"Neptūnas" Turkijoje po pratęsimo nusileido grupės autsaideriams

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą, tačiau visgi šiose rungtynėse prireikė pratęsimo, per kurį sėkmė šypsojosi aikštės šeimininkams. Turkai šią dvikovą laimėjo rezultatu 98:94 (27:12, 19:21, 25:25, 14:27, 13:9)

Dvikovos pradžia klaipėdiečiams nieko blogo nežadėjo - ketvirtąją dvikovos minutę rezultatas buvo lygus - 10:10, tačiau netrukus aikštės šeimininkai, į priekį vedami Victoro Ruddo ir Jure Balažičiaus, sužaidė atkarpą 17:2 ir iki pirmojo kėlinio pabaigos susikrovė dviženklę persvarą - 27:12.

19 dvikovos minutę, Edgaro Želionio ir Renaldo Seibučio pastangomis, skirtumas buvo sumažintas iki 10 taškų - 41:31., tačiau iki didžiosios pertraukos turkai vėl sužaidė kelis sėkmingus epizodus ir komandos į pertrauką iškeliavo aikštės šeimininkams pirmaujant 46:33.

Trečiajame kėlinyje „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus - 56:65, o ketvirtąją ketvirtojo kėlinio minutę po Laimono Kisieliaus tolimo šūvio ir Renaldo Seibučio taiklios atakos komandas beskyrė 4 taškai - 67:71. Taip buvo atkurta rungtynių intriga.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Renaldas Seibutis išprovokavo varžovų pražangą. Pirmąjį baudos metimą jis pataikė, antrasis metimas skriejo pro šalį, tačiau ore metimą pataisė Simas Galdikas ir komandas beskyrė 1 taškas - 79:80.

Dar kitoje atakoje klaipėdiečiai apsigynė, o greitoje atakoje rezultatą "Neptūno" naudai persvėrė R. Seibutis - 81:80.

Victoras Ruddas baudų metimais pervėrė rezultatą - 82:81, tačiau tuoj pat dviem taškais atsako S. Galdikas - 83:82.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 1 minutei rezultatas buvo lygus - 83:83 ir klaipėdiečiai turėjo kamuolį savo rankose, tačiau po varžovų krepšiu pražanga nubaustas S. Galdikas ir varžovai vienu taikliu baudos metimu išlygina rezultatą - 83:83.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 37 sek. po E. Želionio metimo iš po krepšio rezultatas buvo lygus - 85:85. Klaipėdiečiai kitoje atakoje apsigynė ir dar galėjo išplėšti pergalę, tačiau suregzti taiklios atakos nebepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Iki pratęsimo pabaigos likus šiek tiek daugiau nei minutei tritaškį pataikė ir skirtumą sumažino - 94:96 „Neptūno“ legionierius Jerry Johnsonas. Netrukus klaipėdiečiai apsigynė ir dar kitoje atakoje persverti rezultatą galėjo tas pats J. Johnsonas, tačiau jo mestas tritaškis skriejo pro šalį. Vėliau klaipėdiečiai dar prasižengė, o „Gaziantep“ krepšininkai jau nebeklydo ir iškovojo pergalę rezultatu - 98:94.

„Neptūnui“ vis dar negalėjo padėti Mindaugas Kačinas, kuris po stuburo operacijos dirba pagal individualią programą.

„Neptūnas“ Gaziantepo miestą turėjo pasiekti antradienio pavakarę, tačiau dėl incidento lėktuve ir vėluojančio skrydžio nespėjo į kitą lėktuvą Stambule, bei galiausiai į Gaziantepą atvyko tik gerokai gerokai po vidurnakčio.

„Neptūnas“ ir ši turkų ekipa tarpusavyje jau kovėsi 2017 metų lapkričio 1 dieną „Švyturio“ arenoje ir tąkart klaipėdiečiai „Gaziantep“ ekipą tiesiog nušlavė nuo kelio 41 taško skirtumu - 114:73. Tai buvo didžiausia „Neptūno“ pergalė FIBA Čempionų lygos turnyre.

