"Juventus" Ispanijoje nepasipriešino M.Grigonio klubui

Pustrečio kėlinio priešinusis Utenos „Juventus“ (6/4) ekipa neatsilaikė prieš vieną Ispanijos čempionato lyderių Tenerifės „Iberostar“ (8/2) komandą su Mariumi Grigoniu.

Antano Sireikos auklėtiniai FIBA Čempionų lygos D grupės rungtynėse svečiuose patyrė nesėkmę rezultatu 57:79 (14:21, 14:18, 15:21, 14:19).

Uteniškiams šiame mače koją pakišo itin prastas taiklumas. Svečiai pataikė vos 34 procentus dvitaškių (16/47) bei 29 procentus tritaškių (5/17), o kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 31:43.

Susitikimas prasidėjo tiksliu Gyčio Sirutavičiaus metimu iš vidutinio nuotolio, tačiau penkiais taškais atsakę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą – 5:2. Jamaro Diggso bei G.Sirutavičiaus metimai vėl sugrąžino persvarą „Juventus“ ekipai (7:5), o po Vytauto Šulskio tritaškio įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė penkių taškų ribą – 10:5. Visgi netrukus uteniškių atakos įstrigo, o spurtu 9:0 atsakę „Iberostar“ krepšininkai privertė A.Sireiką prašyti minutės pertraukėlės – 10:14. Kėlinio pabaigoje varžovai dar šiek tiek pabėgo į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo septynių taškų pranašumą – 21:14.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui Franas Vazquezas dvitaškiu su pražanga pirmą kartą leido „Iberostar“ klubui įgyti dviženklę persvarą (24:14), o sužaidus keturias minutes skirtumas šoktelėjo iki dvylikos taškų ribos – 32:20. Septynis taškus be atsako pelnę „Juventus“ krepšininkai po Dovio Bičkauskio tritaškio sumažino atsilikimą iki penkių taškų (27:32), bet M.Grigonis baudų metimais vėl sugrąžino Tenerifės komandai dviženklį pranašumą – 38:28. Per likusį laiką varžovai sugebėjo pelnyti dar vieną tašką ir įpusėjus mačui „Iberostar“ pirmavo 39:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje J.Diggso vedini uteniškiai vėl atkūrė intrigą (37:41), tačiau aikštės šeimininkai atsakė atkarpa 4:0 ir vėl kiek nutolo – 45:37. Likus žaisti tris minutes Georgios Bogsis dvitaškiu vėl sugrąžino „Iberostar“ klubui vienuolikos taškų persvarą (50:39), o G.Sirutavičiui gavus nesportinę pražangą Tenerifės ekipos pranašumas tapo solidus – 56:40. Paskutinėmis sekundėmis ispanai dar labiau nutolo ir prieš paskutines dešimt minučių intrigos liko nedaug – 60:43.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. Sužaidus vos tris minutes „Iberostar“ spurtavo 11:2 ir skirtumas pasiekė triuškinančią 26 taškų ribą (71:45). V.Čepukaičio atakos kėlinio pabaigoje leido kiek sumažinti deficitą (51:71), o per likusį laiką situacija jau ne itin pasikeitė. „Juventus“ patyrė nesėkmę rezultatu 57:79.

Svečiams 14 taškų pelnė Dovis Bičkauskis (dvitaškiai 4/7, tritaškiai 2/3), 12 – Jamaras Diggsas (tritaškiai 1/6, 4 rez. perd.), po 9 – Vytautas Šulskis (4 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 3/5, 4 atk. kam.), 8 – Gytis Sirutavičius, 3 – Spenceris Parkeris, 2 – Valdas Vasylius (dvitaškiai 1/8, tritaškiai 0/2).

„Iberostar“ klube išsiskyrė Taqwa Pinero (14 tšk., dvitaškiai 4/7), Mamadou Niangas (12 tšk., dvitaškiai 6/6), Franas Vazquezas (11 tšk., dvitaškiai 4/6), bei Marius Grigonis (35 min., 10 tšk., 3/5 dvit., 0/2 trit., 4/4 baudų, 4 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam., 4 kl., 12 naud. b.) ir Georgios Bogris (10 tšk.).

