"Lietkabelis" po pratęsimo išplėšė pergalę Italijoje

kklietkabelis.lt
Puikią pergalę Europos taurės turnyro B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (4/4) klubas, kuris išvykoje 85:82 (15:18, 22:22, 19:16, 16:16, 13:10) po atkaklios kovos ir pratęsimo nugalėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (3/5) krepšininkus.

Tritaškiu mačą pradėjo „Grisin Bon“, bet panevėžiečiai atsakė savo 6 taškais – 6:3. Sužaidus 6 minutes „Lietkabelio“ pranašumas siekė 5 taškus (15:10), tačiau per likusį laiką panevėžiečiams nepavyko pasižymėti, o tuo pasinaudoję šeimininai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 18:15.

Antrajame ketvirtyje toliau tęsėsi kova taškas į tašką. „Grissin Bon“ buvo įgijusi 4 taškų pranašumą (33:29), bet sėkmingi „Lietkabelio“ išpuoliai leido išlyginti rezultatą – 37:37. Vis dėlto paskutinę sekundę Manučaras Markoišvilis įmetė tritaškį ir įpusėjus rungtynėms Italijos klubas pirmavo 40:37.

Po didžiosios pertraukos situaciją ėmė kontroliuoti šeimininkai, kurie nors ir nežymiai, tačiau pirmavo. 28-ąją minutę „Grissin Bon“ pirmavo 5 taškais (54:49), bet Žanis Peineris dukart pelnė dvitaškį su varžovo pražanga, taip išvesdamas svečius į priekį – 55:54. Nors italai tikėjosi prieš lemiamą atkarpą turėti persvarą, bet Gintaro Leonavičiaus baudos metimas išlygino rezultatą – 56:56.

Ketvirtajame kėlinyje žiūrovai toliau matė atkakliai vykstantį trilerį. Po Darjušo Lavrinovičiaus tritaškio „Lietkabelis“ pirmavo 65:62, bet „Grissin Bon“ sėkminga atkarpa 9:1 leido 37-ąją minutę truktelėti į priekį – 71:66. Prasidėjus paskutinei minutei panevėžiečiai baudų metimais priartėjo – 71:72. Likus 28 sekundėms Julianas Wrightas prametė abi baudas, o likus 7 sekundėms taisyklės buvo pažeistos prieš Adą Juškevičių. Gynėjas prametė pirmąjį, bet įmetė antrąjį – 72:72. Amedeo Della Valle prametė lemiamą metimą ir komandos iškeliavo į pratęsimą.

Papildomą laiką dvitaškiu pradėjo „Grissin Bon“, bet „Lietkabelis“ atsakė atkarpa 5:0 – 77:74. Likus 3 minutėms šeimininkai priartėjo (78:79), bet svečių atkarpa 6:0 leido atitrūkti – 85:78. Emilijos Redžo ekipa atsakė savo taškais (82:85) ir dar apsigynė, bet A.Della Valle tritaškis skriejo pro šalį ir pergalę pasiekė „Lietkabelis“.

„Grissin Bon“: Amedeo Della Valle 20 (7/18 metimai), Manučaras Markoišvilis 18 (5 atk. kam.), Julianas Wrightas 14 (7 atk. kam.), Jamesas White’as 10 (5 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18 (5 atk. kam.), Žanis Peineris 17 (6 rez. perd., 25 naud. bal.), Adas Juškevičius 12, Simas Jasaitis 9 (11 atk. kam.).

Oficialu: "Žalgirio" radare buvęs amerikietis rungtyniaus Rusijoje
Su Buršos "Tofaš" klubu iki pat Turkijos pirmenybių finalo praėjusį sezoną nukeliavęs amerikietis Pierria Henry keliasi rungtyniauti į Rusiją.Oficialiai pranešama,
Apžvalga: "Šiaulių" galvosūkis, "Žalgirio" palengvėjimas ir pilnėjantis "Rytas"
„Šiaulių“ komanda džiaugėsi po sezono išlaikiusi didžiąją dalį komandos, tačiau dabar turi sukti galvą netekusi net dviejų lyderių. Kauno „Žalgiriui“ tas
"Ryto" varžovų gretose - puolėjas iš Kroatijos
Vilniaus "Ryto" varžovas Europos taurės D grupėje Baro "Mornar" klubas sukirto rankomis su aukštame lygyje dar nerungtyniavusiu kroatu.Kaip praneša "Sportando",
"Ryto" varžovas Europos taurėje - po šešerių metų pertraukos sugrįžęs "Skyliners"
Liepos mėnesio pradžioje Barselonoje buvo ištraukti Europos taurės burtai, nulėmę, jog „Ryto“ komanda pateko į D grupę ir pirmajame turnyro etape varžysis su Malagos „Unicaja“,
"Žalgirį" dominęs bei su "Olympiakos" nesutaręs P.Henry - arti perėjimo į "Uniks"
Kaip jau rašėme Kauno "Žalgiris" dar vieno įžaidėjo dairosi NBA Las Vegaso Vasaros lygoje, o į Lietuvos čempionų akiratį buvo papuolęs amerikietis Pierria Henry.Tačiau antradienį
"Lietkabelis" keliauja tiesiai į Čempionų lygą - žais C grupėje
Panevėžio „Lietkabelio“ klubui nereikės kovoti dėl vietos FIBA Čempionų lygoje atrankos turnyre.Turnyro organizatoriai pranešė, kad Gintaro Kadžiulio treniruojama komanda keliauja
D.Adomaitis: turime labai ilgą legionierių sąrašą, bet skubėti tikrai neketiname
Praėjusią savaitę naujasis Vilniaus „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis pradėjo darbus sostinėje, o pirmoji užduotis – komandos komplektacija. Strategas papasakojo, kokie krepšininkai
Paskelbtas Europos taurės tvarkaraštis, "Ryto" startas - prieš Ispanijos ir Rusijos grandus
Liepos mėnesį ištraukus turnyro burtus paaiškėjo, kad sostinės komanda žais D grupėje ir kausis su Malagos „Unicaja“, Kazanės UNICS, Turino „Fiat“, Frankfurto
Po Čempionų lygos burtų aiškūs visi Lietuvos klubų varžovai tarptautinėje arenoje
Penki „Betsafe–LKL“ klubai ateinantį sezoną varžysis tarptautinėse krepšinio varžybose ir visos komandos žino savo varžovus.Antradienį ištraukti FIBA Čempionų
"Ryto" varžovas Europos taurėje - legendinio L.Browno treniruojamas Turino "Fiat"
Praėjusią savaitę Barselonoje buvo ištraukti Europos taurės burtai, nulėmę, jog „Ryto“ komanda pateko į D grupę ir pirmajame turnyro etape varžysis su Malagos „Unicaja“,
E.Bendžius ir E.Kairys grįžta į "Rytą"
Didelį dėmesį sostinės krepšinio piramidei skiriantis Vilniaus „Rytas“ susigrąžino net du jos talentus. Vilniaus klubas pasirašė ilgalaikes sutartis su Eimantu Bendžiumi
Pristatomi "Ryto" varžovai Europos taurėje: Kazanės "Unics"
"Ryto" varžovų Europos taurės D grupėje pristatymas: Malagos "Unicaja"
Ištraukus Europos taurės burtus L.Kleiza iškėlė užduotį "Rytui"
Vilniaus „Ryto“ klubas sužinojo savo varžovus Europos taurės pirmenybėse 2018-2019 m. sezonui. Sostinės komanda pateko į D grupę.„Rytas“ D grupėje rungtyniaus kartu su Malagos
"Rytas" atsisveikino su R.Giedraičiu ir E.Mockevičiumi
Naujojo sezono sudėtį dėliojantis Vilniaus „Rytas“ atsisveikino su puolėjais Egidijumi Mockevičiumi bei Roku Giedraičiu. Pastarasis pasinaudojo kontrakte numatyta sąlyga ją nutraukti,
"Lietkabelis" atleido R.Butautą, turi naują trenerį, sudėtyje - vos keturi žaidėjai
Panevėžio „Lietkabelio“ klubas turi naują vyriausiąjį trenerį – juo tapo Gintaras Kadžiulis, su kuriuo sutartis pasirašyta ketvirtadienį.38-erių specialistas prie komandos
"Rytas" - ketvirtame Europos taurės burtų krepšelyje
Ketvirtadienį Barselonoje įvyks Europos taurės 2018-2019 m. sezono burtų traukimo ceremonija, o prieš ją paaiškėjo, kad Vilniaus „Rytas“ pateko į ketvirtąjį krepšelį.Kaip
FIBA Čempionų lygoje dalyvaus trys Lietuvos klubai
FIBA Čempionų lyga paskelbė 2018 - 2019 metų sezono dalyvių sąrašą, kuriame galima matyti ir trijų Lietuvos komandų pavadinimus.Jau aišku, kad pagrindiniame FIBA Čempionų lygos
Buvęs "Lietuvos ryto" lyderis D.Gordonas ir dar 4 žaidėjai palieka "Zenit" klubą
Sankt Peterburgo "Zenit" klubą supurtė permainos. Rusijos komanda VTB Vieningoje lygoje užėmė aukštą trečią vietą, tačiau to nepakako patekimui į Eurolygą, o Europos taurės
Panevėžyje triumfavęs "Neptūnas" iškovojo LKL bronzą
Edgaras Želionis pasistengė, kad bronzinėje serijoje penktųjų rungtynių neprireiktų. Jo vedama Klaipėdos „Neptūno“ ekipa palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir serijoje
Lažybininkai pranašumą duoda "Neptūnui"
Mažojo „Betsafe–LKL“ finalo serija šį vakarą grįžta į Klaipėdą, ir šiandien nugalėjusi komanda atsidurs per žingsnį nuo bronzos medalių.Panevėžio „Lietkabelis“
 D.Tarolio pasirodymas atkrintamosiose - ketvirtas geriausias per dešimtmetį
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažojo finalo serijos antrajame mače ryškiausiai spindėjo Panevėžio „Lietkabelio“ puolėjas Donatas Tarolis.24
R.Seibutis išplėšė pergalę "Neptūnui" ir išlygino bronzinę seriją (metimo video)
Klaipėdos „Neptūnas“ išsigelbėjo iš nepavydėtinos situacijos, palaužė išvykoje Panevėžio „Lietkabelį“ ir susigrąžino namų aikštės pranašumą.
Namų pranašumą perėmęs "Lietkabelis" - favoritas iškovoti bronzą (apžvalga)
Mažąjį finalą pergale svečiuose pradėjęs ir aikštės pranašumą perėmęs Panevėžio „Lietkabelis“ tapo favoritu iškovoti bronzos medalius.Ramūno Butauto auklėtiniai
"Lietkabelis" bronzinę seriją pradėjo lengva pergale Klaipėdoje (video)
Seriją dėl „Betsafe–LKL“ bronzos medalių Panevėžio „Lietkabelis“ pradėjo užtikrinta pergale. Nuo pradžių į priekį šovę svečiai iš Panevėžio serijoje
Nenustebintas R.Butautas: "Broliai yra super meistrai" (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa paneigė ekspertų prognozes ir kovą dėl bronzos medalių pradėjo įtikinama pergale Klaipėdoje, po kurios serijoje iki trijų pergalių išsiveržė
Grubus Ž.Skučo žaidimas: peržengiamos ribos ar išpūstas burbulas? (video)
Kai Panevėžio „Lietkabelis“ šį vakarą pradės kovą dėl „Betsafe–LKL“ bronzos, Žygimantas Skučas vėl atsidurs po padidinamuoju stiklu.26 metų kaunietis šį
"Žalgiris" nustūmė "Lietkabelį" ant prarajos krašto (trūksta vieno žingsnio)
Varžovų netektimis pasinaudojęs ir dar vieną pusfinalio mūšį gana užtikrintai laimėjęs Kauno „Žalgiris“ – per žingsnį nuo „Betsafe-LKL“ finalo.Šarūno

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08