"Lietkabelis" įveikė solidžiai rungtyniavusią "Dzūkiją" (Maksvyčio komentaras)

„Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate 23-ąją pergalę iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 70:62 (22:16, 18:17, 11:12, 19:17) įveikė Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

Rungtynių startas: Susitikimas prasidėjo apylygiai bei sužaidus 2 minutes priekyje nežymiai buvo „Lietkabelis“ (4:2). Įpusėjus ketvirčiui panevėžiečiai įgijo 5 taškų pranašumą (13:8) ir pirmavo iki pat kėlinio pabaigos. Po pirmų 10 žaidimo minučių švieslentė rodė Panevėžio komandai palankesnius skaičius – 22:16.

Kova: Antrame kėlinyje Panevėžio „Lietkabelis“ visą laiką pirmavo, bet dviženklės persvaros taip ir nesusikrovė. Didžiausias panevėžiečių pranašumas buvo 9 taškai (36:27), o po dviejų ketvirčių „Dzūkijos“ krepšininkai turėjo 7 taškų deficitą – 33:40.

Nekrito: Pirmoje rungtynių dalyje abiems komandoms labai nesisekė atakuoti iš tritaškio zonos. Aikštelės šeimininkai iš 14 mėginimų realizavo vos 3 tolimus metimus (21 % taiklumas), tuo tarpu alytiškiai neįmetė nei vieno tritaškio, nors bandė 8 kartus (0 % taiklumas).

Dviženklis: Vos prasidėjus trečiam kėliniui „Lietkabelis“ pelnė 4 taškus be atsako bei pirmą kartą šiose rungtynėse buvo priekyje dviženkliu skirtumu (44:33). Tai ir buvo didžiausias panevėžiečių pranašumas, o po 30 žaidimo minučių jie turėjo 6 taškų persvarą – 51:45.

Atomazga: Ketvirtame kėlinyje sužaidus pusę laiko „Lietkabelis“ toliau pirmavo (57:51), tačiau jau po minutės „Dzūkija“ pradėjo lipti ant kulnų (57:55). Likus žaisti tik 3 minutes panevėžiečiai vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas (63:55) ir prasidėjus paskutinei minutei toliau kontroliavo situaciją atitrūkę jau dviženkle persvara (68:58). Per likusį laiką „Dzūkija“ pasivyti nesugebėjo bei aidinti sirena skelbė „Lietkabelio“ pergalę – 70:62.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 12 tšk, Benas Madgenas 11 tšk, Mindaugas Lukauskis 10 tšk, Kšištofas Lavrinovičius 9 tšk.

„Dzūkija“: Karolis Guščikas 14 tšk, Paulius Morkeliūnas 13 tšk, Jamesas Gavinas 12 tšk, Julius Kazakauskas 8 tšk

