"Pieno žvaigždės" BBL startavo labai sunkia pergale

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) pergalingai startavo dar vienas Lietuvos klubas - Pasvalio "Pieno žvaigždės" (1/0).

Rimanto Grigo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje tik paskutinę minutę 77:71 (17:17, 20:16, 24:28, 16:10) palaužė Talino "TLU Kalev" (0/1) krepšininkus

Likus 40 sekundžių iki ketvirto kėlinio pabaigos iš toli pataikė ir dar prassžengti varžovą privertė Pasvalio ekipos latvis Arturas Ausejis - 75:71. Po minutės pertraukėlės svečiai prasižengė puolime ir į pergalę įsikibti nesugebėjo.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė atitinkamai 14 ir 13 taškų surinkę Julius Kazakauskas (7 atk. kam., 3 rez. perd., 2 per. kam.) ir A.Ausejis (3/7 trit.). Nikitos Balašovo sąskaitoje - 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Po 9 taškus pridėjo Aleksejus Žukanenka ir Tomas Lekūnas, 8 - Tomas Galeckas.

Pralaimėjusiems Dorde Dželetovičius (5/7 trit., 4 kl.) pelnė 21, Kristo Saage (3/12 trit., 5 atk. kam., 7 per. kam.) - 11, Janis Vahteris - 10 taškų.

