"Lietkabelis" klampiose rungtynėse patiesė svečius iš Transilvanijos

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (1-2) krepšininkai Europos taurės namų rungtynėse surėmė ginklus su svečiais iš Rumunijos. Šeimininkai 89:84 (19:18, 20:18, 25:23, 25:25) iškovojo pergalę prieš Klužo-Napokos „U-BT“ (1-2) klubą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, pelnę penkis taškus paeiliui, tačiau tuo met dviem taikliais metimais atsakė Paulius Murauskas, du taškus pridėjo Benas Griciūnas ir panevėžiečiai išsiveržė į priekį (6:5). Likus porai minučių pirmajame kėlinyje Vytenis Lipkevičius pasižymėjo iš toli ir išlygino rezultatą (14:14).

Antrojo kėlinio pradžioje Leonardo Meindlas dvitaškiu vėl išvedė į priekį svečius (19:20), o gerą Klužo-Napokos klubo atkarpą pratęsė taškus pelnę Jordanas Tayloras ir Andrija Stipanovičius (21:29). Visgi „7bet-Lietkabeliui“ pavyko priartėti, kuomet B. Griciūnas pelnė keturis taškus iš eilės (28:32). Puikiai kėlinį užbaigę šeimininkai, po Željko Šakičiaus tritaškio ir Jamelo Morriso, netgi susigrąžino persvarą (39:36).

Antrosios rungtynių dalies pradžioje svečiams iš Rumunijos vėl buvo pavykę perimti iniciatyvą, bet Kristianas Kullamae tritaškiu rezultatą išlygino (50:50). Kėliniui artėjant prie pabaigos gerą Nenado Čanako auklėtinių atkarpą vainikavo Murausko dėjimas (60:54).

Ketvirtajame kėlinyje panevėžiečius į priekį trūktelėjo dar keturis taškus pelnęs Murauskas (68:62), tačiau po minutės pertraukėlės spurtu atsakė ir varžovai – po Nandoro Kuti tritaškio vėl pirmavo svečiai (68:69). Įpusėjus kėliniui po tritaškį pataikė Šakičius bei Morrisas ir „7bet-Lietkabelis“ pirmą kartą įgijo devynių taškų pranašumą (78:69).

Prasidėjus paskutinėms dviems rungtynių minutėms Tayloras pataikė tritaškį, tačiau dviem taškais atsakė Lipkevičius (83:77). Tuomet Meindlas pataikė dvitaškį (83:79), svečiai „7bet-Lietkabelio“ klaida nepasinaudoja, o į Morriso du taškus taikliu tolimu metimu atsakė Meindlas (85:82).

Pražangų taktiką pasirinkusi „U-BT“ ekipa pažeidė taisykles prieš Kullamaę, kuris realizavo abu baudų metimus (87:82). Greitą ataką surengę svečiai dar spėjo pelnyti du taškus, tačiau taikliu metimu atsakė ir „7bet-Lietkabelis“ (89:84).

Šioms rungtynėms jau buvo registruotas į rikiuotę grįžęs Mantas Rubštavičius, tačiau ant parketo gynėjas praleido tik kelias minutes.

Artimiausias namų rungtynes „7bet-Lietkabelis“ žais lapkričio 26 d. – į Panevėžį atvyks Klaipėdos „Neptūnas“, o lapkričio 30 d. laukia dar vienas namų mačas Europos taurėje prieš Liublianos „Cedevita-Olimpija“.

"Lietkabelis": J.Morrisas 24 (4/8 trit.), Ž.Šakičius 16 (4/6 trit., 4 rez. perd., 19 naud. b.), K.Kullamae 14, V.Lipkevičius 11 (3/4 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 19 naud. b.), P.Murauskas 10 (14 min.), B.Griciūnas 8 (7 atk. kam.), G.Maldūnas 6, M.Rubštavičius, S.Peno ir G.Golomanas po 0.

"U-Banca Transylvania": L.Meindlas 22 (5 atk. kam., 9 išpr. praž.), A.Stipanovičius 20 (10/11 dvit., 7 atk. kam., 22 naud. b.), J.Tayloras 14 (6 rez. perd.), P.Richardas 12 (2/8 trit., 6 atk. kam.).

Čanako, Oreliko ir Rubštavičiaus mintys prieš šio vakaro mačą Europos taurėje
„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai stoja į kovą Europos taurės turnyre, kur jau šiandien (trečiadienį) Panevėžyje priešpaskutinėse reguliariojo sezono namų rungtynėse
Turkijoje dėl žemės drebėjimo atšauktos Eurolygos ir Europos taurės rungtynės
Eurolyga pirmadienį vakare informavo apie 24-o turo atšauktas rungtynes Stambule, tokį žingsnį diktavo Turkijos vyriausybės sprendimas dėl žemės drebėjimo kuriam laikui atšaukti
Čeponis: "Žalgirio" ir "Litekabelio" pusfinalio mače itin svarbus tritaškių faktorius
Likus mažiau nei dviems savaitėms iki didžiausios krepšinio šventės, komentatorius Vaidas Čeponis apžvelgia antrąjį Citadele KMT pusfinalį, kuriame susitiks Panevėžio „7bet-Lietkabelis“
"Lietkabelio" krizė? Namie nusileidę "Šiauliams" panevėžiečiai pralaimėjo trečiąkart iš eilės
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prastos atkarpos neatsikrato Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-8). Pirmenybių vicečempionai savo arenoje 94:103 (15:26,
Peno: LKL mes negalime daryti klaidų
„7bet-Lietkabelio“ krepšininkai jau šį sekmadienį stoja į kovą Kalnapilio arenos atidarymo rungtynėse su Šiaulių klubu, o kitos savaitės viduryje (trečiadienį)
"Lietkabelis" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ stojo į dar vieną kovą Europos taurėje. Antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 75:77 (19:19, 20:22, 15:23, 21:13) išvykos rungtynėse Rumunijoje,
Kulboka buvo vienas vedlių į sunkią pergalę Europos taurėje
Arnoldas Kulboka vėl buvo vedlys į Patrų "Promitheas" (8-5) komandos pergalę labai rezultatyviame Europos taurės mače.Starto penkete rungtynes pradėjęs A.Kulboka per 30 minučių įmetė
Sensacija LKL: prieniškiai pirmąją sezono pergalę iškovojo Panevėžyje, Čanakas – išvytas
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ledus pagaliau pralaužė Prienų „Labas GAS“ (1-16) ekipa.Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pirmąją sezono pergalę netikėtai
Kulboka – antrą kartą Europos taurės turo MVP
Europos taurės 12-ojo turo naudingiausiuoju žaidėju pripažintas Patrų "Promitheas" lyderis Arnoldas Kulboka.Į pergalę savo aikštėje prieš Podgoricos "Budučnost"
Triuškinančią persvarą iššvaistęs "Lietkabelis" visgi palaužė Prancūzijos ekipą
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5-7) stojo į dar vieną kovą Europos taurės turnyre. Šeštadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 92:88 (16:18, 24:13, 32:16, 20:41) namuose
Fantastiškas Kulbokos pasirodymas Europos taurės mače
Fantastišką pasirodymą surenęs Arnoldas Kulboka atvedė Patrų "Promitheas" (7-5) komandą į pergalę Europos taurės mače.Graikijos klubas savo gerbėjų akivaizdoje 81:72 (20:18,
"Prometey" įteikė 350 tūkst. eurų vertės dovaną Ukrainos kariuomenei
Vienas pajėgiausių Ukrainos krepšinio klubų, Europos taurės varžybose rungtyniaujantis Slobožanskės „Prometey“, savo šalies kariuomenei įteikė įspūdingą dovaną –
NBA prašapęs lietuvis – patenkintas kitu savo pasirinkimu: būtent to ir ieškojau
Lietuvos krepšininkas Arnoldas Kulboka džiaugiasi, kad po nevaisingų metų anapus Atlanto atsidūrė Graikijos vidutiniokų klube, kuriame iškart tapo lyderiu, rašo Krepšinis.lt.Patrų
Paaiškėjo KMT finalo ketverto tvarkaraštis
Paaiškėjo vasario 18-19 dienomis Šiaulių arenoje vyksiančio Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto rungtynių laikai. Vasario 18-ąją (šeštadienį)
Rekordiškai tritaškiais prapliupę panevėžiečiai su trenksmu žengė į KMT finalo ketvertą
