Naujienos kraunasi...

"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną

"Neptūno" direktorius atskleidė skaičius, kuriais disponuos šį sezoną
bcneptunas.lt
Pastaraisiais metais nuosekliai skolų naštą mažinęs Klaipėdos „Neptūnas“ praėjusį pavasarį susidūrė su COVID-19 pandemijos atneštais finansiniais padariniais, kurie organizaciją, kaip ir visą pasaulinį krepšinį, išmušė iš vėžių. Tačiau uostamiesčio klubas sėkmingai persigrupavo, persiderėjo su žaidėjais dėl kontraktų sąlygų ir subūrė konkurencingą bei ilgalaikę viziją turinčią komandą.

2018-aisiais metais klubą perėmę vadovai biudžete rado 1,4 milijono eurų skylę, kurią sudarė skolos ir mokėtini mokesčiai valstybei. Šiuo metu „Neptūno“ skolos siekia 720 tūkst. eurų, kurių didžioji dalis – 480 tūkst. eurų – tenka klubo dalininkams, nuosekliai nurašantiems skolą į paramą.

„Buvo be galo sudėtinga dirbti, nes darbų pradžioje ant mūsų bankų sąskaitų buvo uždėta apie 200 tūkst. eurų siekiantys areštai, turėjome atlaikyti grasinančius laiškus iš kreditorių dėl nesumokėtų atlyginimų buvusiems žaidėjams. Mums pavyko su jais susitarti ir sudaryti taikos sutartis“, – tinklalapiui „bcneptūnas.lt“ sakė Vilius Sukonas.

Reikia pabrėžti, jog ypač sudėtingu metu 2018-aisiais suteiktas paskolas dalininkai kasmet nurašinėja. Žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, jog klubo dalininkas Sigitas Ambrazevičius klubui paskolino 800 tūkst. eurų, o dabar bando juos atgauti. Tai nėra teisybė. Visas paskolintas lėšas S.Ambrazevičius laikui bėgant nurašys į paramą.

Klubas taip pat nori atkreipti dėmesį, jog „Neptūno“ krepšinio sekcijos pinigai nėra maišomi su „Neptūno“ futbolo pinigais. Tai visiškai skirtingi juridiniai vienetai, turintys atskirus biudžetus.

„Norisi labai pasidžiaugti, kad sujungus jėgas su Kęstučio Ivaškevičiaus akademija pavyko suburti „Neptūno“ futbolo komandą. Kęstutis Ivaškevičius ir Tadas Vaitkus deda dideles pastangas, jog Klaipėdoje futbolas vėl gyvuotų. 400 jaunųjų futbolininkų vienijanti akademija kasmet vis labiau auga ir pritraukia naujų talentų, o bendromis jėgomis su futbolo klubu „Neptūnas“ turime sukūrę futbolo klubinę piramidę“, – sakė V.Sukonas.

Planuojama, jog šį sezoną „Neptūno“ krepšinio klubo biudžetą sudarys 1 mln. eurų, kurio dalis bus skirta ir skolų mažinimui. Prie to labai stipriai ir aktyviai prisideda Klaipėdos miesto savivaldybė, be kurios palaikymo klubas būtų turėjęs skelbti bankrotą. Biudžetas, lyginant su praėjusiais metais, kai siekė 1,5 mln., susitraukė trečdaliu. Priežastis – dėl COVID-19 pandemijos kritę klubą remiančių kompanijų pardavimai bei sumažėjusios finansinės partnerių galimybės paremti komandą.

„Įvertinome galimą riziką ir atsargiai formavome naująjį biudžetą. Norime būti tikri, kad surinksime šiuos pinigus. Svarbiausia, kad žaidėjai laiku gautų uždarbį už savo sunkų darbą. Norime, kad Klaipėdoje krepšininkai jaustųsi gerai, skleistų žinią kitiems, jog „Neptūnui“ svarbūs yra žaidėjai, jų interesai, nuotaika ir motyvacija“, – teigė V.Sukonas.

„Neptūnas“ tikisi, kad likusią skolos dalį, kuri komandą slėgė jau keletą metų, padengti pavyks greitai. Uostamiesčio krepšininkams reikia Klaipėdos gyventojų palaikymo rungtynėse, Klaipėdos ir vakarų Lietuvos įmonių finansinės paramos bei tvirto Klaipėdos miesto savivaldybės ir klubo dalininkų užnugario.

„Daugeliui atrodo, kad pritraukti rėmėjus yra labai paprasta, tačiau mums su Sigitu teko lankytis ne pas vieną rėmėją tiek Klaipėdoje, tiek kituose Lietuvos miestuose, galiu pasakyti, kad sutarti dėl paramos – labai sudėtinga užduotis. Mūsų klubas siūlo reklamos paketus, kurių kainos ir kokybės santykis yra maksimaliai geras, įkainiai yra keletą kartų mažesni nei pas konkurentus, tačiau net ir tokiu atveju prisišaukti rėmėjus yra sunku.

Verslas klausia paprastai, kokia mums iš to nauda? Taip, yra ir tokių verslų, kuriems reikia būti matomiems, bet yra ir tokių, kurie myli krepšinį ir nori remti savo mylimo miesto komandą. Turime ir tokių verslų, kurie yra socialiai atsakingi ir prisideda prie Lietuvos sporto gyvavimo bei remia ne tik krepšinį, bet įvairias sporto šakas“, – komentavo V.Sukonas.

Uostamiesčio klubas džiaugiasi, jog pavyko išlaikyti generalinius rėmėjus „Mannol“ ir „Optibet“, o prie komandos gyvavimo prisideda ir kitos socialiai atsakingos Lietuvos įmonės.

Deja, tarp rėmėjų sąrašo nėra valstybinių įmonių, nes joms valdžia taiko griežtus apribojimus. Dėl šios priežasties yra prarandama nemaža dalis pinigų, kurią būtų galima gauti iš Klaipėdos uosto direkcijos, Lietuvos geležinkelių ir kitų valstybinių įmonių, vykdančių veiklą Klaipėdoje. „Neptūno“ vadovai sugalvojo paramos modelį, kurį pristatė Lietuvos Respublikos prezidentui Gitanui Nausėdai, ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui ir Klaipėdos miesto politikams.

„Juk norime, kad verslui būtų paranku remti krepšinį ir apskritai visą sportą. Pagal šį modelį sporto komandos galėtų stipriau konkuruoti Lietuvos ir Europos turnyruose, kiltų biudžetai, būtų sukurtos naujos darbo vietos ir surenkama daugiau mokesčių į valstybės biudžetą. Tikimės, kad bendromis jėgomis pavyks įgyvendinti šį planą, su kurio pagalba visas sportas galės žengti žingsnį į priekį“, – teigė Sigitas Ambrazevičius.

„Tenka girdėti komentarų, kad neva krepšinis yra pelninga veikla ir mes iš to pelnomės, tačiau taip tikrai nėra. Savivaldybė vykdo griežtą priežiūrą, sudaromos sąmatos, pagal kurias yra leidžiami gyventojų pinigai. Tuomet pateikiamos ataskaitos, kurias tikrina savivaldybės atstovai ir valstybės kontrolieriai. Kelinti metai iš eilės, kai mūsų pateiktos ataskaitos ir išleidžiami pinigai yra kaip pavyzdys kitoms Klaipėdos sporto organizacijoms, kaip reikia tvarkytis su įstaigos finansais“, – pridėjo V.Sukonas.

COVID-19 pandemijos akivaizdoje „Neptūno“ klubui išgyvent padeda ir Klaipėdos krepšinio piramidė, kuri tvirčiau veikti pradėjo 2019-ųjų metų pradžioje. Tai glaudus ryšys tarp Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos, dublerių komandos „Neptūnas-Akvaservis“, moterų komandos „Neptūnas“ bei pagrindinės „Neptūno“ vyrų komandos.

Pagrindinės komandos duris pravėrė ir joje žaidžia puolėjas Klaidas Metrikis, ant slenksčio yra Nojus Mineikis, tačiau ne tik jis padaręs didžiulę pažangą – sezono eigoje prie „Neptūno“ ekipos treniruočių jungsis 3-4 jaunimo komandos žaidėjai, o klubas planuoja reguliariai naudotis dvigubos licencijos taisykle.

Didelis laimėjimas tas, jog pagaliau pavyksta išlaikyti Klaipėdoje vietinius perspektyviausius savo metų jaunuolius, tokius kaip Mintautas Mockus, Gabrielius Mažeika, Aringas Brazauskas, Kristupas Keinys. Dublerių komandos tikslas bus užimti ne kuo aukštesnę vietą NKL lentelėje, o jaunųjų žaidėjų ugdymas. Klubas tikisi, kad geriausi dublerių ekipos krepšininkai kasmet papildys pirmąją „Neptūno“ komandą ir ateityje sudarys jos stuburą.

„Už didelį iniciatyvumą labai noriu padėkoti V.Knašiaus krepšinio mokyklos direktoriui Alfredui Kaniavai, kuris visuomet stengiasi tiek dėl savo auklėtinių, tiek dėl pagrindinės miesto komandos. Jis stebi talentus, bendrauja su jų tėveliais, o kad piramidė galėtų sėkmingai veikti pluša ir „Neptūno“ sporto direktorius Dainius Vaitelis. Jis kasdien ir nuosekliai rūpinasi jaunųjų sportininkų tobulėjimu aikštelėje, taip pat padeda už aikštelės ribų su mokyklomis ir universitetais. Reikia paminėti ir fizinio pasirengimo trenerį Lauryną Gendvilą, kuris vadovauja visos piramidės fizinio pasirengimo treneriams. Jis labai kompetentingas, užsitarnavęs sportininkų pagarbą dėl nuoseklaus darbo ir griežtumo. Laurynas Gendvilas pastoviai tobulėja, gilina žinias, veda seminarus dublerių komandos, moterų komandos ir vyrų futbolo komandos fizinio pasirengimo treneriams“, – sakė V.Sukonas.

Praėjusį sezoną gimė „Neptūno“ moterų komanda, kurios treneriu šią vasarą tapo į Klaipėdą sugrįžęs Dalius Ubartas, kuris reikšmingai prisidėjo prie vasaros sporto stovyklų organizavimo. Suburta stipri moterų komanda, o prie profesionalių treniruočių prisijungė ir jaunosios Klaipėdos krepšininkės. Klubas susidėliojo planus ateičiai, kuriais užsibrėžė gaivinti merginų krepšinį Lietuvoje.

Praėjusį kovą COVID-19 nutraukė „Betsafe–LKL“ čempionatą, o sunkioje situacijoje atsidūręs ir buvusių susitarimų padengti nebegalėjęs „Neptūnas“ susidūrė su žaidėjų ir agentų nepasitenkinimu.

„Neslėpsiu, teko ir apsipykti, – šyptelėjęs sakė V.Sukonas. – Aistroms nurimus pradėjome darbus dėl buvusio sezono kontraktų nutraukimo ir naujojo sezono kontraktu sudarymo. Siekėme persirašyti buvusias sutartis. Su agentų pagalba pasiekėme naujus susitarimus su žaidėjais. Noriu pasidžiaugti, kad dalis senbuvių suprato nedėkingą „Neptūno“ ir visos Lietuvos krepšinio situaciją. Jie sutiko su naujomis klubo pasiūlytomis sąlygomis. Bet buvo ir tokių žaidėjų, kurie skaudulius liejo žiniasklaidoje ir pateikė neteisingos informacijos, jog su jais nebuvo kalbama ir tariamasi. Galiu pasakyti, kad viskas buvo padaryta, o finansinės sąlygos jų atžvilgiu yra adekvačios. Iš šios COVID-19 pandeminės situacijos daug ko išmokome, tačiau daug ką ir praradome. Viliuosi, kad viskas baigsis kaip įmanoma greičiau ir ne tik „Neptūnas“, bet ir kitos komandos greičiau atsities finansiškai.“

„Neptūno“ marškinėlius vilki septyni praėjusį sezoną Klaipėdoje rungtyniavę žaidėjai, o komandą papildė penki naujokai – Evaldas Šaulys, Benas Griciūnas, Giedrius Stankevičius, Norbertas Giga ir į komandą sugrįžęs Aidas Einikis. Šiam „lietuviškam paradui“ vadovaus Tomas Gaidamavičius, kuris, kaip ir žaidėjai ekipoje, su „Neptūnu“ sudarė ilgalaikę sutartį.

„Kartu su vyriausiuoju treneriu sutarėme, kad šiais metais komanda bus be užsienio legionierių, tai puiki galimybė lietuviams krepšininkams tobulėti, įrodyti savo vertę ir meistriškumą“, – sakė V.Sukonas.

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai krito Bulgarijoje vykusiame FIBA Čempionų lygos atrankos finale bei po ketverių metų pertraukos nesivaržys pagrindinio turnyro grupių etape. Bet Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniams netrūksta motyvacijos kovoms vietiniame fronte.

„Šiuometinė komanda ir jos sudėtis buvo formuojama pagal realų atsargų biudžetą, įvertinant, kad pandemija gali pasikartot, o sezonas gali vėl nutrūkti, – aiškino „Neptūno“ vadovas. – Pasitarėme su treneriu Tomu Gaidamavičiumi ir radome bendrą sutarimą, kad komandą formuojame jaunesnę, kurioje galėtų atsiskleisti Klaipėdos krepšinio piramidės jaunimas ir kad per kelis metus išugdytume tikras krepšinio žvaigždes. Labai džiugu, kad treneris dirba vardan komandos, žaidėjų, klubo tolimesnio gyvavimo, o ne dėl asmeninio CV. Tomas yra puikus ir konkretus strategas, kuris ypač mėgsta drausmę treniruočių ir rungtynių metu. Komandos komplektacijos darbais esame patenkinti, tikimės, kad staigmenų pateiksime ne vieną ir ne dvi. Apie turnyrines lenteles vietą nekalbėsiu, tačiau kovosime dėl maksimaliai aukščiausios vietos. Prašau sirgalių palaikymo ir kantrybės, pasitikėkite šiuo procesu.“

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
Įspūdingi dėjimai bei Radzevičiaus ir Nebo blokai – gražiausi LKL savaitės momentai
Įspūdingi dėjimai bei Radzevičiaus ir Nebo blokai – gražiausi LKL savaitės momentai
„Betsafe-LKL“ čempionate pasibaigus rinktinių „langui“, komandos sugrįžo į pirmenybių kovas. LKL.lt pristato gražiausių gruodžio pirmosios savaitės epizodų penketuką.Jame
"Žalgiris" pratęsė bendradarbiavimą su Juoduoju katinu
"Žalgiris" pratęsė bendradarbiavimą su Juoduoju katinu
Kauno „Žalgiris“ ir „VILVI Group“ pratęsė ilgametį bendradarbiavimą – dvyliktą sezoną iš eilės ilgamečiai partneriai žengia kartu.Ilgametė ir tvari partnerystė
Petrauskas nusilenkė karjeros rungtynes sužaidusiam Lukauskiui: negalėjome jo apibėgti
Petrauskas nusilenkė karjeros rungtynes sužaidusiam Lukauskiui: negalėjome jo apibėgti
Mindaugas Lukauskis per du su puse kėlinio surinko 25 taškus ir iš viso pelnęs 33 taškus pagerino dar 2001 metais fiksuotą savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Vis dėlto, vienas
Mače Kėdainiuose – 42-ejų Lukauskio karjeros rezultatyvumo rekordas
Mače Kėdainiuose – 42-ejų Lukauskio karjeros rezultatyvumo rekordas
Mindaugas Lukauskis per du su puse kėlinio surinko 25 taškus ir iš viso pelnęs 33 taškus pagerino dar 2001 metais fiksuotą savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Vis dėlto, vienas
Skučas apie "Pieno žvaigždžių" situaciją: laukia kažko – stebuklo turbūt
Skučas apie "Pieno žvaigždžių" situaciją: laukia kažko – stebuklo turbūt
2 pergalės ir 9 nesėkmės – taip atrodo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipos startas šio sezono „Betsafe-LKL“ pirmenybėse. Šiuo metu komanda yra priešpaskutinėje
Būdamas vos 32-ejų napilin iškeliavo buvęs "Ryto" legionierius iš Serbijos
Būdamas vos 32-ejų napilin iškeliavo buvęs "Ryto" legionierius iš Serbijos
Atėnų AEK krepšinio klubas sekmadienio vakarą pranešė tragišką žinią. Būdamas 32-ejų metų amžiaus anapilin iškeliavo Serbijos krepšininkas Stevanas Jelovacas.
Strelnieko, Ulanovo ir Minioto vedamas "Žalgiris" nukovė "Lietkabelį"
Strelnieko, Ulanovo ir Minioto vedamas "Žalgiris" nukovė "Lietkabelį"
Sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate Jure Zdovco vadovaujamas Kauno „Žalgiris“ (10-1) rezultatu 84:70 (18:15, 19:16, 28:20, 19:19) įveikė Panevėžio „Lietkabelio“
"Rytas" su grįžusiais Kariniausku ir Leissneriu bei snaiperiu tapusiu Butkevičiumi sutriuškino "Neptūną"
"Rytas" su grįžusiais Kariniausku ir Leissneriu bei snaiperiu tapusiu Butkevičiumi sutriuškino "Neptūną"
Po rinktinių pertraukos į kovas grįžęs Klaipėdos „Neptūnas“ (2-6) nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio Vilniaus „Rytui“ (9-1) jų tvirtovėje.Traumas išsigydžiusių
Šeškaus ir Sireikos auklėtinių dvikovą Jonavoje laimėjo "Šiauliai"
Šeškaus ir Sireikos auklėtinių dvikovą Jonavoje laimėjo "Šiauliai"
Eimantas Stankevičius su tritaškių serija sužibėjo ketvirtame kėlinyje, o ji dėjo pamatus „Šiaulių-7bet“ (7-4) pergalei Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Antano
"Pieno žvaigždės" neturėjo vilčių prieš svečius iš Utenos
"Pieno žvaigždės" neturėjo vilčių prieš svečius iš Utenos
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užtikrintą pergalę pasiekė Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (8/3) komanda, svečiuose 90:76 (19:13, 22:19, 22:21, 27:23)
Canka palieka Kėdainius ir vyksta į Krasnodarą, nors nuoma turėjo baigtis vasarą
Canka palieka Kėdainius ir vyksta į Krasnodarą, nors nuoma turėjo baigtis vasarą
Vasarą pasibaigti turėjusi nuomos sutartis tarp Kėdainių „Nevėžio-Optibet“, Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ bei krepšininko Abramo Canka nutraukiama ankščiau termino.Devyniolikametis
Sireika: kiekvieną kartą brendi į naują vandenį ir nežinai, koks dugnas bus
Sireika: kiekvieną kartą brendi į naują vandenį ir nežinai, koks dugnas bus
Septyni skaudūs pralaimėjimai iš eilės ir tik tuomet iškovotos dvi pergalės – taip lygiai prieš metus atrodė „Šiaulių-7bet“ rezultatai „Betsafe-LKL“
LKL Top 10: šiauliečių "alley-oopų" gausa ir laurus susižėręs Kljajičiaus dėjimas
LKL Top 10: šiauliečių "alley-oopų" gausa ir laurus susižėręs Kljajičiaus dėjimas
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus lapkričio mėnesiui, buvo išrinkti dešimt gražiausių mėnesio epizodų.Rinkinyje – net trys „Šiaulių-7bet“
"Juventus" sustiprino priekinę liniją
"Juventus" sustiprino priekinę liniją
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipoje – papildymas aukštaūgių grandyje. Prie komandos prisijungė 25 metų 204 cm ūgio krepšininkas Tomas Zdanavičius. Su
