"Fenerbahče" po pertraukos pamokė Juodkalnijos čempionus

Antrą skaudžią nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė viena autsaiderių Podgoricos "Budučnost" (3/11) komanda.

Juodkalnijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje 65:89 (20:26, 20:14, 15:27, 10:22) nepasipriešino Stambulo "Fenerbahče" (13/1).

Aikštės šeimininkai subyrėjo po ilgosios pertraukos. Po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus 40:40.

Trečiąjį kėlinį 12 taškų skirtumu pralaimėję juodkalniečiai lemiamo ketvirčio metu atsitiesti nebesugebėjo ir intrigos jau nesugrąžino - 65:89.

"Budučnost": E.Clarkas - 15, P.Popovičius - 12, N.Godričius - 11, A.Omičius ir C.Clarke'as po 9 taškus.

"Fenerbahče": J.Vesely (9/12 dvit., 9 atk. kam.) - 19, J.Lauvergne'as (6 atk. kam.) - 17, K.Sloukas - 11, A.Muhammedas - 9, E.Greenas ir N.Kaliničius po 8 taškus.

"Maccabi" pasirašė naują ilgalaikį kontraktą su vyriausiuoju treneriu
Garsiausias Izraelio klubas Tel Avivo "Maccabi" oficialiai pranešė, kad vyriausiasis treneris Ioannis Sfairopoulos savo poste turėtų likti ilgam. Su graiku sudaryta nauja trejų metų
Eurolygos čempionas gali sugrįžti į Senąjį žemyną
Ilgus metus Maskvos CSKA aprangą vilkėjęs ir su ja Eurolygos čempionu 2016-ais metais tapęs amerikietis Aaronas Jacksonas atsidūrė kelių elitinio Senojo žemyno klubų akiratyje.Užsienio žiniasklaida
#TimeOutŽalgiris. B.Nicholson įspūdžiai, "One Team" programos akimirkos ir gyvybes gelbėjantis pratimas
Penktadienį „Žalgirio“ arenoje sužaistose Eurolygos rungtynėse tribūnos vėl buvo pilnutėlės, o dvikovoje tarp Kauno „Žalgirio“ ir Valensijos „Basket“ krepšininkų
Sėkmingai dėl kamuolių kovojęs J.Valančiūnas padėjo "Grizzlies" laimėti
Jonas Valančiūnas nebuvo rezultatyvus, tačiau geriausiai kovodamas dėl atšokusių kamuolių lietuvis padėjo savo komandai laimėti.Memfio „Grizzlies“ (9-17) savo žiūrovų akivaizdoje
L.Dončičių sustabdė trauma, "Spurs" žaidė rekordinį pratęsimą
NBA pirmenybėse praėjusią naktį sužaisti aštuoni susitikimai. Nemalonumai ištiko Dalaso „Mavericks“ (17-8) komandą, kuri prarado savo žvaigždę Luka Dončičių.Be traumą
J.Valančiūno bendraklubio skrydis - gražiausias NBA nakties epizodas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 11 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų dešimtuką.Jo viršūnėje atsidūrė įspūdingas Jono Valančiūno
Prieš dvikovą Kaune "Anadolu Efes" triumfavo Turkijos grandų mūšyje
Turkijos pirmenybėse šeštadienį įvyko šios šalies grandų, amžinų priešininkų ir praėjusio sezono finalo dalyvių akistata.Čempiono titulą ginantis Stambulo
"Lietkabelis" tik dvikovos pabaigoje palaužė dzūkus, kuriems atsarginiai nepelnė nė taško
Panevėžio „Lietkabelio“ (8-5) krepšininkai atlaikė ankstyvą Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ (4-10) smūgį pirmame kėlinyje ir, panaikinę 17 taškų deficitą,
E.Ulanovo dėjimas - gražiausių Eurolygos savaitės epizodų trejetuke
Gražiausių Eurolygos savaitės epizodų rinkinyje aukšta pozicija buvo įvertintas Kauno "Žalgirio" puolėjo Edgaro Ulanovo dėjimas viena ranka pirmajame rungtynių kėlinyje.Šis
D.Sabonis liko ištikimas sau: pratęsė rekordinę seriją ir Atlantoje
Naktį iš penktadienio į šeštadieni Atlantoje vykusiose NBA reguliariojo sezono rungtynėse Indianos „Pacers“ (17/9) klubas 110:100 (29:22, 34:26, 23:35, 24:17) pranoko
J.Valančiūnas ilgai dūlėjo ant suolo, o jo komandos draugas suvertė 26 taškus per kėlinį
Memfio „Grizzlies“ (8/17) komandai su Jonu Valančiūnu nepavyko grįžti į pergalių kelią. „Grizliai“ namuose 114:127 (29:35, 33:29, 33:26, 19:37) nusileido vieniems NBA lyderių
J.Hardenas pašėlo: į "Magic" krepšį - 10 tritaškių ir daugiau nei pusšimtis taškų
Jamesas Hardenas ir Hjustono „Rockets“ (17/8) klubas toliau tildo skeptikus. „Raketos“ svečiuose 130:107 (28:22, 34:33, 34:23, 34:29) nugalėjo Orlando „Magic“ (11/14),
