Į finalą be pralaimėjimų žengusių "Žalgirio" aštuoniolikmečių nesustabdė ir turkai

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda pratęsė pergalingą žygį Eurolygos jaunimo atrankos turnyre. Šeštadienį po kauniečių kojomis krito Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkai – 94:70 (28:10, 24:17, 15:14, 27:29).

Sekmadienį žalgiriečių laukia finalas, kurio nugalėtojas iškovos kelialapį į pagrindinį turnyrą Berlyne. Finalo pradžia – 13.30 val.

Rungtynių su „Fenerbahce“ pradžioje puikiai veikė jau patikrintas Arno Veličkos ir Isaiah Hartensteino tandemas: keturių Arno perdavimų ir vienuolikos vokiečio taškų dėka jaunieji žalgiriečiai staigiai šovė į priekį – 17:0. Susikrovę solidų pranašumą turnyro šeimininkai jautėsi vis laisviau, rengė greitas, vieno perdavimo atakas ir privertė minutės pertraukėlę sušaukti Stambulo komandą (24:5). Kėlinio pabaigoje A.Velička toliau maitino komandos draugus kamuoliais, aštuntąjį savo tašką rinko Gytis Masiulis – 28:10.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ atrado naujus puolimo lyderius, po krepšiu dominavo Volodymyras Markovetskyy, ištampius gynybą tritaškį smeigė Ignas Sargiūnas – 36:14. Toliašaudė artilerija vis skriaudė svečius iš Turkijos, o po keturių G.Masiulio taškų skirtumas pasiekė naujas aukštumas (46:19). Prieš didžiąją pertrauką keturiais taškais savo kraitį papildė Justinas Marcinkevičius – 52:27.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje kauniečių pranašumui varžovai augti nebeleido – 58:37. Po Tomo Masiulio paprašytos minutės pertraukėlės puolimą aštrino A.Velička, krepšio link sėkmingai nardė Džiugas Slavinskas ir Tadas Pažėra – 67:41.

Paskutinėje rungtynių atkarpoje žiūrovai išvydo tritaškių konkursą: dvi tolimas bombas smeigė „Fenerbahce“ komanda, o į tai tritaškiais jiems atsakė I.Sargiūnas, Lukas Uleckas bei D.Slavinskas – 78:49. Mačo pabaigoje jokių kardinalių pokyčių neįvyko, turkų gynybą lengvai gliaudė I.Hartensteinas ir buvo pasiekta lengva pergalė rezultatu 94:70.

„Žalgiris“: I.Hartensteinas 20 (8/12 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam., 3 blk.), G.Masiulis 16 (8/13 dvit., 10 atk. kam., 2 per. kam.), A.Velička 13 (9 rez. perd.), D.Slavinskas 12 (7 atk. kam.), M.Žukauskas 9 (4/4 dvit., 2 per. kam.), I.Sargiūnas 6, V.Markovetskyy 6, T.Pažėra 4, J.Marcinkevičius 4 (5 atk. kam.), L.Uleckas 3, L.Vabalevičius 1, D.Papas 0.

„Fenerbahce“: A.Duranas 25 (8/16 dvit., 3/5 trit., 11 atk. kam., 5 per. kam.), E.Erolas 14 (2 per. kam.), C.Ivedi 11.

Komentuoti
MrVycka2016-01-16 18:34:57 Cituoti
panašu, kad vokietukas rimtai ne koks liurbis, galima kažko ir tikėtis ne tik iš išpirkos, o ir iš žaidimo...

