"Juventus" įveikė Bulgarijos čempionus ir žais Čempionų lygoje! (varžovai)

fibaeurope.com nuotr.
Nuo pirmosios iki paskutinės minutės aikštelėje dominavę Utenos „Juventus“ krepšininkai antrus metus iš eilės kovos elitiniame FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose trečiojo atrankos etapo rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 86:79 (26:14, 9:14, 22:19, 29:32) įveikė Sofijos „Lukoil Academic“ klubą ir pateko į reguliariojo sezono A grupę.

Pirmąją dvikovą Bulgarijos sostinėje uteniškiai buvo laimėję rezultatu 82:81.

A grupėje Utenos klubas susitiks su Monako AS „Monaco“ (Prancūzija), Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija), Mursijos UCAM (Ispanija), Holono „Hapoel“ (Izraelis), Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) bei Sasario „Dinamo“ (Italija) bei dar viena atrankos etapą įveikusia ekipa.

Komandos rezultatyviai pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji kiek atsiplėšė uteniškiai, kurie po Arvydo Šikšniaus dvitaškio su pražanga sužaidus tris minutes įgijo keturių taškų persvarą – 10:6. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė šeši taškai (15:9), o dar po poros minučių jau Sharonas Druckeris buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes Anthony Irelandas tritaškiu dar labiau padidino „Juventus“ atotrūkį – 20:13. Likus pusantros minutės Karolis Guščikas baudų metimais pirmą kartą leido aikštės šeimininkams padidinti pranašumą iki dviženklio (23:13), o po pirmųjų dešimties minučių skirtumas buvo dar didesnis – 26:14.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis „Juventus“ atotrūkis pasiekė keturiolikos taškų ribą (28:14), bet du svečių tritaškiai iš eilės pasitarimo privertė prašyti jau G.Petrauską – 28:20. Po Hristo Nikilovo baudų metimų likus žaisti pusketvirtos minutės svečių deficitas sumažėjo iki keturių taškų (26:30), bet A.Irelando ir A.Šikšniaus baudų metimai ir K.Guščiko dvitaškis padėjo „Juventus“ vėl atsitiesti – 35:26. Nors kėlinio pabaigoje svečiai kiek sumažino deficitą, įpusėjus mačui „Juventus“ ir toliau buvo priekyje – 35:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje K.Guščikas tolimu metimu padidino „Juventus“ pranašumą iki devynių taškų (39:30), bet svečiai dar sykį priartėjo – 39:44. Nepaisant G.Petrausko paprašyto pasitarimo, likus žaisti tris minutes komandas jau teskyrė trys taškai – 44:41. Visgi neturkus A.Irelandas pataikė iš toli,  po tritaškį pridėjo L.Samėnas ir S.Buterlevičius, o „Juventus“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:43. Per likusį laiką svečiai truputį sumažino deficitą, tačiau prieš lemiamas dešimt minučių uteniškiai ir toliau turėjo dešimties taškų persvarą – 57:47.

Pirmosiomis lemiamo ketvirčio minutėmis S.Buterlevičius padidino „Juventus“ persvarą iki trylikos taškų (60:47), tačiau svečiai atsakė žaibišku spurtu 7:0 ir vėl priartėjo – 54:60. LaRono Dendy du taškai su pražanga vėl padėjo „Juventus“ susikrauti dviženklę persvarą (67:56), o visos svečių pastangos išsigelbėti rezultato nedavė. Nors likus žaisti dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (77:71), A.Šikšnius ir L.Dendy tiksliai realizavo baudų metimus (80:71), o rungtynes „Juventus“ laimėjo rezultatu 86:79.

"Juventus": Anthony Irelandas 21 (3/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baudų, 10 rez. perd.), Karolis Guščikas 16 (2/3 trit., 10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 15 (5 atk. kam., 4 kl.), Simas Buterlevičius 11 (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Samėnas 9, LaRonas Dendy 8 (10 atk. kam.), Mindaugas Kupšas ir Dovis Bičkauskas po 3.

"Lukoil Academic": Keithas Clantonas 16 (10 atk. kam.), Hristo Nikolovas (7 atk. kam.) ir Daltonas Pepperis (3/4 trit.) po 14, Pavlinas Ivanovas 12 (5 rez. perd.), Anthony Raffa 11 (6 rez. perd., 5 kl.).

"Lietkabelis" keliauja tiesiai į Čempionų lygą - žais C grupėje
Panevėžio „Lietkabelio“ klubui nereikės kovoti dėl vietos FIBA Čempionų lygoje atrankos turnyre.Turnyro organizatoriai pranešė, kad Gintaro Kadžiulio treniruojama komanda keliauja
Pirmasis "Juventus" naujokas - puolėjas iš Rusijos
Pirmuoju Utenos „Juventus“ klubo tarpsezonio pirkiniu tapo Aleksandras Zacharovas, su puolėju iš Rusijos pasirašyta vienerių metų sutartis.Iš Sankt Peterburgo kilusiam
Po Čempionų lygos burtų aiškūs visi Lietuvos klubų varžovai tarptautinėje arenoje
Penki „Betsafe–LKL“ klubai ateinantį sezoną varžysis tarptautinėse krepšinio varžybose ir visos komandos žino savo varžovus.Antradienį ištraukti FIBA Čempionų
M.Žukauskas: teko sunkus varžovas, nes kovosime prieš Bulgarijos čempioną
Ženevoje (Šveicarija) ištraukus FIBA Čempionų lygos burtus paaiškėjo „Šiaulių” varžovai kovoje dėl vieno iš šešių kelialapių į turnyro
Aštuoniolikmečiai liko nesuklupę ir laimėjo tarptautinį turnyrą Italijoje
Lietuvos vaikinų jaunių (U18) rinktinė laimėjo tarptautinį turnyrą Italijoje. Gedimino Petrausko auklėtiniai paskutinėse turnyro rungtynėse 79:69 (18:20, 15:21, 22:17, 24:11) įveikė Turkijos
Turnyre Italijoje lietuviai palaužė ir Rusijos rinktinę
Kontroliniame turnyre Italijoje dar vieną pergalę iškovojo Lietuvos vaikinų jaunių (U18) rinktinė. Gedimino Petrausko auklėtiniai antrose turnyro rungtynėse 72:68 (16:22, 19:17, 12:16,
Aštuoniolikmečiai turnyrą Italijoje pradėjo nugalėdami šeimininkus
Sėkmingai kontrolinį keturių komandų turnyrą Italijoje pradėjo Lietuvos rinktinė.Gedimino Petrausko auklėtiniai pirmose rungtynėse 70:61 (16:13, 16:17, 18:15, 20:16) įveikė aikštelės
"Juventus" direktorius: artėjančiame sezone legionierių vėl bus nemažai (interviu)
Prieš keletą savaičių vieną sunkiausių sezonų ekipos istorijoje baigęs Utenos „Juventus“ klubas jau ruošiasi ateinantiems krepšinio metams. Vasaros pradžioje uteniškiai
Prie "Juventus" trenerių štabo prisijungs V.Ginevičius
Ateinantį sezoną Utenos „Juventus“ klubo trenerių štabe darbuosis daugkartinis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas Vidas Ginevičius.Jis vyriausiojo trenerio asistento
"Pieno žvaigždėms" toliau diriguos G.Petrauskas
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai toliau diriguos Gediminas Petrauskas. Klubas su 33-ejų metų treneriu pasirašė kontraktą būsimajam sezonui.„Gediminas supranta krepšinį,
"Juventus" pratęsė sutartį su K.Gainesu, bet išsiskyrė su trimis žaidėjais
Utenos „Juventus“ klubas pasinaudojo kontrakte numatyta galimybe ir pratęsė sutartį su Kenny Gainesu dar vienam sezonui. Į komandą įsiliejusį ir vienu lyderių tapusį legionierių pavasario
Ž.Urbonas lieka prie "Juventus" vairo
Po labai prastos sezono pradžios Utenos „Juventus“ vyr. trenerio pareigas perėmęs Žydrūnas Urbonas uteniškius treniruos ir kitą sezoną. Strategas šiame sezone pralaimėjimuose
Naudingiausias LKL ketvirtfinalių serijos žaidėjas - R.Giedraitis
Vilniaus „Lietuvos rytas“ rytoj pradės „Betsafe–LKL“ pusfinalio seriją, o šios komandos atstovas Rokas Giedraitis į ją žengs kaip naudingiausias ketvirtfinalio
Kitą sezoną Europos turnyruose dalyvaus mažiausiai keturi LKL klubai
Europos klubiniuose turnyruose kitą sezoną dalyvaus mažiausiai keturi Lietuvos klubai.Tai paaiškėjo, kai FIBA Čempionų lyga informavo federacijas, kaip klubai galės patekti į turnyrą.FIBA
M.Lukauskio ir A.Jomanto siekiai bei nesustabdomas "Juventus" puolėjas (apžvalga)
Pirmadienį „Lietuvos ryto“ krepšininkai bandys žengti dar vieną žingsnį link „Betsafe–LKL“ lygos pusfinalio. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje stengsis
R.Broadusas baigė profesionalo karjerą
Lietuvos krepšinio aistruoliams puikiai pažįstamas amerikietis Rashaundas Broadusas pranešė kabinantis sportbačius ant vinies.Apie karjeros pabaigą ne vienerius metus Lietuvos krepšinio
"Lietuvos rytas" ketvirtfinalio starte sutriuškino svečius iš Utenos
Vilniaus „Lietuvos rytas“ galingai pradėjo pasirodymą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose varžybose. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 97:64 (15:16, 20:6, 25:19, 37:23) nepaliko
"Juventus" sezono pakilimai ir nuopoliai: gesintuvas dovanų ir išsiskyrimo užkulisiai
Utenos „Juventus“ baigė banguotą reguliarųjį sezoną ir atkrintamąsias pasitinka be išretėjusiomis gretomis, bet radusi naujų jėgų.„Juventus“ šį vakarą
"Juventus" į ketvirtfinalio kovą aistruolius veš ir iš kitų miestų
Gegužės 14-ąją dieną Utenos „Juventus“ komanda, savų žiūrovų akivaizdoje stos į vieną svarbiausių šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mūšių - atsakomasias
FIBA Čempionų lygos taurė ir milijonas eurų - AEK klubui
Sekmadienį Atėnuose baigėsi FIBA Čempionų lygos Finalo ketverto varžybos. Mače dėl trečios vietos Liudvigsburgo „MHP Riesen“ ekipa iš Vokietijos 74:85 (17:18, 15:24, 21:18,
"Juventus“ po tikro trilerio nutraukė "Šiaulių" pergalių seriją (konferencijos video)
Utenos „Juventus“ (13/22) ekipa nieko nelemiančiose rungtynėse sugebėjo parklupdyti „Šiaulių“ (16/20) ekipą bei iškovoti antrąją pergalę iš eilės.
L.Dendy prieš atkrintamąsias palieka "Juventus"
Artėjant svarbiausios Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) kovoms Utenos „Juventus“ klubas išsiskyrė su 29 metų 206 cm ūgio vidurio puolėju LaRonu
"Juventus" Alytuje palaužė "Dzūkiją" ir užsitikrino vietą atkrintamosiose
Sekmadienį įvykusiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ (12/22) išvykoje 68:73 (23:16, 12:13, 17:10, 21:29) įveikė Alytaus „Dzūkiją“
Baudos sulaukęs L.Dendy lieka Utenoje
Praėjusio sekmadienio „Betsafe-LKL“ rungtynėms suspenduotas LaRonas Dendy sulaukė Utenos „Juventus“ malonės. Klubas nusprendė pasilikti amerikietį iki sezono pabaigos.Dėl
Puikiai puolime atrodęs "Nevėžis" lentelėje pavijo "Juventus" (komentarai)
Reguliariojo sezono pabaigoje aukštesnę pavarą įjungęs Kėdainių „Nevėžis“ (11/22) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Aleksandro Zacharovo vedami kėdainiškiai
"Juventus" klubui - piniginė bauda už netinkamą sirgalių elgesį
Utenos „Juventus“ klubui skirta piniginė bauda už netinkamą žiūrovų elgesį po ketvirtadienį vykusių „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynių prieš Prienų–Birštono
Gera žinia "Juventus": L.Samėnas grįžta į rikiuotę
Pastaruoju metu traumų kamuojamas Utenos „Juventus“ klubas pagaliau sulaukė ir geros naujienos. Pirmadienį atlikus tyrimus nebeliko kliūčių į aikštelę sugrįžti Laurynui Samėnui.Sudėtingą
Aukštaitijos derbyje pasvaliečiai šventė pergalę Utenoje (video komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (13/18) ekipa palaužė septyniese žaidusią Utenos „Juventus“ (11/20) komandą bei iškovojo vieną svarbiausių pergalių ketvirtajame

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08