Naujienos kraunasi...

"Juventus" direktorius: Utenoje sutikti žmonės palinki ne šiaip pergalių, o nugalėti "Rytą"

"Juventus" direktorius: Utenoje sutikti žmonės palinki ne šiaip pergalių, o nugalėti "Rytą"
Pergalingai „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną užbaigęs Utenos „Juventus“ užsitikrino šeštąją vietą turnyro ltentelėje ir jau ruošiasi svarbiausioms sezono kovoms – atkrintamosioms varžyboms. Ketvirtfinalio etape uteniškių laukia puikiai pažįstamas principinis varžovas – Vilniaus „Rytas“, su kuriuo dar šiame sezone teko kautis dėl patekimo į Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalinį ketvertą.

Apie Utenos komandos pasirodymą reguliariajame sezone, laukiančią amžinų varžovų dvikovą pirmajame „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų varžybų etape bei atsivėrusią opią teisėjų problemą lygoje pasikalbėjome su „Juventus“ klubo direktoriumi Eimantu Skersiu.

– Baigėsi „Betsafe-LKL“ čempionato reguliarusis sezonas, užimta šeštoji vieta turnyro lentelėje. Kaip vertinate tokį rezultatą?

– Prieš sezoną klubo vadovybė iškėlė tikslą reguliarųjį sezoną baigti tarp šešių stipriausių komandų, tad tikslą pasiekėme. Realiai vertinant, tikrai galėjome pakilti dar viena pozicija aukščiau, tačiau kai kur pritrūko vieno metimo, kai kur – vieno labiau apgalvoto sprendimo, kai kur – sėkmės. Visa tai susidėjo ir lėmė, kad nuo Pasvalio atsilikome viena pergale.

Visumoje reguliariuoju sezonu esu patenkintas. Šiais metais pavyko išvengti sunkių traumų, kurios mus persekiojo pastaruosius trejus metus. Už tai nuopelnai atitenka mūsų kineziterapeutui Zigmui Komarui ir fizinio rengimo treneriui Mindaugui Saulevičiui. Dar kartą pasitvirtino tai, jog investicija į aukšto lygio specialistus tikrai atsiperka. Tikimės, kad su jais pavyks pratęsti darbą ir ateityje.

– „Juventus“ šiame sezone neturėjo ilgesnės nei dviejų pergalių serijos, ne kartą apie banguotą „Juventus“ žaidimą spaudos konferencijose kalbėjo ir pats komandos vyr. treneris, kaip manote, kas lėmė tokį nepastovų žaidimą viso reguliariojo sezono metu?

– Bangavimas iš tiesų buvo mūsų didžiausia problema šiame sezone. Po gerų rungtynių sekdavo blogos, po gero kėlinio – blogas. Po geros pirmos rungtynių pusės – labai bloga antroji ir atvirkščiai. Visą sezoną bandėme sugalvoti to priežastis, bet vienos konkrečios priežasties surasti taip ir nepavyko. Vėl turbūt reiktų pasikartoti, kad kai kur pritrūko vieno metimo, kai kur – vieno labiau apgalvoto sprendimo, kai kur – sėkmės. Kai kur – teisingo teisėjo sprendimo.

– Prakalbote apie teisėjus. Pastaruoju metu kilęs didžiulis ažiotažas šiuo klausimu. Ką jūs apie tai galvojate?

– Nenorėčiau veltis į teisėjų ir trenerių karą, nes, mano nuomone, būtent tai dabar ir vyksta. Manau, kad buvo padaryta klaida, kai prieš sezoną lyga leido treneriams kritikuoti teisėjų darbą. Tai atvėrė „Pandoros skrynią“. Žiūrint iš šalies, jausmas toks, kad treneriai stengiasi už kiekvieną klaidą pakritikuoti teisėjus, o pastarieji tik ir laukia progos skirti techninę pražangą. Tada treneriai vėl kritikuoja. Čia tarsi pasaka be galo.

Aš tik manau, kad diskvalifikacinės pražangos treneriams neturėtų būti kasdienis įvykis, kaip pastaruoju metu yra pas mus. Visgi tai griežčiausia nuobauda treneriui, todėl ji turėtų būti skirta tokiu atveju, kai treneris tikrai peržengia ribas. Nesu tikras, bet manau, kad pagal trenerių išvarymą iš aikštės esame vieni pirmaujančiu, jei ne pirmaujantys, Europoje šį sezoną. Nemanau, kad tai yra normalu.

