"Neptūnas" Turkijoje po pratęsimo nusileido grupės autsaideriams

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą, tačiau visgi šiose rungtynėse prireikė pratęsimo, per kurį sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams. Turkai šią dvikovą laimėjo rezultatu 98:94 (27:12, 19:21, 25:25, 14:27, 13:9)

Dvikovos pradžia klaipėdiečiams nieko blogo nežadėjo - ketvirtąją dvikovos minutę rezultatas buvo lygus - 10:10, tačiau netrukus aikštės šeimininkai, į priekį vedami Victoro Ruddo ir Jure Balažičiaus, sužaidė atkarpą 17:2 ir iki pirmojo kėlinio pabaigos susikrovė dviženklę persvarą - 27:12.

19 dvikovos minutę, Edgaro Želionio ir Renaldo Seibučio pastangomis, skirtumas buvo sumažintas iki 10 taškų - 41:31., tačiau iki didžiosios pertraukos turkai vėl sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir komandos į pertrauką iškeliavo aikštės šeimininkams pirmaujant 46:33.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus - 56:65, o ketvirtąją ketvirtojo kėlinio minutę po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio ir Renaldo Seibučio taiklios atakos komandas beskyrė 4 taškai - 67:71. Taip buvo atkurta rungtynių intriga.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Renaldas Seibutis išprovokavo varžovų pražangą. Pirmąjį baudos metimą jis pataikė, antrasis metimas skriejo pro šalį, tačiau ore metimą pataisė Simas Galdikas ir komandas beskyrė 1 taškas - 79:80.

Dar kitoje atakoje klaipėdiečiai apsigynė, o greitoje atakoje rezultatą "Neptūno" naudai persvėrė R. Seibutis - 81:80.

Victoras Ruddas baudų metimais pervėrė rezultatą - 82:81, tačiau tuoj pat dviem taškais atsako S. Galdikas - 83:82.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 minutei rezultatas buvo lygus - 83:83 ir klaipėdiečiai turėjo kamuolį savo rankose, tačiau po varžovų krepšiu pražanga nubaustas S. Galdikas ir varžovai vienu taikliu baudos metimu išlygina rezultatą - 83:83.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 37 sek. po E. Želionio metimo iš po krepšio rezultatas buvo lygus - 85:85. Klaipėdiečiai kitoje atakoje apsigynė ir dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau suregzti taiklios atakos nebepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Iki pratęsimo pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei tritaškį pataikė ir skirtumą sumažino - 94:96 „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas. Netrukus klaipėdiečiai apsigynė ir dar kitoje atakoje persverti rezultatą galėjo tas pats J. Johnsonas, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį. Vėliau klaipėdiečiai dar prasižengė, o „Gaziantep“ krepšininkai jau nebeklydo ir iškovojo pergalę rezultatu - 98:94.

„Neptūnui“ vis dar negalėjo padėti Mindaugas Kačinas, kuris po stuburo operacijos dirba pagal individualią programą.

„Neptūnas“ Gaziantepo miestą turėjo pasiekti antradienio pavakarę, tačiau dėl incidento lėktuve ir vėluojančio skrydžio nespėjo į kitą lėktuvą Stambule, bei galiausiai į Gaziantepą atvyko tik gerokai gerokai po vidurnakčio.

„Neptūnas“ ir ši turkų ekipa tarpusavyje jau kovėsi 2017 metų lapkričio 1 dieną „Švyturio“ arenoje ir tąkart klaipėdiečiai „Gaziantep“ ekipą tiesiog nušlavė nuo kelio 41 taško skirtumu - 114:73. Tai buvo didžiausia „Neptūno“ pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre.

Šįkart „Neptūno“ varžovai į dvikovą stojo gerokai atsinaujinę - komandą papildė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Robertas Karteris, taip pat įžaidėjas Patrickas Millsas, įvyko rokiruotė ir trenerių štabe - buvusį trenerį graiką Stefaną Dedą pakeitė strategas Nenadas Markovičius. Taigi, turkai pakeitė savo žaidimo braižą ir Gaziantepe jau vyko visai kitokia dvikova.

Iš viso turkų ekipoje - net šeši legionieriai, iš kurių - 4 amerikiečiai, po vieną slovėną ir latvį.

R.Seibučio komandą nuskandino fantastiškas K.Vasileiadžio pasirodymas
Renaldo Seibučio atstovaujamos Saragosos "Tecnyconta" (6/5) komandos pergalių seriją Ispanijos "Endesa" pirmenybėse nutraukė Santjado de Kompostelos "Rio Natura Monbus"
A.Juškevičiaus rezultatyvumo Nantero klubo pergalei buvo per maža
Nantero JSF (3/4) komanda, kurios aprangą vilki Adas Juškevičius patyrė ketvirtą pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos B grupėje.Prancūzijos ekipa namie 70:82 (19:20, 8:20, 17:22,
Svarus D.Sabeckio indėlis į komandos pergalę FIBA Čempionų lygoje
Sudėtingą pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Donato Sabeckio atstovaujama Liudvigsburgo "MHP Riesen" (2/5) komanda.Vokiečiai A grupės rungtynėse svečiuose 76:74 (25:19,
"Lietkabelis" pirmą FIBA Čempionų lygos ratą baigė pergale prieš ispanus
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygos C grupės varžybose iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (3/4) krepšininkai.Nenado Čanako kariauna namuose užtikrintai kontroliavo rungtynių
J.Mačiulis su AEK šventė pergalę Belgijoje
Atėnų AEK (6/1) klubas, kurio garbę gina Jonas Mačiulis, pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygos turnyre.Graikai išvykoje C grupės rungtynėse 71:64 (20:24, 8:14, 23:11, 20:15) pranoko
"Neptūno" kelyje - legendinio NBA žaidėjo sūnaus vedama "Medi"
Du pralaimėjimus praėjusią savaitę patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien atsitiesti mėgins Vokietijoje, kuomet septintajame FIBA Čempionų lygos ture susikaus su „Medi“
R.Seibučio klubas iškovojo pergalę Ispanijoje
Sunkią pergalę prieš Ispanijos pirmenybių autsaiderius iškovojo Renaldo Seibučio atstovaujama komanda.Sekmadienį Saragosos "Tecnyconta" (5/4) klubas išvykoje po atkaklios
A.Kulboka žaidė nedaug, o "Brose" patyrė nesėkmę namuose
Arnoldas Kulboka didelio trenerio pasitikėjimo nesulaukė, o jo atstovaujama Bambergo "Brose" (3/3) ekipa patyrė trečiąjį pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje.C grupės susitikime, kurioje
Lemiamu metu palūžęs "Lietkabelis" pergale leido džiaugtis J.Mačiuliui
Nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/4) klubas, kuris išvykoje 59:65 (13:17, 18:14, 20:16, 8:18) po atkaklios kovos nusileido titulą ginančiai
Įspūdingą pasirodymą surengęs A.Juškevičius vedė komandą į pergalę
Fantastišką pasirodymą FIBA Čempionų lygoje surengė Adas Juškevičius, o jo vedama Nantero JSF (3/3) iškovojo gražią pergalę.Prancūzijos klubas B grupės susitikime išvykoje
"Neptūnas" savo sirgalių akivaizdoje nusileido Graikijos klubui
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-3) FIBA Čempionų lygos rungtynėse įsirašė pirmąjį pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje.Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtojo kėlinio
"Lietkabelis" iššūkį mes FIBA Čempionų lygos nugalėtojams su J.Mačiuliu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse Atėnuose susitiks su AEK krepšininkais.Čempionų titulą ginantys graikai turnyrą pradėjo
R.Seibutis vedė Saragosos klubą į pergalę
Renaldas Seibutis ėmėsi lyderio vaidmenis, o jo vedama Saragosos "Tecnyconta" (4/4) padovanojo dar vieną pergalę savo aistruoliams.Namuose ekipa po atkaklios kovos 91:85 (23:21, 25:22, 18:17,