LKL mėnesio MVP tapęs Staniulis: gaunu daug pasitikėjimo iš trenerio, kol kas neblogai sekasi
LKL mėnesio MVP tapęs Staniulis: gaunu daug pasitikėjimo iš trenerio, kol kas neblogai sekasi
„Betsafe-LKL“ čempionate prabėgus lapkričiui, buvo išrinktas naudingiausias mėnesio krepšininkas. Šįkart juo tapo „Šiaulių-7bet“ komandos aukštaūgis
"Nevėžio" gretose – patyręs snaiperis iš Kroatijos
"Nevėžio" gretose – patyręs snaiperis iš Kroatijos
Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ sudėtį papildė 31-metų kroatas Svenas Smajlagičius. Šį sezoną 196 cm ūgio gynėjas pradėjo rungtyniaudamas Liublianos
Skambiai pristatytas Prienų naujokas palieka Lietuvą: karjerą tęs Ispanijoje
Skambiai pristatytas Prienų naujokas palieka Lietuvą: karjerą tęs Ispanijoje
Bilbao „Basket“ klubas praneša, jog komandą papildė vos prieš dvi savaites prie Prienų „Labas GAS“ ekipos prisijungęs Stefanas Peno.Lapkričio 17-ą Prienų ekipa
Sugrįžimui besiruošiantis Jomantas – apie stebėjimą iš šalies: su kauke ypač sunku
Sugrįžimui besiruošiantis Jomantas – apie stebėjimą iš šalies: su kauke ypač sunku
52 sekundės – tiek šį sezoną truko Artūro Jomanto pasirodymas aikštėje Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Pirmąjį savo mačą puolėjas sužaidė spalio
"Šiauliai" pasispildė perspektyviu jaunuoliu
"Šiauliai" pasispildė perspektyviu jaunuoliu
„Šiaulių-7bet“ vyrų krepšinio komandoje patirtį kaups antrasis krepšinio akademijos „Saulė“ ir Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinis, turėsiantis
Čeponis ir Tiškevičius apie pirmąjį LKL ratą: kas labiausiai nustebino bei realiausi kandidatai į MVP?
Čeponis ir Tiškevičius apie pirmąjį LKL ratą: kas labiausiai nustebino bei realiausi kandidatai į MVP?
Prasidėjus FIBA atrankos į Pasaulio taurę „langui“, pasibaigė pirmasis „Betsafe-LKL“ ratas. Nors ne visos ekipos dar yra sužaidusios 10 mačų, turnyro lentelėje jau ryškėja
Vilniaus savivaldybė išdalijo milijonus sporto projektams, daugiausia lėšų – "Rytui"
Vilniaus savivaldybė išdalijo milijonus sporto projektams, daugiausia lėšų – "Rytui"
Vilniaus miesto savivaldybė ketvirtadienį paskelbė 2022-2024 metų biudžeto lėšomis finansuojamų aukšto meistriškumo sporto projektų konkurso rezultatus.Viso vyrų ir moterų
Nuotaikinga Žvagulio gerbėjų Giedraičio ir Žemaičio dvikova
Nuotaikinga Žvagulio gerbėjų Giedraičio ir Žemaičio dvikova
LKL TV rubrikoje „5 sekundžių iššūkis“, kurį veda jaunasis reporteris Aistis, reakcijos greičiu susirungė du Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai –
Šležas – apie galimybę žaisti su Sabu bei tai, kad buvo per pigus "Unics"
Šležas – apie galimybę žaisti su Sabu bei tai, kad buvo per pigus "Unics"
„7bet-Ryto Podkaste“ apsilankė rezultatyviausias visų laikų Vilniaus „Ryto“ klubo krepšininkas Andrius Šležas. „Tai yra žmogus, kurį žino kiekvienas
Gražiausias LKL savaitės momentas - Stankevičiaus šūvis su sirena
Gražiausias LKL savaitės momentas - Stankevičiaus šūvis su sirena
„Betsafe-LKL“ čempionate ­– beveik dviejų savaičių pertrauka. Portalas LKL.lt apžvelgia paskutiniosios pirmojo turo savaitės gražiausius epizodus.Gražiausio turo epizodo laurus
Po pertraukos pabudęs "Žalgiris" Minioto debiutą pažymėjo 100 taškų
Po pertraukos pabudęs "Žalgiris" Minioto debiutą pažymėjo 100 taškų
Kauno „Žalgiris“ (9/1) pozityvią savaitę užbaigė grįždamas į pergalių kelią ir „Betsafe-LKL“ čempionate.Jure Zdovco auklėtiniai namuose 101:77 (18:21,
Blaževičius prieš mūšį su Utena: akivaizdu, kad lipame iš duobės
Blaževičius prieš mūšį su Utena: akivaizdu, kad lipame iš duobės
„Betsafe-LKL“ čempionate finišuoja pirmasis varžybų ratas. Beveik visos komandos jau spėjo po kartą sužaisti tarpusavyje, tačiau šiame sezone akis į akį dar nė karto
Įsibėgėjęs „Rytas“ prieš dzūkus pratęsė pergalių seriją LKL
Įsibėgėjęs „Rytas“ prieš dzūkus pratęsė pergalių seriją LKL
Vilniaus „Ryto“ (9/1) komanda rungtynes pradėjo slogiau, bet galiausiai įsirašė dar vieną pergalę į sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Giedriaus
„Pieno žvaigždės“ išvykoje palaužė Kėdainių ekipą (komentarai)
„Pieno žvaigždės“ išvykoje palaužė Kėdainių ekipą (komentarai)
„Betsafe-LKL“ čempionate Manto Šerniaus vadovaujami Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2/8) krepšininkai rezultatu 79:73 (21:21, 24:15, 20:18, 14:19) įveikė

Vartotojo meniu
Diskusijos
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
Krepšinio torentai (155) 09.09 19:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime