"Neptūnas" Turkijoje po pratęsimo nusileido grupės autsaideriams

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą, tačiau visgi šiose rungtynėse prireikė pratęsimo, per kurį sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams. Turkai šią dvikovą laimėjo rezultatu 98:94 (27:12, 19:21, 25:25, 14:27, 13:9)

Dvikovos pradžia klaipėdiečiams nieko blogo nežadėjo - ketvirtąją dvikovos minutę rezultatas buvo lygus - 10:10, tačiau netrukus aikštės šeimininkai, į priekį vedami Victoro Ruddo ir Jure Balažičiaus, sužaidė atkarpą 17:2 ir iki pirmojo kėlinio pabaigos susikrovė dviženklę persvarą - 27:12.

19 dvikovos minutę, Edgaro Želionio ir Renaldo Seibučio pastangomis, skirtumas buvo sumažintas iki 10 taškų - 41:31., tačiau iki didžiosios pertraukos turkai vėl sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir komandos į pertrauką iškeliavo aikštės šeimininkams pirmaujant 46:33.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus - 56:65, o ketvirtąją ketvirtojo kėlinio minutę po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio ir Renaldo Seibučio taiklios atakos komandas beskyrė 4 taškai - 67:71. Taip buvo atkurta rungtynių intriga.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Renaldas Seibutis išprovokavo varžovų pražangą. Pirmąjį baudos metimą jis pataikė, antrasis metimas skriejo pro šalį, tačiau ore metimą pataisė Simas Galdikas ir komandas beskyrė 1 taškas - 79:80.

Dar kitoje atakoje klaipėdiečiai apsigynė, o greitoje atakoje rezultatą "Neptūno" naudai persvėrė R. Seibutis - 81:80.

Victoras Ruddas baudų metimais pervėrė rezultatą - 82:81, tačiau tuoj pat dviem taškais atsako S. Galdikas - 83:82.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 minutei rezultatas buvo lygus - 83:83 ir klaipėdiečiai turėjo kamuolį savo rankose, tačiau po varžovų krepšiu pražanga nubaustas S. Galdikas ir varžovai vienu taikliu baudos metimu išlygina rezultatą - 83:83.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 37 sek. po E. Želionio metimo iš po krepšio rezultatas buvo lygus - 85:85. Klaipėdiečiai kitoje atakoje apsigynė ir dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau suregzti taiklios atakos nebepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Iki pratęsimo pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei tritaškį pataikė ir skirtumą sumažino - 94:96 „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas. Netrukus klaipėdiečiai apsigynė ir dar kitoje atakoje persverti rezultatą galėjo tas pats J. Johnsonas, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį. Vėliau klaipėdiečiai dar prasižengė, o „Gaziantep“ krepšininkai jau nebeklydo ir iškovojo pergalę rezultatu - 98:94.

„Neptūnui“ vis dar negalėjo padėti Mindaugas Kačinas, kuris po stuburo operacijos dirba pagal individualią programą.

„Neptūnas“ Gaziantepo miestą turėjo pasiekti antradienio pavakarę, tačiau dėl incidento lėktuve ir vėluojančio skrydžio nespėjo į kitą lėktuvą Stambule, bei galiausiai į Gaziantepą atvyko tik gerokai gerokai po vidurnakčio.

„Neptūnas“ ir ši turkų ekipa tarpusavyje jau kovėsi 2017 metų lapkričio 1 dieną „Švyturio“ arenoje ir tąkart klaipėdiečiai „Gaziantep“ ekipą tiesiog nušlavė nuo kelio 41 taško skirtumu - 114:73. Tai buvo didžiausia „Neptūno“ pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre.

Šįkart „Neptūno“ varžovai į dvikovą stojo gerokai atsinaujinę - komandą papildė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Robertas Karteris, taip pat įžaidėjas Patrickas Millsas, įvyko rokiruotė ir trenerių štabe - buvusį trenerį graiką Stefaną Dedą pakeitė strategas Nenadas Markovičius. Taigi, turkai pakeitė savo žaidimo braižą ir Gaziantepe jau vyko visai kitokia dvikova.

Iš viso turkų ekipoje - net šeši legionieriai, iš kurių - 4 amerikiečiai, po vieną slovėną ir latvį.

Svarbią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo R.Seibučio klubas
Renaldas Seibutis ypatingai neišsiskyrė, bet jo komanda iškovojo svarbią pergalę Ispanijos pirmenybėse.Šeštadienį Saragosos "Tecnyconta" (14/12) klubas išvykoje
FIBA Čempionų lygos nugalėtojus eliminavo A.Kulbokos klubas
Bambergo "Brose" klubas, kurio garbę gina Arnoldas Kulboka keliauja į FIBA Čempionų lygos pusfinalį.Vokietijos ekipa išvykoje po dramatiškos kovos 67:69 (17:20, 15:16, 17:18,
Fenomanelus R.Seibučio komandos draugo pasirodymas atnešė svarbią pergalę
Labai svarbią pergalę Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos čempionate iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (13/12) komanda.Dėl vietos pajėgiausių
Staigmena Ispanijoje: R.Seibučio klubas įveikė "Baskonia" su T.Sedekerskiu
Naudingiausiai savo komandoje žaidusio Renaldo Seibučio atstovaujama komanda pateikė staigmeną Ispanijos pirmenybėse.Sekmadienį Saragosos "Tecnyconta" (12/12) klubas savo sirgalių akivaizdoje
Rezultatyvus R.Seibučio žaidimas nuo triuškinamo pralaimėjimo neišgelbėjo
Rezultatyvus Renaldo Seibučio žaidimas neišgelbėjo jo komandos nuo triuškinamo pralaimėjimo vieniems Ispanijos pirmenybių autsaiderių.Sekmadienį lietuvio atstovaujamas Saragosos "Tecnyconta"
K.Maskvytis: pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome
„Pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome“, – Klaipėdos „Neptūno“ sezoną Čempionų lygoje įvertino treneris Kazys Maksvytis.Uostamiesčio
FIBA Čempionų lygos nugalėtojai - ketvirtfinalyje, J.Mačiulis - solidus
FIBA Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginantis Atėnų AEK klubas su Jonu Mačiuliu pralaimėjo atsakomąjį aštuntfinalio susitikimą, bet tai nesutrukdė jiems žengti į ketvirtfinalį.Graikijos
T.Rice'o vedama "Brose" iškopė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį
Bambergo "Brose" komanda, kurios garbę gina lietuvis Arnoldas Kulboka tapo dar viena FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve.Vokietijos klubas atsakomose aštuntfinalio rungtynėse
A.Juškevičiaus ekipa tapo pirmąja FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve
Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero JSF komanda pirmoji žengė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį.Prancūzijos ekipa atsakomose aštuntfinalio rungtynėse svečiuose dar kartą 62:60
R.Seibutis naudingu žaidimu neišsiskyrė
Dėl vietos Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos atkrintamosiose kovojanti Saragosos "Tecnyconta" (11/11), kurios garbę gina Renaldas Seibutis, patyrė nesėkmę Madride.Ekipa
J.Mačiulis svariai prisidėjo prie AEK pergalės FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje
Pergalingai FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį pradėjo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK ekipa, kuri išvykoje Graikijos klubų derbyje 84:75 (30:11, 15:25, 20:10, 19:29)
"Neptūno" kelyje - buvusios NBA žvaigždės vedama Čempionų lygos favoritė
Sekmadienį Kauno „Žalgirį“ trečią kartą šį sezoną patiesęs Klaipėdos „Neptūnas“ ruošiasi dar vienam grėsmingam varžovui – į uostamiestį atvyksta
LKL savaitės apžvalga: įspūdingas "Neptūno" pasiekimas ir G.Petrausko išvarymas
Klaipėdos „Neptūno“ trečias sprigtas Kauno „Žalgiriui“ bei užfiksuotas 17 metų lygoje nematytas pasiekimas, emocijos Pasvalyje bei staigus Gedimino Petrausko išvarymas,
R.Seibutis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių
Dramatišką pergalę Ispanijos "Endesa" krepšinio lygoje iškovojo Saragosos "Tecnyconta" (11/10) komanda su Renaldu Seibučiu.Ji namie po pratęsimo 102:93
"Neptūno" ataka - gražiausių LKL savaitės epizodų penketuko viršūnėje
Jubiliejinę 20-ąją „Betsafe–LKL“ savaitę daugiausia dėmesio vertų epizodų buvo sukurta Kėdainiuose – čia buvo dalijami blokai ir dėliojama į krepšius.Tačiau įspūdingiausias momentas sukurtas
R.Seibučio ekipa Ispanijoje pralaimėjo tiesioginių konkurentų akistatoje
Renaldas Seibutis buvo rezultatyvus, tačiau tai neišgelbėjo jo komandos nuo pralaimėjimo Ispanijos "Endesa" krepšinio lygoje.Saragosos "Tecnyconta" (10/10) išvykoje 73:88
Po šalto dušo atsitiesęs "Neptūnas" triumfavo Utenoje (komentarai)
Banguojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (17-5) dramatiškai grįžo į pergalių kelią „Betsafe-LKL“ čempionate. 17 taškų deficitą panaikinę Kazio Maksvyčio auklėtiniai
J.Mačiulis prie AEK pergalės prisidėjo kukliai
Sunkia pergale FIBA Čempionų lygos turnyro reguliarų sezoną baigė Atėnų AEK (12/2) komanda su Jonu Mačiuliu.Čempionų titulą ginantis klubas namie po atkaklios kovos 77:76 (25:13, 21:19,
"Lietkabelis" laimėjo Ispanijoje, bet FIBA Europos taurėje kovų netęs
Pergalingai FIBA Čempionų lygos C grupės kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/9) klubas, kuris išvykoje 85:78 (19:26, 22:22, 22:19, 22:11) palaužė Fuenlabrados „Montakit“
"Neptūnas" iškovojo kelialapį į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (8-6) dramatiškai prasmuko į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias. Kazio Maksvyčio kariauna ne tik namuose 83:73 (19:12, 24:21, 19:20, 21:20) įveikė
K.Maskvytis prieš lemiamą mūšį: turime realius šansus žengti tolyn
Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs stoti į lemiamą FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono dvikovą. Bilieto į atkrintamąsias besivaikanti uostamiesčio ekipa ne tik privalo namuose
D.Sabeckio ekipa FIBA Čempionų lygos sezoną baigė gėdingai
Kauno "Žalgirio" klubo Liudvigsburgo "MHP Riesen" (3/11) ekipai paskolintas Donatas Sabeckis paskutiniajame FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono mače aikštę kartu su komandos
Po pergalės Graikijoje K.Maksvytis negailėjo pagyrų D.Gailiui
Klaipėdos „Neptūnas“ iš Graikijos parsiveža svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio kariauna 82:69 palaužė Patrų „Promitheas“ bei išsaugojo šansus
FIBA Čempionų lygoje - apmaudžiai A.Juškevičiui pasibaigęs trileris
Skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero JSF (7/6) komanda.Prancūzijos ekipa B grupėje namie po pratęsimo 80:89 (21:19, 13:20, 19:12, 21:23,
"Lietkabelis" rimčiau nepasipriešino J.Mačiulio vedamai AEK
Devintą nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (4/9) komanda.Lietuvos klubas namuose neturėjo šansų ir namuose 65:84 (22:18,
R.Seibutis buvo vienas pergalės kalvių mače su pratęsimu
Renaldas Seibutis buvo vienas savo komandos pergalės kalvių Ispanijos krepšinio pirmenybėse.Šeštadienį lietuvio atstovaujamas Saragosos "Tecnyconta" (9/9) klubas išvykoje
J.Mačiulis žaidė naudingai, o AEK išsivežė pergalę iš Fuenlabrados
Dešimtą pergalę FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono C grupėje iškovojo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (10/2) komanda.Graikijos klubas svečiuose 90:82 (26:13, 20:20, 23:19,
"Neptūnas" FIBA Čempionų lygos rungtynėse versis be L.Williamso
Bilieto į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas siekiantis Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs žengti dar vieną žingsnį užsibrėžto tikslo link.Kazio Maksvyčio kariauna