti). Valymo procesas turi būti greitesnis. Sireikos pastabos dėl pasiruošimo teisingos. Labai stipriai nepykite, kartu su klubu darysime išvadas", - rašė "B tribūna".

Primename, kad serijoje iki trijų pergalių vilniečiai dabar yra priekyje 1:0, o antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Šiauliuose.

Sunkesnio finalo laukiantis Giedraitis: šį sezoną "Rytas" yra stipresnis už "Žalgirį"
3:1 – taip baigėsi „Betsafe-LKL“ pusfinalio serija tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“. Jei kažkas prieš sezoną būtų sakęs, jog rezultatas
Tritaškiais šiauliečius užliejęs "Žalgiris" pergalingai startavo mažajame finale
Kauno „Žalgirio“ komanda pergalingai atidarė „Betsafe-LKL“ mažojo finalo seriją.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namie 92:75 (28:18, 29:21, 14:19, 21:17) įveikė „Šiaulius-7bet“.Serija
Finale sėkmę prognozuoja "Lietkabeliui"
„Betsafe-LKL“ atkrintamosios pasiekė aukščiausią kulminacijos tašką – liko paskutiniosios dvi serijos – bronzinė ir auksinė.Šiemet tai – istorinės
Po ilgosios pertraukos atsigavęs "Rytas" – finale
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškūs pirmieji finalo dalyviai.Vilniaus „Rytas“ perlaužė rungtynes ketvirtajame kėlinyje ir svečiuose 87:77 (17:24,
Prieš išgyvenimo mūšį baimės nejaučiantis Armwoodas: Sireika – puikus vyras
Šį vakarą „Šiaulių-7bet“ komandos laukia svarbiausias sezono mūšis – ketvirtoji „Betsafe-LKL“ pusfinalio akistata su Vilniaus „Rytu“.Jei
Pusfinalių serijose laimi tik šeimininkai: "Rytas" užtikrintai nukovė šiauliečius
Vilniaus „Ryto“ komanda atitrūko po didžiosios pertraukos ir taip priartėjo prie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo.Trečiose pusfinalio rungtynėse Giedriaus
"Šiauliai" po 8 metų pertraukos patiesė "Rytą" ir išlygino serijos rezultatą
Sėkmingai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Rytas“ pirmojo kėlinio pabaigoje krito į gilią duobę, iš kurios lipti pradėjo per vėlai. „Betsafe-LKL“ reguliariojo sezono
Vilniaus "Ryto" komanda pergale pradėjo "Betsafe" Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį prieš "Šiaulių -7bet" klubą, o susitikimo pradžioje sostinės
Puikiai trečiąjį kėlinį sužaidęs "Rytas" nepaliko vilčių šiauliečiams pusfinalio starte
Vilniaus „Ryto“ komanda įjungė aukštesnę puolimo pavarą po didžiosios pertraukos ir pergalingai pradėjo „Betsafe-LKL“ pusfinalio etapą.Lietuvos vicečempionai namuose
LKL ketvirtfinalių gražiausių epizodų penketuke - įspūdingi Varno skrydžiai
Trečiadienį baigėsi Betsafe Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinaliai. Lemiamose serijos rungtynėse Kauno "Žalgiris" pranoko Klaipėdos "Neptūną" ir tapo paskutiniuoju
Sireika prieš pusfinalį su "Rytu": matau mus kaip lygiaverčius varžovus
Jau penktadienį, gegužės 13 dieną, „Betsafe-LKL“ čempionate prasideda pusfinalio etapas. Pirmąsias serijos rungtynes sužais reguliariojo sezono nugalėtojai Vilniaus „Ryto“
Sireika lieka prie "Šiaulių" vairo dar vienam sezonui
Penkis paskutinius sezonus vadovavęs „Šiaulių“ krepšininkams treneris Antanas Sireika lieka prie komandos vairo. Klubo valdyba nusprendė pratęsti sutartį su krepšinio
Butkevičius: po pralaimėjimo "Dzūkijai" prireikė vyriško pokalbio
„Betsafe-LKL“ čempionate paaiškėjo visi pusfinalių dalyviai. Jei vienoje poroje kausis Panevėžio „Lietkabelis“ ir Kauno „Žalgiris“, kitoje –
Šviesą tunelio gale išvydęs Maksvytis turėjo žinučių ir "Lietkabeliui", ir saviems sirgaliams