– Utenos arenos lankomumas reguliariojo sezono pradžioje viršijo pernykštį, tačiau žiemos pabaigoje nukrito, tai ypatingai pasimatė paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse. Kaip manote, kokios to priežastys? Galbūt tam įtakos turėjo tai, kad komanda pakankamai greitai įsitvirtino šeštoje turnyro lentelės vietoje bei turėjo nedaug šansų pakilti aukščiau?

– Tai normalus ir kiekvieną sezoną pasitaikantis reiškinys, su kuriuo susiduriame ne tik mes, tačiau ir visos kitos šalies sporto komandos. Šiais metais pavasaris ir geras oras į Lietuvą atėjo neįprastai anksti, todėl natūralu, kad žmonės susirado daugiau veiklos, ne tik sporto renginių lankymas. Gal šį kartą ir tvarkaraštis susidėliojo taip, kad ketvirtojo rato pabaigoje namuose žaidėme su komandomis, kurios žiūrovams yra mažiau patrauklios.

Visgi aš norėčiau pasidžiaugti, kad šį sezoną mes pagerinome parduotų abonementų rekordą, viršijome parduotų bilietų planą. Tai mums pavyko padaryti net nežaidus jokiame Europos turnyre. Noriu padėkoti mūsų sirgaliams ir pakviesti į atkrintamąsias varžybas, kur jų palaikymo mums itin reiks.

– „Betsafe-LKL“ pirmenybių ketvirtfinalyje laukia dar vienas Vilniaus „Ryto“ iššūkis. Kokiomis nuotaikomis pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą pasitinka „Juventus“ komanda?

– Kaip ir rašiau socialiniame tinkle, po paskutinių rungtynių Alytuje galiu drąsiai pasakyti, kad mes pasirengę atkrintamosioms varžyboms. Esame emociniame pakilime, nes trenerio išvarymas tame mače padėjo komandai susitelkti ir tapti labai vieningai. Nors tos rungtynės mums nieko per daug nelėmė, tiek jų pabaigoje, tiek po jų emocijos buvo itin teigiamos.

Dabar mes turime pakankamai daug laiko pasirengti ketvirtfinalio serijai. Treneriai turi sudarę planą, visi žinome, ką ir kaip reikia daryti, tad aš neabejoju, kad jei nebus traumų ir ligų, į ketvirtfinalio seriją mes žengsime pasirengę maksimaliai gerai.

– Ką „Juventus“ klubui ir jo sirgaliams reiškia „Ryto“ vizitas Utenoje? „Juventus“ ir „Ryto“ tarpusavio rungtynės vis dažniau vadinamos principinių varžovų akistata, kaip manote, ar ši etiketė klijuojama ne be reikalo?

– Žinoma, kad tai – principinės rungtynės. Tiek dėl sirgalių, tiek dėl miesto, tiek dėl paties klubo. Net Utenoje gatvėje sutikti žmonės dažniausiai palinki ne šiaip pergalių, o nugalėti „Rytą“. Visada, kai ši komanda atvyksta į Uteną, jaučiamas papildomas ažiotažas tiek iš sirgalių, tiek iš policijos, tiek iš pačių klubo atstovų.

Nors pastaruosius dvejus metus mūsų pergalių ir pralaimėjimų balansas su „Ryto“ komanda yra stipriai neigiamas, manau, kad buvo nemažai labai gerų rungtynių. Nenorių vėl grįžti prie teisėjų temos, tačiau pernai mes turėjome žaisti KMT pusfinalyje, šiemet – turėjome labai neblogus šansus. Ir čia nėra kritika, o rungtynių inspektorių ataskaitų turinys. Kaip ir rašiau socialiniame tinkle, tikiuosi, kad šioje serijoje niekas nemaišys ir mes galėsime išsiaiškinti aikštelėje patys, kuri komanda verta būti pusfinalyje.

– Šiame sezone su „Rytu“ jau sužaistos šešios rungtynės, laukia dar mažiausiai dvi akistatos. Kaip galvojate, tiek daug sužaistų tarpusavio rungtynių turi daugiau pliusų ar daugiau minusų ruošiantis ketvirtfinalio mūšiui?

