"Neptūnui" nepavyko pratęsti pergalių serijos Čempionų lygoje

bcneptunas.lt
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) iš Vokietijos grįžta su pralaimėjimu. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai Čempionų lygos rungtynėse Bonoje 85:97 (18:29, 15:25, 27:23, 25:20) krito prieš „Telekom Baskets“ (3-2) krepšininkus.

Uostamiesčio ekipos problemos prasidėjo jau pirmajame ketvirtyje. Deividas Gailius susilaukė nesportinės pražangos, „Neptūnas“ suklydo 7 kartus, o deficitas pasiekė dviženklę ribą – 18:29.

Antrajame kėlinyje nesportine pražanga nubaustas buvo ir Osvaldas Olisevičius. Iki ilgosios pertraukos klaipėdiečiai suklydo 11 kartų, tikslą pasiekė vos 3 tritaškiai iš 16. Po dviejų kėlinių „Neptūno“ atsilikimas siekė 21 tašką – 33:54.

„Neptūno“ klaidos tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o po dviejų „Telekom Baskets“ puolėjo Yormano Polaso Bartolo tritaškių Klaipėdos ekipos deficitas pasiekė rekordinę 24 taškų ribą – 53:74.

Lemiamą šturmą T.Rinkevičiaus kariauna surengė lemiamame ketvirtyje. Pirmiausia Tomas Delininkaitis ir Osvaldas Olisevičius smeigė po tritaškį, kiek vėliau po dvitaškį pridėjo Žygimantas Janavičius ir Andre Williamsonas – „Neptūnas“ priartėjo 77:88.

Vis dėlto tai buvo arčiausia, kiek klaipėdiečiai sugebėjo priartėti. Nesėkme paženklintame mače „Neptūno“ krepšininkai pataikė 9 tritaškius iš 26 (34,6 proc.) bei suklydo 17 kartų.

Kitas rungtynes uostamiesčio krepšininkai žais artėjantį sekmadienį, lapkričio 17-ąją prieš Antano Sireikos treniruojamus „Šiaulius“.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16 (8 atk. kam., 2 blk., 20 naud. bal.), Tadas Sedekerskis (4/4 dvit., 3 per. kam., 5 rez. perd., 21 naud. bal.) ir Andre Williamsonas (6/8 dvit., 5 atk. kam., 19 naud. bal.) – po 12, Matas Jogėla 11 (5 rez. perd.), Tomas Delininkaitis 10.

„Telekom Baskets“: Stephenas Zimmermanas 19 (7/10 dvit.), Martinas Breunigas ir Benjaminas Simonsas – po 13, Yormanas Bartolo ir Anthony DiLeo (8 rez. perd.) – po 11.

