"Lietkabelis" laimėjo trilerį prieš "Juventus" ir žais finale

Karolio Kavolėlio nuotr.
Trečiajame kėlinyje 11:0 spurtavę Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai prasibrovė į „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ finalą. Kazio Maksvyčio vadovaujami panevėžiečiai po atkaklios kovos 75:70 (14:17, 15:20, 27:18, 19:15) palaužė Utenos „Juventus“ žaidėjus.

Startas. Rungtynes ekipų žaidėjai pradėjo nerezultatyviai – įpusėjus ketvirčiui „Juventus“ pirmavo 2:6. Visgi krepšininkams pavyko įsibėgėti, o po 6 Valdo Vasyliaus taškų Utenos klubas atitolo (11:17). Kėlinį užbaigė Mindaugo Lukauskio tritaškis – 14:17.

Lygybė. Antrąjį kėlinį geriau pradėjo „Lietkabelio“ žaidėjai. Panevėžiečiai tolimų metimų dėka išsiveržė į priekį (20:18). Uteniškiai varžovams pranašumu ilgai džiaugtis neleido ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo lygus (22:22).

Susigrąžino. Vytautas Šulskis pasižymėjo taikliais baudų metimais, Vaidas Čepukaitis pataikė porą dvitaškių, o po šio spurto „Juventus“ susigrąžino turėtą pranašumą, kurį išlaikė ir iki ilgosios pertraukos – 29:37.

Tritaškiai. Ketvirtfinalio mače su „Lietuvos rytu“ nė vieno tritaškio nepataikę uteniškiai šįkart jau per pirmąją rungtynių pusę pasižymėjo 6 tolimais metimais. Negana to, „Juventus“ žaidėjai tritaškius metė dvigubai tiksliau – 46% taiklumu, kai „Lietkabelis“ realizavo vos 23% tolimų metimų.

Nepalūžo. Trečiąjį kėlinį dvitaškiu pradėjo V.Čepukaitis ir Utenos klubas įgijo dviženklę persvarą (29:39). Vis dėlto panevėžiečiai nebuvo linkę sudėti ginklų ir, spurtavę 11:0, persvėrė rezultatą (40:39). Minimalų pranašumą „Lietkabelio“ krepšininkai išsaugojo ir iki lemiamo ketvirčio – 56:55.

Finišas. Prabėgus pusei ketvirtojo kėlinio, komandas skyrė vos 2 taškai, tačiau Beno Madgeno bei Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškiai „Lietkabeliui“ leido atitolti (71:65). Uteniškiams pavyko šiek tiek priartėti, tačiau Žygimanto Skučo dvitaškis rungtynėse padėjo tašką – 75:70.

Kova dėl medalių. „KIDY Tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ finale Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa jau rytoj (vasario 19 d.) susikaus su Kauno „Žalgirio“ bei Prienų-Birštono „Vytauto“ pusfinalio poros nugalėtoju. Pastarojoje dvikovoje pralaimėjusi ekipa mažajame finale susikaus su Utenos „Juventus“ žaidėjais.

Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 15, Kšištofas Lavrinovičius ir Žygimantas Skučas (3/4 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai) po 13, Donatas Tarolis 12, Benas Madgenas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd.) taškų.

Juventus“: Vaidas Čepukaitis (8 atk. kam., 9/11 dvitaškiai) 20, Gytis Sirutavičius 19, Vytautas Šulskis 8 taškai.

"Lietkabelis" po pratęsimo išplėšė pergalę Italijoje
Puikią pergalę Europos taurės turnyro B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (4/4) klubas, kuris išvykoje 85:82 (15:18, 22:22, 19:16, 16:16, 13:10) po atkaklios
"Juventus" tik mačo pabaigoje pripažino Prancūzijos čempionų pranašumą
Visas rungtynes atkakliai kovojusi Utenos „Juventus“ (2/6) ekipa visgi buvo priversta pripažinti FIBA Čempionų lygos A grupės lyderės Monako „Monaco Basket“ (8/0) ekipos pranašumą.
"Juventus" treneris Ž.Urbonas: "Monako klubas - prancūziškas "Žalgiris"
Trečiadienį Utenos „Juventus“ klubas stos į vieną sudėtingiausių FIBA Čempionų lygos antrojo rato dvikovų. Žydrūno Urbono komanda savo aikštelėje susitiks su itin retai šį
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
"Lietkabelio" prezidentas A.Bieliauskas: Štalbergas antrą kartą treneriu tikrai netapo
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas nori paneigti Latvijos žiniasklaidoje pasirodžiusius buvusio vyriausiojo trenerio Artūro Štalbergo pasakytus žodžius.Sekmadienį vakare latvį klubo
Netikėtas posūkis: A.Štalbergas paliko "Lietkabelio" vyr. trenerio postą
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas skiriasi su nuo sezono pradžios vyriausiuoju treneriu dirbusiu 33-ejų Artūru Štalbergu. „Dėkojame Artūrui už darbą, bet pastaruoju metu
"Neptūno" gydytojas - apie T.Delininkaičio traumą ir M.Kačinui atliktą operaciją
Sekmadienį 15 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionato rungtynėse priims Utenos „Juventus“
Lygos rekordą užfiksavęs "Vytautas" nukovė "Lietkabelį" (komentarai)
Visų laikų lygos rekordą užfiksavusi Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ čempionate.42
Karaliaus Mindaugo taurės turnyras - Klaipėdoje
Vienu geriausiu Lietuvos sporto renginių pripažintas Karaliaus Mindaugo taurės turnyras šį sezoną pradžiugins Klaipėdą.Vilnius ir Kaunas siekė antrą kartą rengti šias varžybas,
"Lietkabelis" minimaliu skirtumu nusileido vieniems Europos taurės favoritų
Nesėkmę Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (3/4), kuris namų rungtynėse 87:88 (19:20, 15:13, 23:25, 30:30) nusileido B grupės lyderiams Miuncheno „Bayern“
A.Štalbergas tiki, kad nesėkmės sustiprins "Lietkabelį" (komentaras)
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurėje patyrė skaudų pralaimėjimą, kai paskutinę sekundę 87:88 nusileido Miuncheno „Bayern“ komandai.Vyriausiasis treneris Artūras
Į Panevėžį atvyksta tikslą sugrįžti į Eurolygą turinti "Bayern" ekipa
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį Europos taurės turnyro septintojo turo rungtynėse namuose priims Miuncheno „Bayern“ ekipą.Pirmajame rate panevėžiečiams mačas
"Juventus" neatsilaikė prieš svečius iš Ispanijos
Tolimų varžovų metimų nesustabdžiusi Utenos „Juventus“ (2/5) komanda patyrė nesėkmę FIBA Čempionų lygos mače. Traumų ir ligų išretinti Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose
Traumų išretinta "Juventus" apkartino A.Sireikos sugrįžimą į Uteną
Simas Buterlevičius rungtyniavo be keitimo, Anthony Irelandas aikštelėje praleido beveik 39 minutes, o septyniese žaidusi Utenos „Juventus“ (4/9) ekipa savo aikštelėje 77:64
A.Štalbergas: 21 klaida - gerokai per daug
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė trečiąją nesėkmę, kai 76:86 nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.Vyriausiasis
E.Želionio vedamas "Neptūnas" įveikė "Lietkabelį"
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas dar kartą apgynė namų tvirtovę.Kazio Maksvyčio auklėtiniai 86:76 (21:13, 19:28, 22:13,
LKL numatomas "Neptūno" revanšas "Lietkabeliui" (visos prognozės)
Šeštadienį Panevėžio „Lietkabelio“ laukia ypatingai sunkus testas – laimėti Klaipėdoje, kurią nuleidę galvas šį sezoną paliko visi „Neptūno“
"Juventus" susigrąžino 17-metį talentą
Utenos „Juventus“ komanda savo sudėtyje ir vėl turės bent vieną uteniškį. Į ekipos gretas sugrįžo 17 metų 188 cm ūgio gynėjas Ugnius Nikitinas.Krepšininkas šią
"Juventus" gretose - Prancūzijoje karjerą pradėjęs amerikietis gynėjas
Pasinaudojusi dviejų savaičių FIBA pertrauka, Utenos „Juventus“ komanda sėkmingai baigė atakuojančio gynėjo paieškas ir sudarė dvejų metų sutartį (pagal formulę 1+1) su 23
Ž.Urbonas prie "Juventus" vairo lieka iki sezono pabaigos
Utenos „Juventus“klubo vairas lieka Žydrūno Urbono rankose. Šis sprendimas buvo priimtas antradienį vykusiame komandos valdybos posėdyje. Iš Gedimino Petrausko ekipos
"Lietkabelis" įveikė Latvijos čempionus su A.Labucku
Draugiškose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa namuose 82:76 (21:17, 21:20, 23:20, 17:19) nugalėjo Latvijos čempioną Rygos VEF klubą su Arnu Labucku.Lietuvos krepšinio
"Juventus" Molėtuose nepasigailėjo šeimininkų
Triuškinančią pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo FIBA pertraukos metu dvi savaites oficialaus mačo nežaidžianti Utenos „Juventus“ komanda. Žydrūno Urbono auklėtiniai
"Lietkabelio" krepšininkai laisvas dienas išnaudojo turiningai
Dėl Pasaulio taurės atrankai skirtos pertraukos Panevėžio „Lietkabelio“ komanda neturės oficialių rungtynių net trylika dienų.Vyriausiasis treneris Artūras Štalbergas suteikė
LKL lyderių dvikovoje "Žalgiris" sunkiai laimėjo Panevėžyje (video komentarai)
Kauno „Žalgirio“ (11-1) krepšininkai įsitvirtino „Betsafe–LKL“ turnyrinės lentelės viršūnėje. Sekmadienį išvykoje žalgiriečiai nugalėjo Panevėžio
Karjeros rungtynes sužaidęs M.Kupšas leido "Juventus" įveikti  "Dzūkiją" (komentarai)
Karjeros rungtynes sužaidęs M.Kupšas leido "Juventus" įveikti "Dzūkiją" (komentarai)
Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe“ – LKL) čempionate iškovojo Utenos „Juventus“ (3/9) klubas. Paskutinėse rungtynėse prieš dviejų
Prognozės: "Žalgiris" laimės Panevėžyje, dėl vilniečių Klaipėdoje - neaišku
Nors „Žalgirio“ traukinys paskutiniame Eurolygos ture atsimušė į Vitorijos „Baskonia“, tačiau Lietuvos čempionai „Betsafe–LKL“ pirmenybėse žygiuoja
V.Čepukaitis: apie svajonę, blogiausią pirkinį ir liūdniausią matytą filmą
Kaip gerai pažįstate Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus ar trenerius iš žmogiškosios pusės? Žinote jų pastarąjį klubą, fiksuotą statistiką ar tam tikrus
"Juventus" atsisveikino su Suomijos rinktinės puolėju
Iš FIBA Čempionų lygos rungtynių grįžęs Utenos „Juventus“ klubas atsisveikino su Carlu Lindbomu. Su 26 metų 206 cm ūgio puolėju abipusiu sutarimu nutraukta dvejus metus turėjusi

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45