"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20) pranoko Liublianos „Petrol Olimpija“ (1-4) ekipą.

Banguotame susitikime klaipėdiečiai dukart buvo pasiekę 17 taškų persvarą, tačiau į šturmą kilę aikštelės šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje deficitą buvo sumenkinę iki 6 (86:80).

Vis dėlto Jerai Grantas galingai įkrovė kamuolį per varžovą, Tomas Delininkaitis protingai pergudravo oponentą bei pataikė tris baudų metimus, o „Neptūnas“ įsirašė pirmąją pergalę išvykoje.

J. Grantas lanko stiprumą tikrino nuo pat dvikovos pradžios, kuomet per pirmąsias penkias minutes triskart sudrebino krepšį.

Uostamiesčio komanda jau pirmajame ketvirtyje atitrūko 9 taškus atstumu (24:15). Antrajame kėlinyje žybtelėjo per 70 sekundžių atkarpą 9 taškus pelnęs Tomas Delininkaitis – pirmiausia pataikė tritaškį su bauda, vėliau pridėjo metimą iš po krepšio su varžovo pražanga, o seriją užbaigė metimu iš vidutinio nuotolio.

Po veterano puikios atkarpos „Neptūno“ pabėgo 17 taškų pranašumu (36:19), tačiau iki ilgosios pertraukos persvara sumenko iki 9 taškų (56:47).

„Neptūnas“ per pirmuosius du kėlinius kovą dėl kamuolių laimėjo 19:11, tačiau Slovėnijos ekipa iki ilgosios pertraukos puikiai realizavo tritaškius – 7 taiklūs metimai iš 11.

Klaipėdiečiams pirmoje susitikimo pusėje pavyko pristabdyti „Petrol Olimpija“ lyderi Janą Španą. Iki tol po 18,7 taško vidutiniškai rinkęs gynėjas, šįkart per du kėlinius įmetė 2 taškus.

Trečiąjį kėlinį K. Maksvyčio auklėtiniai pradėjo spurtu 14:6 bei vėl įgijo 17 taškų persvarą (70:53). Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Klaipėdos dar turėjo 14 taškų pranašumą (84:70).

Nors „Petrol Olimpija“ sužaidė atkarpą 10:2 bei sugrįžo į rungtynes (86:80), tačiau užtikrinčiau pabaigę sužaidęs „Neptūnas“ iškovojo trečiąją pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet išvykoje susikaus su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 20 (15 min.), Jerai Grantas (9 atk. kam.) ir Gytis Masiulis (4/5 dvit., 2/3 trit.) – po 16, Laimonas Kisielius (5/7 dvit.) ir Osvaldas Olisevičius (6 atk. kam.) – po 11.

„Petrol Olimpija“: Miha Lapornikas 22 (3/6 trit.), Blažas Mesičekas 16, Mirza Begičius 14, Aleksandras Lažičius 10.

Įspūdingą pasirodymą surengęs A.Juškevičius vedė komandą į pergalę
Fantastišką pasirodymą FIBA Čempionų lygoje surengė Adas Juškevičius, o jo vedama Nantero JSF (3/3) iškovojo gražią pergalę.Prancūzijos klubas B grupės susitikime išvykoje
"Neptūnas" savo sirgalių akivaizdoje nusileido Graikijos klubui
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-3) FIBA Čempionų lygos rungtynėse įsirašė pirmąjį pralaimėjimą „Švyturio“ arenoje.Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtojo kėlinio
"Neptūnui" - neįtikėtiną istoriją sukūrusios Graikijos ekipos išbandymas
Graikijos krepšinio pelenė – taip derėtų įvardinti būsimą Klaipėdos „Neptūno“ varžovę Patrų „Promitheas“ ekipą.1985-aisiais įkurtas klubas pirmą kartą
"Lietkabelis" iššūkį mes FIBA Čempionų lygos nugalėtojams su J.Mačiuliu
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda antradienį FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse Atėnuose susitiks su AEK krepšininkais.Čempionų titulą ginantys graikai turnyrą pradėjo
L.Williamso vedamas "Neptūnas" užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Klaipėdos „Neptūnas“ (9-1) iškovojo septintąją pergalę iš eilės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Kazio Maksvyčio kariauna išvykoje 83:69 (22:9, 28:20,
K.Maksvytis: emociškai tai labai svarbi pergalė
Klaipėdos „Neptūnas“ nutraukė svečių arenų užkeikimą. Bolonijoje ir Ostendėje arti pergalės buvę, bet skaudžiai pralaimėję uostamiesčio krepšininkai pirmąjį kartą šiame
J.Mačiulis buvo menkai pastebimas, bet AEK pratęsė pergalių seriją
Pergalingą seriją FIBA Čempionų lygoje pratęsė Atėnų AEK (4/1) komanda, kurios garbę gina Jonas Mačiulis.Graikų ekipa C grupėje namie 78:71 (24:19, 17:15, 18:20, 19:17) pranoko Fuenlabrados
Apžvelgia V.Čeponis. Didžiausia pirmo rato staigmena - "Neptūno" žaidimas
Daugumai „Betsafe–LKL“ komandų nužygiavus ketvirtadalį reguliariojo sezono kelio, čempionato komentatorius Vaidas Čeponis apžvelgia didžiausią pirmojo rato netikėtumą.Komentatoriaus
"Lietkabelis" užtikrintai įveikė Dižono klubą
Panevėžio „Lietkabelio“ (2/3) komanda įsirašė pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre. Ji namuose 78:62 (13:10, 16:12, 21:22, 28:18) įveikė Dižono JDA (1/4) krepšininkus.Praėjusią
"Neptūno" kelyje - legendinės Slovėnijos komandos egzaminas
Praėjusi Klaipėdos „Neptūno“ savaitė paženklinta dvejomis skambiomis pergalėmis – FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose pranokta viena turnyro favoričių Strasbūro SIG ekipa,
LKL nepatenkino "Ryto" prašymo nukelti rungtynes su "Neptūnu"
Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe–LKL“) penktadienį sulaukė Vilniaus „Ryto“ klubo prašymo nukelti rungtynių su Klaipėdos „Neptūnu“ datą, tačiau apsvarsčiusi
T.Rice'o nesustabdęs "Lietkabelis" nusileido "Brose" klubui
Nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupės rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (1/3) klubas, kuris po atkaklios ir permainingos kovos išvykoje 77:82 (18:18, 24:25,
"Neptūnas" namuose nutraukė SIG pergalių seriją
Klaipėdos „Neptūno“ (2-2) komanda FIBA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose nebuvo svetinga Strasbūro SIG (3-1) ekipai, kuri buvo priversta patirti pirmąjį pralaimėjimą.Kazio
"Neptūno" varžovė - Prancūzijos rinktinės stratego vadovaujama SIG
Klaipėdos „Neptūnas“ trečiadienio vakarą namuose stos į kovą su D grupės favorite laikoma Strasbūro SIG ekipa. Būtent ši Prancūzijos milžinė praėjusiame sezone užbaigė
Įspūdingas L.Williamso pasirodymas garantavo LKL savaitės MVP vardą
Lorenzo Williamsas praėjusią savaitę neturėjo lygių ir tapo naudingiausiu „Betsafe–LKL“ savaitės krepšininku.Klaipėdos „Neptūno“ įžaidėjas surinko net 40
"Neptūnui" pergalę Šiauliuose nukalė L.Williamso karjeros rungtynės
Lorenzo Williamsas pagerino net tris asmeninius karjeros rekordus bei užfiksavo šio sezono „Betsafe–LKL“ naudingumo rekordą, o gynėjo vedinas Klaipėdos „Neptūnas“
S.Galdikas: apie K.Maksvyčio išskirtinumą bei pergales prieš "Žalgirį"
Sunku įsivaizduoti Klaipėdos „Neptūną“ be vidurio puolėjo Simo Galdiko. Uostamiesčio ekipos simboliu tapęs 31-erių aukštaūgis net 10 iš 12 karjeros metų praleido Klaipėdoje
"Neptūnas" ištirpdė dviženklį deficitą ir krito dvikovos pabaigoje
Klaipėdos „Neptūnas“ (1-2) FIBA Čempionų lygos rungtynėse Ostendėje panaikino 15 taškų skirtumą, tačiau nedovanotinai klydo mačo pabaigoje ir 89:91 (24:26, 22:28, 18:19,
LKL legenda T.Delininkaitis: nuo žaidimo ant cemento iki Lietuvos rinktinės
„Klaipėda yra idealus miestas – nei per didelis, nei per mažas“, – teigė pernai į savo gimtojo miesto komandą grįžęs Tomas Delininkaitis.Klaipėdos „Neptūno“
T.Rinkevičius apie "Neptūno" varžovus: tai darbinė ir atletiška komanda, turinti išreikštus lyderius
Ketvirtąją pergalę paeiliui „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sekmadienį iškovojęs Klaipėdos „Neptūnas“ šiandien išvyko į Belgiją, kur FIBA Čempionų
"Neptūnas" po atkaklios kovos palaužė "Juventus" pasipriešinimą (komentarai)
Gerą formą demonstruojantis Klaipėdos „Neptūnas“ (6-1) turėjo vargo, tačiau sugebėjo savaitę pabaigti pergale. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:70 (16:18, 23:17, 22:20,
LKL 7-ojo turo centrinėje dvikovoje "Neptūnui" prognozuojama pergalė (visos prognozės)
Pakylėtą žaidimą pastaruoju metu demonstruojantis Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus. Centrinėje savaitės dvikovoje
"Neptūnas" rado naują generalinį rėmėją
Krepšinis Klaipėdoje sulaukia vis daugiau kraštiečių dėmesio, todėl vietos verslas džiaugiasi galėdamas prisidėti prie krepšinio klubo veiklos. Klaipėdos „Neptūno“
Geležinę gynybą pademonstravęs "Neptūnas" parklupdė "Bešiktaš"
Klaipėdos „Neptūnas“ (1-1) iškovojo pirmąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre. Kazio Maksvyčio kariauna namuose 78:63 (22:12, 16:21, 17:7, 23:23) pranoko vieną grupės favoričių
D.Ivanovičių pranokęs K.Maksvytis: smagu laimėti prieš garsų trenerį ir gerą komandą
Klaipėdos „Neptūnas“ banga per keturias dienas užliejo du galingus varžovus – sekmadienį išvykoje 75:60 pranoko Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą Kauno „Žalgirį“,
"Žalgirio" pralaimėjimo fone - kas didžiausi Kauno ekipos skriaudikai LKL istorijoje?
„Tai pirma tokia karjeroje pergalė prieš „Žalgirį“, – po sekmadienio dvikovos Kaune džiaugėsi Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis.Džiaugtis uostamiesčio
"Lietkabelis" krito Jeruzalėje, D.Tarolis patyrė traumą
Antrąją nesėkmę FIBA Čempionų lygos C grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (0/2) klubas, kuris svečiuose 67:81 (15:12, 19:24, 12:22, 21:23) nusileido Jeruzalės „Hapoel“

NBA 2014-2015 (1020) 07.04 11:08