"Juventus" tiesiog sumindė NKL čempionus "Neptūno" dublerius

utenosjuventus.lt nuotr.
Atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro rungtynėse Utenos „Juventus“ namuose 100:57 (29:13, 26:17, 22:12, 24:15) nepaliko vilčių Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkams ir pateko į antrąjį turnyro etapą, kuriame Žydrūno Urbono auklėtinių lauks Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Komandos kovos lapkričio 13-14 d., atsakomieji mačai – lapkričio 20-21 d.

Pirmąjį mačą uteniškiai laimėjo 81:64.

Pirmame kėlinyje šou surengę Marius Runkauskas bei Arvydas Šikšnius pelnė 27 iš 29 komandos taškų. M. Runkauskas pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 4/4 trit.), A. Šikšnius pridėjo dar 13 (2/2 dvit., 3/4 trit.).

Antroje rungtynių pusėje Žydrūnas Urbonas leido pasireikšti rezerviniams krepšininkams, bet devyniese žaidę klaipėdiečiai nesugebėjo įrodyti pranašumo.

„Juventus“ gretose debiutavo 19-metis Arminas Kleišys. Prie pergalės jis prisidėjo 2 taškais ir 3 atkovotais kamuoliais.

Iškovoti pergalę padėjo ir puikus pataikymas iš toli 15/28 (53%). Klaipėdiečiai padarė net 19 klaidų, po kurių „Juventus“ pelnė 28 taškus.

Uteniškių ekipoje nerungtyniavo Aleksandras Zacharovas, o Klaipėdos „Neptūnui-Akvaservisui“ nepadėjo Vytautas Šarakauskas ir Deividas Anužis.

„Juventus“:  Kenny Gainesas 24 (4/6 trit., 3 rez. perd.), Marius Runkauskas 17 (1/1 dvit., 5/5 trit.), Karolis Guščikas 14 (10 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 13 (2/2 dvit., 3/3 trit.), Martinas Gebenas 9 (9 atk. kam.)

