"Nevėžis" Latvijoje nusileido T.Jogėlos ir D.Krestinino klubui

Trečią nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate patyrė Kėdainių "Nevėžio" (5/3) komanda, kuri A grupės rungtynėse Rygoje 68:77 (29:15, 10:19, 17:21, 12:22) nusileido vietos "Barons kvartals" kubui, kurio garbę gina du lietuviai - Tauras Jogėla ir Denisas Krestininas.

Sėkmingai rungtynes pradėjęs "Nevėžis" po pirmojo ketvirčio buvo įgyjęs 14 taškų persvarą - 29:15, tačiau antrajame kėlinyje aikštės šeimininkams ją pavyko aptirpdyti, o po ilgosios pertraukos rygiečiai visiškai perėmė iniciatyvą ir persvėrė svarstykles savo naudai bei pasiekė pergalę - 77:68.

T.Jogėla per 21 žaidimo minutę įmetė 14 taškų (7/14 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą perėmė kamuolį, 2 kartus prasižengė bei surinko 10 naudingumo balų.

Tuo tarpu D.Krestininas per 21 minutę pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvit.), po krepšiu sugriebė 5 atšokusius kamuolius, 4 kartus prasižengė bei surinko 8 efektyvumo balus.

"Nevėžis": P.Petrilevičius (6/7 dvit.) - 17, K.Petrukonis (9 atk. kam.) - 15, I.Smiljaničius - 12, J.Love'as (3/3 trit.) - 11 taškų.

"Barons kvartals": D.Gekas - 19, T.Jogėla - 14, A.Epneris ir T.Larsonas po 12 taškų.

