"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20) pranoko Liublianos „Petrol Olimpija“ (1-4) ekipą.

Banguotame susitikime klaipėdiečiai dukart buvo pasiekę 17 taškų persvarą, tačiau į šturmą kilę aikštelės šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje deficitą buvo sumenkinę iki 6 (86:80).

Vis dėlto Jerai Grantas galingai įkrovė kamuolį per varžovą, Tomas Delininkaitis protingai pergudravo oponentą bei pataikė tris baudų metimus, o „Neptūnas“ įsirašė pirmąją pergalę išvykoje.

J. Grantas lanko stiprumą tikrino nuo pat dvikovos pradžios, kuomet per pirmąsias penkias minutes triskart sudrebino krepšį.

Uostamiesčio komanda jau pirmajame ketvirtyje atitrūko 9 taškus atstumu (24:15). Antrajame kėlinyje žybtelėjo per 70 sekundžių atkarpą 9 taškus pelnęs Tomas Delininkaitis – pirmiausia pataikė tritaškį su bauda, vėliau pridėjo metimą iš po krepšio su varžovo pražanga, o seriją užbaigė metimu iš vidutinio nuotolio.

Po veterano puikios atkarpos „Neptūno“ pabėgo 17 taškų pranašumu (36:19), tačiau iki ilgosios pertraukos persvara sumenko iki 9 taškų (56:47).

„Neptūnas“ per pirmuosius du kėlinius kovą dėl kamuolių laimėjo 19:11, tačiau Slovėnijos ekipa iki ilgosios pertraukos puikiai realizavo tritaškius – 7 taiklūs metimai iš 11.

Klaipėdiečiams pirmoje susitikimo pusėje pavyko pristabdyti „Petrol Olimpija“ lyderi Janą Španą. Iki tol po 18,7 taško vidutiniškai rinkęs gynėjas, šįkart per du kėlinius įmetė 2 taškus.

Trečiąjį kėlinį K. Maksvyčio auklėtiniai pradėjo spurtu 14:6 bei vėl įgijo 17 taškų persvarą (70:53). Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Klaipėdos dar turėjo 14 taškų pranašumą (84:70).

Nors „Petrol Olimpija“ sužaidė atkarpą 10:2 bei sugrįžo į rungtynes (86:80), tačiau užtikrinčiau pabaigę sužaidęs „Neptūnas“ iškovojo trečiąją pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet išvykoje susikaus su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 20 (15 min.), Jerai Grantas (9 atk. kam.) ir Gytis Masiulis (4/5 dvit., 2/3 trit.) – po 16, Laimonas Kisielius (5/7 dvit.) ir Osvaldas Olisevičius (6 atk. kam.) – po 11.

„Petrol Olimpija“: Miha Lapornikas 22 (3/6 trit.), Blažas Mesičekas 16, Mirza Begičius 14, Aleksandras Lažičius 10.

