"Lietkabelis" pralaimėjo paskutinių sekundžių trilerį Italijoje

Nesėkme FIBA Čempionų lygoje startavo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 78:79 (21:21, 17:18, 19:18, 21:22) nusileido Pauliaus Soroko atstovaujamai Sasario „Dinamo“ ekipai.

„Lietkabelis“ susitikimą pradėjo 5 taškais, bet „Dinamo“ pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 8:5. Svečiai niekur varžovams atitrūkti neleido ir sužaidus 5,5 minutės vėl pirmavo – 13:10. Likus pusantros minutės panevėžiečiai turėjo 4 taškų pranašumą (21:17), bet per likusį laiką taškus rinko tik šeimininkai, tad po pirmo ketvirčio buvo lygu – 21:21.

Antrajame kėlinyje užsimezgė kova taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi po praktiškai kiekvienos atakos. Likus 3 minutėms „Lietkabelis“ pirmavo 34:32, bet tada įkrito į duobę ir nesugebėjo pelnyti taškų 2,5 minutes, o tuo pasinaudojusi Italijos ekipa truktelėjo į priekį – 39:34. Vis dėlto svečiams pavyko atsitiesti per paskutines sekundes, kai 4 taškus iš eilės pelnė Željko Šakičius – 38:39.

Po didžiosios pertraukos Nenado Čanako auklėtiniai visiškai supančiojo varžovus savo gynybos gniaužtuose – „Dinamo“ per 4,5 minutės sukrapštė vos tašką, o tuo metu „Lietkabelis“ surinko 9 ir įgijo pranašumą – 47:40. Netrukus skirtumas tarp komandų buvo išaugęs dar labiau – 50:42. Vis dėlto šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir jie kėlinį baigė kur kas sėkmingiau, taip išlygindami rezultatą – 57:57.

Lemiamą atkarpą 5 taškais be atsako pradėjo „Lietkabelis“ – 62:57. Prabėgus 4 minutėms Sasario krepšininkai jau pradėjo minti oponentams ant kulnų – 65:66. Čia pat svečiai buvo padidinę atotrūkį (68:65), bet pralaimėjo atkarpą 0:10 ir 38-ąją minutę atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 68:75. Vis dėlto tai dar nebuvo viskas šiame mače, kadangi „Lietkabelis“ atsitiesė ir po trijų Tomo Lekūno baudų, likus 32 sekundėms, priartėjo iki vieno tikslaus metimo – 75:77. Svečiams pavyko apsiginti ir Vytenis Lipkevičius smeigė tritaškį – 78:77. „Dinamo“ dar turėjo 6 sekundes ir Dyshawnas Pierre‘as išprovokavo pražangą ir sumetė baudas – 79:78. Paskutiniam išpuoliui „Lietkabelis“ dar turėjo 2,9 sekundės, bet per tą laiką atakos nesurengė.

"Dinamo": Dyshawnas Pierre'as 26 (6/6 dvit., 12 atk. kam., 35 naud. b.), Dwayne'as Evansas 14, Miro Bilanas 10, Curtisas Jerrellsas 9 (2/5 dvit., 1/5 trit., 5 rez. perd.)... Paulius Sorokas 5 (16 min., 1/1 trit., 2/2 audų, 1 atk. kam., 1 rez. perd., 1 per. kam.).

"Lietkabelis": Željlko Šakičius 17 (10 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 11 (3/4 trit.), Kenas Brownas 10 (6 rez. perd., 2 per. kam.), Martynas Sajus 9 (5 atk. kam., 2 per. kam.), Gabrielius Maldūnas 8 (4/4 dvit.), Tomas Dimša 7, Olufemi Olujobi 6, Tomas Lekūnas 5, Stefanas Sinovecas 3 (1/6 trit.), Margiris Normantas 2.

Tragiškai tritaškius pataikęs "Lietkabelis" krito Andoroje
Nesėkme Europos taurės C grupės pirmojo rato kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/4) ekipa, kuri išvykoje 66:76 (19:15, 19:24, 14:19, 14:18) nusileido Andoros „MoraBanc“
A.Kulbokos klubas Čempionų lygos turnyrą pradėjo nesėkme namuose
Nesėkmingai naujajame FIBA Čempionų lygos sezone startavo Arnoldo Kulbokos atstovaujama Bilbao "RetaBet" (0/1) komanda.Ispanijos ekipa F grupėje namuose 72:81 (19:21, 27:21, 17:20, 9:19)
D.Sirvydis Čempionų lygos sezone startavo blankiai
Pralaimėjimu naujajame FIBA Čempionų lygos sezone startavo Jeruzalės "Hapoel" (0/1) komanda su Deividu Sirvydžiu.Izraelio klubas G grupėje išvykoje 94:98 (23:25, 26:21,
Kairys prieš startą Čempionų lygoje: jaučiamės nepadarę darbo mače su "Žalgiriu"
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) favoritų dvikovoje su Kauno „Žalgiriu“ pirmą kartą šiame sezone pralaimėjimo kartėlį pajutęs Vilniaus „Rytas“ turėjo
Veryga – apie be žiūrovų vėl liksiantį sportą: žmones apėmus azartui, jų nesuvaldysi
Sveikatos ministras Aurelijus Veryga informavo, kad šalyje prastėjant epidemiologinei situacijai ir plintant koronavirusui, sporto varžybas greičiausiai vėl teks vykdyti be žiūrovų.Anot pirmadienį
"Lietkabelis" laimėjo tikrą trilerį Utenoje
Visų rungtynių metu problemų su baudų metimų pataikymu turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (5-2) pačius svarbiausius baudų metimus sumetė ir sugebėjo iš Utenos išsivežti
D.Jacksonas - apie "Žalgirį", greičiausią "Ryto" žaidėją bei geriausią dėjiką
Vilniaus „Ryto“ atakų organizatoriui Demetriusui Jacksonui tai pirmasis sezonas Europoje. Puikią fizinę formą rodantis sostinės klubo įžaidėjas yra vienas pagrindinių „Ryto“ komandos
Čempionų lygoje E.Bendžiaus klubas pranoko B.Motumo vedamą "Galatasaray"
Trečiadienį startavo 2020-2021 metų FIBA Čempionų lygos sezonas, o pirmąją pergalę iškovojo Eimanro Bendžiaus atstovaujamas Sasario "Dinamo" klubas.Gianmarco Pozzecco auklėtiniai
G.Masiulio benefisas užtikrinto pirmąją "Lietkabelio" pergalę Europos taurėje
Pirmą pergalę Europos taurės varžybų C grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelis“ (1/3).Panevėžiečiai po nuožmios ir permainingos kovos 80:73 (19:20, 23:15, 18:23,
M.Normantas: laukia "gyvenk arba mirk" rungtynės
Pirmąsias trejas Europos taurės rungtynes pralaimėjusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda C grupėje atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje – privalo trečiadienį nuskinti pirmąją
Apkartęs G.Oreliko ir M.Lukauskio sugrįžimas: "Lietkabelis" nušlavė "Šiaulius"
Panevėžio „Lietkabelis“ (4/2) neturėjo problemų „Betsafe-LKL“ namų rungtynėse ir paliko be pergalių „Šiaulius“ (0/6) – 101:76 (17:18, 32:14, 25:22,
"Lietkabelis" nesugebėjo pasipriešinti M.Kuzminsko ir M.Kalniečio klubui
Panevėžio „Lietkabelio“ (0/3) komanda lieka be pergalių Europos taurėje – šįkart namuose 76:105 (13:27, 26:32, 11:23, 26:23) nusileido Manto Kalniečio ir Mindaugo
Būsimas "Lietkabelio" varžovas - du lietuvius turintis Krasnodaro klubas
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį Europos taurės turnyro trečiajame ture namuose priims Mindaugą Kuzminską ir Mantą Kalnietį savo gretose turinčią Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Pergalių seriją iki trijų Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) pratęsė Pasvalyje. Aukštaitijos derbiu tituluojamoje dvikovoje svečiai 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20) nugalėjo
