Naujienos kraunasi...

"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną

"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną
bcneptunas.lt
Pastaraisiais metais nuosekliai skolų naštą mažinęs Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusį pavasarį susidūrė su COVID-19 pandemijos atneštais finansiniais padariniais, kurie organizaciją, kaip ir visą pasaulinį krepšinį, išmušė iš vėžių. Tačiau uostamiesčio klubas sėkmingai persigrupavo, persiderėjo su žaidėjais dėl kontraktų sąlygų ir subūrė konkurencingą bei ilgalaikę viziją turinčią komandą.

2018-aisiais metais klubą perėmę vadovai biudžete rado 1,4 milijono eurų skylę, kurią sudarė skolos ir mokėtini mokesčiai valstybei. Šiuo metu „Neptūno“ skolos siekia 720 tūkst. eurų, kurių didžioji dalis – 480 tūkst. eurų – tenka klubo dalininkams, nuosekliai nurašantiems skolą į paramą.

„Buvo be galo sudėtinga dirbti, nes darbų pradžioje ant mūsų bankų sąskaitų buvo uždėta apie 200 tūkst. eurų siekiantys areštai, turėjome atlaikyti grasinančius laiškus iš kreditorių dėl nesumokėtų atlyginimų buvusiems žaidėjams. Mums pavyko su jais susitarti ir sudaryti taikos sutartis“, – tinklalapiui „bcneptūnas.lt“ sakė Vilius Sukonas.

Reikia pabrėžti, jog ypač sudėtingu metu 2018-aisiais suteiktas paskolas dalininkai kasmet nurašinėja. Žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, jog klubo dalininkas Sigitas Ambrazevičius klubui paskolino 800 tūkst. eurų, o dabar bando juos atgauti. Tai nėra teisybė. Visas paskolintas lėšas S.Ambrazevičius laikui bėgant nurašys į paramą.

Klubas taip pat nori atkreipti dėmesį, jog „Neptūno“ krepšinio sekcijos pinigai nėra maišomi su „Neptūno“ futbolo pinigais. Tai visiškai skirtingi juridiniai vienetai, turintys atskirus biudžetus.

„Norisi labai pasidžiaugti, kad sujungus jėgas su Kęstučio Ivaškevičiaus akademija pavyko suburti „Neptūno“ futbolo komandą. Kęstutis Ivaškevičius ir Tadas Vaitkus deda dideles pastangas, jog Klaipėdoje futbolas vėl gyvuotų. 400 jaunųjų futbolininkų vienijanti akademija kasmet vis labiau auga ir pritraukia naujų talentų, o bendromis jėgomis su futbolo klubu „Neptūnas“ turime sukūrę futbolo klubinę piramidę“, – sakė V.Sukonas.

Planuojama, jog šį sezoną „Neptūno“ krepšinio klubo biudžetą sudarys 1 mln. eurų, kurio dalis bus skirta ir skolų mažinimui. Prie to labai stipriai ir aktyviai prisideda Klaipėdos miesto savivaldybė, be kurios palaikymo klubas būtų turėjęs skelbti bankrotą. Biudžetas, lyginant su praėjusiais metais, kai siekė 1,5 mln., susitraukė trečdaliu. Priežastis – dėl COVID-19 pandemijos kritę klubą remiančių kompanijų pardavimai bei sumažėjusios finansinės partnerių galimybės paremti komandą.

„Įvertinome galimą riziką ir atsargiai formavome naująjį biudžetą. Norime būti tikri, kad surinksime šiuos pinigus. Svarbiausia, kad žaidėjai laiku gautų uždarbį už savo sunkų darbą. Norime, kad Klaipėdoje krepšininkai jaustųsi gerai, skleistų žinią kitiems, jog „Neptūnui“ svarbūs yra žaidėjai, jų interesai, nuotaika ir motyvacija“, – teigė V.Sukonas.

„Neptūnas“ tikisi, kad likusią skolos dalį, kuri komandą slėgė jau keletą metų, padengti pavyks greitai. Uostamiesčio krepšininkams reikia Klaipėdos gyventojų palaikymo rungtynėse, Klaipėdos ir vakarų Lietuvos įmonių finansinės paramos bei tvirto Klaipėdos miesto savivaldybės ir klubo dalininkų užnugario.

„Daugeliui atrodo, kad pritraukti rėmėjus yra labai paprasta, tačiau mums su Sigitu teko lankytis ne pas vieną rėmėją tiek Klaipėdoje, tiek kituose Lietuvos miestuose, galiu pasakyti, kad sutarti dėl paramos – labai sudėtinga užduotis. Mūsų klubas siūlo reklamos paketus, kurių kainos ir kokybės santykis yra maksimaliai geras, įkainiai yra keletą kartų mažesni nei pas konkurentus, tačiau net ir tokiu atveju prisišaukti rėmėjus yra sunku.

Verslas klausia paprastai, kokia mums iš to nauda? Taip, yra ir tokių verslų, kuriems reikia būti matomiems, bet yra ir tokių, kurie myli krepšinį ir nori remti savo mylimo miesto komandą. Turime ir tokių verslų, kurie yra socialiai atsakingi ir prisideda prie Lietuvos sporto gyvavimo bei remia ne tik krepšinį, bet įvairias sporto šakas“, – komentavo V.Sukonas.

Uostamiesčio klubas džiaugiasi, jog pavyko išlaikyti generalinius rėmėjus „Mannol“ ir „Optibet“, o prie komandos gyvavimo prisideda ir kitos socialiai atsakingos Lietuvos įmonės.

Deja, tarp rėmėjų sąrašo nėra valstybinių įmonių, nes joms valdžia taiko griežtus apribojimus. Dėl šios priežasties yra prarandama nemaža dalis pinigų, kurią būtų galima gauti iš Klaipėdos uosto direkcijos, Lietuvos geležinkelių ir kitų valstybinių įmonių, vykdančių veiklą Klaipėdoje. „Neptūno“ vadovai sugalvojo paramos modelį, kurį pristatė Lietuvos Respublikos prezidentui Gitanui Nausėdai, ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui ir Klaipėdos miesto politikams.

„Juk norime, kad verslui būtų paranku remti krepšinį ir apskritai visą sportą. Pagal šį modelį sporto komandos galėtų stipriau konkuruoti Lietuvos ir Europos turnyruose, kiltų biudžetai, būtų sukurtos naujos darbo vietos ir surenkama daugiau mokesčių į valstybės biudžetą. Tikimės, kad bendromis jėgomis pavyks įgyvendinti šį planą, su kurio pagalba visas sportas galės žengti žingsnį į priekį“, – teigė Sigitas Ambrazevičius.

„Tenka girdėti komentarų, kad neva krepšinis yra pelninga veikla ir mes iš to pelnomės, tačiau taip tikrai nėra. Savivaldybė vykdo griežtą priežiūrą, sudaromos sąmatos, pagal kurias yra leidžiami gyventojų pinigai. Tuomet pateikiamos ataskaitos, kurias tikrina savivaldybės atstovai ir valstybės kontrolieriai. Kelinti metai iš eilės, kai mūsų pateiktos ataskaitos ir išleidžiami pinigai yra kaip pavyzdys kitoms Klaipėdos sporto organizacijoms, kaip reikia tvarkytis su įstaigos finansais“, – pridėjo V.Sukonas.

COVID-19 pandemijos akivaizdoje „Neptūno“ klubui išgyvent padeda ir Klaipėdos krepšinio piramidė, kuri tvirčiau veikti pradėjo 2019-ųjų metų pradžioje. Tai glaudus ryšys tarp Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos, dublerių komandos „Neptūnas-Akvaservis“, moterų komandos „Neptūnas“ bei pagrindinės „Neptūno“ vyrų komandos.

Pagrindinės komandos duris pravėrė ir joje žaidžia puolėjas Klaidas Metrikis, ant slenksčio yra Nojus Mineikis, tačiau ne tik jis padaręs didžiulę pažangą – sezono eigoje prie „Neptūno“ ekipos treniruočių jungsis 3-4 jaunimo komandos žaidėjai, o klubas planuoja reguliariai naudotis dvigubos licencijos taisykle.

Didelis laimėjimas tas, jog pagaliau pavyksta išlaikyti Klaipėdoje vietinius perspektyviausius savo metų jaunuolius, tokius kaip Mintautas Mockus, Gabrielius Mažeika, Aringas Brazauskas, Kristupas Keinys. Dublerių komandos tikslas bus užimti ne kuo aukštesnę vietą NKL lentelėje, o jaunųjų žaidėjų ugdymas. Klubas tikisi, kad geriausi dublerių ekipos krepšininkai kasmet papildys pirmąją „Neptūno“ komandą ir ateityje sudarys jos stuburą.

„Už didelį iniciatyvumą labai noriu padėkoti V.Knašiaus krepšinio mokyklos direktoriui Alfredui Kaniavai, kuris visuomet stengiasi tiek dėl savo auklėtinių, tiek dėl pagrindinės miesto komandos. Jis stebi talentus, bendrauja su jų tėveliais, o kad piramidė galėtų sėkmingai veikti pluša ir „Neptūno“ sporto direktorius Dainius Vaitelis. Jis kasdien ir nuosekliai rūpinasi jaunųjų sportininkų tobulėjimu aikštelėje, taip pat padeda už aikštelės ribų su mokyklomis ir universitetais. Reikia paminėti ir fizinio pasirengimo trenerį Lauryną Gendvilą, kuris vadovauja visos piramidės fizinio pasirengimo treneriams. Jis labai kompetentingas, užsitarnavęs sportininkų pagarbą dėl nuoseklaus darbo ir griežtumo. Laurynas Gendvilas pastoviai tobulėja, gilina žinias, veda seminarus dublerių komandos, moterų komandos ir vyrų futbolo komandos fizinio pasirengimo treneriams“, – sakė V.Sukonas.

Praėjusį sezoną gimė „Neptūno“ moterų komanda, kurios treneriu šią vasarą tapo į Klaipėdą sugrįžęs Dalius Ubartas, kuris reikšmingai prisidėjo prie vasaros sporto stovyklų organizavimo. Suburta stipri moterų komanda, o prie profesionalių treniruočių prisijungė ir jaunosios Klaipėdos krepšininkės. Klubas susidėliojo planus ateičiai, kuriais užsibrėžė gaivinti merginų krepšinį Lietuvoje.

Praėjusį kovą COVID-19 nutraukė „Betsafe–LKL“ čempionatą, o sunkioje situacijoje atsidūręs ir buvusių susitarimų padengti nebegalėjęs „Neptūnas“ susidūrė su žaidėjų ir agentų nepasitenkinimu.

„Neslėpsiu, teko ir apsipykti, – šyptelėjęs sakė V.Sukonas. – Aistroms nurimus pradėjome darbus dėl buvusio sezono kontraktų nutraukimo ir naujojo sezono kontraktu sudarymo. Siekėme persirašyti buvusias sutartis. Su agentų pagalba pasiekėme naujus susitarimus su žaidėjais. Noriu pasidžiaugti, kad dalis senbuvių suprato nedėkingą „Neptūno“ ir visos Lietuvos krepšinio situaciją. Jie sutiko su naujomis klubo pasiūlytomis sąlygomis. Bet buvo ir tokių žaidėjų, kurie skaudulius liejo žiniasklaidoje ir pateikė neteisingos informacijos, jog su jais nebuvo kalbama ir tariamasi. Galiu pasakyti, kad viskas buvo padaryta, o finansinės sąlygos jų atžvilgiu yra adekvačios. Iš šios COVID-19 pandeminės situacijos daug ko išmokome, tačiau daug ką ir praradome. Viliuosi, kad viskas baigsis kaip įmanoma greičiau ir ne tik „Neptūnas“, bet ir kitos komandos greičiau atsities finansiškai.“

„Neptūno“ marškinėlius vilki septyni praėjusį sezoną Klaipėdoje rungtyniavę žaidėjai, o komandą papildė penki naujokai – Evaldas Šaulys, Benas Griciūnas, Giedrius Stankevičius, Norbertas Giga ir į komandą sugrįžęs Aidas Einikis. Šiam „lietuviškam paradui“ vadovaus Tomas Gaidamavičius, kuris, kaip ir žaidėjai ekipoje, su „Neptūnu“ sudarė ilgalaikę sutartį.

„Kartu su vyriausiuoju treneriu sutarėme, kad šiais metais komanda bus be užsienio legionierių, tai puiki galimybė lietuviams krepšininkams tobulėti, įrodyti savo vertę ir meistriškumą“, – sakė V.Sukonas.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai krito Bulgarijoje vykusiame FIBA Čempionų lygos atrankos finale bei po ketverių metų pertraukos nesivaržys pagrindinio turnyro grupių etape. Bet Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams netrūksta motyvacijos kovoms vietiniame fronte.

„Šiuometinė komanda ir jos sudėtis buvo formuojama pagal realų atsargų biudžetą, įvertinant, kad pandemija gali pasikartot, o sezonas gali vėl nutrūkti, – aiškino „Neptūno“ vadovas. – Pasitarėme su treneriu Tomu Gaidamavičiumi ir radome bendrą sutarimą, kad komandą formuojame jaunesnę, kurioje galėtų atsiskleisti Klaipėdos krepšinio piramidės jaunimas ir kad per kelis metus išugdytume tikras krepšinio žvaigždes. Labai džiugu, kad treneris dirba vardan komandos, žaidėjų, klubo tolimesnio gyvavimo, o ne dėl asmeninio CV. Tomas yra puikus ir konkretus strategas, kuris ypač mėgsta drausmę treniruočių ir rungtynių metu. Komandos komplektacijos darbais esame patenkinti, tikimės, kad staigmenų pateiksime ne vieną ir ne dvi. Apie turnyrines lenteles vietą nekalbėsiu, tačiau kovosime dėl maksimaliai aukščiausios vietos. Prašau sirgalių palaikymo ir kantrybės, pasitikėkite šiuo procesu.“

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
E.Šaulys prieš akistatą su "Rytu": už klaidas jie baudžia negailestingai
E.Šaulys prieš akistatą su "Rytu": už klaidas jie baudžia negailestingai
Jau šiandien „Betsafe-LKL“ startuoja šeštasis čempionato turas, kuriame rungtynės vyks ne tik savaitgalį, bet ir kitos savaitės pradžioje.Visgi centrinis turo susitikimas
"Rytas" atsisveikina su S.Kulviečiu ir sumokės jam kompensaciją
"Rytas" atsisveikina su S.Kulviečiu ir sumokės jam kompensaciją
Vilniaus „Rytas“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Sauliumi Kulviečiu. Krepšininkas kenčia kojos skausmus ir dar kurį laiką negalės žaisti krepšinio.Nutraukiant
Pergalių seriją "Juventus" pratęsė užtikrintai laimėdama Klaipėdoje
Pergalių seriją "Juventus" pratęsė užtikrintai laimėdama Klaipėdoje
„Betsafe-LKL“ čempionate ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė Utenos „Juventus“ (4/1) komanda, kuri svečiuose 97:88 (23:26, 22:20, 22:13, 30:29) susitvarkė su Klaipėdos
"Šiaulių" islandas: dabar svarbiausia yra laimėti
"Šiaulių" islandas: dabar svarbiausia yra laimėti
Šiemet „Betsafe–LKL“ žaidėjų tautybių sąrąše išsiskiria vienos krepšinio prasme egzotinės valstybės pavadinimas – Islandija. Gyventojų skaičiumi
"Ryto" legionierių testas: kuris iš amerikiečių geriau atpažįsta Lietuvą?
"Ryto" legionierių testas: kuris iš amerikiečių geriau atpažįsta Lietuvą?
Šiandien „Betsafe–LKL“ sirgalius pasiekia naujausia LKL TV rubrika – „Legionierių testas“.Šiame žaidime tarpusavyje susigrums po du lygos komandų užsieniečius,
"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną
"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną
Pastaraisiais metais nuosekliai skolų naštą mažinęs Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusį pavasarį susidūrė su COVID-19 pandemijos atneštais finansiniais padariniais, kurie
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Varžovų puolimą surakinęs "Lietkabelis" triumfavo Aukštaitijos derbyje (trenerių komentarai)
Pergalių seriją iki trijų Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) pratęsė Pasvalyje. Aukštaitijos derbiu tituluojamoje dvikovoje svečiai 82:63 (13:10, 27:18, 17:15, 25:20) nugalėjo
Po pertraukos sprogęs Prienų klubas nubloškė "Neptūną"
Po pertraukos sprogęs Prienų klubas nubloškė "Neptūną"
Regimantas Miniotas toliau stebina ir sulaukia pagalbos, o „CBet“ (3/2) skina pergales „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Prienų klubas namuose 99:67 (27:24, 20:22, 25:17,
Pasvalio ekipoje latvį keičia "Ryto" skolinamas K.Giedraitis
Pasvalio ekipoje latvį keičia "Ryto" skolinamas K.Giedraitis
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-3) ėmėsi permainų perimetro linijoje – klubas atsisveikino su Edgaru Lasenbergu, o į jo vietą iš Vilniaus „Ryto“ (4-0) atvyksta
LKL žaidėjai pagal "Instagram" sekėjus: populiariausi žalgiriečiai
LKL žaidėjai pagal "Instagram" sekėjus: populiariausi žalgiriečiai
Įsibėgėjęs 2020-2021 m. „Betsafe–LKL“ sezonas krepšinio sirgaliams atnešė ne tik daug intriguojančių dvikovų, bet ir aibę naujų pavardžių. Krepšininkai
"Ryto" bėdos: M.Echodas mėnesiui iškrito iš rikiuotės
"Ryto" bėdos: M.Echodas mėnesiui iškrito iš rikiuotės
LKL čempionate be pralaimėjimų kol kas žygiuojantis Vilniaus "Ryto" klubas sulaukė nemalonių žinių.Paaiškėjo, kad pastarajame ture rungtyniaujant su Alytaus "Dzūkijos"
"Neptūnas" gali lengviau atsikvėpti: Ž.Janavičius išvengė lūžių
"Neptūnas" gali lengviau atsikvėpti: Ž.Janavičius išvengė lūžių
Klaipėdos „Neptūno“ sirgaliai gali ramiau atsipūsti. Pirmadienį atlikti išsamūs tyrimai parodė, jog Panevėžyje traumą patyręs įžaidėjas Žygimantas Janavičius išvengė
P.Garino debiuto sulaukęs "Žalgiris" turėjo paprakaituoti Pasvalyje (komentarai)
P.Garino debiuto sulaukęs "Žalgiris" turėjo paprakaituoti Pasvalyje (komentarai)
Pirmojoje rungtynių pusėje vargęs Kauno „Žalgiris“ (3–1) problemų turėjo ir po ilgosios pertraukos. Vis tik šalies čempionai neleido šeimininkams pateikti
Dominavęs R.Miniotas paskandino "Šiaulius" (trenerių komentarai)
Dominavęs R.Miniotas paskandino "Šiaulius" (trenerių komentarai)
Prienų „CBet“ (2/2) sugrįžo į pergalių kelią. Įspūdingu Regimanto Minioto pasirodymu paženklintose rungtynėse prieniškiai namuose 94:87 (16:27, 29:25, 24:14, 25:21)
Paskutinės minutės drama: "Lietkabelis" namuose pranoko "Neptūną"
Paskutinės minutės drama: "Lietkabelis" namuose pranoko "Neptūną"
Panevėžio „Lietkabelis“ (2-2) atlaikė tikrą nervų karą ir namuose po atkaklios dvikovos įveikė Klaipėdos „Neptūno“ (2-1) komandą.Dvikova Panevėžyje baigėsi šeimininkų
M.Gecevičiaus vedama "Juventus" įveikė "Nevėžį-Optibet"
M.Gecevičiaus vedama "Juventus" įveikė "Nevėžį-Optibet"
Antrąją pergalę iš eilės „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė Utenos „Juventus“ (2/1) ekipa, kuri namuose 83:76 (20:10, 20:20, 20:27, 23:19) atsilaikė prieš Kėdainių
Ž.Janavičius apie "Lietkabelio" testą: matome, kad potencialo jie turi tikrai daug
Ž.Janavičius apie "Lietkabelio" testą: matome, kad potencialo jie turi tikrai daug
„Betsafe-LKL“ pirmenybėse jau startavo ketvirtasis varžybų turas, o jame krepšinio mėgėjų laukia tikras krepšinio desertas – Panevėžyje vietos „Lietkabelio“
"Rytas" turėjo pavargti Alytuje
"Rytas" turėjo pavargti Alytuje
Ilgai penktadienio vakarą vargęs Vilniaus „Rytas“ (4-0) šiame „Betsafe-LKL“ čempionate ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Dramą išgyvenęs sostinės klubas
Mėnesio MVP tapęs D.Jacksonas: žaidžiame ne tik pergalingai, bet ir smagiai
Mėnesio MVP tapęs D.Jacksonas: žaidžiame ne tik pergalingai, bet ir smagiai
Prie Vilniaus „Ryto“ komandos sėkmingai prisijungęs NBA patirties turintis Demetrius Jacksonas pripažintas naudingiausiu „Betsafe-LKL“ rugsėjo mėnesio žaidėju.26 metų 185
LKL sezonas pirmą kartą istorijoje bus transliuojamas užsienio televizijoje
LKL sezonas pirmą kartą istorijoje bus transliuojamas užsienio televizijoje
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pasiekė istorinį susitarimą televizijos transliacijų srityje – pirmą kartą nuo lygos įkūrimo rungtynės tiesiogiai bus transliuojamos ne tik Lietuvos,
Lemiamą ketvirtį solidžiai sužaidęs "Neptūnas" įveikė "Nevėžį"
Lemiamą ketvirtį solidžiai sužaidęs "Neptūnas" įveikė "Nevėžį"
Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0) liko viena iš dviejų „Betsafe–LKL“ komandų, kartu su Vilniaus „Rytu“, šį sezoną dar nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.
Apie  Kariniausko išlaikymą prabilęs "Nevėžio" strategas: tai yra didelis mano noras
Apie Kariniausko išlaikymą prabilęs "Nevėžio" strategas: tai yra didelis mano noras
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ galingai startavo „Betsafe–LKL“ čempionate. Paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje praėjusį sezoną užbaigusi Kėdainių ekipa, šiuo
Prieš Eurolygos debiutą pamoką gavęs Schilleris atskleidė, kas neramina jį labiausiai
Prieš Eurolygos debiutą pamoką gavęs Schilleris atskleidė, kas neramina jį labiausiai
Kauno „Žalgiris“ patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą netikėtai padovanodamas pirmąją sezono pergalę iki tol buksavusiam Panevėžio „Lietkabeliui“.Lietuvos čempionų vairininkas
"Žalgirio" puolimą sukaustęs "Lietkabelis" laimėjo Kaune
"Žalgirio" puolimą sukaustęs "Lietkabelis" laimėjo Kaune
Panevėžio „Lietkabelio“ (1/2) komanda kol kas „Betsafe-LKL“ žengė be pergalių, tačiau pirmąją pasiekė ne bet kur, o Kaune, kur 72:61 (13:19, 20:17, 29:11, 10:14) sugebėjo
Šiauliuose siautėjusi "Dzūkija" įsirašė pirmąją sezono pergalę
Šiauliuose siautėjusi "Dzūkija" įsirašė pirmąją sezono pergalę
Puolime problemų neturėjusi ir visos dvikovos metu dominavusi Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) komanda išvykoje sutriuškino „Šiaulių“ (0-3) krepšininkus
"Ryto“ žvaigždė A. Goudelockas – apie karčią praeitį JAV ir nuostabų jausmą Lietuvoje
"Ryto“ žvaigždė A. Goudelockas – apie karčią praeitį JAV ir nuostabų jausmą Lietuvoje
Įsibėgėjusiame 2020-2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionate netrūksta ryškių pavardžių. Prie lygos prisijungė 73 nauji krepšininkai, todėl sirgaliai sezono metu spės rasti žmonių,
"Neptūne" ir "Ryte" žaidęs snaiperis paskelbė apie karjeros pabaigą
"Neptūne" ir "Ryte" žaidęs snaiperis paskelbė apie karjeros pabaigą
Praeityje Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Ryto“ marškinėlius vilkėjęs Jimmy Baronas kabina sportbačius ant vinies.34-erių gynėjas šeštadienį paskelbė,
A.Milaknis: turime dar daug darbo kol veiksime kaip vienas mechanizmas
A.Milaknis: turime dar daug darbo kol veiksime kaip vienas mechanizmas
„Betsafe-LKL“ čempionatas vis sparčiau įgauna pagreitį – savaitgalį bus sužaistas jau trečiasis turas, kuriame įvyks ketverios rungtynės – Klaipėdos „Neptūno“

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime