"Juventus" Ispanijoje nepasipriešino M.Grigonio klubui

Pustrečio kėlinio priešinusis Utenos „Juventus“ (6/4) ekipa neatsilaikė prieš vieną Ispanijos čempionato lyderių Tenerifės „Iberostar“ (8/2) komandą su Mariumi Grigoniu.

Antano Sireikos auklėtiniai FIBA Čempionų lygos D grupės rungtynėse svečiuose patyrė nesėkmę rezultatu 57:79 (14:21, 14:18, 15:21, 14:19).

Uteniškiams šiame mače koją pakišo itin prastas taiklumas. Svečiai pataikė vos 34 procentus dvitaškių (16/47) bei 29 procentus tritaškių (5/17), o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 31:43.

Susitikimas prasidėjo tiksliu Gyčio Sirutavičiaus metimu iš vidutinio nuotolio, tačiau penkiais taškais atsakę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą – 5:2. Jamaro Diggso bei G.Sirutavičiaus metimai vėl sugrąžino persvarą „Juventus“ ekipai (7:5), o po Vytauto Šulskio tritaškio įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė penkių taškų ribą – 10:5. Visgi netrukus uteniškių atakos įstrigo, o spurtu 9:0 atsakę „Iberostar“ krepšininkai privertė A.Sireiką prašyti minutės pertraukėlės – 10:14. Kėlinio pabaigoje varžovai dar šiek tiek pabėgo į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų pranašumą – 21:14.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Franas Vazquezas dvitaškiu su pražanga pirmą kartą leido „Iberostar“ klubui įgyti dviženklę persvarą (24:14), o sužaidus keturias minutes skirtumas šoktelėjo iki dvylikos taškų ribos – 32:20. Septynis taškus be atsako pelnę „Juventus“ krepšininkai po Dovio Bičkauskio tritaškio sumažino atsilikimą iki penkių taškų (27:32), bet M.Grigonis baudų metimais vėl sugrąžino Tenerifės komandai dviženklį pranašumą – 38:28. Per likusį laiką varžovai sugebėjo pelnyti dar vieną tašką ir įpusėjus mačui „Iberostar“ pirmavo 39:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje J.Diggso vedini uteniškiai vėl atkūrė intrigą (37:41), tačiau aikštės šeimininkai atsakė atkarpa 4:0 ir vėl kiek nutolo – 45:37. Likus žaisti tris minutes Georgios Bogsis dvitaškiu vėl sugrąžino „Iberostar“ klubui vienuolikos taškų persvarą (50:39), o G.Sirutavičiui gavus nesportinę pražangą Tenerifės ekipos pranašumas tapo solidus – 56:40. Paskutinėmis sekundėmis ispanai dar labiau nutolo ir prieš paskutines dešimt minučių intrigos liko nedaug – 60:43.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. Sužaidus vos tris minutes „Iberostar“ spurtavo 11:2 ir skirtumas pasiekė triuškinančią 26 taškų ribą (71:45). V.Čepukaičio atakos kėlinio pabaigoje leido kiek sumažinti deficitą (51:71), o per likusį laiką situacija jau ne itin pasikeitė. „Juventus“ patyrė nesėkmę rezultatu 57:79.

Svečiams 14 taškų pelnė Dovis Bičkauskis (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 2/3), 12 – Jamaras Diggsas (tritaškiai 1/6, 4 rez. perd.), po 9 – Vytautas Šulskis (4 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 3/5, 4 atk. kam.), 8 – Gytis Sirutavičius, 3 – Spenceris Parkeris, 2 – Valdas Vasylius (dvitaškiai 1/8, tritaškiai 0/2).

„Iberostar“ klube išsiskyrė Taqwa Pinero (14 tšk., dvitaškiai 4/7), Mamadou Niangas (12 tšk., dvitaškiai 6/6), Franas Vazquezas (11 tšk., dvitaškiai 4/6), bei Marius Grigonis (35 min., 10 tšk., 3/5 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų, 4 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam., 4 kl., 12 naud. b.) ir Georgios Bogris (10 tšk.).

Po Čempionų lygos burtų aiškūs visi Lietuvos klubų varžovai tarptautinėje arenoje
Penki „Betsafe–LKL“ klubai ateinantį sezoną varžysis tarptautinėse krepšinio varžybose ir visos komandos žino savo varžovus.Antradienį ištraukti FIBA Čempionų
M.Žukauskas: teko sunkus varžovas, nes kovosime prieš Bulgarijos čempioną
Ženevoje (Šveicarija) ištraukus FIBA Čempionų lygos burtus paaiškėjo „Šiaulių” varžovai kovoje dėl vieno iš šešių kelialapių į turnyro
Apžvalga: skirtingos LKL milžinų nuotaikos ir nuo trenerių pradėtos dėlionės
Daugelis „Betsafe–LKL“ komandų gyvena laukimo nuotaikomis – žaidėjų rinka šiuo vasaros laikotarpiu skirta turtingesnėms komandoms, todėl sudėtį sparčiai pildo tik
"Juventus" direktorius: artėjančiame sezone legionierių vėl bus nemažai (interviu)
Prieš keletą savaičių vieną sunkiausių sezonų ekipos istorijoje baigęs Utenos „Juventus“ klubas jau ruošiasi ateinantiems krepšinio metams. Vasaros pradžioje uteniškiai
Prie "Juventus" trenerių štabo prisijungs V.Ginevičius
Ateinantį sezoną Utenos „Juventus“ klubo trenerių štabe darbuosis daugkartinis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vidas Ginevičius.Jis vyriausiojo trenerio asistento
"Alba" su M.Grigoniu į Eurolygą nepateko
Berlyno "Alba" klubui nepavyko laimėti Vokietijos krepšinio lygos pirmenybių ir taip iškovoti kelialapio į Eurolygą.Šeštadienį Miuncheno "Bayern" ekipa
"Alba" su M.Grigoniu pratęsė Vokietijos finalą iki maksimalios serijos
Vokietijos finalo serijoje prireiks visų penkerių serijos rungtynių tam, kad būtų išsiaiškintas šalies čempionas ir vienintelio kelialapio į kito sezono Eurolygą savininkas.Ketvirtame
M.Grigonio indėlio nepakako, "Alba" atsilieka finalo serijoje
Berlyno "Alba" klubas, kurio garbę gina Marius Grigonis Vokietijos finalo serijoje atsidūrė besivejančių vaidmenyje.Trečiose serijos rungtynėse svečiuose 66:72 (16:25, 13:21, 19:15,
"Alba" gėdingai pralaimėjo namuose, M.Grigonis buvo pastebimas
Berlyno "Alba" komandai, kurios garbę gina Marius Grigonis Vokietijos krepšinio lygos finalo serijoje nepavyko solidžiau išsiveržti į priekį ir serijos rezultatas tapo lygus
Fantastiškai pasirodęs M.Grigonis atvedė "Albą" į pirmąją pergalę finale
Įspūdingai pasirodžiusio Mariaus Grigonio komanda pergalingai startavo Vokietijos krepšinio pirmenybių finale.Sekmadienį Berlyno "Alba" klubas išvykoje po pratęsimo 106:95
"Juventus" pratęsė sutartį su K.Gainesu, bet išsiskyrė su trimis žaidėjais
Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario
Ž.Urbonas lieka prie "Juventus" vairo
Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyr. trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose
Naudingiausias LKL ketvirtfinalių serijos žaidėjas - R.Giedraitis
Vilniaus „Lietuvos rytas“ rytoj pradės „Betsafe–LKL“ pusfinalio seriją, o šios komandos atstovas Rokas Giedraitis į ją žengs kaip naudingiausias ketvirtfinalio
M.Grigonis buvo tarp rezultatyviausių, "Alba" - finale
Į Vokietijos krepšinio lygos finalą tiesiausiu keliu žengė Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno "Alba" komanda.Sostinės klubas namie 91:88 (27:23, 15:20, 25:14, 24:31) nugalėjo
M.Grigonis prie triuškinančios "Alba" pergalės prisidėjo tritaškiais
Sunkiai Vokietijos krepšinio lygos ketvirtfinalio serijoje išsikapsčiusi Berlyno "Alba" ekipa, kurios garbę gina Marius Grigonis, pusfinalio serijoje kol kas slysta kaip per sviestą.Sostinės
M.Grigonis nebuvo ryškus, bet "Alba" žengė pirmą žingsnį finalo link
Sudėtingą ketvirtfinalio seriją turėjusi Mariaus Grigonio atstovaujama Berlyno "Alba" išsikapstė, o dabar jau išsiveržė į priekį pusfinalio serijoje.Sostinės klubas namuose
M.Grigonis lemiamose rungtynėse vedė "Alba" į pusfinalį
Marius Grigonis ir Berlyno "Alba" klubas išsikapstė iš sudėtingos situacijos ir žengė į Vokietijos krepšinio lygos pusfinalį.Lemiamose penktose ketvirtfinalio serijos
Kitą sezoną Europos turnyruose dalyvaus mažiausiai keturi LKL klubai
Europos klubiniuose turnyruose kitą sezoną dalyvaus mažiausiai keturi Lietuvos klubai.Tai paaiškėjo, kai FIBA Čempionų lyga informavo federacijas, kaip klubai galės patekti į turnyrą.FIBA
M.Grigonio klubas Vokietijos ketvirtfinalio serijoje žais žūtbūtinį mačą
Berlyno "Alba" klubui, kurio garbę gina Marius Grigonis teks kovoti lemiamame Vokietijos krepšinio lygos ketvirtfinalio mače.Antrąją vietą reguliariajame sezone užėmusios sostinės
M.Lukauskio ir A.Jomanto siekiai bei nesustabdomas "Juventus" puolėjas (apžvalga)
Pirmadienį „Lietuvos ryto“ krepšininkai bandys žengti dar vieną žingsnį link „Betsafe–LKL“ lygos pusfinalio. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje stengsis
R.Broadusas baigė profesionalo karjerą
Lietuvos krepšinio aistruoliams puikiai pažįstamas amerikietis Rashaundas Broadusas pranešė kabinantis sportbačius ant vinies.Apie karjeros pabaigą ne vienerius metus Lietuvos krepšinio
M.Grigonis buvo vienas vedlių į pergalę, "Alba" - arti pusfinalio
Marius Grigonis žaidė rezultatyviai, o jo atstovaujama komanda atsidūrė per žingsnį nuo Vokietijos pirmenybių pusfinalio.Šeštadienį Berlyno "Alba" klubas namie 96:79 (26:19,
"Lietuvos rytas" ketvirtfinalio starte sutriuškino svečius iš Utenos
Vilniaus „Lietuvos rytas“ galingai pradėjo pasirodymą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose varžybose. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 97:64 (15:16, 20:6, 25:19, 37:23) nepaliko
"Juventus" sezono pakilimai ir nuopoliai: gesintuvas dovanų ir išsiskyrimo užkulisiai
Utenos „Juventus“ baigė banguotą reguliarųjį sezoną ir atkrintamąsias pasitinka be išretėjusiomis gretomis, bet radusi naujų jėgų.„Juventus“ šį vakarą
"Alba" su M.Grigoniu ketvirtfinalio serijoje turės paprakaituoti - krito Oldenburge
Berlyno "Alba" ekipai, kurio marškinėlius vilki Marius Grigonis, tiesiausiu keliu žengti į Vokietijos krepšinio lygos pusfinalį nepavyks.Antrąją vietą reguliariajame sezone
"Juventus" į ketvirtfinalio kovą aistruolius veš ir iš kitų miestų
Gegužės 14-ąją dieną Utenos „Juventus“ komanda, savų žiūrovų akivaizdoje stos į vieną svarbiausių šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mūšių - atsakomasias
FIBA Čempionų lygos taurė ir milijonas eurų - AEK klubui
Sekmadienį Atėnuose baigėsi FIBA Čempionų lygos Finalo ketverto varžybos. Mače dėl trečios vietos Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipa iš Vokietijos 74:85 (17:18, 15:24, 21:18,
"Alba" su solidžiai žaidusiu M.Grigoniu įspūdingai pradėjo ketvirtfinalio seriją
Marius Grigonis žaidė solidžiai, o jo komanda įspūdingai startavo Vokietijos čempionato ketvirtfinalyje.Šeštadienį Berlyno "Alba" komanda namuose 114:88 (35:19, 34:24, 18:19,

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08