"Lietkabelis" rimčiau nepasipriešino J.Mačiulio vedamai AEK

kklietkabelis.lt
Devintą nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/9) komanda.

Lietuvos klubas namuose neturėjo šansų ir namuose 65:84 (22:18, 15:22, 17:27, 11:17) nusileido Atėnų AEK (11/2) ekipai su Jonu Mačiuliu.

„Lietkabelis“ žaidė be suspenduoto Vaido Kariniausko ir traumą patyrusio Marko Čakarevičiaus.

Mačas prasidėjo lygiai ir AEK komanda į priekį išsiverždavo nebent nedideliais skirtumais (9:8), tačiau kėliniui įpusėjus svečiai pranašumą padidino – 15:8. Baudos metimai ir perimti kamuoliai leido deficitą „Lietkabeliui“ sumažinti (12:15), o likus minutei rezultatas tapo lygus – 17:17. Kėliniui einant į pabaigą „Lietkabelis“ jau pirmavo 19:18, o paskutinę sekundę tritaškį dar įskraidino Saulius Kulvietis – 22:18.

Puikiai pradėtas antras kėlinys leido „Lietkabeliui“ įgauti dviženklę persvarą (31:20), tačiau J.Mačiulis pora tritaškių ėmė gelbėti savo komandą – 30:35. Dar vienas jo metimas skirtumą mažino iki 3 taškų (32:35), o netrukus AEK jau pirmavo – 38:35. „Sausą“ atkarpą „Lietkabelis“ pagaliau nutraukė po Jamaro Wilsono metimo (37:38), tačiau po antro ketvirčio svečiai pirmavo 40:37.

Panevėžiečiams po ilgosios pertraukos sunkiai sekėsi rasti priešnuodžių varžovų puolimui. Rezultatyviai žaidė Howardas Sant-Roosas, o po J.Mačiulio ir Malcolmo Griffino dvitaškių komandas ir vėl skyrė 9 taškai – 59:50. „Lietkabelis“ šiek tiek priartėjo, tačiau nerezultatyvi kėlinio pabaiga lėmė tai, kad AEK atitrūko iki 67:54.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkams nepavyko perimti iniciatyvos. Per pirmas 5 minutes Panevėžio klubas pelnė vos 6 taškus, o varžovai pirmavo 76:58. J.Mačiulis ir Giannoulis Larentzakis rinko taškus, tačiau paskutinė mačo atkarpa buvo nerezultatyvi. „Lietkabelis“ pralaimėjo rezultatu 65:84.

J.Mačiulis rungtyniavo 25 minutes ir per šį laiką pelnė 18 taškų (5/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 19 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas 12 (5/10 dvitaškiai, 6 atk. kam.), Simas Jasaitis 10 (9 atk. kam.), Saulius Kulvietis (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam.) ir Jamaras Wilsonas (6 atk. kam.) po 9, Stefanas Sinovecas 8.

AEK: Vince’as Hunteris 25 (12/13 dvitaškiai, 8 atk. kam., 39 naud. bal.), Jonas Mačiulis 18, Malcolmas Griffinas (4/4 dvitaškiai) ir Delroy’us Jamesas po 11.

