"Olympiacos" įrašė pirmąjį pralaimėjimą "dizaineriams"

euroleague.net
Antrąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (2/1) klubas pirmajame ture nusileidęs Kauno "Žalgiriui".

Graikijos ekipa šįsyk namie 86:75 (18:21, 18:21, 27:16, 23:17) po puikiai sužaistos antrosios mačo dalies pranoko Milano "AX Armani" (2/1), kuriai tai buvo pirmojo nesėkmė.

Buvęs žalgirietis Zachas LeDay'us šiame susitikime per 25 minutes pasižymėjo 10 taškų, 4 atkovotais kamuoliais bei 12 naudingumo balų.

"Olympiacos": K.Sloukas (11 rez. perd.) - 17, G.Printezis ir A.Harrisonas (4/11 trit.) po 16, Sh.McKissicas - 10 taškų.

"AX Armani": S.Rodriguezas (4/8 trit.) - 18, M.Rollas (4/5 trit.) - 16, Z.LeDay'us - 10, L.Datome - 9 taškai.

Prieš dvikovą Kaune "Olympiacos" netikėtai nusileido ASVEL
Prieš kitą savaitę vyksiančią dvikovą Kaune su "Žalgiriu" (11-9) netikėtą nesėkmę patyrė Pirėjo Olympiacos" (10-9) klubas.Georgio Bartzoko auklėtiniai namie po atkaklios
Z.LeDay vedami "dizaineriai" užtikrintai laimėjo Berlyne
Trečią pergalę iš eilės Eurolygos dvidešimtajame ture iškovojo ir į penktą turnyrinės lentelės vietą pakilo Milano "AX Armani" (12-7) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai
Prieš dvikovą su "Žalgiriu" - A.Gudaičio sezono pasirodymas ir "Zenit" nesėkmė
Apmaudų pralaimėjimą turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje Eurolygos reguliariajame sezone patyrė Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo "Zenit" (11/6) komanda.Lietuvio vedamas
Vieną kėlinį puikiai sužaidę "dizaineriai" patiesė svečius iš Valensijos
Eurolygoje antrą Ispanijos ekipą iš eilės nukovė Milano "AX Armani" (11-7) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai namie 95:80 (21:20, 33:16, 22:24, 19:20) įveikė Valensijos "Valencia"
Dramatiškas trileris Tel Avive baigėsi K.Slouko vedamo "Olympiacos" pergale
Dramatišką pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (10/8) komanda, kuriai tai buvo trečioji iš eilės.Graikai išvykoje po 45 minučių
Po pertraukos "Anadolu Efes" nokautavo Vokietijos čempionus
Reikalingą pergalę kovoje dėl vietos pirmajame Eurolygos aštuntuke iškovojo Stambulo "Anadolu Efes" (10/9) komanda.Turkijos grandai namuose po spurto trečiajame kėlinyje 84:76
Pritaikyta išimtis: "Maccabi" rungtynėms Eurolygoje teisėjaus Izraelio arbitras
Antradienį Tel Avive vyksiantis Eurolygos susitikimas tarp vietos „Maccabi“ (8/10) ir Pirėjo „Olympiakos“ (9/8) bus neįprastas vienu aspektu.Mačui teisėjausiančioje arbitrų
Milano klubas dėl pūgos įstrigo Madride – teko nukelti Italijos lygos mačą
Penktadienį Milano „Armani Olimpia“ ekipa iškovojo istorinę pirmąją pergalę svečiuose prieš Madrido „Real“, tačiau namo po šio laimėjimo nesugrįžo.Milano
"Dizaineriai" Madride nutraukė "Real" pergalių seriją
Po dviejų nesėkmių iš eilės kiek netikėtą pergalę Eurolygoje iškovojo Milano "AX Armani" (10/7) klubas.Ettore Messinos auklėtiniai išvykoje po permainingos kovos
Po "Bayern" nesėkmės Pirėjuje "Žalgiris" pakilo į penktą vietą
Pirėjo "Olympiacos" (9/8) klubas Eurolygoje sėkmingai pradėjo antrąjį ratą, o ši pergalė kilstelėjo Kauno "Žalgirį" (11/7) į penktą turnyrinės lentelės vietą.Georgio
E.Ulanovo komandos draugas pergalingu metimu nužudė savo buvusį klubą
Dramatišką pergalę Eurolygos reguliariajame sezone iškovojo Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo "Fenerbahče" (8/10) komanda, kuriai tai buvo trečias laimėjimas iš eilės.Igorio
D.Gallinari norėtų baigti karjerą po 4-5 metų vilkėdamas "dizainerių" marškinėlius
Vienas garsiausių šio šimtmečio Italijos krepšininkų Danilo Gallinari dar sykį pakartojo, kad karjerą norėtų baigti vilkėdamas Milano "Olimpia" marškinėlius."Dizaineriams"
Nukraujavusi ALBA palaužė į Berlyną grįžusio Giedraičio klubą
