Naujienos kraunasi...

"Nevėžio" treneris P.Juodis: pas arabus treniruotes nutraukdavo malda (interviu)

Autorius: Arūnas ABROMAITIS, „Respublikos“ žurnalistas.
"Nevėžio" treneris P.Juodis: pas arabus treniruotes nutraukdavo malda (interviu)
Treneriui Pauliui Juodžiui yra tekę padirbėti užsienyje - Ukrainoje ir Estijoje, bet praėjusį sezoną likimas jį nusviedė į daug tolimesnę ir egzotiškesnę šalį. 36 metų krepšinio specialistas atsidūrė Saudo Arabijoje, musulmonams šventame Medinos mieste, kur treniravo „Uhud“ ekipą. Kaip tvirtino P.Juodis, iš pradžių jis patyrė kultūrinį šoką, bet per porą mėnesių pavyko prisitaikyti. Darbą Saudo Arabijoje treneris vadina labai įdomia patirtimi, tačiau vieno sezono užteko. Paragavęs egzotikos, P.Juodis grįžo į tėvynę ir dabar Lietuvos krepšinio lygos kovoms rengia Kėdainių „Nevėžį“.

Nepaisant jauno amžiaus, P.Juodis gali pasigirti nemaža trenerio darbo patirtimi. Utenoje užaugęs krepšinio specialistas 2005-2007 m. „Panevėžio“ klube pabuvo ir asistentu, ir vyriausiuoju treneriu. Vėliau jis keturis sezonus padėjo siekti pergalių Klaipėdos „Neptūnui“. Uostamiestyje pareigos taip pat buvo skirtingos - tiek asistento, tiek vyriausiojo trenerio. 2011 m. P.Juodis prisijungė prie Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) trenerių štabo, o užpernai išvyko į Estiją - dirbti „Rapla“ klubo sporto direktoriumi.


Pernai P.Juodis įžengė ten, kur mūsų šalies krepšinio specialistai dar nebuvo dirbę. Saudo Arabija giliomis krepšinio tradicijomis tikrai negarsėja, net ir vertinant regiono masteliu. Ir egzotikos ar nuotykių P.Juodis neieškojo. Tiesiog trenerio darbo specifika tokia, kad niekada nežinai, kur atsidursi. „Laukiau pasiūlymų iš Lietuvos ir aplinkinių valstybių, bet nieko rimto nesulaukiau ir tada gavau pasiūlymą iš tokios egzotiškos šalies. Teko išvažiuoti. Galėjau laukti vadinamosios antrosios bangos, kai trenerių kaita vyksta po Naujųjų, tačiau laukti nenorėjau. Norėjau dirbti, ir tai nulėmė mano apsisprendimą“, - sakė P.Juodis. Saudo Arabijos čempionato reguliariajame sezone jo auklėtiniai užėmė trečiąją vietą. Sezonas baigėsi pusfinalio etapu, kuriame „Uhud“ 1-3 nusileido „Al Ittihad“ ekipai.

- Kokį krepšinio lygį radote Medinoje ir apskritai Saudo Arabijoje?

- Daugiau mažiau žinojau, koks bus tas lygis. Čempionatas yra gana aukšto lygio. Pas juos komandoje gali žaisti du legionieriai, jie būna stiprūs, tempia komandą, jiems mokami nemaži pinigai. Dažniausiai tai būna amerikiečiai, nes Saudo Arabijoje, kaip ir kitur, reikia ir šou elementų. O vietiniai žaidėjai yra pusiau profesionalūs. Jie turi pagrindinius darbus ir šalia to atvažiuoja pasportuoti.

- Jūsų komandoje legionieriai taip pat buvo amerikiečiai?

- Taip. Jie buvo pakankamai stiprūs žaidėjai, rungtyniavę NBA plėtojimosi lygoje. Beje, pagal nuostatus galima pakeisti penkis legionierius per sezoną. Keisčiausia, kad komandos komplektacija vyksta be trenerio žinios. Yra vietiniai šeichai, kurie nusprendžia, ar jiems patinka krepšininkų žaidimo stilius. Galima sakyti, teko vadovautis taisykle, kad kas moka pinigus, tas ir muziką užsako. Dirbau su komanda, kuri man buvo paduota, o ne su tuo, ko pats norėjau.

