"Barcą" nuskriaudusi ASVEL sutriuškino ir "Panathinaikos"

euroleague.net
Praėjusią savaitę Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamos Barselonos "Barcelona" pergalingą žygį Eurolygoje nutraukęs Vilerbano ASVEL (3/6) iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Prancūzijos čempionai namuose 97:73 (20:17, 24:13, 24:21, 29:22) užtikrintai nugalėjo Atėnų "Panathinaikos" (3/7) krepšininkus

Jau po dviejų kėlinių aikštės šeimininkai turėjo dviženklę persvarą - 44:30.

Po pertraukos vaizdas aikštėje iš esmės nepasikeitė - prancūzų pranašumas augo, o beviltiškai atrodę svečiai intrigos atkurti nesugebėjo.

Rungtynėse Prancūzijoje buvo ir lietuviškų akcentų - susitikime teisėjavo Jurgis Laurinavičius.

"ASVEL": D.Lighty - 19, N.Cole'as (4/5 trit.) ir W.Howardas po 16, A.Diotas - 10, A.Noua ir A.Freemanas po 8 taškus.

"Panathinaikos": G.Papagiannis (6 atk. kam.) - 14, K.Mitoglu - 12, N.Nedovičius (0/7 trit.)- 10, L.Kaselakis - 8, A.White'as - 7 taškai.

