"Nevėžis" antrą kartą palaužė marijampoliečius ir pateko į kitą KMT etapą

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai gana užtikrintai žengė į antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą. „Betsafe-LKL“  atstovai antrose pirmojo etapo rungtynėse savo aikštėje ir antrą kartą 87:80 (24:11; 16:23; 19:20; 28:26) įveikė Marijampolės  „Sūduvos–Mantingos“  krepšininkus.

Pirmąjį mačą kėdainiškiai išvykoje taip pat buvo laimėję septynių taškų persvara – 82:75. „ “

Kitame etape Kėdainių krepšininkų lauks susitikimas su Utenos  „Juventus“ krepšininkais, kurie kitoje poroje nugalėjo praėjusio sezono NKL nugalėojus – Klaipėdos „Neptūnas–Akvaservis“ komandą. Abu susitikimai bus sužaisti lapkričio mėnesį.

Lemiamas gana lygių rungtynių lūžis įvyko paskutiniame ketvirtyje, kai savo žodį tarė prieš tai ilgą laiką tylėjęs Regimantas Miniotas. Šeimininkų krepšininkas per tris kėlinio minutes pelnė aštuonis taškus paeiliui ir taip nustūmė svečius į duobę, iš kurios išlipti šiems nebepavyko – rezultatas tapo 67:56.

Svečių iš Marijampolės gretose šiame susitikime į aikštę grįžo dėl traumos pirmąsias rungtynes praleidęs komandos kapitonas Aurimas Kieža.

Būtent pastarasis antrame kėlinyje pelnė didelę dalį savo komandos taškų, padėjusių marijampoliečiams pavojingai priartėti prie varžovų.

Kėdainių krepšininkai varžovus nuo pat pradžios surakino savo gynyboje – šie pirmus taškus pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, o šeimininkai puolime tokių sunkumų neturėjo ir jau pirmame kėlinyje susikūrė dviženklę persvarą – 12:2. Marijampoliečiai ir toliau nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui, tad šie ir toliau nuosekliai didino savo pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 24:11.

Antrame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi svečių puolėjas Aurimas Kieža, kurio pastangomis šeimininkų pranašumas sumažėjo iki vienaženklio – 31:25. Vėliau komandos dar keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus rungtynėms kėdainiškiai pirmavo 40:34.

Po pertraukos svečiai ir toliau nepaleido kėdainiečių per daug toli, tačiau ir visiškai likviduoti deficito nepajėgė – 51:45. Dar daugiau pozityvo marijampoliečiai sulaukė paskutinę kėlinio sekundę, kai pataikytas Tautvydo Kliučinyko tritaškis dvikovos favoritams prieš ketvirtą kėlinį paliko jau tik penkių taškų pranašumą – 59:54.

„Nevėžis“: Jonas–Christopheras Fulleris 15, Chauncey Collinsas 14 (8 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 13

„Sūduva–Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 27, Aurimas Kieža 17, Tautvydas Kliučinykas 15 (3/3 trit.)