- Kurioje Lietuvos lygoje galėtų žaisti Medinos komanda?

- Nacionalinėje krepšinio lygoje ji tikrai nebūtų tarp autsaiderių. Galbūt ji būtų NKL penketuke.

- Saudo Arabijos žaidėjų į „Nevėžį“ turbūt nekviestumėte?

- Kaip čia pasakius. Aš turėjau tris žaidėjus iš Saudo Arabijos nacionalinės rinktinės. Tačiau pats žaidėjų požiūris į krepšinį yra visiškai kitoks. Mes, lietuviai treneriai, esame reiklūs, visada reikalaujame maksimumo. O jie neturi tokio supratimo, kad visų pirma reikia atiduoti 100 proc. jėgų per treniruotes, ir tik po to per varžybas. Per varžybas jie dirba, stengiasi, bet treniruotis nenori. Turi juos versti. Toks yra esminis skirtumas.

- Ar Medinoje į rungtynes susirinkdavo daug žiūrovų?

- Prasidėjus atkrintamosioms varžyboms, žiūrovų susirinkdavo nemažai, būdavo ir 1,5 tūkst. Palaikymas būdavo neblogas. O vykstant reguliariajam sezonui salė būdavo apytuštė.

- Turtingų žmonių Medinoje tikriausiai netrūksta. Ar vietos grietinėlei krepšinis yra įdomus?

- Mūsų savininkui priklauso futbolo ir krepšinio komandos. Jei kažkoks žaidėjas nepatinka, jis gali jį atleisti, priimti kitą. Kaip minėjau, sprendimuose iš esmės nedalyvavau. Oficialiai jie manęs paklausdavo, ar tinka vienas ar kitas žaidėjas, bet jei šeichui nepatinka, jei, sakykime, yra per mažai dėjimų, jis gali krepšininką paleisti ir kitą dieną salėje jau matai kitą žaidėją.

- Ar vežėtės į Saudo Arabiją savo šeimą?

- Gyvenau be šeimos, nes šalis visgi yra uždara. Iš tiesų turėjau galimybę, man buvo leista atsivežti šeimą. Tačiau nedrįsau to daryti, buvau nusiteikęs, kad tą sezoną išbūsiu vienas. Tai buvo įdomi patirtis ir kaip treneriui, ir kaip žmogui.

- Turbūt nemažas skirtumas, ar gyventi Europos šalyje, ar musulmoniškoje, ir dar tokioje, kurioje galioja šariato teisė?

- Iš pradžių tikrai buvo kultūrinis šokas, bet paskui apsipratau. Vis tiek daugiau koncentruojiesi į krepšinį, darbą ir mažiau dėmesio kreipi į kultūrinius dalykus. Aišku, įpročius teko šiek tiek pakeisti. Jei per treniruotę ateina maldos metas, turi nutraukti treniruotę. Tačiau po kokio mėnesio ar dviejų įpranti ir nekreipi dėmesio. Prieš pradėdamas treniruotę tiesiog žinai, kad viduryje turėsi 10 min. pertraukėlę. Stengiesi tą laiką išnaudoti kažkaip kitaip.

- Ko labiausiai trūko iš to, ką turėjote Lietuvoje, Ukrainoje, Estijoje?

- Turbūt bendravimo. Vis tiek yra kultūrų skirtumai, nors komandos vadovybė stengėsi daug kur mane nuvesti, kažką parodyti, kvietė vakarieniauti. Visgi norisi bendraminčių rato. Kaip sakiau, buvau tam nusiteikęs, turėjau informacijos iš trenerių, kurie yra dirbę Bahreine ar Kuveite. Arabų šalyse yra dirbę Darius Dikčius, Mindaugas Lukošius. Jie mane informavo, žinojau, kur važiuoju.

- Ar vietos žmonės į jus žiūrėjo geranoriškai, nebandė sekti, ar nepažeidžiate taisyklių, papročių?

- Ne, bent jau aš to nepastebėjau. Visi buvo labai draugiški, geranoriški.

- Dirbote viename svarbiausių ir švenčiausių musulmonų miestų. Spėjote jį pažinti?

- Miestas tikrai įdomus. Yra netgi zonos, į kurias negali įeiti ne musulmonai. Tačiau su vadybininku aš viską aplankiau ir apžiūrėjau. O štai Mekos apžiūrėti negalėjau. Ten teko būti tik žaidžiant rungtynes su vietos komanda. Medinoje mačiau visas svarbiausias vietas, taip pat ir kalną, kuriame, kaip sakoma, palaidotas Mahometas. Visai kitas pasaulis. Darbas kitos kultūros šalyje yra tikrai įdomi patirtis.

- Socialiniame tinkle skelbėte nuotrauką iš žvejybos Raudonojoje jūroje. Tikriausiai teko kažkiek pakeisti ir laisvalaikio įpročius?

- Pažvejoti iš tiesų teko. Tą išvyką suorganizavo komanda. Jie tikrai stengėsi sudaryti sąlygas nesėdėti vienam. Juo labiau kad ten labai karšta, 40 laipsnių. Ir patys arabai stengiasi kuo mažiau būti mieste, jiems taip pat karšta. Jei jau būna mieste, tai daugiau automobilyje ar pastate, kur yra kondicionierius. Klubas stengėsi, kad neliūdėčiau, priėmė labai geranoriškai ir tuo aš labai patenkintas.

- O ar klubo vadovai po sezono buvo patenkinti tuo, ką pasiekėte?

- Iš tiesų gal nelabai. Padėtis tokia, kad tas klubas laikomas vienu iš stipresnių. Jie norėjo bent jau žaisti finale, bet iš tikrųjų buvome šešti pagal finansines galimybes. Legionieriai lemia labai daug, o kitose komandose mačiau legionierius, kurie kažkada buvo ties NBA slenksčiu. Žinau, kokie pinigai jiems buvo skirti. Mes, deja, negalėjome įsigyti tokio lygio legionierių. Buvome dviem pakopomis aukščiau, nei turėjome būti pagal finansines galimybes, bet lūkesčiai buvo dar didesni.

- Klubo savininkai nesiūlė pratęsti bendradarbiavimo ar jūs pats to nenorėjote?

- Aš ir pats nenorėjau. Viskas gerai, egzotika, pažiūrėjau, pamačiau, bet likti ilgesniam laikui nesinorėjo.

- Tačiau „Nevėžis“ turbūt negali mokėti tokio atlyginimo kaip arabai?

- Atvirai pasakius, ten ir nebuvo kažkokių milžiniškų pinigų. Gal Jungtiniai Arabų Emyratai, Bahreinas ar Kuveitas moka didesnius pinigus, o ten jie nebuvo tokie dideli, kaip gal kas įsivaizduoja, kad gavau milijonus. Antra vertus, pinigai buvo didesni nei Lietuvoje.

- „Nevėžis“ pastaraisiais metais turėjo nemažai problemų. Tai atlyginimai vėluoja, tai lažybų skandalas kyla. Ar prieš pasirašant sutartį nekėlė nerimo tas neigiamos informacijos šleifas?

- Po to, kai išėjau iš „Neptūno“, keturis sezonus buvau ne Lietuvoje. Du sezonus teko praleisti Ukrainoje, aukšto lygio komandoje. Ji žaidė Eurolygoje. Po to teko pabūti Estijoje, Saudo Arabijoje ir aš pats jau norėjau dirbti Lietuvoje. Intensyviai ieškojau komandos čia. Suprantu, kad Kėdainiams dabar sunku atsikratyti to šleifo, tačiau po susitikimo su klubo vadovybe abejonės išsisklaidė. Jie sakė, kad ir patys nori atsikratyti skolininkų šleifo. Tai byloja ir trejų metų sutartis su savivaldybe, kuri garantuoja finansavimą.