Neeilinė "Shaqtin' A Fool" laida: tarp apsikvailinusių – buvę "Žalgirio" ir "Lietuvos ryto" žaidėjai
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda bei TNT apžvalgininkas Shaquille'as O'Nealas pristatė tradicinę "Shaqtin' A Fool" rubriką, kurioje demonstruojami juokingiausi
Jankūno sezono rungtynės nepadėjo "Žalgiriui" laimėti Madride
Kauno "Žalgiriui" (14-12) Eurolygos 26-ajame ture nepavyko iškovoti antros pergalės iš eilės.Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 58:70 (13:21, 18:15, 11:15, 16:19)
"Real" prieš "Žalgirį" negalės padėti trys patyrę žaidėjai
Kirkšnies traumą patyręs Artūras Milaknis neišskrido į Madridą, kur šiandien Kauno "Žalgiris" (14-11) susitiks su Madrido "Real" (15-10) ekipa turinčia dar
"Žalgiris" į Madridą vyksta be Milaknio – nutrūks įspūdinga snaiperio serija
Kauno „Žalgirio“ senbuvis Artūras Milaknis lieka Kaune ir nevyks su komanda į Madridą, kur ketvirtadienį Lietuvos čempionai kausis su vietos „Real“ krepšininkais. Apie
"Žalgiris" paskutinę registracijos dieną Eurolygos kovoms įtraukė du žaidėjus
Kauno „Žalgirio“ klubas paskutinę naujų krepšininkų Eurolygoje registracijos dieną pasinaudojo galimybe į paraišką įtraukti du jaunimo komandos žaidėjus. Šiame
Po pertraukos atkutęs "Žalgiris" Eurolygoje grįžo į pergalių kelią
Kauno "Žalgiris" (14-11) Eurolygos atidėtame 24-ajame ture atsigavo po ilgoisios pertraukos ir grįžo į pergalių kelią.Martino Schillerio auklėtiniai 75:62 (22:26, 18:18, 20:14, 15:4)
Schilleris turi gerą naujieną: Lekavičius padės per dvigubą Eurolygos savaitę
Geros žinios Kauno „Žalgirio“ stovykloje – koronavirusu persirgęs gynėjas Lukas Lekavičius grįžta į aikštę ir šią savaitę padės komandai per dvigubą Eurolygos
"Žalgiris" Barselonoje skaudžiai pralaimėjo Šaro kariaunai
Kauno "Žalgiris" (13-11) Eurolygoje gavo skaudžią pamoką nuo savo buvusio trenerio Šarūno Jasikevičiaus.Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 62:86 (24:24, 13:24, 10:23,
Puikus pasiekimas: KMT finalo ketvertą stebėjo kas penktas žiūrovas
Savaitgalį Panevėžyje praūžė didžiausia metų Lietuvos krepšinio šventė – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto varžybos. Kasmet vykstanti krepšinio
"Žalgiris" Panevėžyje įveikė "Lietkabelį" ir paliko KMT taurę Kaunui
Didesnio pasipriešinimo nesulaukęs Kauno „Žalgiris“ vežasi namo pirmąjį sezono trofėjų. Kauniečiai apgynė Citadele – Karaliaus Mindaugo taurės turnyro čempionų titulą.Panevėžyje
"Žalgirio" prancūzas – KMT finalo ketverto MVP
Panevėžyje praūžus Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto kovoms, išrinktas naudingiausias savaitgalio žaidėjas.Juo tapo titulą apgynusio Kauno „Žalgirio“
Žvėriškai žaidęs Lauvergne atvedė "Žalgirį" į KMT finalą
Aiškūs Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo dalyviai. Prie pirmąjį pusfinalį laimėjusio Panevėžio „Lietkabelio“ prisijungė titulą ginantis Kauno „Žalgiris“.Tris
Įspūdingas reginys: KMT finalo ketverte – didžiausias ekranas istorijoje
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas – jau čia pat. Vasario 13-14 dienomis Panevėžyje paaiškės, kas taps Citadele KMT čempionais. Dėl koronaviruso pandemijos
Nukeliamas "Žalgirio" ir "Pieno žvaigždžių" susitikimas
Lietuvos krepšinio lyga (LKL)  per Lietuvos krepšinio federaciją (LKF) gavo Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) prašymą 2021 m. vasario 15-23 d. vyksiančio
Žalgirietis Vasturia įvardijo mėgstamiausią žaidėją, komandą bei filmus