Rokas Giedraitis sugrįžo į Berlyno "Mercedez-Benz" areną, kur rungtyniavo pastaruosius porą sezonų ir aikštę šįkart buvo priverstas palikti nuleista galva bei sveikindamas
Įspūdingai pasirodęs buvęs žalgirietis atvedė "dizainerius" į sunkią pergalę
Įspūdingai pasirodęs buvęs žalgirietis Zachas LeDay Italijos pirmenybėse buvo pagrindinis sunkios Milano "AX Armani" (12/1) pergalės kalvis.Ettore Messinos auklėtiniai namie po atkaklios
CSKA per kvailai užsidirbtą pratęsimą palaužė LeDay vedamus "dizainerius"
Itin sunkią pergalę Eurolygoje iškovojo ir prieš Naujuosius metus dar labiau lyderio pozicijas sustiprino Maskvos CSKA (14/3) klubas.Rusijos grandai Italijoje per pratęsimą 91:87 (17:17,
D.Radonjičiaus sugrįžimas į Eurolygą pažymėtas nervinga pergale
Dejanas Radonjičius prieš pat Naujuosius metus sugrįžo į Eurolygos turnyrą prie Belgrado "Crvena Zvezda" (6/11) vairo ir šią dieną pažymėjo pergale.Beveik visą mačą
Kurtinaičio žadėtas atgimimas neįvyko - "Chimki" neatsispyrė nuo dugno
Rimo Kurtinaičio kariaunai nepavyko atsispirti nuo Eurolygos turnyrinės lentelės dugno ir paskutiniame šių metų mače.Maskvos srities "Chimki" (2/15) namie 88:105 (23:26, 27:25, 14:27,
"Olympiakos" ilgokai versis be Papanikolaou, gali praleisti dvikovą Kaune
Pirėjo "Olympiakos" gana ilgą laiką turės verstis be komandos senbuvio Kosto Papanikolaou.Starto penkete rungtynes pradedantis graikas turi problemų su nugara, o po atliktų tyrimų Graikijos
M.Grigonis paskutinę sekundę nužudė "Bayern"
Į pergalių kelią Eurolygoje grįžęs Kauno "Žalgiris" (8/7) šešioliktajame ture laimėjo ir ketvirtą kartą iš eilės.Martino Schillerio auklėtiniai namie tikrame
Giedraitis su Sedekerskiu svariai prisidėjo prie baskų sugrįžimo į pergalių kelią
Trijų nesėkmių seriją Eurolygoje nutraukė Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (7/8) klubas.Baskai Italijoje po atkaklios kovos 84:79 (23:19, 22:22, 18:16,
M.Guduričiaus sugrįžimą "Fenerbahče" pažymėjo gryno oro leidusia įkvėpti pergale
Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Stambulo "Fenerbahče" (6/10) komanda su Edgaru Ulanovu.Marko Guduričiaus sugrįžimą į Eurolygą ir Turkijos grandų gretas Igorio
Bendžiaus ekipa nusileido "dizaineriams" su solidžiai žaidusiu LeDay
Ketvirtajame kėlinyje palūžusi Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario "Banco di Sardegna" (5/5) komanda patyrė skaudžią esėkmę Italijos pirmenybėse.Gianmarco Pozzecco aujklėtiniai
"Real" tik per pratęsimą laimėjo Pirėjuje ir neleido "Olympiacos" aplenkti "Žalgirio"
Itin sunkią pergalę Eurolygos penkioliktajame ture iškovojo vienas turnyro favoritų Madrido "Real" (10/5) klubas.Pablo Laso auklėtiniai išvykoje tik per pratęsimą 86:82 (12:12,
"AX Armani" pratęsė Turkijos čempionių nesėkmių seriją
Dviejų buvusių žalgiriečių akistatoje Vasilje Micičius pranoko Zachą LeDay'ų, tačiau pergale džiaugėsi pastarasis.Milano "AX Armani" (9/5) klubas išvykoje 72:69 (20:20,
"Valencia" pergalė Pirėjuje suteikė "Žalgiriui" šansą sugrįžti į aštuntuką
Eurolygos lyderių penketo nenori palikti pergalę keturioliktajame ture iškovojusi Valensijos "Valencia" (9/5).Jaume Ponsarnau auklėtiniai išvykoje užtikrintai 96:85 (25:16,
Prieš dvikovą Kaune Ulanovo klubas nusileido LeDay vedamiems "dizaineriams"
Prieš ketvirtadienį Kaune vyksiančią dvikovą su "Žalgiriu" (7/6) nesėkmę Eurolygoje patyrė Edgaro Ulanovo atstovaujamas Stambulo "Fenerbahče" (5/9) klubas.Igorio Kokoškovo
Eurolygos finalininkų dvikovoje CSKA be gailesčio sudorojo "Anadolu Efes"
2019-ųjų metų Eurolygos finalininkai antradienį stojo į mūšį 2020-2021 metų reguliariajame sezone, tačiau rimtos kovos nebuvo.Čempionų titulą vis dar ginantis CSKA (11/3) namuose
"AX Armani" pergalių serija Italijoje - nutrūko
Devynių iš eilės pergalių šiame Italijos krepšinio lygos sezone serija Milano "AX Armani" (9/1) klubui nutrūko.Buvusio žalgiriečio Zacho LeDay'aus atstovaujami