"Pieno žvaigždės" pirmą nesėkmę BBL čempionate patyrė Estijoje
Lemiamu rungtynių metu varžovus paviję, tačiau mačo eigos perlaužti savo pusėn nesugebėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) krepšininkai pirmąsyk suklupo Baltijos krepšinio
"Nevėžiui" pergalė išslydo paskutinėmis akimirkomis
Be Tado Sedekerskio rungtyniavusi Kėdainių "Nevėžio" (1/1) komanda patyrė apmaudžią nesėkmę Vengrijoje.Ramūno Cvirkos auklėtiniai FIBA Europos taurės turnyro J grupės mače paskutinėmis
"Nevėžiui" vadovaus buvęs "Neptūno" direktorius
Įpusėjus sezonui Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ vairą perima 44-erių klaipėdietis Algimantas Ercius.Klubo valdyba vienbalsiai patvirtino A. Ercių VšĮ „Veržlusis
B.Udrihas LKL debiutavo solidžiai, "Žalgiris" sutriuškino kėdainiečius
Kauno „Žalgirio“ (16-2) naujokas Benas Udrihas galingai debiutavo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse bei atvedė savo komandą į pirmąją pergalę 2018-aisiais metais.Žalgiriečiai
"Šiauliai" BBL rungtynes žais Pakruojyje, Joniškyje ir Radviliškyje
Šiaulių apskrities krepšinio mėgėjai turės puikią galimybę iš arti pamatyti  „Šiaulių“ krepšinio komandą, kuri Pakruojyje, Joniškyje ir
D.Krestininas siautėjo Latvijos čempionate
Įspūdingą pasirodymą Latvijos krepšinio pirmenybėse šeštadienį surengė Denisas Krestininas.Lietuvio atstovaujamas Jūrmalos "Jūrmala" (10/4) klubas namie 85:82 (20:23,
L.Birutis - BBL gruodžio mėnesio MVP
„Šiaulių“ krepšinio komandos vidurio puolėjas Laurynas Birutis pripažintas geriausiu gruodžio mėnesio Baltijos krepšinio lygos (BBL) krepšininku. Jo vedami
Šimtas sportininkų - daugiau nei 100 tūkst. kamuolio dūžių
Šį vakarą Kėdainių arenoje susibūrę sirgaliai tapo neeilinio įvykio liudininkais. Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) mačo tarp Kėdainių „Nevėžio“
"Šiauliai" parklupdė "Nevėžį" ir atėmė jų šansus žaisti Karaliaus Mindaugo taurėje
„Šiaulių“ ekipa (5/11) LKL čempionate išvykoje 79:72 (18:10, 23:22, 20:22, 18:18) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (4/13) bei taip žengė žingsnį aštuntosios
"Nevėžį" palikęs R.Juknevičius keliasi į Šakius
Rytis Juknevičius palieka Kėdainių „Nevėžį“. Gynėjas iki sezono pabaigos vilkės „Mezon-NKL“ pirmenybėse rungtyniaujančios Šakių „Vyčio“ komandos marškinėlius.Rungtyniaudamas
"Šiauliai" BBL čempionate atsirevanšavo prieniškiams
Šiaulių "Šiaulių" (6/2) komanda pratęsė pergalių seriją Baltijos krepšinio lygos čempionate.Antano Sireiko vadovaujami Saulės miesto krepšininkai svečiuose
LKL klubuose - permainų vėjai
Prieš šventes pasikeitimai įvyko Alytaus „Dzūkijos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ komandų sudėtyse.„Dzūkija“ iš komandos išregistravo Dainių
"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė svečius iš Kazachstano
Po nesėkmės Alytuje atsigavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-0) ekipa reabilitavosi Baltijos krepšinio lygos (BBL) akistatoje.Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 118:53 (33:14,
Naujoko debiutą "Šiauliai" pažymėjo įspūdinga pergale Latvijoje
Pergalę nepadoriu skirtumu Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (5/2) komanda.Antano Sireikos auklėtiniai A grupėje svečiuose
"Nevėžis" antrąjį FIBA Europos taurės etapą pradėjo dramatiška pergale
FIBA Europos taurėje prasidėjo antrasis etapas ir J grupėje „Nevėžis“ (1/0) namuose 90:87 (27:14, 14:23, 14:19, 19:18, 16:13) po pratęsimo nugalėjo Sėkešfehėrvaro ALBA (0/1)
"Vytautas" triuškinamai pralaimėjo Latvijoje
Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipai nepavyko iškovoti penktosios pergalės Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.Aštuoniese rungtyniavę Virginijaus Šeškaus
T.Sedekerskis grįžta į Lietuvą - apsivilks "Nevėžio" aprangą
Sutartį su Vitorijos „Baskonia“ turintis Tadas Sedekerskis grįžta rungtyniauti į Lietuvą. Baskų klubas oficialiai skelbia, kad devyniolikmetis talentas pirmą kartą rungtyniaus „Betsafe–LKL“.Nuomos
Trečiajame kėlinyje nutolęs "Neptūnas" išsivežė pergalę iš Kėdainių (komentarai)
Po ilgosios pertraukos aukštesnę pavarą įjungęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo dvyliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Prieš paskutinįjį
"Iš pusės žodžio" rubrikoje - tobulas "Nevėžio" pasirodymas
Jeigu Kėdainių „Nevėžiui“ aikštelėje sektųsi taip pat, kaip rubrikoje „Iš pusės žodžio“, kėdainiečiai būtų „Betsafe–LKL“ turnyro lentelės
Dviejų pratęsimų trileryje "Nevėžis" parklupdė "Vytautą"
Neeiliniame dviejų pratęsimų trileryje Kėdainių „Nevėžio“ (4/10) ekipa po dramatiškos kovos iškovojo ketvirtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Sudėtingą
"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė "Rock" ir užfiksavo dešimtmečio rekordą
Baltijos krepšinio lygoje (BBL) dominuojanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-0) komanda pirmąjį reguliariojo sezono ratą užbaigė itin galingai. Gedimino Petrausko vadovaujama
T.Jogėla vėl žaidė puikiai, "lietuviška" komanda laimėjo po pratęsimo
Mindaugo Budzinausko treniruojamas Ščecino "King" (7/5) klubas, kuriam atstovauja trys lietuviai Lenkijos pirmenybėse iškovojo itin sunkią pergalę."Lietuviška"
"Šiauliai" iš Estijos išvyksta nepralaimėję
Šiaulių "Šiaulių" (4/2) klubas Baltijos krepšinio lygos reguliaraus sezono rungtynėse pasiekė dar vieną pergalę.Viešnagės į kaimyninę Estiją metu šiauliečiai
G.Petrauskas prie "Pieno žvaigždžių" vairo pasiekė pirmą pergalę
Tragiškai sezoną su Utenos "Juventus" komanda pradėjęs ir Uteną palikęs Gediminas Petrauskas greitai rado naują darbovietę, o šįvakar su naująja komanda iškovojo
"Šiauliai" iškovojo pergalę Estijoje
Pergalę po dviejų iš eilės pralaimėjimų Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (3/2) klubas.Antano Sireikos auklėtiniai
"Lietuvos rytas" neturėjo vargo su "Nevėžiu"
Nesunkią pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškvojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.Vilniečiai namuose 98:70 (23:16, 25:18, 27:20, 23:16) nepaliko vilčių
V.Bobrovo vedamos "Pieno žvaigždės" išvykoje įveikė "Nevėžį"
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/7) ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir turnyrinėje lentelėje pakilo į penktąją vietą.Rimanto Grigo
V.Čižauskas vedė Tartu klubą į dar vieną pergalę BBL
Vytenis Čižauskas buvo rezultatyviausias savo komandoje, o jo atstovaujama Tartu "University" (4/1) komanda įsirašė dar vieną pergalę reguliariajame sezone.Estijos vicečempionai

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52