Naujienos kraunasi...

"Juventus" direktorius: Utenoje sutikti žmonės palinki ne šiaip pergalių, o nugalėti "Rytą"

"Juventus" direktorius: Utenoje sutikti žmonės palinki ne šiaip pergalių, o nugalėti "Rytą"
Pergalingai „Betsafe-LKL“ reguliarųjį sezoną užbaigęs Utenos „Juventus“ užsitikrino šeštąją vietą turnyro ltentelėje ir jau ruošiasi svarbiausioms sezono kovoms – atkrintamosioms varžyboms. Ketvirtfinalio etape uteniškių laukia puikiai pažįstamas principinis varžovas – Vilniaus „Rytas“, su kuriuo dar šiame sezone teko kautis dėl patekimo į Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) finalinį ketvertą.

Apie Utenos komandos pasirodymą reguliariajame sezone, laukiančią amžinų varžovų dvikovą pirmajame „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų varžybų etape bei atsivėrusią opią teisėjų problemą lygoje pasikalbėjome su „Juventus“ klubo direktoriumi Eimantu Skersiu.

– Baigėsi „Betsafe-LKL“ čempionato reguliarusis sezonas, užimta šeštoji vieta turnyro lentelėje. Kaip vertinate tokį rezultatą?

– Prieš sezoną klubo vadovybė iškėlė tikslą reguliarųjį sezoną baigti tarp šešių stipriausių komandų, tad tikslą pasiekėme. Realiai vertinant, tikrai galėjome pakilti dar viena pozicija aukščiau, tačiau kai kur pritrūko vieno metimo, kai kur – vieno labiau apgalvoto sprendimo, kai kur – sėkmės. Visa tai susidėjo ir lėmė, kad nuo Pasvalio atsilikome viena pergale.

Visumoje reguliariuoju sezonu esu patenkintas. Šiais metais pavyko išvengti sunkių traumų, kurios mus persekiojo pastaruosius trejus metus. Už tai nuopelnai atitenka mūsų kineziterapeutui Zigmui Komarui ir fizinio rengimo treneriui Mindaugui Saulevičiui. Dar kartą pasitvirtino tai, jog investicija į aukšto lygio specialistus tikrai atsiperka. Tikimės, kad su jais pavyks pratęsti darbą ir ateityje.

– „Juventus“ šiame sezone neturėjo ilgesnės nei dviejų pergalių serijos, ne kartą apie banguotą „Juventus“ žaidimą spaudos konferencijose kalbėjo ir pats komandos vyr. treneris, kaip manote, kas lėmė tokį nepastovų žaidimą viso reguliariojo sezono metu?

– Bangavimas iš tiesų buvo mūsų didžiausia problema šiame sezone. Po gerų rungtynių sekdavo blogos, po gero kėlinio – blogas. Po geros pirmos rungtynių pusės – labai bloga antroji ir atvirkščiai. Visą sezoną bandėme sugalvoti to priežastis, bet vienos konkrečios priežasties surasti taip ir nepavyko. Vėl turbūt reiktų pasikartoti, kad kai kur pritrūko vieno metimo, kai kur – vieno labiau apgalvoto sprendimo, kai kur – sėkmės. Kai kur – teisingo teisėjo sprendimo.

– Prakalbote apie teisėjus. Pastaruoju metu kilęs didžiulis ažiotažas šiuo klausimu. Ką jūs apie tai galvojate?

– Nenorėčiau veltis į teisėjų ir trenerių karą, nes, mano nuomone, būtent tai dabar ir vyksta. Manau, kad buvo padaryta klaida, kai prieš sezoną lyga leido treneriams kritikuoti teisėjų darbą. Tai atvėrė „Pandoros skrynią“. Žiūrint iš šalies, jausmas toks, kad treneriai stengiasi už kiekvieną klaidą pakritikuoti teisėjus, o pastarieji tik ir laukia progos skirti techninę pražangą. Tada treneriai vėl kritikuoja. Čia tarsi pasaka be galo.

