"Nevėžis" antrą kartą palaužė marijampoliečius ir pateko į kitą KMT etapą

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai gana užtikrintai žengė į antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą. „Betsafe-LKL“  atstovai antrose pirmojo etapo rungtynėse savo aikštėje ir antrą kartą 87:80 (24:11; 16:23; 19:20; 28:26) įveikė Marijampolės  „Sūduvos–Mantingos“  krepšininkus.

Pirmąjį mačą kėdainiškiai išvykoje taip pat buvo laimėję septynių taškų persvara – 82:75. „ “

Kitame etape Kėdainių krepšininkų lauks susitikimas su Utenos  „Juventus“ krepšininkais, kurie kitoje poroje nugalėjo praėjusio sezono NKL nugalėojus – Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“ komandą. Abu susitikimai bus sužaisti lapkričio mėnesį.

Lemiamas gana lygių rungtynių lūžis įvyko paskutiniame ketvirtyje, kai savo žodį tarė prieš tai ilgą laiką tylėjęs Regimantas Miniotas. Šeimininkų krepšininkas per tris kėlinio minutes pelnė aštuonis taškus paeiliui ir taip nustūmė svečius į duobę, iš kurios išlipti šiems nebepavyko – rezultatas tapo 67:56.

Svečių iš Marijampolės gretose šiame susitikime į aikštę grįžo dėl traumos pirmąsias rungtynes praleidęs komandos kapitonas Aurimas Kieža.

Būtent pastarasis antrame kėlinyje pelnė didelę dalį savo komandos taškų, padėjusių marijampoliečiams pavojingai priartėti prie varžovų.

Kėdainių krepšininkai varžovus nuo pat pradžios surakino savo gynyboje – šie pirmus taškus pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, o šeimininkai puolime tokių sunkumų neturėjo ir jau pirmame kėlinyje susikūrė dviženklę persvarą – 12:2. Marijampoliečiai ir toliau nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui, tad šie ir toliau nuosekliai didino savo pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 24:11.

Antrame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi svečių puolėjas Aurimas Kieža, kurio pastangomis šeimininkų pranašumas sumažėjo iki vienaženklio – 31:25. Vėliau komandos dar keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus rungtynėms kėdainiškiai pirmavo 40:34.

Po pertraukos svečiai ir toliau nepaleido kėdainiečių per daug toli, tačiau ir visiškai likviduoti deficito nepajėgė – 51:45. Dar daugiau pozityvo marijampoliečiai sulaukė paskutinę kėlinio sekundę, kai pataikytas Tautvydo Kliučinyko tritaškis dvikovos favoritams prieš ketvirtą kėlinį paliko jau tik penkių taškų pranašumą – 59:54.

„Nevėžis“: Jonas–Christopheras Fulleris 15, Chauncey Collinsas 14 (8 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 13

„Sūduva–Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 27, Aurimas Kieža 17, Tautvydas Kliučinykas 15 (3/3 trit.)

