"Lietuviškų" klubų dvikovoje triumfavo vėl puikiai pasirodęs G.Orelikas

Turkijos pirmenybėse ketvirtadienį susitiko dvi komandos, kurių marškinėlius vilki krepšininkai iš Lietuvos.

Gedimino Oreliko atstovaujamas vienas lygos lyderių Bandirmos "Banvit" (19/9) klubas išvykoje 103:86 (20:24, 31:22, 21:20, 30:21) įveikė patekti į atkrintamąsias varžybas galimybių jau nebeturinčią Ušako "Muratbey" (8/20) ekipą su Šarūnu Vasiliausku ir Evaldu Kairiu.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G.Orelikas per 24 minutes pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 3/6 trit., 3/3 baudų) ir buvo antras pagal rezultatyvumą svečių komandoje. Puolėjas taip pat sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai žaidė Jordanas Theodore'as, kurio sąskaitoje - net 39 taškai (5/6 dvit., 8/10 trit., 5/5 baudų), 5 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai. 13 taškų pridėjo Damianas Kuligas (4 bl.), 11 - Gašperas Vidmaras (6 atk. kam.).

Š.Vasiliauskas per 23 minutes įmetė 6 taškus (0/3 dvit., 2/5 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

E.Kairys mačui registruotas nebuvo.

G.Oreliko tritaškis galėjęs išplėšti pergalę skriejo pro šalį
Gediminas Orelikas Italijoje galėjo tapti rungtynių herojumi, tačiau lietuvio tritaškis su sirena tiksli nepasiekė.Puolėjo iš Lietuvos atstovaujama Venecijos "Umana Reyer"
E.Kairys buvo rezultatyviausias, bet jo komanda neprilygo "Darussafakai"
Dar vieną nesėkmę Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demir Insaat" (3/6) komanda.Ji išvykoje 57:75 (15:15, 20:17, 12:22, 10:21)
Sėkmingas G.Oreliko žaidimas nublanko apmaudžiame Venecijos klubo pralaimėjime
Labai apmaudų pralaimėjimą paskutinėmis susitikimo sekundėmis patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (4/3) komanda.Italijos čempionai FIBA Čempionų lygos reguliaraus
"Fenerbahce" Š.Vasiliausko klubui atseikėjo 119 taškų
Kone kiekvieną ataką - taškai. Štai tokį košmarą turėjo išgyventi Trabzonsporo "Trabzonspor" (3/6) komandos strategas.Lietuvio Šarūno Vasiliausko atstovaujama
G.Orelikas buvo rezultatyviausias, tačiau jo ekipa principiniame mače krito po pratęsimo
Gediminas Orelikas vėl žaidė rezultatyviai, tačiau tai jo atstovaujamos ekipos neišgelbėjo nuo nesėkmės principinėje dvikovoje Italijos čempionate.Venecijos "Umana Reyer" (7/2)
Iš rinktinės į Turkiją grįžęs E.Kairys prieš čempionus pasirodė kukliai
Evaldas Kairys su Lietuvos nacionaline vyrų krepšinio rinktine atrankoje į 2019 metų Pasaulio čempionatą pasiekė dvi pergales, tačiau tik grįžęs į Turkiją turėjo praryti ir karčią
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" Stambulo klubas pralaimėjo Turkijoje
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią Eurolygos dvikovą su "Žalgiriu" Turkijos pirmenybėse suklupo Stambulo "Anadolu Efes" (5/2) klubas.Sekmadienį Velimiro Perasovičiaus
G.Oreliko komanda iškovojo sunkią pergalę ir pakilo į antrą vietą Italijoje
Sunkią pergalę Italijos krepšinio pirmenybėse iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (7/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje
Š.Vasiliausko ekipa sutriuškino "Galatasaray", lietuvis žaidė naudingai
Triuškinančią pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (3/4) komanda.Ji savo aikštėje
G.Oreliko tritaškis paskutinėmis sekundėmis padovanojo pergalę komandai
Gediminas Orelikas dar kartą tapo rugntynių herojumi išplėšusiu pergalę savo komandai.Lietuvio atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/1) FIBA Čempionių lygos C grupės
Rezultatyvus E.Kairio žaidimas nuo sutriuškinimo komandos neišgelbėjo
Evaldas Kairys Turkijos krepšinio lygoje sužaidė vieną sėkmingiausių mačų šiame sezone, tačiau lietuvio pasirodymas nublanko komandos pralaimėjimo kartėlyje.Lietuvio atstovaujama
Š.Vasiliauskas svariai prisidėjo prie komandos pergalės Turkijoje
Pergalę Turkijos krepšinio lygos čempionate iškovojo Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (2/4) komanda, o lietuvis buvo vienas rezultatyviausių.Antrą
G.Orelikas ir vėl buvo pagrindinė Venecijos klubo figūra
Gediminas Orelikas ir toliau demonstruoja lyderio savybes, o jo vedama Venecijos "Umana Reyer" (4/1) iškovojo dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygoss turnyre.C grupės rungtynėse Italijos
Rezultatyviai žaidusio Š.Vasiliausko ekipa "Anadolu Efes" nusileido tik po pratęsimo
Šarūnas Vasiliauskas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje, tačiau jo atstovaujama Trabzono "Trabzonspor" (1/4) ekipa namuose po pratęsimo 89:96 (23:21, 20:19, 15:19, 26:25,
G.Orelikas žaidė nuostabiai, bet "Umana Reyer" suklupo namuose
Gediminas Orelikas ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, tačiau šį kartą jo atstovaujamos Venecijos "Umana Reyer" (5/1) komandos nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.Čempionų titulą ginanti
D.Dulkys ilgam iškrito iš rikiuotės (rinktinei tikrai neatstovaus)
Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ klubo garbę šį sezoną ginantis Deividas Dulkys bus priverstas kurį laiką praleisti be krepšinio.Į Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio
E.Kairio ekipa Turkijoje nusileido rezultatyviai žaidusio B.Motumu klubui
Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/3) subyrėjo trečiajame kėlinyje ir patyrė dar vieną nesėkmę Turkijoje.Ekipa išvykoje 75:94 (21:22, 24:24, 12:31,
G.Orelikas buvo vienas pagrindinių dramatiškos Venecijos klubo pergalės kalvių
Dramatišką pergalę Italijoje iškovojo Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/0) komanda.Kol kas nepralaimintys Italijos čempionai šįsyk išvykoje
G.Orelikas svariai prisidėjo prie Venecijos klubo pergalės Čempionų lygoje
Italijos čempionė Venecijos "Umana Reyer" (2/1) ekipa, kurios garbę gina lietuvis Gediminas Orelikas FIBA Čempionų lygoje pasiekė antrą pergalę.Italai atsitiesė po itin nesėkmingai
"Lietuviškoje" akistatoje Turkijoje - Š.Vasiliausko dominavimas
Turkijos krepšinio lygos čempionate akis į akį susidūrė du "lietuviški" klubai. Šarūno Vasiliausko atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor" (1/2) iškovojo
G.Orelikas Italijoje surengė tritaškių šou
Italijos pirmenybėse be pralaimėjimų lieka įspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko atstovaujama komanda.Šeštadienį Venecijos "Umana Reyer" (4/0) klubas savo žiūrovų
E.Kairys Turkijoje per 14 minučių išnaudojo pražangų limitą
Apmaudų pralaimėjimą Turkijos krepšinio lygos čempionate patyrė Evaldo Kairio atstovaujama Stambulo "Demin Insaat Buyukcekmece" (1/2) komanda. Ji savo aikštėje po dramatiškos
Įspūdingai žaidęs G.Orelikas išplėšė pratęsimą, tačiau jo klubas patyrė nesėkmę
Gediminas Orelikas varžovams ir vėl buvo neįmenama mįslė, tačiau šįsyk puikaus lietuvio žaidimo komandos pergalei nepakako.Jo atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (1/1) ekipa C
Turkijos grandų dvikovoje "Anadolu Efes" nukovė Eurolygos čempionus
Turkijos pirmenybėse sekmadienį įvyko dviejų krepšinio milžinų ir amžinų varžovų dvikova.Stambulo komandų derbyje "Anadolu Efes" (1/1) klubas savo žiūrovų akivaizdoje 84:80
Sėkmingo Š.Vasiliausko pasirodymo komandos pergalei nepakako
Šarūnas Vasiliauskas Turkijos krepšinio lygoje sužaidė dar vieną solidų mačą, tačiau komandos pergalei to buvo per maža.Lietuvio atstovaujama Trabzonsporo "Trabzonspor"
Sunki G.Oreliko klubo pergalė Italijoje
Sunkią pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo šį neįspūdingai pasirodžiusio Gedimino Oreliko komanda.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Venecijos "Umana Reyer"
Lietuvių akistatoje Turkijoje pranašesnis buvo E.Kairys, bet pergale džiaugėsi D.Dulkys
Pirmą pergalę į savo sąskaitą šiame sezone Turkijos krepšinio lygoje įsirašė Deivido Dulkio atstovaujama Stambulo "Belediyespor" (1/1) komanda.Ji savo aikštėje
Buvusią savo ekipą skriaudęs G.Orelikas - tarp Europos taurės turo naudingiausių
Kaip jau rašėme, FIBA Čempionų lygos pirmajame mače Italijoje vyko tikras trileris, kurį laimėjo Gedimino Oreliko atstovaujama komanda. Venecijos "Umana Reyer" klubas savo žiūrovų

Ką šiuo metu klausotės? (425) 10.09 13:25
NBA 2014-2015 (988) 09.22 12:45