– Faktas, kad nustebinti vieniems kitus bus labai sunku. Mes puikiai žinome jų stipriąsias ir silpnąsias puses, jie puikiai žino mūsiškes. Tikriausiai kažkokių stebuklų nebus ir ketvirtfinalio serijoje, o rungtynes laimės ta komanda, kuri tą dieną bus kovingesnė ir turės daugiau sėkmės.

– Ketvirtfinalio serijoje su „Rytu“ komandai prireiks ir gausaus sirgalių palaikymo, ką norėtumėte pasakyti klubo gerbėjams, kurie vis dar galvoja, ar verta apsilankyti Utenoje vyksiančiose atsakomosiose rungtynėse?

– Aš nemanau, kad reikėtų kažką papildomai sakyti ar motyvuoti. Utenoje sirgaliai puikiai išmano krepšinį ir supranta, kokios svarbos rungtynės laukia. Mačas vyks labai palankiu metu – penktadienio vakare, todėl aš tikiuosi, kad sirgaliai gausiai susirinks į areną, o mes pabandysime padaryti viską, kad jie neliktų nusivylę galutiniu rezultatu.

Bilietus į ketvirtfinalio rungtynes su Vilniaus „Rytu“ galite įsigyti „Maxima“ (Aušros g.) informacijos kasoje, kino namuose „Taurapilis“ (Aušros g.), Turizmo informacijos centre (Stoties g.) arba internetu www.tiketa.lt.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Iš "Šiaulių" pašalintas I.Vaitkus lieka LKL
Iš "Šiaulių" pašalintas I.Vaitkus lieka LKL
Artėjančiam sezonui komandą komplektuojančioje Utenos „Juventus“ ekipoje – dar vienas naujokas. Uteniškių gretas sustipkontraktą Sutartis sudaryta pagal formulę 1+1.Praėjusį
"Žalgirio" logotipą trypęs ir apspjaudęs sostinės krepšinio talentas atsiprašė
"Žalgirio" logotipą trypęs ir apspjaudęs sostinės krepšinio talentas atsiprašė
Lietuvos jaunių (U-18) rinktinės narys Ąžuolas Tubelis gal tik juokavo ir ketino pasirodyti prieš komandos draugus, kai Kauno „Žalgirio“ rūbinėje priėjęs prie klubo logotipo
Paaiškėjo "Ryto" tvarkaraštis Europos taurėje: sezoną pradės namuose su rusais
Paaiškėjo "Ryto" tvarkaraštis Europos taurėje: sezoną pradės namuose su rusais
Praėjusį penktadienį „Eurocup“ burtai Vilniaus „Rytui“ lėmė B grupę, o antradienį paaiškėjo ir turnyro pirmo etapo kovos. Sostinės klubas pateko į B grupę,
K.Lukošiūnas nusprendė palikti "Šiaulius"
K.Lukošiūnas nusprendė palikti "Šiaulius"
Vienas „Šiaulių” krepšinio komandos gerbėjų mėgstamiausių krepšininkų Karolis Lukošiūnas po vasaros į Saulės miestą grįžti neketina. Gynėjas informavo
LKL apžvalga: su penkiais žaidėjais atsisveikinęs "Rytas" ir Žalgirio" gynėjų rokiruotė
LKL apžvalga: su penkiais žaidėjais atsisveikinęs "Rytas" ir Žalgirio" gynėjų rokiruotė
Radikalūs pokyčiai Vilniaus „Ryto“ ekipoje, permainos Kauno „Žalgirio“ gynėjų grandyje, sparčiai komandą komplektuojantis Panevėžio „Lietkabelis“ bei kiti sudėtis
LKL: pailginta pusfinalio serija, bausmės už nepagrįstą kritiką bei išplėstas taurės formatas
LKL: pailginta pusfinalio serija, bausmės už nepagrįstą kritiką bei išplėstas taurės formatas
Naujasis „Betsafe–LKL“ čempionatas prasidės rugsėjo 21 d. rungtynėmis Klaipėdoje tarp „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandų.Tai nuspręsta pirmadienį
LKL licencijos suteiktos 10 klubų, "Nevėžiui" - dalinė
LKL licencijos suteiktos 10 klubų, "Nevėžiui" - dalinė
isi 10 klubų, dalyvavę LKL licencijavimo procese, gavo licencijas dalyvauti 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ čempionate – tokį sprendimą priėmė pirmadienį posėdžiavusi
