"Dzūkiją" treniravęs A.Urlepas tapo M.Gecevičiaus treneriu

Vieną po kito pralaimėjimus FIBA Čempionų lygoje besirinkusios Zielionos Guros "Stelmet" komandos vadovų kantrybės taurė galiausiai persipildė.

Skelbiama, kad Lenkijos čempionai atleido vyriausiąjį trenerį Arturą Groneką, o jo vietą užims Alytaus "Dzūkijoje" pastaruosius kelerius metus dirbęs Andrėjus Urlepas.

"Stlemet" ekipoje rungtyniauja lietuvis Martynas Gecevičius, tad ir šiam snaiperiui teks klausyti A.Urlepo nurodymų.

FIBA Čempionų lygoje lenkai savo grupėje su 2 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais yra paskutiniai.

Dar vienas LKL komandos lyderis keliasi į Rusiją
Rezultatyviausias „Betsafe–LKL“ krepšininkas Kendrickas Brownas dar prieš Naujuosius metus išvyko iš Lietuvos, tačiau Alytaus „Dzūkija“ tik antradienį
Į rikiuotę grįžęs M.Lukauskis "Skycop" atvedė į pergalę prieš "Dzūkija"
Vienas krepšininkas grįžo, kitas išvyko, tačiau tokie pokyčiai sudėtyje Prienų „Skycop“ (7/11) iš vėžių neišmušė. Virginijaus Šeškaus
A.Juškevičiaus ekipa vokiečius sutriuškino nepadoriu skirtumu
Pergalę nepadoriu skirtumu FIBA Čempionų lygos reguliariajame sezone iškovojo Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanterės JSF (5/5) ekipa.B grupėje Prancūzijos klubas namie net 103:56 (26:15,
Arti trigubo dublio buvęs I.Vaitkus atvedė "Šiaulius" į pergalę prieš "Dzūkiją"
Alytaus „Dzūkija“ (6/11) pusę ketvirtojo kėlinio rinko taškus be atsako, tačiau vėliau šešis tritaškius pataikę ir įsibėgėję „Šiauliai“
"Dzūkija" Šiauliuose versis be rezultatyviausio LKL krepšininko, gali nežaisti ir M.Jogėla
Alytaus „Dzūkija“ rengiasi pratęsti sezoną be rezultatyviausio „Betsafe–LKL“ krepšininko Kendricko Browno, o pirmasis išbandymas laukia jau šį vakarą.„Dzūkija“
"Dzūkija" nesuteikė vilčių aštuoniese žaidusiems panevėžiečiams
Alytaus „Dzūkijos“ (6/10) komanda džiugiai pasitiks Naujuosius metus, kadangi „Betsafe–LKL“ vykusiose rungtynėse namuose 85:68 (23:16, 19:20, 26:17, 17:15) nugalėjo Panevėžio
Baigiasi "Dzūkijos" sutartis su K.Brownu, klubas siekia ją pratęsti
Kendrickas Brownas šį vakarą ketina sužaisti paskutines rungtynes Alytaus „Dzūkijos“ gretose šį sezoną.29 metų gynėjo sutartis su „Dzūkija“ galioja iki šių
16 taškų deficitą panaikinusios "Pieno žvaigždės" įveikė "Dzūkiją"
Antrajame kėlinyje tritaškiais Alytaus „Dzūkiją“ (5/9) užbombardavusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (7/8) panaikino 16 taškų deficitą ir įsirašė dar
"Ryto" pageidavimu pakeistas LKL Karaliaus Mindaugo taurės tvarkaraštis
Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti „Betsafe–LKL“ čempionatą ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, atliko korekcijas tvarkaraščiuose.Pakeitimai įvykdyti atsižvelgiant
J.Mačiulis buvo viena pastebimiausių figūrų užtikrinusių pergalę AEK
Atėnų AEK (8/1), kurio garbę gina Jonas Mačiulis pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygoje.Čempionų titulą ginantys AEK krepšininkai namuose C grupės rungtynėse, kurioje varžosi
Dėl ligų ir traumų nukeliamos šeštadienio "Ryto" - "Dzūkijos" rungtynės
Lietuvos krepšinio lyga priėmė sprendimą nukelti šeštadienio „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes tarp Vilniaus „Ryto“ ir Alytaus „Dzūkijos“.„Dzūkijos“
J.Mačiulis taškus rinko tik baudų metimais
Lyderės poziciją FIBA Čempionų lygos C grupėje ir toliau išsaugoja Atėnų "AEK" (7/1) klubas.Jono Mačiulio atstovaujama ekipa išvykoje 83:70 (29:22, 19:21, 13:13, 22:14)
Fantastiškai po pertraukos žaidęs "Skycop" eliminavo "Dzūkiją" iš KMT (komentarai)
Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai
S.Babrauskas lieka "Dzūkijoje" iki sezono pabaigos
Šį vakarą paaiškės paskutinis Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio dalyvis, o rytoj 8 komandos burtų ceremonijoje bus suporuotos.Alytaus „Dzūkija“ ir Prienų
"Dzūkijos" direktorius: Stepas iš kitų LKL klubų turi pelningesnių pasiūlymų
Waverly Austinas pastarąsias rungtynes pradėjo Alytaus „Dzūkijos“ starto penkete, tačiau prieš Utenos „Juventus“ žaidė tik 9 minutes.Tai buvo paskutinės aukštaūgio
"Dzūkija" atsisveikino su amerikiečiu "centru"
Aukštaūgis Waverly Austinas paliko Alytaus „Dzūkijos“ komandą.Klubas pranešė, kad abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su 28 metų 212 cm ūgio centru.W. Austinas šį
Dramą Alytuje išgyvenęs "Juventus" išsigelbėjo per pratęsimą
Utenos „Juventus“ (6/6) ir Alytaus „Dzūkijos“ (5/7) komandoms antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart „Betsafe–LKL“
Kovoje dėl vietos KMT ketvirtfinalyje "Dzūkija" išsivežė trapią pergalę iš Prienų
Karaliaus Mindaugo taurėje pirmą, bet trapų žingsnį ketvirtfinalio link žengė Alytaus „Dzūkija“, kuri svečiuose 84:83 (31:23, 16:21, 13:14, 24:25) palaužė Prienų „Skycop“
A.Juškevičiaus rezultatyvumo Nantero klubo pergalei buvo per maža
Nantero JSF (3/4) komanda, kurios aprangą vilki Adas Juškevičius patyrė ketvirtą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos B grupėje.Prancūzijos ekipa namie 70:82 (19:20, 8:20, 17:22,
Svarus D.Sabeckio indėlis į komandos pergalę FIBA Čempionų lygoje
Sudėtingą pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Donato Sabeckio atstovaujama Liudvigsburgo "MHP Riesen" (2/5) komanda.Vokiečiai A grupės rungtynėse svečiuose 76:74 (25:19,
"Lietkabelis" pirmą FIBA Čempionų lygos ratą baigė pergale prieš ispanus
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3/4) krepšininkai.Nenado Čanako kariauna namuose užtikrintai kontroliavo rungtynių
J.Mačiulis su AEK šventė pergalę Belgijoje
Atėnų AEK (6/1) klubas, kurio garbę gina Jonas Mačiulis, pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygos turnyre.Graikai išvykoje C grupės rungtynėse 71:64 (20:24, 8:14, 23:11, 20:15) pranoko
Gražiausių LKL savaitės epizodų penketuke - galingi dzūkų dėjimai
Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai retai užkariauja gražiausių „Betsafe–LKL“ čempionato savaitės epizodų penketuką.Bet kai tai padaro, tai dviguba jėga. Devintąją
"Neptūno" kelyje - legendinio NBA žaidėjo sūnaus vedama "Medi"
Du pralaimėjimus praėjusią savaitę patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien atsitiesti mėgins Vokietijoje, kuomet septintajame FIBA Čempionų lygos ture susikaus su „Medi“
A.Jomantas įžengė į 1000-uko klubą
Viena ryškiausių Lietuvos krepšinio lygos figūrų Artūras Jomantas sekmadienį surengė įspūdingą pasirodymą Kėdainiuose ir įrašė savo pavardę į lygos metraščius.Alytaus
S.Babrauskas karjerą tęs "Dzūkijoje"
Stepas Babrauskas grįžta į „Betsafe–LKL“ čempionato kovas.34 metų 197 cm ūgio puolėjas pasiekė susitarimą su Alytaus „Dzūkija“ – klubas įregistravo krepšininką
A.Kulboka žaidė nedaug, o "Brose" patyrė nesėkmę namuose
Arnoldas Kulboka didelio trenerio pasitikėjimo nesulaukė, o jo atstovaujama Bambergo "Brose" (3/3) ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje.C grupės susitikime, kurioje
Lemiamu metu palūžęs "Lietkabelis" pergale leido džiaugtis J.Mačiuliui
Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/4) klubas, kuris išvykoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) po atkaklios kovos nusileido titulą ginančiai