"Pieno žvaigždės" tiesiog sumindė "Rock" ir užfiksavo dešimtmečio rekordą

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) dominuojanti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-0) komanda pirmąjį reguliariojo sezono ratą užbaigė itin galingai. Gedimino Petrausko vadovaujama ekipa savo aikštėje 119:72 (29:15, 33:14, 27:21, 30:22) nušlavė Vytenio Čižausko atstovaujamą Tartu „Rock“ (4-2) bei užfiksavo dešimtmečio rezultatyvumo rekordą.

119 taškų per susitikimą – geriausias pasiekimas nuo 2006-2007 metų sezono, kuomet Vilniaus „Lietuvos rytas“ tuometiniam Kauno „Atletui“ atseikėjo net 124 taškus.

Prieš tai pasvaliečiai geriausią BBL sezono rezultatą pasiekė į Atyrau „Barsy“ krepšį įmesdami 115 taškų. Tą mačą laimėję 60 taškų skirtumu, „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai tapo ir didžiausios pergalės rekordininkai.

Taip pat „Pieno žvaigždės“ iš toli pataikė net 16 tritaškių iš 30 bei antrą kartą šį sezoną pakartojo pirmenybių rekordą. Tiek pat tolimų metimų šiemet yra pataikiusi ir Jūrmalos „Jurmala/Fenikss“.

Nugalėtojų gretose tritaškiais pasižymėjo devyni iš dešimties mačui registruotų krepšininkų. Vienintelis Martynas Varnas, surinkęs 16 taškų, savo laimės iš tolimesnės distancijos nebandė.

Fenomenaliai sužaidė Viačeslavas Bobrovas, kuris pataikė visus 9 metimus iš žaidimo (7/7 dvitaškių, 2/2 tritaškių) ir realizavo abi baudas. „Pieno žvaigždės“ šiame susitikime dar vertėsi be naujoko Ryano Andersono.

Čižauskas susitikimą pradėjo starto penkete, aikštėje praleido 29 minutes, pelnė 15 taškų (6/10 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 6 sykius suklydo.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 21, Artūrs Ausėjs 19, Tomas Lekūnas 17, Martynas Varnas 16, Julius Kazakauskas ir Ignas Fiodorovas – po 11.

„Rock“: Kristjanas Kitsingas 16, Janaras Taltsas ir Vytenis Čižauskas – po 15, Carlas Engstromas 12.

7 nesėkmių seriją nutraukę "Šiauliai" kyla iš lentelės dugno (komentarai)
„Šiaulių“ (5/13) ekipai pagaliau pavyko išbristi iš pralaimėjimo liūno ir pakilti iš turnyrinės lentelės paskutinės vietos. 21:2 antroje rungtynių dalyje
Palanki prognozė: "Šiauliai" šįvakar nutrauks ilgiausią pralaimėjimų seriją
„Šiauliai“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ fiksuoja ilgiausias pralaimėjimų serijas „Betsafe–LKL“ čempionate šį sezoną. Tačiau viena iš
"Juventus" jaučiasi ant bangos - laimėjo ir Pasvalyje
Utenos „Juventus“ komanda (9/8) pataikė šešis tolimus metimus per paskutinį kėlinį ir taip „Betsafe–LKL“ pirmenybėse svečiuose 84:72 (22:21, 14:22, 19:17,
M.Jucikas paskutinėmis sekundėmis išplėšė "Nevėžiui" pergalę prieš pasvaliečius
Kėdainių sirgaliai galėjo stebėti intriguojančią dramą „Betsafe–LKL“, kurioje vietos „Nevėžis“ (5/11) įspūdingai išplėšė pergalę po Mato Juciko
Įspūdingą puolimą pademonstravęs "Neptūnas" pervažiavo "Pieno žvaigždes"
Rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Deividas Gailius bei naudingiausius sezono mačus sužaidę Matas Jogėla ir Tadas Sedekerskis pasirūpino, kad Klaipėdos „Neptūnas“ (9/6)
Dėl netekties G.Petrausko šeimoje šiandien rungtynėse jį pavaduos V.Sirvydis
Pirmadienio vakarą uostamiestyje vyksiančiose Klaipėdos „Neptūno“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ rungtynėse svečiams vadovaus Virginijus Sirvydis.Jis vienam mačui vyriausiojo
KMT ketvirtfinalis prasidėjo sunkia "Lietkabelio" pergale Pasvalyje
Panevėžio „Lietkabelis“ antroje rungtynių dalyje spurtavo 16:3, ketvirtajame kėlinyje išlaikė varžovus be taškų penkias minutes ir Citadele Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį
Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalis startuoja Aukštaitijos derbiu
Panevėžio „Lietkabelis“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ trečius metus paeiliui stoja į kovą Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro ketvirtfinalyje.„Pieno žvaigždės“
"Ryto" tritaškių lietus persikėlė į Lietuvą - sutriuškino "Pieno žvaigždes"
Vilniaus „Ryto“ tritaškių fiesta tęsiasi. Po sėkmingų rungtynių Europos taurėje vilniečiai išvykoje 93:72 (24:15, 24:13, 29:21, 16:23) nepasigailėjo Pasvalio „Pieno
Vos neprisižaidusios "Pieno žvaigždės" išvargo pergalę Alytuje (video komentarai)
11 taškų pranašumą per tris minutes iššvaisčiusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5/8)iškovojo sudėtingą pergalę dėka Adriano Bowie, kuris visiškai
Aukštaitijos derbyje "Pieno žvaigždės" nutraukė "Lietkabelio" pergalingą žygį
Aukštaitijos derbis Pasvalyje susirinkusių žiūrovų nenuvylė – „Pieno žvaigždžių“ (4-8) ir Panevėžio „Lietkabelio“ (7-4) ekipos dovanojo įspūdingą spektaklį,
"Žalgirio" paskolintas bei 9 mėnesius nežaidęs L.Birutis priešpaskutinę sekundę išplėšė pergalę
Devynis mėnesius nerungtyniavęs Laurynas Birutis sugrįžimo mače Prienuose įmetė pergalingą dvitaškį, Lukas Uleckas pridėjo pergalingą bloką, o „CBet“ (5-6) ekipa iškovojo
"Žalgiris" nepadoriu skirtumu laimėjo Pasvalyje
Kauno „Žalgirio“ (10/0) ekipa pademonstravo savo visą pajėgumą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir be jokio gailesčio sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“
"Pieno žvaigždžių" gretose - Lietuvoje puikiai pažįstamas amerikietis
Į Pasvalio „Pieno žvaigždes“ atvyksta puikiai Lietuvoje pažįstamas amerikietis. Gedimino Petrausko treniruojama ekipa pasirašė sutartį su 31-erių gynėju Malcolmu Grantu.183
G.Petrauskas apibendrino pirmąjį LKL ratą ir papasakojo apie naujokų paieškas
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ „Betsafe-LKL“ pirmenybėse sužaidė pirmąjį reguliariojo sezono ratą, po kurio savo sąskaitoje turi 3 pergales ir 6 pralaimėjimus.Pirmajame rate
Dramatiškame Aukštaitijos derbyje "Juventus" per pratęsimą palaužė "Pieno žvaigždes"
Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5)
Prieš "Juventus" rungtynes - "Pyragų dienos" akcija
Lapkričio 9-ąją Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent
Legionierių vedamos "Pieno žvaigždės" sutriuškino "Nevėžį"
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (3/5) komanda sužaidė solidžią antrą mačo dalį ir Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.Gedimino
"Neptūnas" nesėkmių seriją nutraukė emocingame mūšyje Pasvalyje
Klaipėdos „Neptūnas“ (3-4) nutraukė keturių pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Tomo Rinkevičiaus auklėtiniai Pasvalyje 86:77 (23:24, 19:12, 23:12, 21:27)
Pasvalyje - trečias jauniausias krepšininkas LKL
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda į paraišką įtraukė 17-metį Vilių Valuntonį.Jis nuo šiol galės atstovauti ekipai „Betsafe–LKL“ čempionate.„Pieno
"Pieno žvaigždės" atsisveikino su aukštaūgiu iš Ukrainos ir ieško pastiprinimo
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Serhijumi Pavlovu.S. Pavlovas krepšininko karjerą pratęs gimtojoje Ukrainoje, o Pasvalio klubas į jo poziciją
"Pieno žvaigždės" tiesiausiu keliu žengė į KMT ketvirtfinalį
Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai antrose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse didesnių problemų neprisidarė – Gedimino Petrausko auklėtiniai savo
"Pieno žvaigždės" išbarstė 17 taškų pranašumą ir nusileido svečiams iš Prienų
Prienų „CBet“ (4-2) ir toliau demonstruoja charakterį – šeštajame „Betsafe–LKL“ ture Manto Šerniaus auklėtiniai vienu metu Pasvalio „Pieno
Aukštaitijos derbyje triumfavo panevėžiečiai
Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) sekmadienį „Betsafe-LKL“ čempionate grįžo į pergalių kelią ir namuose 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“
T.Lekūnas: apie sekmadienio Aukštaitijos derbį, tėvystės džiaugsmus ir savo žaidimą
Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) žais Aukštaitijos derbį, kai namuose priims Pasvalio „Pieno žvaigždžių“
Rimto iššūkio Telšiuose sulaukusios "Pieno žvaigždės" parsiveža 5 taškų persvarą
Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą, tačiau namo grįžta su trapia 5 taškų persvara.Gedimino Petrausko treniruojama komanda išvykoje
"Pieno žvaigždžių" strategas G.Petrauskas: apie banguojantį startą, lyderius ir mūšį su "Telšiais"
„Betsafe-LKL“ 2019-2020 metų sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pradėjo dviem nesėkmėmis prieš lygos grandus Vilniaus „Rytą“ ir Kauno „Žalgirį“,
"Pieno žvaigždės" namie sunkiai palaužė vos šešiese rungtynes baigusią "Dzūkiją"
Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (1/3) kaip reikiant praretėjo ir prieš mačą, ir dėl jo metu gautų gausių pražangų, dėl ko „Betsafe–LKL“ išvykose rungtynėse