"Neptūno" puolimo banga nuplovė "Petrol Olimpija"

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) pasiekė pirmąją pergalę išvykoje šiame FIBA Čempionų lygos sezone. Kazio Maksvyčio kariauna Slovėnijoje 97:88 (24:17, 32:30, 24:21, 17:20) pranoko Liublianos „Petrol Olimpija“ (1-4) ekipą.

Banguotame susitikime klaipėdiečiai dukart buvo pasiekę 17 taškų persvarą, tačiau į šturmą kilę aikštelės šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje deficitą buvo sumenkinę iki 6 (86:80).

Vis dėlto Jerai Grantas galingai įkrovė kamuolį per varžovą, Tomas Delininkaitis protingai pergudravo oponentą bei pataikė tris baudų metimus, o „Neptūnas“ įsirašė pirmąją pergalę išvykoje.

J. Grantas lanko stiprumą tikrino nuo pat dvikovos pradžios, kuomet per pirmąsias penkias minutes triskart sudrebino krepšį.

Uostamiesčio komanda jau pirmajame ketvirtyje atitrūko 9 taškus atstumu (24:15). Antrajame kėlinyje žybtelėjo per 70 sekundžių atkarpą 9 taškus pelnęs Tomas Delininkaitis – pirmiausia pataikė tritaškį su bauda, vėliau pridėjo metimą iš po krepšio su varžovo pražanga, o seriją užbaigė metimu iš vidutinio nuotolio.

Po veterano puikios atkarpos „Neptūno“ pabėgo 17 taškų pranašumu (36:19), tačiau iki ilgosios pertraukos persvara sumenko iki 9 taškų (56:47).

„Neptūnas“ per pirmuosius du kėlinius kovą dėl kamuolių laimėjo 19:11, tačiau Slovėnijos ekipa iki ilgosios pertraukos puikiai realizavo tritaškius – 7 taiklūs metimai iš 11.

Klaipėdiečiams pirmoje susitikimo pusėje pavyko pristabdyti „Petrol Olimpija“ lyderi Janą Španą. Iki tol po 18,7 taško vidutiniškai rinkęs gynėjas, šįkart per du kėlinius įmetė 2 taškus.

Trečiąjį kėlinį K. Maksvyčio auklėtiniai pradėjo spurtu 14:6 bei vėl įgijo 17 taškų persvarą (70:53). Ketvirtojo ketvirčio pradžioje svečiai iš Klaipėdos dar turėjo 14 taškų pranašumą (84:70).

Nors „Petrol Olimpija“ sužaidė atkarpą 10:2 bei sugrįžo į rungtynes (86:80), tačiau užtikrinčiau pabaigę sužaidęs „Neptūnas“ iškovojo trečiąją pergalę šiame Čempionų lygos sezone.

Kitas rungtynes uostamiesčio ekipa žais šeštadienį, kuomet išvykoje susikaus su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 20 (15 min.), Jerai Grantas (9 atk. kam.) ir Gytis Masiulis (4/5 dvit., 2/3 trit.) – po 16, Laimonas Kisielius (5/7 dvit.) ir Osvaldas Olisevičius (6 atk. kam.) – po 11.

„Petrol Olimpija“: Miha Lapornikas 22 (3/6 trit.), Blažas Mesičekas 16, Mirza Begičius 14, Aleksandras Lažičius 10.

Jautri akimirka: po žinios apie mamos netektį L.Williamsas pravirko apsuptas ekipos draugų
Klaipėdos „Neptūnas“ antradienio vakarą iškovojo sunkią ir svarbią pergalę Strasbūre, o po mačo internetą apskriejo jautri nuotrauka – „Neptūno“ krepšininkai
L.Williamso įžiebtas "Neptūnas" pasiekė svarbią pergalę Strasbūre
Klaipėdos „Neptūnas“ (5-6) tęsia kovą dėl patekimo į FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas. Kazio Maksvyčio kariauna šiandien išvykoje 90:80 (16:27, 28:17,
K.Maksvytis prieš šiandienos dvikovą Strasbūre: mums tai lyg atkrintamųjų mačas
FIBA Čempionų lygoje prie sienos priremtas, bet vilčių patekti į kitą etapą neprarandantis Klaipėdos „Neptūnas“ šį vakarą kils į lemiamą atkrintamųjų varžybų šturmą.Du
Į Klaipėdą grįžęs D.Gailius: nepykstu ant sirgalių, juk "Neptūnas" jiems - dalis gyvenimo
„Niekas nepasikeitė, atrodo, kad niekur nebuvau išvažiavęs“, – tinklalapiui „bcneptunas.lt“ po pirmosios treniruotės uostamiestyje įspūdžiais dalijosi Deividas
Rimtas pastiprinimas "Neptūnui": į Klaipėdą grįžta D.Gailius
Klaipėdos „Neptūnas“ įpusėjus sezonui stiprina sudėtį. Uostamiesčio ekipa iki sezono pabaigos sudarė sutartį su klaipėdiečiu Deividu Gailiumi, kuris į ekipą grįžta po ketverių
Netikėtumas LKL: "Neptūnas" nusileido svečiams iš Pasvalio
Krepšinio trileriai uostamiestyje tęsiasi – ilgą laiką pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas“ (14-4) krito paskutinėmis sekundėmis bei antrąjį „Betsafe–LKL“
"Neptūnas" paskutinėmis sekundėmis nusileido Belgijos čempionams
Klaipėdos „Neptūnas“ (4-6) apsisunkino situaciją siekdamas patekti į kitą FIBA Čempionų lygos etapą. Kazio Maksvyčio auklėtiniai dramatiškame mūšyje namuose 77:79 (12:21,
A.Juškevičiaus ekipa vokiečius sutriuškino nepadoriu skirtumu
Pergalę nepadoriu skirtumu FIBA Čempionų lygos reguliariajame sezone iškovojo Ado Juškevičiaus atstovaujama Nanterės JSF (5/5) ekipa.B grupėje Prancūzijos klubas namie net 103:56 (26:15,
Į avariją patekęs T.Delininkaitis žada stoti į itin svarbų mūšį su Belgijos čempionais
Praėjusį sekmadienį varginančiame dviejų pratęsimų trileryje klaipėdiečiai antrą kartą šį sezoną įveikė Kauno „Žalgirį“, o šiandien Klaipėdos „Neptūnas“
Kova su keiksmais: už necenzūrinius šūkius - bauda "Neptūno" klubui
Griežčiau sirgalių elgesį tribūnose kontroliuoti pradėjusi Lietuvos krepšinio lyga pirmą kartą istorijoje skyrė finansinę baudą klubui už jų sirgalių necenzūrinius šūkius.Sekmadienį
LKL lyderių dvikovoje "Neptūnas" po dviejų pratęsimų nukovė "Žalgirį"
Sekmadienį Klaipėdos "Švyturio" arenoje įvyko įpatingai įtempta dviejų LKL lyderių dvikova.Kazio Maksvyčio vadovaujamas vietos "Neptūnas" (14/3) po dviejų pratęsimų
Ar "Žalgiris" pasieks revanšą prieš "Neptūną" sausakimšoje "Švyturio" arenoje? (prognozės)
Sekmadienį uostamiestyje ginklais surems „Betsafe–LKL“ čempionato lyderiai – pirmoje vietoje žengiantis Kauno „Žalgiris“ bei kauniečius persekiojantis Klaipėdos
Dvikovoje su "Žalgiriu" - įspūdingas "Neptūno" himno pristatymas
Sekmadienį uostamiestyje įvyks „Betsafe–LKL“ čempionate pirmaujančių Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ ekipų akistata, kurios metu, per ilgąją
Neįtikėtina pabaiga bei lygiosios "Neptūno" ir "Skycop" KMT ketvirtfinalio mače
Klaipėdos „Neptūnas“ Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio atsakomajame mače uostamiestyje privalės pasiekti pergalę.Tai paaiškėjo šios dienos dvikovoje Prienuose, kuriuose
