"Pieno žvaigždės" pirmą pergalę Europos turnyre įsirašė Slovėnijoje

skm.lt
Istorinę pergalę klubo istorijoje FIBA Europos taurės turnyre iškovojo Pasvalio "Pieno žvaigždžių" (1/2) komanda. Manto Šerniaus auklėtiniai I grupės rungtynėse išvykoje 80:71 (16:15, 21:24, 22:17, 21:15) nugalėjo Domzalės "Helios" (0/3) krepšininikus iš Slovėnijos.

"Pieno žvaigždės": R.Moore'as (4/5 dvit., 4/5 trit.) - 22, S.Babrauskas (2/4 dvit., 2/4 trit.) - 13, D.Carteris (4/9 trit.) - 12, Ž.Skučas - 9, L.Samėnas - 8, O.Olisevičius - 7, J.Gintvainis - 5 taškai.

"Helios": D.Leličius - 16, Z.Zagoračas (7 atk. kam.) - 14, M.Cakarunas - 10, J.Mocnikas - 9 taškai.

Kitą savaitę pasvaliečiai namuose priims Žgorželeco "PGE Turow" klubą.

Palanki prognozė: "Šiauliai" šįvakar nutrauks ilgiausią pralaimėjimų seriją
„Šiauliai“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ fiksuoja ilgiausias pralaimėjimų serijas „Betsafe–LKL“ čempionate šį sezoną. Tačiau viena iš
D.Tarolis buvo vienas vedlių į sunkią pergalę FIBA Europos taurės mače
Itin sunkią pergalę FIBA Europos taurėje iškovojo Donato Tarolio atstovaujama Klužo-Napokos "U-Banca Transylvania" (2/1) komanda.Rumunijos klubas Izraelyje paskutinėmis sekundėmis
"Juventus" jaučiasi ant bangos - laimėjo ir Pasvalyje
Utenos „Juventus“ komanda (9/8) pataikė šešis tolimus metimus per paskutinį kėlinį ir taip „Betsafe–LKL“ pirmenybėse svečiuose 84:72 (22:21, 14:22, 19:17,
Slovėnų gretas gali papildyti pilietybės siekiantis amerikietis
Slovėnijos krepšinio bendruomenei gerai žinomas Jordanas Morganas netrukus gali papildyti šios šalies nacionalinę komandą – 28-erių amerikietis siekia Slovėnijos pilietybės.Mičigano
M.Jucikas paskutinėmis sekundėmis išplėšė "Nevėžiui" pergalę prieš pasvaliečius
Kėdainių sirgaliai galėjo stebėti intriguojančią dramą „Betsafe–LKL“, kurioje vietos „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko
Įspūdingą puolimą pademonstravęs "Neptūnas" pervažiavo "Pieno žvaigždes"
Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Deividas Gailius bei naudingiausius sezono mačus sužaidę Matas Jogėla ir Tadas Sedekerskis pasirūpino, kad Klaipėdos „Neptūnas“ (9/6)
Dėl netekties G.Petrausko šeimoje šiandien rungtynėse jį pavaduos V.Sirvydis
Pirmadienio vakarą uostamiestyje vyksiančiose Klaipėdos „Neptūno“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ rungtynėse svečiams vadovaus Virginijus Sirvydis.Jis vienam mačui vyriausiojo
KMT ketvirtfinalis prasidėjo sunkia "Lietkabelio" pergale Pasvalyje
Panevėžio „Lietkabelis“ antroje rungtynių dalyje spurtavo 16:3, ketvirtajame kėlinyje išlaikė varžovus be taškų penkias minutes ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį
Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalis startuoja Aukštaitijos derbiu
Panevėžio „Lietkabelis“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ trečius metus paeiliui stoja į kovą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.„Pieno žvaigždės“
D.Tarolis žaidė naudingai, bet jo ekipa paskutinėmis sekundėmis krito Minske
Donatas Tarolis žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujama Klužo-Napokos "U-Banca Transylvania" (1/1) komanda patyrė pirmą nesėkmę FIBA Europos taurės antrajame etape.Rumunijos klubas išvykoje
"Ryto" tritaškių lietus persikėlė į Lietuvą - sutriuškino "Pieno žvaigždes"
Vilniaus „Ryto“ tritaškių fiesta tęsiasi. Po sėkmingų rungtynių Europos taurėje vilniečiai išvykoje 93:72 (24:15, 24:13, 29:21, 16:23) nepasigailėjo Pasvalio „Pieno
A.Valeika pranoko D.Tarolį, bet pergale Rumunijos klubų akistatoje džiaugėsi pastarasis
Rumunijos klubų akistata šįsyk įvyko ne vietiniame šalies čempionate, o FIBA Europos taurės turnyre.Donato Tarolio atstovaujama Klužo Napokos U-BT (1/0) ekipa J grupėje namie po atkaklios
Vos neprisižaidusios "Pieno žvaigždės" išvargo pergalę Alytuje (video komentarai)
