Naujienos kraunasi...

"Juventus" direktorius: paskutines dvi vietas norime užpildyti aukšto kalibro žaidėjais

"Juventus" direktorius: paskutines dvi vietas norime užpildyti aukšto kalibro žaidėjais
Įpusėjus kalendorinei vasarai, Utenos „Juventus“ klubas atsidūrė komandos komplektacijos finišo tiesiojoje. Ekipai liko pasirašyti sutartis su pora legionierių bei pradėti pasirengimą naujam sezonui. Apie jau nuveiktus ir dar laukiančius vasaros darbus kalbamės su „Juventus“ ekipos direktoriumi Eimantu Skersiu.

Vasara įpusėjo, komandos komplektacija įsibėgėjo, kaip vertinate iki šiol nuveiktus darbus?

- Dirbame pagal planą. Pirmiausia buvo svarbu sužinoti situacija su rėmėjais, o tada, kai jau turėjome skaičius, pradėjome burti sudėtį. Smagu, kad komandoje liko daug žmonių iš praėjusio sezono, sugrįžo keli žinomi veidai. Viskas daugiau mažiau vyksta taip, kaip ir tikėjomės, planavome.  Pavyko susitarti su Mindaugu Kupšu, prisijungė Martynas Gecevičius, kas yra tikrai didelis laimėjimas mūsų komandai. Judame ta linija, kuria ir norėjome judėti.

Kada planuojama baigti komplektacijos darbus?

- Skubėti neturime kur. Mums liko pasirašyti sutartį su pagrindiniu įžaidėju ir pagrindiniu lengvuoju kraštu. Beveik neabejoju, kad abi šias pozicijas užpildys legionieriai. Turime numatę kandidatus, žmones, kuriems teiktume prioritetą, tačiau jų kainos kol kas mums yra per didelės. Norime, kad tai būtų aukšto kalibro žaidėjai, o jie liepos viduryje vis dar svajoja apie didžiulius atlyginimus. Palauksime ir pažiūrėsime, kokia situacija bus rugpjūčio pirmosiomis savaitėmis.

Ar Gyčio Radzevičiaus sprendimas palikti komandą buvo netikėtas? Ir kiek tai pakoregavo komandos komplektaciją?

- Tikrai nebuvo didelio netikėtumo. Kalbos sklandė jau seniai, Gyčio agentas ne kartą buvo sakęs, kad veikiausiai bus toks sprendimas. Tiesiog šiokia tokia techninė klaida įnešė kažkiek sumaišties. Tačiau mes išsiskyrėme gražiuoju, palinkėjome žaidėjui sėkmės. Tikrai nebuvo jokio konflikto, situacija išsisprendė gražiai. O kalbant apie sudėtį, na mes turėjome sulaukti liepos 15 dienos ir tik tada galėjome pradėti pokalbius su kitais žmonėmis į šią poziciją. Reikėjo sulaukti oficialumo. Kadangi, kaip jau sakiau, legionierių kainos kol kas mums per didelės, didesnių korekcijų Gyčio sprendimas į mūsų planus neįnešė.

Daug kalbų sklando ir dėl Arno Beručkos. Kokia situacija su juo?

- Situacija gana komplikuota. Komandos komplektacija rodo, kad jam ir vėl atitektų vienuolikto žaidėjo rolė, o tai būtų smūgis šiam žaidėjui. Arnui reikia žaisti, o kai turi Igną Vaitkų, M.Gecevičių, Marių Runkauską bei dar vieną būsimą legionierių, to žaidimo minučių pas mus tiesiog nėra. Ypač, kai nežaisime Europos turnyruose. Todėl leidome žaidėjui ieškoti kitos komandos. Labai skaudu būtų atsisveikinti, tačiau dar skaudžiau būtų griauti jauno žaidėjo karjerą laikant jį ant suolelio. Arnas jau užaugo iki tam tikro lygio ir tikimės, kad agentas jam suras vietą, kurioje jis gaus savo žaidimo minutes.

Prakalbote apie Europos turnyrus. Ar skaudu, kad FIBA nesuteikė vietos Čempionų lygos turnyre?

