"Lietkabelis" dramatiškame mače pralaimėjo Rusijoje

Europos taurės turnyro A grupės rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ (3/4) klubas išvykoje 89:91 (24:25, 22:22, 20:20, 23:24) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (3/3) krepšininkams.

Rungtynių pradžioje „Nižnij Novgorod“ ekipa nesijautė lyg namie, ne tik dėl skurdaus savo sirgalių palaikymo, bet ir dėl geresnio panevėžiečių starto – 6:1 sužaidus 3 minutes. Vėliau žaidimas išsilygino, o varžovams persverti rezultatą leido iš po krepšio nepataikęs ir po to techninę pražangą užsidirbęs Žygimantas Skučas. Antrojoje kėlinio pusėje „Lietkabelis“ sėkmingai išnaudojo varžovų skylėtą gynybą po krepšiu ir rinko taškus artimais metimais. Deja, greitai išnaudotas komandinis pražangų limitas ir individualūs „Nižnij Novgorod“ legionierių veiksmai atitrūkti neleido. Donatas Tarolis jau surinko keturias pražangas, o paskutinėje savo atakoje rusai smeigė tritaškį ir pirmąjį kėlinį laimėjo 25:24.

Patikima kova dėl atšokusių kamuolių „Lietkabeliui“ leido vėl sėkmingiau pradėti kėlinį ir sužaidus pustrečios minutės išsiveržti į priekį 30:27. Visgi tuoj pat trumpa atkarpa 5:0 atsakę oponentai kėliniui net neįpusėjus privertė Kazį Maksvytį prašyti minutės pertraukėlės. Po jos į aikštelę grįžo Lorenzo Williamsas, bet vaizdas aikštelėje nepasikeitė, spurtas tęsėsi iki 9:0, rezultatas – 36:30. Tada panašią atkarpą 8:0 inicijavo Simas Galdikas ir Lorenzo Williamsas, bei sugrąžino panevėžiečiams persvarą – 38:36. Likusias 3 minutes tęsėsi pozicinis, tačiau stebėtinai rezultatyvus krepšinis, komandos dar kartą apsikeitė spurtais ir likus pusei minutės rezultatas buvo 44:45. Komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, rezultatas po dviejų kėlinių – 47:46, priekyje „Nižnij Novgorod“.

Trečiajame kėlinyje rungtynių sparta nesumažėjo, keliais aštriais reidais blykstelėjo Benas Madgenas, o Simas Galdikas puikiai laimėdavo dvikovas prieš prieš jį atsidūrusį fiziškai silpnesnį varžovą ir įpusėjus kėliniui „Lietkabelis“ vėl atsidūrė priekyje 55:53. Deja, Aukštaitijos sostinės atstovai ir toliau sparčiai renkasi pražangas ir ketvirtąją komandinę gauna sužaidus vos 5 minutes. „Nižnij Novgorod“ baudų metimus mėto nesėkmingai, tačiau panevėžiečiams tuo pasinaudoti trukdė netaiklūs tolimi metimai ir fiksuojamos abejotinos pražangos puolime, likus žaisti 3 minutes varžovai priekyje 61:60. Per likusias minutes nė viena komanda ir toliau nesugeba įgyti apčiuopiamos persvaros, o varžovams nieko neišspaudus iš nesportinės Beno Madgeno pražangos šie išlaiko tik minimalų pranašumą 67:66.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė, aukšta rungtynių sparta ir didelis rezultatyvumas. Daugelis atakų baigėsi rezultatyviai ir vos po 3 minučių „Lietkabelis“ vėl atsidūrė priekyje 74:70. Kėlinio viduryje sekė dar vienas varžovų spurtas 8:2, bet jį tritaškiu nutraukė Gintaras Leonavičius ir „Lietkabelis“ vėl priekyje – 79:78. Abiejose aikštės pusėse pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai, ir likus žaisti 2 minutes panevėžiečiai toliau pirmavo – 83:82. Likus žaisti 1 minutę Žygimantas Janavičius sužingsniavo, o varžovai pelnė taškus ir išsiveržė į priekį – 86:83. Benas Madgenas prametė tritaškį, o „Lietkabelis“ pasirinko gelbėtis pražangomis. Ivanas Strebkovas nuo baudų metimo linijos neklydo ir rezultatyvios rungtynės baigėsi oponentų pergale – 91:89.