Aš tik manau, kad diskvalifikacinės pražangos treneriams neturėtų būti kasdienis įvykis, kaip pastaruoju metu yra pas mus. Visgi tai griežčiausia nuobauda treneriui, todėl ji turėtų būti skirta tokiu atveju, kai treneris tikrai peržengia ribas. Nesu tikras, bet manau, kad pagal trenerių išvarymą iš aikštės esame vieni pirmaujančiu, jei ne pirmaujantys, Europoje šį sezoną. Nemanau, kad tai yra normalu.

– Utenos arenos lankomumas reguliariojo sezono pradžioje viršijo pernykštį, tačiau žiemos pabaigoje nukrito, tai ypatingai pasimatė paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse. Kaip manote, kokios to priežastys? Galbūt tam įtakos turėjo tai, kad komanda pakankamai greitai įsitvirtino šeštoje turnyro lentelės vietoje bei turėjo nedaug šansų pakilti aukščiau?

– Tai normalus ir kiekvieną sezoną pasitaikantis reiškinys, su kuriuo susiduriame ne tik mes, tačiau ir visos kitos šalies sporto komandos. Šiais metais pavasaris ir geras oras į Lietuvą atėjo neįprastai anksti, todėl natūralu, kad žmonės susirado daugiau veiklos, ne tik sporto renginių lankymas. Gal šį kartą ir tvarkaraštis susidėliojo taip, kad ketvirtojo rato pabaigoje namuose žaidėme su komandomis, kurios žiūrovams yra mažiau patrauklios.

Visgi aš norėčiau pasidžiaugti, kad šį sezoną mes pagerinome parduotų abonementų rekordą, viršijome parduotų bilietų planą. Tai mums pavyko padaryti net nežaidus jokiame Europos turnyre. Noriu padėkoti mūsų sirgaliams ir pakviesti į atkrintamąsias varžybas, kur jų palaikymo mums itin reiks.

– „Betsafe-LKL“ pirmenybių ketvirtfinalyje laukia dar vienas Vilniaus „Ryto“ iššūkis. Kokiomis nuotaikomis pirmąjį atkrintamųjų varžybų etapą pasitinka „Juventus“ komanda?

– Kaip ir rašiau socialiniame tinkle, po paskutinių rungtynių Alytuje galiu drąsiai pasakyti, kad mes pasirengę atkrintamosioms varžyboms. Esame emociniame pakilime, nes trenerio išvarymas tame mače padėjo komandai susitelkti ir tapti labai vieningai. Nors tos rungtynės mums nieko per daug nelėmė, tiek jų pabaigoje, tiek po jų emocijos buvo itin teigiamos.

Dabar mes turime pakankamai daug laiko pasirengti ketvirtfinalio serijai. Treneriai turi sudarę planą, visi žinome, ką ir kaip reikia daryti, tad aš neabejoju, kad jei nebus traumų ir ligų, į ketvirtfinalio seriją mes žengsime pasirengę maksimaliai gerai.

– Ką „Juventus“ klubui ir jo sirgaliams reiškia „Ryto“ vizitas Utenoje? „Juventus“ ir „Ryto“ tarpusavio rungtynės vis dažniau vadinamos principinių varžovų akistata, kaip manote, ar ši etiketė klijuojama ne be reikalo?

– Žinoma, kad tai – principinės rungtynės. Tiek dėl sirgalių, tiek dėl miesto, tiek dėl paties klubo. Net Utenoje gatvėje sutikti žmonės dažniausiai palinki ne šiaip pergalių, o nugalėti „Rytą“. Visada, kai ši komanda atvyksta į Uteną, jaučiamas papildomas ažiotažas tiek iš sirgalių, tiek iš policijos, tiek iš pačių klubo atstovų.

Nors pastaruosius dvejus metus mūsų pergalių ir pralaimėjimų balansas su „Ryto“ komanda yra stipriai neigiamas, manau, kad buvo nemažai labai gerų rungtynių. Nenorių vėl grįžti prie teisėjų temos, tačiau pernai mes turėjome žaisti KMT pusfinalyje, šiemet – turėjome labai neblogus šansus. Ir čia nėra kritika, o rungtynių inspektorių ataskaitų turinys. Kaip ir rašiau socialiniame tinkle, tikiuosi, kad šioje serijoje niekas nemaišys ir mes galėsime išsiaiškinti aikštelėje patys, kuri komanda verta būti pusfinalyje.

– Šiame sezone su „Rytu“ jau sužaistos šešios rungtynės, laukia dar mažiausiai dvi akistatos. Kaip galvojate, tiek daug sužaistų tarpusavio rungtynių turi daugiau pliusų ar daugiau minusų ruošiantis ketvirtfinalio mūšiui?

– Faktas, kad nustebinti vieniems kitus bus labai sunku. Mes puikiai žinome jų stipriąsias ir silpnąsias puses, jie puikiai žino mūsiškes. Tikriausiai kažkokių stebuklų nebus ir ketvirtfinalio serijoje, o rungtynes laimės ta komanda, kuri tą dieną bus kovingesnė ir turės daugiau sėkmės.

– Ketvirtfinalio serijoje su „Rytu“ komandai prireiks ir gausaus sirgalių palaikymo, ką norėtumėte pasakyti klubo gerbėjams, kurie vis dar galvoja, ar verta apsilankyti Utenoje vyksiančiose atsakomosiose rungtynėse?

– Aš nemanau, kad reikėtų kažką papildomai sakyti ar motyvuoti. Utenoje sirgaliai puikiai išmano krepšinį ir supranta, kokios svarbos rungtynės laukia. Mačas vyks labai palankiu metu – penktadienio vakare, todėl aš tikiuosi, kad sirgaliai gausiai susirinks į areną, o mes pabandysime padaryti viską, kad jie neliktų nusivylę galutiniu rezultatu.

Bilietus į ketvirtfinalio rungtynes su Vilniaus „Rytu“ galite įsigyti „Maxima“ (Aušros g.) informacijos kasoje, kino namuose „Taurapilis“ (Aušros g.), Turizmo informacijos centre (Stoties g.) arba internetu www.tiketa.lt.

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Rytas" pasirengęs šeštadienio startui LKL
"Rytas" pasirengęs šeštadienio startui LKL
Jau rytoj, šeštadienį, Vilniaus „Rytas“ žengia į pirmąją dvikovą „Betsafe–LKL“ čempionate. 17 val. „Jeep” arenoje Vilniuje sostinės komanda
V.Šeškus tapo LKL ekspertu, lyga sezoną pasitinka su nauja studija ir kokybiškomis transliacijomis
V.Šeškus tapo LKL ekspertu, lyga sezoną pasitinka su nauja studija ir kokybiškomis transliacijomis
Jau rytoj geriausi Lietuvos krepšinio klubai stos prie naujojo sezono starto linijos, o Lietuvos krepšinio lyga atliks kokybinį transliacijų šuolį.Naują LKL sezoną papuoš
LKL ir "DOJUS" įmonių grupė toliau žengs kartu
LKL ir "DOJUS" įmonių grupė toliau žengs kartu
Lietuvos krepšinio lyga pratęsė bendradarbiavimą su vienu iš pagrindinių savo rėmėjų – DOJUS įmonių grupe.Lygos ir didžiausios šios grupės kompanijos „DOJUS
Alytaus klubas pakeitė pavadinimą
Alytaus klubas pakeitė pavadinimą
Naują generalinį rėmėją radęs Alytaus krepšinio klubas keičia pavadinimą – nuo šiol komanda bus vadinama „Sintek–Dzūkija“.Generaliniu klubo rėmėju tapo
LKL išsaugojo pagrindinį rėmėją
LKL išsaugojo pagrindinį rėmėją
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) ir ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa Vienna  Insurance Group“ pratęsė partnerystę 2019-2020 metų krepšinio kovų sezonui. Draudimo
Biudžetą sumažinęs "Rytas" ateityje tikisi prisivilioti J.Kazlauską
Biudžetą sumažinęs "Rytas" ateityje tikisi prisivilioti J.Kazlauską
Jau šeštadienį prasidėsiantį naująjį krepšinio sezoną pasitinkantis Vilniaus „Ryto“ klubas prisistatė žiniasklaidai ir atskleidė finansinę komandos situaciją.Pristatyme
Perspektyvusis M.Jogėla karjerą tęs "Neptūne"
Perspektyvusis M.Jogėla karjerą tęs "Neptūne"
Klaipėdos „Neptūnas“ stiprina sudėtį prieš netrukus startuosiantį sezoną. Uostamiesčio ekipa sudarė dvejų metų kontraktą su 21-erių puolėju Matu Jogėla.„Tai universalus
"Žalgirio" naujokas J.Landale‘as: nesitikėjau, kad taip greitai įvyks toks karjeros šuolis
"Žalgirio" naujokas J.Landale‘as: nesitikėjau, kad taip greitai įvyks toks karjeros šuolis
Dar praėjusį sekmadienį Pekine dėl pasaulio taurės bronzos medalių su Australijos rinktine kovojęs aukštaūgis Jockas Landale‘as antradienį jau stebėjo Kauno „Žalgirio“
Biudžetą stipriai apkarpęs "Rytas" vardija privalumus: 7 faktai apie kitą sezoną
Biudžetą stipriai apkarpęs "Rytas" vardija privalumus: 7 faktai apie kitą sezoną
Ketvirtadienį Vilniaus "Rytas" surengė spaudos konferenciją, kurioje žiniasklaidai buvo pristatytas kito sezono biudžetas ir tikslai.Prieš praėjusį sezoną tuometinis klubo generalinis
"Neptūno" rungtynių metu - galimybė laimėti automobilį
"Neptūno" rungtynių metu - galimybė laimėti automobilį
Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda sezoną pradės „Betsafe–LKL“ atidarymo rungtynėmis, kuriose vyks ne tik arši kova tarp klaipėdiečių ir Utenos „Juventus“,
Pasirengimo cikle "Ryto" gretose labiausiai išsiskyrė D.Sirvydis
Pasirengimo cikle "Ryto" gretose labiausiai išsiskyrė D.Sirvydis
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai, užbaigę priešsezoninių pasirengimo rungtynių ciklą, treniruotėse dėlioja paskutinius akcentus prieš šeštadienį Vilniuje
Rokiruotė Prienuose: M.Jogėlą keičia M.Varnas
Rokiruotė Prienuose: M.Jogėlą keičia M.Varnas
Prienų „CBet“ komandoje – rokiruotės sudėtyje. Matą Jogėlą keičia ekipos peržiūroje dalyvavęs Martynas Varnas.Nuo pat pasiruošimo pradžios su komanda sportuojantis
"Dzūkija" pasirengimą baigė sutriuškindama svečius iš Baltarusijos
"Dzūkija" pasirengimą baigė sutriuškindama svečius iš Baltarusijos
Alytaus "Dzukija" pasirengimo naujajam sezonui kontrolinių rungtynių ciklą baigė pergale.Trečiadienį Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai namie 94:63 (22:18, 19:11, 25:18, 28:16) įveikė
Žalgiriečiu tapęs K.Lukošiūnas: mokausi iš A.Milaknio žaidimo
Žalgiriečiu tapęs K.Lukošiūnas: mokausi iš A.Milaknio žaidimo
Pastaruosius du sezonus „Šiaulių“ komandos garbę gynęs snaiperis Karolis Lukošiūnas prieš prasidedant 2019–2020 m. sezonui žengė didelį karjeros žingsnį
