"Hoptrans-Sirenos" dvigubai pagerino iki tol buvusį šio sezono lankomumo rekordą

Evaldo Šemioto nuotr.
Titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ antrajame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos mače užtikrintai 72:62 įveikė Marijampolės „Sūduvą“ ir išlygino finalo serijos rezultatą – 1:1. Tačiau tai buvo ne vienintelis svarbus rezultatas, kurį užfiksavo Garliavos klubas.

Antrajame finalo serijos susitikime buvo užfiksuotas šio sezono LMKL lankomumo rekordas, o iki šiol buvęs geriausias šio sezono rezultatas buvo pagerintas dvigubai. „Hoptrans-Sirenų“ ir „Sūduvos“ rungtynes stebėjo net 1100 žiūrovų. Iki šiol buvęs geriausias šio sezono rezultatas buvo užfiksuotas Marijampolėje, kur pirmąsias finalo serijos rungtynes stebėjo 511 žiūrovų.

Susirinkę sirgaliai turėjo progą ne tik stebėti intriguojančią finalo kovą, tačiau nuotaiką kėlė šokėjų ir gimnasčių pasirodymai, visi susirinkę buvo vaišinami „Oho“ įsteigtais traškučiais. Maža to, „TopSport“ žaidime vienam sirgaliui pavyko pataikyti iš aikštės vidurio ir taip jis iš karto gavo 300 eurų, o pridėjęs dar du tikslius mėginimus iš arčiau, į kišenę įsidėjo 320 eurų.

Praėjusio sezono LMKL lankomumo rekordas taip pat buvo užfiksuotas Garliavos sporto centre. Tuomet ketvirtąją LMKL finalo serijos kovą tarp „Hoptrans-Sirenų“ ir „Sūduvos“ stebėjo 1400 sirgalių. Tai yra trečias rezultatas pagal žiūrovų lankomumą per visą lygos istoriją.

Lankomumo rekordą Garliavoje sirgaliai dar turės progą pagerinti, nes jau aišku, kad ketvirtosios LMKL finalo serijos rungtynės šeštadienį, balandžio 15 dieną, vyks Kauno rajone. Prieš tai trečiasis serijos mačas balandžio 12 dieną bus žaidžiamas Marijampolėje.

