"Juventus" įveikė Bulgarijos čempionus ir žais Čempionų lygoje! (varžovai)

fibaeurope.com nuotr.
Nuo pirmosios iki paskutinės minutės aikštelėje dominavę Utenos „Juventus“ krepšininkai antrus metus iš eilės kovos elitiniame FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose trečiojo atrankos etapo rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 86:79 (26:14, 9:14, 22:19, 29:32) įveikė Sofijos „Lukoil Academic“ klubą ir pateko į reguliariojo sezono A grupę.

Pirmąją dvikovą Bulgarijos sostinėje uteniškiai buvo laimėję rezultatu 82:81.

A grupėje Utenos klubas susitiks su Monako AS „Monaco“ (Prancūzija), Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija), Mursijos UCAM (Ispanija), Holono „Hapoel“ (Izraelis), Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) bei Sasario „Dinamo“ (Italija) bei dar viena atrankos etapą įveikusia ekipa.

Komandos rezultatyviai pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji kiek atsiplėšė uteniškiai, kurie po Arvydo Šikšniaus dvitaškio su pražanga sužaidus tris minutes įgijo keturių taškų persvarą – 10:6. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė šeši taškai (15:9), o dar po poros minučių jau Sharonas Druckeris buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes Anthony Irelandas tritaškiu dar labiau padidino „Juventus“ atotrūkį – 20:13. Likus pusantros minutės Karolis Guščikas baudų metimais pirmą kartą leido aikštės šeimininkams padidinti pranašumą iki dviženklio (23:13), o po pirmųjų dešimties minučių skirtumas buvo dar didesnis – 26:14.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis „Juventus“ atotrūkis pasiekė keturiolikos taškų ribą (28:14), bet du svečių tritaškiai iš eilės pasitarimo privertė prašyti jau G.Petrauską – 28:20. Po Hristo Nikilovo baudų metimų likus žaisti pusketvirtos minutės svečių deficitas sumažėjo iki keturių taškų (26:30), bet A.Irelando ir A.Šikšniaus baudų metimai ir K.Guščiko dvitaškis padėjo „Juventus“ vėl atsitiesti – 35:26. Nors kėlinio pabaigoje svečiai kiek sumažino deficitą, įpusėjus mačui „Juventus“ ir toliau buvo priekyje – 35:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje K.Guščikas tolimu metimu padidino „Juventus“ pranašumą iki devynių taškų (39:30), bet svečiai dar sykį priartėjo – 39:44. Nepaisant G.Petrausko paprašyto pasitarimo, likus žaisti tris minutes komandas jau teskyrė trys taškai – 44:41. Visgi neturkus A.Irelandas pataikė iš toli,  po tritaškį pridėjo L.Samėnas ir S.Buterlevičius, o „Juventus“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:43. Per likusį laiką svečiai truputį sumažino deficitą, tačiau prieš lemiamas dešimt minučių uteniškiai ir toliau turėjo dešimties taškų persvarą – 57:47.

Pirmosiomis lemiamo ketvirčio minutėmis S.Buterlevičius padidino „Juventus“ persvarą iki trylikos taškų (60:47), tačiau svečiai atsakė žaibišku spurtu 7:0 ir vėl priartėjo – 54:60. LaRono Dendy du taškai su pražanga vėl padėjo „Juventus“ susikrauti dviženklę persvarą (67:56), o visos svečių pastangos išsigelbėti rezultato nedavė. Nors likus žaisti dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (77:71), A.Šikšnius ir L.Dendy tiksliai realizavo baudų metimus (80:71), o rungtynes „Juventus“ laimėjo rezultatu 86:79.

"Juventus": Anthony Irelandas 21 (3/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baudų, 10 rez. perd.), Karolis Guščikas 16 (2/3 trit., 10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 15 (5 atk. kam., 4 kl.), Simas Buterlevičius 11 (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Samėnas 9, LaRonas Dendy 8 (10 atk. kam.), Mindaugas Kupšas ir Dovis Bičkauskas po 3.

"Lukoil Academic": Keithas Clantonas 16 (10 atk. kam.), Hristo Nikolovas (7 atk. kam.) ir Daltonas Pepperis (3/4 trit.) po 14, Pavlinas Ivanovas 12 (5 rez. perd.), Anthony Raffa 11 (6 rez. perd., 5 kl.).

"Juventus" po ilgosios pertraukos subyrėjo Izraelyje
Antrą mačą per tris dienas žaidę Utenos „Juventus“ (2/8) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai
Savaitės apžvalga: rakto į pergales nerandantis G.Petrauskas ir Ballų atvykimas
Atvykusi skandalingoji Ballų šeimynėlė, pralaimėjimų liūne paskendęs Gediminas Petrauskas, sužibėjęs Kauno „Žalgirio“ talentas, komandų sudėčių korekcijos –
Rezultatyvumo rekordą pakartojęs A.Šikšnius atvedė "Juventus" į pergalę Pasvalyje
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/12) strategas Gediminas Petrauskas pirmą kartą stojo prieš savo buvusią ekipą, tačiau jokių
"Juventus" mažylis A.Irelandas tikisi pasibelsti ir į NBA duris
Košmariškai sezoną pradėjęs Utenos „Juventus“ pastaruoju metu išgyvena tikrą renesansą. Viena svarbiausių Žydrūno Urbono treniruojamos komandos detalių –
LKL derinyje - buvę partneriai, dabar varžovai: Ž. Urbonas ir G. Petrauskas
„Betsafe–LKL“ čempionate nėra jokio kito žmogaus, geriau pažįstančio Utenos „Juventus“ komandą, už Gediminą Petrauską.Todėl kai šį savaitgalį jo treniruojama
Traumą besigydantis K.Gainesas lieka Utenoje ir turėtų grįžti maže prieš "Žalgirį"
Praėjusių metų gruodžio pradžioje prie „Juventus“ klubo prisijungęs gynėjas Kenny Gainesas įtikino ekipos trenerius, kad yra vertas vilkėti Utenos komandos marškinėlius. Po
Pergalingai metus pabaigęs "Žalgiris" turėjo vargo Utenoje (video komentarai)
Atsikvėpti kada neturintys Kauno „Žalgirio“ vyrai šįvakar Utenoje sužaidė paskutinįjį mačą šiais metais. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rungtynių pabaigoje
"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė svečius iš Kazachstano
Po nesėkmės Alytuje atsigavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-0) ekipa reabilitavosi Baltijos krepšinio lygos (BBL) akistatoje.Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 118:53 (33:14,
Puikiai startavęs "Juventus" nusileido A.Trifunovičiaus treniruojamiems turkams
Labai gerai susitikimą pradėję ir pirmosiomis minutėmis solidžią persvarą įgiję Utenos „Juventus“ (2/7) krepšininkai nesugebėjo sulaikyti varžovų ekipos legionierių ir patyrė
"Neptūno" grupėje - pro šalį šaudžiusio A.Kulbokos komandos nesėkmė
FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (6/3) dar vieną nesėkmę patyrė vis mažiau vilčių turinti į kitą etapą patekti Kapo d'Orlando "Betaland"
"Neptūnas" Čempionų lygoje Latvijoje nukovė "Ventspilį"
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai demonstruoja puikų susitelkimą ir kovotojų charakterį - dėl traumų ir kitų priežasčių išretinti neptūniečiai FIBA Čempionų lygos
"Juventus" namuose sutriuškino "Lietkabelį" (komentarai)
Netikėtą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate įsirašė Utenos „Juventus“ krepšininkai.Dar prieš ilgąją pertrauką 20 taškų pranašumą
"Juventus" tik mačo pabaigoje pripažino Prancūzijos čempionų pranašumą
Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ (8/0) ekipos pranašumą.
"Neptūno" grupėje - netikėta "Ventspils" ir J.Juciko pergalė Tenerifėje
Kiek netikėtą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (5/3) iškovojo solidžiai pasirodžiusio Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio
G.Orelikui - skaudus buvusios komandos antausis
Tragišką pralaimėjimą Turkijoje patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse išvykoje
"Juventus" treneris Ž.Urbonas: "Monako klubas - prancūziškas "Žalgiris"
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas stos į vieną sudėtingiausių FIBA Čempionų lygos antrojo rato dvikovų. Žydrūno Urbono komanda savo aikštelėje susitiks su itin retai šį
Nukraujavęs "Neptūnas" Prancūzijoje pralaimėjo tik paskutinę minutę
Klaipėdos „Neptūno“ (5/3) krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kovėsi su Šalono „Elan“ (4/4) ekipa ir paskutinę minutę apmaudžiai klydo
"Neptūnas" susitarė - kontrolinis paketas perduotas verslininkams (mero komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ klubo krepšinio stovykloje teigiami pokyčiai – prie derybo stalo susėdę ir visuotinį narių susrinkimą sušaukę klubo valdybos nariai nusprendė
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
Nukraujavusio "Neptūno" treneris prieš dvikovą su prancūzais paneigė gandus
Antradienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.Šias
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
Permainingame mače "Pieno žvaigždės" palaužė "Nevėžį" (komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa išvaistė beveik 20 taškų pranašumą, tačiau įsirašė šeštąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Praėjusią
G.Petrauskas prie "Pieno žvaigždžių" vairo pasiekė pirmą pergalę
Tragiškai sezoną su Utenos "Juventus" komanda pradėjęs ir Uteną palikęs Gediminas Petrauskas greitai rado naują darbovietę, o šįvakar su naująja komanda iškovojo
"Juventus" neatsilaikė prieš svečius iš Ispanijos
Tolimų varžovų metimų nesustabdžiusi Utenos „Juventus“ (2/5) komanda patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos mače. Traumų ir ligų išretinti Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose
Traumų išretinta "Juventus" apkartino A.Sireikos sugrįžimą į Uteną
Simas Buterlevičius rungtyniavo be keitimo, Anthony Irelandas aikštelėje praleido beveik 39 minutes, o septyniese žaidusi Utenos „Juventus“ (4/9) ekipa savo aikštelėje 77:64
"Pieno žvaigždžių" vairą iš R.Grigo perima G.Petrauskas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vyriausiuoju treneriu Rimantu Grigu. Jį šiose pareigose pakeis Gediminas Petrauskas.„Taip susiklostė situacija.
"Juventus" susigrąžino 17-metį talentą
Utenos „Juventus“ komanda savo sudėtyje ir vėl turės bent vieną uteniškį. Į ekipos gretas sugrįžo 17 metų 188 cm ūgio gynėjas Ugnius Nikitinas.Krepšininkas šią
"Juventus" gretose - Prancūzijoje karjerą pradėjęs amerikietis gynėjas
Pasinaudojusi dviejų savaičių FIBA pertrauka, Utenos „Juventus“ komanda sėkmingai baigė atakuojančio gynėjo paieškas ir sudarė dvejų metų sutartį (pagal formulę 1+1) su 23

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52