P.Valinskas: apie būsimą dvikovą su "Neptūnu", "Žalgirio" žaidimą ir kita (interviu)
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda pirmadienį, antrąją Velykų dieną, „Betsafe–LKL“ rungtynėse namuose susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.Šiame
Viltis, kad J.Mačiulis žais Pasaulio čempionate, gyva - puolėjas po operacijos jaučiasi puikiai
Pas Kauno medikus šiandien apsilankęs krepšininkas Jonas Mačiulis buvo nusiteikęs pakiliai: „Jaučiuosi puikiai.“ Krepšininko gydymą prižiūrintis „Gijos klinikų“
V.Verbickas: apie tris "Lietkabelio" kvietimus ir daugiausiai besitreniruojantį žaidėją
Panevėžio „Lietkabelio“ klubo fizinio rengimo treneris Vaidas Verbickas apsilankė radijo stoties „Pulsas“ laidoje „Lietkabelio pulsas“.V.Verbickas atskleidė, kad
"Lietkabelis" nesulaukė rimto pasipriešinimo Šiauliuose
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) į savo sąskaitą įsirašė Panevėžio „Lietkabelio“ (20/11) klubas, kuris išvykoje
"Lietkabelį" priimantys "Šiauliai" nenustoja tikėtis atkrintamųjų
Kai „Šiauliai“ savaitgalį pasiekė „Betsafe–LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą ir nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“, komandoje sugrįžo tikėjimas.„Šiaulių“
Didžiausią pergalę iškovojęs "Lietkabelis" pratęsė "Nevėžio" nesėkmių seriją (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (19/11) komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę, namuose 101:60 (23:23, 24:17, 27:13, 27:7) nepalikdama vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (4/26).Tuo
Nukraujavęs, bet kovingas  "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Nukraujavęs, bet kovingas "Lietkabelis" per pratęsimą laimėjo Alytuje
Vos aštuoniese rungtyniavęs Panevėžio „Lietkabelis“ (1/11) po atkaklios kovos 87:84 (21:19, 15:24, 16:17, 22:14, 13:10) įveikė jau ketvirtąjį pratęsimą per paskutines aštuonerias
V.Chomičius prieš dvikovą su traumų išretintu "Lietkabeliu: reikia laimėti praktiškai viską
Alytaus „Dzūkijos“ šią savaitę laukia dvejos žūtbūtinės rungtynės siekiant pakilti iš aštuntosios vietos „Betsafe–LKL“ reguliariajame sezone.„Dzūkija“
Viską patakęs L.Lekavičius padėjo "Pao" sutriuškinti AEK
Graikijos pirmenybėse savo laiką aikštėje įspūdingai išnaudojo Lukas Lekavičius, o jo atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" (22/1) komanda neturėjo vargo su Jono Mačiulio
Septyniese žaidęs "Lietkabelis"  triumfavo Utenoje (video komentarai)
Septyniese žaidęs "Lietkabelis" triumfavo Utenoje (video komentarai)
Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (17/11) klubas, kuris išvykoje 96:78 (22:23, 20:20, 30:13,
FIBA Čempionų lygos nugalėtojus eliminavo A.Kulbokos klubas
Bambergo "Brose" klubas, kurio garbę gina Arnoldas Kulboka keliauja į FIBA Čempionų lygos pusfinalį.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos kovos 67:69 (17:20, 15:16, 17:18,
Liūdnos žinios: J.Mačiulio pasaulio čempionate veikiausiai nepamatysime
Kaip kau rašėme, trečiadienį FIBA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio mače titulą ginanti Atėnų AEK komanda ne tik patyrė nesėkmę, bet ir prarado vieną lyderių Joną Mačiulį.Pačioje
"Žalgiris" vargo tris kėlinius, o paskutiniame sutriuškino "Lietkabelį"
Sekmadienį „Betsafe–LKL“ 27-ojo turo akistatoje ketvirtajame kėlinyje Artūro Milaknio tritaškių įkvėpti Kauno „Žalgirio“ (24/3) krepšininkai 85:63 (19:18,
Šiandien "Žalgirio" arenoje sirgalių laukia neeilinės pramogos
Po pergalės Eurolygos išvykos rungtynėse Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sugrįžta namo ir sekmadienio vakarą 17.00 val. „Žalgirio“ arenoje priims Panevėžio
"Rytas" įveiks "Neptūną" ir įsitvirtins antroje vietoje? (visos prognozės)
Iki reguliaraus sezono pabaigos liko 10 rungtynių, o lenktynės dėl antrosios vietos čempionate bei namų aikštės pranašumo atkrintamosiose tarp Vilniaus „Ryto“ ir Klaipėdos
Pirminė diagnozė klaidinga: J.Mačiuliui nustatytas lūžimas, sezonas jam baigtas
J.Mačiulis išvengė lūžių, manoma, kad pažeisti alkūnės raiščiai
J.Mačiulis patyrė traumą, o AEK nusileido A.Kulbokos atstovaujamai  "Brose" ekipai
J.Mačiulis patyrė traumą, o AEK nusileido A.Kulbokos atstovaujamai "Brose" ekipai
FIBA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio mače titulą ginanti Atėnų AEK komanda ne tik patyrė nesėkmę, bet ir prarado vieną lyderių Joną Mačiulį.Graikijos klubas Vokietijoje po atkaklios
"Lietkabelis" namie palaužė "Dzūkiją" ir nesitraukia iš ketvertuko (video komentarai)
Dar vieną svarbią pergalę „Betsafe-LKL“ pirmenybėse iškovojo dėl vietos pirmame ketverte kovojantys Panevėžio „Lietkabelio“ (16/10) krepšininkai.Du kėlinius
Tritaškiais pratrūkęs J.Mačiulis buvo vienas AEK vedlių į pergalę
Snaiperio sugebėjimus prisiminęs Jonas Mačiulis padėjo savo komandai iškovoti dar vieną pergalę Graikijos pirmenybėse.Saloniikų AEK klubas svečiuose užtikrintai 87:74 (22:21, 17:17, 24:16,
"Žalgirio" sirgaliams - ypatingas LKL šeimadienio pasiūlymas
Kauno „Žalgirio“ sirgaliai prisideda prie kiekvienos komandos pergalės. Lietuvos čempionai jaučia didžiulį savo gerbėjų palaikymą per kiekvienas Eurolygos rungtynes, į kurias susirenka
"Real" dokumentų klastojimo skandalas gali kainuoti titulus ir J.Mačiuliui
Buvęs Madrido „Real“ klubo krepšininkas Marcusas Slaughteris artimiausiu metu turėtų stoti prieš teismą Ispanijoje, praneša vietos žiniasklaida.34-erių amerikiečiui
"Neptūnas" Klaipėdoje pralaimėjo trilerį "Lietkabeliui"
Nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (19-6) trijų pergalių serija „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 72:74 (22:22, 21:19, 16:19,
Rungtynes Klaipėdoje buvo nutraukęs netikėtas įsibrovėlis
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos dvikovoje tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Panevėžio "Lietkabelio" įvyko kurioziškas nutikimas.Antrajame kėlinyje "Švyturio"
Perdavimus skirstęs J.Mačiulis buvo naudingiausias mače prieš V.Kariniausko ekipą
Netikėtai sunkią pergalę Graikijos pirmenybėse prieš vienus autsaiderių iškovojo Jono Mačiulio atstovaujama komanda.Atėnų AEK (14/5) klubas savo sirgalių akivaizdoje tik po atkaklios
"Neptūnas" pratęs "Lietkabelio" nesėkmių seriją? Favoritai savaitgalį neturės problemų?
Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį vyks į uostamiestį, kur bandys nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Nenado Čanako laukia pasirodymą Čempionų lygoje baigusio Klaipėdos „Neptūno“
K.Maskvytis: pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome
„Pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome“, – Klaipėdos „Neptūno“ sezoną Čempionų lygoje įvertino treneris Kazys Maksvytis.Uostamiesčio
FIBA Čempionų lygos nugalėtojai - ketvirtfinalyje, J.Mačiulis - solidus
FIBA Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginantis Atėnų AEK klubas su Jonu Mačiuliu pralaimėjo atsakomąjį aštuntfinalio susitikimą, bet tai nesutrukdė jiems žengti į ketvirtfinalį.Graikijos