"Neptūnas" rungtynių pabaigoje palaužė Latvijos vicečempionus

Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre – „Švyturio“ arenoje rezultatu 87:80 (24:22, 24:26, 22:16, 17:16) patiesti ir Latvijos čempionato lyderiai Ventspilio „Ventspils“ krepšininkai.

Neptūniečiai rungtynes pradėjo užsivedę – po Edgaro Želionio tritaškio ir Renaldo Seibučio reido išsiveržė į prekį – 5:0. Vsgi, įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai priartėjo iki minimumo – 9:10.

Nors „Neptūnas“ kėlinio pabaigoje vėl pirmavo 5 taškų skirtumu – 24:19, tačiau „Ventspils“ žaidėjas Emmanuelis Ubilla tolimu metumu nubraukė Klaipėdos ekipos pranašumą iki 2 taškų – 24:22.

Antrąjį kėlinį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 8:0 ir po Tomo Delininkaičio taiklaus tritaškio susikrovė dviženklį pranašumą – 32:22.

Netrukus varžovai vis dažniau ėmė terorizuoti „Neptūno“ ekipos krepšį ir po kelių sėkmingų atakų bei dviejų iš eilės Maiko Bruesewitzo tritaškių latviai  ne tik, kad panaikno dviženklį skirtumą, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai – 40:38.

Komandos į didžiąją pertrauką išsiskirstė esant lygiam rezultatui – 48:48.

Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ nuolat buvo 2-3 taškais priekyje, o po kėlinio pabaigoje po Laimono Kisieliaus taiklaus dvitaškio komandas jau skyrė 7 taškai – 67:60 ir „Ventspils“ komandos vyr. treneris Robertas Štelmaheris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Per ją Klaipėdos ekipos sirgaliai šėlo iš džiaugsmo – kilo iš savo tribūnų ir darė gyvas bangas.

„Ventspils“ žaidėjas Julius Jucikas dar buvo sušvelninęs skirtumą – 64:67, tačiua kėlinį taikliu tritaškiu baigė ir „Neptūno“ sirgalius pralinksmino Tomas Delininkaitis – 70:64.

Visgi, latviai sugebėjo išsaugoti inrigą – iki rungtynių pabaigos likus 2 min. „Neptūno“ pranašumas ištirpo iki 2 taškų – 78:76.

Klaipėdos ekipos sirgalių laimei, netrukus iniciatyvos ėmėsi ir dvitaškį pelnė Klaipėdos ekipos legionierius Juanas Palaciosas – 80:76.

Julius Jucikas vėl sumažino atsilikimą iki 2 taškų, tačiau jau kitose atakose „Neptūnas“ neklydo – sėkmingas atakas surezgė R. Seibutis ir J. Palaciosas, , tritaškį smeigė M. Girdžiūnas  ir latviai buvo priversti aikštę palikti nuleistomis galvomis.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas - 18, Edgaras Želionis ir Tomas Delininkaitis – po 14, Juanas Palaciosas - 13, Renaldas Seibutis - 10, Arnas Butkevičius ir Laimonas Kisielius – po 7, Simas Galdikas taškų nepelnė.

„Ventspils“: Emmanuelis Ubilla - 17, Blake‘as Hamiltonas - 15, Mike‘as Bruesewitzas - 14, Aigaras Škele - 12, Julius Jucikas - 10.

"Neptūno" pergalių seriją Klaipėdoje nutraukė vokiečiai
Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Iki šio antradienio vakaro įspūdingai kovoję ir visas 13
G.Orelikas liko komandos draugo šešėlyje, bet vistiek buvo vienas pergalės kalvių
Sunkią pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Venecijos "Umana Reyer" (6/4) komanda su Gediminu Oreliku.C grupės mače Italijos čempionai namuose per pratęsimą 102:93 (21:28,
M.Gecevičiaus ekipa nutraukė nesėkmių seriją įveikdama "Bešiktaš" su J.Palaciosu
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (3/7) komanda.Lenkijos čempionai D grupėje savo aikštėje 99:96 (22:20,
"Juventus" po ilgosios pertraukos subyrėjo Izraelyje
Antrą mačą per tris dienas žaidę Utenos „Juventus“ (2/8) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai
A.Kulboka žaidė naudingai, bet jo komanda buvo sutriuškinta
Eilinę nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (2/8) komanda, kuri svečiuose 61:79 (18:15, 17:26, 11:21, 15:17) pralaimėjo Salonikų
"Nevėžiui" vadovaus buvęs "Neptūno" direktorius
Įpusėjus sezonui Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ vairą perima 44-erių klaipėdietis Algimantas Ercius.Klubo valdyba vienbalsiai patvirtino A. Ercių VšĮ „Veržlusis
"Neptūnas" turi naują savininką
Klaipėdos „Neptūnas“ pristatė naują savininką. Juo tapo klaipėdietis, žuvies srityje tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse besidarbuojantis 40-metis Sigitas Ambrazevičius. Jis
S.Galdikas prieš dvikovą su vokiečiais prisiminė sulaužytą nosį
Į Klaipėdą grįžta FIBA Čempionų lygos turnyro kovos. Pirmąsias 2018 metų šio turnyro rungtynes atsinaujinęs Klaipėdos „Neptūnas“ žais jau sausio 9 dieną (antradienį) 19
LKL savaitės MVP - karjeros rungtynes sužaidęs R.Seibutis
Klaipėdos „Neptūno“ atstovai ir toliau dominuoja „Betsafe–LKL“ čempionate, o šios ekipos atstovas Renaldas Seibutis tapo naudingiausiu pirmosios 2018 metų savaitės
"Neptūnas" vargais negalais išprakaitavo pergalę prieš "Šiaulius"
„Betsafe–LKL“ pirmenybėse į kovą stojo pergalėmis gyvenusios Klaipėdos „Neptūno“ ir Šiaulių „Šiaulių“ ekipos. „Švyturio“
"Neptūno" gynėjų grandį sustiprino amerikietis
Klaipėdos „Neptūnas“ 2018 metus pradeda geromis naujienomis - artimiausiu metu komandą papildys įžaidėjas iš JAV Brandonas Fieldsas.29-erių 193 cm krepšininkas šį
"Neptūno" gretas sustiprino V.Šulskis
Klaipėdos „Neptūno“ stovykloje džiugios naujienos - jau artimiausiomis dienomis uostamiesčio komandą papildys patyręs ir universalus aukštaūgis, 2015-2016 metų „Betsafe-LKL“
"Neptūnas" patvirtino J.Palacioso išėjimą ir kalba apie tris naujus žaidėjus
Klaipėdos „Neptūno” krepšinio klubo sporto direktorius Donatas Zavackas, laikinai pavaduojantis išvykusį klubo direktorių Artūrą Žalį, nori nuraminti krepšinio
Po krepšiais dominavęs "Neptūnas" nepaliko vilčių prieniškiams
Nė karto neprametęs Simas Galdikas sužaidė geriausias sezono ir vienas geriausių karjeros rungtynių bei „Betsafe-LKL“ pirmenybėse atvedė Klaipėdos „Neptūną“ (14-3) į septintąją
Savaitės apžvalga: M.Lukauskio pasiekimas bei iššovęs "Neptūno" jaunimas
Lygos istorijos metraščius perrašinėjantis Mindaugas Lukauskis, stebuklingai Pasvalyje išsigelbėjęs Klaipėdos „Neptūnas“, švenčių sulaukęs Kauno „Žalgiris“,
A.Einikio karjeros mačas atnešė pergalę "Neptūnui" prieš "Pieno žvaigždes"
Net 22 taškų deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė tryliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Lemiamomis akimirkomis
"Dzūkiją" treniravęs A.Urlepas tapo M.Gecevičiaus treneriu
Vieną po kito pralaimėjimus FIBA Čempionų lygoje besirinkusios Zielionos Guros "Stelmet" komandos vadovų kantrybės taurė galiausiai persipildė.Skelbiama, kad Lenkijos čempionai atleido
G.Orelikui nekrito, o Venecijos klubas neturėjo vilčių Atėnuose
Trečią nesėkmę iš eilės FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/4) komanda.Italijos čempionai C grupės mače išvykoje
"Neptūnas" Čempionų lygoje Latvijoje nukovė "Ventspilį"
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai demonstruoja puikų susitelkimą ir kovotojų charakterį - dėl traumų ir kitų priežasčių išretinti neptūniečiai FIBA Čempionų lygos
Tuščiais šoviniais šaudęs M.Gecevičius su "Stelmet" pralaimėjo Vokietijoje
FIBA Čempionų lygos D grupės autsaiderių dvikovoje Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielono Guros "Stelmet" (2/7) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą ir jau beveik atsisveikino
K.Maksvytis: komanda sėkmingai kovoja ir be M.Girdžiūno bei A.Butkevičiaus
Klaipėdos „Neptūno” krepšininkai šįvakar autobusu išvyksta į Venstpilį (Latvija), kur rytoj 19 val. į FIBA Čempionų lygos turnyro rungtynėse susitiks su Latvijos
"Neptūno" grupėje - netikėta "Ventspils" ir J.Juciko pergalė Tenerifėje
Kiek netikėtą pergalę FIBA Čempionų lygos B grupėje, kurioje rungtyniauja ir Klaipėdos "Neptūnas" (5/3) iškovojo solidžiai pasirodžiusio Juliaus Juciko atstovaujamas Ventspilio
Nukraujavęs "Neptūnas" Prancūzijoje pralaimėjo tik paskutinę minutę
Klaipėdos „Neptūno“ (5/3) krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kovėsi su Šalono „Elan“ (4/4) ekipa ir paskutinę minutę apmaudžiai klydo
"Neptūnas" susitarė - kontrolinis paketas perduotas verslininkams (mero komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ klubo krepšinio stovykloje teigiami pokyčiai – prie derybo stalo susėdę ir visuotinį narių susrinkimą sušaukę klubo valdybos nariai nusprendė
Triuškinančios pergalės fone A.Kulboka spindėjo visu ryškumu
Arnoldas Kulboka buvo rezultatyviausias rungtynių dalyvis, o jo vedama Kapo "Betaland" (2/6) komanda iškovojo retą pergalę FIBA Čempionų lygoje.B grupės rungtynėse Italijos ekipa
M.Gecevičius taškus rinko tik baudų metimais, o jo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją
Martyno Gecevičiaus atstovaujamai Zielonos Guros "Stelmet" (2/6) komandai svajonės apie patekimą į kitą etapą tolsta.Lenkijos klubas D grupės susitikime namie 72:80 (12:15, 20:23, 19:18,
Oro uoste įstrigęs "Monaco" klubas į Lietuvą atvyks vėliau
Trečiadienį Utenos arenoje vyksiančios FIBA Čempionų lygos rungtynės prasidės dviem valandomis vėliau, nei buvo planuota. Dvikova tarp „Juventus“ ir Monako „Monaco Basket“
Nukraujavusio "Neptūno" treneris prieš dvikovą su prancūzais paneigė gandus
Antradienį 21.30 val. (Lietuvos laiku) Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.Šias

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52