K.Maksvytis: emociškai tai labai svarbi pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ nutraukė svečių arenų užkeikimą. Bolonijoje ir Ostendėje arti pergalės buvę, bet skaudžiai pralaimėję uostamiesčio krepšininkai pirmąjį kartą šiame
"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20)
J.Mačiulis buvo menkai pastebimas, bet AEK pratęsė pergalių seriją
Pergalingą seriją FIBA Čempionų lygoje pratęsė Atėnų AEK (4/1) komanda, kurios garbę gina Jonas Mačiulis.Graikų ekipa C grupėje namie 78:71 (24:19, 17:15, 18:20, 19:17) pranoko Fuenlabrados
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė Dižono klubą
Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3) komanda įsirašė pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre. Ji namuose 78:62 (13:10, 16:12, 21:22, 28:18) įveikė Dižono JDA (1/4) krepšininkus.Praėjusią
"Neptūno" kelyje - legendinės Slovėnijos komandos egzaminas
Praėjusi Klaipėdos „Neptūno“ savaitė paženklinta dvejomis skambiomis pergalėmis – FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose pranokta viena turnyro favoričių Strasbūro SIG ekipa,
R.Seibutis Ispanijoje buvo ryškus
Dramatišką pergalę Ispanijos "Endesa" lygos pirmenybėse pasiekė Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (3/4) komanda, kuri svečiuose 88:86 (27:24, 22:15,
"Neptūnas" Vilniuje ant menčių paguldė "Rytą" (komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (8-1) bent iki sekmadienio tapo vienvaldžiu „Betsafe-LKL“ lyderiu. Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 78:66 (19:16, 22:15, 18:12, 19:23)
T.Rice'o nesustabdęs "Lietkabelis" nusileido "Brose" klubui
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/3) klubas, kuris po atkaklios ir permainingos kovos išvykoje 77:82 (18:18, 24:25,
"Neptūnas" namuose nutraukė SIG pergalių seriją
Klaipėdos „Neptūno“ (2-2) komanda FIBA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose nebuvo svetinga Strasbūro SIG (3-1) ekipai, kuri buvo priversta patirti pirmąjį pralaimėjimą.Kazio
R.Seibutis Ispanijoje sužaidė rezultatyviausią mačą
Dar vieną nesėkmę Ispanijos "Endesa" krepšinio lygos pirmenybėse patyrė Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (2/4) komanda.Ji išvykoje 82:98
Netaikliai atakavęs R.Seibutis su pergale sveikino M.Popovičių
Apmaudų pralaimėjimą Ispanijos "Endesa" krepšinio lygoje patyrė Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (2/3) komanda.Ji savo sirgalių akivaizdoje po dramatiškos
"Lietkabelis" krito Jeruzalėje, D.Tarolis patyrė traumą
Antrąją nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) klubas, kuris svečiuose 67:81 (15:12, 19:24, 12:22, 21:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel“
J.Mačiulis smaginosi tritaškiais, AEK šventė pergalę po dviejų pratęsimų
Tikras trileris Čekijoje baigėsi laimingai Jono Mačiulio vedamai Atėnų AEK (1/1) komandai.FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse išvykoje Graikijos klubas po 50 minučių trukusios kovos 94:93 (30:17,
Gynybą akcentavęs K.Maksvytis: "Tai pirma tokia karjeroje pergalė prieš "Žalgirį"
Kazys Maksvytis dvyliktą kartą karjeroje įveikė Kauno „Žalgirio“ ekipą. Specialisto diriguojamas Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien 75:60 svečiuose pranoko „Betsafe–LKL“
R.Seibučio klubas nepadoriai pralaimėjo "Barcelonai" su atsigavusiu K.Pangosu
Labai nepadoriu skirtumu nesėkmę Ispanijos čempionate patyrė Renaldo Seibučio atstovaujama Saragosos "Tecnyconta" (2/2) komanda, kuri išvykoje net 55:99 (9:25, 12:27, 14:26, 20:21)

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08