Čempionų lygoje triumfavo "Iberostar", M. Grigonis - finalo MVP

Tenerifės "Iberostar" komanda, vedama Mariaus Grigonio ir amerikiečio Davino White'o tapo FIBA Čempionų lygos nugalėtoja.

Ispanijos klubas, finalo ketverto varžybų, kurios vyko būtent Tenerifėje finalo po atkaklios kovos 63:59 (16:12, 18:19, 17:15, 12:13) pranoko Bandirmos "Banvit" klubą iš Turkijos, kurio garbę gina Gediminas Orelikas.

Lemiamą tašką šiose rungtynėse padėjo "Iberostar" gynėjas D. White'as, kuris likus žaisti kiek daugiau nei minutei smeigė sudėtingą tolimą metimą ir padidino komandos persvarą iki 6 taškų - 63:57. Po šio metimo "Banvit" atsitiesti nebepavyko ir Tenerifės klubą triumfavo pirmą kartą rengtame FIBA Čempionų lygos turnyre - 63:59.

M. Grigonis buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas ir buvo pripažintas finalo MVP. Lietuvis per beveik 29 minutes surinko 18 taškų (2/3 dvit., 4/7 trit., 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 15 naudingumo balų.

Tuo tarpu G. Orelikas per 39 minutes įmetė 13 taškų (3/7 dvit., 1/9 trit., 4/4 baudos), atkovojo net 13 kamuolių, perėmė 2 kamuolius ir 3 sykius suklydo, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 16 efektyvumo balų.

"Iberostar": M. Grigonis - 18, D. White'as - 14, R. San Miguelis - 9, M. Niangas - 6 taškai.

"Banvit": J. Theodore'as (9 atk. kam.) - 17, D. Kuligas ir G. Orelikas po 13, J. Chapellas - 7 taškai.

G.Orelikui - skaudus buvusios komandos antausis
Tragišką pralaimėjimą Turkijoje patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse išvykoje
Triuškinančios pergalės fone A.Kulboka spindėjo visu ryškumu
Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o jo vedama Kapo "Betaland" (2/6) komanda iškovojo retą pergalę FIBA Čempionų lygoje.B grupės rungtynėse Italijos ekipa
M.Grigonio ir T.Lydekos akistatoje - netikėta pastarojo komandos pergalė
Kiek nelauktą pergalę Europos taurės turnyro C grupėje, kurioje varžosi ir Vilniaus "Lietuvos ryto" komanda iškovojo Tautvydo Lydekos atstovaujama Limožo CSP (4/4) ekipa.Prancūzai
M.Gecevičius taškus rinko tik baudų metimais, o jo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją
Martyno Gecevičiaus atstovaujamai Zielonos Guros "Stelmet" (2/6) komandai svajonės apie patekimą į kitą etapą tolsta.Lenkijos klubas D grupės susitikime namie 72:80 (12:15, 20:23, 19:18,
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
G.Oreliko tritaškis galėjęs išplėšti pergalę skriejo pro šalį
Gediminas Orelikas Italijoje galėjo tapti rungtynių herojumi, tačiau lietuvio tritaškis su sirena tiksli nepasiekė.Puolėjo iš Lietuvos atstovaujama Venecijos "Umana Reyer"
Vokietijoje M.Grigonis pranoko V.Lipkevičių ir O.Olisevičų
Vienas iš pergalės kalvių Vokietijos krepšinio lygos čempionate "lietuviškų" komandų akistatoje buvo Marius Grigonis.Lietuvos rinktinės gynėjo atstovaujama Berlyno
Sėkmingas G.Oreliko žaidimas nublanko apmaudžiame Venecijos klubo pralaimėjime
Labai apmaudų pralaimėjimą paskutinėmis susitikimo sekundėmis patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (4/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos reguliaraus
M.Gecevičiaus tritaškių Lenkijos čempionų pergalei nepakako
Dar vieną pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė ir padėtį kovojant dėl patekimo į kitą etapą dar labiau susikomplikavo Zielonos Guros "Stelmet" (2/5) komanda su Martynu Gecevičiumi.Lietuvios
Lyderių dvikovoje "Neptūnas" neprilygo Tenerifės klubui
Klaipėdos "Neptūno" (5/2) komanda patyrė antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Kazio Maksvyčio auklėtiniai B grupėje išvykoje 67:90 (22:18, 16:30, 18:19, 11:23)
M.Grigonis buvo naudingiausias, tačiau tai nepadėjo laimėti prieš grupės lyderius (10)
Europos taurės C grupės, kurioje rungtyniauja Vilniaus "Lietuvos rytas" (4/3), mače Berlyno "Alba" (5/2) komanda su Mariumi Grigoniu patyrė nesėkmę, tačiau išlaikė antrą
J.Jucikas buvo naudingiausias, bet "Ventspils" nusileido graikams
Julius Jucikas sužaidė sėkimingiausią mačą šio sezono FIBA Čempionų lygoje, bet lietuvio pasirodymo Ventspilio "Ventspils" (3/4) komandos pergalei nepakako.Latvijos klubas B grupės
G.Orelikas buvo rezultatyviausias, tačiau jo ekipa principiniame mače krito po pratęsimo
Gediminas Orelikas vėl žaidė rezultatyviai, tačiau tai jo atstovaujamos ekipos neišgelbėjo nuo nesėkmės principinėje dvikovoje Italijos čempionate.Venecijos "Umana Reyer" (7/2)
M.Grigonis buvo vienas "Alba" komandos pergalės kalvių
Vilniaus "Lietuvos ryto" varžovė Europos taurės varžybose Berlyno "Alba" (9/3) komanda su Mariumi Grigoniu tęsia sėkmingą pasirodymą Vokietijos lygoje.Penktadienį berlyniečiai
Sutrumpėjo Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas - nepadės M.Grigonis
Prieš pirmąjį FIBA pasaulio čempionato atrankos langą – skaudus kirtis Lietuvos rinktinei. Dvi pastarąsias vasaras rinktinei atstovavęs M. Grigonis neatvyks į pirmadienį prasidedančią
G.Oreliko komanda iškovojo sunkią pergalę ir pakilo į antrą vietą Italijoje
Sunkią pergalę Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (7/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje
M.Grigonis Vokietijoje rinko taškus, Ž.Janavičius - skirstė perdavimus
Marius Grigonis atakavo taikliai ir rinko taškus, o jo atstovaujama Berlyno "Alba" (8/3) turėjo kaip reikiant paprakaituoti dėl pergalės."Lietuvos ryto" varžovai Europos
G.Oreliko tritaškis paskutinėmis sekundėmis padovanojo pergalę komandai
Gediminas Orelikas dar kartą tapo rugntynių herojumi išplėšusiu pergalę savo komandai.Lietuvio atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/1) FIBA Čempionių lygos C grupės
M.Grigonio žaidimas varė į neviltį "Partizan" aistruolius
Marius Grigonis demonstravo aukščiausio lygio krepšinį, o jo vedama Berlyno "Alba" (5/1) įsirašė dar vieną pergalę Europos taurės turnyre.Vokiečiai C grupėje, kurioje
Lietuvių akistatoje FIBA Čempionų lygoje - pirmoji A.Kulbokos klubo pergalė
Pirmą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje šventė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "SikelArchivi" (1/5) komanda, kuri išvykoje 66:55 (15:18, 21:17, 20:4, 10:16) pranoko
Be klaidų atakavęs M.Grigonis sužaidė rezultatyviausią mačą Europos taurėje
Marius Grigonis sužaidė rezultatyviausią mačą šį sezoną Europos taurės Varžybose, o jo atstovaujama Berlyno "Alba" (4/1) komanda šventė pergalę bei dar labiau įsitvirtino
"Neptūnas" tiesiog sutraiškė A.Kulbokos atstovaujamą klubą
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai įveikė išvykų barjerą - Kazio Maksvyčio auklėtiniai Italijoje net 30 taškų skirtumu – 90:60 (20:13, 23:15, 19:19,
M.Gecevičiui nekrito, o "Stelmet" pralaimėjo Belgijoje
Neseiniai prie Zielonos Guros "Stelmet" (2/3) komandos prisijungęs Martynas Gecevičius skirtingai nei debiutiniame mače šįsyk rezultatyviu žaidimu nespindėjo, o ekipa patyrė nesėkmę.FIBA
G.Orelikas ir vėl buvo pagrindinė Venecijos klubo figūra
Gediminas Orelikas ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (4/1) iškovojo dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoss turnyre.C grupės rungtynėse Italijos
G.Orelikas žaidė nuostabiai, bet "Umana Reyer" suklupo namuose
Gediminas Orelikas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, tačiau šį kartą jo atstovaujamos Venecijos "Umana Reyer" (5/1) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.Čempionų titulą ginanti
"Alba" su M.Grigoniu neatsilaikė prieš lyderiaujantį "Bayern" klubą
Marius Grigonis buvo naudingas, tačiau jo atstovaujama Berlyno "Alba" (7/2) Vokietijos lygos lyderių dvikovoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą.Vilniaus "Lietuvos ryto"
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą
"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą (9)
Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademontravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje
J.Jucikas išnaudojo pražangų limitą, "Ventspils" - pralaimėjo
Ventspilio "Ventspils" (2/2) ekipa, kurios garbę gina Julius Jucikas patyrė antrą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. Latvijos vicečempionai B grupėje, kurioje varžosi ir

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45