M.Grigonis - apie Ispaniją, M.Jordaną ir S.Llullą
„Žalgiris TV“ pristato dar vieną rubrikos #60SecondsWithZalgiris laidą. Šįkart 60 sekundžių klausimų iššūkį atlaikė Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marius
Triuškinamą deficitą panaikinusi "Juventus" pratęsime nusileido "Dzūkijai"
Nutrūko Utenos „Juventus“ dviejų paeiliui pergalių serija „Betsafe-LKL“ čempionate. Triuškinamą deficitą likvidavę Žydrūno Urbono auklėtiniai tik po pratęsimo
Utenoje - NBA rungtyniaujančio E.Kanterio brolio vizitas
Dviejų pergalių seriją „Betsafe-LKL“ čempionate pratęsti siekiantis Utenos „Juventus“ klubas jau šeštadienį savoje arenoje priims sudėtį atnaujinusią Alytaus
K.Maksvytis: galbūt perdegėme, galbūt Čempionų lygos kamuoliai, galbūt dar kažkas…
Klaipėdos „Neptūnas“ trečią sezoną iš eilės FIBA Čempionų lygos sezoną užbaigė aštuntfinalio etape. Uostamiesčio ekipa Jeruzalėje 64:84 nusileido turnyro favoritei
"Neptūno" žygis Čempionų lygoje baigėsi aštuntfinalyje
Klaipėdos „Neptūnas“ trečius metus paeiliui sezoną FIBA Čempionų lygos taurėje baigė aštuntfinalio etape. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Jeruzalėje 64:84 (16:20, 13:16, 21:27,
K.Maksvytis: pirmą mačą sužaidėme gana vidutiniškai, tad šansų dar yra
Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienio vakarą Jeruzalėje laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės. Uostamiesčio ekipa bandys pranokti „Hapoel“ krepšininkus didesniu
M.Gebeno dvitaškis atnešė "Juventus" pergalę prieš "Nevėžį" (komentarai)
Utenos „Juventus“ (10/14) krepšininkai tik po pergalingo Martino Gebeno metimo sugebėjo palaužti Kėdainių „Nevėžį“ (4/20). Uteniškiai revanšavosi prieš
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače tinkamai priešinosi Čempionų lygos favoritams
Klaipėdos „Neptūnas“ aštuntfinalio seriją pradėjo nesėkme namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai permainingame mače 74:86 (14:23, 27:20, 13:18, 20:25) nusileido Jeruzalės „Hapoel“
K.Maksvytis: nesužaidėme tokių kokybiškų rungtynių, kaip su "Žalgiriu" (interviu)
Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu namuose. Uostamiesčio ekipa „Švyturio“ arenoje 74:86 nusileido Jeruzalės
Rezultatyviai žaidusio A.Juškevičiaus komanda žengė didelį žingsnį ketvirtfinalio link
Didelį žingnį FIBA Čempionų ketvirtfinalio link žengė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "Nanterre" komanda.Trečiadienį Prancūzijos klubas namie solidžiu skirtumu 68:59 (16:18,
A.Kulbokos klubas išplėšė pergalę paskutinę minutę
Sunkią pergalę pirmajame FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio mače iškovojo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bambergo "Brose" kkomanda.Vokietijos klubas savo sirgalių akivaizdoje
Tvirtai iniciatyvą laikiusi "Juventus" laimėjo Panevėžyje (komentarai)
Utenos „Juventus“ (9/14) komanda „Betsafe–LKL“ čempionate parodė užtikrintą žaidimą ir svečiuose 89:74 (18:20, 30:16, 26:22, 15:16) įveikė Panevėžio „Lietkabelį“
Išsiskyrė G.Rutkausko ir "Brose" klubo keliai
Bambergo "Brose" klubas, kurio marškinėlius vilki Arnoldas Kulboka, išsiskyrė su Ginu Rutkausku.Trečiadienį vakare pranešta, kad Vokietijos komanda abipusiu susitarimu
M.Grigonis: visi kalba, jog atvažiuoja nukauti "Žalgirio" - mus tai dar labiau motyvavo
Kauno „Žalgiris“ užtikrintai žengė į Karaliaus Mindaugo taurės finalą, o į jį titulą ginančią komandą nuvairavo vienas geriausių sezono rungtynių sužaidęs Marius Grigonis.Gynėjas
Prisikalbėjusiam Ž.Urbonui LKL skyrė griežtą įspėjimą
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) skyrė griežtą įspėjimą Utenos „Juventus“ treneriui Žydrūnui Urbonui už mestus kaltinimus lygai po „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės
"Juventus" su nekantrumu laukia "gyvenk arba mirk" susitikimo
Jau šiandien Utenos „Juventus“ stoja į svarbiausią sezono mūšį – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomąją dvikovą su Vilniaus
M.Grigonis: po metų su Š.Jasikevičiumi vėliau nelabai kas gali tave išgąsdinti
Kaunietis Marius Grigonis praėjusią vasarą pasirašė kontraktą su Kauno „Žalgirio“ klubu. Sudaręs sutartį su gimtojo miesto ekipa gynėjas grįžo į organizaciją, kurioje pradėjo
Po šalto dušo atsitiesęs "Neptūnas" triumfavo Utenoje (komentarai)
Banguojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) dramatiškai grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. 17 taškų deficitą panaikinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai
LKL prognozė: banguojantis "Neptūnas" į pergalių kelią sugrįš Utenoje
Utenos „Juventus“ ekipa tęsia sudėtingų rungtynių atkarpą – per pastarąsias dvi savaites jėgomis pasitikrinę su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Rytu“, šį
M.Gebenas apie debiutą Lietuvos rinktinėje: „Buvo labai smagi patirtis“
Po studijų iš už Atlanto į gimtąją Lietuvą sugrįžęs ir nuomos pagrindais prie Utenos „Juventus“ klubo prisijungęs Martinas Gebenas jau debiutiniame sezone tapo svarbia komandos
M.Grigonis: „Su R.Kurtinaičiu „Chimki“ nori žaisti greitesnį krepšinį“
Trečiadienį Pamaskvę pasiekę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai vakare surengė pirmąją treniruotę Mytiščių arenoje prieš šįvakar vyksiančias Eurolygos rungtynes
Antroje mačo pusėje 56 taškus pelnę žalgiriečiai susitvarkė su "Juventus"
Kauno „Žalgirio“ (18/2) krepšininkai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse iškovojo aštuonioliktąją pergalę. Sekmadienį dvidešimtojo turo rungtynėse
"Rytas" namie tik paskutinėmis sekundėmis palaužė "Juventus"
Pirmoje Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalio dvikovoje vyko drama iki paskutinių sekundžių. Dviženklį deficitą išbarsčiusi Utenos „Juventus“ 87:85 (22:24, 20:17,
Tas pats varžovas trečius metus iš eilės: "Rytas" - "Juventus" (apžvalga)
Jau šiandien Vilniaus „Rytas“ stoja į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės mūšį. Į sostinę atvyksta Utenos „Juventus“ krepšininkai. Šios
Nustebo net pats metimo autorius: Čempionų lygoje - tikslus šūvis kabliu per pusę aikštės
Nors Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ klubas trečiadienį vykusiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse 74:89 nusileido Le Mano „Sarthe Basket“ klubui, Rusijos ekipos puolėjas
Ž.Urbonas: "Rytas" parodė, koks yra galingas be Suttono
Utenos „Juventus“ šį vakarą ruošiasi mesti dar vieną iššūkį Vilniaus „Ryto“ komandai.Šie klubai trečius metus iš eilės susitinka
"Lietkabelis" S.Sinoveco ir N.Čanako išvarymu pažymėtame mače prarado šansus žengti toliau
FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (4/8), kuris svečiuose 91:99 (25:20, 19:17, 20:31, 27:31) nusileido pagal pergalių skaičių
"Neptūnas" palaužė svečius iš Slovėnijos ir šoko į ketvirtą grupės vietą
Klaipėdos „Neptūnas“ (6-6) namuose 82:74 (29:20, 22:22, 18:20, 13:12) pranoko Liublianos „Petrol Olimpija“ (1-11) bei pakilo į ketvirtąją vietą D grupėje.Svarbu žingsnį