"Juventus" įveikė Bulgarijos čempionus ir žais Čempionų lygoje! (varžovai)

fibaeurope.com nuotr.
Nuo pirmosios iki paskutinės minutės aikštelėje dominavę Utenos „Juventus“ krepšininkai antrus metus iš eilės kovos elitiniame FIBA Čempionų lygos turnyre. Antrosiose trečiojo atrankos etapo rungtynėse Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose 86:79 (26:14, 9:14, 22:19, 29:32) įveikė Sofijos „Lukoil Academic“ klubą ir pateko į reguliariojo sezono A grupę.

Pirmąją dvikovą Bulgarijos sostinėje uteniškiai buvo laimėję rezultatu 82:81.

A grupėje Utenos klubas susitiks su Monako AS „Monaco“ (Prancūzija), Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija), Mursijos UCAM (Ispanija), Holono „Hapoel“ (Izraelis), Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) bei Sasario „Dinamo“ (Italija) bei dar viena atrankos etapą įveikusia ekipa.

Komandos rezultatyviai pradėjo rungtynes, tačiau pirmieji kiek atsiplėšė uteniškiai, kurie po Arvydo Šikšniaus dvitaškio su pražanga sužaidus tris minutes įgijo keturių taškų persvarą – 10:6. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė šeši taškai (15:9), o dar po poros minučių jau Sharonas Druckeris buvo priverstas prašyti pasitarimo, nes Anthony Irelandas tritaškiu dar labiau padidino „Juventus“ atotrūkį – 20:13. Likus pusantros minutės Karolis Guščikas baudų metimais pirmą kartą leido aikštės šeimininkams padidinti pranašumą iki dviženklio (23:13), o po pirmųjų dešimties minučių skirtumas buvo dar didesnis – 26:14.

Pirmosiomis antrojo kėlinio minutėmis „Juventus“ atotrūkis pasiekė keturiolikos taškų ribą (28:14), bet du svečių tritaškiai iš eilės pasitarimo privertė prašyti jau G.Petrauską – 28:20. Po Hristo Nikilovo baudų metimų likus žaisti pusketvirtos minutės svečių deficitas sumažėjo iki keturių taškų (26:30), bet A.Irelando ir A.Šikšniaus baudų metimai ir K.Guščiko dvitaškis padėjo „Juventus“ vėl atsitiesti – 35:26. Nors kėlinio pabaigoje svečiai kiek sumažino deficitą, įpusėjus mačui „Juventus“ ir toliau buvo priekyje – 35:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje K.Guščikas tolimu metimu padidino „Juventus“ pranašumą iki devynių taškų (39:30), bet svečiai dar sykį priartėjo – 39:44. Nepaisant G.Petrausko paprašyto pasitarimo, likus žaisti tris minutes komandas jau teskyrė trys taškai – 44:41. Visgi neturkus A.Irelandas pataikė iš toli,  po tritaškį pridėjo L.Samėnas ir S.Buterlevičius, o „Juventus“ susigrąžino dviženklį pranašumą – 55:43. Per likusį laiką svečiai truputį sumažino deficitą, tačiau prieš lemiamas dešimt minučių uteniškiai ir toliau turėjo dešimties taškų persvarą – 57:47.

Pirmosiomis lemiamo ketvirčio minutėmis S.Buterlevičius padidino „Juventus“ persvarą iki trylikos taškų (60:47), tačiau svečiai atsakė žaibišku spurtu 7:0 ir vėl priartėjo – 54:60. LaRono Dendy du taškai su pražanga vėl padėjo „Juventus“ susikrauti dviženklę persvarą (67:56), o visos svečių pastangos išsigelbėti rezultato nedavė. Nors likus žaisti dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (77:71), A.Šikšnius ir L.Dendy tiksliai realizavo baudų metimus (80:71), o rungtynes „Juventus“ laimėjo rezultatu 86:79.

"Juventus": Anthony Irelandas 21 (3/6 dvit., 3/6 trit., 6/9 baudų, 10 rez. perd.), Karolis Guščikas 16 (2/3 trit., 10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 15 (5 atk. kam., 4 kl.), Simas Buterlevičius 11 (3/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Laurynas Samėnas 9, LaRonas Dendy 8 (10 atk. kam.), Mindaugas Kupšas ir Dovis Bičkauskas po 3.