BBL reguliariajame sezone pasvaliečiai finišavo triuškinančia pergale Estijoje
Antrąja pergale per dvi dienas savo žygį Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariajame sezone užbaigė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (11-1) komanda. Gedimino Petrausko vadovaujamas
J.Manigat tritaškių serija pažymėta pasvaliečių pergale Estijoje
Komandos naujokas Jahennsas Manigat pataikė keturis tolimus metimus iš penkių, iš viso pelnė 18 taškų ir atvedė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (10-1) komandą į
V.Čižauskas surengė fantastišką pasirodymą, bet ir tai komandos neišgelbėjo
Vytenis Čižauskas buvo tiesiog nesulaikomas, tačiau ir toks lietuvio žaidimas jo bei Juliaus Kazakausko atstovaujamai Tartu "Ulikool University" (8/4) komandai pergalės negarantavo.Baltijos
Įsibėgėjantis "Pieno žvaigždžių" naujokas: sirgaliai mane prisimins ilgam
Po vieno iš savo tritaškių rungtynėse su Klaipėdos „Neptūnu“ Jahennsas Manigat rankų mostais ragino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ sirgalius arenoje sukelti
"Pieno žvaigždės" palaužė be vyriausiojo trenerio žaidusį "Neptūną"
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (8/14) iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate ir įsitvirtino šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.Beveik visą
Į Šiaulių areną sugrįžę "Šiauliai" sutriuškino estus
Eilinę pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (9/1) komanda.Į Šiaulių areną po beveik dviejų mėnesių pertraukos
D.Krestininas laimėtose rungtynėse pasižymėjo dvigubu dubliu
Dvigubą dublį Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse užfiksavo Denisas Krestininas, o jo atstovaujama Jūrmalos "Jurmala" (8/1) komanda iškovojo dar vieną pergalę.Latviai
Įspūdingas V.Čižausko pasirodymas Estijoje
Triuškinančią pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Vytenio Čižausko ir Juliaus Kazakausko atstovaujama Tartu universiteto (8/3) komanda.Estijos klubas namie 85:66
Į halę grįžęs "Žalgiris" užtikrintai įveikė pasvaliečius (video komentarai)
Sekmadienio popietę Kauno „Žalgirio“ komanda trumpam sugrįžo į pirmuosius savo namus ir legendinėje Kauno sporto halėje sužaidė „Betsafe–LKL“ 21-ojo turo mačą,
"Pieno žvaigždžių" naujoko debiutas vainikuotas įtvirtinta pirmąja vieta BBL
Neseniai komandą papildęs Jahennsas Manigatas debiutavo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (9-1) gretose bei sėkmingu žaidimu prisidėjo prie klubo įsitvirtinimo pirmoje Baltijos krepšinio
"Šiauliai" pergale užbaigė BBL rungtynių ciklą regione
Rungtyniaudami be susirgusio komandos lyderio Lauryno Biručio, šiauliečiai užbaigė Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynių ciklą Šiaulių regione pergale prieš BK „Jūrmala“
"Pieno žvaigždžių" gretas papildė kanadietis
Pasvalio „Pieno žvaigždžių komanda pasipildė naujoku – klubas pasirašė sutartį iki sezono pabaigos su kanadiečiu Jahennsu Manigatu.26 metų 186 cm ūgio gynėjas šį sezoną
"Šiauliai" padovanojo joniškiečiams šventė ir įveikė estus
Dar vieną pergalę Baltijos krepšino lygos (BBL) čempionate iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (7/1) klubas.Antano Sireikos auklėtiniai Joniškyje žaistose rungtynėse
"Pieno žvaigždės" neturėjo vargo su latviais
Retą pergalę šiame sezone iškovojo Gediminas Petrauskas, kurio vadovaujama Pasvalio "Pieno žvaigždžių" (8/1) komanda Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės rungtynėse
"Šiauliai" Pakruojo žiūrovų akivaizdoje susitvarkė su baltarusiais
Nesunkią pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate pasiekė Šiaulių "Šiaulių" (6/1) krepšininkai.Saulės miesto atstovai mače, kuris buvo žaidžiamas
"Pieno žvaigždės" pirmą nesėkmę BBL čempionate patyrė Estijoje
Lemiamu rungtynių metu varžovus paviję, tačiau mačo eigos perlaužti savo pusėn nesugebėję Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-1) krepšininkai pirmąsyk suklupo Baltijos krepšinio
Rezultatyvumo rekordą pakartojęs A.Šikšnius atvedė "Juventus" į pergalę Pasvalyje
„Betsafe–LKL“ savaitės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6/12) strategas Gediminas Petrauskas pirmą kartą stojo prieš savo buvusią ekipą, tačiau jokių
"Šiauliai" BBL rungtynes žais Pakruojyje, Joniškyje ir Radviliškyje
Šiaulių apskrities krepšinio mėgėjai turės puikią galimybę iš arti pamatyti  „Šiaulių“ krepšinio komandą, kuri Pakruojyje, Joniškyje ir
"Pieno žvaigždėse" - Kosovo rinktinės narys
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ peržiūroje dalyvavęs Ryanas Andersonas palieka klubo gretas. Komandos vadovai padėkojo 25-erių metų puolėjui už atliktą darbą ir iš
"Pieno žvaigždėse" išvykstantį J.Kazakauską keičia O.Olisevičius
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos gretose – rokiruotė puolėjų grandyje. Klubas abipusiu susitarimu nutraukė kontraktą su Juliu Kazakausku, kurio vietą užims į
L.Birutis - BBL gruodžio mėnesio MVP
„Šiaulių“ krepšinio komandos vidurio puolėjas Laurynas Birutis pripažintas geriausiu gruodžio mėnesio Baltijos krepšinio lygos (BBL) krepšininku. Jo vedami
Gražiausias savaitės epizodas - komentatorių ant kojų pastatęs V.Bobrovo dėjimas
Tryliktos  „Betsafe–LKL“ savaitės gražiausių epizodų penketuką pradeda Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas ir jo blokas, kurį puikiai išnaudojęs
A.Einikio karjeros mačas atnešė pergalę "Neptūnui" prieš "Pieno žvaigždes"
Net 22 taškų deficitą lemiamame kėlinyje panaikinęs Klaipėdos „Neptūnas“ įsirašė tryliktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.Lemiamomis akimirkomis
"Šiauliai" BBL čempionate atsirevanšavo prieniškiams
Šiaulių "Šiaulių" (6/2) komanda pratęsė pergalių seriją Baltijos krepšinio lygos čempionate.Antano Sireiko vadovaujami Saulės miesto krepšininkai svečiuose
"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė svečius iš Kazachstano
Po nesėkmės Alytuje atsigavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (7-0) ekipa reabilitavosi Baltijos krepšinio lygos (BBL) akistatoje.Pasvaliečiai savo sirgalių akivaizdoje 118:53 (33:14,
Naujoko debiutą "Šiauliai" pažymėjo įspūdinga pergale Latvijoje
Pergalę nepadoriu skirtumu Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate iškovojo Šiaulių "Šiaulių" (5/2) komanda.Antano Sireikos auklėtiniai A grupėje svečiuose
"Vytautas" triuškinamai pralaimėjo Latvijoje
Prienų–Birštono „Vytauto“ ekipai nepavyko iškovoti penktosios pergalės Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate.Aštuoniese rungtyniavę Virginijaus Šeškaus
"Pieno žvaigždžių" naujokas R.Andersonas: "Nuveikime šį tą ypatingo"
„Nuveikime šį tą ypatingo“, – taip karjeros etapą Pasvalyje pradeda „Pieno žvaigždžių“ naujokas Ryanas Andersonas. Nors jo startas Lietuvoje susiklostė

NBA 2014-2015 (1016) 01.16 06:52