"Lietkabelis" nesunkiai įveikė "Vytautą" ir lieka nepralaimėjęs (video komentarai)

Panevėžio „Lietkabelio“ (6/0) ekipa ir toliau lieka vienintele „Betsafe-LKL“ čempionato komanda žengiančia be pralaimėjimų.

Artūro Štalbergo auklėtiniai dar antrajame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą ir 87:69 (19:17, 21:12, 19:19, 28:21) įveikė Prienų–Birštono „Vytautą“ (0/5).

Antrojo kėlinio viduryje „Lietkabelio“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (31:21).Sužaidus pusę trečiojo ketvirčio skirtumas peržengė ir 16 taškų (57:41) ir LKL vicečempionai atgal nebesidairė.

Šiame mače LKL kovose debiutavo Tomas Rimša, kuris per 6 minutes pelnė 4 taškus. Simas Jasaitis dvikovą praleido dėl šlaunies traumos, bet puolėjas į rikiuotę grįš jau Europos taurės rungtynėse trečiadienį prieš Jeruzalės „Hapoel“.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 14 (4/7 trit., 3 per. kam.), Žanis Peineris 13 (5/5 dvit.), Gary Taltonas ir Darjušas Lavrinovičius po 9 Žygimantas Skučas 7.

„Vytautas“: Justas Sinica 19 (4/11 trit.), Egidijus Dimša 12, Martynas Linkevičius 10 (2/6 trit., 11 atk. kam.), Bradas Tinsley (4 rez. perd.) ir Tadas Klimavičius (6 kl.) po 9.

Rungtynes perlaužęs "Anadolu Efes" ketvirtfinalio serijoje išsiveržė į priekį
Antradienio vakarą prasidėjo 2020/2021 metų sezono Eurolygos atkrintamosios varžybos. Pirmoje ketvirtfinalio akistatoje į kovą stojo Madrido "Real" ir Stambulo "Anafolu Efes"
Dominavęs "Žalgiris" apkartino skaudžią netektį išgyvenusios "Juventus" nuotaiką
Utenos „Juventus“ (20/11) komanda dar rungtynių pradžioje prarado Vaidą Kariniauską, o vėliau rimtesnio iššūkio Kauno „Žalgiriui“ (25/3) nemetė.Martino Schillerio
Sirgalių sugrįžimo mače - svarbi "Dzūkijos" pergalė
Itin svarbią pergalę prieš tiesioginius varžovus dėl patekimo į atkrintamąsias antradienį „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkija“ (10-19).Nikolos
Be Sabonio "Pacers" neprilygo "Spurs", dvikova vos nevirto masinėmis muštynėmis (rezultatai)
Be nugaros skausmus kenčiančio Domanto Sabonio pirmadienį namie žaidusi Indianos „Pacers“ komanda 94:109 (21:36, 23:19, 22:27, 28:27) pralaimėjo San Antonijaus „Spurs“ ekipai
Trileryje su dviem pratęsimais "Grizzlies" nusileido su karjeros rekordu flirtavusio Jokičiaus gaujai
Be Jono Valančiūno Memfio „Grizzlies“ nesugebėjo pratęsti pergalingo turo išvykoje. Pirmadienį „grizliai“ po dviejų pratęsimų 137:139 (35:27, 25:29, 35:31, 21:29,
Ch.Paulas aplenkė patį M.Johnsoną ir prasibrovė į NBA visų laikų penketuką
Vienas Finikso "Suns" lyderių Chrisas Paulas pakilo į penktą vietą NBA istorijoje pagal atliktus rezultatyvius perdavimus, kurių dvikovoje prieš Mivokio "Bucks" (128:127
Schilleris: jei nepriimčiau "Žalgirio" pasiūlymo, būčiau visiškas bailys, negalėčiau gerbti savęs
Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Martinas Schilleris pastaraisiais mėnesiais laikė ne vieną sunkų debiutinio sezono Eurolygoje egzaminą. 38-erių austras praėjusią vasarą priėmė
"Fenerbahče" bėdos: prieš CSKA stos be penkių žaidėjų, bet su Ulanovu
Visą Eurolygos reguliarųjį sezoną įvairių negandų mėtytas ir vėtytas Stambulo „Fenerbahče“ klubas vargais negalais iškopė į atkrintamąsias, bet jas pasitinka stipriai nukraujavęs,
Vieną po kitos statistines viršūnes užkariaujantis Lukauskis: nesakau, kad nebenoriu žaisti
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ rungtynėse tarp Prienų „CBet“ ir „Šiaulių“ krito dar vienas ilgai gyvavęs rekordas. Į pirmąją vietą pagal per visą lygos istoriją
CSKA norai išsipildė – M.Jamesas sezoną baigs NBA
Su Maskvos CSKA po konfliktų su vyriausiuoju treneriu Dimitriu Itoudžiu išsiskyręs Mike'as Jamesas grįš į NBA lygą.Shamsas Charania paskelbė, kad amerikietis sukirto rankomis su
Gecevičius – apie stiprią "Juventus" rūbinę, karjeros pabaigą ir Graikijoje praleistus metus
LKL TV kanale – interviu su Utenos „Juventus“ snaiperiu Martynu Gecevičiumi.32-ejų taikliarankis pokalbio pradžioje įvardino, kuo kitų komandų kontekste šiemet išsiskiria
Giedraičio tolimas šūvis su pražanga – įdpūdingiausias LKL momentas
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgo dar viena įspūdingų epizodų nepagailėjusi savaitė. Pristatome jums labiausiai išsiskyrusių momentų penketuką.Rinkinį pradeda Kauno „Žalgirio“
Sabonis dvikovoje prieš "Hawks" įmetė 2 taškus į savo krepšį
Kaip jau skelbėme, sekmadienį NBA lygoje Indianos "Pacers" (26-29) išvykoje 117:129 (23:35, 34:31, 33:28, 27:35) nusileido Atlantos "Hawks" (31-26).Svečių komandos lyderis
Drummondas: neįsivaizduoju, dėl ko mane vadina "Didžiuoju pingvinu"
Žvaigždėtasis Los Andželo "Lakers" naujokas Andre Drummondas teigia nežinąs, iš kur atsirado jo pravardė "Didysis pingvinas"."Klausyk, vaikine, aš net neįsivaizduoju,
"Heat" šokiravo "Nets" – paskutiniu metimu išplėšė pergalę Majamyje (rezultatai)
Bamas Adebayo paskutinėje atakoje neturėjo kur dėti kamuolio, tuomet nusprendė pats atakuoti krepšį. Taiklus jo metimas garantavo Majamio „Heat“ ekipai pergalę namie 109:107 (32:31,
"Pacers" su naudingu Saboniu panaikino 20 taškų deficitą, tačiau krito Atlantoje
Apmaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (26-29) ekipa. Indianapolio krepšininkai svečiuose rezultatu 117:129 (23:35, 34:31, 33:28, 27:35) neprilygo Atlantos
Kodėl naivu tikėtis, kad Valančiūnas ir Sabonis savo įstabią NBA statistiką atkartos ir rinktinėje?
Iki NBA reguliariojo sezono pabaigos liko lygiai mėnuo, tačiau nepanašu, kad sulig 72-ejų rungtynių maratono finišu baigsis ir šios lygos lietuvių pasirodymas už Atlanto.Tiek
Masiulio vedamas "Lietkabelis" palaužė "Pieno žvaigždes"
Panevėžio „Lietkabelio“ (20-10) komanda galingai pradėjo ketvirtą kėlinį ir Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) namų rungtynėse 98:90 (27:26, 19:24, 21:19, 31:21)
Ilgai be tritaškių gyvenęs "Žalgiris" laimėjo Klaipėdoje
Kauno „Žalgirio“ (24/3) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ketvirtąkart sezone 88:72 (17:16, 21:15, 26:20, 24:21) svečiuose įveikė Klaipėdos „Neptūną“
"Šiauliai" apmaudžiai pralaimėjo trilerį Prienuose
Prienų „CBet“ (12-18) komanda atlaikė pakilusių varžovų šturmą, sumetė lemiamus metimus ir „Betsafe-LKL“ mače iškovojo sunkią pergalę namuose, kur 90:89
"Grizzlies" su Valančiūnu triumfavo Milvokyje; trumpai žaidė ir Sirvydis (rezultatai)
Memfio „Grizzlies“ (29-26) ir toliau nesiliauja stebinę. Jono Valančiūno atstovaujama jauniausia NBA komanda šeštadienį išvykoje 128:115 (35:31, 28:34, 30:31, 26:28)
Pokyčių "Barcoje" anksčiau laukęs Jasikevičius: su Navarro gerai sutarsime
Po pergalės prieš Manresos BAXI Šarūnas Jasikevičius neišvengė klausimo apie pokyčius savo tiesioginio viršininko kėdėje. „Barcelona“ strategas atskleidė,
"Warriors" meksikietis patyrė smegenų sukrėtimą atsitrenkęs į teisėjų stalelį
San Fransisko "Golden State Warriors" puolėjas Juanas Toscano-Andersonas patyrė gana rimtą traumą neįprastomis aplinkybėmis.Rungtynių prieš Bostono "Celtics" (114:119)
Buvusio žalgiriečio bei Westbrooko dėjimai ir akrobatiškas Curry metimas – NBA Top 10 viršūnėje
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) šeštadienį įvyko šeši susitikimai, keturiuose iš jų pergales šventė aikščių šeimininkai.Lyga
"Juventus" pabudo po ilgosios pertraukos ir nukovė svečius iš Kėdainių
Utenos „Juventus“ (20-10) turėjo vargo, tačiau pergalę namuose pasiekti pavyko. Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 92:73 (22:25, 24:25, 23:11, 22:12) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį-Optibet“
Palengvėjimo atodūsis NBA lyderių stovykloje – "Jazz" žvaigždės trauma nėra sunki
Šiąnakt NBA lygos lyderiai Jutos "Jazz" krepšininkai namie 119:111 palaužė Domanto Sabonio atstovaujamą Indianos "Pacers" tačiau prarado vieną lyderių.Antroje susitikimo
"Žalgiris" pateikė pasiūlyma Walkupui, gynėją vilioja dar du Eurolygos klubai
Kauno "Žalgiris" pateikė pasiūlymą vienam lyderių Thomasui Walkupui. Kaip praneša 15min.lt žurnalistas Donatas Urbonas, Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris Martinas Schilleris
Naujoje LKL rubrikoje – Ginevičiaus ir Skučo pašmaikštavimai apie "Juventus" narius
LKL TV aistruoliams pristato naują rubriką – „Minutės pertraukėlė“.Joje prieš kameras susėdę komandų atstovai mėgins įvardinti, kuris jų bendraklubis labiausiai atitinka