Vasario 10 dieną savo 26-ąjį gimtadienį atšventęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Steve‘as Vasturia prisijungė prie „Žalgiris TV“ rubrikos #60SecondsWithZalgiris.S.Vasturia
"Žalgirio" gerbėjai gali lengviau atsikvėpti – Milaknio trauma nėra rimta
Kauno "Žalgirio" treneriai ir sirgaliai buvo sunerimę dėl komandos veterano Artūro Milaknio patirtos traumos.Priminsime, kad antradienio LKl rungtynėse prieš Pasvalio "Pieno
Grigonio LKL karjeros mače – tris kėlinius vargusio "Žalgirio" pergalė prieš "Pieno žvaigždes"
Be Joffrey Lauvergne‘o ir Steve'o Vasturios rungtyniavęs Kauno „Žalgiris“ (15/2) „Betsafe-LKL“ čempionate įsirašė dar vieną pergalę.Tris kėlinius
KMT finalo ketverte šį kartą dirbs tik lietuviai teisėjai
Jau šį savaitgalį Panevėžyje įvyks viena didžiausių Lietuvos krepšinio švenčių – Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertas. Paskutiniuosius
Atidėtos "Žalgirio" ir "Crvena Zvezda" dvikovos ilgai laukti nereiks
Dėl COVID-19 atvejų Belgrado "Crvena Zvezda" klube atidėtų rungtynių Kaune su "Žalgiriu" ilgai laukti nereiks.Eurolyga paskelbė, kad 24-ojo turo mačas įvyks vasario 23 dieną,
Blaževičius dubliu prisidėjo prie "Žalgirio" pergalės nepadoriu skirtumu
Kauno „Žalgirio“ (14/2) komandą šią savaitę ilsėjosi nuo Eurolygos kovų ir visą energiją išliejo Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) išvykos
"Žalgiryje" – dar vienas COVID-19 atvejis
Kauno „Žalgirio“ komandoje dar vienas COVID-19 ligos atvejis. Kontaktą su sergančiu asmeniu turėjęs Lukas Lekavičius nuo antradienio laikėsi saviizoliacijos režimo, tačiau penktadienį
P.Motiejūnas – apie į rotaciją grįžtančius žaidėjus, KMT turnyrą ir nukeltas Eurolygos rungtynes
Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ ekipa Eurolygoje turėjo susikauti su Belgrado „Crvena Zvezda“ klubu, tačiau po koronaviruso protrūkio Belgrado klube rungtynės buvo nukeltos.
Eurolyga atidėjo "Žalgirio" ir "Crvena Zvezda" rungtynes
Eurolygos 24-ojo turo rungtynės tarp Kauno „Žalgirio“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ komandų šią savaitę neįvyks. Eurolyga paskelbė, kad dėl kelių COVID-19 ligos atvejų
Milaknio rekordu pažymėtame mače "Žalgiris" nepaliko vilčių "Nevėžiui"
Į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ pirmenybėse grįžo Kauno „Žalgiris“ (13/2). Šalies čempionai išvykoje 78:47 (22:18, 23:14, 12:8, 21:7) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“
Purlys – apie KMT favoritą "Žalgirį" koją gali pakišti nuovargis
Kauno „Žalgirio“ komanda yra ryškiausia favoritė triumfuoti 2020-2021 m. Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) turnyre.Jau vasario 13-14 dienomis Panevėžio „Cido“
Aistruoliams – galimybė išrinkti KMT finalo komentatorių duetą
Prieš Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto kovas Lietuvos krepšinio aistruoliams suteikta neeilinė galimybė.Artėjant svarbiausiems turnyro mūšiams,
Lemiamame kėlinyje pakrikęs "Žalgiris" krito Utenoje
Ant bangos pastaruoju metu esanti Utenos „Juventus“ (12/5) ekipa pateikė nemenką sensaciją – namuose patiesė be Mariaus Grigonio ir Thomaso Walkupo rungtyniavusį Kauno
Čepukaitis – prieš mūšį su "Žalgiriu": jei bent šiek tiek atsipalaiduosi, liksi sutriuškintas
„Betsafe-LKL“ čempionato dalyviai ir sirgaliai pasitinka paskutinį šių metų sausio savaitgalį. Jo metu intriguojančių dvikovų tikrai netruks, nes santykius tarpusavyje aiškinsis