- Antanas Sireika visada mėgsta kartoti posakį apie lazdą ir du galus. Tas posakis tinka ir šį kartą. Taip, tikrai yra šiek tiek nusivylimo, kad negavome vietos bent atrankos turnyre. Manome, kad tikrai galėjome ten žaisti, be to, mano nuomone, Lietuva, pati būdama Čempionų lygos akcininke, tikrai nusipelnė daugiau, nei vienos komerciniu keliu atėjusios komandos ir vienos atrankos turnyre. Tačiau yra, kaip yra. Kadangi negavome vietos, tai leido sutaupyti pinigų. Tas lėšas, kurias buvome atidėję išlaidoms Čempionų lygoje, galėsime išleisti kitoms reikmėms. Tarkim – įsigyjant legionierius ar nusiperkant įrangos, reikalingos fizinio parengimo treneriui ar medicinos personalui. Bandysime kilti į aukštesnį lygį ne per žaidimą Europos turnyruose, o kitais būdais.

Ar komandai jau iškelti tikslai artėjančiam sezonui?

- Kol kas apie tai dar nekalbėjome. Visada prieš stovyklos startą vyksta klubo valdybos posėdis, kuriame valdybos nariai ir iškelia komandai tikslus. Tada jau žinoma galutinė sudėtis, taip pat matome ar bent jau galime bandyti spėti ir kitų komandų pajėgumą. Tokiu atveju tikslai būna realistiški. Faktas, kad artėjantį sezoną ir vėl bandysime kibti visiems į gerkles, kiekvienose rungtynėse kovoti dėl pergalių, bet konkrečius tikslus žinosime maždaug apie rugpjūčio vidurį.

Ar esate numatę pasirengimo stovyklos planus?

- Praėjusį sezoną pirmą kartą stovyklą rengėme Utenoje. Niekur nevažiavome tiek taupumo sumetimais, tiek patogumo dėlei. Utenoje turime areną, stadioną, puikią treniruoklių salę, pušynus, parkus. Yra viskas, ko reikia pasiruošti sezonui. Šiuo planu likome patenkinti, todėl, manau, kad šiais metais jo laikysimės toliau. Stovyklą planuojame pradėti rugpjūčio 17 dieną, tad turėsime kiek daugiau nei mėnesį pasiruošti pirmosioms oficialioms rungtynėms.

Turbūt vasaros darbus kiek apkartino Žygimanto Skučo trauma?

- Žinoma. Niekada nesinori, kad žaidėjas į pasirengimo stovyklą atvyktų traumuotas. Tai iškart stabdo visą procesą. Tačiau mes patys prisiėmėme riziką, patys nusprendėme pagrindinius žaidėjus siųsti į „Hoptrans 3x3“ turnyrą, todėl dabar tiesiog turime susitaikyti su situacija. Gaila, kad taip nutiko, tačiau mes neabejojame Žygiu. Jis yra darbininkas, profesionalas, todėl jis sezonui tikrai pasiruoš ne blogiau, nei kiti, tačiau dirbdamas pagal specialią ir jam pritaikytą programą.

Kaip tik šiuo metu vyksta trečiasis „Hoptrans 3x3“ turnyro etapas. Kaip vertinate komandos pasirodymą šiame turnyre?

- Kai laimi, tai gali vertinti tik gerai. Laimėjome pirmus du etapus, patekome ir trečiajame į aštuntuką, tad rezultatai puikūs. Žinoma, be Žygio komandai gal kiek trūksta centimetrų, tačiau yra kiti žaidėjai, kuria tikrai daro puikų darbą. Mūsų požiūris nesikeičia. Kaip ir prieš turnyrą, taip ir dabar norime kovoti dėl pergalių ir būti kuo aukščiau. O kaip bus, pamatysime finaliniame etape.

Kokį įspūdį palieka pats turnyras?

- Neblogą. Gaila, kad dėl šeimyninės situacijos negalėjau atvykti nė į vieną etapą, tačiau visas rungtynes žiūrėjau per televiziją. Daug kietos kovos, daug fizinės kovos, daug intrigos. Viskas, ko reikia žiūrovams, turnyre yra. Tiek žaidėjams reikia prisitaikyti, tiek teisėjams. Normalu, nes visa tai daugiau mažiau nauja. Mano nuomone, vienintelis dalykas, kuris man kiek nepatinka, yra per trumpas atakos laikas. Manau, kad jei būtų ne 12, o, tarkim, 15 sekundžių atakai, krepšinis taptų gražesnis. Nebūtų tiek daug skubotų ir nelogiškų atakų, ypač, kai nepavyksta užpulti pirma opcija. Bet čia tik toks mano pastebėjimas.

Savaitės viduryje pradėjote 2020-21 metų sezono abonementų prekybą? Tapote pirmi, kurie startavo šioje srityje. Kodėl taip anksti nusprendėte pradėti prekybą?

- Dar sykį gavome patvirtinimą, kad nuo rugsėjo 1 dienos sporto ir kultūros renginių žiūrovų skaičius bus neribojamas, tad nusprendėme startuoti. Be to, mieste daug žmonių klausinėjo, kokia bus situacija, ar bus galima stebėti rungtynes. Matėme, kad susidomėjimas yra didelis, todėl taip žmonėms norėjome parodyti, kad tikimės gero scenarijaus ir rungtynių su sirgaliais. Manau, kad mūsų sprendimas tikrai pasiteisino, nes per pirmąją parą pardavėme 37 procentus visų praėjusio sezono abonementų skaičiaus. Smagu, kad sirgaliai tiki komanda, ruošiasi sezonui. Bandysime jų nenuvilti savo žaidimu.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Prieš Eurolygos debiutą pamoką gavęs Schilleris atskleidė, kas neramina jį labiausiai
Prieš Eurolygos debiutą pamoką gavęs Schilleris atskleidė, kas neramina jį labiausiai
Kauno „Žalgiris“ patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą netikėtai padovanodamas pirmąją sezono pergalę iki tol buksavusiam Panevėžio „Lietkabeliui“.Lietuvos čempionų vairininkas
"Žalgirio" puolimą sukaustęs "Lietkabelis" laimėjo Kaune
"Žalgirio" puolimą sukaustęs "Lietkabelis" laimėjo Kaune
Panevėžio „Lietkabelio“ (1/2) komanda kol kas „Betsafe-LKL“ žengė be pergalių, tačiau pirmąją pasiekė ne bet kur, o Kaune, kur 72:61 (13:19, 20:17, 29:11, 10:14) sugebėjo
Šiauliuose siautėjusi "Dzūkija" įsirašė pirmąją sezono pergalę
Šiauliuose siautėjusi "Dzūkija" įsirašė pirmąją sezono pergalę
Puolime problemų neturėjusi ir visos dvikovos metu dominavusi Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) komanda išvykoje sutriuškino „Šiaulių“ (0-3) krepšininkus
"Ryto“ žvaigždė A. Goudelockas – apie karčią praeitį JAV ir nuostabų jausmą Lietuvoje
"Ryto“ žvaigždė A. Goudelockas – apie karčią praeitį JAV ir nuostabų jausmą Lietuvoje
Įsibėgėjusiame 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionate netrūksta ryškių pavardžių. Prie lygos prisijungė 73 nauji krepšininkai, todėl sirgaliai sezono metu spės rasti žmonių,
Pratęsimo dramą išgyvenę "Juventus" krepšininkai įveikė "CBet" (trenerių komentarai)
Pratęsimo dramą išgyvenę "Juventus" krepšininkai įveikė "CBet" (trenerių komentarai)
Ambicingasis Utenos „Juventus“ projektas vargais, negalais pasiekė pirmąją pergalę šiame „Betsafe–LKL“ sezone. Nervingoje dvikovoje uteniškiai po pratęsimo
A.Milaknis: turime dar daug darbo kol veiksime kaip vienas mechanizmas
A.Milaknis: turime dar daug darbo kol veiksime kaip vienas mechanizmas
„Betsafe-LKL“ čempionatas vis sparčiau įgauna pagreitį – savaitgalį bus sužaistas jau trečiasis turas, kuriame įvyks ketverios rungtynės – Klaipėdos „Neptūno“
"Volfas Engelman" toliau rems LKL
"Volfas Engelman" toliau rems LKL
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) naująjį 2020-2021 m. sezoną pasitinka su dar vienu ištikimu rėmėju – pratęsta jau penkerius metus trunkanti partnerystė su
V.Kariniausko vedamas "Nevėžis" patiesė "Lietkabelį"
V.Kariniausko vedamas "Nevėžis" patiesė "Lietkabelį"
„Nevėžis–Optibet“ sezoną pradėjo įspūdingai. Išvykoje patiesę „Pieno žvaigždes“ kėdainiškiai ketvirtadienį namuose 76:70 (25:16, 17:14, 19:18, 15:22)
Naujoje LKL TV rubrikoje – nuotaikinga S.Jasaičio ir K.Žemaičio dvikova
Naujoje LKL TV rubrikoje – nuotaikinga S.Jasaičio ir K.Žemaičio dvikova
Atsinaujinusi LKL TV lygos aistruoliams pristato vieną iš daugelio naujų, šiame sezone pasirodysiančių rubrikų – žaidimą „5 sekundės“.Šiame žaidime „Betsafe–LKL“
Visų LKL komandų koronaviruso testai - neigiami
Visų LKL komandų koronaviruso testai - neigiami
„Betsafe–LKL“ ir „Antėja laboratorija“, viena pirmųjų visiškai robotizuotų medicininių tyrimų laboratorijų Baltijos šalyse, šį sezoną
"Žalgirio" treneris pakomentavo gandus: Blaževičių tikrai matau sudėtyje, dėl Dimšos – pažiūrėsime
"Žalgirio" treneris pakomentavo gandus: Blaževičių tikrai matau sudėtyje, dėl Dimšos – pažiūrėsime
Rungtynėms prieš Alytaus „Dzūkiją“ Martinas Schilleris vėl neregistravo Kauno „Žalgirio“ naujokų Tomo Dimšos ir Mareko Blaževičiaus, taip dar labiau pakurstydamas
R.Jokubaitis: bus vienas įdomiausių LKL sezonų, "Rytas" atrodo solidžiai
R.Jokubaitis: bus vienas įdomiausių LKL sezonų, "Rytas" atrodo solidžiai
„Betsafe–LKL“ sezonas Kauno „Žalgiriui“ savaitgalį prasidėjo nesunkia pergale prieš „Šaulių“ ekipą. Šiomis rungtynėmis šalies
J.Manigato tritaškis paskutinę sekundę nužudė "Šiaulius"
J.Manigato tritaškis paskutinę sekundę nužudė "Šiaulius"
Labai atkakliose „Betsafe-LKL“ rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (1/1) komanda pademonstravo sugrįžimą ir panaikino 13 taškų deficitą, o mačo herojumi tapo
Įspūdingai pataikęs "Žalgiris" nepaliko vilčių "Dzūkijai"
Įspūdingai pataikęs "Žalgiris" nepaliko vilčių "Dzūkijai"
Kauno „Žalgiriui“ problemų toliau nekyla. Antrajį kėlinį 16 taškų pranašumu laimėję kauniečiai iš Alytaus išsivežė pergalę 95:62 (25:17, 27:11, 22:13,
Ištraukti pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo burtai
Ištraukti pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo burtai
Šiandien paaiškėjo pirmojo Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapo poros – burtų traukimo ceremonija, kurioje dalyvavo broliai Lavrinovičiai, surengta sostinėje esančioje
Kairys negailėjo liaupsių Marčiulioniui, Šernius apgailestavo, kad nepavyko įkasti "Rytui"
Kairys negailėjo liaupsių Marčiulioniui, Šernius apgailestavo, kad nepavyko įkasti "Rytui"
„Jie mums neleido žaisti taip, kaip mes norėtume. Su gynyba ir charakteriu mums pavyko „perlaužti“ rungtynes“, – po sunkiai laimėtos „LKL-Betsafe“ dvikovos
Tris kėlinius atsilikinėjęs "Rytas" ketvirtajame palaužė prieniškius
Tris kėlinius atsilikinėjęs "Rytas" ketvirtajame palaužė prieniškius
Vilniaus „Rytas“ (2/0) sunkiai pradėjo mačą, bet perėmė iniciatyvą paskutiniame kėlinyje ir galiausiai „Betsafe-LKL“ išvykos susitikime 90:80 (18:30, 17:13, 25:18,
"Nevėžio-Optibet" trenerių štabe - NBA dirbęs amerikietis
"Nevėžio-Optibet" trenerių štabe - NBA dirbęs amerikietis
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ trenerių štabą papildė 57-erių metų specialistas Robertas Patrickas Gonzalezas. Amerikietis trenerio karjerą pradėjo dar 1986 metais ir per visą
