"Neptūnas" rungtynių pabaigoje palaužė Latvijos vicečempionus

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre – „Švyturio“ arenoje rezultatu 87:80 (24:22, 24:26, 22:16, 17:16) patiesti ir Latvijos čempionato lyderiai Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai.

Neptūniečiai rungtynes pradėjo užsivedę – po Edgaro Želionio tritaškio ir Renaldo Seibučio reido išsiveržė į prekį – 5:0. Vsgi, įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai priartėjo iki minimumo – 9:10.

Nors „Neptūnas“ kėlinio pabaigoje vėl pirmavo 5 taškų skirtumu – 24:19, tačiau „Ventspils“ žaidėjas Emmanuelis Ubilla tolimu metumu nubraukė Klaipėdos ekipos pranašumą iki 2 taškų – 24:22.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 8:0 ir po Tomo Delininkaičio taiklaus tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 32:22.

Netrukus varžovai vis dažniau ėmė terorizuoti „Neptūno“ ekipos krepšį ir po kelių sėkmingų atakų bei dviejų iš eilės Maiko Bruesewitzo tritaškių latviai  ne tik, kad panaikno dviženklį skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 40:38.

Komandos į didžiąją pertrauką išsiskirstė esant lygiam rezultatui – 48:48.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ nuolat buvo 2-3 taškais priekyje, o po kėlinio pabaigoje po Laimono Kisieliaus taiklaus dvitaškio komandas jau skyrė 7 taškai – 67:60 ir „Ventspils“ komandos vyr. treneris Robertas Štelmaheris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Per ją Klaipėdos ekipos sirgaliai šėlo iš džiaugsmo – kilo iš savo tribūnų ir darė gyvas bangas.

„Ventspils“ žaidėjas Julius Jucikas dar buvo sušvelninęs skirtumą – 64:67, tačiua kėlinį taikliu tritaškiu baigė ir „Neptūno“ sirgalius pralinksmino Tomas Delininkaitis – 70:64.

Visgi, latviai sugebėjo išsaugoti inrigą – iki rungtynių pabaigos likus 2 min. „Neptūno“ pranašumas ištirpo iki 2 taškų – 78:76.

Klaipėdos ekipos sirgalių laimei, netrukus iniciatyvos ėmėsi ir dvitaškį pelnė Klaipėdos ekipos legionierius Juanas Palaciosas – 80:76.

Julius Jucikas vėl sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau jau kitose atakose „Neptūnas“ neklydo – sėkmingas atakas surezgė R. Seibutis ir J. Palaciosas, , tritaškį smeigė M. Girdžiūnas  ir latviai buvo priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas - 18, Edgaras Želionis ir Tomas Delininkaitis – po 14, Juanas Palaciosas - 13, Renaldas Seibutis - 10, Arnas Butkevičius ir Laimonas Kisielius – po 7, Simas Galdikas taškų nepelnė.

„Ventspils“: Emmanuelis Ubilla - 17, Blake‘as Hamiltonas - 15, Mike‘as Bruesewitzas - 14, Aigaras Škele - 12, Julius Jucikas - 10.

