"LKL ateities taurę" iškovojo "Žalgirio" dubleriai

Pirmą kartą rengiama „LKL ateities taurė“ atiteko Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipa.

Tomo Masiulio auklėtiniai 76:68 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto–Perlo“ jaunimo komandą.

„Žalgirio–2“ komandą į priekį vedė galingą dvigubą dublį surinkęs Matas Jogėla – puolėjas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių.

Ignas Sargiūnas taip pat surinko 14 taškų, Volodymyro Markovetskio sąskaitoje buvo 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai, o Erikas Venskus ir Lukas Uleckas pridėjo po 10 taškų.

„Lietuvos ryto–Perlo“ ekipos neišgelbėjo ir puikiai rungtyniavęs Deividas Sirvydis – jaunasis talentas surinko 16 taškų, sugriebė 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Simas Jarumbauskas pridėjo 13, o Lukas Kvedaravičius – 11 taškų.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos ryto–Perlo“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 5 taškais (11:6). Visgi tada spurtą 19:3 surengę „Žalgirio“ dubleriai susikrovė dviženklį pranašumą (25:14), o po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:16). Antrajame ketvirtyje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 16–os taškų persvara – 46:30.

Trečiajame kėlinyje susiėmę „Lietuvos ryto–Perlo“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (49:57). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris–2“ išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo „LKL ateities taurę“ – 76:68.

Šiose rungtynėse įvyko legendinių teisėjų sugrįžimas: susitikimui teisėjavo Romualdas Brazauskas, Kęstutis Pilipauskas ir Antanas Ramanauskas.

"Žalgirio" ir "Neptūno" dublerių dvikovoje Klaipėdoje triumfavo kauniečiai (rezultatai)
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-1) patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Nacionalinės krepšinio lygos savaitės rungtynėse namuose 80:88 (23:26,
Jaunieji žalgiriečiai laimėjo lemiamą atkarpą (visi NKL rezultatai)
Ketvirtajame kėlinyje atitrūkusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) komanda užstrigo puolime besibaigiant rungtynėms, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido. Jaunieji žalgiriečiai
Be lyderių žaidę "Žalgirio" dubleriai privertė paprakaituoti "Dzūkiją" (komentarai)
Startavo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras. Pirmąją jo dieną Alytaus „Dzūkija“ svečiuose 89:84 (28:13, 19:23, 24:19, 18:29) palaužė Kauno „Žalgirio-2“ ekipą.Atsakomąjį
"Nevėžis" išsivežė nelengvą pergalę iš Marijampolės (video komentarai)
Kėdainių „Nevėžio“ ekipa Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą pradėjo sudėtinga pergale Marijampolėje. „Nevėžis“ po atkaklios kovos 82:75 (28:17; 16:19; 19:26; 19:13) susitvarkė
"Juventus" įveikė į atlapus kibusius "Neptūno" dublerius (video komentarai)
Antradienio vakarą vykusiose Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse Utenos „Juventus“ išvykoje 81:64 (22:11, 11:16, 26:23, 22:14) įveikė Klaipėdos „Neptūno-Akavaservis“
KMP turnyras startavo triuškinančia "Skycop" pergale Šakiuose (komentarai)
Prienų „Skycop“ galingai pradėjo pasirodymą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre. Praėjusį sezoną paskutinę vietą „Betsafe-LKL“ čempionate užėmusi komanda parodė savo
NKL trenerių žvilgsnis į KMT turnyrą: didelis iššūkis, tačiau puiki proga
Praėjusią savaitę startavo Nacionalinės krepšinio lygos sezonas, o šiandien keturios pirmenybių komandos pirmą kartą istorijoje stos į kovą Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pagal
Startuoja Karaliaus Mindaugo taurė: kas laukia LKL klubų?
Kova dėl Karaliaus Mindaugo taurės prasideda kaip niekada anksti.Pakeitus varžybų formatą 2018-2019 m. turnyras startuoja jau rytoj ir pirmą kartą turnyre varžysis antrojo diviziono – Nacionalinės
V.Šarakauskas prieš mačą su "Juventus": turime sužaisti virš savo galimybių
Jau rytoj Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ krepšininkų laukia istorinės rungtynės – uostamiesčio ekipa pirmajame Karaliaus Mindaugo taurės etape stos į pirmąjį mūšį
"Žalgirio" ir "Ryto" dubleriams pajūryje sekėsi skirtingai (visi NKL turo mačai)
Kauno „Žalgirio“ dubleriai (1-1) reabilitavosi po vakarykštės skaudžios nesėkmės Vilniaus „Perlui“ ir išvykoje 91:80 (19:20, 26:20, 21:19, 25:21) nugalėjo Palangos
"Žalgirio" ir "Ryto" dublerių mūšyje - triuškinanti vilniečių pergalė (visi rezultatai)
NKL sezono starte Kauno „Žalgiris-2“ (0-1) namuose 69:94 (13:28, 17:24, 18:23, 21:19) neatsilaikė prieš Vilniaus „Perlo“ (1-0) jaunuolius.„Ryto“ dubleriai jau
Draugiškame mače "Telšiai" sutriuškino "Žalgirio" dublerius
Pasiruošimą sezonui tęsiantys „Telšių“ ir Kauno „Žalgiris-2“ klubai išbandė jėgas tarpusavyje ir šįkart pergalę 83:61 (23:12, 19:16, 27:18, 14:15)
Naujasis "Žalgirio" dublerių treneris T.Keršis: mano trenerio epocha Vilniuje baigėsi
Kauno „Žalgirio-2“ komanda naująjį Nacionalinės krepšinio lygos sezoną pasitinka gerokai atnaujinusi trenerių štabą, tačiau krepšininkų sąraše atliktos
Skelbiamas pirmųjų Karaliaus Mindaugo taurės etapų tvarkaraštis
Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyras prasidės spalio 9 d. Šakiuose rungtynėmis tarp „Vyčio“ ir Prienų „Skycop“.2018-2019 m. sezono Karaliaus Mindaugo taurės turnyro
"Žalgirio radijas" eteryje - jau tryliktą sezoną
Jau šį pirmadienį, rugsėjo 24-ąją, į eterį tryliktajam sezonui sugrįžta „Žalgirio radijas“. Laida ir vėl bus girdima kiekvieną darbo dieną nuo 15 iki 16 val. radijo stoties
Ištraukti pirmų dviejų Karaliaus Mindaugo taurės turnyro etapų burtai
Per „Betsafe–LKL“ čempionato atidarymo rungtynių Kaune ilgąją pertrauką ištraukti Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtai.Šį sezoną Karaliaus Mindaugo taurės turnyras
"Betsafe-LKL" rungtynės internetu nemokamos - tik Lietuvoje
Lietuvos krepšinio lyga pradeda bendradarbiavimą su „Fanseat“. Tris sezonus visos Lietuvos krepšinio lygos organizuojamos varžybos užsienyje bus pasiekiamos per „Fanseat“
V.Kozio vedamas "Žalgiris-2" įveikė "Šilutę"
Pasiruošimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui tęsiantys jaunieji žalgiriečiai draugiškame mače per pratęsimą 123:120 (31:23, 22:24, 15:32, 36:25, 19:16)
"Žalgirio" dublerių treneris: stengiamės padėti žaidėjams atsiskleisti (VIDEO)
Šią vasarą Kauno „Žalgirio“ jaunimo ekipa pasitiko pokyčiais trenerių štabe. Dubleriams iki tol sėkmingai vadovavęs Tomas Masiulis persikėlė į vyrų komandos trenerių
Paskelbtas Karaliaus Mindaugo taurės turnyro formatas, pradžia - jau spalį
Ketvirtą kartą rengiamas Karaliaus Mindaugo taurės turnyras bus ilgiausias ir didžiausias – jame šį sezoną varžysis 14 klubų, įskaitant keturias komandas iš antrojo Lietuvos
Naująjį sezoną "Žalgirio" dubleriai pasitiks su atsinaujinusiu trenerių štabu
Produktyviai jaunimą pagrindinei Kauno „Žalgirio“ komandai ugdanti dublerių ekipa naująjį sezoną pasitiks vadovaujama naujų trenerių. Pastaruosius septynerius metus su „Žalgirio“
LKL: komandų skaičius nepakis, trumpės atkrintamųjų rungtynių skaičius
LKL: komandų skaičius nepakis, trumpės atkrintamųjų rungtynių skaičius (1)
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) birželio 13 d. surengė LKL valdybos posėdį, per kurį priimti sprendimai dėl 2018-2019 m. „Betsafe–LKL“ čempionato organizavimo.Pateikiame svarbiausius
NKL čempionai - "Neptūno" dubleriai, žalgiriečiams - sidabras
Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ atsiteisė už praėjusio sezono nesėkmę Mezon NKL finale. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai Jonavoje lygos superfinale palaužė Kauno „Žalgirio-2“
Žalgiriečiai eliminavo NKL reguliariojo sezono nugalėtojus ir žengė į finalą
Mezon NKL finalinis ketvertas prasidėjo Kauno „Žalgirio-2“ komandos pergale. Tomo Masiulio auklėtiniai pusfinalyje po atkaklios kovos 82:77 (18:16, 23:18, 15:22, 28:19) įveikė reguliaraus
T.Masiulis: sezono pradžioje galvojome, kaip neiškristi iš lygos (video interviu
Bene didžiausią sezono sensaciją pateikęs Kauno „Žalgiris-2“ Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) pusfinalyje eliminavo visus metus dominavusį Šakių „Vytį“
G.Radzevičius: su M.Sajumi ir G.Masiuliu "Žalgiris-2" priekinė linija yra yra geriausia
Jau šiandien prasidėsiančiame Mezon NKL finaliniame ketverte pirmajame pusfinalyje Šakių „Vytis“ ir Kauno „Žalgiris-2“ galės pademonstruoti geriausią savo žaidimą,
NKL finalo ketvertas startuoja rytoj! Septynios intrigos
Keturios stipriausios Mezon NKL komandos savaitgalį santykius aiškinsis Jonavoje. Penktadienį prasidėsiančiame finalo ketverto renginyje pusfinaliuose kausis Šakių „Vyčio“
A.Straupis NKL finale mato "Vytį" ir "Sūduvą-Mantingą" 2018-04-07 11:41
Mažeikių „Erelių“ vyriausiasis treneris Arvydas Straupis mato dvi ryškias favorites, kurios turėtų įveikti Mezon NKL finalinio ketverto pusfinalio barjerą, tačiau dėl pirmenybių

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08