Kazys Maksvytis viliasi, kad Panevėžio „Lietkabelio“ barjeras jo auklėtiniams nebus toks aukštas kaip maksimalų iššūkį pasiūlęs Klaipėdos „Neptūnas“.Kauno
Sensacijos sukurti neleidęs "Žalgiris" žengė į LKL pusfinalį
Kauno „Žalgirio“ komanda nelengvai žengė į Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalį.Tik po pertraukos rungtynes perlaužę žalgiriečiai namuose 89:60 (23:14,
"Šiauliai" nepaliko vilčių Šeškaus kariaunai ir po dešimtmečio žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) aiškus trečiasis pusfinalių dalyvis.Šiaulių „Šiauliai-7bet“ savo arenoje 79:65 (26:7, 17:19, 23:18,
Alytuje dvikovos pradžioje pabėgęs "Rytas" žengė į pusfinalį
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) baigėsi dar viena ketvirtfinalio serija.Vilniaus „Rytas“ išvykoje 92:66 (28:15, 22:20, 21:14, 21:17) nugalėjo
"Rytas" skaudžiai nubaudė dzūkus už netikėtą pralaimėjimą Alytuje
Vilniaus „Ryto“ komandai teliko žingsnis iki Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio.Trečiosiose ketvirtfinalio rungtynėse namie 87:59 (13:14, 30:16, 21:14,
Dramatiškai Jonavą užėmę šiauliečiai – per žingsnį nuo pusfinalio
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau verda įtemptų ketvirtfinalių aistros, šį kartą žėrėjusios Jonavoje.Jonavos „CBet“ savo arenoje 70:72 (11:18,
"Šiauliai" sutriuškino svečius iš Jonavos ir išlygino serijos rezultatą
Itin intriguojančioje Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio poroje įsivyravo lygybė.Šiaulių „Šiauliai-7bet“ namie 88:66 (25:19, 18:14,
Pirmoji sensacija LKL ketvirtfinalyje: Lukauskio vedami dzūkai nukovė "Rytą"
Alytaus „Dzūkija“ pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“, tuo tarpu mače namuose sugebėjo pasirodyti dar įspūdingiau ir
Varno benefisas nublanko prieš įspūdingą Šeškaus kariaunos išsigelbėjimą (komentarai)
Martynas Varnas per pirmąją rungtynių pusę pelnė net 23 taškus, tačiau Jonavos „CBet“ lemiamu metu spurtavo 13:2 ir „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų starte išplėšė
"Rytui" pirmasis ketvirtfinalio mačas prieš dzūkus nebuvo lengvas pasivaikščiojimas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) startavo ketvirtfinalių etapas.Nors galima buvo manyti, kad intrigos tarp pirmos ir aštuntos ekipų pritrūks, viskas buvo priešingai.
Babrauskas: šiemet vėl sakau tą patį – taip, "Rytas" gali tapti čempionu
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate startuoja pačių karščiausių kovų metas. Vilniaus „Ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“ dvikova pažymės 2012-2022 m. sezono
"Rytas" ištirpdė 25 taškų atsilikimą, tačiau dramatiškai krito Klaipėdoje
Klaipėdos „Neptūno“ (14-16) komanda rungtynių viduryje sužinojo, kad net pergalė nieko nekeis. Nepaisant to, Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose nepritrūko motyvacijos nugalėti
Pergalingas finišas: pabaigoje įsisiautėję šiauliečiai laimėjo Pasvalyje
„Šiaulių-7bet“ (15-15) komanda pergalingai užbaigė Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) reguliarųjį sezoną. Paskutiniojo turo mače svečiuose 89:67 (15:16,
Kairys: prieš pasirašant sutartį su "Rytu" sakiau treneriui: nežinote, ką gausite
Praėjo pora mėnesių nuo to laiko, kai Evaldas Kairys sulaukė reikšmingo ir džiugaus skambučio.Po birželį patirtos Achilo sausgyslės traumos 8 mėnesius aukštaūgis gyveno reabilitacijos
"Šiaulių" ukrainietis išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis
Dėl aukštesnės vietos reguliariajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone kovojantys Šiaulių „Šiauliai-7bet“ (14-15) sulaukė dviejų traumas