Š.Jasikevičius situaciją „Žalgiryje“ lygino su vaikų darželiu
Kauno „Žalgiris“ 82:86 pralaimėjo „Valencios“ komandai ir patyrė septintą pralaimėjimą iš eilės. Po rungtynių žalgiriečių treneris Šarūnas Jasikevičius
"Žalgiris" pratęsė nesėkmių Eurolygoje seriją
Kauno "Žalgiriui" (3/9) nepavyko nutraukti nesėkmių Eurolygoje serijos ir ji išaugo iki devynių paeiliui.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sausakimšoje "Žalgirio"
A.Gudaičio sugrįžimas nepadėjo "dizaineriams" laimėti Prancūzijoje
Artūro Gudaičio sugrįžimas į rikiuotę nepadėjo: "dizaineriai" Eurolygoje patyrė ketvirtą nesėkmę paeiliui.Milano "AX Armani" (7/6) klubas išvykoje 82:89 (24:20, 21:18,
N.Mirotičiaus vedama "Barca" nutraukė "Panathinaikos" pergalių seriją
Po triuškinamo pralaimėjimo namie Maskvos CSKA ekipai visiškai atsigavo antrą pergalę paeiliui Eurolygoje iškovojo Barselonos "Barcelona" (10/3).Svetislavo Pešičiaus
Vokietijos čempionai po pertraukos palaužė Eurolygos debiutantus
Voikietijos čempionas Miuncheno "Bayern" (5/8) klubas nutraukė trijų nesėkmių Eurolygoje seriją.Dejano Radonjičiaus auklėtiniai namie po permainingos kovos 77:69 (14:15, 23:20, 24:15,
"Tiesos drąsos" iššūkyje - Ž.Skučo depiliacija bei komiko pažadas dėl chlato
Smagiausioje „Betsafe–LKL“ rubrikoje „Tiesa–drąsa“ – išskirtinis epizodas. Utenos „Juventus“ puolėjas Žygimantas Skučas su komiku Mantu
Viltys į "Žalgirio" snaiperius: proga prisiminti primirštą pergalės skonį
Pirmasis Eurolygos sezono trečdalis Kauno „Žalgirio“ komandai nepašykštėjo išbandymų ir sunkumų. 3 pergalės per 12 turų – ne tai, ko tikėjosi treneris Šarūnas
Po absurdiškų rungtynių Rusijoje A.Kirilenka griebėsi bizūno
Metimai „atbulomis rankomis“, stoviniavimas laukiant, kol baigsis atakai skirtas laikas, keistos klaidos ir pražangos puolime – Tulos „Arsenal“ ir Stavropolio „Dinamo“
J.Butleris moka B.Adebayo 500 dolerių už mačą, kuriam jis meta tritaškį
Majamio "Heat" žvaigždė Jimmy Butleris moka komandos raugui Bamui Adebayo po 500 dolerių už rungtynes, kuriose jis bent kartą meta tritaškį.J.Butleris tai sugalvojo, kad stimuliuotų
360 VR rubrika: "Žalgirio" ir "Ryto" dvikova bei žvilgsnis į emocijas rūbinėse
„Betsafe–LKL“ pristato dar vieną 360 VR rubrikos epizodą, kuriame žiūrovams suteikiama galimybė pažvelgti į įdomiausių krepšinio akimirkų užkulisius.Šįsyk epizodas
"Žalgirio" 2020 metų kalendorius - jau prekyboje!
Prieš didžiąsias metų šventes kasmet savo sirgalius nudžiuginanti Kauno „Žalgirio“ komanda ir vėl paruošė gausybę staigmenų. Bene populiariausia ir tikrai labai
"Shaqtin' A Fool" viršūnėje - blogiausias epizodas L.Jameso karjeroje
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas neįprastu laiku pristatė savo tradicinę rubriką "Shaqtin' A Fool", kurioje
"Big Baby" išvengė kalėjimo
NBA čempionas Glenas "Big Baby" Davisas išvengė kalėjimo. Krepšininkas buvo kaltinamas 2018 metų balandį per konfliktą metęs vyriškį į sieną ir sunkiai jį sužalojęs.Atletas
L.Dončičiaus žvaigždė spindėjo džiugią žinią iš NBA vadovo išgirdusioje Meksikoje (rezultatai)
NBA čempionate dar vienas įspūdingas rungtynes sužaidė Slovėnijos krepšinio supertalentas Luka Dončičius, o jo atstovaujama Dalaso „Mavericks” (17/7) komanda Meksikos sostinėje
Jokių titulų ir asmeninių apdovanojimų Eurolygoje nepelnęs T.Heurtelis bus renkamas į dešimtmečio rinktinę
Eurolyga surengs balsavimą renkant geriausius turnyro dešimtmečio simbolinę komandą. Sirgaliai, žaidėjai, treneriai bei žiniasklaidos atstovai rinks 2010-2020 metų geriausius krepšininkus.Viso
NBA Top 5 - "Nuggets" ataka "žemė-oras" bei monstriškas Ch.Woodo dėjimas
Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) paskelbė gruodžio 12 dieną lygoje vykusių rungtynių gražiausių momentų penketuką.Antroje vietoje atsidūrė Detroito "Pistons" aukštaūgio