Sezono mačą sužaidęs Ebo – apie sunkų laikotarpį dėl situacijos tėvynėje bei teorines kėdainiečių viltis
„Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone likus vos kelioms savaitėms, turnyrinės lentelės apačios klubai kabinasi į paskutiniuosius šiaudus vilties pasiekti atkrintamąsias varžybas.Pasvalio
78 naudingumo balus surinkęs puolėjų duetas atvedė "Olimpą" į pergalę mažojo finalo starte
„7bet-NKL“ mažojo finalo starte pirmąjį žingsnį bronzos medalių link žengė žvėriškus pasirodymus surengęs Palangos „Olimpo“ puolėjų tandemas ir kompanija. Sandžio
Kėdainiuose laimėję "Šiauliai" įsitvirtino devintoje vietoje
„Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje triumfavę „Šiauliai“ (7-18) išsaugojo teorines viltis pasiekti atkrintamąsias varžybas.Žydrūno Urbono
Trečią sykį Marijampolėje laimėjusi "Kretinga" dramatiškai prasibrovė į finalą
10-oje vietoje reguliarųjį sezoną baigusi „Kretinga“ pratęsė pasakišką žygį atkrintamosiose ir žengė į „7bet-NKL“ finalą. Arimanto Mikaločiaus vyrai išvykoje
Prireiks lemiamo pusfinalio mačo: "Sūduva-Mantinga" užtikrintai pranoko kretingiškius
Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“
Serijos rezultatą Marijampolėje dramatiškai persvėrusi "Kretinga" priartėjo prie finalo
„Kretinga“ po skaudžios nesėkmės reabilitavosi ir vėl persvėrė „7bet-NKL“ pusfinalio seriją savo naudai. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai išvykoje  82:78 (22:18,
Vilniuje – išvarytas Petrauskas ir nelengva "Wolves" pergalė
Šeštadienio vakarą Vilniaus „Wolves“ (17-8) iškovojo septynioliktąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Nedo Pacevičiaus auklėtiniai namuose 102:83 (23:27,
Sausakimšame Kretingos sporto centre "Sūduva-Mantinga" nupūtė žemaičius
Sausakimšame Kretingos sporto centre į pergalių kelią „7bet-NKL“ atkrintamosiose tvirtai grįžo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje
LKL mėnesio MVP tapęs Watermanas: ateityje noriu pasiekti Eurolygą
Kovo mėnuo baigėsi, o Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vieną MVP trofėjų susižėrė Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ lyderis Zane‘as Watermanas.Kovą
"Rytas" Normanto sugrįžimą pažymėjo pergale Kėdainiuose
Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mače favorito etiketę pateisinti pavyko Vilniaus „Rytui“ (19-4). Sostinės ekipa išvykoje užtikrintai 88:79 (21:19,
Staigmenos NKL pusfinalyje tęsiasi: kretingiškiai atėmė namų pranašumą iš marijampoliečių
Vieną staigmeną po kitos „7bet-NKL“ ir toliau kuria „Kretinga“. Arimanto Mikaločiaus auklėtiniai pusfinalio starte panaikino dviženklį deficitą ir išvykoje 67:64 (13:16,
Atsitiesusios "Pieno žvaigždės" dramatiškai nusileido svečiams iš Kėdainių
Turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje svarbią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (6-16), kuris svečiuose 76:74
Vilio pabaigoje traukiami marijampoliečiai palaužė "Perlą" ir prasibrovė į pusfinalį
Trečiajame kėlinyje atsiplėšusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ žengė į „7bet-NKL“ pusfinalį. Tomo Gaidamavičiaus kariauna išvykoje 76:69 (16:15, 14:16, 19:12,
Vaitkus – apie sezoną Kėdainiuose bei kitą trenerio Petrausko pusę
„Betsafe-LKL“ reguliarusis sezonas nenumaldomai artėja prie pabaigos, tad komandos siekia pasinaudoti paskutinėmis progomis pagerinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Viena iš
"Olimpas" išplėšė lemiamą mačą, "Perlas" per pratęsimą laimėjo Marijampolėje
„7bet-NKL“ atkrintamųjų ketvirtfinalyje Palangos „Olimpas“ pasiekė žūtbūtinę pergalę. Sandžio Buškevico vyrai Joniškyje 93:68 (32:14, 19:24, 19:11,
Rekordinis Watermano šou nepadėjo įveikti "Juventus"
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nauja savaitė startavo permainingu maču Kėdainiuose. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-16) savo arenoje krito prieš
Marijampoliečiai užtikrintai startavo ketvirtfialyje, jurbarkiečiai dramatiškai krito per pratęsimą
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė
"Nevėžis" pasiskolino "Ryto" talentą, "Šiauliai" atsisveikino su amerikiečiu
Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ iki sezono galo (su galimybe prasitęsti) pasirašė sutartį su 196 cm ūgio puolėju Gediminu Alisu. Paskutinius tris sezonus 20-ies metų amžiaus krepšininkas
Mažeikiškiai užtikrintai laimėjo Kėdainiuose
Mažeikių „M Basket-Delamode“ (8-11) komanda įsirašė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir svečiuose 83:72 (23:15, 26:22, 17:16, 17:19) nugalėjo
Gausūs Tabbo tritaškiai nesulaikė "Nevėžio" nuo pirmosios pergalės išvykoje
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pirmąją šio sezono pergalę išvykoje pasiekė Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (5-14). Gedimino Petrausko auklėtiniai
"Sūduva-Mantinga" nutraukė fantastinę "Olimpo" seriją
„7bet-NKL“ sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos
Dramoje su pratęsimu "Olimpas" laimėjo reguliarųjį sezoną (rezultatai)
Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (31-5) dramatiškai pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Pajūrio komanda namuose 95:92 (26:15, 18:24, 14:18,
Žalgiriečiai nusileido marijampoliečiams, "Ryto" jaunimas nukovė autsaiderius
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje
Be trenerio ir poros į savo rinktines išvykusių žaidėjų "Juventus" nusileido "Nevėžiui"
FIBA rinktinių lango pertraukos metu Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ krepšininkai viešėjo Druskininkuose, kur sužaidė kontrolines rungtynes su čia stovyklaujančiais
LKL pripažino rungtynių baigtį galėjusią nulemti teisėjų klaidą
Savaitgalį „Betsafe-LKL“ čempionate dėl taško turnyrinėje lentelėje susitiko Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandos. Itin dramatiškoje
"Nevėžio" ir "Neptūno" dvikovoje prireikė pratęsimo
Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) susikovė du vietos atkrintamosiose siekiantys klubai. Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (4-13) savo arenoje po pratęsimo 96:92 (26:22,
Žalgiriečiai nusileido NKL lyderiams, "Ryto" dubleriai įveikė absoliučius autsaiderius
Aštuoniese žaidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) išvykoje 64:61 (17:15, 14:14, 13:9, 20:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (14-17).Šią akistatą