"Neptūnas" sutriuškintas Graikijoje

Klaipėdos „Neptūnui“ Graikijoje FIBA Čempionų lygos turnyre nepavyko rimčiau pasipriešinti tituluotajai Salonikų PAOK (Graikija) ekipai - nusileista rezultatu 70:91 (16:19, 16:39, 20:13, 18:20). Tačiau nepaisant šio pralaimėjimo neptūniečiai dar turi galimybių B grupėje užimti trečiąją vietą ir žengti į FIBA Čempionų lygos turnyro atkrintamųjų varžybų etapą.

Viskas spręsis paskutiniajame FIBA Čempionų lygos B grupės ture, kuriame vasario 6 dieną (antradienį) Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje susikaus su „Iberostar“ ekipa. Pergalės atveju klaipėdiečiai išsaugotų trečiąją vietą, tačiau ir nesėkmės atveju „Neptūnas“  gali prasibrauti į atkrintamąsias varžybas.

Taigi, dar niekas nėra prarasta. Visi žinome, kad „Neptūnas“  savo žiūrovų akivaizdoje yra itin galinga jėga ir gali nukauti net patį tituluočiausią varžovą. „Neptūno“ sirgaliai, kviečiame Jus visus vasario 6 dieną (trečiadienį) 21.30 val. į „Švyturio“ areną padėti neptūniečiams kovoti su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos nugalėtojais - Tenerifės krepšininkais. Nenuleiskime rankų, o visi kartu kilkime į šį audringą mūšį ir parodykime svečiams iš Ispanijos, kaip galingai klaipėdiečiai gina savo namų tvirtovę.

Salonikuose pražudė antrasis kėlinys

Rungtynių  pradžia Salonikuose klostėsi permainingai - iš pradžių PAOK krepšininkai po Phillipo Gosso tritaškio ir Katsivelio taiklaus baudos metimo išsiveržė į priekį 4:0, tačiau netrukus po Renaldo Seibučio, Edgaro Želionio ir Jerry Johnsono taiklių atakų klaipėdiečiai persvėrė rezultatą - 9:6. Pirmmasis kėlinys baigėsi 19:16 graikų ekipos naudai.

Antrajame kėlinyje PAOK snaiperiai išsišaudė ir dvyliktą dvikovos minutę po dar vieno Phillipo Gosso taiklaus tolimo šūvio komandas skyrė dviženklė persvara - 28:16. Neptūniečiams sunkiai sekėsi stabdyti PAOK ekipos lyderius ir iki didžiosios pertraukos skirtumas išaugo iki 26 taškų - 58:32.

Klaipėdiečiai vien per antrąjį kėlinį PAOK ekipai leido pelnyti net 39 taškus, o patys surinko tik 16 taškų.

Antroje rungtynių pusėje neptūniečiai dar bandė kabintis, buvo sumažinę atsilikimą iki 18 taškų - 51:69, tačiau nieko pakeisti jau nebepavyko.

Graikijoje neptūniečiai buvo lyg nesavi - suklydo 24 kartus. Tiek daug kartų šį sezoną klaipėdiečiai dar nebuvo suklydę. FIBA Čempionų lygoje iki tol daugiausiai buvo suklysta 18 kartų, o LKL čempionate - 22 kartus.

PAOK: Phillipas Gossas - 29, Vassilis Charalampopoulos- 16, Linos Chrysikopoulos - 15, Antonios Koniaris - 11.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis ir Renaldas Seibutis - po 10, Jerry Johnsonas, Laimonas Kisielius ir Tomas Delininkaitis - po 8 tšk.

M.Girdžiūnas prieš išvyką į Klaipėdą: žiūrovai turi teisę reaguoti taip, kaip jiems patinka
Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šeštadienį išvyksta į Klaipėdą, kur sekmadienį susikaus su trečiąją vietą „Betsafe-LKL“ čempionate užimančia „Neptūno“
"Neptūnas" nesustabdys puikiai namie žaidžiančių panevėžiečių? (prognozės)
Ši „Betsafe–LKL“ savaitė krepšinio gerbėjams atneš daugybę įdomių susitikimų, o pagrindinis 32-ojo turo mačas vyks Panevėžyje, į kurį vėl sugrįžta
L.Kisielius: atkrintamosiose privalome demonstruoti jau kitą žaidimą
„Suprantame, kad Panevėžio „Lietkabelis“ po pralaimėjimų „Juventus“ ir „Nevėžio“ ekipoms žūtbūt sieks reabilituotis savų žiūrovų akivaizdoje, tačiau
"Šiauliai" laimėjo dramatišką trilerį prieš "Neptūną" (video komentarai)
„Betsafe-LKL“ rungtynės Saulės mieste tapo tikru trileriu, kurio pabaiga laiminga buvo dramatišką pergalę iškovojusiems „Šiauliams“ (13-18).Antano Sireikos
"Žalgiris" tiesiog pasityčiojo iš "Neptūno" (video komentarai)
26-oji Kauno „Žalgirio“ pergalė per 30 „Betsafe–LKL“ turų pažymėta fantastišku žaidimu namie 94:47 (26:13, 33:10, 18:10, 17:14) prieš Klaipėdos „Neptūno“
Prognozės: "Neptūno" egzaminas Kaune bei prie sienos priremtas "Vytautas"
Šiandien prasidės 30-asis „Betsafe–LKL” turas, kuriame centrine dvikova laikoma Kauno „Žalgirio” ir Klaipėdos „Neptūno” mūšis.Vilniaus „Lietuvos
B.Fieldsas: "Žalgirį jau buvome nugalėję; K.Maksvytis - apie žaidėjų sveikatą
„Žalgiris“ – viena iš šiųmetės Eurolygos lyderių, tad norint įveikti šią ekipą, reikia žaisti lyg iš natų ir tikėtis didžiulės sėkmės. Mūsų
B.Fieldso sezono rungtynės "Neptūnui" padėjo įveikti "Pieno žvaigždes"
Brandonas Fieldsas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedamas Klaipėdos „Neptūnas“ (22-7) atsitiesė po praėjusią savaitę patirto netikėto pralaimėjimo Utenos „Juventus“
"Neptūno" atleistas jamaikietis pasirašė ilgalaikį kontraktą su "Grizzlies"
Netikėta naujiena pasiekė Klaipėdos „Neptūnui“ praėjusiame sezone atstovavusį jamaikietį Omari Johnsoną.Iš uostamiesčio ekipos dėl pakartotinių klubo vidaus taisyklių pažeidimų
40-metį švenčiantis J.Žuža: "Man geriausia dovana - darbas "Neptūne" (interviu)
„Klaipėda – puikus miestas, kuriame žmonės gyvena krepšinio ritmu. Čia krepšinio sirgaliai yra tiesiog nuostabūs ir man labai primena gimtojo Kroatijos miesto Zadaro sirgalius.
"Juventus" be dviejų lyderių po pratęsimo laimėjo Klaipėdoje
Utenos „Juventus“ (10/18) pirmą kartą klubo istorijoje į „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynes atvyko išvakarėse ir tai davė vaisių.Net ir be svarbiausių žaidėjų
Dėl "Žalgirio" rungtynių Eurolygoje - pakeitimai tvarkaraštyje
Kauno „Žalgiriui“ patekus į Eurolygos atkrintamąsias varžybas, atliekami pakeitimai „Betsafe–LKL“ tvarkaraštyje.Eurolygos atkrintamosios varžybos prasidės balandžio
Sumaištis "Neptūne" baigėsi - klubo dalys stiprių verslininkų rankose
2017/2018 m. Klaipėdos „Neptūno“ sezonas prasidėjo labai audringai – direktorių kaitos pasiutpolkė, finansiniai sukrėtimai, lyderių netektys ir mintys apie klubo pabaigą. Sezonui
S.Galdiko benefisas lėmė "Neptūno" pergalę Utenoje (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate iškovojo ketvirtąją iš eilės pergalę – Utenoje po permainingos kovos 90:81
