"Juventus" nepasipriešino M.Grigonio klubui iš Ispanijos

Ispanijos čempionate pirmaujanti ir visus varžovus FIBA Čempionų lygoje nuo kelio šluojanti Tenerifės „Iberostar“ ekipa įrodė savo jėgą ir Utenoje. Antradienį vykusiose D grupės rungtynėse be Mariaus Grigonio žaidę Tenerifės krepšininkai nepasigailėjo Antano Sireikos ekipos rezultatu 93:71 (28:22, 25:19, 24:7, 16:23).

„Juventus“ komandai tai buvo pirmoji nesėkmė šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre, o Tenerifės krepšininkai iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Svečiai nuo pat pirmųjų mačo minučių ėmė be gailesčio naudotis „Juventus“ krepšininkų klaidomis gynyboje. Per keturias minutes „Iberostar“ klubas pataikė visus penkis tritaškius ir daugiausiai Aarono Doornekampo tikslių metimų dėka įgijo dviženklę persvarą – 20:10.  Aarono Besto ir Vaido Čepukaičio metimai kiek sumažino aikštės šeimininkų deficitą (15:22), o paskutinėmis kėlinio akimirkomis „Juventus“ dar labiau priartėjo – 22:28.

Antrąjį kėlinį tikslių metimų serija pradėjo Carlas Englishas, o „Iberostar“ žaibiškai šovė į priekį –35:22. Visgi Dovis Bičkauskis atsakė tritaškiu, o Javierui Beiranui gavus nesportinę pražangą skirtumas vėl tapo vienaženklis – 30:37. Įpusėjus kėliniui komandas vėl teskyrė šeši taškai (36:42), tačiau tolimų metimų dėka Tenerifės komanda vėl įgijo dviženklę persvarą – 53:41.

Po didžiosios pertraukos svečiai ėmė dar labiau tolti. Franas Vazquezas dvi atakas iš eilės baigė dėjimais, o po Rogrigo San Miguelio dvitaškio skirtumas pirmą kartą viršijo dvidešimties taškų ribą – 63:42.  Per pusšeštos kėlinio minutės vos tašką įmetę „Juventus“ krepšininkai vėliau kiek atgaivino  savo puolimą, tačiau prieš paskutines dešimt minučių vis tiek turėjo 29 taškų deficitą – 48:77.

Ketvirtasis kėlinys šiame mače jau tebuvo formalumas. „Juventus“ neleido varžovams daugiau pabėgti į priekį, tačiau ir patys ne itin priartėjo. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 27 taškai (61:88), o rungtynes „Iberostar“ klubas laimėjo rezultatu – 71:93.

„Juventus“ ekipai 18 taškų surinko Aaronas Bestas (tritaškiai 4/4, 3 atk. kam.), 13 – Jamaras Diggsas (5 rez. perd.), 11 – Vaidas Čepukaitis (dvitaškiai 5/8), 8 – Rolandas Jakštas (6 atk. kam.), 6 – Valdas Vasylius (5 atk. kam.), 5 – Vytautas Šulskis (dvitaškiai 1/5, tritaškiai 1/4, 9 atk. kam.), 4 – Spenceris Parkeris, po 3 – Dovis Bičkauskis ir Ovidijus Galdikas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Carlas Englishas (18 tšk.), Javieras Beiranas (13 tšk., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Aaronas Doornekampas (11 tšk.) bei Willas Hanley (10 tšk., 6 atk. kam.).

