"Barcelona" N.Milutinovui siūlo milžinišką kontraktą

Barselonos "Barcelona" kitą sezoną nori matyti savo gretose Pirėjo "Olympiakos" komandos lyderį Nikolą Milutinovą.

Graikijos žiniasklaida praneša, kad katalonai siūlo sebui trejų metų net 3 milijonų eurų vertės kontraktą.

Priminsime, kad Graikijos vicečemionai jau baigė sezoną, nes yra išmesti iš šalies aukščiausiosios lygos.

Kaip rašėme anksčiau, N.Milutinovu domisi ir Eurolygos čempionas Maskvos CSKA klubas.

Šiame Eurolygos sezone N.Milutinovas per susitikimą aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po 26 minutes, įmesdavo 11,7 taško (66,1 proc. dvit., 74 proc. baudų), sugriiebdavo 7,9 atšokusio kamuolio (3,4 - puolime), atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 20 naudingumo balų.

Graikijos pirmenybėse 24 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjo rodikliai buvo panašūs - 10,9 pelnyto taško (67,1 proc. dvit., 66,7 proc. baudų), po 7 atkovotus kamuolius (2,9 - puolime) ir 1,8 rezultatyvaus perdavimo per 21 minutę.

Pirmą antausį gavęs R.Kurtinaitis išvardijo pralaimėjimo čempionams priežastis
Pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrusios Maskvos srities „Chimki“ strategas Rimas Kurtinaitis teigė, kad pirmiausiai jo auklėtiniams koją pakišo žaidimo plano nesilaikymas
Ketvirtajame kėlinyje užstrigusi "Maccabi" pranašumą įrodė pratęsime
Tel Avivo "Maccabi" (1/2) ekipa turėjo puikią progą iškovoti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką, tačiau lemiamo ketvirčio metu užstrigę Izraelio čempionai turėjo pranašumą
Vienas lauke karys: N.De Colo nukalė pergalę "Fenerbahče"
Fenomenalų pasirodymą surengęs prancūzas Nando De Colo atvedė savo atstovaujamą Stambulo "Fenerbahče" (1/2) komandą į pirmąją pergalę Eurolygoje šiame sezone.Željko Obradovičiaus
M.Jameso vedamas CSKA įrašė pirmą pralaimėjimą R.Kurtinaičio ekipai
Trečiajame Eurolygos reguliaraus sezono ture susidūrė du Rusijos klubai, kurie dar nebuvo patyrę pralaimėjimo kartėlio.Rimo Kurtinačio auklėtiniai Maskvos srities "Chimki" (2/1) krepšininkai
Katalonų įniršis jaukia "Barcelona" klubo planus ir krepšinyje, ir futbole
Katalonija šurmuliuoja po Ispanijos Aukščiausiojo Teismo sprendimo pasiųsti už grotų devynis autonominio regiono politinius lyderius, nesėkmingai bandžiusius paskelbti nepriklausomybę.Dėl
CSKA beveik du kėlinius vijosi svečius iš Baltarusijos, tuomet parodė čempionišką žaidimą
Eurolygos čempionas Maskvos CSKA (2/2) klubas VTB Vieningosios lygos sezono pradžioje jau patyrė dvi netikėtas nesėkmes, o ketvirtąsias rungtynes taip pat pradėjo sunkiai, tačiau vėliau parodė
M.Kuzminskas buvo vienas "Olympiakos" triuškinančios pergalės kalvių
Mindaugas Kuzminskas puikiai išnaudojo jam skirtą laiką, o lietuvio atstovaujams Pirėjo "Olympiakos" (1/1) klubas iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje.Kęstučio Kemzūros
Dramatiškame trileryje Stambule - R.Giedraičio dominavimas
Rokas Giedraitis sužaidė savo karjeros rungtynes Eurolygoje, tačiau lietuvio benefiso jo atstovaujamos Berlyno "Alba" (1/1) komandos pergalei nepakako.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos
Lemiamo ketvirčio metu "Barcelona" parodė jėgą Eurolygos naujokams
Iki pat ketvirtojo kėlinio pradžios buvo galima tik spėti į kurią pusę pakryps Eurolygos mačo svarstyklės Rusijoje, tačiau atėjus lemiamoms minutėms Barselonos "Barcelona" (2/0) klubas
Rungtynių eigą kontroliavusi CSKA įveikė Vokietijos čempionus
Antrą pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Maskvos CSKA (2/0) klubas.Armiečiai namuose 79:68 (22:18, 25:22, 13:10, 19:18) nugalėjo Vokietijos čempionę Miuncheno "Bayern"
Su D.Blattu išsiskyrusi "Olympiakos" kviečiasi 15 metų NBA treneriu dirbusį strategą
Netikėtai Davidą Blattą jau po pirmųjų Eurolygos rungtynių atleidę Pirėjo „Olympiakos“ klubo savininkai nusitaikė į itin stambią žuvį.ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowskis skelbia,
D.Blattas atsisveikins su krepšiniu ir žada imtis naujos veiklos
Pirėjo „Olympiakos“ klubo netikėtai iš vyriausiojo trenerio pareigų atleistas amerikietis Davidas Blattas interviu „Boston Globe“ prisipažino, kad planuoja baigti savo
