"Juventus" nepasipriešino M.Grigonio klubui iš Ispanijos

Ispanijos čempionate pirmaujanti ir visus varžovus FIBA Čempionų lygoje nuo kelio šluojanti Tenerifės „Iberostar“ ekipa įrodė savo jėgą ir Utenoje. Antradienį vykusiose D grupės rungtynėse be Mariaus Grigonio žaidę Tenerifės krepšininkai nepasigailėjo Antano Sireikos ekipos rezultatu 93:71 (28:22, 25:19, 24:7, 16:23).

„Juventus“ komandai tai buvo pirmoji nesėkmė šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre, o Tenerifės krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Svečiai nuo pat pirmųjų mačo minučių ėmė be gailesčio naudotis „Juventus“ krepšininkų klaidomis gynyboje. Per keturias minutes „Iberostar“ klubas pataikė visus penkis tritaškius ir daugiausiai Aarono Doornekampo tikslių metimų dėka įgijo dviženklę persvarą – 20:10.  Aarono Besto ir Vaido Čepukaičio metimai kiek sumažino aikštės šeimininkų deficitą (15:22), o paskutinėmis kėlinio akimirkomis „Juventus“ dar labiau priartėjo – 22:28.

Antrąjį kėlinį tikslių metimų serija pradėjo Carlas Englishas, o „Iberostar“ žaibiškai šovė į priekį –35:22. Visgi Dovis Bičkauskis atsakė tritaškiu, o Javierui Beiranui gavus nesportinę pražangą skirtumas vėl tapo vienaženklis – 30:37. Įpusėjus kėliniui komandas vėl teskyrė šeši taškai (36:42), tačiau tolimų metimų dėka Tenerifės komanda vėl įgijo dviženklę persvarą – 53:41.

Po didžiosios pertraukos svečiai ėmė dar labiau tolti. Franas Vazquezas dvi atakas iš eilės baigė dėjimais, o po Rogrigo San Miguelio dvitaškio skirtumas pirmą kartą viršijo dvidešimties taškų ribą – 63:42.  Per pusšeštos kėlinio minutės vos tašką įmetę „Juventus“ krepšininkai vėliau kiek atgaivino  savo puolimą, tačiau prieš paskutines dešimt minučių vis tiek turėjo 29 taškų deficitą – 48:77.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. „Juventus“ neleido varžovams daugiau pabėgti į priekį, tačiau ir patys ne itin priartėjo. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 27 taškai (61:88), o rungtynes „Iberostar“ klubas laimėjo rezultatu – 71:93.

„Juventus“ ekipai 18 taškų surinko Aaronas Bestas (tritaškiai 4/4, 3 atk. kam.), 13 – Jamaras Diggsas (5 rez. perd.), 11 – Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 5/8), 8 – Rolandas Jakštas (6 atk. kam.), 6 – Valdas Vasylius (5 atk. kam.), 5 – Vytautas Šulskis (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/4, 9 atk. kam.), 4 – Spenceris Parkeris, po 3 – Dovis Bičkauskis ir Ovidijus Galdikas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Carlas Englishas (18 tšk.), Javieras Beiranas (13 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Doornekampas (11 tšk.) bei Willas Hanley (10 tšk., 6 atk. kam.).

Gera žinia "Juventus": L.Samėnas grįžta į rikiuotę
Pastaruoju metu traumų kamuojamas Utenos „Juventus“ klubas pagaliau sulaukė ir geros naujienos. Pirmadienį atlikus tyrimus nebeliko kliūčių į aikštelę sugrįžti Laurynui Samėnui.Sudėtingą
Aukštaitijos derbyje pasvaliečiai šventė pergalę Utenoje (video komentarai)
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (13/18) ekipa palaužė septyniese žaidusią Utenos „Juventus“ (11/20) komandą bei iškovojo vieną svarbiausių pergalių ketvirtajame
"Lietuvos rytas" paskutinėmis sekundėmis palaužė "Juventus" (video komentarai)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ (25/5) ekipai teko gerokai pavargti dėl dar vienos pergalės „Bestafe–LKL“ čempionate. Vilniečiams kilo daug problemų su Mindaugo Kupšo
D.Šalenga profesionalo karjeroje padėjo tašką
Ilgametis Lietuvos krepšininkas Dainius Šalenga nusprendė - į krepšinio aikštelę kaip profesionalas jau nebegrįš.40 -metis žaidėjas pastaraisiais metais prie įvairių
E.Mockevičius: "Dar trūksta laiko, kad pagaučiau ritmą" (apžvalga)
Antradienį „Lietuvos ryto“ ekipa (24–5) pratęs balandžio mėnesio rungtynių maratoną. Vilniečiai namuose susitiks su Utenos „Juventus“ klubu (11–18), kuris pastaruoju
LKL apžvalga: V.Šeškaus strategija bei paminklo verta "Juventus" pergalė
Karjeros rungtynes sužaidęs Dovis Bičkauskis, Axelio Toupane'o išvarymas, įspūdinga uteniškių pergalė, išskirtinė Virginijaus Šeškaus strategija, patenkintas
D.Bičkauskis sužaidė karjeros mačą, "Juve" pranoko "Lietkabelį"
Karjeros rungtynes sužaidusio Dovio Bičkauskio vedama Utenos „Juventus“ (11/18) ekipa pademonstravo, kad žaisti gali ir be lyderių. Vos septyniese su Panevėžio „Lietkabeliu“
"Juventus" į kovą su "Lietkabeliu" stos be dviejų svarbių žaidėjų
Šeštadienio vakarą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenos „Juventus“ ketvirtąjį kartą šiame sezone surems ginklus su Panevėžio „Lietkabeliu“.
Karjeros mačą sužaidęs M.Kupšas - savaitės MVP
Mindaugas Kupšas pakartojo šio sezono „Betsafe–LKL“ naudingumo rekordą ir tapo naudingiausiu savaitės žaidėju.M. Kupšas surinko 42 naudingumo balus ir daugiausia
"Juventus" be dviejų lyderių po pratęsimo laimėjo Klaipėdoje
Utenos „Juventus“ (10/18) pirmą kartą klubo istorijoje į „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes atvyko išvakarėse ir tai davė vaisių.Net ir be svarbiausių žaidėjų
"Juventus" suklupo FIBA Europos taurės ketvirtfinalyje
FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje Utenos „Juventus“ krepšininkai 85:68 (19:15, 31:8, 15:23, 20:22) turėjo pripažinti Avelino „Sidigas“
Ž.Urbonas: "Juventus" nori laimėti, o italai privalo
Trečiadienio vakarą Utenos „Juventus“ Italijoje sieks pratęsti istorinį žygį Europoje. Uteniškiai FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse stos į
K.Maksvytis: Utenoje jau turėtų debiutuoti J.McKay'us
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai intensyviai treniruojasi ir ruošiasi išvykai į Uteną, kur šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Sezono finišo tiesiąją "Juventus" pasitinka nukraujavęs, bet kovingas
Žydrūnas Urbonas didžiąją karjeros dalį vilkėjo 8-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Dabar Utenos „Juventus“ treneriu dirbantis Ž. Urbonas vėl susiduria su aštuonetu.Vargu,
"Juventus" neteko "Oro karaliaus" K.Gaineso
Šių metų LKL „Oro karalius“ Kenny Gainesas artimiausiu metu stebės krepšinio rungtynes iš šalies.Utenos „Juventus“ amerikietis patyrė traumą per
Lygiosios: pirmasis Europos taurės ketvirtfinalio mačas Utenoje nugalėtojo neišaiškino
Utenos „Juventus“ namuose priėmė Avelino „Sidigas“ komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:77 (21:14, 15:24, 24:22, 17:17), o tai reiškia, kad nė viena komanda atsakomosiose
"Juventus" varžovas FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalyje - kietas riešutas
Po istorinio Utenos „Juventus“ įvykio, kai buvo peržengtas FIBA Europos taurės aštuntfinalio etapas uteniškiai ruošiasi dar vienam rimtam išbandymui. Jau šį
"Lietkabelis" vos nepaleido pergalės iš rankų, bet palaužė "Juventus"
Didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa vos nepaleido pergalės iš rankų „Betsafe–LKL“ čempionate.Ramūno Butauto auklėtiniai namuose
Drama Prancūzijoje: "Neptūnas" aštuntfinalį pralaimėjo po pratęsimo (komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai buvo labai arti skambiausios šio sezono pergalės – Prancūzijoje tik po pratęsimo pralaimėjo FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį
"Juventus" perrašė istoriją - žais FIBA Europos taurės ketvirtfinalyje
Utenos „Juventus“ krepšininkai perrašė klubo istoriją peržengdami FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio etapą. Nors ir Žydrūno Urbono auklėtiniai Vengrijoje
Nukraujavęs "Juventus" stoja į atsakomąją FIBA Europos taurės aštuntfinalio dvikovą
Į Vengriją atvykę Utenos „Juventus“ krepšininkai ruošiasi atsakomosioms FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėms su šios šalies čempione
"Juventus" gretose - Bosnijos ir Švedijos pilietybes turintis snaiperis
Besibaigiant naujų žaidėjų registracijos Lietuvos krepšinio lygai („Betsafe“ – LKL) terminui, Utenos „Juventus“ klubas suskubo sustiprinti sudėtį. Žydrūno Urbono
Utenoje dominavęs "Lietuvos rytas" tritaškiais parbloškė "Juventus" (komentarai)
Vilniaus „Lietuvos rytas“ (21-4) pagaliau sulaukė mėnesį dėl sveikatos problemų nežaidusio Traviso Petersono, o šis vos sugrįžęs ėmėsi lyderio vaidmens ir vedė komandą į
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače nukovė prancūzus
Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje , palaikomas nuostabių savo krepšinio sirgalių, sukūrė tikrą šventę – pirmose FIBA
K.Maksvytis: Klaipėdoje sirgaliai yra išskirtiniai (varžovų trenerio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pirmųjų FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių, kurias neptūniečiai „Švyturio“ arenoje laimėjo
K.Maksvytis apie SIG: šiemet mažai tokio lygio komandų buvo atvykę į Klaipėdą
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis ir jo asistentai Tomas Rinkevičius ir Jurica Žuža dėlioja įvairius žaidimo planus ir schemas, kaip kuo įspūdingiau pasirodyti FIBA
Ž.Urbonas prieš mačą su vengrais: tikiu savo komanda ir labai noriu įveikti šį etapą
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas pradeda svarbiausių sezono kovų etapą. Žydrūno Urbono auklėtiniai FIBA Europos taurės turnyro aštuntfinalio pirmajame mače namuose 18.15