"Juventus" nepasipriešino M.Grigonio klubui iš Ispanijos

Ispanijos čempionate pirmaujanti ir visus varžovus FIBA Čempionų lygoje nuo kelio šluojanti Tenerifės „Iberostar“ ekipa įrodė savo jėgą ir Utenoje. Antradienį vykusiose D grupės rungtynėse be Mariaus Grigonio žaidę Tenerifės krepšininkai nepasigailėjo Antano Sireikos ekipos rezultatu 93:71 (28:22, 25:19, 24:7, 16:23).

„Juventus“ komandai tai buvo pirmoji nesėkmė šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre, o Tenerifės krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Svečiai nuo pat pirmųjų mačo minučių ėmė be gailesčio naudotis „Juventus“ krepšininkų klaidomis gynyboje. Per keturias minutes „Iberostar“ klubas pataikė visus penkis tritaškius ir daugiausiai Aarono Doornekampo tikslių metimų dėka įgijo dviženklę persvarą – 20:10.  Aarono Besto ir Vaido Čepukaičio metimai kiek sumažino aikštės šeimininkų deficitą (15:22), o paskutinėmis kėlinio akimirkomis „Juventus“ dar labiau priartėjo – 22:28.

Antrąjį kėlinį tikslių metimų serija pradėjo Carlas Englishas, o „Iberostar“ žaibiškai šovė į priekį –35:22. Visgi Dovis Bičkauskis atsakė tritaškiu, o Javierui Beiranui gavus nesportinę pražangą skirtumas vėl tapo vienaženklis – 30:37. Įpusėjus kėliniui komandas vėl teskyrė šeši taškai (36:42), tačiau tolimų metimų dėka Tenerifės komanda vėl įgijo dviženklę persvarą – 53:41.

Po didžiosios pertraukos svečiai ėmė dar labiau tolti. Franas Vazquezas dvi atakas iš eilės baigė dėjimais, o po Rogrigo San Miguelio dvitaškio skirtumas pirmą kartą viršijo dvidešimties taškų ribą – 63:42.  Per pusšeštos kėlinio minutės vos tašką įmetę „Juventus“ krepšininkai vėliau kiek atgaivino  savo puolimą, tačiau prieš paskutines dešimt minučių vis tiek turėjo 29 taškų deficitą – 48:77.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. „Juventus“ neleido varžovams daugiau pabėgti į priekį, tačiau ir patys ne itin priartėjo. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 27 taškai (61:88), o rungtynes „Iberostar“ klubas laimėjo rezultatu – 71:93.

„Juventus“ ekipai 18 taškų surinko Aaronas Bestas (tritaškiai 4/4, 3 atk. kam.), 13 – Jamaras Diggsas (5 rez. perd.), 11 – Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 5/8), 8 – Rolandas Jakštas (6 atk. kam.), 6 – Valdas Vasylius (5 atk. kam.), 5 – Vytautas Šulskis (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/4, 9 atk. kam.), 4 – Spenceris Parkeris, po 3 – Dovis Bičkauskis ir Ovidijus Galdikas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Carlas Englishas (18 tšk.), Javieras Beiranas (13 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Doornekampas (11 tšk.) bei Willas Hanley (10 tšk., 6 atk. kam.).