Staigmena LKL: "Neptūnas" pirmąkart paslydo išvykoje - krito Utenoje (komentarai)
Su pakilusia temperatūra žaidęs Marius Runkauskas sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Utenos „Juventus“ (7/9) sugebėjo nutraukti trijų pralaimėjimų seriją bei užbaigti 2018-uosius
"Neptūnas" išliks nepalaužiamas išvykose? (visos LKL turo prognozės, komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ sekmadienį vyks į Uteną, kur mėgins palaužti vietos „Juventus“ ekipą bei taip pratęsti pergalių seriją išvykose. Kazio Maksvyčio kariauna
T.Delininkaičio vedamas "Neptūnas" po atkaklios kovos palaužė "Šiaulius"
Su sunkumais susitikimo pradžioje susidūręs Klaipėdos „Neptūnas“ (13-2) po atkaklios kovos palaužė „Šiaulių“ (2-13) ekipą ir įsirašė ketvirtąją pergalę
J.Mačiulis buvo viena pastebimiausių figūrų užtikrinusių pergalę AEK
Atėnų AEK (8/1), kurio garbę gina Jonas Mačiulis pratęsė pergalių seriją FIBA Čempionų lygoje.Čempionų titulą ginantys AEK krepšininkai namuose C grupės rungtynėse, kurioje varžosi
K.Maksvytis: "Niekam nėra paslaptis, kad mes labai priklausomi nuo L.Williamso"
Klaipėdos „Neptūnas“ po atkaklios kovos išvykoje nusileido Stambulo „Bešiktaš Sompo Japan“ krepšininkams, o prie to stipriai prisidėjo sumažėjusi
Nukraujavęs "Neptūnas" mačo pabaigoje krito Stambule
Lorenzo Williamsas ir Laimonas Kisielius dėl patirtų sužeidimų nebaigė FIBA Čempionų lygos rungtynių Stambule, Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5) 70:77 (20:20, 20:18, 12:20, 18:19) nusileido
"Neptūno" kelyje - Klaipėdoje šį sezoną jau kritusi "Bešiktaš"
Praėjusią savaitę pirmąjį pralaimėjimą legendiniam Bolonijos „Segafredo Virtus“ išrašęs Klaipėdos „Neptūnas“ viliasi pratęsti pergalių seriją prieš
"Neptūnas" ir be lyderio J.Granto išsivežė pergalę iš Prienų (video komentarai)
Klaipėdos „Neptūnas“ (12-2) suteikė poilsio čiurnos skausmus jutusiam Jerai Grantui, tačiau tai nesutrukdė iškovoti trečiąją pergalę iš eilės. Kazio Maksvyčio kariauna
D.Lavrinovičius: mums trūksta L.Jameso ir G.Antetokounmpo (LKL turo prognozės)
„Nuotaikos tikrai ne kalėdinės, norisi daugiau pergalių“, – tinklalapiui LKL.LT sakė Prienų „Skycop“ vidurio puolėjas Darjušas Lavrinovičius, kurio atstovaujama
"Neptūno" puolėjui atlikta kelio operacija
Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Arūnas Mikalauskas teko gultis ant operacinio stalo – kelio skausmus jautusiam 21-erių krepšininkui sėkmingai atlikta menisko operacija, dėl
"Neptūnas" nukovė iki šiol Čempionų lygoje nepralaimėjusį Italijos klubą
Klaipėdos „Neptūnas“ (4-4) antroje dvikovos dalyje atliko įspūdingą spurtą bei išrašė pirmąjį pralaimėjimą iki tol pergalingai žengusiems grupės lyderiams.Kazio Maksvyčio
Po svarbios pergalės K.Maksvytis džiaugėsi gynyba bei atsiradusiais lyderiais
Klaipėdos „Neptūnas“ antrąjį Čempionų lygos grupių etapo ratą pradėjo skambia pergale namuose.Uostamiesčio ekipa savų žiūrovų akivaizdoje panaikino dviženklį deficitą bei 88:85
"Neptūno" kelyje - vienintelė dar nepralaimėjusi Čempionų lygos komanda
Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai galanda ginklus ir ruošiasi svarbiam mūšiui – į uostamiestį atvyksta legendinis Bolonijos „Segafredo Virtus“ klubas.
J.Mačiulis taškus rinko tik baudų metimais
Lyderės poziciją FIBA Čempionų lygos C grupėje ir toliau išsaugoja Atėnų "AEK" (7/1) klubas.Jono Mačiulio atstovaujama ekipa išvykoje 83:70 (29:22, 19:21, 13:13, 22:14)