"Lukoil Academic": Keithas Clantonas 16 (10 atk. kam.), Hristo Nikolovas (7 atk. kam.) ir Daltonas Pepperis (3/4 trit.) po 14, Pavlinas Ivanovas 12 (5 rez. perd.), Anthony Raffa 11 (6 rez. perd., 5 kl.).

"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus "Neptūno" dublerius
Atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 100:57 (29:13, 26:17, 22:12, 24:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Šiandien KMT turnyre LKL komandoms - dar vienas NKL ekipų iššūkis
Keturios „Betsafe–LKL“ komandos šį vakarą stos į atsakomuosius mūšius Karaliaus Mindaugo taurės turnyro I etape.Pergales per pirmus tarpusavio susitikimus praėjusią
K.Maksvytis apie "Virtus": tai nuo amerikiečių puolimo priklausanti komanda
Antradienį ryte į Boloniją atvykusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda vakare atliko pirmąją treniruotę beveik 6 tūkstančius talpinančioje „Land Rover“ arenoje – jau trečiadienį
"Juventus" įveikė į atlapus kibusius "Neptūno" dublerius (video komentarai)
Antradienio vakarą vykusiose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse Utenos „Juventus“ išvykoje 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akavaservis“
Gera žinia "Juventus" gerbėjams: K.Guščiko trauma nėra rimta
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynėse su Panevėžio „Lietkabeliu“ ketvirtojo kėlinio metu itin skaudžiai ant parketo nusileidęs Karolis Guščikas
NKL trenerių žvilgsnis į KMT turnyrą: didelis iššūkis, tačiau puiki proga
Praėjusią savaitę startavo Nacionalinės krepšinio lygos sezonas, o šiandien keturios pirmenybių komandos pirmą kartą istorijoje stos į kovą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pagal
G.Petrauskas imasi permainų: "Pieno žvaigždes" paliko E.McClellanas, ieškoma naujoko
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje – permainos gynėjų grandyje. Aukštaitijos klubas abipusiu susitarimu nutraukė bendradarbiavimą su 25-erių Ericu McClellanu.Amerikietis
Pirmasis "Lietkabelio" varžovas Čempionų lygoje - tamsusis arkliukas iš Belgijos
Sekmadienį trečiąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse pasiekusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda jau antradienį stos į dar vieną rimtą mūšį – dvikovą
LKL apžvalga: įspūdingos komandų atkarpos bei neramumai Pasvalyje
Lyderių kova Vilniuje, įspūdingi komandų spurtai, permainomis pakvipusios „Pieno žvaigždės“, autsaiderių susirėmimas Kėdainiuose, naujos bei sugrįžusios rubrikos – LKL.LT
V.Šarakauskas prieš mačą su "Juventus": turime sužaisti virš savo galimybių
Jau rytoj Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkų laukia istorinės rungtynės – uostamiesčio ekipa pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės etape stos į pirmąjį mūšį
Kovoti su "Lietkabeliu" į Panevėžį atvyks ir J.Mačiulis, ir NBA žvaigždė (apžvalga)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda jau kitą savaitę debiutuos FIBA Čempionų lygos kovose, kur reguliariajame sezone žais pajėgioje C grupėje.Su varžovais iš Belgijos, Čekijos,
"Juventus" po dramatiškos kovos palaužė "Pieno žvaigždes" (trenerių komentarai)
Trečiadienį vykusiose Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtojo turo rungtynėse Utenos „Juventus“ (2/2) namuose 82:79 (26:20, 24:25, 12:20, 20:14) palaužė
A.Juškevičius svariai prisidėjo prie triuškinančios pergalės Čempionų lygos atrankoje
FIBA Čempionų lygos trankos turnyro trečiajame etape sublizgėjo ir Adas Juškevičius, ir jo atstovaujama Nantero JSF komanda.Prancūzijos klubas Suomijoje 91:54 (18:14, 13:23, 27:9, 33:8) sutriuškino
"Lietkabelio" rungtynių Čempionų lygoje transliacijos - tiesiogiai per LRT