"Šiaulių" krepšininkus futbolo aikštėje egzaminavo futbolininkės
Šiaulių arenoje trečius metus iš eilės sausio mėnesį galima matyti ne itin akiai įprastą vaizdą – vietoje parketo ir krepšių daugiafunkcinio komplekso pagrindinėje
"Lietuvos ryto" trenerių duetas: apie žvejybą, alų ir mylimiausią miestą Kauną
Kai Rimas Kurtinaitis 2008-aisiais buvo pakviestas vadovauti Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda, vienu pirmųjų savo štabo narių paskyrė Robertą Kuncaitį.Šilutiškis
"Dzūkiją" paliko vienas rezultatyviausių LKL žaidėjų
Vienas rezultatyviausių „Betsafe–LKL“ čempionato žaidėjų Katinas Reinhardtas palieka Lietuvą.Alytaus „Dzūkija“ abipusiu susitarimu išsiskyrė su rezultatyviausiu
K.Pangoso ir A.White'o tandemas - tarp gražiausių Eurolygos epizodų
Kauno "Žalgirio" duetas Kevinas Pangosas ir Aaronas White'as ir vėl sukūrė vieną gražiausių Eurolygos turo epizodų."Alley-oop" ataka Bamberge buvo įvertinta septinąją
Š.Jasikevičius: reikia labiau gerbti komandines taisykles
Kauno "Žalgiris" antradienio vakarą pralaimėjo Eurolygos rugntynes Bamberge, tačiau ilgai narstyti pralaimėjimo priežastis tiesiog nėra laiko.Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai
"Žalgiriui" nepavyko laimėti Vokietijoje
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubų rungtynių savaitę Eurolygoje pradėjo rezultatyviu, tačiau pralaimėjimu pasibaigusiu aštuonioliktojo turo maču Vokietijoje prieš
Serbų žvaigždė NBA mače ramino kumščius į darbą paleidusį varžovą (rezultatai)
32 taškus pelnęs ir savo NBA sezono rekordą pagerinęs Evanas Fournier padėjo Orlando „Magic“ (13-31) komandai nutraukti 7-ių iš eilės pralaimėjimų seriją.Antradienį
Prieš ketvirtadienio mačą Kaune "Valencia" nukovė "Barcą"
Ketvirtadienio vakarą Valencijos "Valencia Basket" (6/12) Kaune Eurolygos mače susitiks su "Žalgiriu" (11/7).O antradienį Ispanijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje 81:76
Vienas didžiausių Lietuvos talentų susiejo ateitį su "Lietuvos rytu"
Praėjusių metų pabaigoje į „Lietuvos ryto“ ekipos metraščius patekęs jaunasis puolėjas Deividas Sirvydis savo ateitį susiejo su sostinės krepšinio klubu. Vilniaus komanda
V.Jurgilas: dėjimai 1995-aisiais ir dabar - kaip "Lada" ir "Mercedes"
Artėjant SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyro dėjimų konkursui LKL legendos ir nuolatiniai „Oro karaliaus“ konkurso varžovai Darius Sirtautas ir Vaidas Jurgilas sutiko prisiminti
J.Valančiūno dėjimai nepadėjo laimėti, D.Sabonis svariai prisidėjo prie pergalės
Ketvirtą kartą šį sezoną su „76ers“ (20-20) komanda susikovęs Toronto „Raptors“ (29-13) turėjo pirmą kartą pripažinti varžovų pranašumą.Pirmadienį visai
A.Milaknis: dvikova Vokietijoje bus visai kita istorija
Pirmadienio vakare pirmąją treniruotę Bambergo „Brose“ arenoje surengę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai antradienį stos į kovą su šeimininkų „Brose“
"Dzūkija" atsisveikino su legionieriumi iš Kroatijos
Pastaruoju metu į duobę įkritusi Alytaus "Dzūkijos" komanda niekaip negali iš jos išsikapstyti, o klube ir toliau vyksta žaidėjų rokiruotės.Dzūkai nutarė padėkoti už
Buvęs žalgirietis M.Beričius prisiminė sezoną su Sabu ir kylančią P.Jankūno žvaigždę
Pirmąją sausio savaitę Serbijos sostinėje besilankiusi „Žalgiris TV“ komanda nepraleido progos pakalbinti Kauno „Žalgiryje“ prieš 15 metų rungtyniavusio, o vėliau
"Betsafe–Šokėjų kovos": desertas krepšinio žiūrovams