Buvęs "Juventus" legionierius karjerą tęs Vokietijos klube
2016 - 2017 metų sezone įspūdingais skrydžiais ir dėjimais Utenos "Juventus" sirgalius džiuginęs kanadietis Aaronas Bestas grįžta rungtyniauti į Europą.Oficialiai paskelbta, kad 26
"Rytas" LKL sezone startavo įspūdinga pergale prieš "Juventus" (video komentarai)
Vilniaus „Ryto“ (1/0) ekipa „Betsafe–LKL“ pirmenybes pradėjo itin aukšta nata. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje 21:2 spurtą surengęs „Rytas“
Stebuklas neįvyko: "Šiauliai" krito ir Sofijoje bei baigė pasirodymą Čempionų lygoje
"Šiaulių" krepšininkams reikėjo nedidelio stebuklo Bulgarijoje, tačiau jis neįvyko, Antano Sireikos auklėtinių debiutas FIBA Čempionų lygos turnyre baigėsi jau pirmajame
"Šiauliai" tragiškai sužaidė paskutiniame kėlinyje ir pralaimėjo pirmąjį atrankos mačą
Šiaulių "Šiauliai" palūžo paskutiniame kėlinyje, kuriame buvo visiškai supančioti varžovų gynybos, ir pirmąjį FIBA Čempionų lygos atrankos mačą pralaimėjo dviženkliu
"Juventus" pasiruošimo etapą baigė pralaimėjimu Rusijos klubui
Utenos „Juventus“ ekipa pasiruošimo etapo finiše 83:91 (21:22, 23:17, 13:27, 26:25) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“ krepšininkams.Utenos klubui tai buvo pirmoji
Snaiperis C.Burchfieldas nepritapo "Juventus" komandoje (komentaras)
Utenos „Juventus“ gretose oficialiose rungtynėse debiutuoti taip ir nespėjęs Connoras Burchfieldas palieka Lietuvą. Net nesibaigus peržiūros laikotarpiui buvo nuspręsta, kad legionieriaus
Apžvelgia V.Čeponis. Elitinėje lygoje - panašaus pajėgumo vidutiniokai
Krepšinio sirgaliai nekantriai laukia greitai startuosiančio naujojo „Betsafe–LKL“ sezono. Komandos derina stygas: krepšininkai lieja prakaitą treniruotėse, žaidžia
A.Beručkos metimas atvedė "Juventus" į pergalę turnyro Druskininkuose finale
Utenos „Juventus“ krepšininkai draugiško turnyro Druskininkuose finale 84:82 (21:29, 27:16, 12:18, 24:19) paskutinę akimirką patiesė Alytaus „Dzūkijos“ komandą
Atsinaujinę "Šiauliai" žada gražų žaidimą ir tikisi sulaukti pilnos arenos
Atsinaujinę „Šiauliai” naująjį sezoną pasitiko susitikdama su savo gerbėjais. Trečiadienio vakarą komandos pristatyme „Saulės miesto” prekybos ir pramogų centre
Įspūdingai "Juventus" gretose debiutavęs žalgirietis M.Gebenas vedė ekipą į pergalę
Utenos „Juventus“ komanda tęsia pasiruošimą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pirmenybėms. Žydrūno Urbono auklėtiniai Druskininkuose vykusiose kontrolinėse
Pirmąkart atvirą treniruotę surengęs "Juventus" sulaukė didžiulio dėmesio
Pirmadienį Utenos „Juventus“ klubas vietiniams krepšinio sirgaliams surengė atvirą komandos treniruotę. Joje netrūko geros nuotaikos tiek susirinkusiems žmonėms, tiek krepšininkams.Į
Oficialu: "Žalgiris" M.Gebeną paskolino "Juventus" klubui
Kauno „Žalgiriui“ priklausantis vidurio puolėjas Martinas Gebenas artėjančiame sezone rungtyniaus Utenos „Juventus“ komandoje. Lietuvos čempionai šios vasaros pradžioje
A.Hamiltono debiutą "Juventus" pažymėjo palauždama "Lietkabelį"
Trečiąją pergalę iš eilės kontrolinėse rungtynėse iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Naujas sezonui besirengiantys uteniškiai Anykščiuose 86:80 (18:17, 25:21,
"Juventus" papildė sutartį su NBA čempionais turėjęs amerikietis
Utenos „Juventus“ po ilgai trukusių paieškų pagaliau gali pristatyti antrąjį atakų organizatorių, juo tapo Alexas Hamiltonas. Su įžaidėju pasirašyta dvejų metų sutartis
Kontrolinių rungtynių ciklą „Juventus“ pradėjo triuškinančia pergale
Įtikinama pergale kontrolinių rungtynių ciklą pradėjo naujam sezonui besirengianti Utenos „Juventus“ ekipa. Žydrūno Urbono auklėtiniai Anykščiuose 81:59 (13:8, 23:9, 27:18,
A.Beručka: Utenoje sunku žaisti ir Lietuvos grandams
Iš Vilniaus „Perlo“ į Utenos „Juventus“ ekipos gretas persikėlęs Arnas Beručka pasidalino pirmaisiais įspūdžiais apie komandos draugus, Utenos miestą, sirgalius ir
Į "Juventus" persikėlęs G.Radzevičius: Utena - labai gražus miestas
Kartu su Utenos „Juventus“ komanda krepšinio aikštelėje plušantis Gytis Radzevičius ruošiasi žengti labai svarbų žingsnį – debiutuoti Lietuvos krepšinio
V.Ginevičius: darbas "Juventus" klube - milžiniška patirtis
Sekmadienį Utenos „Juventus“ ekipa persikėlė į areną ir pratęsė pasiruošimą naujajam sezonui. Krepšininkų darbą arenoje apžvelgė ir mintimis apie prisijungimą prie
Pasirengimo cikle "Juventus" sužais septynis kontrolinius mačus
Fizinio parengimo treniruočių stovyklą Dubingiuose baigusi Utenos „Juventus“ ekipa jau sekmadienį surengs pirmąją treniruotę Utenos arenoje. Darbą iš fizinio parengimo trenerio
D.Bičkauskis: tikiuosi, kad sezono eigoje sutarsime taip pat gerai (VIDEO)
Utenos „Juventus“ krepšininkai jau šį savaitgalį krausis daiktus į lagaminus ir kelsis iš Dubingių į Uteną, kurioje pratęs pasiruošimą Lietuvos krepšinio
"Juventus" susiejo ateitį su perspektyviu devyniolikmečiu
Ateities planus kuriantis Utenos „Juventus“ klubas sudarė ilgalaikę sutartį su 19 metų 205 cm ūgio Arminu Kleišiu. Su aukštaūgiu pasirašytas penkerių metų kontraktas
„Juventus“ fizinio rengimo treneris: „Visa komanda po truputį eina į priekį“
Dubingiuose vykstančioje stovykloje Utenos „Juventus“ krepšininkų fiziniu pasiruošimu rūpinasi šią vasarą prie klubo prisijungęs Mindaugas Saulevičius.Naujasis „Juventus“
"Neptūnas" džiūgauja - pavyko išlaikyti generalinį rėmėją (komentarai)
Beveik dešimtmetį sėkmingai bendradarbiavę Klaipėdos „Neptūnas“ ir „Vakarų laivų gamyklos“ įmonių grupė kartu darbuosis ir naujajame sezone. Įmonių grupė jau
"Neptūno" atidarymo šventėje - pramogos, dovanos ir ypatinga šokėjų staigmena
Nenumaldomai artėjanti Klaipėdos „Neptūno“ sezono atidarymo šventė sirgaliams atneš ir gausybę pramogų.Klaipėdos skulptūrų parke rugpjūčio 25-ąją dieną vyksiančios
Pasiruošimą pradėjęs "Neptūnas" sieks LKL bronzos, laukiama naujoko įžaidėjo
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai ketvirtadienio pavakarę centriniame miesto stadione pradėjo fizinio pasiruošimo stovyklą artėjančiam 2018 – 2019 metų sezonui.Į
"Juventus" testai parodė, kad geriausiai pasiruošęs yra A.Šikšnius
Utenos „Juventus“ krepšininkai rugpjūčio 15 dieną susirinko į pirmąją fizinio parengimo stovyklą, kuri kaip ir kiekvienais metais vyksta Dubingiuose.Į stovyklą atvyko beveik
"Neptūno" grupės FIBA Čempionų lygoje apžvalga
Prie sudėties komplektacijos pabaigos artėjantis Klaipėdos „Neptūnas“ jau šį ketvirtadienį pradės pasiruošimą sezonui – uostamiesčio ekipa jau trečius metus paeiliui
Iš NKL į "Juventus" atėjęs G.Radzevičius: psichologinė našta neslegia
Iš Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančio Šakių „Vyčio“ klubo į Utenos „Juventus“ ekipą persikėlęs Gytis Radzevičius su nekantrumu laukia

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08