Dizaineris A.Pogrebnojus prisidėjo prie krepšinio
Žymus Lietuvos dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ryžosi dar sykį išeiti iš komforto zonos ir sukurti aprangas krepšinio komandai. Jas šį sezoną vilkės Vilniaus „Kibirkšties“
"Kibirkštis" antrą kartą įveikė J.Kaušaitės treniruojamą Švedijos ekipą
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda antrą kartą per tris dienas įveikė Norčiopingo „Dolphins“ klubą iš Švedijos. Valdo Gecevičiaus auklėtinės kontrolinėse
LKF vykdomojo posėdžio metu paskirtas moterų lygos direktorius
Antradienį Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis. Jo metu buvo patvirtinti įvairių Lietuvos krepšinio lygų 2018/2019 sezono nuostatai, priimti nauji
Pirmoji "Kibirkšties" legionierė M.Pullins: mano stiprioji pusė - greitis (video)
Vilniaus „Kibirkšties“ komandos sudėtyje – pirmoji legionierė. Sostinės klubas sukirto rankomis su 24-erių metų amerikiete Morgan Pullins.„Šis sprendimas buvo
"Kibirkšties" vyriausiuoju treneriu tapo V.Gecevičius
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda po sezono, kuris pasibaigė iškovotais Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sidabro medaliais, paskelbė apie pirmąjį pasikeitimą.
Namų tvirtovę apgynusios "Sūduvos" krepšininkės pasidabino LMKL bronza
Praėjusio sezono Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionėms – pirmenybių bronza.Tado Stankevičiaus treniruojamos Marijampolės „Sūduvos“ krepšininkės
Kaunietės parklupdė "Kibirkštį" ir iškovojo Lietuvos čempionių titulą
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) – neįtikėtinas Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ komandos triumfas. Lemiamą varžovių išpuolį atrėmusios Manto Šerniaus
"Fortūnos" pasaka tęsiasi - išplėšė lemiamas bronzinės serijos rungtynes
Neįtikėtiną charakterį demonstruojanti Klaipėdos „Fortūna“ – per žingsnį nuo stebuklo Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).Viliaus Stanišausko vadovaujamas klubas
 Namuose "Kibirkštį" įveikusios "Hoptrans-Sirenos" per žingsnį nuo LMKL aukso
Mačo pabaigoje užtikrinčiau sužaidusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ persvėrė Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatą.Manto Šerniaus vadovaujama
"Fortūna" nutarė nebaigti serijos: sukūrė stebuklą ir per pratęsimą nukovė "Sūduvą"
Fantastišką pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) bronzinėje serijoje iškovojo Klaipėdos „Fortūna“. Karjeros rungtynes sužaidusi Agnė Černeckytė pelnė
Galingai atsitiesusi "Kibirkštis" nukovė kaunietes ir išlygino finalo serijos rezultatą
Visas rungtynes pirmavusi Vilniaus „Kibirkštis“ išlygino Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijos rezultatas.Per pirmuosius tris kėlinius rekordinį
LMKL finalas po trejų metų pertraukos grįžta į Vilnių (I.Savickaitės komentaras)
Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pralaimėjo mūšį, bet ne karą Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalo serijoje. Sostinės ekipa, kovoje dėl aukso medalių su
Mažasis finalas: L.Mikelevičienė dramatiškai ištempė "Sūduvą" į pergalę Klaipėdoje
Lemiamu metu iniciatyvos besiėmusi Lina Mikelevičienė sužaidė užtikrintai ir lėmė dramatišką Marijampolės „Sūduvos“ pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL)
LMKL finalo starte karjeros rekordą pasiekusi  R.Knyzaitė atvedė į pergalę kaunietes
LMKL finalo starte karjeros rekordą pasiekusi R.Knyzaitė atvedė į pergalę kaunietes
Sunkiausiu metu iniciatyvos besiėmusi Rasa Knyzaitė ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 iš 25 komados taškų ir atvedė Kauno r. „Hoptrans-Sirenų“ klubą į pergalę Lietuvos
LMKL mažojo finalo seriją čempiionės pradėjo sutriuškindamos klaipėdietes
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) mažajame finale – užtikrintas Marijampolės „Sūduvos“ startas.Tado Stankevičiaus auklėtinės pirmajame mače savo aikštėje 86:56 (27:19,
Neįtikėtiname pusfinalyje "Kibirkštis" sensacingai eliminavo LMKL čempiones
Įspūdingame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio trileryje – sensacingas Vilniaus „Kibirkšties“ triumfas.Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės
Kaunietės - pirmosios LMKL finalininkės
Ketvirtajame kėlinyje spurtavusios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ tiesiausiu keliu žengė į Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) finalą.Rasa Knyzaitė sužaidė rezultatyviausią
LMKL pusfinalį kaunietės pradėjo užtikrinta pergale prieš klaipėdietes
Po ilgosios pertraukos atitrūkusios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai startavo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) etape.Manto Šerniaus vadovaujamas klubas savo
Nervų karą laimėjusi "Kibirkštis" pusfinalio starte parbloškė čempionę "Sūduvą"
Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalio starte – dramatiška Vilniaus „Kibirkšties“ pergalė. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pirmajame
Vilnietės ir klaipėdietės pateko į LMKL pusfinalį
Vilniaus „Kibirkšties“ komandos krepšininkės galinga pergale žengė tarp keturių stipriausių Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės
Kursko ekipa apgynė BWBL čempionių titulą, o "Sūduva" liko ketvirta
Kursko „Inventa“ apgynė Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionių titulą. Rusijos aukščiausiojoje lygoje rungtyniaujanti ekipa finale sekmadienį 65:54
Ketvirtfinalio belaukiant: "Aisčių-LSU" ir "Fortūnos" kovų istorija
Kovo 20 dieną prasideda lemiamos Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) kovos. Ketvirtfinalyje į kovą stos Vilniaus „Kibirkštis“ ir Ukmergės „Vilkmergė“ bei
Įspūdingame trileryje - dramatiškas čempionių išsigelbėjimas, išaiškinęs galutinį išsidėstymą LMKL
Paskutinėje Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmaujančių komandų akistatoje reguliariajame sezone – įspūdingas trileris.Vilniaus „Kibirkštį“ (18-6) į priekį
Klaipėdietės gerino rekordus ir neleido varžovėms surinkti bent 40 taškų
Klaipėdos „Fortūnos“ (12-12) komanda Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) reguliarųjį sezoną užbaigė galinga pergale.Roberta Mizgerytė pagerino du asmeninius karjeros rekordus,
G.Tamašauskaitė apgynė snaiperės vardą LMKL tritaškių konkurse
Marijampolės „Sūduvos“ atstovė Greta Tamašauskaitė – antrus metus paeiliui taikliausia Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) tritaškininkė.„Manau, kad
Netikėtumos moterų taurės finale: kaunietės nukarūnavo "Sūduvą"
Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandos krepšininkių rankose – istorinis trofėjus. Manto Šerniaus vadovaujama ekipa sausakimšoje Druskininkų arenoje vykusiame
"Žvaigždžių dienos" metu - būrys įžymybių ir į aikštelę sugrįžtanti A.Abromaitė
Kovo 4 dieną Druskininkuose išskirtinis savaitgalis laukia ne tik salėje susirinkusių žiūrovų, bet ir pačių Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) finalo dalyvių.Marijampolės
LMKL: čempionės laimėjo Kaune, klaipėdietės parklupdė dar vienas lyderes
Po nesėkmės praėjusią savaitę atsitiesė Marijampolės „Sūduvos“ (17-4) krepšininkės. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą ginančios Tado Stankevičiaus