"Neptūnas" Turkijoje po pratęsimo nusileido grupės autsaideriams

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą, tačiau visgi šiose rungtynėse prireikė pratęsimo, per kurį sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams. Turkai šią dvikovą laimėjo rezultatu 98:94 (27:12, 19:21, 25:25, 14:27, 13:9)

Dvikovos pradžia klaipėdiečiams nieko blogo nežadėjo - ketvirtąją dvikovos minutę rezultatas buvo lygus - 10:10, tačiau netrukus aikštės šeimininkai, į priekį vedami Victoro Ruddo ir Jure Balažičiaus, sužaidė atkarpą 17:2 ir iki pirmojo kėlinio pabaigos susikrovė dviženklę persvarą - 27:12.

19 dvikovos minutę, Edgaro Želionio ir Renaldo Seibučio pastangomis, skirtumas buvo sumažintas iki 10 taškų - 41:31., tačiau iki didžiosios pertraukos turkai vėl sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir komandos į pertrauką iškeliavo aikštės šeimininkams pirmaujant 46:33.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus - 56:65, o ketvirtąją ketvirtojo kėlinio minutę po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio ir Renaldo Seibučio taiklios atakos komandas beskyrė 4 taškai - 67:71. Taip buvo atkurta rungtynių intriga.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Renaldas Seibutis išprovokavo varžovų pražangą. Pirmąjį baudos metimą jis pataikė, antrasis metimas skriejo pro šalį, tačiau ore metimą pataisė Simas Galdikas ir komandas beskyrė 1 taškas - 79:80.

Dar kitoje atakoje klaipėdiečiai apsigynė, o greitoje atakoje rezultatą "Neptūno" naudai persvėrė R. Seibutis - 81:80.

Victoras Ruddas baudų metimais pervėrė rezultatą - 82:81, tačiau tuoj pat dviem taškais atsako S. Galdikas - 83:82.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 minutei rezultatas buvo lygus - 83:83 ir klaipėdiečiai turėjo kamuolį savo rankose, tačiau po varžovų krepšiu pražanga nubaustas S. Galdikas ir varžovai vienu taikliu baudos metimu išlygina rezultatą - 83:83.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 37 sek. po E. Želionio metimo iš po krepšio rezultatas buvo lygus - 85:85. Klaipėdiečiai kitoje atakoje apsigynė ir dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau suregzti taiklios atakos nebepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Iki pratęsimo pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei tritaškį pataikė ir skirtumą sumažino - 94:96 „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas. Netrukus klaipėdiečiai apsigynė ir dar kitoje atakoje persverti rezultatą galėjo tas pats J. Johnsonas, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį. Vėliau klaipėdiečiai dar prasižengė, o „Gaziantep“ krepšininkai jau nebeklydo ir iškovojo pergalę rezultatu - 98:94.

„Neptūnui“ vis dar negalėjo padėti Mindaugas Kačinas, kuris po stuburo operacijos dirba pagal individualią programą.

„Neptūnas“ Gaziantepo miestą turėjo pasiekti antradienio pavakarę, tačiau dėl incidento lėktuve ir vėluojančio skrydžio nespėjo į kitą lėktuvą Stambule, bei galiausiai į Gaziantepą atvyko tik gerokai gerokai po vidurnakčio.

„Neptūnas“ ir ši turkų ekipa tarpusavyje jau kovėsi 2017 metų lapkričio 1 dieną „Švyturio“ arenoje ir tąkart klaipėdiečiai „Gaziantep“ ekipą tiesiog nušlavė nuo kelio 41 taško skirtumu - 114:73. Tai buvo didžiausia „Neptūno“ pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre.

Šįkart „Neptūno“ varžovai į dvikovą stojo gerokai atsinaujinę - komandą papildė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Robertas Karteris, taip pat įžaidėjas Patrickas Millsas, įvyko rokiruotė ir trenerių štabe - buvusį trenerį graiką Stefaną Dedą pakeitė strategas Nenadas Markovičius. Taigi, turkai pakeitė savo žaidimo braižą ir Gaziantepe jau vyko visai kitokia dvikova.

Iš viso turkų ekipoje - net šeši legionieriai, iš kurių - 4 amerikiečiai, po vieną slovėną ir latvį.

"Neptūnas" sužinojo varžovus Čempionų lygoje - į Klaipėdą atvyks R.Seibutis
Ketvirtadienio popietę Šveicarijoje buvo ištraukti FIBA Čempionų lygos burtai, kurių metu Klaipėdos „Neptūnas“ sužinojo būsimo sezono varžovus.Uostamiesčio ekipa pateko
"Neptūnas" išsaugojo T.Delininkaitį
Klaipėdos „Neptūnas“ pratęsė kontraktą su 37-erių veteranu Tomu Delininkaičiu, kuriam tai bus trečiasis sezonas uostamiestyje paeiliui bei penktas karjeroje.Praėjusį sezoną „Besafe–LKL“
R.Seibučio komandai "Barcelona" barjeras buvo per aukštas
Ispanijos pirmenybių ketvirtfinalyje Vitorijos "Baskonia" ekipą eliminavęs Renaldo Seibučio klubas antro stebuklo nesukūrė.Saragosos "Tecnyconta" komanda savo gerbėjų akivaizdoje
"Barcelona" laimėjo, bet šį kartą turėjo vargo su R.Seibučio ekipa
Barselonos "Barcelona" klubas laimėjo ir antrąjį Ispanijos pirmenybių mačą, bet šį kartą turėjo kaip reikinat paprakaituoti su Renaldo seibučio ekipa.Vėlų sekmadienio vakarą
R.Seibučio komanda patyrė pažeminimą Barselonoje
Sensacingai ketviurtfinalyje Vitorijos "Baskonia" ekipą eliminavęs Renaldo Seibučio klubas pirmajame pusfinalio mače patyrė nesėkmę nepadoriu skirtumu.Vėlų penktadienio vakarą Saragosos
R.Seibučio klubas Ispanijos ketvirtfinalyje nokautavo "Baskonia"
Saragosos "Tecnyconta" klubas su Renaldu Seibučiu sukūrė kol kas didžiausią netikėtumą šiame Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos sezone.Šeštąją vietą
Sensacija Ispanijoje: R.Seibučio klubas ant prarajos krašto nustūmė Eurolygos klubą
Ispanijos pirmenybių atkrintamosios varžybos ketvirtadienį startavo sensacija - ant prarajos krašto atsidūrė sėkmingai Eurolygoje rungtyniavęs Vitorijos "Baskonia" klubas, kuriam
R.Seibutis svariai prisidėjo prie itin svarbios pergalės paskutiniame reguliariojo sezono mače
Renaldas Seibutis svariai prisidėjo prie pergalės paskutiniame Ispanijos pirmenybių reguliariojo sezono mače.Sekmadienį Saragosos "Tecnyconta" (18/16) klubas namie 83:74 (19:15, 19:18, 23:24,
R.Seibutis buvo naudingiausias, bet jo komanda nusileido Eurolygos klubui
Renaldas Seibutis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias savo komandoje, tačiau tai nepadėjo iškovoti pergalės Ispanijos pirmenybių priešpaskutiniame reguliariojo sezono ture.Beveik
R.Seibučio klubas ilgai priešinosi čempionams, W.Tavaresas blokavo 7 metimus
Renaldo Seibučio atstovaujama komanda tris kėlinius priešinosi Eurolygos Finalo ketverto turnyrui besiruošiantiems Ispanijos lygos čempionams.Šeštadienį dėl patekimo į
R.Seibutis buvo vienas vedlių į pergalę, D.Suttonas smogė varžovui ir buvo išvarytas
Vienintelėse Ispanijos pirmenybėse trečiadienį vykusiose priešpaskutinio Ispanijos pirmenybių turo rungtynėse sunkią pergalę iškovojo puikiai pasirodžiusio Renaldo Seibučio komanda.Saragosos
Aiškios visos LKL atkrintamųjų poros, paskelbtas tvarkaraštis
Atkrintamosios „Betsafe–LKL“ čempionato varžybos prasidės gegužės 14 d. rungtynėmis Panevėžyje, o per BTV televiziją žiūrovai galės stebėti Kauno „Žalgirio“
FIBA Čempionų lygoje triumfavo Bolonijos "Virtus"
FIBA Čempionų lyga turi naują karalių. Juo tapo Italijos klubas Bolonijos "Segafredo Virtus ", su kuriuo dar reguliariajame sezone kovojo ir Klaipėdos "Neptūno" ekipa.Klaipėdiečiai
FIBA Čempionų lygos sezono MVP - T.Rice'as
Bambergo "Brose" klubui, kuriam atstovauja Arnoldas Kulboka nepavyko prasibrauti į FIBA Čempionų lygos finalą, tačiau būtent šios komandos narys pripažintas sezono naudingiausiu
R.Seibutis svariai prisidėjo prie dramatiškos pergalės prieš M.Popovičiaus ekipą
Svarbią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas kovojanti Renaldo Seibučio komanda.Saragosos "Tecnyconta" (16/14) klubas išvykoje 88:87
FIBA Čempionų lygos finalo ketverte - sausakimšos tribūnos
FIBA Čempionų lygos vadovai turėtų būti patenkinti sprendimu finalo ketverto varžybas surengti Belgijoje, Antverpeno "Sportpaleis" arenoje.Pirmąjį finalo ketverto pusfinalį tarp Bolonijos
Įspūdingą metimą pataikiusio R.Seibučio ekipa per plauką neįveikė Europos taurės laimėtojų
Renaldo Seibučio komanda Ispanijos pirmenybėse tik paskutinėmis sekundėmis pripažino Europos taurės laimėtojų pranašumą.Šeštadienį Saragosos "Tecnyconta" (15/14)
Antroje mačo pusėje pabudęs R.Seibutis tapo naudingiausiu nugalėtojų gretose
Dramatišką pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo puikiai pasirodžiusio Renaldo Seibučio komanda.Dėl vietos aštuonete kovojantis Saragosos "Tecnyconta" (15/13) klubas
R.Seibučio komanda su "Barcelona" kovojo iki paskutinės minutės
Ispanijos pirmenybėse mažai trūko iki sensacijos. Tris ketvirčius pirmavusi Saragosos "Tecnyconta" (14/13) komanda su Renaldu Seibučiu namie 86:91 (32:23, 20:28, 21:16, 13:24) nusileido
Svarbią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo R.Seibučio klubas
Renaldas Seibutis ypatingai neišsiskyrė, bet jo komanda iškovojo svarbią pergalę Ispanijos pirmenybėse.Šeštadienį Saragosos "Tecnyconta" (14/12) klubas išvykoje
FIBA Čempionų lygos nugalėtojus eliminavo A.Kulbokos klubas
Bambergo "Brose" klubas, kurio garbę gina Arnoldas Kulboka keliauja į FIBA Čempionų lygos pusfinalį.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos kovos 67:69 (17:20, 15:16, 17:18,
Fenomanelus R.Seibučio komandos draugo pasirodymas atnešė svarbią pergalę
Labai svarbią pergalę Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos čempionate iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (13/12) komanda.Dėl vietos pajėgiausių
Staigmena Ispanijoje: R.Seibučio klubas įveikė "Baskonia" su T.Sedekerskiu
Naudingiausiai savo komandoje žaidusio Renaldo Seibučio atstovaujama komanda pateikė staigmeną Ispanijos pirmenybėse.Sekmadienį Saragosos "Tecnyconta" (12/12) klubas savo sirgalių akivaizdoje
Rezultatyvus R.Seibučio žaidimas nuo triuškinamo pralaimėjimo neišgelbėjo
Rezultatyvus Renaldo Seibučio žaidimas neišgelbėjo jo komandos nuo triuškinamo pralaimėjimo vieniems Ispanijos pirmenybių autsaiderių.Sekmadienį lietuvio atstovaujamas Saragosos "Tecnyconta"
K.Maskvytis: pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome
„Pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome“, – Klaipėdos „Neptūno“ sezoną Čempionų lygoje įvertino treneris Kazys Maksvytis.Uostamiesčio
FIBA Čempionų lygos nugalėtojai - ketvirtfinalyje, J.Mačiulis - solidus
FIBA Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginantis Atėnų AEK klubas su Jonu Mačiuliu pralaimėjo atsakomąjį aštuntfinalio susitikimą, bet tai nesutrukdė jiems žengti į ketvirtfinalį.Graikijos
T.Rice'o vedama "Brose" iškopė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį
Bambergo "Brose" komanda, kurios garbę gina lietuvis Arnoldas Kulboka tapo dar viena FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve.Vokietijos klubas atsakomose aštuntfinalio rungtynėse
A.Juškevičiaus ekipa tapo pirmąja FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve
Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero JSF komanda pirmoji žengė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį.Prancūzijos ekipa atsakomose aštuntfinalio rungtynėse svečiuose dar kartą 62:60