Besaikis vasaros išlaidavimas "Barcelona" biudžete pragręžė rekordinę skylę
Susigrąžinti laurus ne tik Ispanijoje, bet ir visoje Eurolygoje panūdusiai „Barcelona“ ekipai ryžtingi ėjimai vasaros turguje nepraėjo be pėdsako. Portalas palco23.com skelbia, kad šio
"Zenit" VTB lygoje skėlė jau antrą antausį čempionams
Nesėkmingai Eurolygoje praėjusią savaitę debiutavusios Sankt Peterburgo "Zenit" (2/0) ekipos pralaimėjimas Berlyne stipriai nepaveikė.VTB Vieningoje lygoje "Zenit" netikėtai
Sensacija Ispanijoje: "Barcelonos" žvaigždynas krito Andoroje
Aikštelėje žaidžia ne pinigai - žvaigždžių perpildyta Barselonos "Barcelona" (2/1) komanda patyrė netikėtą nesėkmę Ispanijos pirmenybėse.Sekmadienį Svetislavo Pešičiaus
D.Blattas paliko "Olympiakos", jį pavaduos K.Kemzūra
Eurolygos sezonas dar tik prasidėjo, tačiau viena turnyro komanda jau liko be vyriausiojo trenerio.Pirėjo „Olympiakos“ klubas, kuriame žaidžia ir lietuvis Mindaugas Kuzminskas, oficialiai
Pirmoji Eurolygos staigmena: "Oly" su M.Kuzminsku nepasipriešino ASVEL
Eurolygoje užfiksuota pirmoji staigmena - po ilgos pertraukos į stipriausią Senojo žemyno krepšinio lygą sugrįžęs Vilerbano ASVEL ne tik įveikė senbuvius, bet tai padarė labiau nei įtikinamai.Prancūzijos
Eurolygos čempionai prapliūpo tritaškiais ir šventė triuškinančią pergalę Valensijoje
Dėl savanaudiškumo kritikuotas ir Milano "AX Armani" nesibaigus kontraktui palikęs Mike'as Jamesas nepiktnaudžiavo metimais, o jo vedama Maskvos CSKA (1/0) komanda pergalingai pradėjo
N.Mirotičiaus vedama "Barcelona" užtikrintai įveikė Eurolygos vicečempionus
Atsinaujinusi Barselonos "Barcelona" (1/0) jau pirmajame Eurolygos reguliaraus sezono ture pademonstravo, kad šį sezoną katalonai taikysis į pačius aukščiausius tikslus."Barca"
18 komandų - 18 klausimų: kaip niekad stipri Eurolyga pažers daugybę intrigų
Rungtynėmis Mytiščių arenoje Maskvos priemiestyje ketvirtadienį prasidėjo jubiliejinis 20-asis moderniosios Eurolygos eros sezonas.Prie starto linijos iš viso stos 18 komandų –
Eurolygos grandų akistatoje pergalę savo sirgaliams padovanojo "Real"
Centrinė Eurolygos dvikova ketvirtadienį vyko Madride, kur šeimininkė "Real" (1/0) priėmė kitą vieną turnyro favoričių Stambulo "Fenerbahče" (0/1).Pablo Laso auklėtiniai
"Bayern" Eurolygos sezoną pradėjo nušluostydama nosį "AX Armani"
Milano "AX Armani" (0/1) klubas, kuriam vis dar negali padėti lietuvis Artūras Gudaitis naująjį Eurolygos sezoną pradėjo nesėkme Vokietijoje.Italijos ekipa Miunchene 64:78 (23:22, 11:20,
CSKA vadovas norėtų Eurolygos rungtynes su "Žalgiriu" žaisti Londone
Maskvos CSKA prezidentas Andrejus Vatutinas atskleidė, jog norėtų, kad jo komanda žaistų Eurolygos rungtynes Londone. Negana to, „raudonarmiečių“ vadovas nori, jog CSKA varžovu tame
Naujasis CSKA taškų "fabrikas": nežaidžiu kaip Jasikevičius, bet dėl to nesu už jį blogesnis
Iš Milano „Olimpia“ vasarą išprašytas Mike'as Jamesas bandys įrodyti, kad Ettore Messina padarė klaidą atsisakydamas individualiais veiksmais dažnai piktnaudžiaudavusio
Iš "Olympiakos" seifo dingo pusė milijono eurų
Graikijos policija tiria vagystę Pirėjo „Olympiakos“ klubo ofise. Kaip oficialiai paskelbta antradienį, iš „Olympiakos“ klubo seifo dingo 500 tūkst. eurų grynaisiais.Pranešama,
D.Itoudis gyrė A.Juškevičių, K.Maksvytis apgailestavo dėl traumų
Kazio Maksvyčio debiutas Rusijoje buvo intriguojantis – lietuvio treniruojama Permės „Parma“ išvykoje tris kėlinius priešinosi VTB Vieningosios lygos čempionės titulą
K.Maksvyčio debiutas: puikus A.Juškevičiaus pasirodymas ir patampyti nervai CSKA
Kazys Maksvytis debiutavo VTB Vieningoje lygoje prie Permės "Parma" (0/1) komandos vairo."Lietuviškas" Permės klubas išvykoje tik po atkaklios kovos 74:89 (23:20, 16:21,
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" baskai nesulaikė buvusio žalgiriečio ir krito Barselonoje
Prieš Eurolygos dvikovą su Kauno "Žalgiriu" nesėkmę tikrame trileryje Ispanijos pirmenybėse patyrė Vitorijos "Baskonia" (1/1) klubas.Sekmadienį Velimiro Perasovičiaus