Praviras duris "Nevėžiui" palikusi LKL neįsiklausė į "Žalgirio" norą
Lietuvos krepšinio lyga (LKL) ir toliau neuždaro durų Kėdainių „Nevėžiui“. Prieš kelias dienas paskelbusi, jog 17 metų aukščiausiame šalies divizione žaidusi
"Nevėžio" krachas: komanda nedalyvaus LKL čempionate, šaukiamas neeilinis posėdis
Septyniolika sezonų Lietuvos krepšinio lygoje praleidęs Kėdainių „Nevėžis“ kitą sezoną „Betsafe–LKL“ čempionate nedalyvaus.„Nevėžis“ neįvykdė
"Nevėžis" paprašė LKL pavėlinti terminą reikiamiems dokumentams pateikti
Lietuvos krepšinio lyga sulaukė Kėdainių „Nevėžio“ klubo prašymo savaite pavėlinti terminą, per kurį klubas įpareigotas pateikti dokumentus siekiant teisės dalyvauti
G.Matulis grįžta į NKL čempionų gretas
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ susigrąžino dar vieną NKL čempioną. Ateinantį sezoną klubo marškinėlius vėl vilkės Gintautas Matulis.Patyręs krepšininkas gynė „Sūduvos-Mantingos“
NKL čempionai išlaikė vieną komandos lyderių
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliau aktyviai darbuojasi komplektuodama sudėtį artėjančio sezono kovoms. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai pratęsė sutartį su Edvinu
Išplėstas KMT formatas - su daugiau NKL klubų ir didesniu rungtynių skaičiumi
Kitą sezoną Karaliaus Mindaugo taurės žiūrovai sulauks dar įdomesnio reginio – turnyre pirmą kartą varžysis 16 komandų.Tokį sprendimą pirmadienį priėmė LKL valdyba, patvirtinusi ir
LKL: pailginta pusfinalio serija, bausmės už nepagrįstą kritiką bei išplėstas taurės formatas
Naujasis „Betsafe–LKL“ čempionatas prasidės rugsėjo 21 d. rungtynėmis Klaipėdoje tarp „Neptūno“ ir Utenos „Juventus“ komandų.Tai nuspręsta pirmadienį
LKL licencijos suteiktos 10 klubų, "Nevėžiui" - dalinė
isi 10 klubų, dalyvavę LKL licencijavimo procese, gavo licencijas dalyvauti 2019–2020 m. „Betsafe–LKL“ čempionate – tokį sprendimą priėmė pirmadienį posėdžiavusi
S.Buterlevičius rungtyniaus Rumunijoje
Praėjusį sezoną Kėdainių "Nevėžio" komandoje pradėjęs, bet po Naujųjų į Graikijos antrą lygą rungtyniauti persikėlęs Simas Buterlevičius ir ateinantį sezoną žais užsienyje.Skelbiama,
"Nevėžis" stumiamas į prarają: valdžios pasiūlymas - žaisti žemesnėje lygoje
Nuo 1992 metų gyvavęs vienintelis profesionalus Kėdainių krepšinio klubas šiuo metu sprendžia hamletišką klausimą. Tačiau tolimesnis finansinių nepriteklių prispausto klubo
"Nevėžis" svaidosi ultimatumais savivaldybei, o už LKL vadovo apgavimą gali būti išmestas iš čempionato
Kėdainių krepšinio klubas „Nevėžis“, šiais metais iš rajono savivaldybės jau gavęs ir išleidęs 183 tūkst. eurų, praėjus vos porai mėnesių vėl remia
NKL čempionų gretose - dar du naujokai
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ toliu tęsia komplektacijos darbus. Ši kartą pranešama apie dar du naujokus: Joną Zaką (21 m., 192 cm) ir Julių Liesį (19
NKL čempionų gretas sustiprino du LKL patirties turintys žaidėjai
NKL čempionė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ tęsia vasaros darbus. Prie komandos prisijungė lengvasis krašto puolėjas Martynas Linkevičius (33 m., 197 cm), pakeisiantis Aurimą
P.Šakinis stoja prie NKL čempionų vairo
Nacionalinės krepšinio lygos čempionų Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vairą perima Povilas Šakinis.Jis pakeitė Marijampolės klubą ant nugalėtojų pakylos atvedusį
