"Juventus" įspūdinga pergale pažymėjo Utenos miesto gimtadienį

utenosjuventus.lt nuotr.
Utenos miesto šventės proga surengtose kontrolinėse rungtynėse įtikinamą pergalę iškovojo vietos „Juventus“ klubas. Gedimino Petrausko auklėtiniai 84:48 (22:10, 18:13, 19:8, 25:17) nepaliko vilčių Kazachstano čempionei Astanos „Astana“ komandai.

Uteniškiams, kurie šiame mače žaidė be sirguliuojančio Mindaugo Kupšo bei kovas Europos krepšinio čempionate vis dar tęsiančio Carlo Lindbomo, tai buvo ketvirtoji iš eilės pergalė pasirengimo sezonui cikle.

Jonte Flowerso tolimų metimų dėka aikštės šeimininkai pirmieji šovė į priekį (11:4) bei savo persvarą didino viso ketvirčio metu. Prasidėjus priešpaskutinei minutei po Simo Buterlevičiaus tritaškio skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis (21:10), o po likusį laiką tik dar šiek tiek išaugo – 22:10.

Antrajame ketvirtyje uteniškiai ir toliau bėgo nuo varžovų. Po tritaškį pataikė S.Buterlevičius, Anthony Irelandas ir Arvydas Šikšnius, keturis taškus pridėjo Dovis Bičkauskis, galingu dėjimu iš viršaus ataką baigė LaRonas Dendy ir įpusėjus mačui aikštės šeimininkų persvara jau siekė septyniolika taškų – 40:23.

Trečiajame kėlinyje sužaidus pusketvirtos minutės L.Dendy metimu iš po krepšio pirmą kartą padidino „Juventus“ persvarą iki dvidešimties taškų ribos – 45:25. Po dar penkių J.Flowerso taškų įpusėjus kėliniui skirtumas pasiekė 25 taškų ribą (50:25), o per likusį laiką tik dar labiau išaugo – 59:31.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. G.Petrauskas leido parungtyniauti visiems savo auklėtiniams, o „Juventus“ išlaikė triuškinamą persvarą. Po L.Samėno tritaškio sužaidus dvi minutes komandas jau skyrė 29 taškai (62:33), o įpusėjus ketvirčiui varžovai tik šiek tiek sumažino atsilikimą – 45:71. Kėlinio pabaigoje žiūrovus galingais dėjimais pradžiugino A.Šikšnius ir K.Guščikas, o „Juventus“ iškovojo pergalę rezultatu 84:48.

Nugalėtojams 16 taškų pelnė Jonte Flowersas (tritaškiai 4/8), 14 – Anthony Irelandas (tritaškiai 3/4, 5 atk. Kam., 5 rez. perd.), 13 – Arvydas Šikšnius (tritaškiai 3/5), po 8 – Simas Buterlevičius (tritaškiai 2/4, 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Laurynas Samėnas (tritaškiai 2/6), 7 – LaRonas Dendy, po 6 – Dovis Bičkauskis (3 rez. perd.), Jonas Zakas bei Karolis Guščikas (dvitaškiai 3/3, 9 atk. kam.).

„Astana“ ekipoje pasižymėjo Anthony Colemmonsas (11 tšk., dvitaškiai 4/6), Larry Gordonas (9 tšk., dvitaškiai 3/9), Antonas Ponomariovas (8 tšk., 5 atk. kam.) bei Ike Udonahas (7 tšk., 4 atk. kam.).

"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus "Neptūno" dublerius
Atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 100:57 (29:13, 26:17, 22:12, 24:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Šiandien KMT turnyre LKL komandoms - dar vienas NKL ekipų iššūkis
Keturios „Betsafe–LKL“ komandos šį vakarą stos į atsakomuosius mūšius Karaliaus Mindaugo taurės turnyro I etape.Pergales per pirmus tarpusavio susitikimus praėjusią
Vos "Šiaulius" palikęs R.Delphas įspūdingai debiutavo Estijoje
Prieš savaitę su Šiaulių "Šiaulių" klubu atsisveikinęs amerikietis Ronaldas Delphas toli nuo Lietuvos neišvyko.Saulės miesto ekipoje nepritapęs 213 cm ūgio
"Juventus" įveikė į atlapus kibusius "Neptūno" dublerius (video komentarai)
Antradienio vakarą vykusiose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse Utenos „Juventus“ išvykoje 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akavaservis“
Gera žinia "Juventus" gerbėjams: K.Guščiko trauma nėra rimta
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“ ketvirtojo kėlinio metu itin skaudžiai ant parketo nusileidęs Karolis Guščikas
NKL trenerių žvilgsnis į KMT turnyrą: didelis iššūkis, tačiau puiki proga
Praėjusią savaitę startavo Nacionalinės krepšinio lygos sezonas, o šiandien keturios pirmenybių komandos pirmą kartą istorijoje stos į kovą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pagal
V.Šarakauskas prieš mačą su "Juventus": turime sužaisti virš savo galimybių
Jau rytoj Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkų laukia istorinės rungtynės – uostamiesčio ekipa pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės etape stos į pirmąjį mūšį
Charakterį pademonstravęs "Lietkabelis" palaužė "Juventus" (komentarai)
Dar 10 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3/1) pademonstravo charakterį ir apgynė savo namų tvirtovę nuo Utenos „Juventus“ (2/3).
22 taškų deficitą panaikinęs "Nevėžis" iškovojo pirmąją pergalę (video komentarai)
Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) komanda iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir namuose 78:71 (11:28, 27:17, 19:13, 21:13) palaužė „Šiaulius“
"Juventus" po dramatiškos kovos palaužė "Pieno žvaigždes" (trenerių komentarai)
Trečiadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtojo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ (2/2) namuose 82:79 (26:20, 24:25, 12:20, 20:14) palaužė
Duotas startas naujam "Žalgirio ekspreso" sezonui (tvarkaraštis, kainos)
Itin didžiulio pasisekimo sulaukęs „Žalgirio ekspresas“ jau ruošiasi žaliai-baltų sirgalių antplūdžiui iš visos Lietuvos bei skelbia naujo sezono startą.Ilgametės Lietuvos
Dvikovoje prieš "Žalgirį" "Juventus" remsis vien lietuviais - traumuoti visi legionieriai
Sekmadienį Utenos „Juventus“ klubas žais Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) trečiojo turo rungtynes. Uteniškiai savo aikštelėje susitiks su
"Scycop" kovingumo nepakako - "Žalgiris" išsivežė triuškinančią pergalę (komentarai)
Kauno „Žalgirio“ (2/0) ekipa sugebėjo išjungti pavojingiausius Prienų „Skycop“ (1/1) snaiperius ir iškovojo jau antrąją pergalę naujajame „Bestafe–LKL“
T.Dimša grįžta į Lietuvą - apsivilks "Juventus" marškinėlius
Utenos „Juventus“ komanda sulaukė dar vieno pastiprinimo gynėjų linijoje – pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos su Tomu Dimša. 24 metų 195 cm ūgio krepšininkas
V.Čepukaitis su D.Bičkauskiu nukalė "Juventus" pergalę prieš "Šiaulius"
Sunkiai rungtynes pradėjusi Utenos „Juventus“ (1/1) ekipa užsikūrė antrajame kėlinyje, spurtavo 20:2 ir palaužė karjeros rungtynes sužaidusios Igno Vaitkaus vedamus „Šiaulius“
Prognozė: Prienų veteranai užstrigs "Žalgirio" gynyboje (visos prognozės)
„Betsafe–LKL“ ekipos šiandien stoja į antrojo turo mūšius, o centrinė dvikova įvyks rytoj, kuomet Prienuose Kauno „Žalgirio“ lauks veteranų komandos vadinamos
Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Vokietijos klube
2016 - 2017 metų sezone įspūdingais skrydžiais ir dėjimais Utenos "Juventus" sirgalius džiuginęs kanadietis Aaronas Bestas grįžta rungtyniauti į Europą.Oficialiai paskelbta, kad 26
"Rytas" LKL sezone startavo įspūdinga pergale prieš "Juventus" (video komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (1/0) ekipa „Betsafe–LKL“ pirmenybes pradėjo itin aukšta nata. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje 21:2 spurtą surengęs „Rytas“
100 taškų įmetęs "Neptūnas" neturėjo vargo su "Nevėžiu" (video komentarai)
Penki naujokai pelnė dviženklį taškų skaičių ir atvedė Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę per pirmas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes.Osvaldas Olisevičius
"Žalgiris" ir toliau bendradarbiaus su profesionalumą pademonstravusia "Ramirent" bendrove
Praėjusiais metais Kauno „Žalgirio“ klubo užmegzta partnerystė su šalyje lyderiaujančia statybinės įrangos nuomos bendrove „Ramirent“ tęsis ir artėjantį sezoną.Puikiai
"Juventus" pasiruošimo etapą baigė pralaimėjimu Rusijos klubui
Utenos „Juventus“ ekipa pasiruošimo etapo finiše 83:91 (21:22, 23:17, 13:27, 26:25) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ krepšininkams.Utenos klubui tai buvo pirmoji
Snaiperis C.Burchfieldas nepritapo "Juventus" komandoje (komentaras)
Utenos „Juventus“ gretose oficialiose rungtynėse debiutuoti taip ir nespėjęs Connoras Burchfieldas palieka Lietuvą. Net nesibaigus peržiūros laikotarpiui buvo nuspręsta, kad legionieriaus
Apžvelgia V.Čeponis. Elitinėje lygoje - panašaus pajėgumo vidutiniokai
Krepšinio sirgaliai nekantriai laukia greitai startuosiančio naujojo „Betsafe–LKL“ sezono. Komandos derina stygas: krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse, žaidžia
"Šiauliai" sezono starte versis be A.Urbučio
„Šiaulių” komandos kapitonas Arminas Urbutis negalės padėti savo komandai naujojo sezono starte. Šono sumušimą draugiškose rungtynėse su Kauno „Žalgiriu”
"Žalgiris" apibūdino sezoną bei pristatė planus: biudžetas padidėjo, skolų nebeliko
Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ klubas surengė tradicinę konferenciją, kurios metu apžvelgė praėjusiais metais nuveiktus darbus bei artėjančio sezono gaires – nuo finansinių
A.Beručkos metimas atvedė "Juventus" į pergalę turnyro Druskininkuose finale
Utenos „Juventus“ krepšininkai draugiško turnyro Druskininkuose finale 84:82 (21:29, 27:16, 12:18, 24:19) paskutinę akimirką patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą
"Pieno žvaigždės" pasirašė kontraktą su peržiūroje užsirekomendavusiu latviu
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas liko patenkintas 22-ejų metų puolėjo Ivaro Žviguro pasirodymu peržiūroje – pasvaliečiai su latviu
Įspūdingai "Juventus" gretose debiutavęs žalgirietis M.Gebenas vedė ekipą į pergalę
Utenos „Juventus“ komanda tęsia pasiruošimą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybėms. Žydrūno Urbono auklėtiniai Druskininkuose vykusiose kontrolinėse

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08