"Lietkabelis" rengia projektą "Mes - tavo mokykloje"
"Lietkabelis" rengia projektą "Mes - tavo mokykloje"
#TuEsiKomanda, todėl palaikyk savo miesto komandą ir laimėk galimybę susitikti su „Lietkabeliu“ savo mokykloje!Mokyklos varžosi dėl „Lietkabelio“ komandos atvykimo į svečius
"Rytas" išsirinko kapitoną ir jo pavaduotoją
"Rytas" išsirinko kapitoną ir jo pavaduotoją
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai ir trenerių kolektyvas, likus trims dienoms iki pirmųjų „Betsafe-LKL“ rungtynių prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“, išrinko
"Šiauliai" įveikė ir K.Maksvyčio auklėtinius, ir Ukrainos klubą
"Šiauliai" įveikė ir K.Maksvyčio auklėtinius, ir Ukrainos klubą
Dvejomis iškovotomis pergalėmis per dvi dienas „Šiauliai“ praėjusią savaitę užbaigė draugiškų rungtynių maratoną pasiruošimo netrukus prasidėsiančiam
"Rytas" pasirengimą baigė nugalėdamas kazachus
"Rytas" pasirengimą baigė nugalėdamas kazachus
Pirmą kartą pasirengimo cikle visos sudėties žaidęs Vilniaus „Rytas“ pasiekė užtikrintą pergalę per paskutines priešsezonines rungtynes.„Rytas“ namie 100:76 nepaliko
"Žalgirio" treniruotėse - jau ir geros nuotaikos nestokuojantys rinktinės nariai
"Žalgirio" treniruotėse - jau ir geros nuotaikos nestokuojantys rinktinės nariai
Sezonui besirengianti Kauno „Žalgirio“ komanda antradienį į rytinę treniruotę pagaliau rinkosi pilnos sudėties. Prie kelias savaites kartu sportuojančių žalgiriečių prisijungė iš
Pasiruošimą sezonui pergalingai baigė ir "Nevėžis"
Pasiruošimą sezonui pergalingai baigė ir "Nevėžis"
Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse Kėdainių „Nevėžio” komanda rezultatu 74:57 (19:15; 20:13; 18:7; 17:22) įveikė Jonavos „Jonavą“.Pirmajame kėlinyje rungtynės vyko
"Lietkabelis" pasiruošimą baigė pergale ir trečiąja vieta R.Sargūno taurėje
"Lietkabelis" pasiruošimą baigė pergale ir trečiąja vieta R.Sargūno taurėje
Raimundo Sargūno taurės turnyro mažojo finalo rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda 93:79 (30:13, 25:22, 13:23, 25:21) pranoko Uogrės „Ogre“ ekipą iš Latvijos.„Lietkabelis“
"Neptūnas" paskutiniame kontroliniame mače įveikė "Ventspils"
"Neptūnas" paskutiniame kontroliniame mače įveikė "Ventspils"
Klaipėdos „Neptūnas“ draugiškame susitikime namuose už uždarų durų 89:84 (22:16, 17:23, 26:21, 24:24) įveikė „Ventspils“ krepšininkus. Tai buvo paskutinioji
"Juventus" pergale užbaigė kontrolinių rungtynių ciklą
"Juventus" pergale užbaigė kontrolinių rungtynių ciklą
Anykščiuose kontrolinių rungtynių ciklą pradėję Utenos „Juventus“ krepšininkai čia jį ir pabaigė. Ketvirtajame kėlinyje galingai spurtavę Ž.Urbono auklėtiniai nugalėjo
Tamsūs debesys "Lietkabelio" padangėje
Tamsūs debesys "Lietkabelio" padangėje
Reprezentacinis Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“ skelbia, jog naujajame sezone nemažins ambicijų ir sieks aukščiausių vietų Lietuvos krepšinio lygoje. Tačiau
"Kalev/Cramo" strategas R.Štelmaheris: "Rytas" yra mano klubas
"Kalev/Cramo" strategas R.Štelmaheris: "Rytas" yra mano klubas
Buvęs krepšininkas Robertas Štelmaheris, Vilniaus „Ryte“ praleidęs 4 puikius metus, savaitgalį užsuko į Vilnių kaip vyriausiasis Talino „Kalevo / Cramo“ treneris.
"Šiaulius" papildė A.Pilauskas ir JAV studijas baigęs aukštaūgis
"Šiaulius" papildė A.Pilauskas ir JAV studijas baigęs aukštaūgis
„Šiaulių” vyrų krepšinio komandą papildė Vilniaus „Ryte“ rungtyniavęs įžaidėjas Aistis Pilauskas ir iš JAV į Lietuvą po studijų sugrįžęs aukštaūgis
Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Kipre
Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Kipre
2017 - 2018 metų sezone Utenos "Juventus" aprangą vilkėjęs vidurio puolėjas iš JAV LaRonas Dendy keliasi rungtyniauti į Kiprą.30 -metis 206 cm ūgio "centras" sukirto
Naujose "Ryto" aprangose - sostinės žemėlapio kontūrai
Naujose "Ryto" aprangose - sostinės žemėlapio kontūrai
Šį šeštadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėmis prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ startuosiantį krepšinio sezoną Vilniaus „Rytas“ pasitinka

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime