"Neptūnas" iškovojo kelialapį į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (8-6) dramatiškai prasmuko į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias. Kazio Maksvyčio kariauna ne tik namuose 83:73 (19:12, 24:21, 19:20, 21:20) įveikė Bairoito „Medi“ (5-9), bet ir sulaukė Strasbūro SIG pergalės Belgijoje.

Trečią vietą D grupėje užėmęs „Neptūnas“ savo varžovą aštuntfinalyje sužinos vasario 8-ąją, burtų ceremonijos metu.

„Neptūnas“ jau dvikovos pradžioje šovė į priekį bei pirmaujančių vaidmenyje buvo viso mačo metu. Deivido Gailiaus tolimas metimas skrodė tinklelį ir klaipėdiečiai pirmojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą – 19:9.

Solidžią gynybą demonstravę aikštelės šeimininkai per pirmąsias 10 minučių varžovus iš Bairoito suklysti privertė net 7 kartus.

Sėkmingą žaidimą tęsė ir antrajame kėlinyje. „Medi“ buvo priartėjus per 6 taškų atstumą (37:31), tačiau „Neptūnas“ po minutės pertraukėlės atliko spurtą 6:0 bei susigrąžino dviženklę persvarą.

K. Maksvyčio auklėtiniai varžovus per saugų atstumą laikė viso trečiojo ketvirčio metu. Lemiamame kėlinyje Lorenzo Williamsas pataikė du tolimus metimus taip ne tik pakėlęs persvarą iki 15 taškų (70:55), bet ir visą „Švyturio“ areną ant kojų.

Uostamiesčio ekipa užtikrintai užbaigė mačą bei reguliarųjį Čempionų lygos sezoną užbaigė iškovodama keturias pergales iš eilės.

Kitą susitikimą uostamiesčio ekipa žais artėjantį šeštadienį, kuomet centrinėje „Betsafe–LKL“ turo dvikovoje išvykoje susikaus su Utenos „Juventus“.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 15 (3/5 trit.), Lorenzo Williamsas 13 (3/6 trit., 6 rez. perd.), Kyle’as Weaveris 12, Osvaldas Olisevičius 9, Jerai Grantas 8 (7 atk. kam.).

„Medi“: Ericas Mika 17, Gregoras Hrovatas 15, Adonis Thomasas 12.

J.Mačiulis prie AEK pergalės prisidėjo kukliai
Sunkia pergale FIBA Čempionų lygos turnyro reguliarų sezoną baigė Atėnų AEK (12/2) komanda su Jonu Mačiuliu.Čempionų titulą ginantis klubas namie po atkaklios kovos 77:76 (25:13, 21:19,
"Lietkabelis" laimėjo Ispanijoje, bet FIBA Europos taurėje kovų netęs
Pergalingai FIBA Čempionų lygos C grupės kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/9) klubas, kuris išvykoje 85:78 (19:26, 22:22, 22:19, 22:11) palaužė Fuenlabrados „Montakit“
K.Maskvytis prieš lemiamą mūšį: turime realius šansus žengti tolyn
Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs stoti į lemiamą FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono dvikovą. Bilieto į atkrintamąsias besivaikanti uostamiesčio ekipa ne tik privalo namuose
D.Sabeckio ekipa FIBA Čempionų lygos sezoną baigė gėdingai
Kauno "Žalgirio" klubo Liudvigsburgo "MHP Riesen" (3/11) ekipai paskolintas Donatas Sabeckis paskutiniajame FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono mače aikštę kartu su komandos
Po pergalės Graikijoje K.Maksvytis negailėjo pagyrų D.Gailiui
Klaipėdos „Neptūnas“ iš Graikijos parsiveža svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio kariauna 82:69 palaužė Patrų „Promitheas“ bei išsaugojo šansus
FIBA Čempionų lygoje - apmaudžiai A.Juškevičiui pasibaigęs trileris
Skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero JSF (7/6) komanda.Prancūzijos ekipa B grupėje namie po pratęsimo 80:89 (21:19, 13:20, 19:12, 21:23,
"Lietkabelis" rimčiau nepasipriešino J.Mačiulio vedamai AEK
Devintą nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/9) komanda.Lietuvos klubas namuose neturėjo šansų ir namuose 65:84 (22:18,
J.Mačiulis žaidė naudingai, o AEK išsivežė pergalę iš Fuenlabrados
Dešimtą pergalę FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono C grupėje iškovojo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (10/2) komanda.Graikijos klubas svečiuose 90:82 (26:13, 20:20, 23:19,
"Neptūnas" FIBA Čempionų lygos rungtynėse versis be L.Williamso
Bilieto į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas siekiantis Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs žengti dar vieną žingsnį užsibrėžto tikslo link.Kazio Maksvyčio kariauna
AEK su J.Mačiuliu FIBA Čempionų lygoje sumindė prancūzus
Triuškinančią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (9/2) komanda.C grupėje namuose Graikijos ekipa 80:56 (14:15, 22:15, 26:9, 18:17) sutriuškino
A.Juškevičiaus ekipa vokiečius sutriuškino nepadoriu skirtumu
Pergalę nepadoriu skirtumu FIBA Čempionų lygos reguliariajame sezone iškovojo Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanterės JSF (5/5) ekipa.B grupėje Prancūzijos klubas namie net 103:56 (26:15,
J.Mačiulis buvo viena pastebimiausių figūrų užtikrinusių pergalę AEK
Atėnų AEK (8/1), kurio garbę gina Jonas Mačiulis pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygoje.Čempionų titulą ginantys AEK krepšininkai namuose C grupės rungtynėse, kurioje varžosi
Prieššventinė krepšinio savaitė - įtempta: "Žalgiris" nebegali leisti sau paslysti
Jeigu Kauno „Žalgirio“ krepšininkai toliau puoselėja viltis rimtai kovoti dėl kelialapio į Eurolygos atkrintamąsias varžybas, šią savaitę klysti jie tiesiog neturi teisės.Savaitė
Pas generalinį rėmėją apsilankęs "Neptūnas" linksmai leido laiką
Klaipėdos „Neptūno“ komandos nariai, administracijos darbuotojai bei Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas trečiadienį nuvyko pas generalinį klubo rėmėją
J.Mačiulis taškus rinko tik baudų metimais
Lyderės poziciją FIBA Čempionų lygos C grupėje ir toliau išsaugoja Atėnų "AEK" (7/1) klubas.Jono Mačiulio atstovaujama ekipa išvykoje 83:70 (29:22, 19:21, 13:13, 22:14)
A.Juškevičiaus rezultatyvumo Nantero klubo pergalei buvo per maža
Nantero JSF (3/4) komanda, kurios aprangą vilki Adas Juškevičius patyrė ketvirtą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos B grupėje.Prancūzijos ekipa namie 70:82 (19:20, 8:20, 17:22,
Svarus D.Sabeckio indėlis į komandos pergalę FIBA Čempionų lygoje
Sudėtingą pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Donato Sabeckio atstovaujama Liudvigsburgo "MHP Riesen" (2/5) komanda.Vokiečiai A grupės rungtynėse svečiuose 76:74 (25:19,
"Lietkabelis" pirmą FIBA Čempionų lygos ratą baigė pergale prieš ispanus
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3/4) krepšininkai.Nenado Čanako kariauna namuose užtikrintai kontroliavo rungtynių
J.Mačiulis su AEK šventė pergalę Belgijoje
Atėnų AEK (6/1) klubas, kurio garbę gina Jonas Mačiulis, pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygos turnyre.Graikai išvykoje C grupės rungtynėse 71:64 (20:24, 8:14, 23:11, 20:15) pranoko
"Neptūno" kelyje - legendinio NBA žaidėjo sūnaus vedama "Medi"
Du pralaimėjimus praėjusią savaitę patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien atsitiesti mėgins Vokietijoje, kuomet septintajame FIBA Čempionų lygos ture susikaus su „Medi“
A.Kulboka žaidė nedaug, o "Brose" patyrė nesėkmę namuose
Arnoldas Kulboka didelio trenerio pasitikėjimo nesulaukė, o jo atstovaujama Bambergo "Brose" (3/3) ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje.C grupės susitikime, kurioje
Lemiamu metu palūžęs "Lietkabelis" pergale leido džiaugtis J.Mačiuliui
Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/4) klubas, kuris išvykoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) po atkaklios kovos nusileido titulą ginančiai
Įspūdingą pasirodymą surengęs A.Juškevičius vedė komandą į pergalę
Fantastišką pasirodymą FIBA Čempionų lygoje surengė Adas Juškevičius, o jo vedama Nantero JSF (3/3) iškovojo gražią pergalę.Prancūzijos klubas B grupės susitikime išvykoje
"Neptūnas" savo sirgalių akivaizdoje nusileido Graikijos klubui
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-3) FIBA Čempionų lygos rungtynėse įsirašė pirmąjį pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje.Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtojo kėlinio
"Lietkabelis" iššūkį mes FIBA Čempionų lygos nugalėtojams su J.Mačiuliu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse Atėnuose susitiks su AEK krepšininkais.Čempionų titulą ginantys graikai turnyrą pradėjo
K.Maksvytis: emociškai tai labai svarbi pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ nutraukė svečių arenų užkeikimą. Bolonijoje ir Ostendėje arti pergalės buvę, bet skaudžiai pralaimėję uostamiesčio krepšininkai pirmąjį kartą šiame
"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20)