"LKL ateities taurę" iškovojo "Žalgirio" dubleriai

Pirmą kartą rengiama „LKL ateities taurė“ atiteko Kauno „Žalgirio“ dublerių ekipa.

Tomo Masiulio auklėtiniai 76:68 nugalėjo Vilniaus „Lietuvos ryto–Perlo“ jaunimo komandą.

„Žalgirio–2“ komandą į priekį vedė galingą dvigubą dublį surinkęs Matas Jogėla – puolėjas pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių.

Ignas Sargiūnas taip pat surinko 14 taškų, Volodymyro Markovetskio sąskaitoje buvo 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai, o Erikas Venskus ir Lukas Uleckas pridėjo po 10 taškų.

„Lietuvos ryto–Perlo“ ekipos neišgelbėjo ir puikiai rungtyniavęs Deividas Sirvydis – jaunasis talentas surinko 16 taškų, sugriebė 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Simas Jarumbauskas pridėjo 13, o Lukas Kvedaravičius – 11 taškų.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos ryto–Perlo“ ekipa, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 5 taškais (11:6). Visgi tada spurtą 19:3 surengę „Žalgirio“ dubleriai susikrovė dviženklį pranašumą (25:14), o po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje (25:16). Antrajame ketvirtyje kauniečiai pratęsė sėkmingą žaidimą ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo jau 16–os taškų persvara – 46:30.

Trečiajame kėlinyje susiėmę „Lietuvos ryto–Perlo“ krepšininkai prieš lemiamą ketvirtį buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (49:57). Ketvirtajame kėlinyje „Žalgiris–2“ išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo „LKL ateities taurę“ – 76:68.

Šiose rungtynėse įvyko legendinių teisėjų sugrįžimas: susitikimui teisėjavo Romualdas Brazauskas, Kęstutis Pilipauskas ir Antanas Ramanauskas.