Pirmosios "Betsafe–LKL" savaitės epizodų viršūnėje – įspūdingas debiutanto skrydis
Pirmosios "Betsafe–LKL" savaitės epizodų viršūnėje – įspūdingas debiutanto skrydis
Praėjusią savaitę į Lietuvos krepšinio arenas sugrįžo „Betsafe–LKL“ batalijos. Jau pirmajame reguliaraus sezono ture krepšininkai lepino aistruolius savo sukurtais
"Ryte" debiutavęs A.Marčiulionis: norėčiau turėti tėčio fizinę jėgą ir duomenis
"Ryte" debiutavęs A.Marčiulionis: norėčiau turėti tėčio fizinę jėgą ir duomenis
Šį šeštadienį Vilniuje įvyko naujojo „Betsafe–LKL“ sezono atidarymo rungtynės, kuriose vieni kitiems į atlapus kibo „Ryto“ ir „Juventus“
"Juventus" gretose - NBA patirties turintis puolėjas
"Juventus" gretose - NBA patirties turintis puolėjas
Pastiprinimo puolėjų grandyje ieškojęs Utenos „Juventus“ klubas susitarė su NBA patirties turinčiu krepšininku. Į Uteną atvyksta 27-erių metų 201 cm ūgio amerikietis
M.Schilleris pasidžiaugė "Žalgirio" stiprybe ir prabilo apie M.Blaževičiaus situaciją
M.Schilleris pasidžiaugė "Žalgirio" stiprybe ir prabilo apie M.Blaževičiaus situaciją
Naujasis Kauno „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris pirmojo blyno „Betsafe-LKL“ čempionate neprisvilino.Jo treniruojama ekipa pirmajame ture 89:56 sutriuškino „Šiaulius“,
Pirmas netikėtumas: "Lietkabelis" namie nusileido R.Minioto vedamamiems prieniškiams
Pirmas netikėtumas: "Lietkabelis" namie nusileido R.Minioto vedamamiems prieniškiams
Dramatiškai „Cido“ arenoje „Betsafe–LKL“ sezoną pradėjusių Panevėžio „Lietkabelio“ ir Prienų „CBet“ ekipų mačas pateikė
"Žalgiris" LKL pirmenybėse startavo galingai
"Žalgiris" LKL pirmenybėse startavo galingai
„Betsafe-LKL“ čempionų žiedus ir taurę atsiėmę žalgiriečiai naują sezoną pradėjo užtikrinta pergale. „Žalgirio“ arenoje Lietuvos čempionai rezultatu 89:56 (23:21;
"Žalgirio" krepšininkams įteikti čempionų žiedai
"Žalgirio" krepšininkams įteikti čempionų žiedai
Šiandien prieš Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ komandų dvikovą buvo įteikti apdovanojimai stipriausiai praėjusio sezono „Betsafe–LKL“
Įspūdingai sezoną pradėjęs "Ryto" naujokas: tai viena geriausių atmosferų, kuriose esu žaidęs
Įspūdingai sezoną pradėjęs "Ryto" naujokas: tai viena geriausių atmosferų, kuriose esu žaidęs
Vilniaus „Rytą“ vasarą papildęs Demetriusas Jacksonas sezoną pradėjo įspūdingai. Pirmosiose „Betsafe-LKL“ rungtynėse amerikietis buvo arti trigubo dublio ir vedė sostinės
Kairys atsisveikino su dviem žaidėjais, Urbonas praskleidė derybų užuolaidas
Kairys atsisveikino su dviem žaidėjais, Urbonas praskleidė derybų užuolaidas
Nors pastaraisiais metais Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ tarpusavio dvikovos būdavo itin įnirtingos, Lietuvos krepšinio lygos (LKL) starte sostinėje išlaikyta
D.Jacksono vedamas "Rytas" pasipriešinimo sulaukė tik pirmojoje pusėje
D.Jacksono vedamas "Rytas" pasipriešinimo sulaukė tik pirmojoje pusėje
Ilgai lauktas „Betsafe–LKL“ sezonas oficialiai prasidėjo. Vilniaus „Rytas“ nuo starto linijos atsispyrė itin galingai ir namuose 106:77 (17:15, 27:23, 32:16, 30:23) nepaliko

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime