"Lietkabelis" nepaliko vilčių D.Dulkio komandai

FIBA Čempionų lygos A grupės varžybų 9-ajame ture svarbią pergalę Panevėžio „Lietkabelis“ (4/5). Nenado Čanako kariauna po gana permainingos kovos 77:61 nugalėjo Manresos „Baxi“ (6/3) komandą, kurios garbę gina Deividas Dulkys.

Pirmąjį komandų tarpusavio susitikimą pirmame rate rezultatu 76:70 laimėjo Manresos komanda. Šeimininkai labai gerai pradėjo rungtynes ir surengė keletą rezultatyvių atakų iš eilės. „Lietkabelis“ apipylė varžovus tolimais metimais ir po Mariaus Valinsko tritaškio pirmavo 19:10. Po minutės pertraukėlės Ispanijos klubas pagerino savo gynybą, tačiau gana sunkiai rinko taškus. Vis dėlto Ryano Toolsono tritaškis leido priartėti iki 18:22.

„Baxi“ krepšininkai beveik 4 minutes nesugebėjo pasižymėti, savo ruožtu, šeimininkų gretose spindėjo Tomas Dimša. Vienu metu Panevėžio klubas pirmavo net 33:18 ir nebuvo linkęs mažinti apsukų. Visgi labai tolimą metimą smeigė Deividas Dulkys, netrukus tą patį padarė ir Williamas Magarity – 26:37. Pedro Martinezo treniruojama komanda dar labiau priartėjo, tačiau itin dažnai klydo bei prarado iniciatyvą. Du taiklūs Željko Šakičiaus metimai leido pirmauti rezultatu 47:34.

Svečiai po ilgiosios pertraukos pagerino gynybą, tačiau sparčiai rinkosi pražangas, kurias „Lietkabelis“ versdavo baudų metimais. Šeimininkai vienu metu pirmavo 16 taškų pranašumu, bet sužaidė blogą atkarpą ir po Juano Pablo Vauleto dėjimo N.Čanakas buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės – 48:55. Tokį patį pranašumą Panevėžio klubas išlaikė ir po trijų kėlinių, būdamas priekyje 57:50.

Varžovai buvo priartėję iki 56:59, tačiau du labai svarbūs Margirio Normanto tritaškiai leido lengviau atsikvėpti. „Baxi“ ekipa pradėjo žaisti savanaudiškai, labai prastai rungtyniavo snaiperis R.Toolsonas, tad šeimininkai sugebėjo nuslopinti visus varžovų bandymus pakreipti dvikovos eigą ir iškovojo pergalę – 77:61.

„Lietkabelis“: Martynas Sajus, Željko Šakičius ir Tomas Dimša po 14, Margiris Normantas ir Paulius Valinskas po 9... Vytenis Lipkevičius 5 (6 atk. kam., 5 per. kam., 16 naud. bal.).

„Baxi“: Guillemas Jou 11, Luke'as Nelsonas 9, Deividas Dulkys ir Juanas Pablo Vauletas po 8.

"Žalgiris" įveikė kovingai žaidusį "Lietkabelį" ir žengė į KMT finalą (komentarai)
„Lietkabelis“ du kėlinius tampė už ūsų Lietuvos čempioną, tačiau dėl pergalės pakovoti nesugebėjo. Kauno „Žalgiris“ Klaipėdoje vykstančiame Citadele Karaliaus Mindaugo
KMT finalo ketvertas: programa ir svarbiausia informacija
Šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vyksta penktasis istorijoje Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas.Keturios stipriausios
P.Jankūnas apie pralaimėjimą "Lietkabeliui": energija ir agresyvumas buvo žemo lygio
Klaipėdos „Švyturio“ arenoje šį savaitgalį įvyks Citadele Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertas, kuriame Kauno „Žalgirio“ krepšininkai po vienerių
"Lietkabelio" gynėjas T.Dimša: šansų įveikti "Žalgirį" nemažai, žinome, ką reikia padaryti
Tomas Dimša žaidžia neabejotinai geriausią sezoną karjeroje.Savaitės pradžioje sulaukęs kvietimo į Lietuvos rinktinę, Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas su komandos draugais
Po krepšiais dominavęs "Lietkabelis" užtikrintai žengė į KMT pusfinalį
Antrajame kėlinyje saugią persvarą susikrovęs ir jos dėka antrąją pergalę ketvirtfinalyje iškovojęs Panevėžio „Lietkabelis“ žengė į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės
G.Petrauskas prieš KMT mūšį Panevėžyje: apie pasikeitusias komandas ir "Lietkabelio" lyderius
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ du savaitgalius paeiliui „Betsafe-LKL“ pirmenybėse kibo į atlapus lygos grandams, o šįvakar Panevėžyje bandys iškovoti bilietą
Ar P.Valinskas jaučia, kad "Lietkabelio" ir "Pieno žvaigždžių" dvikova yra tikras derbis?
Panevėžio „Lietkabelio“ komandos trečiadienį laukia Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) atsakomasis ketvirtfinalio mačas prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“.Pirmajame
Netikėtumas: D.Dulkio klubas sutriuškino vienus Ispanijos lygos lyderių
Pergalę netikėtai dideliu skirtumu prieš vienus Ispanijos pirmenybių lyderių iškovojo Deivido Dulkio komanda.Manresos "Baxi" (9/12) klubas namie 85:67 (15:10, 27:25, 27:16,
Trečiajame kėlinyje pabėgęs "Lietkabelis" išsivežė nelengvą pergalę iš Alytaus
Pirmus porą kėlinių Alytuje sunkumų turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (15-7) galų gale namo išvyko su pergale – po pertraukos spurtavę Nenado Čanako auklėtiniai 73:65 (19:18,
N.Čanakas: neabejojau, kad Valinskas sumes visas tris baudas
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri išvykoje 69:68 palaužė Holono UNET ekipą ir pateko į kitą turnyro etapą.Vyriausiasis
"Lietkabelio" didvyris P.Valinskas: dėl tokių pergalių dibam trniruotėse (žinomi galimi varžovai)
P.Valinsko baudos metimai lėmė patekimą į kitą Čempionų lygos etapą!
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (7/7) komanda, kuri išvykoje 69:68 (15:16, 17:20, 22:19, 15:13) palaužė Holono
P.Soroko klubas paliko D.Dulkio komandą be atkrintamųjų, bet padėjo "Lietkabeliui"
FIBA Čempionų lygos paskutiniame A grupės ture susitiko komandos, kuriose rungtyniauja krepšininkai iš Lietuvos.Pauliaus Soroko atstovaujamas Sasario "Dinamo" (11/3) klubas išvykoje
Šiandien "Lietkabeliui" būtina pergalė, bet jos gali neužtekti
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda išvyko į Izraelį, kur trečiadienį žais lemiamas FIBA Čempionų lygos rungtynes Holone su UNET ekipa.21.00 valandą prasidės visi 4 A grupės
Sezoną Čempionų lygoje "Neptūnas" uždarė pergale permainingame mače
Klaipėdos „Neptūnas“ (6-8) sezoną FIBA Čempionų lygoje užbaigė pergalinga nata. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai namuose 87:83 (18:30, 27:10, 23:22, 19:21) įveikė Sambathėjaus „Falco“
"Neptūno" treneris T.Rinkevičius: apie sklandų M.Mažeikos įsiliejimą ir šiandienos mūšį
Klaipėdos „Neptūnas“ pasitinka paskutinį šio sezono FIBA Čempionų lygos mūšį. Nors dvikova su Sombathėjaus „Falco“ reikšmės klaipėdiečių pozicijai
D.Dulkys žaidė blankiai, o jo komanda nusileido L.Beliausko klubui
Pralaimėjimą Ispanijos ACB krepšinio lygoje patyrė Deivido Dulkio atstovaujama Manresos "Baxi" (8/12) komanda.Ji svečiuose 83:97 (16:25, 16:29, 24:19, 27:24) nusileido naujajam Lauryno
Prabilę R.Kuksikas ir G.Biruta nukalė pergalę "Lietkabeliui" prieš "Nevėžį
Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę Rihardas Kuksikas ir Gilvydas Biruta padėjo Panevėžio „Lietkableliui“ (14/7) iškovoti antrąją pergalę iš eilės.Visų rungtynių
"Lietkabelis" dar kartą įveikė prancūzus
Panevėžio „Lietkabelio“ (6/7) komanda namie 82:67 (24:18, 9:22, 25:12,24:15 ) pasiekė svarbią pergalę Čempionų lygoje prieš Strasbūro SIG (4/9) klubą.Taip panevėžiečiai
Pralaimėjimas Stambule užkirto "Neptūnui" kelią į Čempionų lygos aštuntfinalį
Klaipėdos „Neptūnui“ (5-8) liko vienerios rungtynės FIBA Čempionų lygoje su Sombathėjaus „Falco“, tačiau šansų prasibrauti į aštuntfinalį nebeliko. Tomo
P.Valinskas: apie krepšinio idealo K.Bryanto žūtį, jo pagerbimą ir mačą su SIG
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda FIBA Čempionų lygos A grupės rungtynėse trečiadienį namuose priims Strasbūro SIG ekipą, kurią pirmajame rate nugalėjo 66:63.Lyginant su pirmuoju
Žūtbūtinį mačą Stambule "Neptūnas" pasitinka išretėjusia sudėtimi, bet kovingomis nuotaikomis
Klaipėdos „Neptūnas“ pasitinka „gyvenk arba mirk“ pobūdžio rungtynes FIBA Čempionų lygoje. Vietos aštuntfinalyje siekiantys Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai vyksta į
D.Dulkio ekipa buvo labai arti pergalės prieš "Real"
Deividas Dulkys ir jo atstovaujama Manresos "Baxi" (8/11) ekipa turėjo puikią progą parklupdyti Ispanijos čempionus, tačiau ja nepasinaudojo.Ekipa namuose po dramatiškos kovos 75:80
Antrajame kėlinyje spurtavęs "Lietkabelis" nepaliko šansų prieniškiams
Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo 13-ąją sezono pergalę. 3 poziciją turnyrinėje lentelėje užimantys panevėžiečiai namuose be didesnių problemų 76:62 (19:18, 25:9,
"Lietkabelio" kapitonas: apie geriausiai per karjerą pataikomus tritaškius ir norą revanšuotis Prienų ekipai
Vytenio Lipkevičiaus tritaškiai buvo vienas pagrindinių Panevėžio „Lietkabelio“ komandos ginklų antradienį FIBA Čempionų lygos išgyvenimo mače, kur buvo nugalėta Torunės
"Lietkabelio" treneris L.Eglinskas: apie būsimą darbą 16-mečių rinktinėje ir rungtynes su "CBet"
Viltis prasimušti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą išsaugojusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį pratęs kovas Lietuvos krepšinio lygoje
Solidaus J.Mačiulio žaidimo nepakako - AEK patyrė trečią nesėkmę iš eilės
Solidaus Jono Mačiulio žaidimo nepakako - jo atstovaujama Atėnų AEK (7/5) komanda FIBA Čempionų lygoje patyrė trečią nesėkmę iš eilės.Graikijos klubas išvykoje 76:93 (13:24, 21:30,
A.Parachovskio debiutą Čempionų lygoje apkartino P.Soroko komanda
Pauliaus Soroko atstovaujama Sasario "Dinamo" (9/3) komanda išbarstė didžiulį pranašumą, tačiau iškovojo pergalę FIBA Čempionų lygoje.Italijos vicečempionai išvykoje