Sugrąžinti KMT titulą į sostinę siekiantis "Rytas": galime varžytis su "Žalgiriu"
Vilniaus „Ryto“ ekipa pasiryžusi nutraukti trejus metus trunkantį titulų badą. Sostinės komanda optimistiškai žvelgia į galimybę sugrąžinti Karaliaus Mindaugo taurę į Vilnių.„Visada
KMT rekordai: kur savo vardą įrašė "Žalgiris"?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai rekordiškai priartėjo prie Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto ir pagerino gausybę turnyro rekordų.Antradienį KMT titulą ginantis
"Žalgiris" Šiauliuose pagerino KMT rekordą ir viena koja žengė į finalo ketvertą
Rezultatyvumu pasigirti pastaruoju metu negalėjęs Kauno „Žalgiris“ atsigriebė su kaupu. Karaliaus Mindaugo taurės rezultatyvumo rekordą pagerinę kauniečiai nušlavė „Šiaulius“
LKL paskelbė "Snaiperių" konkurso sąrašą
Marius Runkauskas sieks ketvirtą kartą laimėti LKL „Snaiperio“ konkursą, o iš viso šių metų konkurse varžysis net trys ankstesni laimėtojai.Lietuvos krepšinio lyga,
"Skycop" kartu su M.Lukauskiu į snaiperio konkursą siunčia ir M.Gecevičių
Martynas Gecevičius tapo antruoju Prienų „Skycop“ komandos atstovu LKL „Snaiperio“ konkurse. Prieniškių snaiperis prisijungė prie anksčiau vardinį kvietimą
D.Maskoliūnas apie "Žalgirio" varžovus "Šiaulius": atvirai kalbant, jie atrodo keistai
Į rungtynių karuselę įsisukusio Kauno „Žalgirio“ šį vakarą laukia startas Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.Pernai taurę iškovojęs „Žalgiris“ šiemet
Bilietas paskutinę sekundę: G.Radzevičius aplenkė D.Suttoną ir dalyvaus "Snaiperio" konkurse
Dominique‘as Suttonas buvo per žingsnį nuo kelialapio į LKL „Snaiperio“ konkursą, tačiau įspūdingai sekmadienį pasirodęs Gytis Radzevičius netikėtai tapo taikliausiu lygos
Kovoje dėl Karalienės taurės - Vilniaus ir Kauno akistata
Nors Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“ dar kovoja dėl kelialapių į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertą, jau aišku, kad renginyje bus Vilniaus ir Kauno
NKL: "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių pergalės bei dar vienas S.Serapino siautėjimas
Per paskutiniuosius du kėlinius 24 taškus tepraleidęs Kauno „Žalgiris-2“ (11-15) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) namų rungtynėse 77:63 (20:16, 19:23, 17:7, 21:17) pranoko
R.Jokubaičio dvigubo dublio pergalei nepakako, "Ryto" dubleriai laimėjo triuškinančiai (rezultatai)
Jonavos „Sintek-Jonava“ (8-17) klubas iškovojo aštuntąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai namuose 84:75 (13:20, 22:14, 21:11, 28:30)
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro nevalia praleisti: 9 tai įrodantys faktai
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertas šiemet grįžta į savo lopšį, į Vilniaus „Siemens“ areną.Jau vasario 16-17 d. dėl čempionų taurės arenoje susirungs
Karaliaus Mindaugo taurės turnyre - "Žalgirio" ir "Ryto" dublerių akistata
Ryškiausi Lietuvos krepšinio talentai antrus metus paeiliui susirungs tarpusavyje rungdamiesi dėl LKL ateities taurės.Lietuvos krepšinio lyga, siekdama skirti kuo daugiau dėmesio
Prieniškiai įkvėpė gryno oro ir yra pasiryžę kilti į viršų
Lygiosiomis Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio pirmajame mače su Klaipėdos „Neptūnu“ sužaidęs bei po kelių dienų „Betsafe–LKL“  čempionate Panevėžio
"Žalgirio" dubleriai" sutriuškinti Marijampolėje
Vos vieną tritaškį iš aštuoniolikos pataikiusi Kauno „Žalgirio-2“ ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui ir svečiuose 62:102 (17:27,17:31,18:26,10:18) nusileido
LKL "Snaiperio" konkursas: ryškiausi pretendentai į auksinį bilietą - "Neptūno" atstovai
Geriausi Lietuvos krepšinio lygos metikai šiemet jau 25-tą kartą kovos dėl LKL „Snaiperio“ titulo.Jau tradicija, kad LKL „Snaiperio“ konkursas vyks per Karaliaus
Neįtikėtina pabaiga bei lygiosios "Neptūno" ir "Skycop" KMT ketvirtfinalio mače
Klaipėdos „Neptūnas“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomajame mače uostamiestyje privalės pasiekti pergalę.Tai paaiškėjo šios dienos dvikovoje Prienuose, kuriuose
Pavojingas įsiūtis: "Lietkabelio" treneris vos nesužeidė įžaidėjo
Per minutės pertraukėles į komandų pasitarimus nukrypstančios kameros neretai užfiksuoja sunkiai besitvardančius ir keiksmažodžiais savo auklėtinius apipilančius strategus.Vis dėlto šįvakar
"Lietkabelis" išbarstė didžiulį pranašumą, bet laimėjo Pasvalyje (video komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa įrodė savo pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir prieš atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės rungtynes turės
Karaliaus Mindaugo taurės klipe - dainuojantys broliai ir režisierius Jasikevičius
Šį vakarą prasideda lemiamos kovos dėl patekimo į Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertą, o ketvirtfinalio etapą organizatoriai pasitinka pristatydami reklaminį šių metų
Prasideda Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinaliai. Ką svarbu žinoti?
Naujieji metai Lietuvos krepšinio sirgaliams pristato gerą dozę krepšinio – jau šiandien startuoja Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalių etapas.Jis šį
"Vytis" įveikė čempionus, "Žalgirio" dubleriai krito per pratęsimą (rezultatai)
Nors į rikiuotę sugrįžo įžaidėjas Tadas Pažėra, tačiau Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (12-10) šios dienos susitikime padėti vis dar negalėjo Deividas Anužis, Jonas Dumašius
NKL: "Žalgirio", "Ryto" ir "Neptūno" dublerių nesėkmės svečiuose
Aurelijaus Pukelio ir Paulius Beliavičiaus duetas buvo sunkiai sulaikoma jėga, o jų vedamas Šakių „Vytis“ (15-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) savų žiūrovų akivaizdoje
"Žalgiris-2" treneris M.Šernius: 18-os M.Kuzminskui siūlė baigti karjerą (interviu)
Lapkričio 24-ąją dieną Kauno „Žalgirio-2“ komandos vairą perėmęs Mantas Šernius klube darbuojasi jau beveik mėnesį, o su juo ekipa NKL iškovojo 3 pergales ir patyrė
"Ryto" pageidavimu pakeistas LKL Karaliaus Mindaugo taurės tvarkaraštis
Lietuvos krepšinio lyga, organizuojanti „Betsafe–LKL“ čempionatą ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, atliko korekcijas tvarkaraščiuose.Pakeitimai įvykdyti atsižvelgiant
Karaliaus Mindaugo taurės turnyras - LRT eteryje
Vienas didžiausių Lietuvos sporto renginių – Karaliaus Mindaugo taurės turnyras – lieka LRT eteryje. Nacionalinis transliuotojas jau antrus metus rodys svarbiausias KMT kovas.Lietuvos krepšinio
Ką Š.Jasikevičius veikė televizijos stotyje?
Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Paulius Jankūnas ir Aaronas White‘as matavosi klubo simbolio Žalgirinio ir jo vaiko kostiumus, Vilniaus „Ryto“ masažuotojas Juozas
Žalgiriečiai be keturių krepšininkų triumfavo Mažeikiuose
Trečiajame kėlinyje spurtavusi Luko Ulecko vedama Kauno „Žalgirio-2“ (10-11) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje Mažeikiuose 78:63 (22:19, 15:16, 19:9, 22:19) palaužė vietos
KMT turnyro naujovė - kova dėl Karalienės taurės
Vienas svarbiausių Lietuvos metų sporto renginių – Karaliaus Mindaugo taurė – šį sezoną bus kaip niekada didelis.Per šventinį savaitgalį pirmą kartą bus kovojama ir