Rungtynes Klaipėdoje buvo nutraukęs netikėtas įsibrovėlis
Sekmadienį Lietuvos krepšinio lygos dvikovoje tarp Klaipėdos "Neptūno" ir Panevėžio "Lietkabelio" įvyko kurioziškas nutikimas.Antrajame kėlinyje "Švyturio"
"Neptūnas" pratęs "Lietkabelio" nesėkmių seriją? Favoritai savaitgalį neturės problemų?
Panevėžio „Lietkabelis“ sekmadienį vyks į uostamiestį, kur bandys nutraukti dviejų pralaimėjimų seriją. Nenado Čanako laukia pasirodymą Čempionų lygoje baigusio Klaipėdos „Neptūno“
K.Maskvytis: pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome
„Pasiekėme tikslą, bet aukščiau bambos neiššokome“, – Klaipėdos „Neptūno“ sezoną Čempionų lygoje įvertino treneris Kazys Maksvytis.Uostamiesčio
K.Maksvytis: galbūt perdegėme, galbūt Čempionų lygos kamuoliai, galbūt dar kažkas…
Klaipėdos „Neptūnas“ trečią sezoną iš eilės FIBA Čempionų lygos sezoną užbaigė aštuntfinalio etape. Uostamiesčio ekipa Jeruzalėje 64:84 nusileido turnyro favoritei
"Neptūno" žygis Čempionų lygoje baigėsi aštuntfinalyje
Klaipėdos „Neptūnas“ trečius metus paeiliui sezoną FIBA Čempionų lygos taurėje baigė aštuntfinalio etape. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Jeruzalėje 64:84 (16:20, 13:16, 21:27,
FIBA Čempionų lygos nugalėtojai - ketvirtfinalyje, J.Mačiulis - solidus
FIBA Čempionų lygos nugalėtojų titulą ginantis Atėnų AEK klubas su Jonu Mačiuliu pralaimėjo atsakomąjį aštuntfinalio susitikimą, bet tai nesutrukdė jiems žengti į ketvirtfinalį.Graikijos
T.Rice'o vedama "Brose" iškopė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį
Bambergo "Brose" komanda, kurios garbę gina lietuvis Arnoldas Kulboka tapo dar viena FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve.Vokietijos klubas atsakomose aštuntfinalio rungtynėse
A.Juškevičiaus ekipa tapo pirmąja FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalio dalyve
Ado Juškevičiaus atstovaujama Nantero JSF komanda pirmoji žengė į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį.Prancūzijos ekipa atsakomose aštuntfinalio rungtynėse svečiuose dar kartą 62:60
K.Maksvytis: pirmą mačą sužaidėme gana vidutiniškai, tad šansų dar yra
Klaipėdos „Neptūno“ trečiadienio vakarą Jeruzalėje laukia „gyvenk arba mirk“ rungtynės. Uostamiesčio ekipa bandys pranokti „Hapoel“ krepšininkus didesniu
"Neptūnas" Alytuje laimėjo tik per pratęsimą
Amerikietiškus kalnelius priminusioje dvikovoje Alytuje nugalėtojui išsiaiškinti prireikė 45 minučių kovos. Klaipėdos „Neptūnas“ (19-5) 88:82 (15:19, 24:15, 17:21,
"Neptūnas" pirmajame aštuntfinalio mače tinkamai priešinosi Čempionų lygos favoritams
Klaipėdos „Neptūnas“ aštuntfinalio seriją pradėjo nesėkme namuose. Kazio Maksvyčio auklėtiniai permainingame mače 74:86 (14:23, 27:20, 13:18, 20:25) nusileido Jeruzalės „Hapoel“
J.Mačiulis svariai prisidėjo prie AEK pergalės FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje
Pergalingai FIBA Čempionų lygos aštuntfinalį pradėjo Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK ekipa, kuri išvykoje Graikijos klubų derbyje 84:75 (30:11, 15:25, 20:10, 19:29)
"Neptūno" kelyje - buvusios NBA žvaigždės vedama Čempionų lygos favoritė
Sekmadienį Kauno „Žalgirį“ trečią kartą šį sezoną patiesęs Klaipėdos „Neptūnas“ ruošiasi dar vienam grėsmingam varžovui – į uostamiestį atvyksta
"Neptūnas" ir trečią kartą šiame sezone pranoko "Žalgirį" (komentaras)
Kauno „Žalgiris“ (20-3) toliau negali įminti Klaipėdos „Neptūno“ (18-5) mįslės. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai uostamiestyje krito 71:81 (15:23, 22:25,
LKL prognozė: trečias kartas nemeluos - "Žalgiris" įveiks "Neptūną"
Kauno „Žalgiris“ į Klaipėdą sekmadienį vyks kovinėmis nuotaikomis ir nestokodami motyvacijos. „Neptūnas“ yra vienintelė komanda „Betsafe–LKL“ čempionate,
O.Olisevičius: mintys apie pirmą vietą KMT turnyre mus paveikė
Klaipėdos „Neptūnas“ į rinktinių pertrauką išleido vieną krepšininką, puolėją Gytį Masiulį, kiti uostamiesčio ekipos žaidėjai gavo keturias dienas poilsio, pravėdino
Kovoje dėl "bronzos" "Lietkabelis" sumindė "Neptūną"
Penkis tritaškius smeigęs ir karjeros rekordą pakartojęs Saulius Kulvietis padėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai iškovoti „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės
Lauktos intrigos nebuvo: "Rytas" lengvai sudorojo "Neptūną"
Kaip ir pirmajame, taip ir antrajame „Kiddy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalyje sirgaliai išvydo tritaškių lietų bei užtikrintą favoritų pergalę.Pasipriešinimo
Savaitgalis, dėl kurio gyvena komandos
„Komandos gyvena dėl tokių momentų, kaip šis savaitgalis“, – „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto išvakarėse sakė Klaipėdos „Neptūno“
Ilgalaikį kontraktą su "Neptūnu" pasirašęs T.Pažėra: esu maksimalistas
Vasarą į uostamiestį persikėlęs ir ilgalaikį kontraktą su Klaipėdos „Neptūnu“ sudaręs Tadas Pažėra žaibiškai tapo vienu iš dublerių komandos lyderių.Nacionalinėje
D.Zavackas: manau, kad galime iškovoti taurę
Donatas Zavackas, kaip ir Klaipėdos „Neptūnas“, po dvejų metų pertraukos grįžta į „Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.Tik šį kartą jis prestižiniame
"Neptūnas" tapo pirmuoju Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketverto dalyviu
Klaipėdos „Neptūno“ komanda ilgai vargo su svečiais iš Prienų, tačiau galų gale iškovojo pergalę ir po dvejų metų pertraukos iškopė į „Kidy Tour“
LKL prognozė: banguojantis "Neptūnas" į pergalių kelią sugrįš Utenoje
Utenos „Juventus“ ekipa tęsia sudėtingų rungtynių atkarpą – per pastarąsias dvi savaites jėgomis pasitikrinę su Kauno „Žalgiriu“ ir Vilniaus „Rytu“, šį
J.Mačiulis prie AEK pergalės prisidėjo kukliai
Sunkia pergale FIBA Čempionų lygos turnyro reguliarų sezoną baigė Atėnų AEK (12/2) komanda su Jonu Mačiuliu.Čempionų titulą ginantis klubas namie po atkaklios kovos 77:76 (25:13, 21:19,
"Lietkabelis" laimėjo Ispanijoje, bet FIBA Europos taurėje kovų netęs
Pergalingai FIBA Čempionų lygos C grupės kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (5/9) klubas, kuris išvykoje 85:78 (19:26, 22:22, 22:19, 22:11) palaužė Fuenlabrados „Montakit“
"Neptūnas" iškovojo kelialapį į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias
Klaipėdos „Neptūnas“ (8-6) dramatiškai prasmuko į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias. Kazio Maksvyčio kariauna ne tik namuose 83:73 (19:12, 24:21, 19:20, 21:20) įveikė
K.Maskvytis prieš lemiamą mūšį: turime realius šansus žengti tolyn
Klaipėdos „Neptūnas“ pasiruošęs stoti į lemiamą FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono dvikovą. Bilieto į atkrintamąsias besivaikanti uostamiesčio ekipa ne tik privalo namuose
D.Sabeckio ekipa FIBA Čempionų lygos sezoną baigė gėdingai
Kauno "Žalgirio" klubo Liudvigsburgo "MHP Riesen" (3/11) ekipai paskolintas Donatas Sabeckis paskutiniajame FIBA Čempionų lygos reguliaraus sezono mače aikštę kartu su komandos