"Neptūnas" nukovė iki šiol Čempionų lygoje nepralaimėjusį Italijos klubą
Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) antroje dvikovos dalyje atliko įspūdingą spurtą bei išrašė pirmąjį pralaimėjimą iki tol pergalingai žengusiems grupės lyderiams.Kazio Maksvyčio
A.Juškevičiaus komanda Čempionų lygoje tiesiog sumindė varžovus
Įspūdingą pergalę Čempionų lygoje iškovojo Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "Nanterre" (4/4) komanda.Tredčiadienį Prancūzijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 110:64
Po svarbios pergalės K.Maksvytis džiaugėsi gynyba bei atsiradusiais lyderiais
Klaipėdos „Neptūnas“ antrąjį Čempionų lygos grupių etapo ratą pradėjo skambia pergale namuose.Uostamiesčio ekipa savų žiūrovų akivaizdoje panaikino dviženklį deficitą bei 88:85
Jaunasis "Juventus" "centras" A.Kleišys: visi komandos draugai yra mano mokytojai
Šią vasarą savo ateitį su Utenos „Juventus“ klubu susiejęs Arminas Kleišys po truputį apsipranta naujoje aplinkoje. Penkerių metų kontraktą su Utenos ekipa pasirašęs
"Neptūno" kelyje - vienintelė dar nepralaimėjusi Čempionų lygos komanda
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai galanda ginklus ir ruošiasi svarbiam mūšiui – į uostamiestį atvyksta legendinis Bolonijos „Segafredo Virtus“ klubas.
"Lietkabelis" po dramatiškos kovos pralaimėjo Belgijoje
Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/5) komanda, kuri svečiuose 64:70 (8:16, 16:10, 18:25, 22:19) nusileido Antverpeno „Giants“ (4/4)
Rezultatyviausias "Juventus" žaidėjas išvyksta rungtyniauti į Izraelį
Artėjant naujiesiems metams, Utenos „Juventus“ klubui teks pakoreguoti komandos sudėtį. Rezultatyviausias ekipos žaidėjas Alexas Hamiltonas antradienį išvyks į Izraelį, kur prisijungs
Buvęs žalgirietis papildė "Lietkabelio" varžovų gretas
Kauno "Žalgirio" užaugintas Siimas-Sanderis Vene sukirto rankomis su Fuenlabrados "Montakit" klubu, kuris yra Panevėžio "Lietkabelio" varžovas FIBA Čempionų lygos C
"Juventus" amerikietis K.Gainesas neatsigavo po traumos - išvyksta į JAV
Utenos „Juventus“ klubas ir toliau bus priverstas rungtyniauti be legionieriaus Kenny Gaineso. Po Achilo sausgyslės traumos niekaip neatsigaunantis amerikietis ketvirtadienį ryte išvyks
G.Radzevičius: sunku parodyti ką galiu, kai gaunu labai mažai laiko aikštėje
Gytis Radzevičius, palikęs Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) ir pasirašydamas sutartį su Utenos „Juventus“ klubu, gavo raktą į aukštesnį lygį. Pirmąjį sezoną
"Rytas" draugiškose rungtynėse sunkiai įveikė "Juventus"
Iš rinktinės paskutinę minutę išbrauktas Evaldas Kairys pelnė 20 taškų ir vedė Vilniaus „Ryto“ komandą į pergalę draugiškose rungtynėse prieš Utenos
Karjeros rungtynes LKL sužaidęs A.Hamiltonas - LKL savaitės MVP
Utenos „Juventus“ į pergalę Alytuje vedęs Alexanderis Hamiltonas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.Amerikietis išvykos rungtynėse
"Šiauliai" pirmosios pergalės proga dovanoja akciją sirgaliams
Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu
Dramą Alytuje išgyvenęs "Juventus" išsigelbėjo per pratęsimą
Utenos „Juventus“ (6/6) ir Alytaus „Dzūkijos“ (5/7) komandoms antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart „Betsafe–LKL“
"Juventus" - Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje
Utenos „Juventus“ pratęsė tradiciją ir ketvirtus metus iš eilės pateko į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį.Aleksandras Zacharovas sužaidė geriausias rungtynes
"Juventus" namie palaužė "Skycop" krepšininkus (spaudos konferencijos video)
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – Utenos „Juventus“ (5-6) pergalė. Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 78:67 (22:13, 19:21, 21:26, 16:17) nugalėjo
"Juventus" žengė didelį žingsnį KMT ketvirtfinalio link (komentarai)
Karaliaus Mindaugo taurės antrasis etapas startavo Utenos „Juventus“ komandos pergale. Žydrūno Urbono auklėtiniai po puikaus paskutinio ketvirčio svečiuose 77:56 (21:17, 14:14, 19:15,
KMT grįžta: prieš akistatą su uteniškiais "Nevėžis" atsisakė amerikiečio
Šį vakarą bus duotas startas antram Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapui. Kėdainių „Nevėžis“ savo aikštėje priims Utenos „Juventus“ ir pradės kovą dėl
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
V.Čepukaitis apie M.Gebeną: kitą sezoną jis žais "Žalgiryje"
„Taip, tai vienas geriausių mano karjeros sezonų“, – neabejojo po metų pertraukos vėl į Uteną sugrįžęs bei greitai savo vietą po saule suradęs Vaidas Čepukaitis.Praėjusį
LKL savaitės žaidėjas - "Juventus" į pergales vedęs V.Čepukaitis
Solidžias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs Utenos „Juventus“ aukštaūgis Vaidas Čepukaitis pelnė naudingiausio savaitės žaidėjo titulą.Centras surinko
"Juventus" nepaliko jokių vilčių "Nevėžiui" (komentarai)
Sunkiai startavę, tačiau galingai įsibėgėję Utenos „Juventus“ (3/5) krepšininkai be didesnio vargo susidorojo su Kėdainių „Nevėžiu“ (2/6).Aleksandro Hamiltono vedami
LKL 7-ojo turo centrinėje dvikovoje "Neptūnui" prognozuojama pergalė (visos prognozės)
Pakylėtą žaidimą pastaruoju metu demonstruojantis Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus. Centrinėje savaitės dvikovoje
Paskelbtas antrojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo tvarkaraštis
Antrasis Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro etapas prasidės lapkričio 13-14 d., atsakomosios rungtynės vyks po savaitės.Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti KMT turnyrą, skelbia antrojo
"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus "Neptūno" dublerius
Atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 100:57 (29:13, 26:17, 22:12, 24:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“
Šiandien KMT turnyre LKL komandoms - dar vienas NKL ekipų iššūkis
Keturios „Betsafe–LKL“ komandos šį vakarą stos į atsakomuosius mūšius Karaliaus Mindaugo taurės turnyro I etape.Pergales per pirmus tarpusavio susitikimus praėjusią
K.Maksvytis apie "Virtus": tai nuo amerikiečių puolimo priklausanti komanda
Antradienį ryte į Boloniją atvykusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda vakare atliko pirmąją treniruotę beveik 6 tūkstančius talpinančioje „Land Rover“ arenoje – jau trečiadienį
"Juventus" įveikė į atlapus kibusius "Neptūno" dublerius (video komentarai)
Antradienio vakarą vykusiose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse Utenos „Juventus“ išvykoje 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akavaservis“

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08