Sekmadienį Panevėžyje paaiškėjo dar vienas Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketverto dalyvis – juo tapo Panevėžio „7bet-Lietkabelis“.Nenado Čanako
Į Panevėžį grįžęs Orelikas – apie psichologines bėdas, karčią patirtį Stambule ir pokyčius "Lietkabelyje"
Solidų praeitą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezoną sužaidęs Gediminas Orelikas vėl buvo nusprendęs išbandyti laimę Turkijoje. Šalyje, iš kurios
Galingai Europoje žygiuojantis Ukrainos klubas vasarį vėl žais Kaune
Slobožanskės „Prometey“ ekipa šiuo metu yra pakilime. Ukrainos klubas Europos taurėje laimėjo ketverias rungtynes paeiliui ir A grupėje su 7 pergalėmis bei 4 pralaimėjimais rikiuojasi
"Lietkabelio" priekinę liniją sustiprino serbas
Prieš tris dienas paskelbęs apie Gedimino Oreliko sugrįžimą Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ turi dar vieną papildymą – į komandą atvyksta serbas Nikola Popovičius.Sezoną
Itin netaiklaus Oreliko sugrįžimas pažymėtas "Lietkabelio" nesėkme Vokietijoje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4-7) sužaidė dar vienerias rungtynes Europos taurės turnyre. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 78:69 (27:13, 16:25, 22:11, 13:20) Vokietijos
Kulboka buvo naudingiausias, tačiau tai neišgelbėjo nuo sutriuškinimo Europos taurėje
Arnoldas Kulboka žaidė naudingiausiai savo komandoje, tačiau tai neišgelbėjo Patrų "Promitheas" (6-5) nuo sutriuškinimo Europos taurės mače.Graikijos klubas išvykoje
Orelikas grįžo į "Lietkabelį"
Iš rikiuotės iškritus Željko Šakičiui Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ buvo priverstas ieškoti pastiprinimo – į Aukštaitiją sugrįžta čia praėjusį
Ilgam Šakičiaus netekęs "Lietkabelis" namie nusileido "Neptūnui"
Šeštadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate staigmeną pateikė be vyriausiojo trenerio Mindaugo Brazio į Panevėžį atvykęs Klaipėdos „Neptūnas“
Kulboka sublizgėjo pergalingame Europos taurės mače
Puikiai pasirodžiusio Arnoldo Kulbokos atstovaujama Patrų "Promitheas" (6-4) komanda triumfavo Europos taurės mače.Graikijos klubas namie užtikrintai 84:71 (23:16, 22:22, 21:17, 18:16) pranoko
"Lietkabelis" po atkaklios kovos nusileido Ukrainos klubui
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sugrįžo į Europos taurės kovas. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 72:80 (24:12, 10:21, 17:22, 21:25) pralaimėjo Slobožanskės „Prometey“
Čanako pasitikėjimą vertinantis Rubštavičius: ne kiekvienas 20-metis gauna tokį šansą
2023-iuosius Lietuvos klubiniame krepšinyje jau atidarė Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio etapas – antradienį Alytuje susitiko „Wolves“
"Lietkabelis" inirtingame mūšyje Alytuje nukovė Kurtinaičio kariauną
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (9-5) krepšininkai pergalingai užbaigė 2022-uosius.Nenado Čanako auklėtiniai Alytuje 86:80 (15:21, 26:21, 19:27, 26:11) permainingoje kovoje
Kaip arbitras nuramino Ulanovą bei kiti teisėjavimo niuansai "Žalgirio" ir "Lietkabelio" mače
Prieš šventinėje dvikovoje Kauno „Žalgiris“ savo namų arenoje priėmė svečius iš Panevėžio. Žalgiriečiams iššūkį metė „7bet-Lietkabelio“
Aštuoniese žaidęs "Lietkabelis" po permainingos kovos nusileido "Joventut"
„7bet-Lietkabelis“ po dviejų savaičių pertraukos grįžo rungtyniauti į Panevėžį. Trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 76:90 (21:16, 18:21, 19:32, 18:21) Europos taurės

Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07