"Lietkabelį" papildė asistentas ir naujas fizinio rengimo treneris
"Lietkabelį" papildė asistentas ir naujas fizinio rengimo treneris
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda imasi formuoti trenerių štabą. Vyriausiajam treneriui Nenadui Čanakui talkins Laimonas Eglinskas.30-metis šilutiškis bus treneris-skautas,
"Žalgiris" sukirto rankomis su Z.LeDay'umi
"Žalgiris" sukirto rankomis su Z.LeDay'umi
Kauno "Žalgiris" pagaliau užkamšė paskutinę spragą priekinėje linijoje. Kaip praneša Eurobasket.com, Lietuvos čempionų gretas papildys Zachas Leday;us.Amerikietis pakeis
Pirmasis Prienų klubo naujokas - K.Guščikas
Pirmasis Prienų klubo naujokas - K.Guščikas
Prienų komandoje – pirmasis naujokas. Ekipą papildė 27 metų 206 cm ūgio puolėjas Karolis Guščikas, su kuriuo sudaryta vienerių metų trukmės sutartis.Praėjusius du sezonus Utenos
"Ryto" grupėje Europos taurėje - rusai, turkai, prancūzai, serbai ir italai
"Ryto" grupėje Europos taurėje - rusai, turkai, prancūzai, serbai ir italai
Šiandien Barselonoje ištraukus 2019-2020 m. Europos taurės burtus paaiškėjo, kad Vilniaus „Ryto“ krepšininkų varžybų grupių etape lauks kelionės į Rusiją,
Prienų ekipos vairą perėmęs M.Šernius: LKL yra stipriausių Europos lygų penketuke
Prienų ekipos vairą perėmęs M.Šernius: LKL yra stipriausių Europos lygų penketuke
Prie Nemuno kilpų įsikūręs Prienų krepšinio klubas atvertė naujos eros puslapį– ilgametį komandos trenerį bei miesto krepšinio veidą Virginijų Šeškų pakeitė
"Lietkabelio" naujokas G.Maldūnas: sutiprinus įžaidėjų grandį galime tikėtis medalių
"Lietkabelio" naujokas G.Maldūnas: sutiprinus įžaidėjų grandį galime tikėtis medalių
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas trečiadienį savo sudėtį sustiprino iškart dviem panevėžiečiais – ilgalaikę sutartį pasirašė 20-mečių rinktinės narys Tadas
"Rytas" išsiskyrė su keturiais žaidėjais ir stebi Ch.Kramerio reabilitaciją
"Rytas" išsiskyrė su keturiais žaidėjais ir stebi Ch.Kramerio reabilitaciją
Vilniaus „Rytas“ nepasinaudojo galimybe dar sezonui pratęsti sutartį su Chrisu Krameriu. 31 metų amerikietis sostinės klube žaidė nuo 2017 metų.„Klubui tai buvo sunkus sprendimas.
"Lietkabelio" gretas papildė G.Maldūnas ir "Perlui" atstovavęs jaunas panevėžietis
"Lietkabelio" gretas papildė G.Maldūnas ir "Perlui" atstovavęs jaunas panevėžietis
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas sudėtį papildė iškart dviem panevėžiečiais – sutartys pasirašytos su Gabrieliumi Maldūnu ir Tadu Vaičiūnu.26 metų 204 cm ūgio
"Neptūno" trenerių štabe - lietuviams puikiai pažįstamas latvis S.Buškevicas
"Neptūno" trenerių štabe - lietuviams puikiai pažįstamas latvis S.Buškevicas
Klaipėdos „Neptūno“ vyriausiojo trenerio Tomo Rinkevičiaus asistentu tapo Lietuvoje kelerius metus dirbęs Sandis Buškevics.42-ejų latvis 2005 – 2006 metų sezone žaidė tuometiniame
"Lietkabelį" sustiprino puolėjas iš Kroatijos
"Lietkabelį" sustiprino puolėjas iš Kroatijos
Panevėžio „Lietkabelis“ turi dar vieną naujoką – į komandą atvyksta kroatas Željko Šakičius, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis.Sunkusis krašto
"Pieno žvaigždės" iš dzūkų prisiviliojo ir dar vieną žaidėją
"Pieno žvaigždės" iš dzūkų prisiviliojo ir dar vieną žaidėją
Komplektaciją naujam sezonui tęsianti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa pasipildė puolėju Pauliumi Petrilevičiumi. Su 28 metų 200 cm ūgio krepšininku kontraktas pasirašytas
S.Buterlevičius rungtyniaus Rumunijoje
S.Buterlevičius rungtyniaus Rumunijoje
Praėjusį sezoną Kėdainių "Nevėžio" komandoje pradėjęs, bet po Naujųjų į Graikijos antrą lygą rungtyniauti persikėlęs Simas Buterlevičius ir ateinantį sezoną žais užsienyje.Skelbiama,
"Lietkabelio" gretose - atletiškas aukštaūgis
"Lietkabelio" gretose - atletiškas aukštaūgis
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda savo sudėtyje turi antrąjį legionierių – vienerių metų sutartis pasirašyta su Femi Olujobi.Vidurio puolėjo ir sunkiojo krašto
"Nevėžis" stumiamas į prarają: valdžios pasiūlymas - žaisti žemesnėje lygoje
"Nevėžis" stumiamas į prarają: valdžios pasiūlymas - žaisti žemesnėje lygoje
Nuo 1992 metų gyvavęs vienintelis profesionalus Kėdainių krepšinio klubas šiuo metu sprendžia hamletišką klausimą. Tačiau tolimesnis finansinių nepriteklių prispausto klubo
OFICIALU: L.Westermanną "Žalgiryje" keičia A.Perezas
OFICIALU: L.Westermanną "Žalgiryje" keičia A.Perezas
Sudėtį artėjančiam sezonui buriantys Lietuvos čempionai gynėjų grandį stiprina Alexu Perezu. Su Kalifornijoje gimusiu ir augusiu meksikiečiu Kauno „Žalgiris“ sudarė sutartį pagal
A.Kavaliauskas paskelbė apie krepšininko karjeros pabaigą
A.Kavaliauskas paskelbė apie krepšininko karjeros pabaigą
Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas 34 metų 208 cm ūgio Antanas Kavaliauskas pirmadienį anksti ryte paskelbė apie savo profesionalios krepšinio karjeros pabaigą.„Tai nebuvo
LKL savaitės apžvalga: pirmieji "Ryto" žingsniai ir trenerį radę Prienai
LKL savaitės apžvalga: pirmieji "Ryto" žingsniai ir trenerį radę Prienai
Pirmieji Vilniaus „Ryto“ ėjimai tarpsezonyje, karjerą baigęs Antanas Kavaliauskas, trenerį suradęs Prienų klubas, išsaugotas snaiperis Utenoje – praėjusios savaitės
L.Westermannas gali palikti "Žalgirį"?
L.Westermannas gali palikti "Žalgirį"?
Kauno "Žalgiriui" gali tekti ieškoti naujo atakų organizatoriaus. 24sek šaltinių teigimu, Leo Westermannu rimtai domisi neįvardijamas klubas, kuris gali sumokėti išpirką
"Rytas" Europos taurės grupėje išvengs "Uniks", Maccabi" ir "Galatasaray"
"Rytas" Europos taurės grupėje išvengs "Uniks", Maccabi" ir "Galatasaray"
Penktadienį paskelbti Europos taurės turnyro grupių etapo burtų krepšeliai. Vienintelis Lietuvos atstovas Vilniaus "Rytas" pateko į antrą pagal pajėgumą krepšelį.Tai reiškia,
"Rytas" pasirašė kontraktą su Lietuvos krepšinio legendos sūnumi
"Rytas" pasirašė kontraktą su Lietuvos krepšinio legendos sūnumi
17 metų 190 cm ūgio jaunasis talentas Augustas Marčiulionis tęs karjerą Vilniaus „Ryto“ piramidėje.Lietuvos krepšinio legendos Šarūno Marčiulionio sūnus ir klubas pasirašė
Pirmasis vilniečių naujokas D.Bičkauskis: taip gavosi, kad išaugau iki "Ryto"
Pirmasis vilniečių naujokas D.Bičkauskis: taip gavosi, kad išaugau iki "Ryto"
Dovio Bičkauskio karjera sparčiai auga į viršų – dar prieš trejus metus gynėjas žaidė Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), o šiemet jis ne tik debiutavo Lietuvos

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime