"Neptūno" puolimo mašina sutaršė Turkijos klubą

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (3/1) FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo didžiausią pergalę – įspūdingą puolimo bangą pademontravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai Klaipėdoje net 41 taško skirtumu 114:73 (30:24, 28:20, 28:15, 28:14) nukovė svečius iš Turkijos - Gaziantepo „Royal Hali” (2/2) krepšininkus.

Klaipėdos sirgaliai džiūgauja – FIBA Čempionų lygos turnyre iškovota trečioji pergalė, padėjusi prasibrauti į turnyro lyderių gretas.

Dvikova prasidėjo taškų lenktynėmis – vyko greitas ir daugiau puolimu paremtas krepšinis. Nors pirmuosius taškus tolimu metimu pelnė ir į priekį išsiveržė svečiai (Erol Can Cinko), tačiau neptūniečiai jau trečiąją susitikimo minutę po trijų iš eilės Edgaro Želionio rezultatyvių atakų persverė rezultatą – 9:8.

Dar po kelių akimirkų po Renaldo Seibučio, E. Želionio reidų ir Mindaugo Girdžiūno tritaškio „Neptūno“ pranašumas išaugo iki 6 taškų - 22:16.

Tokiu pat atotrūkiu baigėsi ir pirmasis kėlinys – 30:24.

Antrajame kėlinyje toliau tęsėsi puolimo banga – neptūniečiai žaidė lyg ant bangos – šaudė tritaškius ir kaskart varžovus priblokšdavo greitomis atakomis. Tai davė vaisių – vienu metu po Renaldo Seibučio dviejų taškų su pražanga ir Lauryno Beliausko tritaškio komandas jau skyrė rekordinė 17 taškų persvara - 58:41.

Komandos į didžiąją pertraką iškeliavo „Neptūnui“ pirmaujant 58:44.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai toliau kontroliavo žaidimo ritmą – 23 rungtynių minutę po Renalddo Seibučio atakos su bauda ir Mindaugo Girdžiūno tritaškio komandas jau skyrė 22 taškai – 70:48.

„Neptūno“ sėkmingų atakų šou tęsiasi – R. Seibutis ir A. Butkevičius metimais iš po krepšio padidino pranašumą iki 24 taškų – 74:50.

Po trijų kėlinių komandas jau skyrė 27 taškai – 86:59 ir likusi rungtynių dalis buvo daugiau formalumas.

"Neptūnas": E.Želionis (8/9 dvit.) - 20, M.Girdžiūnas (3/5 trit.) ir A.Butkevičius (8 atk. kam., 6 rez. perd.) po 17, R.Seibutis - 16, T.Delininkaitis (4/8 trit.) - 14, S.Galdikas ir L.Beliauskas po 8 taškus.

"Royal Hali": D.White'as - 21, S.Armandas (3/6 trit.) - 14, M.Lyonsas - 11 taškų.

Komentuoti
aahulemuh2017-12-05 16:39:09 Cituoti
http://price-of-levitra-20mg.mobi/ - price-of-levitra-20mg.mobi.ankor <a href="http://buyventolin-online.mobi/"&g t;buyventolin-online.mobi.ankor</a> http://buylevitrageneric.mobi/

"Ryto" varžovų akistatoje - vilniečių šansus išsaugojusi Bonos klubo pergalė
Vilniaus "Ryto" klubui teorinius šansus patekti į FIBA Čempionų lygos ketvirtfinalį išsaugojo J grupės lyderės Bonos "Telekom Baskets" (5/0) komandos pergalė.Vokietijos
Seibučio pagerbimo mače "Žalgiris" neturėjo vargo su "Gargždais"
Du kėlinius „Gargždai“ (1-13) nepaleido Kauno „Žalgirio“ (13-1) į priekį ir kovėsi, tačiau vėliau Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) susitikime
25 taškų persvarą išbarstęs Kuzminsko klubas krito Atėnuose
Mindaugas Kuzminskas ir jo komandos draugai Izmiro "Pinar Karsiyaka" (2/4) ekipoje šią naktį greičiausiai lengvai neužmigs.Turkijos ekipa paskutinėse reguliaraus sezono FIBA Čempionų
"Rytas" antrą kartą patiesė "Peristeri"
Po beveik mėnesio pertraukos tarptautiniame fronte Vilniaus „Rytas“ (2-2) grįžo į FIBA Čempionų lygos batalijas. Giedriaus Žibėno kariauna išvykoje 82:71 (28:14, 16:24, 26:15,
Žibėnas prieš išvyką į Atėnus įspėjo: bus tikrai daug provokacijų
Vilniaus "Ryto" (1/2) krepšininkai sekmadienį turėję nelengvą dvikovą vietiniame fronte Šiauliuose, jau ruošiasi naujam iššūkiui - svarbioms rungtynėms
"Unicaja" tiesiog sumindė "Šiaulius" įveikusius varžovus
Šiaulių "Šiaulių" klubas savo šansus prasibrauti į FIBA Čempionų lygos turnyrą nubraukė jau po pirmojo atrankos turo, kuriame nusileido Hertogenboso "Heroes"
Olandų nesustabdę "Šiauliai" atranką į FIBA Čempionų lygą baigė anksti
Praėjusį sezoną tarp Lietuvos krepšinio lygos keturių stipriausių komandų buvęs Šiaulių "Šiaulių" klubas pirmasis pradėjo kovas Europos fronte šiame
"Šiauliai" sužinojo kur kausis dėl vietos FIBA Čempionų lygoje
Praėjusį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ketvirtąją vietą užėmęs Šiaulių "Šiaulių" klubas sužinojo kur teks vykti kovoti dėl galimybės rungtyniauti
Šimtmečio legendų rinkimuose – 2012-22 metų geriausieji
Pasibaigus 2001-2011 m. laikotarpio legendų balsavimui, lieka paskutinysis periodas, nulemsiantis galutinį legendinių krepšininkų, trenerių ir teisėjų šimtuką.2012-2022 m. Lietuvos
Seibutis ir Mačiulis atskleidė paslaptis apie 2015–ųjų Europos pirmenybes
Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pristato naująjį video laidų ciklą, skirtą Lietuvos krepšinio šimtmečio svarbiausiems įvykiams ir pergalėms paminėti. Pirmajame epizode
Dimša buvo vienas vedlių žengiant į Čempionų lygos "TOP 16"
Tomo Dimšos atstovaujama Trevizo "Nutribullet" komanda žengė į FIBA Čempionų lygos "TOP 16" etapą.Papildomoje serijoje Italijos klubas antrose rungtynėse Graikijoje 90:78
Savo žiūrovų akivaizdoje "Rytas" užtikrintai nukovė "Bešiktaš"
Nuo pat pirmų minučių užsikūręs Vilniaus „Rytas“ (2-2) pasiekė antrąją pergalę FIBA Čempionų lygoje. Namų tvitovėje vilniečiai 82:69 (20:14, 21:22, 22:15, 19:18) įveikė
Charakterį parodęs "Rytas" įspūdingai sugrįžo, bet pratęsimų dramos neišgyveno
Vilniaus "Ryto" (1/2) krepšininkai pademonstravo tvirtą charakterį sugebėdami panaikinti triuškinantį deficitą, tačiau pergalės dviejų pratęsimų dramoje išplėšti
Studentas Seibutis: tikiu, kad turėsime gerų trenerių bei puikiai veikiančią sistemą
Pastaruosius kelerius metus traumų kamuotas ir šią vasarą tašką karjeroje padėjęs Renaldas Seibutis nuo krepšinio nesitraukia.Ilgametis Lietuvos rinktinės žaidėjas teigia
#ŽalgirisBackstage. Seibučio pagerbimas, vienas iš brolių bei sugrįžę aistruoliai