Šįkart „Neptūno“ varžovai į dvikovą stojo gerokai atsinaujinę - komandą papildė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis Robertas Karteris, taip pat įžaidėjas Patrickas Millsas, įvyko rokiruotė ir trenerių štabe - buvusį trenerį graiką Stefaną Dedą pakeitė strategas Nenadas Markovičius. Taigi, turkai pakeitė savo žaidimo braižą ir Gaziantepe jau vyko visai kitokia dvikova.

Iš viso turkų ekipoje - net šeši legionieriai, iš kurių - 4 amerikiečiai, po vieną slovėną ir latvį.

"Neptūnas" į Strasbūrą keliauja svarbiausioms sezono rungtynėms
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai šiandien priešpiet pradėjo kelionę iš Klaipėdos į Strasbūrą (Prancūzija), kur trečiadienį nuo 21.30 val. atsakomosiose
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače nukovė prancūzus
Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Neptūnas“ „Švyturio“ arenoje , palaikomas nuostabių savo krepšinio sirgalių, sukūrė tikrą šventę – pirmose FIBA
K.Maksvytis: Klaipėdoje sirgaliai yra išskirtiniai (varžovų trenerio, žaidėjų komentarai)
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis po pirmųjų FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių, kurias neptūniečiai „Švyturio“ arenoje laimėjo
K.Maksvytis apie SIG: šiemet mažai tokio lygio komandų buvo atvykę į Klaipėdą
Klaipėdos „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis ir jo asistentai Tomas Rinkevičius ir Jurica Žuža dėlioja įvairius žaidimo planus ir schemas, kaip kuo įspūdingiau pasirodyti FIBA
"Neptūne" - dar vienas klaipėdietis: sudėtį stiprina L.Chatkevičius
Klaipėdos „Neptūno“ gretas prieš SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą sustiprino vidurio puolėjas.Uostamiesčio klubas į namus sugrąžino klaipėdietį Laimoną Chatkevičių.
"Neptūnas" namuose nusileido FIBA Čempionų lygos nugalėtojams ir liko ketvirti
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams vėlų antradienio vakarą nepavyko įveikti praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtojų Tenerifės „Iberostar“ (Ispanija)
"Ventspils" su J.Juciku patyrė sutriuškinimą ir kovą tęs FIBA Europos taurėje
Triuškinančiu pralaimėjimu savo sirgalių akivaizdoje pasirodymą FIBA Čempionų lygoje baigė Juliaus Juciko atstovaujama Ventspilio "Ventspils" (6/8) komanda.Latvijos vicečempionai
K.Maksvytis prieš dvikovą su čempionais: mūsų tikslas - trečia vieta (video)
Jau antradienį 21.30 val. „Švyturio“ arenoje Klaipėdos „Neptūnas“ susikaus su praėjusio sezono FIBA Čempionų lygos turnyro nugalėtoja Tenerifės „Iberostar“
"Pieno žvaigždės" palaužė be vyriausiojo trenerio žaidusį "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8/14) iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate ir įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.Beveik visą
R.Seibutis - LKL sausio naudingiausias žaidėjas
Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjas ir vėl pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ mėnesio krepšininku.Šį kartą toks titulas atitenka Renaldui Seibučiui –
M.Gecevičius svariai prisidėjo prie itin svarbios pergalės Čempionų lygoje
Martynas Gecevičius buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių, o lietuvio atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (6/7) iškovojo kol kas vieną svarbiausių pergalių šiame sezone.FIBA
"Iš arti": "Neptūno" žaidėjai apsilankė laivų statykloje (video)
„Betsafe–LKL” kūrybinė grupė siūlo įkelti koją ten, kur retai kam pavyksta pabuvoti.Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Simas Galdikas, Renaldas Seibutis ir Tomas
R.Seibučio ir E.Želionio duetas nukalė pergalę "Neptūnui" (trenerių komentarai)
Įtemptą trilerį namuose laimėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ (16-4) reabilitavosi po pralaimėjimo Kauno „Žalgiriui“ bei grįžo į pergalių kelią „Betsafe–LKL“
Puikus J.Juciko žaidimas nepadėjo "Ventspils" išvengti pralaimėjimo
Skaudų pralaimėjimą namuose FIBA Čempionų lygoje patyrė Ventspilio "Ventspils" (5/7) komanda su Juliumi Juciku.Latvijos vicečempionai B grupėje 91:103 (21:28, 21:19, 26:31, 23:25)
M.Gecevičius ženkliai prisidėjo prie triuškinančios pergalės
Lengvą pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (5/7) komanda.Lenkijos klubas D grupės rungtynėse savo aikštėje 98:68
LKL prognozė: "Neptūnui" gresia pirmas pralaimėjimas namuose
Sekmadienį vyksiančiame krepšinio deserte – pirmenybių lyderių Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ akistata. Dvikova vyks Klaipėdoje – Kazio Maksvyčio
Klaipėdos „Neptūnas“ Turkijoje sugebėjo panaikinti 16 taškų persvarą ir net ketvirtajame kėlinyje pirmauti prieš būrį amerikiečių turinčią "Gaziantep" ekipą,
"Juventus" namuose įveikė svečius iš Rusijos
Trečiąją pergalę šio sezono FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo Utenos „Juventus“ (3/8) klubas. Žydrūno Urbono auklėtiniai savo aikštelėje 81:73 (18:10, 17:27,
"Neptūno" pergalių seriją Klaipėdoje nutraukė vokiečiai
Klaipėdos „Neptūnas“ patyrė pirmąjį šio sezono pralaimėjimą Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Iki šio antradienio vakaro įspūdingai kovoję ir visas 13
G.Orelikas liko komandos draugo šešėlyje, bet vistiek buvo vienas pergalės kalvių
Sunkią pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Venecijos "Umana Reyer" (6/4) komanda su Gediminu Oreliku.C grupės mače Italijos čempionai namuose per pratęsimą 102:93 (21:28,
M.Gecevičiaus ekipa nutraukė nesėkmių seriją įveikdama "Bešiktaš" su J.Palaciosu
Trečią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Martyno Gecevičiaus atstovaujama Zielionos Guros "Stelmet" (3/7) komanda.Lenkijos čempionai D grupėje savo aikštėje 99:96 (22:20,
"Juventus" po ilgosios pertraukos subyrėjo Izraelyje
Antrą mačą per tris dienas žaidę Utenos „Juventus“ (2/8) krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre. A grupės rungtynėse Žydrūno Urbono auklėtiniai
A.Kulboka žaidė naudingai, bet jo komanda buvo sutriuškinta
Eilinę nesėkmę FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Arnoldo Kulbokos atstovaujama Kapo "Betaland" (2/8) komanda, kuri svečiuose 61:79 (18:15, 17:26, 11:21, 15:17) pralaimėjo Salonikų
S.Galdikas prieš dvikovą su vokiečiais prisiminė sulaužytą nosį
Į Klaipėdą grįžta FIBA Čempionų lygos turnyro kovos. Pirmąsias 2018 metų šio turnyro rungtynes atsinaujinęs Klaipėdos „Neptūnas“ žais jau sausio 9 dieną (antradienį) 19
LKL savaitės MVP - karjeros rungtynes sužaidęs R.Seibutis
Klaipėdos „Neptūno“ atstovai ir toliau dominuoja „Betsafe–LKL“ čempionate, o šios ekipos atstovas Renaldas Seibutis tapo naudingiausiu pirmosios 2018 metų savaitės
Karaliaus Mindaugo taurės turnyro burtai - netradiciniu laiku
Aštuonios stipriausios Lietuvos krepšinio komandos, dalyvausiančios SIL–Karaliaus Mindaugo taurės turnyre, į poras bus suskirstytos per neįprastą burtų traukimo ceremoniją.Šiemet
"Dzūkiją" treniravęs A.Urlepas tapo M.Gecevičiaus treneriu
Vieną po kito pralaimėjimus FIBA Čempionų lygoje besirinkusios Zielionos Guros "Stelmet" komandos vadovų kantrybės taurė galiausiai persipildė.Skelbiama, kad Lenkijos čempionai atleido
G.Orelikui nekrito, o Venecijos klubas neturėjo vilčių Atėnuose
Trečią nesėkmę iš eilės FIBA Čempionų lygos turnyre patyrė Gedimino Oreliko atstovaujama Venecijos "Umana Reyer" (5/4) komanda.Italijos čempionai C grupės mače išvykoje

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52