„Neptūnas-Akvaservis“: Herkus Kumpys 13, Ignas Ramašauskas 12, Tadas Pažėra 10

"Juventus" direktorius: Hamiltonas buvo lyderis aikštėje, bet toli gražu ne už jos ribų
Utenos „Juventus“ klubas savaitės pradžioje sulaukė žinios, kad ekipą palieka vienas lyderių Alexas Hamiltonas. Rezultatyviausias komandos krepšininkas išvyko į Izraelį,
"Neptūno" dubleriuose - perspektyvus aukštaūgis, buvęs jaunimo rinktinių narys
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ rado kuo pakeisti neseniai klubą palikusį vidurio puolėją Igną Ramašauską. Nuo šiol uostamiesčio ekipos marškinėlius vilkės 20
Jaunasis "Juventus" "centras" A.Kleišys: visi komandos draugai yra mano mokytojai
Šią vasarą savo ateitį su Utenos „Juventus“ klubu susiejęs Arminas Kleišys po truputį apsipranta naujoje aplinkoje. Penkerių metų kontraktą su Utenos ekipa pasirašęs
KMT turnyro naujovė - kova dėl Karalienės taurės
Vienas svarbiausių Lietuvos metų sporto renginių – Karaliaus Mindaugo taurė – šį sezoną bus kaip niekada didelis.Per šventinį savaitgalį pirmą kartą bus kovojama ir
Rezultatyviausias "Juventus" žaidėjas išvyksta rungtyniauti į Izraelį
Artėjant naujiesiems metams, Utenos „Juventus“ klubui teks pakoreguoti komandos sudėtį. Rezultatyviausias ekipos žaidėjas Alexas Hamiltonas antradienį išvyks į Izraelį, kur prisijungs
Paskelbtas KMT ketvirtfinalių tvarkaraštis, "Žalgiris" ir "Rytas" žais po tarptautinių mačų
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyro ketvirtfinalio etapas prasidės sausio 2 d. Pasvalyje ir baigsis vasario 13 d. Penevėžyje.Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti KMT turnyrą, skelbia
V.Čeponis apžvelgia KMT burtus: laukia intriguojantys ketvirtfinaliai
Ar pajėgs „Betsafe–LKL“ čempionato autsaideriai ir vidutiniokai kibti į atlapus favoritams ar net juos paklupdyti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje?Tai paaiškės
KMT ketvirtfinalyje "Žalgiriui" teko "Šiauliai", "Rytas" vėl kovos su Juventus"
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro čempionas Kauno „Žalgiris“ titulą ginti pradės nuo akistatos su „Šiauliais“.Tai paaiškėjo Vilniuje ištraukus KMT ketvirtfinalio
"Juventus" amerikietis K.Gainesas neatsigavo po traumos - išvyksta į JAV
Utenos „Juventus“ klubas ir toliau bus priverstas rungtyniauti be legionieriaus Kenny Gaineso. Po Achilo sausgyslės traumos niekaip neatsigaunantis amerikietis ketvirtadienį ryte išvyks
Fantastiškai po pertraukos žaidęs "Skycop" eliminavo "Dzūkiją" iš KMT (komentarai)
Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai
G.Radzevičius: sunku parodyti ką galiu, kai gaunu labai mažai laiko aikštėje
Gytis Radzevičius, palikęs Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) ir pasirašydamas sutartį su Utenos „Juventus“ klubu, gavo raktą į aukštesnį lygį. Pirmąjį sezoną
LKL prezidentas R.Milašius: norime padaryti geriausią visų laikų reginį
Karaliaus Mindaugo taurės turnyras į Vilnių grįžta su tikslu tapti geriausiu metų sporto renginiu Lietuvoje.Antradienį paaiškės paskutinė KMT ketvirtfinalio dalyvė, o trečiadienį
"Rytas" draugiškose rungtynėse sunkiai įveikė "Juventus"
Iš rinktinės paskutinę minutę išbrauktas Evaldas Kairys pelnė 20 taškų ir vedė Vilniaus „Ryto“ komandą į pergalę draugiškose rungtynėse prieš Utenos
"Neptūnas-Akvaservis" atsisveikino su I.Ramašausku
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su vidurio puolėju Ignu Ramašausku.25-erių šiaulietis uostamiesčio ekipai atstovavo kiek daugiau nei
Karjeros rungtynes LKL sužaidęs A.Hamiltonas - LKL savaitės MVP
Utenos „Juventus“ į pergalę Alytuje vedęs Alexanderis Hamiltonas tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.Amerikietis išvykos rungtynėse
"Šiauliai" pirmosios pergalės proga dovanoja akciją sirgaliams
Nutraukę pralaimėjimų seriją ir pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iškovoję „Šiauliai“ dėkoja savo gerbėjams, nenusisukusiems nuo komandos sunkiausiu
Dramą Alytuje išgyvenęs "Juventus" išsigelbėjo per pratęsimą
Utenos „Juventus“ (6/6) ir Alytaus „Dzūkijos“ (5/7) komandoms antrąkart šį mėnesį prireikė pratęsimo, kad išsiaiškintų santykius. Šįkart „Betsafe–LKL“
Kovoje dėl vietos KMT ketvirtfinalyje "Dzūkija" išsivežė trapią pergalę iš Prienų
Karaliaus Mindaugo taurėje pirmą, bet trapų žingsnį ketvirtfinalio link žengė Alytaus „Dzūkija“, kuri svečiuose 84:83 (31:23, 16:21, 13:14, 24:25) palaužė Prienų „Skycop“
"Ryto" legendų vedama "Dzūkija" sieks pakartoti pernykštę KMT sėkmę (komentarai)
270 ir 194 – tiek rungtynių „Betsafe–LKL“ pirmenybėse atstovaudami Vilniaus „Rytui“ atitinkamai yra sužaidę Artūras Jomantas ir Steponas Babrauskas, tačiau šįmet puolėjai
M.Lukauskis į aikštę grįš kitąmet
Prienų „Skycop“ šį vakarą pradės žygį Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio link, bet komandos lyderis Mindaugas Lukauskis į kovas įsijungtų tik ketvirtfinalio etape.Vyriausias
"Juventus" - Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje
Utenos „Juventus“ pratęsė tradiciją ir ketvirtus metus iš eilės pateko į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalį.Aleksandras Zacharovas sužaidė geriausias rungtynes
Paskelbta bilietų prekyba į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą
Sekmadienį paskelbta, kad 2019-ųjų Karaliaus Mindaugo taurės turnyras vyks Vilniuje, o trečiadienį bilietai į renginį tapo prieinami visiems krepšinio sirgaliams.Nuo sekmadienio
Karūna grįžta į sostinę: Karaliaus Mindaugo taurės turnyras - Vilniuje
Karaliaus Mindaugo taurės turnyras grįžta ten, kur pradėjo egzistavimą.Keturios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos dėl taurės susirungs Vilniuje – čia 2016 m. įvyko inauguracinis
"Juventus" namie palaužė "Skycop" krepšininkus (spaudos konferencijos video)
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – Utenos „Juventus“ (5-6) pergalė. Žydrūno Urbono auklėtiniai namie 78:67 (22:13, 19:21, 21:26, 16:17) nugalėjo
"Juventus" žengė didelį žingsnį KMT ketvirtfinalio link (komentarai)
Karaliaus Mindaugo taurės antrasis etapas startavo Utenos „Juventus“ komandos pergale. Žydrūno Urbono auklėtiniai po puikaus paskutinio ketvirčio svečiuose 77:56 (21:17, 14:14, 19:15,
KMT grįžta: prieš akistatą su uteniškiais "Nevėžis" atsisakė amerikiečio
Šį vakarą bus duotas startas antram Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapui. Kėdainių „Nevėžis“ savo aikštėje priims Utenos „Juventus“ ir pradės kovą dėl
Po pertraukos Pasvalyje audrą surengę šeimininkai nubloškė "Juventus" (komentarai)
Ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai (4/6), namų arenoje 90:71 (22:23;
V.Čepukaitis apie M.Gebeną: kitą sezoną jis žais "Žalgiryje"
„Taip, tai vienas geriausių mano karjeros sezonų“, – neabejojo po metų pertraukos vėl į Uteną sugrįžęs bei greitai savo vietą po saule suradęs Vaidas Čepukaitis.Praėjusį

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08