G.Leonavičius: apie LKL grandus mokyklos salėje, skolas ir neapdainuotus "Nevėžio" herojus
LKL akademija, siekdama šviesti krepšinio visuomenę apie klubo „Nevėžis“ istoriją – spalvingiausius įvykius, didžiausius laimėjimus – vysto rubriką „Šią
Devintąją vietą iškovojęs "Nevėžis" vainikavo tragišką "Pieno žvaigždžių" ratą
Kėdainių „Nevėžis“ (8-28) pabaigė „Betsafe-LKL“ sezoną padovanodamas savo sirgaliams gražią pergalę. Devintąją vietą užsitikrinę Ramūno Cvirkos auklėtiniai namie
Z.Hearsto šou kilstelėjo "Nevėžį" į devintą vietą (video komentarai)
Įspūdingai krepšį atakavęs Zaidas Hearstas sužaidė karjeros Lietuvoje rungtynes, o jo vedamas Kėdainių „Nevėžis“ (7-28) atsiplėšė nuo „Betsafe-LKL“ čempionato
LKL pripažino: teisėjai atėmė pergalę iš "Šiaulių"
Lietuvos krepšinio lyga, išanalizavusi balandžio 25 d. vykusias „Betsafe–LKL“ rungtynes tarp „Šiaulių“ ir Kėdainių „Nevėžio“, paskyrė
G.Masiulio karjeros mačas pažymėjo šeštąją "Neptūno" pergalę iš eilės
Klaipėdos „Neptūnas“ tęsia pergalingą žygį „Betsafe–LKL“ čempionate. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 86:76 (21:21, 20:15, 21:19, 24:21) pranoko Kėdainių „Nevėžį“
Aiškios visos LKL atkrintamųjų varžybų komandos
Kėdainių „Nevėžio“ pergalė užvėrė duris „Šiauliams“ į atkrintamąsias varžybas, o tai reiškia, kad aiškios visos aštuonios komandos, tęsiančios
"Šiauliai" namie panaikino triuškinamą deficitą, bet nusileido "Nevėžiui"
Kėdainių „Nevėžio“ ekipa iššvaistė 24 taškų persvarą, tačiau Armino Urbučio metimas su sirena nebuvo įskaitytas ir kėdainiečiai išsigelbėjo Šiauliuose.
Sezoną "Nevėžis" užbaigs su kitu treneriu
Po trylikos pralaimėjimų Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pirmenybėse iš Kėdainių „Nevėžio“ vyriausiojo trenerio pareigų pasitraukė Darius Dimavičius.Komandos
"Nevėžis" Šiauliuose pasitinka svarbiausią sezono mūšį
Kėdainių „Nevėžis“ svarbiausią sezono mūšį Šiauliuose pasitinka atlikęs korekciją vyriausiojo trenerio rolėje. Vilčių iš lentelės dugno pakilti neprarandantiems
T.Dimšos vedama "Juventus“ ekipa sutriuškino bedantį "Nevėžį"
Tomas Dimša sužaidė geriausias sezono rungtynes, o jo vedama Utenos „Juventus“ komanda (14-18) iškovojo užtikrintą pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Žydrūno
Ž.Urbonas: šiemet čempionatas - stipriausias per LKL istoriją
Utenos „Juventus“ komanda pastaruoju metu turėjo galvoti, kaip išsaugoti šeštą vietą reguliariajame „Betsafe–LKL“ sezone.Tačiau kritusi Pasvalio „Pieno
Sensacija LKL: "Rytas" namie nusileido autsaideriams, traumą patyrė A.Parachovskis
Kėdainių „Nevėžis“ (5-25) sensacingai nutraukė dvylikos pralaimėjimų seriją „Betsafe-LKL“ čempionate – lygos autsaideriai svečiuose 70:68 (13:18, 21:10, 15:23, 21:17)
Ar "Rytas" pastūmės "Nevėžį" prasčiausio sezono klubo istorijoje link? (ilgiausios serijos)
Kai Kėdainių „Nevėžis“ pastarąjį kartą žaidė su Vilniaus „Rytu“, vargu, ar kas tikėjosi tokios rungtynių pabaigos, kokia įvyko Kėdainiuose.Regimantas Miniotas tuomet
Didžiausią pergalę iškovojęs "Lietkabelis" pratęsė "Nevėžio" nesėkmių seriją (komentarai)
Panevėžio „Lietkabelio“ (19/11) komanda pasiekė didžiausią sezono pergalę, namuose 101:60 (23:23, 24:17, 27:13, 27:7) nepalikdama vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (4/26).Tuo