Lietuvos krepšinio lygos komandų šokėjų tarpusavio kovos per pirmus dvejus metus sulaukė tokio susidomėjimo, kad šiemet dėmesiu prilygs tradiciniams LKL snaiperio ir „Oro
LKL savaitės apžvalga: tritaškių lietus Panevėžyje bei "Pieno žvaigždžių" antirekordas
Brolių Ballų debiutas, arti istorinio pasiekimo buvusi Utenos „Juventus“, pergalingas Axelio Toupane'o metimas, tritaškių salvė Panevėžyje, Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
LKL savaitės naudingiausias žaidėjas - Ballus užtemdęs T.Dimša
Tomas Dimša sužaidė geriausias karjeros LKL rungtynes ir pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ čempionato savaitės žaidėju.Prienų–Birštono „Vytauto“
D.Sabonis karaliavo po krepšiais, "Pacers" svečiuose nušlavė Finikso klubą
Užtikrintą pergalę NBA pirmenybėse pasiekė Indianos „Pacers“ (23-20) krepšininkai, svečiuose nepalikę jokių vilčių Finikso „Suns“ (16-28) ekipai ir sutriuškinę
"Žalgiriui" pergalę Utenoje išplėšė A.Toupane'o metimas (video komentarai)
"Žalgiriui" pergalę Utenoje išplėšė A.Toupane'o metimas (video komentarai) (1)
Prieš dvigubą rungtynių porciją Eurolygoje Lietuvos čempionai apturėjo rimtą išbandymą Utenoje, kur 19-ajame „Betsafe–LKL“ ture tik po pergalingo Axelio Toupane dvitaškio
"Nevėžis" pralaimėjimų seriją nutraukė įveikdamas dzūkus
Keturių iš eilės pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ čempionate nutraukė Kėdanių „Nevėžio“ ekipa.Ramūno Cvirkos auklėtiniai tik po sunkios kovos 84:80 palaužė
J.Valančiūnas kovoje su NBA čempionais buvo arti dvigubo dublio ir pergalės
Jonui Valančiūnui sunkiai sekėsi rinkti taškus iš žaidimo, tačiau arti dvigubo dublio buvęs lietuvis prisidėjo prie to, kad Toronto „Raptors“ (29-12) mestų iššūkį
"Lietuvos rytas" neturėjo vargo Pasvalyje
„Lietuvos ryto“ ekipa (15–4) pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Šeštadienį Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 93:65 (21:14,
Ballų debiutas neišgelbėjo: "Lietkabelis" pratęsė "Vytauto" agoniją
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Prienų–Birštono „Vytauto“ (4/15) ekipoje debiutavo bene garsiausi Lietuvoje esantys krepšininkai – LiAngelo
Lietuviškai apie "Žalgirio" arenos atmosferą prabilęs L.Ballas: man patinka!
Kauno „Žalgirio“ arena 17-tojo Eurolygos turo rungtynėse tarp Kauno „Žalgirio“ ir Malagos „Unicaja“ sulaukė netikėtų svečių – visame pasaulyje ažiotažą
"Žalgiris" Kaune laimėjo trilerį prieš "Unicaja"
"Žalgiris" Kaune laimėjo trilerį prieš "Unicaja" (1)
Penktadienio vakarą sausakimša Kauno „Žalgirio“ aplodismentais atsidėjoko Juanui Plazai, išvydo fantastišką kovą iki paskutinių sekundžių ir žalgiriečių triumfą
E.Ulanovo "blokas" - tarp gražiausių Eurolygos turo epizodų
Eurolyga paskelbė gražiausių septynioliktojo turo epizodų dešimtuką, kuriame atsidūrė ir pergalingas Edgaro Ulanovo gynybinis momentas.Būtent dešimtuką ir pradeda žalgiriečio "blokas"
LeBroną pergudravęs D.Sabonis inicijavo pergalingą "Pacers" spurtą
Solidus dvigubas dublis, sėkmingas žaidimas lemiamomis susitikimo minutėmis ir be žado paliktas LeBronas Jamesas. Domantas Sabonis buvo viena ryškiausių asmenybių pergalingame Indianos „Pacers“
Ballų debiutą apkartins "Lietkabelio" pergalė (visos prognozės)
Labiausiai aptarinėjama pastarųjų savaičių Lietuvos komanda esantis Prienų–Birštono „Vytautas“ atvyksta į Panevėžį, kuriame susikaus su atsigaunančiu Panevėžio „Lietkabeliu“.

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52