"Lietkabelis" neturėjo jokių šansų Monake
Europos taurės C grupės antrajame mače Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) ekipa išvykoje 57:82 (17:17, 17:18, 8:35, 15:12) neprilygo Monako „AS Monaco“ (2/0) krepšininkams.Dvikovą
M.Normantas naujoje LKL TV rubrikoje: užaugau operos ir baleto teatre
LKL TV lygos sirgaliams pristato dar vieną naujieną – rubriką „Dainų testas“. Joje kiekvienąkart susitiks po du vienos komandos krepšininkus, kurie mėgins atpažinti įvairių
Iššūkis "Lietkabeliui" - buvusio žalgiriečio vedamas Monako klubas
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį išvyko į Monaką, kur trečiadienį žais Europos taurės antrojo etapo mačą su vietos „AS Monaco“ ekipa.Šalia Prancūzijos
G.Masiulis: šiemet žaidžiame tam, kad būtume finale
LKL TV krepšinio aistruoliams pristato interviu su puikiai pažįstamu „Betsafe–LKL“ krepšininku – šįkart prieš kamerą atsisėdo Panevėžio „Lietkabelio“
Paskutinės minutės drama: "Lietkabelis" namuose pranoko "Neptūną"
Panevėžio „Lietkabelis“ (2-2) atlaikė tikrą nervų karą ir namuose po atkaklios dvikovos įveikė Klaipėdos „Neptūno“ (2-1) komandą.Dvikova Panevėžyje baigėsi šeimininkų
Ž.Janavičius apie "Lietkabelio" testą: matome, kad potencialo jie turi tikrai daug
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse jau startavo ketvirtasis varžybų turas, o jame krepšinio mėgėjų laukia tikras krepšinio desertas – Panevėžyje vietos „Lietkabelio“
Veteranų vedama AEK su J.Mačiuliu - Čempionų lygos finale
Jonas Mačiulis su Atėnų AEK komanda žais FIBA Čempionų lygos finale. 2019-2020 metų sezono užbaigiamojoje fazėje - finalo aštuoneto pusfinalyje AEK lengvai 99:75 (26:15, 27:17,
G.Maldūnas - apie sezono pradžią, sportinę formą ir "Neptūno" barjerą
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda šeštadienį 17.00 val. pratęs kovas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), kai namuose priims Klaipėdos „Neptūno“
37-erių K.Langfordas tapo Čempionų lygos MVP
FIBA Čempionų lygos turnyro organizatoriai paskelbė 2019-2020 metų reguliaraus sezono naudingiausią krepšininką.Juo tapo 37-erių metų veteranas Keithas Langfordas, kuris šį sezoną,
J.Mačiulis su AEK žengė į Čempionų lygos pusfinalį
FIBA Čempionų lygoje prasidėjus finalo aštuoneto varžyboms vienas iš jame dalyvavusių lietuvių Deividas Sirvydis su Jeruzalės "Hapoel" ekipa iš turnyro jau pasitraukė,
"Lietkabelis" į prekybą paleido ribotą abonementų skaičių
Dėl koronaviruso pandemijos sukeltos situacijos Panevėžio „Lietkabelis“ buvo nusprendęs neprekiauti abonementais 2020–2021 metų sezonui. Vis dėlto klubas, atsižvelgęs į ištikimiausių
Tragiškai antrą rungtynių pusę sužaidęs "Lietkabelis" nepasivijo "Virtus"
Nesėkme Europos taurės kovas pradėjo Panevėžio „Lietkabelis“ (0/1), kuris C grupės mače namuose 61:76 (24:19, 11:17, 3:17, 23:23) turėjo pripažinti Bolonijos „Virtus“
"Hapoel" su D.Sirvydžiu FIBA Čempionų lygoje patyrė fiasko
Atėnų OAKA arenoje trečiadienio vakarą prasidėjo iš pavasario dėl koronaviruso pandemijos nukeltas kiek modifikuotas FIBA Čempionų lygos 2019-2020 metų sezono finišas.Finalo aštuoneto
Pirmasis "Lietkabelio" varžovas Europos taurėje - M.Teodosičiaus vedama "Virtus"
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda trečiadienį sugrįš į Europos taurės kovas rungtynėmis namuose su Bolonijos „Virtus“ krepšininkais.Sekmadienį Lietuvos krepšinio