Solidžiai pasirodęs J.Mačiulis kartu su K.Langfordu vedė AEK į pergalę
Svarbią pergalę FIBA Čempionų lygoje pasiekė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (5/2) komanda.B grupėje Graikijos klubas išvykoje po atkaklios kovos 79:77 (18:22, 18:17, 22:17, 21:21)
"Lietkabelis" Čempionų lygoje pasiekė trečią pergalę iš eilės
Panevėžio "Lietkabelio" (3/4) po sunkaus starto FIBA Čempionų lygoje pamažu įsibėgėjo ir pasiekė jau trečiąją pergalę iš eilės.Nenado Čanako auklėtiniai namuose 78:72
Pasibaisėtinas D.Dulkio taiklumas nesutrukdė komandai laimėti Italijoje
Dramatišką pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Deivido Dulkio atstovaujama Manresos BAXI (5/2) komanda.Ispanijos klubas išvykoje po atkaklios kovos 74:73 (17:18, 15:19, 22:17,
Panevėžyje - įspūdingai tritaškius metanti rezultatyviausia Čempionų lygos komanda
Po savaitės pertraukos Panevėžio „Lietkabelis“ grįžta į FIBA Čempionų lygos kovas – šįkart į „Cido“ areną atvyksta Holono UNET ekipa.Tuometiniame Vilniaus
100 taškų surinkęs "Žalgiris" sustabdė "Neptūno" pergalingą žygį
Po tritaškių košmaro Berlyne atsigavęs Kauno „Žalgiris“ (12-0) reabilitavosi „Betsafe-LKL“ čempionate. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namie 100:82
G.Masiulis: "Žalgiris" yra stipriausia Lietuvos komanda, jiems įkąsti visada norisi
Savaitgalį Lietuvos arenose vėl virs „Betsafe–LKL“ čempionato kovos, o centrinis turo mačas vyks sekmadienį Kaune, kur šalies čempionas „Žalgiris“ priims Klaipėdos
T.Delininkaitis: "Žalgiris" baudžia visus ir skaudžiai
Ant bangos esantis Klaipėdos „Neptūnas“ pasitinka sunkiausią egzaminą. Devynias pergales per pastarąsias dešimt rungtynių iškovoję Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai sekmadienį
G.Masiulio vedamas "Neptūnas" KMT ketvirtfinalį pradėjo labai sunkia pergale Alytuje
Pirmasis Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio susitikimas Alytuje tarp vietos „Sintek–Dzūkijos“ ir Klaipėdos „Neptūno“ žiūrovams dovanojo dramą, įspūdingus
Prasideda KMT ketvirtfinalis: ant bangos esantis "Neptūnas" tikisi neužlipti ant to paties grėblio
Kova dėl vietos Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverte prasideda jau šį vakarą.Pirmosios prie ketvirtfinalio starto linijos stoja Alytaus „Sintek–Dzūkijos“ ir Klaipėdos
"Neptūnas" namie pasiekė revanšą prieš "Rytą"
Klaipėdos „Neptūnas“ (7-4) pratęsė pergalių seriją „Betsafe–LKL“ čempionate. Uostamiesčio krepšininkai namuose 91:84 (16:25, 27:20, 18:20, 30:19) įveikė Vilniaus
"Ryto" treneris M.Brazys apie dvikovą su "Neptūnu": žaisime prieš komandą, kuri yra ant bangos
Sekmadienį Vilniaus „Ryto“ laukia antroji penkių išvykos maratono akistata. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vilniečius (7/2) pasitiks vietos „Neptūnas“
"Ryto" laukia revanšo sieksiančio "Neptūno" iššūkis (LKL savaitgalio prognozė)
Savaitgalį į Lietuvos arenas grįžta „Betsafe–LKL“ kovos. Per dvi dienas bus sužaistos ketverios rungtynės, o centrinis turo mačas vyks sekmadienį, kai Klaipėdos „Neptūnas“
Ž.Janavičius: apie įsibėgėjusį "Neptūną" bei būsimą mačą su "Rytu"
Sezono starte buksavęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsibėgėjo. Uostamiesčio krepšininkai sezoną pradėjo iškovoję tris pergales per aštuonis mačus, tačiau dabar įšoko
J.Jocytės atsisveikinimo rungtynėse jos komanda nusileido kaunietėms
Kauno „Aistės-LSMU“ (1-1) dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą ir iškovojo pergalę Moterų lygos A diviziono rungtynėse Klaipėdoje. Roko Kondratavičiaus auklėtinės
Klaipėdoje – J. Jocytės išlydėtuvės: "Bus sunku atsisveikinti ne tik su komanda, bet ir su Lietuva"
Klaipėdos „Neptūno“ komandoje sezoną pradėjusi Justė Jocytė pasitinka etapo Moterų lygoje pabaigą. Penktadienio mūšis uostamiestyje su Kauno „Aistėmis-LSMU“ 14-metei
Fenomenali "Neptūno" atkarpa po ilgosios pertraukos parklupdė "Bešiktaš"
Klaipėdos „Neptūnui“ (4-2) užteko vieno galingo ketvirčio, kad sugrįžtų į pergalių kelią FIBA Čempionų lygoje. Po ilgosios pertraukos varžovus užbombardavę Tomo Rinkevičiaus
M.Kupšo žaidimo laiką trumpino asmeninės pražangos
Antrą nesėkmę iš eilės po keturių pergalių FIBA Čempionų lygoje patyrė Jeruzalės "Hapoel" (4/2) komanda su Mindaugu Kupšu.B grupėje žydai išvykoje 84:91 (22:26,
Š.Vasiliauskas buvo vienas vedlių į pergalę Čempionų lygoje
Antrą pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre pasiekė Gaziantepo "Gaziantep" (2/4) komanda su Šarūnu Vasiliausku.Ji C grupėje namie 79:76 (23:23, 14:19, 13:19, 29:15) palaužė Žemutinio
"Neptūno" kelyje - D.Ivanovičiaus "Bešiktaš" su dukart NBA čempionu priešaky
Bonoje praėjusią savaitę kritęs Klaipėdos „Neptūnas“ (3-2) trečiadienį į pergalių kelią bandys sugrįžti „Švyturio“ arenoje. Šįkart uostamiesčio ekipos
J.Mačiulio klubas namie nusileido vokiečiams
Antrą pralaimėjimą FIBA Čempionių lygos turnyre patyrė Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų AEK (4/2) komanda.Graikijos ekipa B grupėje namie kiek netikėtai 75:79 (18:18, 22:15, 15:29, 20:17) nusileido
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio  "Neptūno" revanšas (video)
Šiauliuose - uraganinis puolimas ir į pergalių kelią grįžusio "Neptūno" revanšas (video)
„Neptūnas“ (6/4) tęsia savo pergalių seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.Fantastišką puolimą pademonstravę klaipėdiečiai išvykoje 102:95 (26:20, 25:21,
Ištraukti KMT ketvirtfinalio burtai: "Rytas" ketvirtus metus iš eilės susikaus su "Juventus"
Šeštadienį įvykusioje burtų traukimo ceremonijoje paaiškėjo Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio poros.Mačo tarp Vilniaus „Ryto“ ir Prienų „CBet“
J.Mačiulio ekipą į pergalę vedė nuostabiai žaidęs K.Langfordas
FIBA Čempionų lygos B grupės viena iš favoričių ir toliau išlieka Atėnų AEK (4/1) komanda su Jonu Mačiuliu.Vietiniame čempionate stringantis Graikijos klubas namuose 74:66 (28:19,
Puikios žinios "Neptūno" stovykloje: pasirašyta sutartis su generaliniu rėmėju
„Neptūno“ stovykloje labai geros žinios – klubas rado generalinį rėmėją. Klubas ir bene didžiausia nuotolinių lošimų bei sporto lažybų įmonė Baltijos šalyse
Atsigaunantis "Neptūnas" patiesė "Lietkabelį ir pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą
Įsibėgėjantys Klaipėdos „Neptūno“ (5-4) krepšininkai „Betsafe–LKL“ rungtynėse greitai išbarstė susikrautą dviženklį pranašumą, tačiau po pertraukos
Čempionų lygoje "Neptūnas" sutriuškino vienus Ispanijos čempionato lyderių
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-1) tęsia pergalingų rungtynių seriją. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai namuose 91:73 (18:17, 25:16, 24:20, 24:20) įveikė Ispanijos lygoje siautėjančią Saragosos
M.Kupšas buvo tik įspūdingo komandos draugo pasirodymo liudininkas
Gražią pergalę FIBA Čempionų lygoje iškovojo Jeruzalės "Hapoel" (4/0) klubas su Mindaugu Kupšu.Be pralaimėjimų kol kas žengianti Izraelio ekipa namie 112:94 (26:33, 26:20,