"Lietuvos rytas" nepasipriešino Saratovo komandai

„Lietuvos rytui“ nepavyko pasiekti itin reikalingos pergalės Europos taurės turnyre. Vilniečiai išvykoje 92:109 (18:25, 17:27, 27:26, 30:31) nusileido Saratavo „Avtodor“ klubui.

„Lietuvos rytas“ šiame mače vertėsi be Antano Kavaliausko ir Artūro Gudaičio.

Vilniečiai atsikovojo ginčo kamuolį, tačiau rungtynių pradžioje užtikrinčiau atrodė rusai – jie įveikė „Lietuvos ryto“ aikštės spaudimą, įkrovė iš viršaus, o kitoje atakoje T.Petersenas pataikė iš toli. Negana to, dar kitoje atakoje amerikietis pataikė dvitaškį su pražanga ir „Avtodor“ pirmavo 4:10. Po dar vieno varžovų tolimo metimo Aurimas Jasilionis turėjo prašyti minutės pertraukėlės – 4:13. Po pertraukėlės „Lietuvos ryto“ žaidimas kiek atgijo, tačiau to nepakako – rusai neleido priartėti vilniečiams, o krepšys mūsiškiams buvo užsirišęs – 9:17.

Mačą priverstinai sustabdė laikmačio gedimas, po kurio komandos apsikeitė tolimais metimais – 14:20. Vilniečių gretose taiklus buvo Marius Runkauskas, netrukus pridėjęs ir dvitaškį su dviem taikliais baudų metimais (18:20). Tačiau tai buvo ir paskutiniai vilniečių taškai pirmame kėlinyje – klysti pradėję lietuviai leido rusams vėl kiek pabėgti – 18:25. Sužaidus vos dvi minutes antrajame kėlinyje po „Avtodor“ tolimo metimo komandas jau skyrė dviženklis skirtumas – 20:30.

Varžovai dar buvo padidinę savo persvarą, tačiau G.Orelikas pataikė puikų tolimą metimą paskutinę atakos sekundę (26:34). Tačiau vilniečiai ilgai nesidžiaugė – E.Kolesnikovas pelnė lengvus taškus su pražanga ir sugrąžino dviženklį pranašumą Saratovo ekipai – 26:27. Likus žaisti tris minutes rusai įgavo rekordinį pranašumą – 28:41. Vilniečiai toliau niekaip nepataikė net būdami laisvi, o „Avtodor“ pradėjo smagintis lengvai rinkdami taškus iš po krepšio. Po varžovų galingo dėjimo A.Jasilionis prašė pertraukėlės – 28:45. Vaizdas ir toliau nesikeitė – vilniečiai nesugebėjo apsiginti be pražangų, o pačių puolimas strigo – po dviejų kėlinių „Avtodor“ pirmavo 35:52.

Antrą rungtynių Deividas Gailius pradėjo pataikydamas pirmą tolimą metimą. Dar du tolimus metimus iš eilės pridėjo N.Laprovittola, tačiau ir varžovai sėkmingai puolė – sužaidus dvi minutes „Lietuvos rytas“ sumažino atsilikimą iki 47:60. Netrukus sudėtingą dvitaškį pataikė K.Lavrinovičius, o D.Gailius retoje greitoje atakoje įkrovė kamuolį iš viršaus, priversdamas varžovus prašyti minutės pertraukėlės – 50:60.

Tačiau po trumpo atokvėpio rusai sustabdė bandančius įsibėgėti vilniečius ir ramiai atstatė sau palankią persvarą ir pradėjo vėl triuškinti mūsiškius – 56:74. Netrukus komandas jau skyrė dvidešimt taškų ir tik kėlinio pabaigoje vilniečiai sumažino atsilikimą iki 62:78.

Kėlinio pradžioje „Avtodor“ jau buvo pelnę 86 taškus – tiek, kiek vilniečiai įprastai leidžia varžovams pelnyti per visą mačą. Daugiausiai Roko Giedraičio pastangomis „Lietuvos rytui“ pavyko kiek pristabdyti varžovus, o likus žaisti dar keturioms minutėms jie jau siekė šimtojo taško – 77:98. Paskutinės minutės tapo tik formalumu. Galutinis rezultatas – 92:109.

„Lietuvos rytas“: N.Laprovittola 21, K.Lavrinovičius 20, A.Juškevičius 12 ir D.Gailius po 12, G.Orelikas 10, M.Runkauskas 7, J.Jucikas ir R.Giedraitis po 5, M.Lukauskis 0, Ž.Janavičius nežaidė.

„Avtodor“: T.Petersonas 25, E.Kolesnikovas 24, P.Stollas 12, D.Lukašovas 11, A.Makievas 10.

Komentuoti
2015-12-03 14:01:19 Cituoti
Karoce karta teko ir man pasedeti belangeje. Siaip dx ir da biski kartu musarai yra seme, bet dazniausiai paleisdavo, užtekdavo zvanoka padaryti savam prokurorui, pazadeti pora nol semkiu samanes is sakiu ir valandos begyje musaras jau atverdavo belanges grotas. Dazniausiai dar ir atsiprasydavo. Bet viena karta buvo kitaip. Viskas prasidėjo nuo to, kad man besedint koraluose kaboke su vietinia fauna, uzejo is matymo pazystamas zydriukas. Toks jau konkretus pedikas, auskaru turejo ir ant veido ir ant varpos... Neklauskit is kur zinau... Mane pati pykina prisiminus... Zodziu zydriukas kaip niekur nieko priejo prie musu stalo ir istiese man savo dregna ranka. Chebra nusciuvo, negalejo patiketi, kad as su tokiu luzeriu pazystamas galiu buti. Pasidare geda ir man, tad apsimeciau, kad jo nepazystu, nusiziovavau be nervu ir be emociju ir sedziu toliau. Bet paulas nesitraukia (paulas cia vardas zydriuko), sako zdarova vycka, kaip tu issilaikes? Kaip slava? Tada treciasyk gyvenime dejau i kraske, ir spontaniskai pasokes nuo stalo pakirtau zydriuka. Galvojau viskas tuo pasibaigs, bet zydriukas ant manes uzrase pareiskima, zajava kitaip tariant. Per akistata menturoj ji pavadinau oZiu, o jis man pasake, kad jam niv padlu mane ozint ir sumekeno kazka, kad as pats esu ne karta teismais ir musarais grasines. Taip isejo, kad pazystamas, kuris man padedavo, dabar pats atlieka sroka, uz kazkokia nesamone, vaika kazkoki patvarke, praktiskai to nelaikau nusikaltimu, greiciau kiekvieno normalaus bachuro garbes reikalu, kaip pasakytu mano papasha. Taigi teko pasedeti pora savaiciu iki teismo, o ispudziai is chatos tik patys geriausi. Nezinau, specialiaibar ne, bet imete mane i chata pas normalius. Visi ten lauke teismo uz paprastas nesamones, ar tai uz vaiko pakibinima, ar uz kokios bobos pazaginima, vienas buvo uz organu demonstravima viesoje vietoje, dar vienas normalus visa laika kazka rase, jis ruoseso duoti parodymus kiek supratau pries kazkokia gauja, bet buvo labai normalus bachuras mano akimis. Zodziu laika praleidom labai neblogai, radom bendru interesu, pasirodo visiem labai nepatinka zydriukai, bet tik tie, kurie yra rytfaniai. Visi nekenciam laikrascio, visiems yra teke vaikysteje intymiai bemdrauti su kareiviais. Susiradau nauju draugu, o paskutine nakti pazymejom pagal visas tos kameros tradicijas. Ir nors isejus kažkokie luzeriai rekavo, tipo ziurekit, gaidyno chebra iseina, man asmeniskai atrodo, kad tiems luzeriam iki musu gaidyno tai kak rakom do kitaja.
MrVycka2015-12-02 23:13:37 Cituoti
per vakar ir šiandien įvairiuose tarptautiniuose turnyruose žaidė 8 LKL komandos, pralaimėjo tik viena...kažin kuri čia?..ir dar ne itin garbingu skirtumu, švelniai tariant...
MrVycka2015-12-02 22:29:05 Cituoti
ar kažką ne taip suskaičiavau, ar po paok pergalės turkijoje komjaunuoliams jau ir teorinių šansų nebeliko?..

Generolas grįžta. "Ryto" legendos Eidsono marškinėliai bus iškelti į arenos palubes
Balandžio 18 d. Vilniaus „Rytas“ minės 15-ąsias triumfo Europos taurėje metines. Šią dieną, mačo su Šiaulių „Šiauliais“ ilgosios pertraukos metu savo
Ukrainos klubas krito Europos taurės ketvirtfinalyje
Ukrainos atstovams Europos taurėje Slobožanskės "Prometey" krepšininkams turnyras baigėsi ketvirtfinalio etape.Roneno Ginzburgo aklėtiniai Prancūzijoje po permainingos kovos 82:95
Savo karjeros kelią apžvelgęs Žemaitis – apie vaikiškią tatuiruotę bei Eurolygos svajonę
Nuo nežinios, kur reikės žaisti būsimą sezoną iki Europos čempionato vilkint nacionalinės rinktinės marškinėlius. Būtent toks sakinys tam tiktų labiausiai, jei reikėtų trumpai apibūdinti
Europos taurės ketvirtfinalyje Vilniuje – sirgalių iš Tel Avivo antplūdis
Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje trečiadienį vyks Europos taurės ketvirtfinalis tarp Tel Avivo „Hapoel“ ir Stambulo „Bešiktaš“ ekipų, kurį
Europos taurės stipriausių aštuonetas – be dramatiškai kritusių čempionų: į Vilnių keliaus turkai
Trečiadienį sužaisti likę Europos taurės aštuntfinaliai, po kurių paaiškėjo geriausių turnyro komandų aštuonetas.Tris lietuvius turintis Slobožanskės „Prometey“
Motiejūnas turėtų toliau vadovauti Eurolygai, du Europos turnyrai susijungs į vieną
Paulius Motiejūnas ir toliau turėtų vadovauti Eurolygai, o Europos krepšinio padangėje atsiras naujas turnyras, skelbia ispanų dienraščio AS žurnalistas Ricardo Gonzalecas.P. Motiejūnas
Izraelio klubas Vilniuje žais Europos taurės ketvirtfinalio rungtynes
Vilniaus „Avia Solutions Group“ arena taps laikinais Tel Avivo „Hapoel“ krepšinio klubo namais. Kovo 13-ąją Izraelio klubas Vilniuje sužais Europos taurės ketvirtfinalio
Lietuvių bendruomenės Londone palaikomi "Wolves" sezoną Europoje uždarė pergalingai
Vilniaus „Wolves“ su Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyru atsisveikino pergalingai Jungtinės Karalystės sostinėje. Fantastiškai palaikomi lietuvių bendruomenės Londone,
Duoklė žiūrovams: "Lietkabelis" pergalingai uždarė tarptautinį sezoną
„Norime atsidėkoti žiūrovams“, – įpusėjus rungtynėms duodamas interviu televizijai, pabrėžė Panevėžio „Lietkabelio“ kapitonas Vytenis Lipkevičius, rašo
"Lietkabelio" gynėjų grandį sustiprino Vokietijoje žibėjęs amerikietis
Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ klubo gretas sustiprino amerikietis įžaidėjas Diante Baldwinas. Su krepšininku sudaryta sutartis iki sezono pabaigos.29-erių gynėjas šį sezoną
Visas rungtynes pirmavę "Wolves" nukovė Vokiečių klubą
Po įvykdytų pokyčių trenerių štabe, Vilniaus „Wolves“ (7-10) dar nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, rašo Krepšinis.lt.Šį kartą sostinės klubas Europos taurėje
Sirvydžio ir Bičkauskio vedami pnevėžiečiai neturėjo vargo su svečiais iš Lenkijos
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė priešpaskutines šio sezono Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 91:75
"Wolves" įsikurs moderniame treiruočių centre
Vilniaus „Wolves“ krepšinio klubas nuo kitų metų pavasario rungtynėms ruoštis galės naujutėlaičiame treniruočių centre, kuris iškils šalia sostinės oro
Įspūdingai ketvirtą kėlinį sužaidę "Wolves" laimėjo Italijoje
Iš tolesnės kovos Europos taurės turnyre jau eliminuoti Vilniaus „Wolves“ (6-10) krepšininkai rado motyvacijos garbingai tęsti savo pasirodymą, rašo Krepšinis.lt.Jokių
"Lietkabelis" patyrė nesėkmę Turkijoje
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Turkijoje, sostinėje Ankaroje 88:73
"Woves" gretose nepritapęs Gagičius palieka komandą
Legionierius iš Serbijos Džordže Gagičius Vilniaus „Wolves“ komandos marškinėlių nebevilkės. Iki 2024 m. vasaros turėjusi galioti sutartis buvo nutraukta abipusiu
"Lietkabelis" Prancūzijoje nusileido grupės lyderiams
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Breso Burgo mieste Prancūzijoje 104:71
Žvejyba Europos taurėje baigta – "Vilkai" prišalo uodegas Rygoje
Vilniaus „Wolves“ (5-10) krepšininkai trečiadienio vakarą Rygoje stojo į išlikimo rungtynes Europos taurės A grupėje, rašo Krepšinis.lt.„Vilkams“
Kemzūra prieš dvikovą Rygoje su Ukrainos klubu: svarbiausia esame mes patys
Vilniaus „Wolves“ trečiadienį Rygoje žais bene svarbiausias šio sezono rungtynes Europos taurės („BKT EuroCup“) turnyre prieš Slobožanskės „Prometey“,
Puikaus Sirvydžio žaidimo pergalei prieš svečius iš Kanarų nepakako
Nors Deividas Sirvydis lemiamame kėlinyje sušveitė net 19 taškų, Panevėžio "7bet-Lietkabelis" patyrė nesėkmę Europos taurės varžybose.Nenado Čanako auklėtiniai namie
"Wolves" iškovojo dramatišką pergalę Europos taurėje
Iškovojusi pergalę šalies čempionate Vilniaus „Wolves“ (5-9) sėkmingai pasirodė ir Europos taurės („BKT EuroCup“) varžybose. Lietuvos sostinės komanda „Avia
Nė karto nepirmavę "Wolves" patyrė šeštą iš eilės pralaimėjimą Europos taurėje
Vilniaus „Wolves“ (4-9) krizė vis labiau gilėja – Kęstučio Kemzūros auklėtiniai patyrė eilinį pralaimėjimą Europos taurėje, rašo Krepšinis.lt.„Wolves“
"Lietkabelis" krito Italijoje – nesustabdė latvio
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (5-8) sužaidė dar vienerias Europos Taurės (BKT EuroCup) rungtynes – trečiadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Trento mieste Italijoje 76:70
Septynios nesėkmės paeiliui: "Wolves" neturėjo šansų Stambule
Apgailėtinai pirmoje pusėje žaidę Vilniaus „Wolves“ neprilygo Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkams – 59:72 (9:18, 14:25, 15:15, 14:21). Tai jau ketvirta
Ketvirta nesėkmė iš eilės: "Wolves" dar kartą suklupo Vilniuje
Ketvirtą nesėkmę iš eilės Europos taurės A grupėje patyrė Vilniaus „Wolves“ (4-7) krepšininkai, kurie namuose 79:94 (20:15, 23:26, 21:30, 15:23) neprilygo Badalonos „Joventut“
Valinsko benefisas pažymėtas "Lietkabelio" pergale prieš Vokietijos čempionus
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias Europos Taurės (EuroCup BKT) rungtynes – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai namuose 94:90 (18:19, 25:28, 25:18, 26:25)
Kemzūra prieš mūšį su "Joventut" priminė "Wolves" nuostolius bei varžovų sustiprėjimą
Pirmajame Europos taurės („BKT EuroCup“) rate patyrusi apmaudžią nesėkmę po pratęsimo svečiuose (98:107) Vilniaus „Wolves“ trečiadienio vakarą savo namuose sieks revanšo
"Wolves" naujokas žurnalistui turėjo teisintis, kodėl nemėgsta kompiuterinių žaidimų (interviu)
Prieš kelias savaites į Vilniaus „Wolves“ komandą atvykusiam Garrisonui Brooksui tai yra pirmasis kartas karjeroje, kai tenka valgyti legionieriaus duoną. Vos atvykęs amerikietis