„Lietkabelis“: Benas Madgenas ir Simas Galdikas (8 atk. kam.) po 20, Lorenzo Williamsas 12, Žygimantas Skučas 9.

„Nižnij Novgorod“: Ivanas Strebkovas 31, Deandre Kane‘as (9 atk. kam.) ir Siimas Sanderis Vene po 16, Piotras Gubanovas 13.

Buvęs žalgirietis veikiausiai praleis likusią sezono dalį
Malagos "Unicaja" klubui likusią sezono dalį veikiausiai teks verstis be vieno pagrindinių žaidėjų Axelio Toupane.Prancūzas Ispanijos Karaliaus taurės finale prieš Madrido "Real"
KMT bronzą iškovojo po pertraukos klaipėdiečius nokautavęs "Lietkabelis"
Karaliaus Mindaugo taurės turnyre sekmadienį pirmiausia paaiškėjo bronzos laimėtojas, kurio tapo Panevėžio "Lietkabelis" tai padaręs trečią kartą klubo istorijoje bei trečią
"Žalgiris" įveikė kovingai žaidusį "Lietkabelį" ir žengė į KMT finalą (komentarai)
„Lietkabelis“ du kėlinius tampė už ūsų Lietuvos čempioną, tačiau dėl pergalės pakovoti nesugebėjo. Kauno „Žalgiris“ Klaipėdoje vykstančiame Citadele Karaliaus Mindaugo
KMT finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija
Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksta penktasis istorijoje Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas.Keturios stipriausios
P.Jankūnas apie pralaimėjimą "Lietkabeliui": energija ir agresyvumas buvo žemo lygio
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje šį savaitgalį įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas, kuriame Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po vienerių
"Lietkabelio" gynėjas T.Dimša: šansų įveikti "Žalgirį" nemažai, žinome, ką reikia padaryti
Tomas Dimša žaidžia neabejotinai geriausią sezoną karjeroje.Savaitės pradžioje sulaukęs kvietimo į Lietuvos rinktinę, Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas su komandos draugais
Po krepšiais dominavęs "Lietkabelis" užtikrintai žengė į KMT pusfinalį
Antrajame kėlinyje saugią persvarą susikrovęs ir jos dėka antrąją pergalę ketvirtfinalyje iškovojęs Panevėžio „Lietkabelis“ žengė į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės
G.Petrauskas prieš KMT mūšį Panevėžyje: apie pasikeitusias komandas ir "Lietkabelio" lyderius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ du savaitgalius paeiliui „Betsafe-LKL“ pirmenybėse kibo į atlapus lygos grandams, o šįvakar Panevėžyje bandys iškovoti bilietą
Ar P.Valinskas jaučia, kad "Lietkabelio" ir "Pieno žvaigždžių" dvikova yra tikras derbis?
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos trečiadienį laukia Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) atsakomasis ketvirtfinalio mačas prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.Pirmajame
Trečiajame kėlinyje pabėgęs "Lietkabelis" išsivežė nelengvą pergalę iš Alytaus
Pirmus porą kėlinių Alytuje sunkumų turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (15-7) galų gale namo išvyko su pergale – po pertraukos spurtavę Nenado Čanako auklėtiniai 73:65 (19:18,
L.Kleiza pasitraukė iš "Ryto", R.Jarutis atmetė visus mestus kaltinimus
Buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės ir NBA lygos klubų žaidėjas Linas Kleiza pasitraukė iš Vilniaus "Ryto" sporto direktoriaus pareigų."Aš nebesu sporto direktorius ir
N.Čanakas: neabejojau, kad Valinskas sumes visas tris baudas
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri išvykoje 69:68 palaužė Holono UNET ekipą ir pateko į kitą turnyro etapą.Vyriausiasis
"Lietkabelio" didvyris P.Valinskas: dėl tokių pergalių dibam trniruotėse (žinomi galimi varžovai)
"Rytas" krito ir Kazanėje bei nebeturi vilčių patekti į atkrintamąsias
Vilniaus "Rytui" (2/3) nepavyko iškovotigyvybiškai svarbios pergalės pergalės Europos taurės "Top 16" etapo rungtynėse.Dainiaus Adomaičio auklėtiniai Rusijoje 69:82
P.Valinsko baudos metimai lėmė patekimą į kitą Čempionų lygos etapą!
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (7/7) komanda, kuri išvykoje 69:68 (15:16, 17:20, 22:19, 15:13) palaužė Holono
"Monaco" pergalė Stambule užvėrė "Rytui" duris į atkrintamąsias varžybas
Europos taurės "Top 16" etapo G grupės rungtynės Turkijoje užvėrė duris į atkrintamąsias varžybas Vilniaus "Rytui" (2/3).Monako "AS Monaco" (3/2) klubas išvykoje
Tyrimai nustatė: M.Echodo sugrįžimo į rikiuotę dar teks palaukti
Vilniaus „Rytui“ be vidurio puolėjo Martyno Echodo teks versti kiek ilgiau nei planuota. Atlikus papildomus tyrimus tapo aišku, kad žaidėjo padikaulio traumos gydymas turėtų užtrukti
Šiandien "Lietkabeliui" būtina pergalė, bet jos gali neužtekti
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda išvyko į Izraelį, kur trečiadienį žais lemiamas FIBA Čempionų lygos rungtynes Holone su UNET ekipa.21.00 valandą prasidės visi 4 A grupės
Be M.Echodo Kazanėje besiversiantis D.Adomaitis: turime pasinaudoti antraisiais šansais
Vilniaus „Ryto“ krepšininkai antradienį ryte išvyko į Kazanę, kur trečiadienį žais penktąsias Europos taurės Top 16 etapo rungtynes su „Uniks“ klubu.Rusijoje
Prieš dvikovą su "Rytu" "Unics" nusileido R.Kurtinaičio kariaunai
VTB Vieningoje lygoje sekmadienį įvyko visada didelio dėmesio sulaukianti Rusijos krepšinio grandų akistata.Vilniaus "Ryto" varžovas europos taurėje Kazanės "Unics" (9/6)
Prabilę R.Kuksikas ir G.Biruta nukalė pergalę "Lietkabeliui" prieš "Nevėžį
Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę Rihardas Kuksikas ir Gilvydas Biruta padėjo Panevėžio „Lietkableliui“ (14/7) iškovoti antrąją pergalę iš eilės.Visų rungtynių
Po kracho Monake D.Adomaitis pripažino: sužaidėme 20 blogiausių sezono minučių
Vilniaus „Ryto“ komandos vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis per Europos taurės rungtynių Monake pirmąją pusę savo auklėtinių taip ir nepažadino.15:53 pirmąsias 20 min. pralaimėję
"Lietkabelis" dar kartą įveikė prancūzus
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/7) komanda namie 82:67 (24:18, 9:22, 25:12,24:15 ) pasiekė svarbią pergalę Čempionų lygoje prieš Strasbūro SIG (4/9) klubą.Taip panevėžiečiai
Sumaištis "Ryto" grupėje: "Galatasaray" patiesė "Unics"
Svarbią pergalę siekiant išlikti kovoje dėl kelialapio į kitą etapą iškovojo Stambulo "Galatasaray" (2/2) komanda.Turkijos klubas G grupėje savo sirgalių akivaizdoje 90:76
V.Šeškus – apie "Ryto" galimybes Monake: pergalė būtų žingsnis kito etapo link
Dvi pergales iš eilės nuskynusio ir įpusėjus Europos taurės TOP-16 etapui antroje G grupės vietoje įsitaisiusio Vilniaus „Ryto“ trečiadienį vakare laukia dar vienas iššūkis
D.Adomaitis išskyrė "Žalgirio" pamokas, kurios pravers Monake
Vilniaus „Ryto“ komanda antradienį išvyko į Monaką, kur jų lauks antrosios Europos taurės Top 16 etapo rungtynės su „AS Monaco“ ekipa.Vilniečių treneris Dainius Adomaitis
P.Valinskas: apie krepšinio idealo K.Bryanto žūtį, jo pagerbimą ir mačą su SIG
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynėse trečiadienį namuose priims Strasbūro SIG ekipą, kurią pirmajame rate nugalėjo 66:63.Lyginant su pirmuoju
Antrajame kėlinyje spurtavęs "Lietkabelis" nepaliko šansų prieniškiams
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo 13-ąją sezono pergalę. 3 poziciją turnyrinėje lentelėje užimantys panevėžiečiai namuose be didesnių problemų 76:62 (19:18, 25:9,