11 taškų pranašumą per tris minutes iššvaisčiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/8)iškovojo sudėtingą pergalę dėka Adriano Bowie, kuris visiškai
Aukštaitijos derbyje "Pieno žvaigždės" nutraukė "Lietkabelio" pergalingą žygį
Aukštaitijos derbis Pasvalyje susirinkusių žiūrovų nenuvylė – „Pieno žvaigždžių“ (4-8) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (7-4) ekipos dovanojo įspūdingą spektaklį,
L.Dončičių išvysime Lietuvoje: "Mavericks" nesudarys kliūčių savo žvaigždei
Slovėnijos krepšinio ir Dalaso "Mavericks" komandos superžvaigždė Luka Dončičius galės padėti savo šalies rinktinei vasarą Kaune vyksiančiame olimpiniame atrankos turnyre."Šis
V.Šeškus - apie rinktinės šansus olimpinėje atrankoje: slovėnai net ne stipresni už Lietuvą
Birželio 28 dieną Kaune įvyks Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyro finalas, kuriame dauguma Lietuvos krepšinio rinktinės sirgalių jau dabar laukia akistatos tarp mūsiškių
D.Tarolio klubas pasiekė revanšą prieš Rusijos ekipą ir pirmąjį etapą baigė pirmoje vietoje
FIBA Europos taurės varžybose trečią pergalę iš eilės iškovojo Donato Tarolio atstovaujama Klužo-Napokos "U-Banca Transylvania" (6/2) komanda.Trečiadienį Rumunijos klubas
"Žalgirio" paskolintas bei 9 mėnesius nežaidęs L.Birutis priešpaskutinę sekundę išplėšė pergalę
Devynis mėnesius nerungtyniavęs Laurynas Birutis sugrįžimo mače Prienuose įmetė pergalingą dvitaškį, Lukas Uleckas pridėjo pergalingą bloką, o „CBet“ (5-6) ekipa iškovojo
D.Tarolis svariai prisidėjo prie pergalės FIBA Europos taurėje
Kelialapį į kitą FIBA Europos taurės turnyro etapą jau beveik užsitikrino Donato Tarolio atstovaujama Klužo Napokos U-BT (4/1) komanda.Rumunijos ekipa G grupėje išvykoje 86:76 (25:11, 20:18,
"Žalgiris" nepadoriu skirtumu laimėjo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ (10/0) ekipa pademonstravo savo visą pajėgumą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir be jokio gailesčio sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“
L.Dončičius pažadėjo žaisti olimpinėje atrankoje
Slovėnijos krepšinio gerbėjai sulaukė džiugių žinių iš už Atlanto. Šalies krepšinio superžvaigždė Luka Dončičius pažadėjo kitais metais žaisti olimpiniame atrankos
"Pieno žvaigždžių" gretose - Lietuvoje puikiai pažįstamas amerikietis
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ atvyksta puikiai Lietuvoje pažįstamas amerikietis. Gedimino Petrausko treniruojama ekipa pasirašė sutartį su 31-erių gynėju Malcolmu Grantu.183
D.Tarolis prie komandos pergalės prisidėjo kukliai
Trečiąją pergalę FIBA Europos taurės turnyre pasiekė Donato Tarolio atstovaujama Klužo Napokos U-BT (3/1) komanda.G grupėje Rumunijos klubas namuose 85:74 (21:20, 19:15, 20:21, 25:18) įveikė
G.Petrauskas apibendrino pirmąjį LKL ratą ir papasakojo apie naujokų paieškas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe-LKL“ pirmenybėse sužaidė pirmąjį reguliariojo sezono ratą, po kurio savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 6 pralaimėjimus.Pirmajame rate
Dramatiškame Aukštaitijos derbyje "Juventus" per pratęsimą palaužė "Pieno žvaigždes"
Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5)
Tarp kandidatų rengti olimpinę krepšinio atranką minima ir Kanada
Artimiausiomis dienomis Tarptautinė krepšinio federacija (FIBA) turėtų paskelbti keturias šalis, kurioms bus patikėta teisė rengti 2020-ųjų Tokijo olimpinių žaidynių atrankos turnyrus.Šios
Prieš "Juventus" rungtynes - "Pyragų dienos" akcija
Lapkričio 9-ąją Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent
D.Tarolio klubas pirmąją nesėkmę FIBA Europos taurėje patyrė Sibire
Pirmąją nesėkmę FIBA Europos taurės varžybose patyrė Donato Tarolio atstovaujamas Klužo-Napokos "U-Banca Transylvania" (2/1) klubas.Trečiadienį europiečių darbo dienai neįprastu