"Nevėžis" antrą kartą palaužė marijampoliečius ir pateko į kitą KMT etapą

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai gana užtikrintai žengė į antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą. „Betsafe-LKL“  atstovai antrose pirmojo etapo rungtynėse savo aikštėje ir antrą kartą 87:80 (24:11; 16:23; 19:20; 28:26) įveikė Marijampolės  „Sūduvos–Mantingos“  krepšininkus.

Pirmąjį mačą kėdainiškiai išvykoje taip pat buvo laimėję septynių taškų persvara – 82:75. „ “

Kitame etape Kėdainių krepšininkų lauks susitikimas su Utenos  „Juventus“ krepšininkais, kurie kitoje poroje nugalėjo praėjusio sezono NKL nugalėojus – Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“ komandą. Abu susitikimai bus sužaisti lapkričio mėnesį.

Lemiamas gana lygių rungtynių lūžis įvyko paskutiniame ketvirtyje, kai savo žodį tarė prieš tai ilgą laiką tylėjęs Regimantas Miniotas. Šeimininkų krepšininkas per tris kėlinio minutes pelnė aštuonis taškus paeiliui ir taip nustūmė svečius į duobę, iš kurios išlipti šiems nebepavyko – rezultatas tapo 67:56.

Svečių iš Marijampolės gretose šiame susitikime į aikštę grįžo dėl traumos pirmąsias rungtynes praleidęs komandos kapitonas Aurimas Kieža.

Būtent pastarasis antrame kėlinyje pelnė didelę dalį savo komandos taškų, padėjusių marijampoliečiams pavojingai priartėti prie varžovų.

Kėdainių krepšininkai varžovus nuo pat pradžios surakino savo gynyboje – šie pirmus taškus pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, o šeimininkai puolime tokių sunkumų neturėjo ir jau pirmame kėlinyje susikūrė dviženklę persvarą – 12:2. Marijampoliečiai ir toliau nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui, tad šie ir toliau nuosekliai didino savo pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 24:11.

Antrame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi svečių puolėjas Aurimas Kieža, kurio pastangomis šeimininkų pranašumas sumažėjo iki vienaženklio – 31:25. Vėliau komandos dar keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus rungtynėms kėdainiškiai pirmavo 40:34.

Po pertraukos svečiai ir toliau nepaleido kėdainiečių per daug toli, tačiau ir visiškai likviduoti deficito nepajėgė – 51:45. Dar daugiau pozityvo marijampoliečiai sulaukė paskutinę kėlinio sekundę, kai pataikytas Tautvydo Kliučinyko tritaškis dvikovos favoritams prieš ketvirtą kėlinį paliko jau tik penkių taškų pranašumą – 59:54.

„Nevėžis“: Jonas–Christopheras Fulleris 15, Chauncey Collinsas 14 (8 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 13

„Sūduva–Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 27, Aurimas Kieža 17, Tautvydas Kliučinykas 15 (3/3 trit.)

Š.Jasikevičius: tai viena tų pergalių, kurios nedžiugina
Kauno "Žalgiris" praėjusią savaitę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) netikėtai krito prieš Šiaulių "Šiaulių" krepšininkus, bet sugebėjo atsitiesti
LKL ryžosi inovacijai, kokios krepšinyje dar nėra buvę
Lietuvos krepšinio lyga ryžosi inovacijai, kokios krepšinyje dar nėra buvę.Per Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketvertą Klaipėdoje teisėjai dirbs vilkėdami išmaniuosius
"Šiaulių" ir "Žalgirio" kovos Karaliaus Mindaugo taurėje paženklintos rekordais
Kauno „Žalgiris“ ir „Šiauliai“ trečius metus iš eilės susitinka Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje ir ligšiolės šių komandų
A.Sireika apie šiandienos rungtynes prieš "Žalgirį": jie atvažiuos susikoncentravę
„Šiaulių“ krepšininkai šį vakarą priima Kauno „Žalgirį“ praėjus 48 valandoms po netikėtos pergalės prieš šalies čempionus „Betsafe–LKL“
Alytuje - dramatiška "Nevėžio" pergalė paskutinėmis sekundėmis
Neįtikėtina atkarpa antroje ketvirto kėlinio pusėje padėjo Kėdainių „Nevėžio“ (6-13) krepšininkams iš Alytaus grįžti su įspūdinga pergale – lemiamu metu spurtavę
"Neptūno" dubleriai sutriuškino "Ryto" jaunimą, lyderių mūšyje triumfavo "Telšiai"
Nuo rungtynių pradžios dominavę Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (18-9) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo užtikrintą
NKL čempionų treneris prieš lyderių mūšį: puolimu esu patenkintas, gynyboje einame gera linkme
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį VIKINGLOTTO-NKL pirmenybių etapą užbaigs su dviem pajėgiais varžovais: jau rytoj laukia dvikova su „Telšiais“, o šeštadienį
Ar įsibėgėjęs "Lietkabelis" gali apkartinti "Žalgirio" sezoną? (V.Šeškaus ir R.Paulausko komentarai)
„Jei rinktumėmės pagal paskutines rungtynes, Kauno „Žalgiriui“ labiausiai tinka Panevėžio „Lietkabelis“ pagal galimybę sukurti intrigą“, – įsitikinęs
Žalgirietis J.Landale'as iškovojo bilietą į LKL snaiperio konkursą
Jockas Landale‘as nėra dažniausiai iš toli atakuojantis krepšininkas, bet būtent jis iškovojo bilietą į „Betsafe–LKL“ snaiperio konkursą.Kauno „Žalgirio“
Persvarą iššvaistęs "Žalgiris" turėjo paprakaituoti su "Nevėžiu"
Visas rungtynes pirmavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sugrįžo 89:84 (22:17, 32:25, 15:20, 15:27) atlaikę Kėdainių
V.Praškevičius dirbs "Nevėžio" klube
Prie komandos trenerių štabo prisijungė Virginijus Praškevičius. Per savo įspūdingą karjerą jis sukaupė labai daug patirties, kuria nuo šiol dalinsis su jauną branduolį turinčios
"Žalgiriui" tritaškių konkurse greičiausiai atstovaus du žaidėjai
Šį savaitgalį paaiškės pirmasis LKL „Snaiperio“ konkurso dalyvis, kuris vasario 16 d. per Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą sieks laimėti tritaškių konkursą.Pasibaigus
J.Jogminas: apie patirtį trijulių krepšinyje ir dėjimus
Justinas Jogminas Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ekipoje ir VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pradėjo savo antrąjį sezoną, kuriame dėjo dar vieną žingsnį į priekį.22-ejų puolėjas šį
"Rytas" namie su kaupu atsirevanšavo "Nevėžiui"
Pirmojo „Betsafe-LKL“ rato pamoką išmokęs Vilniaus „Rytas“ (12-5) klaidų nekartojo ir pakovoti dėl dar vienos sensacijos Kėdainių „Nevėžiui“ (5-12) neleido.Dainiaus
Broliai Kalaitzakiai: apie "Panathinaikos", mūšius su Lietuvos rinktine ir Lavrinovičius
„Aš šiek tiek aukštesnis, bet nematau skirtumų. Mes visiškai tokie patys“, – pažintį su savimi ir broliu pradėjo Georgios Kalaitzakis.Brolius dvynius Lavrinovičius
KMT pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse "Juventus" parbloškė "Rytą"
Be Shannono Scotto ir Norbergo Gigos rungtyniavusi Utenos „Juventus“ Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį pradėjo staigmena.Namuose ketvirtfinalio seriją pradėję uteniškiai
KMT ketvirtfinalis: Utenoje "Ryto" laukia amžinas varžovas
Šiandien vakare Vilniaus „Rytas“ pradeda kovas 2019-2020 m. sezono „Citadele Karaliaus Mindaugo taurės“ turnyre. Titulą ginantiems vilniečiams varžybų ketvirtfinalyje
Sugrįžtančiose NKL kovose artėja svarbus metas
Po šventinės savaitės pertraukos grįžtančios VIKINGLOTTO-Nacionalinės krepšinio lygos kovos artėja link antrojo rato kulminacijos. Lygos komandoms liko sužaisti po 5-6 rungtynes,
M.Jucikas paskutinėmis sekundėmis išplėšė "Nevėžiui" pergalę prieš pasvaliečius
Kėdainių sirgaliai galėjo stebėti intriguojančią dramą „Betsafe–LKL“, kurioje vietos „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko
Dar vienas pralaimėjimas teisme "Nevėžiui" kainuos penkiaženklę sumą
Kėdainio „Nevėžio“ skolų kuprą papildė kompensacija, kurią klubas privalės išmokėti buvusiam ekipos vairininkui Dariui Dimavičiui.51-erių specialistui Kauno apylinkės teismas
J.Juciko dvitaškis išplėšė "Juventus" pergalę Kėdainiuose
Juliaus Juciko pergalingas dvitaškis pratęsė uteniškių sėkmingą atkarpą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Utenos „Juventus“ svečiuose 80:78 (19:24, 22:23, 24:18,
"Nevėžis" įregistravo 17-metį talentą
Kėdainių „Nevėžis“ į paraišką dalyvauti „Betsafe–LKL“ čempionate įtraukė 17-metį Matą Razbadauską.Kėdainių krepšinio mokyklos auklėtinis šį
Pasinaudok galimybe KMT finalus stebėti šalia komandos suolelio!
Norite stebėti Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalines kovas iš pačių geriausių vietų prie pat komandų suolelių?Jums net nereikia pirkti šio brangiausio bilieto. Lietuvos
KMT ketvirtfinalis prasidėjo sunkia "Lietkabelio" pergale Pasvalyje
Panevėžio „Lietkabelis“ antroje rungtynių dalyje spurtavo 16:3, ketvirtajame kėlinyje išlaikė varžovus be taškų penkias minutes ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį
Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalis startuoja Aukštaitijos derbiu
Panevėžio „Lietkabelis“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ trečius metus paeiliui stoja į kovą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.„Pieno žvaigždės“
Prasidėjo prekyba bilietais į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą
Krepšinio sirgaliai jau gali įsigyti bilietus į Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro finalo ketverto varžybas.Likus savaitei iki Kalėdų pradėta prekyba į vasario 15-16 d. Klaipėdoje
Šturmą atlaikęs "Nevėžis" paskutinėmis sekundėmis palaužė svečius iš Prienų
Po krepšiais siautėjęs Viny Okuou užfiksavo ketvirtąjį sezono dvigubą dublį, Julius Kazakauskas pataikė pergalingą dvitaškį, o jų atstovaujamas Kėdainių „Nevėžis“
V.Bulotas - apie "Nevėžio" rezultatus ir Kalaitzakių šansus NBA
Nors „Betsafe-LKL“ turnyro lentelėje Kėdainių „Nevėžiui“ kol kas sunkiai sekasi įsisukti į konkurencinę kovą, komanda savo žaidimu spėjo užsitarnauti sirgalių simpatijas