Spalio 9-ąją prasideda naujasis FIBA Čempionų lygos turnyras. Kaip jame seksis Panevėžio „Lietkabelio“ klubui, sužinosite stebėdami tiesiogines transliacijas per kanalą LRT PLIUS ir
Paaiškėjo paskutinis "Lietkabelio" varžovas Čempionų lygos grupėje
Paskutine Panevėžio "Lietkabelio" varžove FIBA Čempionų lygos C grupėje tapo Antverpeno "Telenet Giants" komanda.Sekmadienį Belgijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 100:94
Dvikovoje prieš "Žalgirį" "Juventus" remsis vien lietuviais - traumuoti visi legionieriai
Sekmadienį Utenos „Juventus“ klubas žais Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) trečiojo turo rungtynes. Uteniškiai savo aikštelėje susitiks su
T.Dimša grįžta į Lietuvą - apsivilks "Juventus" marškinėlius
Utenos „Juventus“ komanda sulaukė dar vieno pastiprinimo gynėjų linijoje – pasirašyta sutartis iki sezono pabaigos su Tomu Dimša. 24 metų 195 cm ūgio krepšininkas
V.Čepukaitis su D.Bičkauskiu nukalė "Juventus" pergalę prieš "Šiaulius"
Sunkiai rungtynes pradėjusi Utenos „Juventus“ (1/1) ekipa užsikūrė antrajame kėlinyje, spurtavo 20:2 ir palaužė karjeros rungtynes sužaidusios Igno Vaitkaus vedamus „Šiaulius“
A.Stoudemire'as vėl apsivilks "Hapoel" marškinėlius; žais ir prieš "Lietkabelį"
Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Amare Stoudemire'as grįžta rungtyniauti į Europą.Pranešama, kad amerikietis nutarė baigti karjerą Jeruzalės "Hapoel"
A.Kulboka per kėlinį pataikė 5 tritaškius
Bamberge (Vokietija) pirmadienį draugiškame mače susitiko dvi FIBA Čempionų lygoje dalyvausiančios komandos.Vietos "Brose" klubas, kuriam atstovauja Arnoldas Kulboka, 91:70 (13:13,
Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Vokietijos klube
2016 - 2017 metų sezone įspūdingais skrydžiais ir dėjimais Utenos "Juventus" sirgalius džiuginęs kanadietis Aaronas Bestas grįžta rungtyniauti į Europą.Oficialiai paskelbta, kad 26
"Rytas" LKL sezone startavo įspūdinga pergale prieš "Juventus" (video komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (1/0) ekipa „Betsafe–LKL“ pirmenybes pradėjo itin aukšta nata. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje 21:2 spurtą surengęs „Rytas“
Stebuklas neįvyko: "Šiauliai" krito ir Sofijoje bei baigė pasirodymą Čempionų lygoje
"Šiaulių" krepšininkams reikėjo nedidelio stebuklo Bulgarijoje, tačiau jis neįvyko, Antano Sireikos auklėtinių debiutas FIBA Čempionų lygos turnyre baigėsi jau pirmajame
"Šiauliai" tragiškai sužaidė paskutiniame kėlinyje ir pralaimėjo pirmąjį atrankos mačą
Šiaulių "Šiauliai" palūžo paskutiniame kėlinyje, kuriame buvo visiškai supančioti varžovų gynybos, ir pirmąjį FIBA Čempionų lygos atrankos mačą pralaimėjo dviženkliu
"Juventus" pasiruošimo etapą baigė pralaimėjimu Rusijos klubui
Utenos „Juventus“ ekipa pasiruošimo etapo finiše 83:91 (21:22, 23:17, 13:27, 26:25) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ krepšininkams.Utenos klubui tai buvo pirmoji
Snaiperis C.Burchfieldas nepritapo "Juventus" komandoje (komentaras)
Utenos „Juventus“ gretose oficialiose rungtynėse debiutuoti taip ir nespėjęs Connoras Burchfieldas palieka Lietuvą. Net nesibaigus peržiūros laikotarpiui buvo nuspręsta, kad legionieriaus
Apžvelgia V.Čeponis. Elitinėje lygoje - panašaus pajėgumo vidutiniokai
Krepšinio sirgaliai nekantriai laukia greitai startuosiančio naujojo „Betsafe–LKL“ sezono. Komandos derina stygas: krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse, žaidžia
A.Beručkos metimas atvedė "Juventus" į pergalę turnyro Druskininkuose finale
Utenos „Juventus“ krepšininkai draugiško turnyro Druskininkuose finale 84:82 (21:29, 27:16, 12:18, 24:19) paskutinę akimirką patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08