K.Maksvytis: Utenoje jau turėtų debiutuoti J.McKay'us
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai intensyviai treniruojasi ir ruošiasi išvykai į Uteną, kur šeštadienį Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“)
Prie "Neptūno" prisijungęs J.McKay'us: esu universalus žaidėjas (interviu)
„Neptūno“ komandoje rungtyniauja geri ir draugiški vyrukai. Savo akimis įsitikinau, kad tai pajėgių kovotojų komanda. Džiaugiuosi, kad esu čia, krepšinio šalyje,
"Lietuvos rytas" savo aikštėje nusileido "Neptūnui" (video komentarai)
Vilniaus „Lietuvos ryto“ (21-5) pergalingas žygis „Betsafe–LKL“ čempionate baigėsi. Sostinės klubas patyrė pirmąjį pralaimėjimą po 13-os iš eilės laimėtų
Butkevičius ir Girdžiūnas padės laimėti prieš buvusią ekipą "Neptūną"? (prognozės)
„Betsafe–LKL“ čempionate šį savaitgalį vyks 26-ojo turo susitikimai. Savaitės centrinė dvikova – trylikos pergalių seriją turinčio Vilniaus „Lietuvos ryto“
Drama Prancūzijoje: "Neptūnas" aštuntfinalį pralaimėjo po pratęsimo (komentaras)
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai buvo labai arti skambiausios šio sezono pergalės – Prancūzijoje tik po pratęsimo pralaimėjo FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį
"Neptūno" priekinę liniją sustiprins amerikietis
Klaipėdos „Neptūnas“ stiprinasi – komandą artimiausiomis dienomis papildys 206 cm ūgio krepšininkas iš JAV Jameel‘as McKay. Su šiuo 25-erių ketvirtoje
"Neptūnas" iššvaistė triuškinamą pranašumą, bet įveikė "Vytautą" (komentarai)
„Betsafe–LKL“ čempionato pirmenybėse traumų išretintas Prienų–Birštono „Vytautas“ (5/20) panaikino triuškinantį 19 taškų deficitą,
LaMello Ballas ir dar du "Vytauto" krepšininkai negalės žaisti prieš "Neptūną"
Traumų toliau retinama Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipa artėjančiose „Betsafe–LKL“ čempionato rungtynėse turės verstis be trijų krepšininkų.Komandai
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače nukovė prancūzus
Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje , palaikomas nuostabių savo krepšinio sirgalių, sukūrė tikrą šventę – pirmose FIBA
K.Maksvytis: Klaipėdoje sirgaliai yra išskirtiniai (varžovų trenerio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pirmųjų FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių, kurias neptūniečiai „Švyturio“ arenoje laimėjo
K.Maksvytis apie SIG: šiemet mažai tokio lygio komandų buvo atvykę į Klaipėdą
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis ir jo asistentai Tomas Rinkevičius ir Jurica Žuža dėlioja įvairius žaidimo planus ir schemas, kaip kuo įspūdingiau pasirodyti FIBA
"Neptūnas" pristatė sugrįžusį rėmėją
Į Klaipėdos „Neptūno“ rėmėjų gretas vėl įsiliejo ilgas krepšinio rėmimo tradicijas turintis „Švyturys-Utenos alus“.Po nauja rėmimo sutartimi parašus
"Neptūnas" atitrūko antroje mačo dalyje ir nukovė "Nevėžį" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (18/6) sugrįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate.Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:64 (15:11, 18:24, 24:16, 24:13) nugalėjo
"Šiauliai" Klaipėdoje nukovė "Neptūną"
„Betsafe–LKL“ kovos po trumpos pertraukos sugrįžo į „Švyturio“ areną, tačiau joje aikštės šeimininkai netikėtai suklupo ir buvo priversti pripažinti

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52