Karjeros mačą sužaidęs Pangosas atvedė "Zenit" į Eurolygos ketvirtfinalį
Artūro Gudaičio ir dar dviejų buvusių žalgiriečių atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (20-14) klubas paskutinis pateko į Eurolygos ketvirtfinalį.Pirmadienį atidėtame šeštajame
Smarkiai nukraujavęs "Žalgiris" pasirodymą Eurolygoje baigė nukaudamas "Panathinaikos"
Vienuoliktą vietą šį sezoną Eurolygoje užėmęs Kauno "Žalgiris" (17-17) stojo į paskutinę kovą turnyre.Martino Schillerio auklėtiniai namie 93:78 (27:14, 25:33, 22:13, 19:18)
CSKA Eurolygos reguliariajame sezone užsitikrino antrą vietą
Maskvos CSKA (23/10) klubas Eurolygos reguliariajame sezone užsitikrino antrąją vietą.Stebint pustrečio tūkstančio aistruolių armiečiai ketvirtajame kėlinyje 88:70 (18:15, 24:21, 16:24,
"Žalgiris" sužinojo savo galutinę vietą Eurolygoje: "Maccabi" nusileido ASVEL
Kauno "Žalgiris" (16-17) dar prieš paskutinį turą Eurolygoje sužinojo, kad šiame sezone užėmė vienuoliktą vietą.Tai paaiškėjo po to, kai sekmadienį atidėtame
Gudaitis puikiai išnaudojo savo laiką, "Zenit" sutriuškino ASVEL
Artūro Gudaičio atstovaujamas Sankt Peterburgo "Zenit" (18-14) klubas iškovojo vos antrą pergalę per pastaruosius šešis Eurolygos mačus, tačiau žengė žingsnį kovoje
Po pertraukos netikėtai spurtavęs "Panathinaikos" nukovė "dizainerius"
Kiek nelauktą pergalę Eurolygoje iškovojo viena turnyro autsaiderių Atėnų "Panathinaikos" (11/20) komanda.Graikijos čempionai namie per pratęsimą 86:83 (15:26, 14:20, 20:13,
"Baskonia" su rezultatyviu Giedraičiu išplėšė pratęsimą, bet ne pergalę
Apmaudų pralaimėjimą Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (18/15) komanda.Ispanijos čempionai savo aikštėje
Kanteris: jei apsivilkčiau "Panathinaikos" marškinėlius, sirgaliai išprotėtų iš džiaugsmo
Portlando "Trail Blazers" vidurio puolėjas Enesas Kanteris pareiškė, kad tikisi emocingo sirgalių palaikymo, jei nutars pereiti į Atėnų "Panathinaikos".Turkas ne kartą
Švedo ir Mickey vedami "Chimki" po pratęsimo iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje
Ketvirtąją pergalę Eurolygoje po dramatiškos kovos iškovojo absoliutūs autsaideriai Maskvos srities "Chimki" (4-27) krepšininkai.Rusijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje
Giedraitis sužaidė karjeros rungtynes, o baskai atėmė ir teorines "Žalgirio" viltis
Rokas Giiedraitis sužaidė naudingiausias karjeroje rungtynes, o jo bei Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (18-14) žengė žingsnį link ketvirtfinalio bei atėmė paskutinę
Uraganinis "Anadolu Efes" puolimas suniokojo "Real"
Įspūdingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo puikų žaidimą demonstruojanti Stambulo "Anadolu Efes" (21/11) komanda.Turkijos grandai išvykoje net 108:83 (20:20,
Ant "Barcos" dantį griežiantis Heurtelis: Jasikevičiui manęs nereikėjo nuo pat pradžių
Iš „Barcelona“ klubo išprašytas Thomas Heurtelis žada po sezono detaliai nupasakoti įvykius, kurie praėjusį gruodį glumino visą krepšinio Europą. Vis dėlto
"Real" išvargo pergalę Vilerbane
Sunkią pergalę Eurolygje iškovojo didesnę susitikimo dalį atsilikinėję Madrido "Real" (18-13) krepšininkai.Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 74:71 (20:23, 12:14, 24:14,
Po kluptelėjimo Miunchene "Anadolu Efes" grįžo į pergalių kelią
Stambulo "Anadolu Efes" (20/11) ekipa kaip ir buvo galima prognozuoti Eurolygoje sugrįžo į pergalių kelią po kluptelėjimo praėjusiame ture Miunchene.Vasilje Micičiaus vedami Turkijos
"Panathinaikos" tik lemiamame kėlinyje palaužė "Ryto" skriaudikus
Sensacingo pralaimėjomo Graikijos pirmenybėse išvengė šalies krepšinio grandas Atėnų "Panathinaikos" (14-2) klubas.Pirmadienį Odedo Kattasho auklėtiniai išvykoje
Jocytės ekipa dėjo milžiniškas pastangas, bet į Eurolygos finalo ketvertą neprasibrovė
Vilerbano „LDLC ASVEL Feminin“ komanda, kuriai atstovauja Justė Jocytė, baigė savo žygį moterų Eurolygoje.Atsakomojoje ketvirtfinalio dvikovoje Valery Demory auklėtinės dėjo titaniškas
"Panathinaikos" namie pralaimėjo trilerį serbams
Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje po devynių nesėkmių serijos iškovojo Belgrado "Crvena Zvezda" (9-21) komanda.Dejano Radonjičiaus auklėtiniai išvykoje po itin atkaklios
Fantastiškas sugrįžimas: spurtą 19:0 surengusi "Baskonia" iškovojo dramatišką pergalę
Labai reikalingą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (16/14) komanda.Baskai Rusijoje po fantastiško
Jocytės komanda Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo triuškinamu pralaimėjimu
Pirmose moterų Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse skaudžiai nudegė Vilerbano „LDLC ASVEL Feminin“ komanda, kuriai atstovauja Justė Jocytė.Valery Demory auklėtinės trečiadienį Vengrijoje
Po Heurtelio nepataikytos baudos ASVEL per pratęsimą nusileido Mockevičiaus klubui
Prancūzijos pirmenybėse jau trečią nesėkmę per penkis pastaruosius mačus patyrė Eurolygoje solidžiai rungtyniaujantis Vilerbano ASVEL (7-5) klubas.T.J.Parkerio auklėtiniai išvykoje po
Po pertraukos spurtavęs Giedraičio klubas nukovė bavarus
Labai reikalingą pergalę kovoje dėl vietos Eurolygos aštuntuke pasiekė Roko Giedraičio atstovaujama Vitorijos "Baskonia" (15/14) komanda.Baskai namuose po puikaus trečiojo kėlinio
Be Švedo žaidę "Chimki" neatsilaikė prieš "Crvena Zvezda" tritaškių lietų
Belgrado "Crvena Zvezda" (8-21) krepšininkai Eurolygoje nutraukė aštuonių pralaimėjimų seriją.Serbijos klubas po atkaklios kovos namie 92:81 (8:15, 26:23, 28:22, 30:21) įveikė
"Alba" sudaužė paskutines Prancūzijos čempionų dar puoselėtas viltis
Antrą pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Berlyno "Alba" (11/18) komanda. "Albinosai" išvykoje po atkaklios kovos 95:89 (23:30, 20:22, 27:21, 25:16) palaužė
Permainingoje kovoje "Panathinaikos" susitvarkė su "Maccabi"
Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje pavyko nutraukti Atėnų "Panathinaikos" (10/17) klubui, kuris į pirmąjį aštuntuką jau nebepretenduoja. Graikijos čempionai namuose po
Eurolygos dvikova "Maccabi" – ASVEL įvyks neįprastu laiku – sekmadienį
Eurolygos 30-ojo turo dvikovą tarp Tel Avivo "Maccabi" (11-15) ir Vilerbano ASVEL (12-16) perkeliama iš kovo 18-osios į balandžio 4 dieną.Tad rungtynės bus žaidžiamos turnyrui neįprastą
Heurtelio debiutas ASVEL gretose pažymėtas pralaimėjimu savo aikštėje
Jau ketvirtą nesėkmę Prancūzijos pirmenybėse patyrė Eurolygoje gana sėkmingai rungtyniaujanti Vilerbano ASVEL (6-4) komanda.T.J.Parkerio auklėtiniai namie po atkaklios kovos 76:84 (19:21, 15:17,
Aiškėja kito sezono Eurolygos kontūrai – ALBA gavo dvejų metų licenciją
Eurolygos organizacija paskelbė, kad Berlyno ALBA klubas dar bent dvejus metus tikrai rungtyniaus šiame elitiniame turnyre.Pranešta, kad Vokietijos sostinės klubui suteiktas du artimiausius
Dviženklį pranašumą išbarstęs "Panathinaikos" pralaimėjo Miunchene
Miuncheno "Bayern" (18-10) krepšininkai panaikino dviženklį deficitą ir Eurolygoje iškovojo trečią pergalę iš eilės.Andrea Trinchieri treniruojami bavarai namie po