Spalio 7 d. daugiau nei 10 tūkstančių krepšinio aistruolių „Žalgirio“ arenoje stebėjo pirmąsias Eurolygos sezono namų rungtynes, kuriose Lietuvos čempionai susitiko su Sankt
"Neptūno" atakoms ir toliau diriguos Janavičius
Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia komplektacijos darbus.Uostamiesčio ekipa dar vieneriems metams pratęsė bendradarbiavimą su komandos atakų organizatoriumi pastaruosius du sezonus buvusiu
"Rytas" pratęsė sutartį su Buva
Komandos paveikslą kitam sezonui dėliojantis Vilniaus „Rytas“ puolėjų grandyje išlaikė vieną savo lyderių. Sostinės ekipa pratęsė sutartį su 30-mečiu Ivanu Buva.Vasario viduryje
Prisvilęs blynas: prie "Hapoel" vairo stojęs Adomaitis iškrito iš Čempionų lygos
Prie Jeruzalės "Hapoel" (2/4) klubo vairo stojusiam Dainiui Adomaičiui iškart teko patirti didelį nusivylimą ir savotišką antausį.Lietuvio treniruojama Izraelio
Seibutis: dabartinį "Žalgirio" rezultatą vertinčiau kaip vidutinį
Praėjusią savaitę į Kauną trumpam grįžęs „auksinis berniukas“ Šarūnas Jasikevičius su visa Barselonos miesto kompanija vietiniams sukėlė dviprasmiškus jausmus –
Įspūdingai šį sezoną iššovęs N.Mineikis: apie tėčio įtaką ir svajonę žaisti "Neptūne"
Jaunasis Klaipėdos „Neptūno“ sistemos žaidėjas 20-metis 201 cm ūgio puolėjas Nojus Mineikis nuo ankstyvų dienų svajojo užsivilkti uostamiesčio ekipos marškinėlius. Tai komanda,
Seibutis sieks trenerio diplomo (Butauto komentaras)
Šiemet dar daugiau didelio meistriškumo sportininkų ir trenerių nusprendė studijuoti ir siekti aukštojo mokslo diplomo. Tarp jų – ir ilgametis Lietuvos vyrų rinktinės
"Ryto" puolėjų grandį sustiprino NBA ir Eurolygoje žaidęs M.Ndouras
Vilniaus „Ryto“ komandą prieš itin svarbų startą Čempionų lygos turnyre sustiprino NBA ir Eurolygoje rungtyniavęs Maurice’as Ndouras. 28-erių 206 cm ūgio puolėjas anksčiau
"Ryto" kovas Čempionų lygoje transliuos TV6 kanalas
Visos Vilniaus „Ryto“ FIBA Čempionų lygos šio sezono rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per TV6 ir Go3. O per ilgąsias dvikovų pertraukas žiūrovų lauks ir specialios laidos. Nuo
Čempionų lygos finale J.Mačiulis stebėjo kuklaus "San Pablo" klubo triumfą
Jonui Mačiuliu su Atėnų AEK klubu nepavyko tapti 2019-2020 metų FIBA Čempionų lygos nugalėtoju.Finale Graikijos klubas po permainingos kovos 74:85 (24:14, 12:35, 13:19, 25:17) turėjo pripažinti
Galvos skausmas T.Gaidamavičiui: traumą patyrė Ž.Janavičius
Trečiajame „Betsafe–LKL“ čempionato ture Klaipėdos „Neptūnas“ išvykoje po įtemptos kovos 82:87 nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“. Po dvikovos treneris
Keistas sprendimas: "Ryto" varžovų "centras" paliko komandą net nedebiutavęs
Vasarą Tel Avivo "Maccabi" klubo radare buvęs, tačiau su Stambulo "Galatasaray" ekipa sutaręs ir kontraktą pasirašęs 24-erių metų vidurio puolėjas Zachas Hankinsas Turkijos
Garsus Turkijos klubas dėl finansinių sunkumų palieka aukščiausią lygą
Europos krepšinio aistruoliams puikiai žinomas Turkijos klubas Bandirmos "Teksut" oficialiai paskelbė, jog traukiasi iš aukščiausios šalies lygos pirmenybių.Pagrindinė
"Rytas" sukirto rankomis su Eurolygos rekordininku A.Goudelocku
Sudėtį ateinančiam sezonui formuojančiam Vilniaus "Ryto" klubui pavyko prisivilioti didelę Eurolygos patirtį sukapusį amerikietį.FIBA Čempionų lygos turnyre pirmą kartą dalyvausianti sostinės