Geležinę gynybą pademonstravęs "Neptūnas" parklupdė "Bešiktaš"
Klaipėdos „Neptūnas“ (1-1) iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre. Kazio Maksvyčio kariauna namuose 78:63 (22:12, 16:21, 17:7, 23:23) pranoko vieną grupės favoričių
D.Ivanovičių pranokęs K.Maksvytis: smagu laimėti prieš garsų trenerį ir gerą komandą
Klaipėdos „Neptūnas“ banga per keturias dienas užliejo du galingus varžovus – sekmadienį išvykoje 75:60 pranoko Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Kauno „Žalgirį“,
"Žalgirio" pralaimėjimo fone - kas didžiausi Kauno ekipos skriaudikai LKL istorijoje?
„Tai pirma tokia karjeroje pergalė prieš „Žalgirį“, – po sekmadienio dvikovos Kaune džiaugėsi Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.Džiaugtis uostamiesčio
"Lietkabelis" krito Jeruzalėje, D.Tarolis patyrė traumą
Antrąją nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) klubas, kuris svečiuose 67:81 (15:12, 19:24, 12:22, 21:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel“
J.Mačiulis smaginosi tritaškiais, AEK šventė pergalę po dviejų pratęsimų
Tikras trileris Čekijoje baigėsi laimingai Jono Mačiulio vedamai Atėnų AEK (1/1) komandai.FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse išvykoje Graikijos klubas po 50 minučių trukusios kovos 94:93 (30:17,
K.Maksvytis: bandysime geras emocijas iš rungtynių Kaune perkelti į rytojaus mačą
Klaipėdos „Neptūnas“ prieš dvi dienas išvykoje patiesė Kauno „Žalgirį“, tačiau Kazio Maksvyčio kariauna šį pergalės džiaugsmą stengiasi kuo greičiau
"Žalgiris" savo tvirtovėje nusileido "Neptūnui"
Sekmadienį „Betsafe–LKL“ centrinėje turo dvikovoje įvyko turnyrinės lentelės viršūnėje įsitaisiusių Kauno "Žalgirio" (5/1) ir Klaipėdos "Neptūno"
K.Maksvytis: šį sezoną tai startinis penketas blogai sužaidžia, tai atsarginiai
Klaipėdos „Neptūnas“ sezoną FIBA Čempionų lygoje pradėjo skaudžia nesėkme Bolonijoje. Uostamiesčio ekipa prieš ketvirtąjį kėlinį dar turėjo dviženklį pranašumą,
"Neptūnas" Čempionų lygoje startavo apmaudžia nesėkme per pratęsimą
Klaipėdos „Neptūnas“ FIBA Čempionų lygos sezoną pradėjo pralaimėjimu Italijoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai per lemiamą ketvirtį iššvaistė dviženklį pranašumą
A.Kulboka buvo "tuščias", o T.Rice'o šou "Brose" neišgelbėjo (lemiamo metimo video)
Apmaudų pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje patyrė Bambergo "Brose" (0/1) komanda su Arnoldu Kulboka.Ainaro Bagatskio auklėtiniai C grupės susitikime savo aikštėje po dramatiškos
AEK pralaimėjo namuose, J.Mačiulis - "minusinis"
Atėnų AEK (0/1) klubui, kurio marškinėlius vilki Jonas Mačiulis, nepavyko pergale pradėti naujojo FIBA Čempionų lygos sezono.Graikai C grupėje savo sirgalių akivaizdoje po atkaklios kovos
A.Juškevičiaus klubas gavo antausį Čekijoje
Netikėtą nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyro starte patyrė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanto "Nanterre JSF" (0/1) komanda.Prancūzijos klubas B grupėje išvykoje
K.Maksvytis apie "Virtus": tai nuo amerikiečių puolimo priklausanti komanda
Antradienį ryte į Boloniją atvykusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda vakare atliko pirmąją treniruotę beveik 6 tūkstančius talpinančioje „Land Rover“ arenoje – jau trečiadienį
"Neptūną" į pergales ves naujas himnas
Nuo šiol Klaipėdos „Neptūną“ į pergales ves bei klubo sirgalius į kumštį burs naujas klubo himnas, kurį atliko žymiausi miesto atlikėjai.Kūrinį atlieka muzikos ir teksto
K.Maksvytis: gal nesame kažkokios žvaigždės, bet turime lygiavertę komandą
Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį namuose 92:67 patiesė Prienų „Skycop“ krepšininkus. Tai buvo paskutinė repeticija prieš prasidedantį FIBA Čempionų lygos sezoną.Uostamiesčio
"Neptūnas" nepaliko vilčių svečiams iš Prienų
Klaipėdos „Neptūno“ (4/1) komanda papildė pergalių sąskaitą „Betsafe–LKL“ čempionate ir namuose 92:67 (14:21, 29:16, 25:8, 24:22) užtikrintai nugalėjo Prienų „Skycop“
Trilerį Alytuje laimėjo J.Granto ir G.Masiulio vedamas "Neptūnas"
Dviženklį deficitą iššvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) turėjo daug problemų stabdant Kendricką Browną, tačiau vis tiek sugebėjo palaužti Alytaus „Dzūkiją“
Jaunasis "Neptūno" puolėjas A.Mikalauskas: noriu įrodyti treneriui, kad gali manimi pasitikėti
Jaunasis Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Arūnas Mikalauskas šį sezoną tapo tikru uostamiesčio ekipos energijos užtaisu.Nuo suolo kylantis 21-erių 204 cm ūgio krepšininkas
Apžvelgia V.Čeponis. Komandų žaidimas čempionato starte - lyg amerikietiški kalneliai
„Betsafe–LKL“ varžybų traukinys įgauna pagreitį. Daugelis lygos klubų sužaidė po trejas rungtynes. Daugumos komandų žaidimas smarkiai banguoja ir kartais primena amerikietiškus
Prognozė: "Neptūno" banga nuplaus ir "Lietkabelį" (visos prognozės, komentarai)
Centriniame turo mače ginklais surems praėjusio sezono mažojo finalo dalyvės Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ ekipos, neslepiančios ambicingų tikslų siekti
Latvijos ir Estijos lygos starte susitiko šalių čempionai
Penktadienį startavo bendra Latvijos ir Estijos krepšinio lyga (LEBL). 15-os komandų pirmenybes simboliškai atidarė abiejų šalių čempionų dvikova.Talino "Kalev/Cramo"
G.Masiulio ir O.Olisevičiaus vedamas "Neptūnas" laimėjo Pasvalyje
Emmanuelis Omogbo dominavo „Betsafe–LKL“ rungtynėse Pasvalyje, tačiau jo indėlio nepakako „Pieno žvaigždėms“, kad iškovotų pergalę.Klaipėdos „Neptūnas“
Prognozė: Prienų veteranai užstrigs "Žalgirio" gynyboje (visos prognozės)
„Betsafe–LKL“ ekipos šiandien stoja į antrojo turo mūšius, o centrinė dvikova įvyks rytoj, kuomet Prienuose Kauno „Žalgirio“ lauks veteranų komandos vadinamos
10 didžiausių "Betsafe–LKL" sezono intrigų
Savaitgalį prasidėjęs 26-asis „Betsafe–Lietuvos krepšinio lygos“ sezonas žada ne vieną intriguojančią dvikovą. Itin pasikeitusios jo dalyvės jau stojo į kovą dėl vietos
100 taškų įmetęs "Neptūnas" neturėjo vargo su "Nevėžiu" (video komentarai)
Penki naujokai pelnė dviženklį taškų skaičių ir atvedė Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę per pirmas „Betsafe–LKL“ naujojo sezono rungtynes.Osvaldas Olisevičius
K.Maksvytis apie "Neptūno" pasiruošimą: trūksta laiko, kaip tikram studentui
Klaipėdos „Neptūnas“ jau rytoj stos į pirmąjį „Betsafe–LKL“ sezono mūšį – į uostamiestį atvyksta Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai.Praėję
LKL pristato oficialias komandų sudėtis
Lietuvos krepšinio klubų vasaros darbai jau nudirbti. Rytoj Kauno „Žalgiris“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ stoja prie sezono starto linijos, o LKL.LT pristato oficialias
"Neptūnas" pasiruošimą sezonui baigė triuškinančia pergale
Klaipėdos „Neptūnas“ kontrolinių rungtynių ciklą užbaigė 116:72 (24:21, 30:13, 30:20, 32:16) įveikdamas Surguto „Universitet-Yugra“ ekipą iš Rusijos.Po

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08