"Lietkabelis" laimėjo Alytuje ir pateko į pusfinalį

Užtikrintą pergalę Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio rungtynėse pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 86:80 (30:19, 17:22, 21:12, 18:27) pranoko Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Sužaidus 3 minutes dzūkai dar pirmavo 8:6, bet tada „Lietkabelis“ pelnė 8 taškus be atsako ir atitrūko – 14:8. Nors šeimininkai priartėjo (14:16), panevėžiečiai laimėjo atkarpą 10:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 26:14. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių skirtumas buvo 11 taškų – 30:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietkabelis“ jau pirmavo 16 taškų, o prabėgus 5 minutėms persvara siekė 15 (40:25), bet dzūkai laimėjo atkarpą 9:0 bei priartėjo – 34:40. Tuomet jau svečiai sužaidė sėkmingai (46:34), bet kėlinį „Dzūkija“ baigė 7:1 ir įpusėjus mačui turėjo vos 6 taškų deficitą – 41:47.

Po didžiosios pertraukos pirmieji pasižymėjo alytiškiai (43:47), tačiau tada jie įkrito į gilią duobę ir 4 minutes negalėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudojęs „Lietkabelis“ atitrūko – 56:43. Čia pat blykstelėjęs Jonathanas Hudsonas iniciavo spurtą (50:58), bet svečiai greitai susigrąžino dviženklį pranašumą ir prieš lemiamą pertrauką jį padidino iki 15 taškų – 68:53.

Lemiame kėlinyje „Lietkabelis“ užtikrintai valdė situaciją ir vienu metu turėjo jau 19 taškų persvarą – 74:55. „Dzūkija“ dėjo daug pastangų, bet vos tik priartėdavo iki 11 ar 12 taškų, panevėžiečiai tuoj pat rinkdavo taškus ir neleisdavo daugiau varžovams įsibėgėti. Šaltakraujiškas žaidimas vainikuotas puikia pergale ir bilietu į finalinį ketvertą.

„Dzūkija“: Alejandro Hernandezas 17 (5 rez. perd.), Julius Kazakauskas 16 (14 atk. kam.), Gediminas Navickas 12, Anatolijus Kaširovas 10.

„Lietkabelis“: Žygimantas Skučas 16 (10/13 baudos metimai), Gintaras Leonavičius 13 (3/6 tritaškiai, 7 atk. kam.), Lorenzo Williamsas ir Benas Madgenas po 12, Kšištofas Lavrinovičius 11, Žygimantas Janavičius ir Simas Galdikas po 9.

Panevėžyje dvikovoje su "Lietuvos rytu" - ypatingas dėmesys emigrantams
Didžiausios metų šventės – laikotarpis, kuomet į šalį aplankyti artimųjų grįžta daugiausiai svetur gyvenančių lietuvių. Tai puiki galimybė jiems pademonstruoti, kokie jie
"Lietkabelis" po pratęsimo išplėšė pergalę Italijoje
Puikią pergalę Europos taurės turnyro B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (4/4) klubas, kuris išvykoje 85:82 (15:18, 22:22, 19:16, 16:16, 13:10) po atkaklios
"Lietkabelio" prezidentas A.Bieliauskas: Štalbergas antrą kartą treneriu tikrai netapo
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas nori paneigti Latvijos žiniasklaidoje pasirodžiusius buvusio vyriausiojo trenerio Artūro Štalbergo pasakytus žodžius.Sekmadienį vakare latvį klubo
Netikėtas posūkis: A.Štalbergas paliko "Lietkabelio" vyr. trenerio postą
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas skiriasi su nuo sezono pradžios vyriausiuoju treneriu dirbusiu 33-ejų Artūru Štalbergu. „Dėkojame Artūrui už darbą, bet pastaruoju metu
"Šiauliai" išvykoje sutriuškino "Dzūkiją"
Po kluptelėjimo Utenoje į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate sugrįžo „Šiaulių“ (4/10) krepšininkai.Antrąjį ketvirtį rezultatu 27:8 laimėję
Lygos rekordą užfiksavęs "Vytautas" nukovė "Lietkabelį" (komentarai)
Visų laikų lygos rekordą užfiksavusi Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate.42
"Dzūkijos" gretas papildė P.Čukinas
Dar vakar Dainiumi Šalenga pasistiprinusi Alytaus „Dzūkija“ turi dar vieną naujoką – komandą papildė 34 metų 210 cm ūgio Povilas Čukinas, kuris šį sezoną
40-metis D.Šalenga dar nebaigia karjeros - apsivilks "Dzūkijos" marškinėlius
Dainius Šalenga sportinės avalynės ant vinies dar nekabina. 40-metis veteranas sukirto rankomis su Alytaus „Dzūkija“ ir jau galbūt šį savaitgalį debiutuos dzukų gretose
Šventinės rungtynės sugrįžta į LKL arenas
Kėdainių ir Alytaus arenose jau vykusios Šventinės rungtynės sugrįžta. Jau gruodžio 16 d. kalėdinė šventė bus kuriama Prienų–Birštono „Vytauto“ sirgaliams.„Betsafe–LKL“
Karaliaus Mindaugo taurės turnyras - Klaipėdoje
Vienu geriausiu Lietuvos sporto renginių pripažintas Karaliaus Mindaugo taurės turnyras šį sezoną pradžiugins Klaipėdą.Vilnius ir Kaunas siekė antrą kartą rengti šias varžybas,
"Lietkabelis" minimaliu skirtumu nusileido vieniems Europos taurės favoritų
Nesėkmę Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (3/4), kuris namų rungtynėse 87:88 (19:20, 15:13, 23:25, 30:30) nusileido B grupės lyderiams Miuncheno „Bayern“
A.Štalbergas tiki, kad nesėkmės sustiprins "Lietkabelį" (komentaras)
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurėje patyrė skaudų pralaimėjimą, kai paskutinę sekundę 87:88 nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai.Vyriausiasis treneris Artūras
Į Panevėžį atvyksta tikslą sugrįžti į Eurolygą turinti "Bayern" ekipa
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį Europos taurės turnyro septintojo turo rungtynėse namuose priims Miuncheno „Bayern“ ekipą.Pirmajame rate panevėžiečiams mačas
A.Štalbergas: 21 klaida - gerokai per daug
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė trečiąją nesėkmę, kai 76:86 nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.Vyriausiasis
E.Želionio vedamas "Neptūnas" įveikė "Lietkabelį"
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas dar kartą apgynė namų tvirtovę.Kazio Maksvyčio auklėtiniai 86:76 (21:13, 19:28, 22:13,
LKL numatomas "Neptūno" revanšas "Lietkabeliui" (visos prognozės)
Šeštadienį Panevėžio „Lietkabelio“ laukia ypatingai sunkus testas – laimėti Klaipėdoje, kurią nuleidę galvas šį sezoną paliko visi „Neptūno“
"Lietkabelis" įveikė Latvijos čempionus su A.Labucku
Draugiškose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa namuose 82:76 (21:17, 21:20, 23:20, 17:19) nugalėjo Latvijos čempioną Rygos VEF klubą su Arnu Labucku.Lietuvos krepšinio
"Lietkabelio" krepšininkai laisvas dienas išnaudojo turiningai
Dėl Pasaulio taurės atrankai skirtos pertraukos Panevėžio „Lietkabelio“ komanda neturės oficialių rungtynių net trylika dienų.Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas suteikė
LKL lyderių dvikovoje "Žalgiris" sunkiai laimėjo Panevėžyje (video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ (11-1) krepšininkai įsitvirtino „Betsafe–LKL“ turnyrinės lentelės viršūnėje. Sekmadienį išvykoje žalgiriečiai nugalėjo Panevėžio
Prognozės: "Žalgiris" laimės Panevėžyje, dėl vilniečių Klaipėdoje - neaišku
Nors „Žalgirio“ traukinys paskutiniame Eurolygos ture atsimušė į Vitorijos „Baskonia“, tačiau Lietuvos čempionai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žygiuoja
V.Čepukaitis: apie svajonę, blogiausią pirkinį ir liūdniausią matytą filmą
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
"Lietkabelis" nusileido Izraelio čempionams, bet išsaugojo tarpusavio dvikovų pranašumą
Nesėkmę Europos taurės B grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/3) klubas, kuris Izraelyje 81:93 (20:28, 22:16, 23:19, 16:30) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (2/4)
"Neptūnas" ketvirtajame kėlinyje sudorojo "Dzūkiją"
Jau pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovęs Klaipėdos „Neptūno“ (8/3) klubas iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Kazio Maksvyčio
A.Štalbergas: džiaugiuosi dėl į rinktinę kviečiamų žaidėjų  (interviu)
A.Štalbergas: džiaugiuosi dėl į rinktinę kviečiamų žaidėjų (interviu)
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris svečiuose 88:81 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“
"Lietkabelis" turėjo vargti Kėdainiuose
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/1) klubas, kuris svečiuose 88:81 (14:17, 33:23, 21:21,
L.Williamsas: apie Lietuvoje atrastą nuodėmingą malonumą, norą vėl žaisti LKL finale ir meilę
A.Juškevičius pakartojo Europos taurės rekordą (tritaškių šou video)
Panevėžio „Lietkabelio“ gynėjas Adas Juškevičius antradienio Europos taurės mače surengė įspūdingą pasirodymą.Snaiperis į Podgoricos „Budučnost“ atseikėjo net
9 tritaškius pataikęs A.Juškevičius atvedė "Lietkabelį" į pergalę
9 tritaškius pataikęs A.Juškevičius atvedė "Lietkabelį" į pergalę (1)
Pergalę Europos taurėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2), kuris namie 86:79 (31:13, 14:20, 16:30, 25:16) palaužė Podgoricos „Budučnost“ (3/2). Rungtynes

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45