- Komplektuojant komandą, „Nevėžis“ pirmiausia pasirašė sutartis su legionieriais. Tai buvo jūsų ar klubo vadovų sprendimas?

- Finansai mums neleidžia įsigyti pajėgių lietuvių. Labai dėl to apgailestauju, nes esu už lietuvišką komandą. Deja, realybė yra visai kitokia. Šiuo metu labai sunku prisikalbinti aukštesnio lygio lietuvius. Tenka rinktis variantą B - kviestis legionierius.

- Turbūt galima teigti, kad per tuos ketverius metus, kai nedirbote Lietuvoje, LKL lygis ir konkurencingumas gerokai išaugo?

- Be abejo. Matau, kaip komplektuojamos kitos komandos. Lygis tikrai aukštas. Septynios LKL komandos rengiasi žaisti Europos turnyruose, tai yra rekordinis skaičius. Kaip trenerį mane tai džiugina, tačiau kartu ir rodo, kad laukia labai sunkus sezonas.

- Ką šį sezoną gali pasiekti „Nevėžis“, koks yra jūsų tikslas?

- Sunku pasakyti. Žvelgiant į kitų komandų komplektaciją, reikia būti realistu. Klubo iškeltas tikslas yra patekti į atkrintamąsias varžybas. Galima įvardinti būtent tokį tikslą.

Parengta pagal savaitraščio „Respublika"  priedą „Sporto gyvenimas"

Naujienos ir pranešimai iš krepšinio pasaulio
    
"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
"Rytas" tik po pratęsimo prasibrovė į KMT finalo ketvertą
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) aiškūs jau pusė finalo ketverto dalyvių. Vilniaus „Rytas“ savo arenoje po pratęsimo 98:78 (22:23, 27:19, 13:20,
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Mačiulis prieš mūšį Vilniuje: galime padėti į šoną, kad aš "Žalgirio" žmogus
Šeštadienį Lietuvos krepšinio aistruolių dėmesį pritrauks istorine tapti galinti akistata sostinėje.Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalio atsakomosiose
"Nevėžis" nepaliko vilčių "Pieno žvaigždėms"
"Nevėžis" nepaliko vilčių "Pieno žvaigždėms"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (7-9) trečiajame kėlinyje pasidėjo pamatus pergalei ir galiausiai pasiekė ją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Gedimino Petrausko
Dramatiškai Kėdainiuose laimėję uteniškiai įsitvirtino LKL antrojoje vietoje
Dramatiškai Kėdainiuose laimėję uteniškiai įsitvirtino LKL antrojoje vietoje
Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (11-4) tęsia sėkmingą atkarpą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 74:71 (19:16, 13:15, 23:27, 19:13) palaužė
"Nevėžis-Optibet" rado pamainą išvykusiam Petrilevičiui
"Nevėžis-Optibet" rado pamainą išvykusiam Petrilevičiui
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ pasirašė sutartį su 203 cm ūgio puolėju Deshawnu Freemanu. Paskutinius du sezonus 29-erių amžiaus aukštaūgis praleido Slovakijos
"Rytas" tik paskutinę sekundę išvengė trečio pralaimėjimo "Nevėžiui"
"Rytas" tik paskutinę sekundę išvengė trečio pralaimėjimo "Nevėžiui"
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-8) jau iki šiol dukart davė pamokų Vilniaus „Rytui“ (10-3) – tiek „Betsafe-LKL“, tiek Citadele KMT.Dabar Gedimino Petrausko
Ryškiausią LKL sezono šou surengęs Žagaras pražudė "Gargždus"
Ryškiausią LKL sezono šou surengęs Žagaras pražudė "Gargždus"
Permaininga kova pirmadienio vakarą vyko Kėdainiuose, kur Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susirėmė vietos „Nevėžis-Optibet“ (6-7) ir „Gargždai“
Karjeros pasirodymą rengęs ir 24 taškus per kėlinį pelnęs Girdžiūnas atvedė "Neptūną" į pergalę
Karjeros pasirodymą rengęs ir 24 taškus per kėlinį pelnęs Girdžiūnas atvedė "Neptūną" į pergalę
Mindaugas Girdžiūnas nuo rungtynių pradžios ėmė kurti tokį šou, kokio kasdien Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) neišvysi.Galiausiai jis sužaidė karjeros
"Rytas" Kėdainiuose pralaimėjo pirmąjį KMT ketvirtfinalio mūšį
"Rytas" Kėdainiuose pralaimėjo pirmąjį KMT ketvirtfinalio mūšį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) prasidėjo ketvirtfinalio etapas, kuriame pirmąją sunkią pergalę pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“, kuris namie sensacingai 78:70
„Nevėžis-Optibet“ paliko „Labas GAS“ be pirmosios pergalės skonio (komentarai)
„Nevėžis-Optibet“ paliko „Labas GAS“ be pirmosios pergalės skonio (komentarai)
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir toliau be pergalių lieka Prienų „Labas GAS“ (0-11) ekipa.  Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 81:89
20 taškų persvarą išbarsčiusios "Pieno žvaigždės" iškovojo garbės pergalę
20 taškų persvarą išbarsčiusios "Pieno žvaigždės" iškovojo garbės pergalę
Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje („Citadele KMT“) savo žygį baigė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (1-5). Ramūno Cvirkos ekipa savo arenoje 86:85 (20:14, 30:23, 27:24,
Geresnio pasiūlymo sulaukęs Petrilevičius paliko Kėdainius
Geresnio pasiūlymo sulaukęs Petrilevičius paliko Kėdainius
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ liko be savo kapitono Pauliaus Petrilevičiaus.31-erių vidurio puolėjas pasinaudojo sutartyje numatyta galimybe ir, sulaukęs geresnio kitos komandos pasiūlymo,
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Prienų ekipą palikęs T. Sargiūnas papildė "Nevėžį-Optibet"
Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ papildė kitame „Betsafe-LKL“ klube – Prienų „Labas GAS“ – sezoną pradėjęs krepšininkas – Titas Sargiūnas.19-metis
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Pratęsimo pareikalavusiame mače Šiauliuose kėdainiečiai užsitikrino vietą KMT ketvirtfinalyje
Trečiadienio vakarą vietą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) ketvirtfinalyje užsitikrino Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-1) ekipa.Gedimino Petrausko auklėtiniai
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Gailiaus vedamas "Neptūnas" iškovojo dramatišką pergalę Kėdainiuose
Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Klaipėdos „Neptūnas“ (4-5), kuris svečiuose 71:67 (15:21, 18:16, 23:17, 15:13) palaužė
KMT: Šeškaus kariauna krito Kėdainiuose, Kiltinavičiaus debiutą apkartino "Juventus"
KMT: Šeškaus kariauna krito Kėdainiuose, Kiltinavičiaus debiutą apkartino "Juventus"
Po trumpos pertraukos Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmajame etape prasidėjo antrasis ratas.Po permainingos kovos namuose rungtyniavęs Kėdainių „Nevėžis-Optibet“
Peno sužaidė sezono mačą, o "Lietkabelis" šventė sunkią pergalę Kėdainiuose
Peno sužaidė sezono mačą, o "Lietkabelis" šventė sunkią pergalę Kėdainiuose
Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (6-2) gerai startavo, vėliau išbarstė persvarą, tačiau po pertraukos susiėmė ir pasiekė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).Nenado
"Nevėžis" 6 taškais per 5 sekundes išplėšė pratęsimą bei laimėjo per antrąjį
"Nevėžis" 6 taškais per 5 sekundes išplėšė pratęsimą bei laimėjo per antrąjį
Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) pirmojo etapo kovos tęsiasi, o trečiadienio vakarą Kėdainiuose užvirė itin karšta ir papildomų 10 minučių pareikalavusi dvikova,
17-metis Krivas buvo vienas "Žalgirio" vedlių į pergalę prieš "Nevėžį"
17-metis Krivas buvo vienas "Žalgirio" vedlių į pergalę prieš "Nevėžį"
Sekmadienio vakarą „Betsafe-LKL“ čempionate šeštą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Kauno „Žalgirio“ (6-0) komanda.Žalgiriečiai namuose
Šeškaus kariauna KMT kovas pradėjo dramatiška pergale prieš svečius iš Kėdainių
Šeškaus kariauna KMT kovas pradėjo dramatiška pergale prieš svečius iš Kėdainių
Trečiadienį startavus Citadele KMT grupių etapui, pirmąją pergalę šiame turnyre iškovojo Jonavos „CBet“ (1-0) ekipa.Toliau neklumpantys Virginijaus Šeškaus
Šaltą dušą atlaikę "Šiauliai" užtikrintai įveikė "Nevėžį"
Šaltą dušą atlaikę "Šiauliai" užtikrintai įveikė "Nevėžį"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įvyko dviejų iki šiol tą pačią vietą besidalinusių komandų akistata. „Šiauliai“ (3-2) išvykoje 92:81 (14:21,
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę Maksvytis žaidėjų nespaudė: aišku, laimėti norėjosi lengviau
Prieš dvigubą Eurolygos savaitę Maksvytis žaidėjų nespaudė: aišku, laimėti norėjosi lengviau
„Laimėjome rungtynes, norėjosi, aišku, šiek tiek lengviau, bet pavyko paskirstyti minutes prieš dvigubą Eurolygos savaitę. Kažkiek natūralu, kad komanda nebuvo 100 proc.
"Rytas" neapgynė savo tvirtovės nuo svečių iš Kėdainių
"Rytas" neapgynė savo tvirtovės nuo svečių iš Kėdainių
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionai naujajame sezone nepralaimėję išliko tik iki ketvirtojo turo. Vilniaus „Rytas“ (3-1) savo aikštėje
"Žalgiris" be gailesčio sudorojo "Šiaulius"
"Žalgiris" be gailesčio sudorojo "Šiaulius"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) užfiksuotas kol kas didžiausias sezono sutriuškinimas.Kauno „Žalgiris“ (3-0) pirmajame namų mače 96:60 (28:14,
Ištraukti pirmojo Citadele KMT etapo burtai
Ištraukti pirmojo Citadele KMT etapo burtai
Sekmadienį rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ ilgosios pertraukos metu, tiesioginiame BTV eteryje įvyko Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT)
"Cbet" įsirašė dar vieną pergalę įveikdama "Nevėžį" (komentarai)
"Cbet" įsirašė dar vieną pergalę įveikdama "Nevėžį" (komentarai)
Jonavos „CBet“ (2-0) komanda pasiekė antrąją pergalę naujajame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone.Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savų sirgalių
Žagaro tritaškis paskutinę sekundę palaidojo "Juventus" (komentarai)
Žagaro tritaškis paskutinę sekundę palaidojo "Juventus" (komentarai)
Trečiadienio vakarą savo pergalių sąskaitą „Betsafe-LKL“ čempionate įspūdingu būdu atsidarė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (1-1).Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje
Iš gilios duobės išlipęs "Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis laimėjo Utenoje
Iš gilios duobės išlipęs "Rytas" tik paskutinėmis sekundėmis laimėjo Utenoje
Prasidėjusiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) sezone atėjo laikas ir čempionų startui.Vilniaus „Rytas“ (1-0) titulo gynybą pradėjo išvykos maču prieš

Vartotojo meniu
Diskusijos
Krepšinio torentai (169) 02.09 12:36
Ką šiuo metu klausotės? (2364) 12.19 00:07
NBA 2014-2015 (1022) 01.08 18:51
EuroBasket 2015 (56) 01.09 07:15
Nauja Eurobasket.lt versija (755) 11.17 15:45
Apie
Draugaukime